Suknia ślubna z muślinu - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 18:28   #1651
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sumer Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny a jakie dodatki widzicie dla mnie. Nie jestem zwolenniczką welonów i butów ecri. Piszcie co my myślicie cały czas zmienia mi się koncepcja
Ciekawa suknia. Pełna klasa
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:50   #1652
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ja bym postawiła na amarant Amarantowe buty i bukiet w takim samym kolorze. A z dodatków kolczyki wiszące oraz jakaś prosta kolia.
Śliczna suknia, nie można jej przyćmić dodatkami.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 19:08   #1653
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Amarant jak najbardziej Uwielbiam to połączenie. Ale tak napraw do tej sukni możesz po prostu dobrać buty i bukiet w kolorze, który lubisz najbardziej, tak żeby ci pasowało do koloru włosów , oczy i cery. JA jestem za jakimś bardziej intensywnym , a nie pastelowym. Jak nie lubisz welonów to nawet elegancki kok z kwiatem albo spinką będzie wyglądał ładnie. Ale może jeszcze się przekonasz do welonu. Też jak najbardziej pasuje.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 10:06   #1654
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sumer Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny a jakie dodatki widzicie dla mnie. Nie jestem zwolenniczką welonów i butów ecri. Piszcie co my myślicie cały czas zmienia mi się koncepcja
A ja jednak odpuściłabym kolor na butach, chociaż uwielbiam kolorowe buty do ślubu, ale tutaj wydaje mi się, ze suknia jest tak ładna i delikatna, że warto, żeby ona grała główną rolę. Bukiet zdecydowanie kolorowy i tak jak dziewczyny piszą, zdecyduj się na taki, który lubisz najbardziej, żeby dobrać do niego makijaż. Jeśli nie chcesz welonu, to ja bym całość widziała tak, że buty pod kolor sukni - białe/ecru - jakieś wycięte czółenka lub sandałki. Bukiet w intensywnym kolorze + kolorowy kwiat we włosach. Jeśli biżuteria, to kolia+ delikatne kolczyki albo większe kolczyki + bransoletka.
Jeśli koniecznie chcesz kolorowe buty, to ja bym jednak proponowała jakiś jaśniejszy odcień. Wtedy też kolorowy bukiet, ale chyba już bez kolorowego kwiatka we włosach, choć można przymierzyć, bo może akurat będzie pasował.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:26   #1655
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny wczoraj byłam na drugiej przymiarce. Oto efekt. Oceńcie czy ten kamień - wisior, będzie dobry do sukienki. Będą jeszcze kolczyki svarowski.Powiedzcie jak podoba się Wam welon- dla mnie bomba. No i doradźcie jak ułożyć włosy, bo chcę mieć ten stroik, a nie żywe kwiaty, które padną pewnie. Suknia ma jeszcze dopinany tren, ale nie mam go sfotografowanego, bo zapomniałam o aparacie, że mam gdy był przypięty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STROIK.jpg (64,2 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WELON.jpg (68,9 KB, 255 załadowań)

Edytowane przez motylek270
Czas edycji: 2011-06-12 o 08:21
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:54   #1656
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj byłam na drugiej przymiarce. Oto efekt. Oceńcie czy ten kamień - wisior, będzie dobry do sukienki. Będą jeszcze kolczyki svarowski.Powiedzcie jak podoba się Wam welon- dla mnie bomba. No i doradźcie jak ułożyć włosy, bo chcę mieć ten stroik, a nie żywe kwiaty, które padną pewnie. Suknia ma jeszcze dopinany tren, ale nie mam go sfotografowanego, bo zapomniałam o aparacie, że mam gdy był przypięty
Bardzo ładnie wyglądasz Welon ekstra, pasuje idealnie (przynajmniej na zdjęciu). Kamień trochę za duży, jeśli kupujesz kolczyki Swarovskiego, to wiem, że w tym kształcie są mniejsze kryształki. Mniejszy chyba byłby lepszy, ale w sumie jest przeźroczysty, więc na upartego może być i taki. Natomiast mam uwagę co do stroika... strasznie mi się nie podoba Wydaje mi się, że tak duży stroik + welon to będzie za dużo na głowie. Poza tym odwróci on uwagę od fryzury. Tylko, że ja to ogólnie mam uraz do takich stroików więc może nie będzie tak źle :P
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 06:02   #1657
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądasz Welon ekstra, pasuje idealnie (przynajmniej na zdjęciu). Kamień trochę za duży, jeśli kupujesz kolczyki Swarovskiego, to wiem, że w tym kształcie są mniejsze kryształki. Mniejszy chyba byłby lepszy, ale w sumie jest przeźroczysty, więc na upartego może być i taki. Natomiast mam uwagę co do stroika... strasznie mi się nie podoba Wydaje mi się, że tak duży stroik + welon to będzie za dużo na głowie. Poza tym odwróci on uwagę od fryzury. Tylko, że ja to ogólnie mam uraz do takich stroików więc może nie będzie tak źle :P
Dorotheaa pokażę Ci jak ten stroik wygląda pod welonem i wydaje mi się że nie jest taki wielki. Jeszcze nie wiem jaką fryzurę wybrać, więc doradźcie mi proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8284.jpg (89,7 KB, 137 załadowań)
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 06:31   #1658
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Motylek bardzo fajnie suknia wygląda, teraz nabrała ostatecznych kształtów Szkoda, ze nie widać dołu Będziesz mieć okularki czy zakładasz soczewki? Pytam bo sama jestem "okularnikiem" i miałam nie lada zgryz co wybrać, ostatecznie wybrałam soczewki i nie żałuję.
Zawieszka jak dla mnie za duża. Pasuje kolorystycznie ale jest ogromna i patrząc na dekolt widzę tylko ją Mam wrażenie, że sukienka schodzi trochę na drugi plan.
Sama jestem fanką stroików ale ten Twój do mnie nie przemawia. Jest taki "roztrzepany", błyszczący. Nie miej mi tego za złe ale skromniejszy wyglądałby lepiej... Sama miałam stroik we włosach i welon ale miałam go wpięty lekko z boku tak, że był widoczny. Welon miałam dużo skromniejszy niż Twój wiec wydaje mi się albo to albo to... Najbardziej podoba mi się umiejscowienie welonu na zdjęciu nr 2, bez stroika.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01_przygotowania_035.jpg (30,9 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_2243.jpg (32,6 KB, 231 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 07:55   #1659
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Motylek bardzo fajnie suknia wygląda, teraz nabrała ostatecznych kształtów Szkoda, ze nie widać dołu Będziesz mieć okularki czy zakładasz soczewki? Pytam bo sama jestem "okularnikiem" i miałam nie lada zgryz co wybrać, ostatecznie wybrałam soczewki i nie żałuję.
Zawieszka jak dla mnie za duża. Pasuje kolorystycznie ale jest ogromna i patrząc na dekolt widzę tylko ją Mam wrażenie, że sukienka schodzi trochę na drugi plan.
Sama jestem fanką stroików ale ten Twój do mnie nie przemawia. Jest taki "roztrzepany", błyszczący. Nie miej mi tego za złe ale skromniejszy wyglądałby lepiej... Sama miałam stroik we włosach i welon ale miałam go wpięty lekko z boku tak, że był widoczny. Welon miałam dużo skromniejszy niż Twój wiec wydaje mi się albo to albo to... Najbardziej podoba mi się umiejscowienie welonu na zdjęciu nr 2, bez stroika.

Ja nie mam strasznie dużej wady więc wybiorę się bez okularów. -0,75 nie jest dużo, a gdy nie wszystko zobaczę to się mniej będę denerwować. Zawieszkę rzeczywiście mam chyba za dużą, a kolczyki też są spore więc chyba nałożę tylko kolczyki. Mam bransoletkę więc najwyżej ją nałożę jak byłoby za skromnie. Nad tym stroikiem jeszcze pomyślę bo osobiście nie uważam go że jest za duży,ale może coś w tym jest? Dzięki za poradę Susanna
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:56   #1660
sellene
Raczkowanie
 
Avatar sellene
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 63
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj byłam na drugiej przymiarce. Oto efekt. Oceńcie czy ten kamień - wisior, będzie dobry do sukienki. Będą jeszcze kolczyki svarowski.Powiedzcie jak podoba się Wam welon- dla mnie bomba. No i doradźcie jak ułożyć włosy, bo chcę mieć ten stroik, a nie żywe kwiaty, które padną pewnie. Suknia ma jeszcze dopinany tren, ale nie mam go sfotografowanego, bo zapomniałam o aparacie, że mam gdy był przypięty
Suknia wygląda bardzo ładnie i delikatnie, ślicznie w niej wyglądasz Ale mi też ten stroik się nie za bardzo podoba. Skromniejszy i mniej świecący chyba by lepiej wyglądał. Nie pasuje mi również to połączenie z welonem. Za dużo wszystkiego (a przynajmniej takie jest wrażenie na zdjęciach). Myślę, że skromniejszy stroik i będzie pięknie!
sellene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 06:15   #1661
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez sellene Pokaż wiadomość
Suknia wygląda bardzo ładnie i delikatnie, ślicznie w niej wyglądasz Ale mi też ten stroik się nie za bardzo podoba. Skromniejszy i mniej świecący chyba by lepiej wyglądał. Nie pasuje mi również to połączenie z welonem. Za dużo wszystkiego (a przynajmniej takie jest wrażenie na zdjęciach). Myślę, że skromniejszy stroik i będzie pięknie!
Dzięki za miłe słowa. Dzięki waszym radom zrezygnuję ze stroika. Uznałam że rzeczywiście będzie tego za dużo. Byłabym trochę jak choinka. A przecież Panna Młoda nie może mieć za wiele. Dzięki bardzo raz jeszcze. Welon ma przecież brokat Wiecie Pani w salonie tak wciskała. Chciała mnie ubrać i w woalkę i w welon
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 07:46   #1662
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Motylek wiesz - łatrwo jest "przedobrzyć". Lepiej mniej dodatków niż więcej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 07:01   #1663
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Motylek wiesz - łatrwo jest "przedobrzyć". Lepiej mniej dodatków niż więcej

Też tak myślę.Zrezygnowałam ze stroika. Biorę tylko żywe różowe róże. A bukiet wybrałam taki.
http://www.horm.biz/471/bukiety-slub...tachment/roze3
tyle że róże będą różowe
Włosy chyba pokręcę i upnę.
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 15:50   #1664
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

a to moja.tez muslinowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0120 modified.jpg (135,5 KB, 327 załadowań)
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 17:54   #1665
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Interesująca
Ja jutro odbieram swoją kieckę ( o ile wszystko będzie jak należy )
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:22   #1666
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

witajcie, dawno mnie nie było, bo nie mam dostepu do neta teraz chwilowo korzystam z internetu u cioci, powiem wam ze caly slub to bylo jak sen, wszystko jakby sie dzialo obok mnie, i chcialabym to jeszcze raz przezyć. swietnie sie wybawilam na wlasnym weselu, wszystko w sumie bylo tak jak mialo byc, chociaz w poiatek to wszystko sie walilo, a w sobote ogarnal mnie dzsiwny spokoj i pomyslalm sobie, niecvh sie dzieje co chce, juz mi wszystko jedno ja mam dzis ladnie wygladac i dobrze sie bawic i byc najszczesliwsza osoba na siwecie i tak bylo. fryzura, makijaz pazurki i suknia wszystko bylo ideaklne, o slubie w kosciele to nawet nasza organistka mowila ze to byl najpiekniejszy slub, i do dzis jeszcze go wspominaja, wszyscy mowili ze wygladam w mojej sukni jak aniol i ze plynelam = frunęłam do oltarza a nie szlam. Mojejmu mezowi odebralo mowe jak mnie zobaczyl. Wodzireje nasi przeszli samych siebie, impreza byla przednia wszyscy mowili ze to ich najlepsze wesele w zyciu

zalkaczam wam troszke zdjec ze slubu i wesela
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0095 - Kopia.jpg (116,0 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0337 - Kopia.jpg (123,9 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0918.jpg (73,7 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2011 (4).jpg (94,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0087.jpg (65,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0803.jpg (108,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0887.jpg (78,9 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2011 (5).jpg (85,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0107.jpg (83,3 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0042.jpg (60,8 KB, 122 załadowań)
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:32   #1667
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

i ciag dalszy zdjec z dekoracja sali robiona calkowicie przez moja mamę oraz z bukietem i z pleneru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0448 - Kopia (2).jpg (114,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0451.jpg (83,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0454.jpg (116,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (113,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0169.jpg (148,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0271.jpg (73,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.jpg (160,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0592.jpg (37,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0555.jpg (56,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0681.jpg (45,4 KB, 146 załadowań)
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:34   #1668
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

i jeszcze kilka fotek taka niezdecydowana jestem ze dalam wicej niz planowalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0508.jpg (72,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0027.jpg (149,9 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0102.jpg (76,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0128.jpg (108,0 KB, 102 załadowań)
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png


Edytowane przez Amcizia
Czas edycji: 2011-06-16 o 00:09
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:50   #1669
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
a to moja.tez muslinowa.
Czy to przypadkiem nie jest suknia z salonu Margarett? Mierzyłam, jest cudowna, genialnie się układa. Ślicznie wyglądałaś (wskazane są dodatkowe fotki)

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witajcie, dawno mnie nie było, bo nie mam dostepu do neta teraz chwilowo korzystam z internetu u cioci, powiem wam ze caly slub to bylo jak sen, wszystko jakby sie dzialo obok mnie, i chcialabym to jeszcze raz przezyć. swietnie sie wybawilam na wlasnym weselu, wszystko w sumie bylo tak jak mialo byc, chociaz w poiatek to wszystko sie walilo, a w sobote ogarnal mnie dzsiwny spokoj i pomyslalm sobie, niecvh sie dzieje co chce, juz mi wszystko jedno ja mam dzis ladnie wygladac i dobrze sie bawic i byc najszczesliwsza osoba na siwecie i tak bylo. fryzura, makijaz pazurki i suknia wszystko bylo ideaklne, o slubie w kosciele to nawet nasza organistka mowila ze to byl najpiekniejszy slub, i do dzis jeszcze go wspominaja, wszyscy mowili ze wygladam w mojej sukni jak aniol i ze plynelam = frunęłam do oltarza a nie szlam. Mojejmu mezowi odebralo mowe jak mnie zobaczyl. Wodzireje nasi przeszli samych siebie, impreza byla przednia wszyscy mowili ze to ich najlepsze wesele w zyciu

zalkaczam wam troszke zdjec ze slubu i wesela
Nooooo nareszcie jesteś Super, że wszystko się udało, bardzo ładnie wyglądałaś, macie kilka naprawdę świetnych zdjęć Gratuluję!
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 22:19   #1670
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

dzieki, sa dwa rózne style zdjęc, bo mielismy dwóch fotografów, jednego zamowionego, a drugi to za darmow w ramach sowjego portfolio i te bardziej wyrażne, albo czarnobiałe itd to własnie jej dzieło, stweiordzam, że dopiero zaczyna a robi znacznie lepsze zdjecia od tamtego, moze inaczej jemu sie chyba juz znudzilo obrabianie ich., albo nigdy nie bylo to jego pasja tylko sposbem zarabiania co widac po zdjeciach, ale i z jednych i z drugich jestesmy zadwoleni
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:20   #1671
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
dzieki, sa dwa rózne style zdjęc, bo mielismy dwóch fotografów, jednego zamowionego, a drugi to za darmow w ramach sowjego portfolio i te bardziej wyrażne, albo czarnobiałe itd to własnie jej dzieło, stweiordzam, że dopiero zaczyna a robi znacznie lepsze zdjecia od tamtego, moze inaczej jemu sie chyba juz znudzilo obrabianie ich., albo nigdy nie bylo to jego pasja tylko sposbem zarabiania co widac po zdjeciach, ale i z jednych i z drugich jestesmy zadwoleni
Faktycznie, jak się przyjrzałam, to widać dużą różnicę w zdjęciach. Te niby "profesjonalne" to aż ciężko uwierzyć, że były robione ręką zawodowego fotografa. Nie ma ani dobrego sprzętu, ani oryginalnego podejścia, ani staranności. Natomiast te darmowe zdjęcia są o klasę lepsze, widać, ze ktoś się stara. Ważne, że jesteście zadowoleni, bo w końcu to pamiątka na całe życie, ale lepiej zróbcie jakąś antyreklamę temu "profesjonaliście", bo aż szkoda, żeby inni płacili za jego usługi.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 00:07   #1672
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

No a teraz wreszcie napisałam swoja relacje, życzę miłej lekturki
PIĄTEK wariactwo totalne, bo mielismy tylko jeden samochod tzn mojego meza, w moim wysiadl akumulator a poza tym ja jestem jeszcze kipeskim kierowca a tu trzeba było jeździć z mama zaltwiac rzeczy i w miedzy czasie kupowac nasze np. ramki na zdxjeica, które chyba z 3 razy jechałam reklamowac bo się okazywaly uszkodzone, ostatecznie i tak ta dla mojej mamy pekla mi w dniu slubu jak szlam ja schowac do babci obiecalam jej kupic nowa tylko ciagle nie mialam kiedyn isc a tewraz jestem Krakowie. Spowiedz była w totalnym biegu, wpadliśmy na majowke do kościoła, akurat jak się skończyliśmy spowiadac była komunia i ksiądz wyszedl z konfesjonaklu wiec mielismy szczekacie, chyba czekal na nas, tylko skad wiedział ze wpadniemy wczesniej oczywiście odbior sukni itd.
Potem jazda i storjenie Sali, w miedzy czasie przywiezenie plackow i przyjazd mojego ojca z przyrtodnioa siostra. Oczywiście się przydali do zawieszenia serc nad naszym Stolem, a w pioatek jeszcze byliśmy u fotografa dograc ostatnie szczegóły i w Sali poprzestawiac stoply po naszemu. Musze wam powiedziec ze jak zobaczylam sale to wszystkie wcześniejsze watpliowsci mnie opuściły, wyglądał slicznie i tak elegancka prosto i klasa, zobaczycie na zdjęciach.

SOBOTA rano gonienei do druku bo jeszcze kilku winietek nie dokończyliśmy i nasza modlitwe zawierzenia matce Bozej i liste gdzie goscie maja siedziec, biegne a tu się okazuje ze dopiero od 9.00 a ja na 9 do fryzjera, na szczescie siostra poleciała. Ogolnie co się dzialo w domu nie wiem, przyjechala nasza fotograf która robila w ramach port folio nam zdjęcia za darmo, i jazda do fryzjera. Jest wszystko ok., ale zapomniałam wsuwek i welonu, dobrze ze siostra tez była umoiona na czesanie tylko 30 min. Pozniej to doniosla, ale jak przyszla to mowi ze nie mogą zaśpiewać tej piosenki na kotrej mi tak bardzo zależało, no ale coz, w tym momencie ogarnelsa mnie fala olewania, tzn.niech się dzieje co chce, jak ma dzis pieknie wyglądać, usmoeichac się i być najszczesliwasza osoba na swiecie, bo się wlasnie spelnia moje marzenie. A tak ogolnie to w ogole nie docieralo do mnie ze wychodze za maz wlasnie dzis, zaczęło dochodzic dopiero u kosmetyczki jak paytrzylam na zegarek potem w domu przebierania itd., zaraz miał być kamerzysta a mama na dole jeszcze ubierala samochod a ja w bieliznie a;le wszystko się udalo. Wszyscy się zeszli, mojemu mezowi odebralo mowe jak mnie zobaczyl w sukni i tym wszystkim, co prawda fryzure i makijz widzial wczesniej ale w całości to już oniemial :d i o to mi chodzilo. Wszystkim się podobalam, mowili ze wygladam jak aniol, a do oltarza płynęłam=frunęłam, a nie szlam. Błogosławieństwo w domu, i pierwsza faza zwruszen, potem pod kościołem jeszcze przed slubem kilka fotek z rodzicami, i oczyiscie ze OCZEPINY :P mój mąz chciał mnie objac i zerwal mi welon, świadek miał ubaw, ale moja kumpela poratowala mnie wsuwkami, bo ja swoich w domu znaleźć nie mogłam i mialam tylko grzebykiem umocowany wiec czulam ze wypadnie
w kosciele było pieknie, siostra cudownie wystroila kościół, diakonia mjuzycznia pieknie śpiewała ojcowie czytali czytania, wszystko było piękne, co chwile się wzruszalm i czulam ze to wszystko dzieje się obok mnie. Na kazaniu był fajny moment, jak ksiądz Jan mowil ze papiez będzie nad nami czuwal i się nami opiekowal to jak grzotnelo z nieba to wam mowie: „papiez potwierdzil”
PRZYSIĘGA – chwila grozy
Cały kościół drżał, bo bali się ze jej nie dam rady wypowiedziec do konca, bo jak mój mazwypowiadal swoje pierwsze slowa przysiegi i mi się patrzyl w oczy a ja jemu to już mialam siweczki i się strasznie wzruszylam, ale wiecie czulam niesmowite wsparcie wszystkich a zwlaszcza tych naszych trzech kaplanow i przyjaciol i udalo mi się to powiedziec, a przy obraczkach to już mialam ochote się smiac. Ogolnie stres trzymal mnie az do pierwszego tanca. Pogoda tez wzgednie dopisala, tzn zaczęło lac jak już ostatni goscie nam złożyli zyczenia.
W lokalu było super, chociaż okazalo się ze zniknęły nam dwie wizytowki dla moich przyjaciół, chyba się kelnerom cos tam wylalo i je schowali, bo powinny tam być, ale coz wyjkasnilam im, zwłaszcza ze na liscie byli umieszczeni przxy tym stoliku. I drugza rzecz, kelnerzy przesubneli nam jeden stol i był za blisko filara czesci tanecznej, w dzien wczesniej ustaliliśmy ze ma być inaczej, a to było wazne bo mielismy wirowac po parkiecie w walcu, ale jak po obiedzie był czas zdjęcia grupowego to już nam przesunęli bo dopilnowaliśmy tego
Gosciom bardzo podobalo się przedstawianie gosci i prezentacja dla rdozicow i zabawy i przebieranki wodziroejow rozwalily wszystkich na łopatki, ludzie się fantastycznie bawili, a sosoby ktor były same tez nie narzekaly ze nie mialy z kim tanczyc, była pelna integracja. I alkohol nie był im do tego potrzebny. A jak na początku wodzirej wystąpił w stroju kontuszegio i poprowadzil z nami poloneza to miowie wam jakie to było dla wszystkich zaskoczenieJ mój maz stwiertdzil ze to było jego najlepsze wesel i na zadnym się tak nie wybawil jak na swoim, zwykle to on padal mi kolo polnowy a tym razem to ja padalam, ale coz takie uroki jak się ma arytmie i za duzo stresow i emocji w tak krotkim czasie i do tego pogoda burzowa, ale tez super się bawilam. Fontanna czekoladowa i ksiega gosci tez się podobaly , ale czesc goscinam się nie wpisal, wiec postanowiliśmy ze jka pojedziemy do nich w odwiedziny, to im damy do wpisu
Nasz pierwszy taniec wszystkich zaskoczyl i zszokowal, byli w szoku, bardzo im się podobal, nam także, czulismhy ze wyszedl dobrze, chociaż mielismy stresa i z tego wszystkiego zrobiliśmy o jedno okrazenie za szybko i za wczesnie skończyliśmy tanczyc niż muzyka Szla, ale co tam wazne zie się gosciom podobalo. Teściowie i przyjaciele meza byli w szkou, bo on nigdy nie tanczyl i był raczej taka szara cicha myszka a tu szal, bawilk się, był pelen energii i takiego pieknego wlaca wiedeńskiego ze mna zatańczyl, jego przyjaciel, i świadek powiedział mi ze zna go już dobre 24 lata i takie go nie widzial nigdy ze pieknie im Wojtka rozkręciłam bardzo mnie te slowa ucieszyly J ogolnie było super no i potem jeszcze dwa plenery i teraz tylko czekamy na zdjęcia i film J
Na drugi dzien był obiad dla najbliżej rodziny na dzialce u cipoci i tez było sympatycznie, troszke szkoda ze nie maialm poprawin, ale nie dałabym rady na nich fizycznie, musialby być chyba tydzień pozniej
Aha tort był po oczepinach, nastapil wtedy walc świetlisty i wszyscy odpalali od nas swiece a poten nagle niespodziewanie wjechal tort, kto4ry się wszystkim bardzo podobal i bardzo smakowal był lekki i pyszny z czekolada dla mnie i wisniami dla meża J
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0894.jpg (29,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0908.jpg (51,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0691.jpg (52,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0593.jpg (88,6 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0608.jpg (86,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0762.jpg (102,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0546.jpg (39,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0096.jpg (154,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0178.jpg (94,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0180.jpg (101,0 KB, 52 załadowań)
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 06:41   #1673
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
a to moja.tez muslinowa.
Bardzo fajna! Ciekawy fason, uwielbiam falbanki więc jestem jak najbardziej ZA

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witajcie, dawno mnie nie było, bo nie mam dostepu do neta teraz chwilowo korzystam z internetu u cioci, powiem wam ze caly slub to bylo jak sen, wszystko jakby sie dzialo obok mnie, i chcialabym to jeszcze raz przezyć. swietnie sie wybawilam na wlasnym weselu, wszystko w sumie bylo tak jak mialo byc, chociaz w poiatek to wszystko sie walilo, a w sobote ogarnal mnie dzsiwny spokoj i pomyslalm sobie, niecvh sie dzieje co chce, juz mi wszystko jedno ja mam dzis ladnie wygladac i dobrze sie bawic i byc najszczesliwsza osoba na siwecie i tak bylo. fryzura, makijaz pazurki i suknia wszystko bylo ideaklne, o slubie w kosciele to nawet nasza organistka mowila ze to byl najpiekniejszy slub, i do dzis jeszcze go wspominaja, wszyscy mowili ze wygladam w mojej sukni jak aniol i ze plynelam = frunęłam do oltarza a nie szlam. Mojejmu mezowi odebralo mowe jak mnie zobaczyl. Wodzireje nasi przeszli samych siebie, impreza byla przednia wszyscy mowili ze to ich najlepsze wesele w zyciu

zalkaczam wam troszke zdjec ze slubu i wesela
Gratuluję udanego ślubu!! Uroczo wygladałaś, bardzo zwiewnie i delikatnie Faktycznie jak anioł
No i piękna relacja

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Faktycznie, jak się przyjrzałam, to widać dużą różnicę w zdjęciach. Te niby "profesjonalne" to aż ciężko uwierzyć, że były robione ręką zawodowego fotografa. Nie ma ani dobrego sprzętu, ani oryginalnego podejścia, ani staranności. Natomiast te darmowe zdjęcia są o klasę lepsze, widać, ze ktoś się stara. Ważne, że jesteście zadowoleni, bo w końcu to pamiątka na całe życie, ale lepiej zróbcie jakąś antyreklamę temu "profesjonaliście", bo aż szkoda, żeby inni płacili za jego usługi.
Mam to samo zdanie. Od razu widać, że są dwa rodzaje zdjęć - jedne są takie zwyczajne (jakbym ja robiła bo ja nie mam ani wyobraźni ani polotu) a drugie mają coś w sobie, jest zatrzymana emocja, chwila.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:45   #1674
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Amicizia, wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!
Wyglądałaś rzeczywiście uroczo

Powiedz mi, proszę, skąd masz bransoletkę? Ja dobrze widzę, że ona jest złota z greckimi motywami?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:44   #1675
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Amcizia świetnie, efekt końcowy rewelacyjny cudnie się prezentowaliście w dniu ślubu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przypadl mi do gustu krawat Twojego TŻa
iflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 23:15   #1676
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę, jakie kwiatki pasują do takiej sukienki ??

http://www.mediafire.com/imageview.p...ej222a&thumb=4
podpowiedzcie mi proszę. ja myślałam o różach w klorze jasne różu lub liliowym i białych frezjach, ale nie znam się za bardzo. dodam, że jestem trochę przy kości.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:24   #1677
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

dzieki dziewczyny, krawat kupiony w domu handlowym u mnie w miescie, a braznoletka zlota, a dokladnie pozlacana mojej mamy, gdzies w jakim s sklepie sobie kupila, tak est z motywami greckimi, ale w zadnym jakims s]jubilerskim czy cos takiego, tylko takim zwyklym z tego typu bzdetami
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:10   #1678
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Witam muślinowe Panny Młode Ja również jestem szczęśliwą właścicielką muślinowej sukni ślubnej, odkupiłam przez internet, sukienka jak nowa, czyszczona przez poprzednią właścicielkę od razu po ślubie. Załączam zdjęcie.
Doradźcie, czy opłaca się ją jeszcze raz odświeżać, prasować? Powiem, że jestem pełna obaw, by miesiąc przed ślubem dawać ją do pralni, nie chciałabym stracić koralików albo mieć inne kłopoty z sukienką. Doradźcie czy suknia moja wymaga odświeżenia i prasowania? Wydaje mi się, że nie, ale chciałabym usłyszeć to również od kogoś innego
Druga rzecz, to byłam dziś u spowiedzi i ksiądz zwrócił mi uwagę na odkryte ramiona (bluzka na ramiączkach), zaznaczył, że jeśli w dniu ślubu bede mieć odkryte ramiona, może poprosić Pana Młodego by zakrył mi je swoją marynarką. W związku z czym szukam jakiegoś szala.. czy coś takiego nadaje sie ? Myślałam o takim zwykłym np. ten drugi.
http://allegro.pl/szale-szal-slubny-...694623849.html
http://allegro.pl/szal-szale-slub-do...694623861.html
Proszę o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040652.jpg (73,0 KB, 171 załadowań)
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:36   #1679
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Pokaż wiadomość
Witam muślinowe Panny Młode Ja również jestem szczęśliwą właścicielką muślinowej sukni ślubnej, odkupiłam przez internet, sukienka jak nowa, czyszczona przez poprzednią właścicielkę od razu po ślubie. Załączam zdjęcie.
Doradźcie, czy opłaca się ją jeszcze raz odświeżać, prasować? Powiem, że jestem pełna obaw, by miesiąc przed ślubem dawać ją do pralni, nie chciałabym stracić koralików albo mieć inne kłopoty z sukienką. Doradźcie czy suknia moja wymaga odświeżenia i prasowania? Wydaje mi się, że nie, ale chciałabym usłyszeć to również od kogoś innego
Druga rzecz, to byłam dziś u spowiedzi i ksiądz zwrócił mi uwagę na odkryte ramiona (bluzka na ramiączkach), zaznaczył, że jeśli w dniu ślubu bede mieć odkryte ramiona, może poprosić Pana Młodego by zakrył mi je swoją marynarką. W związku z czym szukam jakiegoś szala.. czy coś takiego nadaje sie ? Myślałam o takim zwykłym np. ten drugi.
http://allegro.pl/szale-szal-slubny-...694623849.html
http://allegro.pl/szal-szale-slub-do...694623861.html
Proszę o rade
Bardzo ładna suknia. Osobiście bałabym się ją prać tuż przed ślubem, choć, jeśli miałabym to robić, to chyba wolałabym sama wrzucić ją do wanny z wybielaczem i potem ostrożnie wysuszyć i wyprasować. Tak robiłyśmy z mamą w noc przed ślubem z moim welonem :P Bo miałam kupiony używany
Jeśli chodzi o szal, to oba są ładne, choć mi się bardziej podoba ten pierwszy w wersji związanej z tyłu. Powinien mniej się gryźć z ewentualnym welonem.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:13   #1680
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Welonu napewno nie będzie-będzie kwiat we włosach.
Sama wole nie ryzykować z praniem suknii przed ślubem, zapewne zaryzykuje po ślubie . Suknia brudna nie jest, poplamiona tez nie, ale nie znam się na sukniach i nie wiem czy nie poszarzała przez ten rok, czy opłaca sie prasować, skoro wsiąde do auta i napewno bedzie bardziej pomięta niż teraz. Wariuje tuż przed ślubem i niewiem co mysleć, hehe. Czekam na dalsze opinie.
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.