Suknia ślubna z muślinu - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 06:47   #1681
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Hmm ja bym pewnie przeprasowała. Skoro wisiała przez rok to pewnie podszewka (czy co tam jest pod muślinem) lekko się pozaginała.Nie ma szans, jak coś wisi to się w pewnych miejscach pozałamuje. Pewnie typowych zagnieceń nie ma ale takie lekkie załamania tkaniny sa. I je potem widać. Moja sukienka wisiała na wieszaku tydzień a codziennie rozprostowywałam dół żeby się nie zrobiły "załamania" w atłasie, który pełnił rolę podszewki. Poza tym lekko odświeżysz suknię.
Co do szala to mi też bardziej podoba się pierwszy W ogóle to bardzo ładna sukienka
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:31   #1682
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm ja bym pewnie przeprasowała. Skoro wisiała przez rok to pewnie podszewka (czy co tam jest pod muślinem) lekko się pozaginała.Nie ma szans, jak coś wisi to się w pewnych miejscach pozałamuje. Pewnie typowych zagnieceń nie ma ale takie lekkie załamania tkaniny sa. I je potem widać. Moja sukienka wisiała na wieszaku tydzień a codziennie rozprostowywałam dół żeby się nie zrobiły "załamania" w atłasie, który pełnił rolę podszewki. Poza tym lekko odświeżysz suknię.
Co do szala to mi też bardziej podoba się pierwszy W ogóle to bardzo ładna sukienka
Zatem ryzykować i oddać suknię do pralni, czy spróbować samej sobie poradzić z prasowaniem, (samej to dla mnie też troche ryzyko )?
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:25   #1683
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Skoro się boisz to oddaj do pralni. Zawsze jest ryzyko. Ryzyko że sama przypalisz suknię ale w pralni tez mogą przypalić
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:28   #1684
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dzwoniłam do pralni, koszt prasowania taki sam jak prania - 100 zł za drogo, dlatego spróbuję sama, delikatnie przez szmatkę białą, zobaczymy
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:42   #1685
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Na zdjęciu suknia na brudną czy pomiętą nie wygląda. Ale Ty sama najlepiej widzisz w jakim jest stanie. może wystarczy ją odświerzyć takim parowym żelazkiem? co do szala to zwracam uwagę, że szal na szyi nie ratuje Cię przed interwencją księdza i nie bardzo pasuje klimatem do sukni ( chociaż pewnie ten sam można założyć na ramiona)
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:47   #1686
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziękuje za rady. Nie przepadam za wszelkimi bolerkami, dlatego postawiłam na szal, dla mnie wygodniejszy i napewno nie będzie na szyji założony - będzie luźno założony na ramionach i tylko w kościele. Przed jak i po nie będzie szala
Pozdrawiam
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:09   #1687
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Pokaż wiadomość
Witam muślinowe Panny Młode Ja również jestem szczęśliwą właścicielką muślinowej sukni ślubnej, odkupiłam przez internet, sukienka jak nowa, czyszczona przez poprzednią właścicielkę od razu po ślubie. Załączam zdjęcie.
Doradźcie, czy opłaca się ją jeszcze raz odświeżać, prasować? Powiem, że jestem pełna obaw, by miesiąc przed ślubem dawać ją do pralni, nie chciałabym stracić koralików albo mieć inne kłopoty z sukienką. Doradźcie czy suknia moja wymaga odświeżenia i prasowania? Wydaje mi się, że nie, ale chciałabym usłyszeć to również od kogoś innego
Druga rzecz, to byłam dziś u spowiedzi i ksiądz zwrócił mi uwagę na odkryte ramiona (bluzka na ramiączkach), zaznaczył, że jeśli w dniu ślubu bede mieć odkryte ramiona, może poprosić Pana Młodego by zakrył mi je swoją marynarką. W związku z czym szukam jakiegoś szala.. czy coś takiego nadaje sie ? Myślałam o takim zwykłym np. ten drugi.
http://allegro.pl/szale-szal-slubny-...694623849.html
http://allegro.pl/szal-szale-slub-do...694623861.html
Proszę o rade
to pierwsze bolerko jest prześliczne
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 10:12   #1688
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Phi ale cenę sobie zażyczyli ja za czyszczenie z prasowaniem płaciłam 70 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:42   #1689
sumer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

I ja zaczynam robić następne kroki.Dzisiaj do swojej sukni z muślinu zamówiłam woalkę(welony nie są dla mnie). Jak uważacie będzie pasować?
Poszukuję jeszcze czegoś do przykrycia ramion ale nic ciekawego nie zauważyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg woalka.jpg (31,2 KB, 98 załadowań)
sumer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:33   #1690
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Moim zdaniem woalki pasują do bardziej wyrafinowanych sukni.
Muślinowe kiecki należą raczej do tych delikatnych.
Uważam więc, że woalka do Twojej sukni nie pasuje. Ja też nie mam welonu, tylko opaskę do włosów. Zawsze możesz mieć tylko kwiatek wpięty we włosy.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:24   #1691
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Wrzucam kilka fotem z nieoficjanych źródeł

Jak zmniejsze inne zdjęcia to też powrzucam na wątek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83 038A.jpg (58,4 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83 040A.jpg (52,4 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83 050A.jpg (27,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83 055A.jpg (44,6 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03984A.jpg (32,8 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03997A.jpg (41,1 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04102A.jpg (36,3 KB, 276 załadowań)
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 10:39   #1692
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka fotem z nieoficjanych źródeł

Jak zmniejsze inne zdjęcia to też powrzucam na wątek
Jej jak pięknie Przepięknie wyglądałaś, nie przesadziłaś z dodatkami, jest tak jak powinno być!!
Serdecznie gratuluję i życzę samych wspaniałych dni na wspólnej drodze życia Małżonek także wyglądał super!

A ja swoją sukienkę ślubną skróciłam i wyprułam rękawy. W niedzielę nasza 1 rocznica
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:03   #1693
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka fotem z nieoficjanych źródeł

Jak zmniejsze inne zdjęcia to też powrzucam na wątek
Camilla, wielkiie gratulacje. Opad szczęli- wyglądałąs mega kobieco i elegancko. I mimo ze widac ze to było duże przeżycie to usmiechasz się wiecej niz na wszystkich zdjęciach z przymiarek. O sukni juz pisałam nie raz A welon.... powiem tak- chyba widząc wczesniej Twoje zdjecia przemyślałabym swój wybór. Mąż (!!!) też elegant Super.!


Susanna pierwsza rocznica! wow... jak ten czas leci!

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2011-07-14 o 11:06
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:12   #1694
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny, patrzę z zazdrością na Wasze suknie jak pięknie na Was leżą i zazdroszczę Wam jeszcze bardziej tego, że Wasze ceremonie ślubne tak pięknie wypadły
Ja mam ślub w przyszłym roku -. przekładany już od roku - i strasznie mi się nie chce szukać sukni. W sumie to będzie tylko ślub i obiad dla rodziny, ale jakąś ładną skromną sukienkę chciałabym mieć. Oglądałam ich już sporo i w salonach nic dla siebie nie znalazłam. Za to w internecie wpadła mi w oko jedna sukienka i chciałabym taką uszyć dla siebie. I tutaj zaczynają się wątpliwości rozbudzane jeszcze przez koleżanki Jestem niska, 157 cm zaledwie, raczej szczupła, choć złapałam teraz trochę kilogramów i obecnie ważę 52 (zamierzam zrzucić do 50 )
Czy nie będę w niej wyglądała jak kuleczka?
Chciałam tylko zmniejszyć te różyczki z przodu i zrezygnować z nich całkowicie z tyłu sukni, tył chce zostawić całkowicie gładki. I dać do tego jeszcze delikatne bolerko, takie ledwo co widoczne z rękawkiem 3/4
Co o tym myślicie? Czy ta suknia jest tylko dla wysokich dziewczyn?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (24,2 KB, 214 załadowań)

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2011-07-14 o 11:13
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:22   #1695
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Wika wydaje mi się, że zależy od figury, od tego czy jesteś proporcjonalna. Butami możesz sobie dodać nawet 10 cm. Generalnie trochę ryzykowny wybór. Mozę widziałaś gdzieś w sklepie tego typu sukienkę (nie chodzi o ślubną ale chociaż jakąś letnią)? Mogłabyś przymierzyć i ocenić. Jak dla mnie to sukienka prześliczna, bardzo podoba mi się ten model i fason
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:12   #1696
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wika wydaje mi się, że zależy od figury, od tego czy jesteś proporcjonalna. Butami możesz sobie dodać nawet 10 cm. Generalnie trochę ryzykowny wybór. Mozę widziałaś gdzieś w sklepie tego typu sukienkę (nie chodzi o ślubną ale chociaż jakąś letnią)? Mogłabyś przymierzyć i ocenić. Jak dla mnie to sukienka prześliczna, bardzo podoba mi się ten model i fason
no wlasnie nie spotkalam nigdzie takiej, dlatego trudno mi sobie wyobrazic jakbym w niej wygladala ale rzeczywiscie, masz racje, ze to troche ryzykowne, tym bardziej, ze wlosy chcialabym zostawic całkiem luźno puszczone albo tylko delikatnie podpiete a sa dosyc grube
To pozostaje dalej szukac podobnego modelu do przymierzenia. Kolezanki tez mi odradzaja takie szycie w ciemno
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:52   #1697
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Racja, ryzykowne. Poszukaj, może gdzieś podobną znajdziesz Trzymam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 13:19   #1698
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzę z zazdrością na Wasze suknie jak pięknie na Was leżą i zazdroszczę Wam jeszcze bardziej tego, że Wasze ceremonie ślubne tak pięknie wypadły
Ja mam ślub w przyszłym roku -. przekładany już od roku - i strasznie mi się nie chce szukać sukni. W sumie to będzie tylko ślub i obiad dla rodziny, ale jakąś ładną skromną sukienkę chciałabym mieć. Oglądałam ich już sporo i w salonach nic dla siebie nie znalazłam. Za to w internecie wpadła mi w oko jedna sukienka i chciałabym taką uszyć dla siebie. I tutaj zaczynają się wątpliwości rozbudzane jeszcze przez koleżanki Jestem niska, 157 cm zaledwie, raczej szczupła, choć złapałam teraz trochę kilogramów i obecnie ważę 52 (zamierzam zrzucić do 50 )
Czy nie będę w niej wyglądała jak kuleczka?
Chciałam tylko zmniejszyć te różyczki z przodu i zrezygnować z nich całkowicie z tyłu sukni, tył chce zostawić całkowicie gładki. I dać do tego jeszcze delikatne bolerko, takie ledwo co widoczne z rękawkiem 3/4
Co o tym myślicie? Czy ta suknia jest tylko dla wysokich dziewczyn?

Szczerze mówiąc odradzałabym taki fason. Sama jestem niska, mam 162 cm i mierzyłam niemal identyczną suknię, może nawet tą samą i wyglądałam w niej kiepsko, nawet w wysokich butach. Dodawała niepotrzebnych kilogramów, zaburzała proporcje sylwetki, nie podkreślała np. tali. Stwarzała złudzenie "ciążowe".
Koniecznie musisz przymierzyć suknie o wielu fasonach. Często okazuje się, że najbardziej korzystnie wyglądamy w takim fasonie, którego nawet nie brałyśmy pod uwagę.
Jeśli masz możliwość, to odwiedź salon Madonna, tam jest masa lekkich, zwiewnych sukien, na pewno wybrałabyś coś dla siebie. Może znajdziesz inspirację.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 14:40   #1699
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc odradzałabym taki fason. Sama jestem niska, mam 162 cm i mierzyłam niemal identyczną suknię, może nawet tą samą i wyglądałam w niej kiepsko, nawet w wysokich butach. Dodawała niepotrzebnych kilogramów, zaburzała proporcje sylwetki, nie podkreślała np. tali. Stwarzała złudzenie "ciążowe".
Koniecznie musisz przymierzyć suknie o wielu fasonach. Często okazuje się, że najbardziej korzystnie wyglądamy w takim fasonie, którego nawet nie brałyśmy pod uwagę.
Jeśli masz możliwość, to odwiedź salon Madonna, tam jest masa lekkich, zwiewnych sukien, na pewno wybrałabyś coś dla siebie. Może znajdziesz inspirację.
No cóż, to chyba rzeczywiście z niej zrezygnuje i trzeba będzie jednak dalej szukać i przymierzać
Dziękuje Wam za rady

A ta "moja" sukienka rzeczywiście, jest w salonie Madonna - właśnie ją znalazłam na ich stronie, więc pewnie można będzie przymierzyć

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2011-07-14 o 14:48
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 21:19   #1700
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 08:49   #1701
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka fotem z nieoficjanych źródeł

Jak zmniejsze inne zdjęcia to też powrzucam na wątek
Wow, pięknie wyglądałaś! Kobieco i elegancko, gratuluję

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzę z zazdrością na Wasze suknie jak pięknie na Was leżą i zazdroszczę Wam jeszcze bardziej tego, że Wasze ceremonie ślubne tak pięknie wypadły
Ja mam ślub w przyszłym roku -. przekładany już od roku - i strasznie mi się nie chce szukać sukni. W sumie to będzie tylko ślub i obiad dla rodziny, ale jakąś ładną skromną sukienkę chciałabym mieć. Oglądałam ich już sporo i w salonach nic dla siebie nie znalazłam. Za to w internecie wpadła mi w oko jedna sukienka i chciałabym taką uszyć dla siebie. I tutaj zaczynają się wątpliwości rozbudzane jeszcze przez koleżanki Jestem niska, 157 cm zaledwie, raczej szczupła, choć złapałam teraz trochę kilogramów i obecnie ważę 52 (zamierzam zrzucić do 50 )
Czy nie będę w niej wyglądała jak kuleczka?
Chciałam tylko zmniejszyć te różyczki z przodu i zrezygnować z nich całkowicie z tyłu sukni, tył chce zostawić całkowicie gładki. I dać do tego jeszcze delikatne bolerko, takie ledwo co widoczne z rękawkiem 3/4
Co o tym myślicie? Czy ta suknia jest tylko dla wysokich dziewczyn?
Po pierwsze napisze, że masz gust z wyższej półki Jak byłam rok temu w Madonnie, to ekspedientka narzekała, że odgórna polityka firmy jest taka, że mają tę suknię drożej wycenić - z 7 tys. na 9 tys. złotych!!! Nie wiem ile teraz kosztuje, ale ogólnie Manuel Mota jest drogi, choć przepiękny.
Poza tym uważam, że takie suknie są dobre dla niskich kobiet, ale w tym przypadku kwiaty na biuście mogą się okazać zbyt dominujące, co zaburzy proporcje. Do tego dziewczyny już napisały, że warto w jakiś sposób podkreślić talię. Jeżeli pomimo niskiego wzrostu jesteś smukła, to może się okazać, że taka suknia Ci pasuje. Ale ja bym też w ciemno nie kupowała. Pochodź po salonach i przymierzaj, bo często jest tak, że wtedy się zmienia gust o 180 stopni
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:33   #1702
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

No to i ja Wam moje drogie kilka zdjęć pokażę ze ślubu. Suknia sprawdziła się. Jestem z muślinowej mega zadowolona i wiecie jaki mam na nią patent? Skrócę do kolan i będę miała na jakąś okazję np.: komunię chrześniaka za rok.
Rada dla kobiet które chcą oddawać suknię do pralni. Prałam swoją ręcznie i świetnie się uprała. Muślin jest dobry do prania gorzej było z satyną pod spodem, ale też się uprała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2515.jpg (123,6 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070751.jpg (142,9 KB, 360 załadowań)

Edytowane przez motylek270
Czas edycji: 2011-09-04 o 06:45
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 11:56   #1703
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
No to i ja Wam moje drogie kilka zdjęć pokażę ze ślubu. Suknia sprawdziła się. Jestem z muślinowej mega zadowolona i wiecie jaki mam na nią patent? Skrócę do kolan i będę miała na jakąś okazję np.: komunię chrześniaka za rok.
Rada dla kobiet które chcą oddawać suknię do pralni. Prałam swoją ręcznie i świetnie się uprała. Muślin jest dobry do prania gorzej było z satyną pod spodem, ale też się uprała.
Kurcze, niestety, ale muszę Ci napisać, że nie byłaś największą gwiazdą na swoim ślubie, bo ta dziewczynka z taką dumą niosła przed Wami obrączki, że pobiła Was zupełnie Boska jest!
Oczywiście żartuję, wyglądałaś prześlicznie, ten tren z tyłu prezentował się genialnie Lekko dziewczęco, zwiewnie i elegancko. Gratuluję
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:44   #1704
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Kurcze, niestety, ale muszę Ci napisać, że nie byłaś największą gwiazdą na swoim ślubie, bo ta dziewczynka z taką dumą niosła przed Wami obrączki, że pobiła Was zupełnie Boska jest!
Oczywiście żartuję, wyglądałaś prześlicznie, ten tren z tyłu prezentował się genialnie Lekko dziewczęco, zwiewnie i elegancko. Gratuluję
Dorotheaa ta dziewczynka to Julka, 3,5 letnia siostrzenica i rzeczywiście zrobiła wielką furorę na weselu. Zresztą jej udział i strój były zamierzone, a sama ubolweała nad tym ze wygląda jak ja tylko jej brakuje welonu;(
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:58   #1705
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Motylku pięknie! Tak zwiewnie i delikatnie A siostrzenica faktycznie rewelacyjna
Co do sukienki to na serio skróć ją. Pokaże swoją jaka metamorfozę przeszła
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:40   #1706
motylek270
Raczkowanie
 
Avatar motylek270
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 69
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Motylku pięknie! Tak zwiewnie i delikatnie A siostrzenica faktycznie rewelacyjna
Co do sukienki to na serio skróć ją. Pokaże swoją jaka metamorfozę przeszła

Pokaż chętnie zobaczę jak zmienia się oblicze z długiej w krótką. Tylko Susanna jeśli dasz radę pokaż ją także jak była długa. Porównamy.
motylek270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:31   #1707
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka fotem z nieoficjanych źródeł

Jak zmniejsze inne zdjęcia to też powrzucam na wątek
dopiero teraz przyjrzałam się Twojej sukni Mogę wiedzieć, gdzie ją zamawiałaś? Jest śliczna

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze napisze, że masz gust z wyższej półki Jak byłam rok temu w Madonnie, to ekspedientka narzekała, że odgórna polityka firmy jest taka, że mają tę suknię drożej wycenić - z 7 tys. na 9 tys. złotych!!! Nie wiem ile teraz kosztuje, ale ogólnie Manuel Mota jest drogi, choć przepiękny.
Poza tym uważam, że takie suknie są dobre dla niskich kobiet, ale w tym przypadku kwiaty na biuście mogą się okazać zbyt dominujące, co zaburzy proporcje. Do tego dziewczyny już napisały, że warto w jakiś sposób podkreślić talię. Jeżeli pomimo niskiego wzrostu jesteś smukła, to może się okazać, że taka suknia Ci pasuje. Ale ja bym też w ciemno nie kupowała. Pochodź po salonach i przymierzaj, bo często jest tak, że wtedy się zmienia gust o 180 stopni
No własnie, gdy wchodze do salonu to zazwyczaj mój wzrok pada na tę najwyższą półkę ale 7 tys. za suknie na pewno nie dam raczej poprzymierzam różne fasony i koleżanka mi uszyje - pracuje przy szyciu sukien ślubnych, więc pewnie da radę


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Motylku pięknie! Tak zwiewnie i delikatnie A siostrzenica faktycznie rewelacyjna
Co do sukienki to na serio skróć ją. Pokaże swoją jaka metamorfozę przeszła
Susanno, a można gdzieś Twoją suknię zobaczyć?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
No to i ja Wam moje drogie kilka zdjęć pokażę ze ślubu. Suknia sprawdziła się. Jestem z muślinowej mega zadowolona i wiecie jaki mam na nią patent? Skrócę do kolan i będę miała na jakąś okazję np.: komunię chrześniaka za rok.
Rada dla kobiet które chcą oddawać suknię do pralni. Prałam swoją ręcznie i świetnie się uprała. Muślin jest dobry do prania gorzej było z satyną pod spodem, ale też się uprała.
ślicznie i takie zdjęcia mnie przekonują, ze jeżeli suknia ślubna to tylko muślinowa
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:12   #1708
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dziewczyny wczoraj miałam ubraną moją przerobioną ślubną kieckę (1 rocznica) i czułam się wspaniale Fotki pokażę po południu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:28   #1709
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj miałam ubraną moją przerobioną ślubną kieckę (1 rocznica) i czułam się wspaniale Fotki pokażę po południu.
Sus, tyle o niej opowiadasz, a nas zdjęcia interesują :P

Ja też powoli dorastam do decyzji, żeby skrócić moją kieckę. Tylko chciałabym ją pofarbować, ale nie wiem, jak się za to zabrać :P
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:30   #1710
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Bo ja tak specjalnie podsycam emocje :P
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.