Kto zaczyna ze mną??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-15, 18:42   #1
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka

Kto zaczyna ze mną???


No więc zaczynam od poniedziałku diete. Koniec tego dobrego i czas do pracy Do lata trzeba się postarać i spalić zbędne fałdki.
Postanowiłam zastosować się do Diety Smoczka zamieszczonej tutaj na stronie oraz zacząć ćwiczyć, mam zestaw ćwiczeń na płytce
Nie chce rygorystycznej diety, po której występuje efekt jojo, dlatego ta dieta będzie dla mnie odpowiednia. Schudnę , w dłuższym czasie, ale przynajmniej nie na bawie się jakiejś choroby
No więc, która z Was chce zacząć ze mną diete? Wiadomo, że razem łatwiej. Zapraszam do wspólnego odchudzania. Na koniec sprawdzimy ile łącznie kg zgubiłyśmy
Zamieszczam moją fotkę... na niej może tak nie widać, że ma nadmiar tłuszczyku Hehe, ale umiem się zamaskować
Pozdrawiam i zapraszam!
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 09:35   #2
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Kto zaczyna ze mną???

no naprawde dobrze sie maskujesz choc widze ze masz budowe ciala na jabluszko, na szczescie jablku latwiej schudnac niz gruszce, ja jestem gruszka i tak sie spielam w sobie ze od lipca schudlam 8 kg zycze takich samych rezultatow a nawet lepszych pa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 10:05   #3
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Kto zaczyna ze mną???

Ja bardzo chetnie, widze,ze nawet mam podobna figure do Ciebie. Tyle,ze u nie narazie to tylko dieta bo jestem na etapie zaliczen i zaraz mam sesje i naprawde mam co zakuwac Ale jak sie tylko skonczy bede sie ruszac,obiecuje
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 10:25   #4
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

No to super, od poniedziałku przechodzimy na dietkę Ja też mam troszke zaliczeń teraz, więc ćwiczyć będe wtedy, kiedy znajdę czas... Jak się zaczną ferie to nadrobie
Kto jeszcze sie do nas dołańcza?
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 10:27   #5
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Dziękuję za wsparcie No ja też się postaram zaprzeć i się nie dać! Obiecuję, że do wakacji będe taka jaka byłam kiedyś Chciałabym zrzucić najmniej 6 kg jak narazie
Pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 10:49   #6
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65
Re: Kto zaczyna ze mną???

A ile wazysz na jaki wzroscik? ile bys chciala schudnac?? ja mam figure gruszki grubiutkie uda a brzuch calkiem niezly;/ i tez probuje sie odchudzać tyle ze mam słaba przemiane materii kiedys sie zle odchudzalam i mialam rozne problemy przez to. ale w kazydm razie chcialabym zrzucic conajmniej 10 kilo co rozkladam sobie na 2 miesiace ;] ps: kiedys juz schudlam 15=17 ;/ a teraz przytylam 7 wrrrrrrrr i jem po 700-1000 kcal na dzien i nie chudne to najgrosze wiec zbey schudnac ja sie musze smusic do jakichs 600 plus silowni... masakra , ale czeg sie nei robi dla idelanej figury
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 11:15   #7
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Kto zaczyna ze mną???

No ja tez tak ok 6 kg mam do zgubienia, brzuch nawet nawet, ale najgorzej to uda. Ja waze 60kg przy wzroskie 164. Pozdrawiam
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-16, 11:28   #8
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Kto zaczyna ze mną???

Czesc dziewczyny, ja równiez chcialabym sie dolaczyc Wlasnie sobie tak postanowilam wczoraj ze przydaloby sie schudnac A na czym polega ta Dieta Smoczka? Bo ja chcialam przede wszystkim ograniczyc słodycze. A i mam ok 175cm wzrostu i 64kg. I najbardziej zalezy mi zeby zrzucic troche cialka z brzuszka, marzy mi sie plaski Choc wiem ze to bardzo trudne bedzie
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 16:46   #9
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Hej. No więc wzrostu mam 174, a ważę coś koło 68 kg, może teraz więcej... Nie wiem, boję się ustać na wagę
Najbardziej chcę spalić tłuszczyk z brzuszka, bo nie mogę zakładać teraz krótkich bluzek , gdyż nie wygląda to za ciekawie hehe no i też z ud...mam średnio szerokie biodra i nie podoba mi się, jak teraz wyglądam w biodrówkach...
Pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 16:51   #10
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Jeśli chodzi o dietę Smoczka to tu jest link do niej http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.php
Nie jest ona regorystyczna, więc bardzo dobra dla mnie.
Myślę, że wspólnie spalimy te zbędne kilogramy!
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 18:53   #11
karla_s.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
GG do karla_s.d
Re: Kto zaczyna ze mną???

Je też się zabrałam... Mam tego troszkę do spalenia, a mam ambitny zamiar w lecie zrobić na plaży furrorę... Jak narazie mój wygląd w stroju kąpielowym pozostawia wiele do życzenia, ale do lata mam jeszcze czas... Mam ambitny zamiar, zobaczymy, co z tego wyniknie... Mam nadzieje na jak najlepsze rezultaty... Odchudzające się dziewczyny solidaryzujmy się!! Trzeba się wspierać
karla_s.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-16, 19:06   #12
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: Kto zaczyna ze mną???

No ja też chciałabym schudnąć-27 maja wyjeżdżam Na Costa Brava do Hiszpanii więc trzeba jakoś wyglądać ważę 59kg przy 170cm wzrostu :P przytyłam 5 kg od wakacji wrrrr a jak się odchudzacie dziewczyny??bo ja zabardzio nie mam czasu na ćwiczenia
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 19:45   #13
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Kto zaczyna ze mną???

Hej! Mam pytanie... Co to znaczy miec budowe ciala "na jabluszko" i "gruszke"? Pozdrawiam i licze ze ktos mi odpowie
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 19:46   #14
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Kto zaczyna ze mną???

Wlasnie zapoznalam sie z ta dieta smoczka, i trzeba stwierdzic, ze drakonska to ona faktycznie nie jest Ja postanawiam przede wszystkim ograniczyc slodycze, i regularnie zaczac skakac na skakance a gdy bedzie ladniej wybiore sie na przejazdki rowerowe Nie mam w domu wagi, wiec kg faktycznie bede kontrolowac chyba przez spodnie sprzed 2 lat, w ktore sie juz nie mieszcze A i zycze sobie, aby moj zapal byl za kilka dni niemniejszy niz dzis!
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-16, 21:39   #15
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Re: Kto zaczyna ze mną???

Witajcie ja tez się dołaczam do odchudzania w sumie to juz zaczełam ale jakos róznie bywa a na doadatek dosytalam teraz okres. W sumie to nie stosuje jakiejs diety jem mniej o połowe i jesli juz musze cos zjesc to jem owoce i niestety nie moge nauczyc sie jesc kalorycznych sniadan bo nie lubie jesc duzo rano bo sie zle czuje ;-(, staram sie cwiczyc ale jakos mało regularnie mi to wychodzi ale postanowiłam ze sie wezme porzadnie za siebie niestety włąsnie rozwaliłam mopje ukochane spodnie i wyruszyłam na zakupy sie załamałam jak zoabczyłam ze wygladam jak beczka w sumie to przytyłam 10 kg i chce wrocic do swojej poprzedniej wagi nie zalezy mi bardzo na czasie bo boje sie efektu jojo. no wiec od jutra zaczynamy !!!!!!
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 06:10   #16
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Hej. No więc dziś pierwszy dzień naszej dietki. Widzę, że dołączyło do nad jeszcze kilka osób. Świetnie! Bardzi się cieszę, że przez te trudne dni, nie będe sama.
Pierwszy dzień pozornie najłatwiejszy... potem drugi, trzeci, a potem już będziemy liczyć tygodniami.
Mi również nie zależy na szybkim schudnięciu, z powodu efektu jo-jo, do którego jestem zdolna...
Chcę schudnąć do wakacji około 6 kg minimum, jak pisałam wcześniej
Ja niestety mam wagę w domu, ale waży ona chyba od własnego humoru hehe, dlatego też czy schudłam również będe obserwować po spodniach, które teraz ledwo się zapinają i nie mogę wciągnąć ich na pupę :P
Nie no może przesadziłam z tym, ale jest blisko tragedii :P
OK, lecę szykować się do szkoły. Jak narazie koleżankom nie będe nic mówić o tym, że jestem na diecie, bo jak nie schudne to wtedy będe się wstydzić, że nie mam samozaparcia
Pozdrawiam Was
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 06:16   #17
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: Kto zaczyna ze mną???

no to ja tez sprobuje schudnac troche moja mama tez sie odchudza wiec zeby jej nie bylo samotnie
ja waze 50 kg przy 165cm
moze tak ze 2 kg zrzucic
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 07:11   #18
karla_s.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
GG do karla_s.d
Re: Kto zaczyna ze mną???

Uuuuu... To widzę, że mój problem jest bardziej poważny... ja mam 167 cm i waże 75 kg... No, czyli najwyższa pora wziąć się do pracy!! Od trzech dni wzięłam się pełną parą, czekam teraz na rezultaty!!
karla_s.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 08:08   #19
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Kto zaczyna ze mną???

no na rezulataty to musisz poczekac conajmniej 3 miesiace, najpierw spadek kg to bedzie sama woda, dopiero potem tluszcz sie ruszy, dlatego nie poddawaj sie szybko
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 08:27   #20
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Kto zaczyna ze mną???

Figura typu "jabuszko" tzn. że jak tyjesz to głównie brzuszek, nogi i biodra pozostają w miare OK. Figura typu "gruszka" wrrrrrrrrr, którą sama posiadam to tycie głównie w udach i biodrach. W efekcie taka kobietka może być szczupła w ramionach i mieć niewielki biust, a do tego WIELKI tyłek i tłuste biodra. Jak widać z powyższego zdecydowanie lepiej mieć figurę typu "jabłko", ale cóż ma się to co bozia dała.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 08:35   #21
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Kto zaczyna ze mną???

Ja też postanowiłam w zeszłym tygodniu, że muszę pozbyć się 4 kilo. Teraz 156/55. I niestety przy takim niewielkim wzroście widać każdy dodatkowy kilogram, zwłaszcza że mam figurę typu "gruszka" tzn. uda jak słoń i w dodatku cellulitis . Ale cóż poradzić. Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Sesja idzie, studenty niech się męczą, a ja na rowerek . I postawiłam na masaże. Kiedyś połączyłam masaże z dietą i ruchem - efekt był piorunujący nawet dla mnie .
A tak w sumie to powinnyśmy tu powklejać nasze aktualne zdjęcia w kostiumach kąpielowych - to by dopiero był doping.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 09:55   #22
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Kto zaczyna ze mną???

Nutko jak ci idzie na rowerku??Jak długo jeździsz i czy u Ciebie widoczne są jakieś efekty?? I napisz coś o tym masażu sama go wykonujesz? ja też jestem nieszczesnym typem gruszki i mam już serdecznie dość im bardziej się mobilizuję i oszczędzam w jedzeniu tym bardziej widzę jak "puchną" mi uda i pupa jak to jest możliwe?? jak się tym nie przejmowałam i robiłam/jadłam to na co miałam ochote miałam lepszą figurkę Już nie mam siły i znowu brak mi mobilizacji ... chyba nigdy tam na "dole" nie schudnę a diety nie stosuję bo "góra" jest w porządku i nie chciałabym stracić w biuście bo by mi tam nic nie zostało Przetrzepałam tyle stron i ćwiczeń na nogi i nic!! jakby na mnie nie działały-wręcz przeciwnie. Doradźcie coś proszę! co robie nie tak?! albo co powinnam robić?
Dziękuję i pozdrawiam!!
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 10:07   #23
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: Kto zaczyna ze mną???

No to ja się już przyznam - w zeszłe lato pojechałam na wczasy odchudzające nad morze. Tam było tak:
1. dieta 1200 kcal.
2. po śniadaniu szybki marsz 1-1.5 godziny
3. po powrocie 45 min. calaneticsu (czy jak to tam się pisze )
4. po obiadku 45 min. aerobiku
5. wieczorem masaż
Potem jeszcze zostałam tydzień nad morzem jedząc rybki z pieca i dużo chodząc. I efekty były powalające. Moje sflaczałe uda (bo inaczej nie mogę tego określić) były jak marzenie. Teraz co prawda wróciłam do stanu sprzed, ale właśnie odkryłam na osiedlu gabinet masażu więc postanowiłam zaszaleć . No i obiecuję wszem i wobec, że SCHUDNĘ 4 kilo jedząc mniej i dużo się ruszając - stawiam na szybkie marsze i calanetics.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:26   #24
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Kto zaczyna ze mną???

nitka napisał(a):
> No to ja się już przyznam - w zeszłe lato pojechałam na wczasy odchudzające nad morze.

Ale fajniee lato mmmm.. marzy mi sie schudnąć do tego czasu to nic że obiecuję sobie to co roku

A co na te nieszczęsne nogi jedno a konkretne ćwiczenie ale dobre tak będzie chyba najlepiej. Właśnie Nitko napisałaś o jeździe na rowierku stacjonarnym ja takowy ostatnio przetargałam do swojego pokoju i mam zamiar go pomęczyć Czy Tobie coś to pomogło na nóżki? Iloe powinnam jeździć żeby do wiosenki były już efekty i czy ma znaczenie czy jeżdżę rano czy wieczorem (ja będę miała czaswieczorami)?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 12:33   #25
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Hehe no Nitko te zdjęcia byłyby na pewno super :P Ale nie wiem, czy się ktoś odważy takowe tu zamieścić?
Lepiej będzie jak zamieścimy zdjęcia po kuracji. Wtedy będzie czas WIELKIEGO PODZIWIANIA
Pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 12:39   #26
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

Jeśli chodzi o ćwiczenia to znalazłam taki link na forum
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/ciwcz_z_nami_posladki.htm
Są tam zestawy ćwiczeń do wybranych części ciałą, które chcemy zmniejszyć Wogóle warto wejść na stronke http://www.☠☠☠☠☠☠☠/ Można znaleść tam wiele ciekawych rzeczy
Pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 13:54   #27
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Kto zaczyna ze mną???

Na chwile obecna nie posiadam takiego zdjecia, i zreszta chyba dobrze Pozniej za to beda efekty, ja wlasnie idem jesc obiadek, mam nadzieje ze nie jest zbyt kaloryczny, a pozniej moze jakos uda mi sie go spalic Zaluje tylko, ze nie mam w domku roweru stacjonarnego :/ No, ale trzeba sobie radzic bez tego
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 18:03   #28
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Kto zaczyna ze mną???

No wlasnie tez mam ten problem z tymi paskudnymi udami i posladkami. Widze,ze niektore z was musza wrocic do poprzedniej figury,to macie motywacje bo wiecie jak wam bylo dobrze,a ja odkad pamietam mecze te swoje nogi i nic im nie pomoaga, nawet bieganie mi nie pomoglo, po sesji kontynuuje silownie moze cos to da, i moze ten rower spod choinki wyciagne i zabiore do pokoju swego i tak moge sie i uczyc i jezdzic Ale i na to i na to nie mam ostatnio sily buu ciezkie zycie studenta
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 21:26   #29
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Kto zaczyna ze mną???

I jak idzie dietka? Ja jak narazie ograniczyłam posiłki, nie jjem słodyczy itp. W ferie zaczne uprawiać troche sportu, basen, rowerek... teraz nie mam czasu niestety. No jakoś to będzie. Trzeba być silnym
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 10:24   #30
karla_s.d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7
GG do karla_s.d
Re: Kto zaczyna ze mną???

... ja się dzielnie trzymam... to znaczy troszkę ulegam słabościom, ale po godzinie 20 nie jem (czyli co najmniej 3 godziny przed pójściem spać), ćwiczę sobie, dziś idę na basen i lodowisko!! jak na razie mogę być z siebie dumna
karla_s.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.