Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 12:57   #4891
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

z powodu mojego zakupowego bana, wypróbuję chyba żel lniany jako maskę (ciekawe czy z moich prostych włosów żel wyczaruje fale? ). przy okazji będę też stosować wewnętrznie
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:01   #4892
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wytrzymam i zapuszczę swoje, a później farbowańce zetnę na ew. boba, tak, jak Ty
ja mam ochote na henne
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:05   #4893
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Wysłałam dziś TŻta do Galerii Krakowskiej po jantara, a na miejscu kobieta prawie mu ją siłą z ręki wyciągała i twierdziła, że lepszy jest szampon
Dobrze, że chłop nie dał się zbałamucić
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:08   #4894
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Wysłałam dziś TŻta do Galerii Krakowskiej po jantara, a na miejscu kobieta prawie mu ją siłą z ręki wyciągała i twierdziła, że lepszy jest szampon
Dobrze, że chłop nie dał się zbałamucić
sprzedawczynie są straszne ;D rok temu przed wyjazdem na wakacje poszłam do drogerii, szukałam psikadła do ochrony przed słońcem. kobieta próbowała mi wcisnąć wodę z solą morską i wmawiała, że to ma filtry uv i jest to odżywka. a na opakowaniu jak byk napisane, że to jest stylizator. ale ona wiedziała lepiej
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:09   #4895
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
z powodu mojego zakupowego bana, wypróbuję chyba żel lniany jako maskę (ciekawe czy z moich prostych włosów żel wyczaruje fale? ). przy okazji będę też stosować wewnętrznie
żel lniany jako maska napewno nie wyczaruje Ci fal
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:23   #4896
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
dzięki b0 jestem na etapie wybierania jakiegoś oleju (pewnie to bedzie sezam) i trochę mi się rozjaśniło.
Nie mam pojęcia jaką mam porowatość - podczytałam i nadal nie wiem - wszystko sobie przeczy!!! Myślę, że mam normalną z natury bliską niskiej a teraz (farbowałam 1/2 roku) dąży do wysokiej.
Raczej będziesz w czasie pielęgnacji dążyć do niskiej, skoro już kiedyś miałaś w okolicy niskiej
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, tylko nie od 1,5 miesiąca, a od 1,5 tygodnia - co nie zmienia faktu, że cholernie mnie to denerwuje
Dziewczyny na zakręconym poleciły mi na początek plan minimum właśnie, chociaż ja mam chęć siedzieć z jakimiś nawilżaczami 24/7, bo włosy wyglądają na (ma może po prostu są?) suche jak pieprz Nawet silikon nie potrafi ich ujarzmić...
No nic, jutro oczyszczanie i Joanna Naturia - zobaczymy co z tego wyjdzie.
A jak wyglądał twój plan minimum? Może mój jest aż za minimum? Lepiej nakładać w takim przypadku d/s czy b/s?
Bo one mogą być przenawilżone. Przenawilżone po myciu reprezentują sobą wyglądowo suche sianko. Mój plan minimum to olej, sampon i odżywka/maska na 2 minuty
Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Wysłałam dziś TŻta do Galerii Krakowskiej po jantara, a na miejscu kobieta prawie mu ją siłą z ręki wyciągała i twierdziła, że lepszy jest szampon
Dobrze, że chłop nie dał się zbałamucić
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
sprzedawczynie są straszne ;D rok temu przed wyjazdem na wakacje poszłam do drogerii, szukałam psikadła do ochrony przed słońcem. kobieta próbowała mi wcisnąć wodę z solą morską i wmawiała, że to ma filtry uv i jest to odżywka. a na opakowaniu jak byk napisane, że to jest stylizator. ale ona wiedziała lepiej
Dajcie spokój, na takie baby mam uczulenie. Miałam podobną akcję w Drogerii Natura, skończyło się na tym (babka była strasznie nieustępliwa), że powiedziałam, by nie uczyła ojca dzieci robić
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:24   #4897
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Kupiłam Nivea Long Repair - ma nowe opakowanie i nowy skład - analizował go może już ktoś. Polepszyli? Pogorszyli? Keratyna jest na pewno wyżej i brak któregoś olejku - przepiszę potem skład
a dasz może linka do nowego skladu lub wrzucisz tutaj? bo ciekawa jestem jak to wygląda
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 13:27   #4898
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

po przeczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęć następnym razem zdecyduję się na hennę... Tylko jeszcze będę się musiała podowiadywać, czy te sklepowe się nadają, czy jednak zainwestować w Khadi. Ale to jeszcze czas

Oglądam też Wasze zdjęcia (ukłon m. in. w stronę say-hello z tego wątku) i myśle nad tą moją nieporadną początkową pielęgnacją. Używam odżywek, WAXa, kilka razy olejowałam i żadnej różnicy nie widzę... Od długiego czasu piję pokrzywę, biorę od maja tę podobno przecudowną i działającą cuda Silicę, a włosów jak mało było, tak jest, prawie zero babyhair, już nie wiem, czy jakiekolwiek działania przyniosą pożądane efekty...
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2012-07-20 o 13:31
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:28   #4899
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
żel lniany jako maska napewno nie wyczaruje Ci fal
maska będzie stosowana jako maska, a do fal to typowo jako stylizator - tak jak to robią kręconowłose. trochę powgniatam we włosy i może coś z tego wyjdzie.
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Dajcie spokój, na takie baby mam uczulenie. Miałam podobną akcję w Drogerii Natura, skończyło się na tym (babka była strasznie nieustępliwa), że powiedziałam, by nie uczyła ojca dzieci robić
Najgorzej, że te kobiety w naturze cały czas się pytają czy w czymś pomóc . W Rossmanie jedynie można mieć trochę spokoju, chyba, że chodzisz z telefonem w ręku i sprawdzasz np. opinie na wizażu, to wtedy strażnicy myślą, że planujesz zamach
najlepiej, gdyby ekspedientki potrafiły się przyznać do niewiedzy, a nie ściemniać
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:29   #4900
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
żel lniany jako maska napewno nie wyczaruje Ci fal
Jeśli nie ma tendencji to falowania, to nie.

Ale gdyby takowa była, to kto wie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:38   #4901
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
po przeczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęć następnym razem zdecyduję się na hennę... Tylko jeszcze będę się musiała podowiadywać, czy te sklepowe się nadają, czy jednak zainwestować w Khadi. Ale to jeszcze czas

Oglądam też Wasze zdjęcia (ukłon m. in. w stronę say-hello z tego wątku) i myśle nad tą moją nieporadną początkową pielęgnacją. Używam odżywek, WAXa, kilka razy olejowałam i żadnej różnicy nie widzę... Od długiego czasu piję pokrzywę, biorę od maja tę podobno przecudowną i działającą cuda Silicę, a włosów jak mało było, tak jest, prawie zero babyhair, już nie wiem, czy jakiekolwiek działania przyniosą pożądane efekty...
A uzywasz moze wcierek?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 13:42   #4902
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

NIVEA LONG REPAIR
Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone,
Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Silicone Quaternium - 18, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trideceth - 6, Trideceth- 12, C12-15 Pareth-3,Coco Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Alcohol, Parfum.
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:46   #4903
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
A uzywasz moze wcierek?
no właśnie wcierek jeszcze nie... a jakie polecacie? oprócz Jantaru?
zastanawia mnie też kwestia olei - lepsze te 'mieszane' typu Vatika, Alterra czy czyste sklepowe? będę jechać do Włoch, także może stamtąd sobie jakiś najczystszy przywiozę, tylko nie mam pojęcia, jaki
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:00   #4904
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
Oglądam też Wasze zdjęcia (ukłon m. in. w stronę say-hello z tego wątku) i myśle nad tą moją nieporadną początkową pielęgnacją. Używam odżywek, WAXa, kilka razy olejowałam i żadnej różnicy nie widzę... Od długiego czasu piję pokrzywę, biorę od maja tę podobno przecudowną i działającą cuda Silicę, a włosów jak mało było, tak jest, prawie zero babyhair, już nie wiem, czy jakiekolwiek działania przyniosą pożądane efekty...

moim największym problemem była właśnie gęstość włosów teraz już jest lepiej, ale zanim te wszystkie nowe krótkie włoski urosną do mojej długości to minie z rok albo i dwa. stosowałam jantar, joannę rzepę, z suplementów łykam tylko cp i to dopiero od niedawna. na potęgę piję pokrzywę, bo bardzo ją lubię. u mnie najlepiej sprawdziła się zdrowa dieta ( od jakiegoś roku zmieniłam trochę styl życia na bardziej zdrowy). a różnicę w wyglądzie włosów zauważyłam dopiero miesiąc czy dwa temu. także cierpliwości i wtrwałości
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:20   #4905
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
żel lniany jako maska napewno nie wyczaruje Ci fal
zgadzam się
co najwyżej wygładzi włosy
chociaż kto wie

TŻ kupił mi grzebień The Body Shop
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2012-07-20 o 14:22
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:45   #4906
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
zgadzam się
co najwyżej wygładzi włosy
chociaż kto wie

TŻ kupił mi grzebień The Body Shop
tak jak już pisałam - do wyczarowania fal użyję go jako stylizatora - ugniatając mokre włosy. a maska swoją drogą, do odżywienia.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
no właśnie wcierek jeszcze nie... a jakie polecacie? oprócz Jantaru?
zastanawia mnie też kwestia olei - lepsze te 'mieszane' typu Vatika, Alterra czy czyste sklepowe? będę jechać do Włoch, także może stamtąd sobie jakiś najczystszy przywiozę, tylko nie mam pojęcia, jaki
nie wiadomo, musisz wypróbować.
z Włoch przywieź sobie prawdziwą oliwę, najlpiej taką z jakiegoś małego gospodarstwa (często są takie przy drogach, można wejść i kupić). nawet w celach kuchennych na prawdę warto.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:02   #4907
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aż musiałam do źródeł sięgnąć, tak mnie to zdziwiło. I co ? Rzeczywiście likopen używany jest jako składnik kosmetyków "utrwalających" kolory w odcieniach czerwieni .
'A propos henny - w celu uzyskania lepszego czerwonego odcienia i jego utrwalenia, dodawałam do papki czerwonego wytrawnego wina . .
Ja nie wiem, sama nie szukałam żadnych info, koleżanka po kosmetologii mi podpowiedziała, a że ja się ketchupu nie brzydze... :Brzydal:, ale jeszcze nie robiłam, dam znać.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A nie mówiłam ?!
Oblepia, oblepia . Doradzam zasięgnąć opinii u prawdziwych ekspertek, które z racji uwarunkowań kulturowych , od wieków farbują włosy henną . .
Uh! Co za straszny lincz Chciałabym sobie o tym więcej poczytać, chętnie bym zasięgnęła opinii u prawdziwych ekspertek, ale skąd takie wziąć? A poza tym fakt, że ktoś czegoś używa nie zoancza, że wie, ja to działa. W każdym razie ciekawe
Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
nieodważyłabym się to nie jest takie proste do zrobienia.
Uhm, a zwłaszcza ładnie. Ale są takie kaskaderki, któe by się podjęły
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:07   #4908
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
no właśnie wcierek jeszcze nie... a jakie polecacie? oprócz Jantaru?
zastanawia mnie też kwestia olei - lepsze te 'mieszane' typu Vatika, Alterra czy czyste sklepowe? będę jechać do Włoch, także może stamtąd sobie jakiś najczystszy przywiozę, tylko nie mam pojęcia, jaki
Ja do skory głowy wole oleje mieszane uwielbiam vatike na kokosie i mysle ze tez dzieki niej wlosy mi sie duzo zagęsciły. a z wcierek (wiem ze to juz nudne) polecam seboradin z rzepą zawsze mam po nim wysyp bejbikow i do tego jedna wizazanka pisala ze miala wysyp bejbow po maseczce z drozdzy
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:15   #4909
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość

z Włoch przywieź sobie prawdziwą oliwę, najlpiej taką z jakiegoś małego gospodarstwa (często są takie przy drogach, można wejść i kupić). nawet w celach kuchennych na prawdę warto.
tak tak, to na pewno, bo mama ma takie życzenie

szału nie ma, ale:
"na dzień dzisiejszy - 10.06 - 39cm "
na dziś - 20.07 - 41 cm może nie jest to spektakularny wynik, ale zawsze mnie to cieszy
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2012-07-20 o 15:22
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 15:23   #4910
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Najgorzej, że te kobiety w naturze cały czas się pytają czy w czymś pomóc . W Rossmanie jedynie można mieć trochę spokoju, chyba, że chodzisz z telefonem w ręku i sprawdzasz np. opinie na wizażu, to wtedy strażnicy myślą, że planujesz zamach
najlepiej, gdyby ekspedientki potrafiły się przyznać do niewiedzy, a nie ściemniać
Czasem rzeczywiście nachalne jest ciągłe pytanie "czy pomóc? czy doradzić? a czego Pani szuka?" to tak jakby wchodzenie do sklepu i analizowanie jakiegoś produktu było czymś dziwnym albo jak kobitka doradza całkowicie od czapy.

Pamiętam kiedyś w miejscowym zoologicznym, Pani spytała mnie czego szukam, na odpowiedź, ze potrzebny mi kliker, spojrzała na mnie jak na wariatkę, zacięła się i spytała co to w ogóle jest, podobnie jest z karmami dla psa, próbują mi śmieci w paczce wcisnąć "bo Bruno w reklamie robi ładną kupkę, albo blablabla".
Podobnie w sklepie plastycznym, prosze o arkusz papieru rysunkowego o wymiarach, a ekspedientka patrzy jak na wariata i chce mi wcisnąć brystol, mylą wymiary kalek albo próbują wcisnąć droższy towar (proszę o cienkopis kreślarski, a chcą sprzedać rapidografy).
Co się więc dziwić, że człowiek nie pyta ekspedientek
Lubię wejść do sklepu gdzie obsługa zna się na rzeczy, można przyjemnie pogadać i wymienić ciekawe informację, ale jak gadają kompletnie od czapy i kombinują jak sprzedać tylko drogie produkty, to dziękuję ale poradzę sobie.

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
no właśnie wcierek jeszcze nie... a jakie polecacie? oprócz Jantaru?
u mnie ostatnio eliksir z green pharmacy
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:54   #4911
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

dlatego ja odpowiadam 'nie dziekuje', albo jak mam inny dzien i jestem wyjatkowo zaczepna prosze o 'rade'. wtedy pani zalozmy patrzac na moje wlosy ocenia je (pewnie zazdrosci bo sa zdrowe, naturalne blond do pasa), pyta sie czego do tej pory uzywalam (chce zgapic pielegnacje?), a pozniej prawdzi do polki gdzie poleca pantene (chce zaszkodzic? :P)

no to dobra.. biore butelke i patrze na sklad. mowie, ze nie uzywam produktow z silikonami i parabenami. jej oczy >

no i od razu widac 'profesjonalizm'. czlowiek mowi ze uzywa naturalnych produktow, wymienia nazwy a ta mi tu zapodaje syossem i innymi badziewiami

pytasz czy moze cos innego polecic, mowie ze nie znam wszystkich produktow bez silikonow i moze potrafi jakas nazwe zapodac. a ta wola "Basia, chodz pomoz pani moze wiesz czy.."
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:11   #4912
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dlatego ja odpowiadam 'nie dziekuje', albo jak mam inny dzien i jestem wyjatkowo zaczepna prosze o 'rade'. wtedy pani zalozmy patrzac na moje wlosy ocenia je (pewnie zazdrosci bo sa zdrowe, naturalne blond do pasa), pyta sie czego do tej pory uzywalam (chce zgapic pielegnacje?), a pozniej prawdzi do polki gdzie poleca pantene (chce zaszkodzic? :P)

no to dobra.. biore butelke i patrze na sklad. mowie, ze nie uzywam produktow z silikonami i parabenami. jej oczy >

no i od razu widac 'profesjonalizm'. czlowiek mowi ze uzywa naturalnych produktow, wymienia nazwy a ta mi tu zapodaje syossem i innymi badziewiami

pytasz czy moze cos innego polecic, mowie ze nie znam wszystkich produktow bez silikonow i moze potrafi jakas nazwe zapodac. a ta wola "Basia, chodz pomoz pani moze wiesz czy.."
uwielbiam takie akcje
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:50   #4913
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Tytuł tematu całkowicie odzwierciedla moją codzienność, więc postanowiłam się dołączyć do grona walczących.

Od listopada zeszłego roku rozpoczęłam swoją przygodę z włosomaniactwem. Nie prostuję, nie używam lakierów itp., nie używam suszarki. Póki co, włosy stały się dużo zdrowsze niż przedtem, bardziej lśniące i gładkie. Dużo czasu minęło zanim zaczęłam zauważać efekty, w zasadzie dopiero teraz widzę coś więcej. Walczę o nawilżenie, szukam olejowego i odżywkowego ideału - póki co trafić nie mogę. Próbuję wydobyć fale - to się one jeszcze bardziej chowają. Najbardziej zależy mi na odpowiednim nawilżeniu. I chyba można powiedzieć, że o to w tym momencie najbardziej walczę.
Szukam sposobu, może siemię lniane mi pomoże..
Zdjęcia? Poniżej. Pierwsze zdjęcie - przedstawia, mam nadzieję, choć trochę widoczną poprawę w stanie włosów. (włosy takie jak z lipca 2010, a właściwie gorsze były do czasów listopada 2011, w galerii więcej zdjęć. ) Drugie - aktualny stan włosów, fotka z lampą. Trzecie - to samo, co poprzednie, ale z boku. Czwarte - moje okropne, wywijające się końcówki, dzisiaj podcięte.

Na sobotę muszę wymyślić coś mega nawilżającego..
naprawde gęste i piekne włosy

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Wysłałam dziś TŻta do Galerii Krakowskiej po jantara, a na miejscu kobieta prawie mu ją siłą z ręki wyciągała i twierdziła, że lepszy jest szampon
Dobrze, że chłop nie dał się zbałamucić
omg, co to się z ludźmi teraz dzieje...
dobrze że TZ był twardy
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
sprzedawczynie są straszne ;D rok temu przed wyjazdem na wakacje poszłam do drogerii, szukałam psikadła do ochrony przed słońcem. kobieta próbowała mi wcisnąć wodę z solą morską i wmawiała, że to ma filtry uv i jest to odżywka. a na opakowaniu jak byk napisane, że to jest stylizator. ale ona wiedziała lepiej
taa ale one wiedza lepiej



uzywała któras z was jogurtu na włosy?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:56   #4914
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
uzywała któras z was jogurtu na włosy?
ja używałam swego czasu - fajnie nawilżało i wygładzało włosy
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:57   #4915
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Też ostatnio przeszłam się do hurtowni fryzjerskiej, podeszła sprzedawczyni i pyta czego szukam. Mówię, że chciałabym maskę do włosów BEZ silikonów. Więc po kolei pokazuje mi maski: ta jest super, ma to i tamto bla bla, ta jest taka, itd, czytam każdą po kolei: wszędzie silikony
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:01   #4916
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Kiedyś poszłam do fryzjerki, która zaczęła pytać czego używam do włosów. Na moją odpowiedź, że odżywek bez silikonów z największym zdziwieniem rzuciła 'to takie w ogóle istnieją?' ;D
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:13   #4917
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
z powodu mojego zakupowego bana, wypróbuję chyba żel lniany jako maskę (ciekawe czy z moich prostych włosów żel wyczaruje fale? ). przy okazji będę też stosować wewnętrznie
Też mam taki plan, jak wypróbujesz daj znać, chcę jeszcze płukanke zrobić

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dlatego ja odpowiadam 'nie dziekuje', albo jak mam inny dzien i jestem wyjatkowo zaczepna prosze o 'rade'. wtedy pani zalozmy patrzac na moje wlosy ocenia je (pewnie zazdrosci bo sa zdrowe, naturalne blond do pasa), pyta sie czego do tej pory uzywalam (chce zgapic pielegnacje?), a pozniej prawdzi do polki gdzie poleca pantene (chce zaszkodzic? :P)

no to dobra.. biore butelke i patrze na sklad. mowie, ze nie uzywam produktow z silikonami i parabenami. jej oczy >

no i od razu widac 'profesjonalizm'. czlowiek mowi ze uzywa naturalnych produktow, wymienia nazwy a ta mi tu zapodaje syossem i innymi badziewiami

pytasz czy moze cos innego polecic, mowie ze nie znam wszystkich produktow bez silikonow i moze potrafi jakas nazwe zapodac. a ta wola "Basia, chodz pomoz pani moze wiesz czy.."
No ale oczekujesz, że ktoś idzie pracować w Naturze z pasji i miłości do kosmetyków? a pyta z chęci niesienia pomocy? jak dla mnie, to sprzedawczyni powinna wiedzieć co jest na sklepie i gdzie, a oczekiwać żeby znała składy kosmetyków, no to sorry. Może w sklepie fryzjerskim, ale nie w drogerii w której kobiecina zarabia pewnie 1000zł z hakiem.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:16   #4918
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

sophistgirl: poprostu kladlas sam jogurt na wlosy pod czepek czy dodawalas cos jeszcze?
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:20   #4919
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

czasami sam, czasem dodawałam miód - różnicy z miodem czy bez nie zauważyłam zbytniej, ale moje włosy jakoś nieszczególnie przejmują się jego obecnością w maskach
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:25   #4920
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
ja używałam swego czasu - fajnie nawilżało i wygładzało włosy
no to koniecznie musze spróbować

a przed myciem no nie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.