Wszystko o Bułgarii - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 21:59   #481
yellowme
Raczkowanie
 
Avatar yellowme
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: Bułgaria

A jak jest z pogodą w Bułgarii? Była któraś z was tam we wrześniu?

Planujemy z chłopakiem wakacje na drugą połowę września, ale boję się, że wtedy będzie tam już raczej chłodno
yellowme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 22:46   #482
Raja_Ram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Bułgaria

Mieszkałam w hotelu SUNSET w północnej części słonecznego brzegu, nieopodal był hotel Majestic i resort Helena. Położenie spoko bo 150m od plaży a nie przy samej promenadzie.

Może i rzeczywiście byly wyznaczone miejsca ZA leżakami, ale jadąc nad morze mam ochote delektować się szumem fal (tu raczej z tym słabo było, może tak trafiłam a może dlatego że jest to jakby zatoka), i napewno nie mam ochoty przedzierać się przez tłumy leżakowiczów żeby dojśc do morza.

Nie wiem czemu, ale o wiele lepiej wspominam plaże w Świnoujściu, gdzie pomimo sąsiedztwa plazy nudystów czlowiek leżał na szerokiej plazy, nie zabijał się o nikogo i spacerował brzegiem morza w całkowitej kontemplacji.

Morze też rewelacyjne nie jest, w sb i ndz syfek lekki ludzi tłum, strasznie słone- o wiele bardziej niż Bałtyk. Generalnie to większość czasu spedziłam w przyhotelowym basenie.
Ceny w SB też nie powalają- zauwazylam, że są one podobne jak w Polsce tylko, że w lewach- czyli razy dwa.

Przykladowo koszulka w budce przy promendadzie- 30 lewa-> 60 zl
piwo w puszce-> ok 2 lewa-> 4 zł
woda w butelce 1,5l-> 1,5 lewa-> 3zl
slice (kawalek pizzy) -> 3 lewa-> 6zl
no i najwazniejsze -> leżak dla jednej osoby na caly dzien-> 7 lewa-> ok 15zl do tego parasol tez 7 lewa. Szalu ni ma

Polecam organizowane wycieczki fakultatywne. Ja bylam na OFFROAD i bardzo sobie chwale, chociaz w jeden dzien mialam okazje zobaczyc dziką plaże, dziką Bulgarię i bardzo przystojnego Pana Borysa
__________________
Nienawidzę COMIC SANS!

24.08- Dbam o siebie
jem mniej- spalam więcej!
zapuszczam kłaki



Dieta!
24.08- KG 59 :
30.08- KG ?????
.....
01.10 KG 54

Raja_Ram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:07   #483
evi
Zadomowienie
 
Avatar evi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 619
Dot.: Bułgaria

hej, był może ktoś teraz w Złotych Piaskach? proszę o opinię, jaka pogoda...itd Jadę 15.08 i jestem ciekawa
evi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:12   #484
evi
Zadomowienie
 
Avatar evi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 619
Dot.: Bułgaria Złote Piaski

ja lecę 15 sierpnia.
A napiszcie w które miejscowości jedziecie, hotele ...
evi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:53   #485
pogryzecispodniex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 58
Dot.: Bułgaria Złote Piaski

Złote Piaski, hotel Briz ;-) biuro Atas, ale to jest pośrednik Gamy Skierniewice, więc na jedno wychodzi;D
pogryzecispodniex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:13   #486
ans22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 49
Dot.: Bułgaria

Raja-Ram wspólczuję Ci tej męczarni na wczasach za granicą. wymagasz Bóg wie czego, począwszy od tego że jedziesz do SB gdzie wszyscy wiedzą że tam głośno i szumnie. Ponadto jeżeli w Świnoujściu delektowałaś się szumem fal chodząc brzegiem morza to chyba byłaś w grudniu, bo nad brzegiem bałtyku fura dzieci buduje zamki z piasku i o kontemplacji nie ma mowy. Przedstawiasz typowy obraz Polaka malkontenta, któremu nawet woda w morzu była za słona, koszmar, dobrze że czas spędzałaś przy basenie hotelowym, przynajmniej innym nie zepsułaś urlopu. A co do cen to w przyszłym roku jedź na piękną grecką wypsę Thassos tam będziesz miała, czystą, piękną, w miarę bezludną plaże, niestety słone morze, ale za to ceny, na bank Ci braknie wszystko razy 4. Więc nie zniechęcaj innych, jeszcze trochę pozwiedzaj a póżniej na podstawie doświadczeń oceniaj, bo odnoszę wrażenie, że znalazłaś sie w innej bajce niż sobie wymyśliłaś
ans22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:50   #487
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Bułgaria

witajcie
potrzebuje pomocy opinii i czego sie da
wymyslilam sobie w tym roku wakacje w bulgarii wycieczka samolotem hotel z basenem i wazne zeby bylo czysto i lazienka zeby byla w dobrym stanie bo jak ogladam niektore zdjecia to niedobrze sie czlowiekowi robi...
najpierw myslalam zeby jechac na tydzien teraz zastanawiam sie nad dwoma... i mam problem bo nie mam pojecia do jakiego hotelu jechac czy 3* czy lepiej wziac 4*... mozecie polecic jakies hotele obojetnie czy sloneczny czy zlote... wazne zeby bylo czysto i zeby hotel nie byl na jakims totalnym odludziu.... aha no i interesuje mnie cena tak do 1700-1800zl - wiem marzenia ale licze na jakies super last minute
z gory dziekuje za pomoc
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 15:14   #488
evi
Zadomowienie
 
Avatar evi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 619
Dot.: Bułgaria

ja lecę samolotem do złotych piasków 15.08 do hotelu Park Hotel Golden Beach - super hotel (z opinii tych co wrócili,no i w biurze bardzo chwalili) 4 gwiazdki, bliziutko do morza. Tylko boję się pogody, oby była ładna...
niecałe 1800zł na osobę
lecę z całą rodzinką, w 4 osoby. z biura Ecco Holiday.

Leci może ktoś do tego hotelu?

Edytowane przez evi
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:15
evi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:19   #489
evi
Zadomowienie
 
Avatar evi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 619
Dot.: Bułgaria Złote Piaski

ktoś leci do hotelu w Złotych piaskach - Park Hotel golden beach?
evi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:48   #490
Raja_Ram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez ans22 Pokaż wiadomość
Raja-Ram wspólczuję Ci tej męczarni na wczasach za granicą. wymagasz Bóg wie czego, począwszy od tego że jedziesz do SB gdzie wszyscy wiedzą że tam głośno i szumnie. Ponadto jeżeli w Świnoujściu delektowałaś się szumem fal chodząc brzegiem morza to chyba byłaś w grudniu, bo nad brzegiem bałtyku fura dzieci buduje zamki z piasku i o kontemplacji nie ma mowy. Przedstawiasz typowy obraz Polaka malkontenta, któremu nawet woda w morzu była za słona, koszmar, dobrze że czas spędzałaś przy basenie hotelowym, przynajmniej innym nie zepsułaś urlopu. A co do cen to w przyszłym roku jedź na piękną grecką wypsę Thassos tam będziesz miała, czystą, piękną, w miarę bezludną plaże, niestety słone morze, ale za to ceny, na bank Ci braknie wszystko razy 4. Więc nie zniechęcaj innych, jeszcze trochę pozwiedzaj a póżniej na podstawie doświadczeń oceniaj, bo odnoszę wrażenie, że znalazłaś sie w innej bajce niż sobie wymyśliłaś
Oooo to już przesada. W swinoujsciu bylam w lipcu i nie przypominam sobie zeby tam cala plaza byla zawalona lezakami i parasolkami za ktore trzeba placić w sumie 15zł dziennie, a strefa bezplatna bylaby w uj za nimi. Po drugie, jechalam tam pierwszy raz, nie sama, wiec skad mialam wiedziec ze SB jest tlumny i glosny, zreszta nie przeszkadza mi to.
A jezeli mam juz zniechecac to prosze bardzo:
Pani w kantorze przede mną zostala oszukana na 70 euro, wyszla z kantoru i okazalo się, że zamiast lewow dostala stare dinary Jugoslawianskie ktorymi sobie mozna d** podetrzec
Mnie probowano oszukac na promenadzie gdzie kupujac glupie mirabelki koles z 20 lewa wydal mi tylko 5 lewa. Dobrze ze moj chlopak ktory sie twardo postawil bo tak pewnie stracilabym 10 lewa bo koles normalnie bezczelnie smial mi sie w twarz
Malzenstwo ktore bylo z dzieckiem na plazy pozwolili przejechac się jej konikiem, za ktorego pan zazyczyl sobie 40 lewa
Bulgaria to dziki dziki kraj. Ale jak mowie- bylam i juz wiem, i wyrazam swoją opinię i tyle. A ze jest odmienna od innych to mnie to nie obchodzi. A do cen się czepialam bo niby tak tanio mialo byc a wcale nie bylo, co nie znaczy ze glodowalam czy sobie na cokolwiek zalowalam.
Zrazili mnie do siebie Bulgarzy i kropka.
__________________
Nienawidzę COMIC SANS!

24.08- Dbam o siebie
jem mniej- spalam więcej!
zapuszczam kłaki



Dieta!
24.08- KG 59 :
30.08- KG ?????
.....
01.10 KG 54

Raja_Ram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:54   #491
agucha088
Jnes
 
Avatar agucha088
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 39
Talking Dot.: Bułgaria Złote Piaski

Kurcze, nie moge sie zdecydowac! bułgaria chorwacja czy czarnowóra jak myslicie Co polecacie na 2 połowie wrzesnia?
agucha088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 19:04   #492
agucha088
Jnes
 
Avatar agucha088
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 39
Dot.: Bułgaria

klaudio77ile wyniósł was taki autokar i ile godzin sie jedzie bo ja wlasnie planuje jechac do sozopolu w 2polowie wrzesnia i nie wiem na co sie zdecydowac czy samolot czy autokar

Edytowane przez agucha088
Czas edycji: 2010-08-01 o 19:06
agucha088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:21   #493
Sunny!!!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Bułgaria

Hey!

Ja z kolei wybieram sie do Primorska! I mam do Was pytanie, jakie mozecie polecic mi sieci komórkowe stamtad, z ktorych beda najtansze smsy do Polski? Lub moze wiecie jak to sprawdzic? Szukalam w necie i pisano cos o niejakim B-Connect. Bede tam 2 tyg wiec zalezy mi na jak najtanszych sms-ach, bo z polskiej karty wychodzi to 0,54 zł za 1 sms.

Dziękuje i pozdrawiam
Sunny!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:29   #494
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez agucha088 Pokaż wiadomość
klaudio77ile wyniósł was taki autokar i ile godzin sie jedzie bo ja wlasnie planuje jechac do sozopolu w 2polowie wrzesnia i nie wiem na co sie zdecydowac czy samolot czy autokar
Szerze to nie wiem ile sam autokar nas wyniósł bo my mieliśmy z biura podróży płacone razem z zakwaterowaniem ale bez wyzywania. Jechałam z tego biura http://www.bpjaguar.pl/ jak chcesz to sobie przejżyj ofertę, może coś Cię zainteresuje. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko że wszystko było super zorganizowane, mieliśmy bardzo fajnych rezydentów na miejscu-bułgarów, którzy mówili po polsku tak więc wszystko szło załatwić A jechaliśmy ok 26 godz. Jak byś chciała coś jeszcze wiedzieć to pisz. Sozopol jest przecudowny
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:01   #495
dmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bułgaria

hej dziewczyny)
czy któraś z Was była w Bułgarii (Złote Piaski) w pierwszym tygodniu września? Ja wybieram się właśnie w tym terminie i szczerze mówiąc trochę boję się o pogodę.. Czy będzie można się wtedy jeszcze posmażyć na słońcu? I jaki filtr najlepiej wziąć, żeby się opalić, ale w razie czego nie spalić?
A.. i ile kasy doradzacie na tydzień przy opcji all ??
dmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 12:25   #496
martusiaaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bułgaria

Hej Wizażanki, od dawna czytam wasze rade, które niejednokrotnie uratowały mi życie Bardzo zainteresował mnie ten temat, ponieważ 22.08.2010 lecę do bułgarii (złote piaski) z biura ecco holiday do hotelu malina. Poczatkowo oferta http://www.travelplanet.pl/wczasy/bu...a,2217947.html wydawała mi sie bardzo korzystna i niedroga bo mam wrażenie że ceny wycieczek w tym roku w stosunku do ubiegłego sa bardzo wysoki ale teraz mam coraz wiecej watpliwosci. Hotel prawdopodobnie kiepskia w bułgarii ceny ponoc sporo wyzsze niz zazwyczaj. Nie mam doswiadczenia w takich wyjazdach dlatego pozwolilam sobie poradzic sie was. Czy ktos wybiera sie lub byla w tym hotelu? I czy na 14 dni w opcji ze sniadaniami wystarczy 200 euro? Bradzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi
martusiaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 07:35   #497
martusiaaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bułgaria

Aaa i może możecie pokierowac gdzie najlepiej na zakupy albo jakies nie drogie restauracj.. bo z tego co slyszalam to w zp takich nie ma i gdzies trzeba sie udac?
martusiaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:53   #498
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez martusiaaa23 Pokaż wiadomość
I czy na 14 dni w opcji ze sniadaniami wystarczy 200 euro? Bradzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi
podpinam sie pod pytanie. Rowniez jade do bulgarii na przelomie sierpnia i wrzesnia. Czy na wyzywienie + jakies piwko/winko wieczorem starczy mi 200 euro na 10dni?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:20   #499
evi
Zadomowienie
 
Avatar evi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 619
Dot.: Bułgaria

ja byłam w Złotych piaskach z opcją all inclusive i wzięłam 200 euro dodatkowo na pierdoły i wszystko wydałam. jest ogólnie drogo.
evi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:20   #500
dmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez evi Pokaż wiadomość
ja byłam w Złotych piaskach z opcją all inclusive i wzięłam 200 euro dodatkowo na pierdoły i wszystko wydałam. jest ogólnie drogo.
a jak długo byłaś?
dmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:23   #501
Clairee
Przyczajenie
 
Avatar Clairee
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pogórze Wielickie
Wiadomości: 20
Dot.: Bułgaria

Faktycznie w Złotych Piaskach jest drogo, w każdym razie ceny są znacznie wyższe niż w Polsce. Praktycznie nic nie wydałam na żadne "pierdołki" bo to było bezcelowe. W Polsce niektóre z oferowanych rzeczy przez sprzedających można kupić o wiele taniej.

Ja ze sobą miałam filtr 15 i 45, smarowałam się nimi na zmianę i wróciłam do domu z ładną opalenizną. Radzę zabrać ze sobą dobry nawilżający balsam do ciała bo woda morska i basenowa bardzo wysusza.
__________________
>> Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony ))))
Clairee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:19   #502
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: Bułgaria

też zastanawiam się nad złotymi piaskami - chce jechać we wrześniu, więc powinno być nieco taniej po wstępnych "badaniach" spodobał mi się ten hotel http://ibe01.merlinx.pl/agent/762/ok...2&ds=VAR&wfs=1 , ale nie mogę o nim znaleźć opinii...Czy może ktoś był/słyszał coś o nim ? Dodam że oferta pochodzi z biura ok-tours.pl...
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:42   #503
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Bułgaria

Polecam ofertę z Oskara, mają mega obniżki na Bułgarię. http://oskar.com.pl/nowa/promocje Gdyby nie to że mam już zarezerwowane wczasy to pewnie bym z nimi pojechała.
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:34   #504
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Bułgaria

Ile płacicie za opłatę klimatyczną? W necie szukałam i wszedzie piszą że po 5,10 euro a ja mam zapłacić 55 euro! Dlaczego tak dużo czy tak jest zawsze?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:35   #505
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Ile płacicie za opłatę klimatyczną? W necie szukałam i wszedzie piszą że po 5,10 euro a ja mam zapłacić 55 euro! Dlaczego tak dużo czy tak jest zawsze?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:27   #506
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Bułgaria Słoneczny Brzeg hotel Fiesta Beach

Czy był ktoś w hotelu Tia Maria?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:15   #507
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

Hej!
Planuje z chlopakiem wyjazd na wakacje. Podobno właśnie Bułgaria jest niezwykle atrakcyjna cenowo niemniej jednak zastanawiamy sie jak najlepiej tam dotrzec. Czy jechac samochodem na wlasna reke czy moze lepiej szukac wycieczek przez biura podrozy? Ile pieniedzy szykowac na okolo tygodniowy pobyt dla dwoch osob? W internecie jest tyle sprzecznych informacji, dlatego postanowilam sie zwrocic do was drogie Wizazanki
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:27   #508
rozowoniebieska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

a jakie ceny sa w slonecznym brzegu?
rozowoniebieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:15   #509
slooneczkoo3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bułgaria -> Słoneczny Brzeg

A może ktoś z Was był w Słonecznym Brzegu w hotelu Helwecja?? albo macie jakies opinie na jego temat?
slooneczkoo3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:03   #510
kleudus
Raczkowanie
 
Avatar kleudus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 75
GG do kleudus
Dot.: Bułgaria

wybiera się ktoś może na obóz właśnie do Bułgarii z juwentura w terminie 14.07-25.07 do hotelu Afrodita?
kleudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 12:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.