Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 11:29   #3001
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
yhy wiec jednak pewnie nie bede w stanie tego przełknac zaraz tam zerkne i poczytam wiecej. a zastapienie w takim razie picie tych drozdzy tabletkami bedzie miało takie same rezultaty??
Nie są takie złe w smaku, ja po kilku dniach się przyzwyczaiłam Piję z samą wodą.
Co do tabletek to nie wiem, ale podobno takie naturalne drożdże są zdrowsze, bo nie trzeba się faszerować tabletkami.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:38   #3002
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie są takie złe w smaku, ja po kilku dniach się przyzwyczaiłam Piję z samą wodą.
Co do tabletek to nie wiem, ale podobno takie naturalne drożdże są zdrowsze, bo nie trzeba się faszerować tabletkami.
moze i ja sie przełamie...:ro lleyes:
jak tylko wyzdrowieje pojde na zakupy i kupie drozdze
black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:48   #3003
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice chyba Ci nie gratulowałam jeszcze pracy więc nadrabiam :-D
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:23   #3004
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice chyba Ci nie gratulowałam jeszcze pracy więc nadrabiam :-D
Dzięki właśnie wróciłam z obiadu i zupełnie nie chce mi się pracować.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:09   #3005
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Melduję się do dłuższej przerwie Nowa praca totalnie mnie wciągnęła ale i przez to zabrała sporą część wolnego czasu.

Odkryłam ostatnio świetny krem pod oczy, Oeparol z wiesiołkiem, kosztuje ok. 15zł , a nawilża i natłuszcza o wiele lepiej niż dotychczasowe kremy.

Za kilka dni rozpoczne chyba kurację kwasem, Effaclar już czeka na półce. A wy z tyn roku się kwasicie? Jeśli tak to czym?
witaj szkoda, że potem się nie udało zobaczyć na plazy jeszcze raz

A masz moż eporównanie do słoiczkowych FlosLeków?

Ja się pokwaszę ale może z amiesiąc jeszcze. Chcę spróbować tego, poczytałam troszkę o kwasach i wygląda, że będzie działał silniej od Effaclaru K a słabiej od Glyco A. Tylko nie wiem czy zacząć najpierw 5% a potem 10% czy od razu 10%?
http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/...zania-569.html
http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/...zania-570.html
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm... Na Hypnose ani EFC nie będzie mnie wciąż stać w tym miesiącu, więc planuję wycelować w MACa - Plush Lash, który polecała kiedys Karolina albo Dazzle Lash. Mam nadzieję, że będą lepsze od Opulasha.

Ja się staram kupować tylko takie mleko, chyba że trafię do Biedronki po zakupy albo nie ma świeżego.
Po tym Opulashu się zniechęciłam do tuszydeł Macowych

Ja w ogóle mleka nie piję, tylko kefir. Ewentualnie u kogoś jak nie ma śmietanki do kawy no ale wtedy nie wybrzydzam A siostry najpierw się nie chciały przekonac bo im te butelkowe podśmierdują, ale Łaciate przypasowało. Tylko, ze go tu w ogóle nie ma w okolicy ani nawet w makro i trzeba do techo jeździć
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przy skłonnościach do pękania naczynek uważałabym na te toniki, każdy ma na pierwszym miejscu denata w składzie.. nie są delikatne dla wrażliwej skóry

mi naczynko pękło przez BlueCorna TBS, a to nie jest sam alkohol..
Też unikam denatów zwłaszcza w tonikach (chociaż w tym alterrowym co po mamie w spadku dostałam nawet mio nie szkodzi) po tym jak mi niveowy suchara zrobił
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
witam

czy moge dołaczyc sie do watku??
jestem maniaczka kosmetyków z czego bardziej pielegnacja niz kolorówka.
Na forum jestem od dłuzszego czasu,ale byłam pod innym nickiem.
Wasz watek podczytywałam jeszcze na poczatku ok 2009 roku jak sie zarejestrowałam pierwszy raz.
witamy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rzyrafko: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...7&postcount=20 narzekałaś kiedyś na monopol Rossmanna
O, chyba wiem gdzie to, a akurat babcia w tym szpitalu
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Witaj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:55   #3006
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice fajnie, że Ci zaproponowali

swoja drogą wzięłam to serum http://biochemiaurody.com/sklep/serum-retinol.html

jestem ciekawa. zauważam już kurze łapki, mam jakieś tam przebarwienia delikatne na czole no i ostatnio palę, więc..
może coś zadziała
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:22   #3007
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się pokwaszę ale może z amiesiąc jeszcze. Chcę spróbować tego, poczytałam troszkę o kwasach i wygląda, że będzie działał silniej od Effaclaru K a słabiej od Glyco A. Tylko nie wiem czy zacząć najpierw 5% a potem 10% czy od razu 10%?
http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/...zania-569.html
http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/...zania-570.html
O ciekawe, ale chyba nie starczy mi w tym roku czasu na taki krem. Daj znać jak się spisze, to może na przyszłość będę planowac jego zakup, chociaż nie lubię Eris, to niektórym kosmetykom można czasem dać szansę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po tym Opulashu się zniechęciłam do tuszydeł Macowych
Ja trochę też, ale na tańszy tusz nie mam pomysłu, a może coś przyzwoitego tam znajdę. Następny już mam nadzieję będzie tusz, który naprawdę lubię.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle mleka nie piję, tylko kefir. Ewentualnie u kogoś jak nie ma śmietanki do kawy no ale wtedy nie wybrzydzam A siostry najpierw się nie chciały przekonac bo im te butelkowe podśmierdują, ale Łaciate przypasowało. Tylko, ze go tu w ogóle nie ma w okolicy ani nawet w makro i trzeba do techo jeździć
Ja jestem od mleka uzależniona - na śniadanie codziennie kawa z mlekiem, prawie codziennie płatki. I bardzo lubię. Dla mnie im bardziej mleczko "zasuwa krową" tym lepsze. Dobre jest w Lidlu, niezłe jest z Krasnegostawu, ale ja nie marudzę i kupuję jakie jest, bo już i tak jest dobrze że nie ma tylko wyboru mleko UHT albo mleko w worku.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice fajnie, że Ci zaproponowali
No fajnie, jestem zadowolona. Po tylu miesiącach szukania pracy naprawdę nie mam co narzekac nawet na to, co mi się w tym momencie nie podoba. No i wygodnie zostać w miejscu, które już się zna, mało niespodzianek na nowy początek, tym bardziej że nawet działu nie zmieniłam.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
jestem ciekawa. zauważam już kurze łapki, mam jakieś tam przebarwienia delikatne na czole no i ostatnio palę, więc..
może coś zadziała
Bosiaku daj znać jak się spisze. Mnie też kusi retinol, ale myślałam na razie o kremach, które go zawierają - albo o Effaclarze K nowym (ale raczej w tym roku już go nie kupię), albo jakimś delikatnym przeciwzmarszczkowym jak Uriage Isolift (mam próbki, jak będzie fajny, to kupię).


Idę do domu.

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2011-10-05 o 15:23
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 16:08   #3008
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice dam znać. Tyle, że pewnie za 3 tygodnie przyjdzie zamówienie
Sama jestem ciekawa jak mi cera zareaguje na retinol. W każdym razie pierwsze kilka razów będzie raz w tygodniu. Muszę się też zaopatrzyć w maskę jakąś oczyszczającą i chyba wezmę lavaerdę patchouli. Jest sprawdzona i tania vs wydajność

filtr mam, bo kupiłam 300ml lrp 50 nawilżacza mam lipobazę (którą kocham wielbię i żaden inny krem nawilżający go nie zamieni) i olej arganowy. ale coś trzeba złuszczać..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:12   #3009
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja jestem od mleka uzależniona - na śniadanie codziennie kawa z mlekiem, prawie codziennie płatki. I bardzo lubię. Dla mnie im bardziej mleczko "zasuwa krową" tym lepsze. Dobre jest w Lidlu, niezłe jest z Krasnegostawu, ale ja nie marudzę i kupuję jakie jest, bo już i tak jest dobrze że nie ma tylko wyboru mleko UHT albo mleko w worku.
Wow, ja z mleka to jednak wolę jogurty i sery Pamiętam, że jako dziecko nieraz pijałam ciepłe mleko, ale jakoś szybko mi smak przeszedł


Mam ochotę na zakupy...trochę może "poszaleję" w przyszłym tygodniu, bo kończą mi się 2 smarowidła do ciała i 2 żele (te z Luksji z promocji w Biedronce są jednak kiepskie, bo słabo pachną ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 20:32   #3010
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O ciekawe, ale chyba nie starczy mi w tym roku czasu na taki krem. Daj znać jak się spisze, to może na przyszłość będę planowac jego zakup, chociaż nie lubię Eris, to niektórym kosmetykom można czasem dać szansę.

Ja jestem od mleka uzależniona - na śniadanie codziennie kawa z mlekiem, prawie codziennie płatki. I bardzo lubię. Dla mnie im bardziej mleczko "zasuwa krową" tym lepsze. Dobre jest w Lidlu, niezłe jest z Krasnegostawu, ale ja nie marudzę i kupuję jakie jest, bo już i tak jest dobrze że nie ma tylko wyboru mleko UHT albo mleko w worku.
Też dawno nic z Eisa nie miałam, chciałam nawet kupić kremik z tej nowej linii niby ekologicznej, ale musieli napchać parafiny na początek składu

Przez całe dzieciństwo piłyśmy mleko od krowy prosto, i to właśnie średnia siostra uwielbiała pić takie prosto z wiadra, co nawet nie zdążyło ostygnąć (mi to nie podchodziło, wolałam albo zimne albo gorące po ugotowaniu) a teraz wydziwia A kefirek to tylko z Bakomy, testowałam chyba wszystko co jest na ogólnodostępnym rynku. No i z tych 20% które nie są robione z mleka w proszku ten odpowiada mi najbardziej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wow, ja z mleka to jednak wolę jogurty i sery Pamiętam, że jako dziecko nieraz pijałam ciepłe mleko, ale jakoś szybko mi smak przeszedł

Mam ochotę na zakupy...trochę może "poszaleję" w przyszłym tygodniu, bo kończą mi się 2 smarowidła do ciała i 2 żele (te z Luksji z promocji w Biedronce są jednak kiepskie, bo słabo pachną ).
za jogurtami też jakoś nie przepadam- sam cukier i żelatyna. A ten niby niesłodzony z Bakomy nowy to sama żelatyna A już jogurt naturalny (taki zwykły, nie bałkański/grecki) to smakowo najgorsze świństwo jakim mnie można poczęstować Teraz mam fazę na sery pleśniowe, których do całkiem niedawna szczerze nie znosiłam

Ja też chcę na zakupyyyy tylko nie mam z czym

A, kupiłam wczoraj tę torbę z Re w końcu- bardzo ciekawy ten kolor, ma nutkę oliwki w niektórym oświetleniu.
I kciuki, o które prosiłam (jesli ktoś trzymał ) chyba dały radę, byłam na rozmowie na jednej katedrze na uczelni i kierownik jest napalony żeby odtworzyć jedna pracownię zaniedbaną, tylko problem jest taki że "góra" musi się zgodzić na dodatkowe miejsce pracy, a właśnie robią czystki i nawet personelowi sprzątającemu robią nagłe sprawdzanie obecności jak studentom na wykładach w każdym razie gość na tyle sensowny, ze obiecał dać do tygodnia odpowiedź- zarówno pozytywną jak i negatywną. Więc się nie nastawiam, żeby nie byłorozczarowania.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:35   #3011
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice dam znać. Tyle, że pewnie za 3 tygodnie przyjdzie zamówienie
Tyle się teraz czeka na zamówienie z BU? Strasznie długo.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wow, ja z mleka to jednak wolę jogurty i sery Pamiętam, że jako dziecko nieraz pijałam ciepłe mleko, ale jakoś szybko mi smak przeszedł
Ciepłe mleko to ja tylko do płatków, pić mogę tylko zimne, ale samego picia mleka nauczyła mnie mama, dosypując mi kakao żebym się nie buntowała. Sery też są ok, jogurtów raczej nie lubię, naturalnego używam tylko do sosu czosnkowego, za to lubię kefir.

Teraz staram się TŻowi wciskać, bo nie wiem czemu jego mama wyznaje zasadę, że mleko szkodzi, a mam zgoła odmienne zdanie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przez całe dzieciństwo piłyśmy mleko od krowy prosto, i to właśnie średnia siostra uwielbiała pić takie prosto z wiadra, co nawet nie zdążyło ostygnąć (mi to nie podchodziło, wolałam albo zimne albo gorące po ugotowaniu) a teraz wydziwia
Prosto od krowy to ja tylko kilka razy w życiu piłam i raczej wolę wystudzone, ciepłe mleko jak mówiłam - do płatków.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też chcę na zakupyyyy tylko nie mam z czym
Ja też.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I kciuki, o które prosiłam (jesli ktoś trzymał ) chyba dały radę, byłam na rozmowie na jednej katedrze na uczelni i kierownik jest napalony żeby odtworzyć jedna pracownię zaniedbaną, tylko problem jest taki że "góra" musi się zgodzić na dodatkowe miejsce pracy, a właśnie robią czystki i nawet personelowi sprzątającemu robią nagłe sprawdzanie obecności jak studentom na wykładach w każdym razie gość na tyle sensowny, ze obiecał dać do tygodnia odpowiedź- zarówno pozytywną jak i negatywną. Więc się nie nastawiam, żeby nie byłorozczarowania.
To ja trzymam dalej i mam nadzieję, że się uda i będzie dobrze i uda się z tą pracą, nawet jak nie jest łatwo. Ja się naszukałam pół roku bez efektów rok temu.




I znowu nie pomalowałam paznokci, ale mgr prawie skończona, tylko poprawki techniczne zostały.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 22:13   #3012
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jak tylko poprawki to super, a wrócił już promotor? I zdążysz obronić jak chciałaś?

Mi popękał obecny mani, też trzeba zmienić. W piątek mam imprezkę, zrobię sobie czarnym shimmerowatym z Gosha i na to holograficzno-brokatowy top Essence, bo zakochałam się w tym lakierku i może wyszłoby podobnie to bym nie musiała kupować
http://2.bp.blogspot.com/-AlvrN23fFw...rocksolid3.jpg

W ogóle to potrzebuję bazy pod lakier- polecacie coś? Może być lekko matowa żeby dobrze chwytała kolor, ale na pewno nie chcę jakichś proteinowych odżywek bo to długo schnie i się gluci... Odżywka Revlonu się w tej roli nie sprawdza bo lakiery się po niej ślizgają i zostają łyse placki więc mam tylko miniaturkę Essie 3-way glaze.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 05:48   #3013
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Co do jogurtów muszę się zgodzić, że coraz gorsze w smaku Teraz właściwie pijam tylko Activię i w pracy często zajadam Danio straciatella Innych jogurtów i serków nie jadam, czasem kupię jakąś nowość dla spróbowania i tyle.

rzyrafko


Wkurzyłam się wczoraj kolejny raz na lakier z Avonu Znów podczas prysznica wieczorem odłaziły mi z paznokci całe płaty lakieru, ciągnąc się jak guma Więcej się nie skuszę na lakiery tej firmy.
Za to chętnie bym kupiła jeszcze jakiś odcień różanego Wibo o ile są jeszcze dostępne. Ten, który mam po prostu uwielbiam za kolor, trwałość i szybkość wysychania Prawie cały czas mam go na paznokciach, a że wytrzymuje 4 dni bez odprysków, to na prawdę u mnie jest megadługo!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:12   #3014
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kupiłam sobie wczoraj puder matujaco-utrwalający z Essence (ciekawa jestem, jak się spisze) i zachwalana niegdyś szminkę Gosh Darling

Czekam też na kupioną paletkę Sleek & PPQ


Oduczyłam się miec pomalowane paznokcie Jakieś 2 miesiące malowałam jedynie odżywką, więc jak kilka dni pomalowałam Bell GW nr 513 (jak dla mnie doskonalsza wersja Opi Ski teal we drop) tak do teraz dziwnie się czuję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-10-06 o 09:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:32   #3015
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak tylko poprawki to super, a wrócił już promotor? I zdążysz obronić jak chciałaś?
Wrócił, jutro idę do niego i będę wszystko wiedzieć. Mam nadzieję, że będzie mu wszystko pasowac i złożę prace i dokumenty do dziekanatu jak trzeba.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W ogóle to potrzebuję bazy pod lakier- polecacie coś? Może być lekko matowa żeby dobrze chwytała kolor, ale na pewno nie chcę jakichś proteinowych odżywek bo to długo schnie i się gluci... Odżywka Revlonu się w tej roli nie sprawdza bo lakiery się po niej ślizgają i zostają łyse placki więc mam tylko miniaturkę Essie 3-way glaze.
Ja też potrzebuję, bo mi się już zrobił strasnzy glut z NT, swoją droga polecam NT II Foundation, bardzo jestem zadowolona i nie wiem, czy nie kupię ponownie.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:01   #3016
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko, Ty bez pomalowanych paznokci? Toż to szok
BTW. Jak tam, stresik jest?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:43   #3017
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa:
Nie moge dojść do ładu z paznokciami - bardzo mi się rozdwajają i wolno rosną

Stresik dopiero się powoli ujawnia

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Co do mleka, to ja od dawna piję zimne (kako tez zimne), ew. tylko lekko podgrzane, żeby nie było takie prosto z lodówki. Sery plesniowe uwielbiam Zanim dojde od sklepu do domu to już jest zjedzony

Ostatnio często jem domowy ser biały - kobieta z pracy przynosi co 2-3 dni od swojej sąsiadki. Za 6-7 zł mam ok 2 kg świeżutkiego sera, który uwielbiam jeść z pomidorem, cebulką i doprawiony pieprzem Za to TŻ taki ser zje tylko z cukrem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 10:43   #3018
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

tez miałam mega problem z paznokcjami. rozdwajały sie na potęge, lamały. zaczełam brac belisse, stosowac odzywke inglota i eveline (paznokcje twarde i lsniace jak diament) i od około 3-4 miesiecy nie ogarniam sama tego jakie piekne sie zrobily. rosna szybko, moge miec długie i nie lamia sie, nie rozdwajaja
mam ochote na jakis piekny granatowy, metaliczny lakier teraz własnie, gdzie ogolnie ja lubie jasne, naturalne takie mleczne kolorki
poza tym musze sie zaopatrzyc w kosmetyki ziaji med na zime znow.

zastanawiam czy nie zostac konsultantka Avonu... ale nie w celach zarobkowych tlyko tak dla siebie ewentualnie dla najblizszych.
Tylko boje sie,ze znow popadne w amok jakis zamowien dla siebie.... nie bedac zamawiam co jakis czas mega zamowienia,a tak to juz w ogole... az se boje pomyslec co to bedzie
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:04   #3019
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio często jem domowy ser biały - kobieta z pracy przynosi co 2-3 dni od swojej sąsiadki.
O taki świeży biały serek jest boski Ja jeszcze lubię bunc (?), to jest taki biały, ale zbity ser chyba z koziego mleka On tak śmiesznie skrzypi pod zębami jak się go je, ale jest pyszny. Mama kupuje go czasem na targu, ja sobie kroję po kawałeczku i jem sam posypany odrobinką soli
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 11:13   #3020
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

To ja lubię To to samo co oscypek?
Dziś rano tata odebrał świeże faruki (pałeczki serowe) 6 kg prosto od bacy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:53   #3021
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to nie wiedziałam Niedobrze.

Wiem, czytam składy z zasady. Mam problem z zrozszerzonymi porami na nosie i z brodą, tam tylko mam zamiar stosować, bo już mi ręce opadają, a jak już dostałam to mogę przetestować te słynne trzy kroki.
tabletki, niestety, są fotouczulające

warto się przekonać a nuż Ci się spodoba ta seria
mi kompletnie nie podpasowała
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Stresik dopiero się powoli ujawnia
a to już w tym tygodniu Twój ślub?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To ja lubię To to samo co oscypek?
Dziś rano tata odebrał świeże faruki (pałeczki serowe) 6 kg prosto od bacy
sporo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:59   #3022
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzza: pojutrze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:18   #3023
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Organzza: pojutrze
o prosze będziesz pierwsza meżatka na watku??
ja z moim TZ jestesmy zareczeni od grudnia 2010 i chcielibysmy juz slub,ale poki co musimy z tym poczekac...
długo trwały przygotowania do tego wspaniałego dnia?
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:26   #3024
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
o prosze będziesz pierwsza meżatka na watku??
ja z moim TZ jestesmy zareczeni od grudnia 2010 i chcielibysmy juz slub,ale poki co musimy z tym poczekac...
długo trwały przygotowania do tego wspaniałego dnia?
Nie, nie pierwszą

Od zaręczyn do ślubu mieliśmy 6 miesięcy na wszystkie załatwienia i to w zupełności wystarczy, zwłaszcza licząc, że przez ok 2 miesiące nie robiliśmy nic.
I jeszcze w trakcie kupiliśmy mieszkanie, które od razu po ślubie zaczynamy remontować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:34   #3025
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio często jem domowy ser biały - kobieta z pracy przynosi co 2-3 dni od swojej sąsiadki. Za 6-7 zł mam ok 2 kg świeżutkiego sera, który uwielbiam jeść z pomidorem, cebulką i doprawiony pieprzem Za to TŻ taki ser zje tylko z cukrem.
Mama mojego TŻa też robi biały ser z cukrem i on całe życie dopóki mnie nie poznał tak jadł. Dla mnie to jest nie do ruszenia. Też lubię z warzywami i jeszcze lubię z kminkiem.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O taki świeży biały serek jest boski Ja jeszcze lubię bunc (?), to jest taki biały, ale zbity ser chyba z koziego mleka On tak śmiesznie skrzypi pod zębami jak się go je, ale jest pyszny. Mama kupuje go czasem na targu, ja sobie kroję po kawałeczku i jem sam posypany odrobinką soli
Też lubię. I oscypki też uwielbiam, zwłaszcza z grilla.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To ja lubię To to samo co oscypek?
Dziś rano tata odebrał świeże faruki (pałeczki serowe) 6 kg prosto od bacy
To jest inny ser, zupełnie inny w smaku. Ale też pyszny, moja mama kupowała 'od bab na Kleparzu' jak pracowała obok, teraz już niestety ani ona nie kupuje ani ja nie mam nigdy motywacji żeby tam pójść rano w sobotę, a w tygodniu nie mogę.

Z serów ja uwielbiam też fetę, ale taką klasyczną śródziemnomorską o dziwo mniej niż taką z Mlekovity, miękką i słona. I mozarellę jako dodatek do sałatek cyz na ciepło do potraw z mięsem.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:41   #3026
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mozarella Mogłabym ją jeść kilogramami
Aż z tego wszystkiego zrobiłam sobie w pracy tosty z żółtym serem Dobrze, że mam tu toster.

Oscypki mi niezbyt podchodzą, a feta - jedynie jako dodatek do sałatek, bo jednak jest dla mnie za słona.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:48   #3027
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

tez uwielbiam mozarellea w wydaniu z sałatka...mmmm
szczegolnie taka ktora jest w kulkach juz, te kulki na poł kroje, do tego salata lodowa drobno, pomidorek w kawałkach,albo jeszcze lepiej te male koktajlowe, to wszystko wymieszane i polane sosem sałatkowym z bazylia lub jakims ziołowym lekkie i pyszne
do tego bagietka czosnkowa z biedronki
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:06   #3028
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej Dziewczyny

Podczytuję Was od jakiegos czasu bo zawsze jakąś ciekawostkę można kosmetyczną tu podpatrzeć.
Co do kefirów (maniaczka nabiałowa się kłania ) to jakiś czas temu odkryłam grzybka tybetańskiego i od tego czasu tylko on wytwarza mój kefir . Słyszałyście o tym?
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:31   #3029
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Organzza: pojutrze
szybko zleciało oby pogoda Wam dopisała
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mama mojego TŻa też robi biały ser z cukrem i on całe życie dopóki mnie nie poznał tak jadł. Dla mnie to jest nie do ruszenia. Też lubię z warzywami i jeszcze lubię z kminkiem.

Z serów ja uwielbiam też fetę, ale taką klasyczną śródziemnomorską o dziwo mniej niż taką z Mlekovity, miękką i słona. I mozarellę jako dodatek do sałatek cyz na ciepło do potraw z mięsem.
z kolei mama mojego TŻ dodaje cukru np. do mizerii, wiedziałam, że ludzie tak robią, ale u mnie nikt nigdy czegoś takiego nie serwował dla mnie to jest niejadalne
kiedyś niczego nieświadoma posoliłam

ja uwielbiam większość serów, mozarellę zwłaszcza zapiekaną z bagietką, pomidorem i bazylią (crostini?)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-10-06 o 16:32
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:44   #3030
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja uwielbiam większość serów, mozarellę zwłaszcza zapiekaną z bagietką, pomidorem i bazylią (crostini?)
Też uwielbiam mozarellę w tym wydaniu. aż chyba jutro zaserwuję sobie i TŻ taką przekąskę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.