Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 19:49   #3031
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko

Wkurzyłam się wczoraj kolejny raz na lakier z Avonu Znów podczas prysznica wieczorem odłaziły mi z paznokci całe płaty lakieru, ciągnąc się jak guma Więcej się nie skuszę na lakiery tej firmy.


To dobrze, że jeszcze im nie uleggłam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wczoraj puder matujaco-utrwalający z Essence (ciekawa jestem, jak się spisze) i zachwalana niegdyś szminkę Gosh Darling

Oduczyłam się miec pomalowane paznokcie Jakieś 2 miesiące malowałam jedynie odżywką, więc jak kilka dni pomalowałam Bell GW nr 513 (jak dla mnie doskonalsza wersja Opi Ski teal we drop) tak do teraz dziwnie się czuję
mam ją chyba z 2 lata i uzyłam raz

i co teraz zrobisz ze swoim zbiorkiem?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też potrzebuję, bo mi się już zrobił strasnzy glut z NT, swoją droga polecam NT II Foundation, bardzo jestem zadowolona i nie wiem, czy nie kupię ponownie.
Miałam razem z quickenem- takie se toto było. Jak mi się skończy miniaturka esiaka to zużyję top coata IsaDory :F
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio często jem domowy ser biały - kobieta z pracy przynosi co 2-3 dni od swojej sąsiadki. Za 6-7 zł mam ok 2 kg świeżutkiego sera, który uwielbiam jeść z pomidorem, cebulką i doprawiony pieprzem Za to TŻ taki ser zje tylko z cukrem.
Biały jest mi obojętny, czasami w lecie łapię fazę na kanapki z nim i z miodem lub właśnie takie z pmidorem. Ale szybko mi przechodzi. Jakoś nie ma w nim nic co by mnie miało przy nim zatrzymac na dłużej- ani szczególnych wartości odzywczych, ani smaku ani konsystencji
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
zastanawiam czy nie zostac konsultantka Avonu... ale nie w celach zarobkowych tlyko tak dla siebie ewentualnie dla najblizszych.
Tylko boje sie,ze znow popadne w amok jakis zamowien dla siebie.... nie bedac zamawiam co jakis czas mega zamowienia,a tak to juz w ogole... az se boje pomyslec co to bedzie
A duże te zamówienia robisz? Policz sobie czy zdobędziesz odpowiedni opust przy zakupach tylko dla siebie i zobaczysz czy się opłaca. Ja niby jestem, ale od paru lat nie korzystam ze swojego konta. Zamawiam wspólnie z koleżanką i tak razem szybciej mamy większy opust. Biorę tylko to co potrzebuję, nie domawiam na siłę, na prezetach lojalnościowych zupełnie mi nie zależy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mama mojego TŻa też robi biały ser z cukrem i on całe życie dopóki mnie nie poznał tak jadł. Dla mnie to jest nie do ruszenia. Też lubię z warzywami i jeszcze lubię z kminkiem.

Też lubię. I oscypki też uwielbiam, zwłaszcza z grilla.

Z serów ja uwielbiam też fetę, ale taką klasyczną śródziemnomorską o dziwo mniej niż taką z Mlekovity, miękką i słona. I mozarellę jako dodatek do sałatek cyz na ciepło do potraw z mięsem.
We wczesnej młodości serki białe robiła prababcia, a mama nam robiła z niego jeżyki- jakie to było wspaniałe! wymieszane ze śmietaną (też domową ) uformowane w zwierzątka, posypane wiórkami kokosowymi, oczka z rodzynek, nosek nie pamiętam z czego, pochłaniałam błyskawicznie

Oscypki to ja tylko te białe, niewędzone (wiem, profanacja )

Feta jak najbardziej, aczkolwiek ostatnio własnie bardziej mi smakują te twardsze śródziemnomorskie niż mlekovita. Rewelacyjne na kanapce ze świeżym ogórkiem bez żadnych przypraw Mozarellka też już była maglowana chyba cały wrzesień u nas. Wczoraj kupiłam mascarpone i zrobiłam deser kawowo-cynamonowy z bitą śmietaną. Chetnie jeszcze sprbuję ricottę, bo nie wiem co to. Ale najpierw te wszystkie zapasy trzeba zjeść z lodówki
Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Co do kefirów (maniaczka nabiałowa się kłania ) to jakiś czas temu odkryłam grzybka tybetańskiego i od tego czasu tylko on wytwarza mój kefir . Słyszałyście o tym?
A skąd się bierze tego grzybka? I skąd pewość, że to właśnie ten?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z kolei mama mojego TŻ dodaje cukru np. do mizerii, wiedziałam, że ludzie tak robią, ale u mnie nikt nigdy czegoś takiego nie serwował dla mnie to jest niejadalne
kiedyś niczego nieświadoma posoliłam
Cukier w surówkach i sałatkach to jest coś czego chyba nigdy nie zrozumiem

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

a jednak rozumiem ale tylko w jednym wypadku- u nas się go miesza z solą i kwaskiem cytrynowym do samej sałaty głowiastej ze śmietaną
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 05:51   #3032
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jest 6.47, siedzę w biurze a za oknem ciemna noc, supeer... Czuję się jak w środku zimy. Dziś ubrałam moje grube swetrowe poncho z golfem z H&M i jeszcze wzięłam cienką kurtkę, bo czeka mnie załatwienie czegoś służbowo na mieście i nie chcę zmarznąć


Muszę dziś chyba kupić jakiś balsam do ciała. Mam resztkę aloesowego Garniera i ok. połowy opakowania biedronkowego masła Afryka, a jednak mimo to czuję jakiś niedosyt smarowidłowy
Rodzice sobie kupili ostatnio balsam J&J bodajże z masłem shea? Jeju jak on śmiedzi, jakby taką przepoconą skórą

EDIT: A na pazurkach mam dziś różanego Wibo zmatowionego top coatem Essence. Nawet fajnie wygląda ten kolor w wersji mat
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-10-07 o 05:52
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 08:55   #3033
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tak mówicie o tych serach, że się rozmarzyłam
Ja bardzo lubię mozarellę, oscypki wszystkie, kiedyś jadłam z kanapkami głównie żółty ser, teraz nie jem prawie wcale... chociaż grzanki lubię nadal. A jogurty ostatnio zaczęłam jeść naturalne, ale nie same (ble!), to z płatkami orkiszowymi lub otrębami owsianymi z dodatkiem rodzynek albo suszonych moreli. Pycha Jakbym jadła w domu a nie w pracy to bym dodała miodu, ale nie chce mi się go taszczyć

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jest 6.47, siedzę w biurze a za oknem ciemna noc, supeer... Czuję się jak w środku zimy. Dziś ubrałam moje grube swetrowe poncho z golfem z H&M i jeszcze wzięłam cienką kurtkę, bo czeka mnie załatwienie czegoś służbowo na mieście i nie chcę zmarznąć
Ja o tej porze wychodzę z domu i też nie było przyjemnie, w dodatku padał deszcze, więc musiałam założyć kalosze


Doszły lakiery, wczoraj odebrałam
Są piękne, wczoraj sobie pomalowałam paznokcie u stóp Aruba Blue (jaki to piękny granat) , a na ręce poszły dwa lakiery z zimowej kolekcji essie (Bangle jangle i Cocktail bling, są np. tu), ciągle na nie patrzę, są cudowne razem!
Spróbuję zrobić dziś zdjęcia, choć przy tej pogodzie mogą wyjść źle.

No i może się jakoś umówimy na odbiór? Tylko ja w tym tygodniu nie mogę, bo wyjeżdżam "na wybory", ale od poniedziałku jestem
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:31   #3034
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wstałam dzis po 5 zeby zrobic kanapki TZ do pracy i kawke i poszłam spac dalej i niedawno wstałam.... Pogoda sie popsuła... chyba juz koniec pieknej jaka dosc długo w tym roku mozna bylo sie cieszyc


Cytat:
A duże te zamówienia robisz? Policz sobie czy zdobędziesz odpowiedni opust przy zakupach tylko dla siebie i zobaczysz czy się opłaca. Ja niby jestem, ale od paru lat nie korzystam ze swojego konta. Zamawiam wspólnie z koleżanką i tak razem szybciej mamy większy opust. Biorę tylko to co potrzebuję, nie domawiam na siłę, na prezetach lojalnościowych zupełnie mi nie zależy
robie spore własnie,ale nie za kazdym razem. co jakis czas. szczegolnie za sprawa perfum. tzn wód toaletowych
mam kilka avonowych zapachow ktore uwielbiam i robie zawsze zapasy:P
poza tym zalezy co potrzebuje i jest w danym katalogu akurat. ale nie uzywam kremow i balsamow z avonu w ogole.
wiec musze przemyslec. ale nie zalezy mi w sumie tez na jakis profitach,tlyko zeby dla siebie miec pod reka, moc zamawiac, ew. jesli ktos z najblizszych bedzie miał ochote.

Mój TZ tez lubi na slodko surówki itp... dla mnie to nie jest do jedzenia... w ogole nie wiedziałam,ze ludzie tak jedza dopoki jego nie poznałam,ale teraz widze,ze u Was podobnie jest...

isa666 probowałas SOS nivea?? na zime rewelacja wg mnie.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:22   #3035
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na Allegro jest tanio. Tylko wiadomo, że jak dojdzie przesyłka to już niekoniecznie cena będzie taka atrakcyjna, ale widziałam 400 ml za ok. 35 zł. Na razie mam jeszcze dużo Avene, więc nie szukam innych okazji, ale przewinęło mi się kiedyś przed oczami.

Prosiłaś kiedyś o recenzję Uriage Xemose - polecam go bardzo, ale nie wiem czy nie lepiej poczekać do wiosny - delikatny, nawilża dobrze, chociaż w sezonie kaloryferowym nie wiem czy też da radę, koi skórę, nie zapycha porów. Mam takie wrażenie, że przywraca równowagę, jak przychodzę po pracy z wysuszona skórą od klimatyzacji, zmywam makijaz i nakładam Xemose, to wtedy mam takie uczucie.
Jakoś o All wcześniej nie pomyślałam ale widzę że można trafić na niezłą cenę. Jak nie znajdę nigdzie stacjonarnie w najbliższym tygodniu to sobię kliknę.

Dzięki bardzo za recenzję. Opis kusi, zarówno Twój jak i producenta. Rozważam też inny krem Uriage( różne serie są w promocji w SP) jak uda mi się dorwać próbki obu to zdecyduję się na któryś. W SP jest też -35% na Iwostin Sensitia i chcę tym razem wypróbować krem półtłusty.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice po 2 tygodniach nie zauważysz żadnego efektu jeżeli chodzi o włosy. zwłaszcza w kwestii wypadania. tu trzeba pić z 2-3 mce..
Niestety trzeba cierpliwie przeczekać Ja planuję wytrzymać do końca roku i od nowego cieszyć się piękniejszymi włosami z tym, że pokrzywę pije codziennie a drożdże co drugi dzień.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mam ochotę na zakupy...trochę może "poszaleję" w przyszłym tygodniu, bo kończą mi się 2 smarowidła do ciała i 2 żele (te z Luksji z promocji w Biedronce są jednak kiepskie, bo słabo pachną ).
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też chcę na zakupyyyy tylko nie mam z czym
I ja! i ja!
Niech no tylko nadejdzie wielki dzień wypłaty. Na liście mam już micel, dwa kremy do twarzy, masło i balsam do ciała, zamierzam się jeszcze załapać na promocję żeli kamill w SP(szczególnie czekolada+mięta,kokos, akurat te zapachy najbardziej mi pasują na nadchodzącą chłodniejszą jesień)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

mam ją chyba z 2 lata i uzyłam raz
Ja użyłam z 5 razy i jakoś mi nie pasuje jej konsystencja. Zresztą ja uzywam szminek raz w miesiącu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jest 6.47, siedzę w biurze a za oknem ciemna noc, supeer... Czuję się jak w środku zimy. Dziś ubrałam moje grube swetrowe poncho z golfem z H&M i jeszcze wzięłam cienką kurtkę, bo czeka mnie załatwienie czegoś służbowo na mieście i nie chcę zmarznąć
Dziwna pogoda jest ostatnio. W dzień słonecznie, wystarczy cienka kurtka, ale wieczorami lub wczesnym rankiem to normalnie jak w listopadzie. Zaczełam już nawet nosić nowy płaszcz jesienny a myślałam że trochę sobie w szafie powisi i poczeka

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak mówicie o tych serach, że się rozmarzyłam
ta serowa dyskusja ma dużą moc, sama poszłam do sklepu po ciepłą ciabattę i serek pleśniowy na kolację.


Hosenko na jutrzejszy dzień
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:34   #3036
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Właśnie, Hosenko ja też trzymam kciuki żeby ślub i wesele było takie jakim sobie wymarzyłaś

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:00   #3037
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

jesteście kochane, dziękuję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:09   #3038
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jesteście kochane, dziękuję
Ech, no właśnie też miałam pisać, ale praca mi się wcięła

Hosenko, wszystkiego najlepszego, żeby pogoda była ładna w Twoim mieście Stresujesz się?
Koniecznie pokaż później jakieś zdjęcia
udanej zabawy jutro!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:25   #3039
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Rodzice sobie kupili ostatnio balsam J&J bodajże z masłem shea? Jeju jak on śmiedzi, jakby taką przepoconą skórą
tatuś mój sobie kiedyś kupił orzechy kakaowca, one są lekko fermentowane- to to dopiero "pachnie bezdomnymi"
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Doszły lakiery, wczoraj odebrałam
Są piękne, wczoraj sobie pomalowałam paznokcie u stóp Aruba Blue (jaki to piękny granat) , a na ręce poszły dwa lakiery z zimowej kolekcji essie (Bangle jangle i Cocktail bling, są np. tu), ciągle na nie patrzę, są cudowne razem!
Spróbuję zrobić dziś zdjęcia, choć przy tej pogodzie mogą wyjść źle.
ten lilaczek ciekawy nawet, chyba Bell AF ma coś podobnego, przez Ciebei zaczynam nad nim myśleć szarościowo-kremowo na szczęście jestem już zaspokojona
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
robie spore własnie,ale nie za kazdym razem. co jakis czas. szczegolnie za sprawa perfum. tzn wód toaletowych
mam kilka avonowych zapachow ktore uwielbiam i robie zawsze zapasy:P
poza tym zalezy co potrzebuje i jest w danym katalogu akurat. ale nie uzywam kremow i balsamow z avonu w ogole.
wiec musze przemyslec. ale nie zalezy mi w sumie tez na jakis profitach,tlyko zeby dla siebie miec pod reka, moc zamawiac, ew. jesli ktos z najblizszych bedzie miał ochote.

isa666 probowałas SOS nivea?? na zime rewelacja wg mnie.
Aha, no to moż erzeczywiście warto rozważyć, zawsze coś taniej będzie

ja miałam krem do rąk, nie był zły
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja użyłam z 5 razy i jakoś mi nie pasuje jej konsystencja. Zresztą ja uzywam szminek raz w miesiącu

ta serowa dyskusja ma dużą moc, sama poszłam do sklepu po ciepłą ciabattę i serek pleśniowy na kolację.
Ja w ogóle rzadko używam czegokolwiek do ust

moje śniadanko to znów kanapki z pleśniakiem, oregano i oliwkami opiekane w tym taki opiekaczu. Potraktowane keczupem, majonezem i kroplą musztardy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jesteście kochane, dziękuję
Ja najbardziej za pogodsę trzymam kciuki, bo reszta na pewno będzie cudowna i niezapomniana

W podliczeniu września zapomniałam jeszcze się pochwalić jedną rzeczą- poszło 5 miniaturek i 18 saszetek

Wymyśliłam na dzisiejszy obiad filety z flądry w migdałach, tylko nie mam płatków a starte- ciekawe co wyjdzie

I Farbnę kudełki lorealowym musem 83- słoneczny złocisty blond. Tylko tym razem grzecznie potrzymam ile trzeba na samych odrostach W międzyczasie małe sprzątanko, pedi, mani i imprezka. A jutro w południe mi odbiło, przezwyciężyłam nieśmiałość i postanowiłam dać sobie szansę wygrania wymarzonego aparatu- trzymajcie mocno mocno kciuki za mnie (tylko jeszcze czekam na maila potwierdzającego rejestrację )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:27   #3040
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No właśnie, oby słoneczko się pojawiło, bo póki co pogoda okropna

Przez tę naszą serową rozmowę znów dziś w pracy objadam się tostami
W dodatku dzień mi jakoś szybko leci, już tyle godzin a wydaje mi się jakby była dopiero 11.00.


rzyrafko jakiś konkurs? To ja trzymam
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-10-07 o 12:28
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:43   #3041
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mi też szybko leci- dopiero co się ogarnęłam i ubrałam

W sumie już rejestracja zakończona to konkurencja mi nie wzrośnie
http://www.optyczne.pl/4276-nowo%C5%...otografii.html
Do wygrania ten mój wymarzony idealny aparacik X10
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:48   #3042
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko udanego pod kazdym wzgledem tego najwspanialszego dnia I świetnej zabawy do białego rana
Oby słoneczko świeciło
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:19   #3043
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też szybko leci- dopiero co się ogarnęłam i ubrałam

W sumie już rejestracja zakończona to konkurencja mi nie wzrośnie
http://www.optyczne.pl/4276-nowo%C5%...otografii.html
Do wygrania ten mój wymarzony idealny aparacik X10
Ciekawy konkurs, życzę szczęścia

A ja już jestem w domu, znów wyszłam wcześniej z pracy w piątek, bo się ze wszystkim na dziś odrobiłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 16:55   #3044
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cukier w surówkach i sałatkach to jest coś czego chyba nigdy nie zrozumiem

a jednak rozumiem ale tylko w jednym wypadku- u nas się go miesza z solą i kwaskiem cytrynowym do samej sałaty głowiastej ze śmietaną
ja tylko dodaję odrobinę cukru pudru do colesława, ale to w żaden sposób nie dominuje smaku
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jest 6.47, siedzę w biurze a za oknem ciemna noc, supeer... Czuję się jak w środku zimy. Dziś ubrałam moje grube swetrowe poncho z golfem z H&M i jeszcze wzięłam cienką kurtkę, bo czeka mnie załatwienie czegoś służbowo na mieście i nie chcę zmarznąć
tak rano zaczynacie pracę? pogoda rzeczywiście już robi się paskudna
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A jogurty ostatnio zaczęłam jeść naturalne, ale nie same (ble!), to z płatkami orkiszowymi lub otrębami owsianymi z dodatkiem rodzynek albo suszonych moreli. Pycha Jakbym jadła w domu a nie w pracy to bym dodała miodu, ale nie chce mi się go taszczyć
też tak jem jogurt naturalny dodaję płatków owsianych, otrębów, owoce i czasem miód
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Doszły lakiery, wczoraj odebrałam
Są piękne, wczoraj sobie pomalowałam paznokcie u stóp Aruba Blue (jaki to piękny granat) , a na ręce poszły dwa lakiery z zimowej kolekcji essie (Bangle jangle i Cocktail bling, są np. tu), ciągle na nie patrzę, są cudowne razem!
Spróbuję zrobić dziś zdjęcia, choć przy tej pogodzie mogą wyjść źle.

No i może się jakoś umówimy na odbiór? Tylko ja w tym tygodniu nie mogę, bo wyjeżdżam "na wybory", ale od poniedziałku jestem
super! te Twoje oglądałam w necie, piękne
fajnie gdyby się udało je obfocić

mi w przyszłym tygodniu najbardziej pasuje pon. i wt., środa zupełnie nie, ewentualnie czw. i pt.
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Wstałam dzis po 5 zeby zrobic kanapki TZ do pracy i kawke i poszłam spac dalej i niedawno wstałam.... Pogoda sie popsuła... chyba juz koniec pieknej jaka dosc długo w tym roku mozna bylo sie cieszyc
na to wygląda
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
moje śniadanko to znów kanapki z pleśniakiem, oregano i oliwkami opiekane w tym taki opiekaczu. Potraktowane keczupem, majonezem i kroplą musztardy
uwielbiam kanapki z opiekacza sama nie mam w domu, ale TŻ czasem mi robi, przyjemna odmiana

Hosenko, ja także życzę, żeby jutro wszystko było tak, jak sobie wymarzyłaś (a nawet lepiej )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 06:49   #3045
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak rano zaczynacie pracę? pogoda rzeczywiście już robi się paskudna
Od 7.00 a ja jestem zwykle ok. 20 minut przed w pracy.

Dziś wstałam wcześnie, bo kwalifikacje F1 oglądam
U mnie bezchmurne niebo i słońce, oby i Hosence dziś taka pogoda dopisała



Kupiłam wczoraj balsam oliwkowy Ziai, bo niestety u mnie na wsi wybór smarowideł marny, a miałam straszną chcicę na coś nowego. Ale ja lubię serię oliwkową i ten balsam też, bo już go kiedyś miałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:25   #3046
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bu, no i nie wygrałam aparatu

Za to na imprezie zgubiłam portfel i rano ktoś go znalazł na ulicy i już go mam ze wszystkimi dokumentami i kasą (akurat miałam tam ponad stówę bo długi odebrałam, strach pomyśleć ) Ale przez to trochę miałam zepsutą drugą imprezę, bo myślałam,że mnie okradli. Ech, im starsza tym głupsza a im wieksze głupoty robi tym większe ma szczęście

W ogóle ten okres co go mam od wczoraj coś dziwnego mi z mózgiem zrobił
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 06:47   #3047
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko, miałaś faktycznie szczęście z tym portfelem Szkoda, że aparaciku nie wygrałaś.

Tak strasznie zimno, a na wybory niedługo trzeba iść Najchętniej zakopałabym się pod grubym kocem i nie wychodziła nigdzie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:06   #3048
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Szkoda, ale chyba limit szczęścia na wczoraj wykorzystałam tym portfelem

Zimno strasznie, dopiero co wylazłam z łóżka.

Przysłali mi mastercard, zaraz ją sobie aktywuję

Czas na przejrzenie katalogów i gazetek, bo coś w tyle jestem ostatnio- chyba przez to że nic nie kupowałam

Bardzo mi się podoba nowy kolorek kudełków- taki srebrzysto-rudawy blond

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Hmm, nie rozumiem tu czegoś- aktywowałam nową kartę i teraz obie mam aktywne Myślałam, że tamta się jakoś automatycznie zdezaktywuje... W takim razie po co mi kazali tak wcześnie składać o nią wniosek skoro stara mi się kończy z końcem listopada

Czy ja jestem jakaś tempa?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 06:17   #3049
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Taki dobry? Mój Nuxe ostatnio mnie drażni bo za lekki, to może bym mu dokupiła coś treściwszego na noc.
Dobry, dobry, jeden chyba z lepszych, jakie miałam.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja myślałam o Effaclarze Duo
Duo miałam, totalnie mnie nie przekonuje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Magda ja miałam krem, tonik, balsam i coś tam jeszcze oeparol i wszystko mnie uczuliło włącznie z kichaniem, kiedy używałam

Bossy Mnie na szczęście nie uczula, chciałabym kiedyś spróbować ich kremu i balsamu.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Micel LRP jest super to mój ulubiony. Teraz mam Avene, też porządny chce wrócic do LRP i jak na złość nie ma nigdzie w promocji. A latem widziałam go w dużej butli w bardzo atrakcyjnej cenie...
LRP jeszcze nigdy nie miałam, czas wypróbować jak tylko dostanę w promocji
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
witaj szkoda, że potem się nie udało zobaczyć na plazy jeszcze raz
Szkoda, mam nadzieję, że impreza Wam się udała !

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A masz moż eporównanie do słoiczkowych FlosLeków?
Do tych żelowych? Mam. Flosleki są zdecydowanie lżejsze i moim zdaniem bardziej działają na opuchliznę, natomiast Oeparol bardziej natłuszcza. No i Flos Lek czasami się wałkował jak nakładałam korektor.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 09:50   #3050
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oscypki to ja tylko te białe, niewędzone (wiem, profanacja )
Ja lubię jedne i drugie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cukier w surówkach i sałatkach to jest coś czego chyba nigdy nie zrozumiem
Ja rozumiem tylko do marchewki z sokiem cytrynowym.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za recenzję. Opis kusi, zarówno Twój jak i producenta. Rozważam też inny krem Uriage( różne serie są w promocji w SP) jak uda mi się dorwać próbki obu to zdecyduję się na któryś. W SP jest też -35% na Iwostin Sensitia i chcę tym razem wypróbować krem półtłusty.
A jaki jeszcze Cię kusi? Mnie Isolift. No i daj koniecznie znać, jak Ci podejdzie Sensitia, też będę potrzbowac coś tłustszego na zimę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za to na imprezie zgubiłam portfel i rano ktoś go znalazł na ulicy i już go mam ze wszystkimi dokumentami i kasą (akurat miałam tam ponad stówę bo długi odebrałam, strach pomyśleć ) Ale przez to trochę miałam zepsutą drugą imprezę, bo myślałam,że mnie okradli. Ech, im starsza tym głupsza a im wieksze głupoty robi tym większe ma szczęście
No to masz szczęście muszę przyznać. Ja dwa razy zgubiłam torebkę na imprezie, ale raz się znalazła bo została w taksówce, a drugi raz była praktycznie pusta, bez rzeczy wartościowych, tylko torebki żal.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

W ogóle to zmobilizowałam się i zapisałam się na fitness: idę jutro na Body Shape a pojutrze na TBC. Przetestuję sobie przy okazji dwa najbliższe fitness kluby. Dzisiaj pojechałam do pracy na rowerze, ale nie jest to juz dla mnie fajne, za zimno.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:31   #3051
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Szkoda, mam nadzieję, że impreza Wam się udała !

Do tych żelowych? Mam. Flosleki są zdecydowanie lżejsze i moim zdaniem bardziej działają na opuchliznę, natomiast Oeparol bardziej natłuszcza. No i Flos Lek czasami się wałkował jak nakładałam korektor.
Super, jak i cały wyjazd

To może i ja bym spróbowała? Avonowy znów mnie podrażnia, chociaż konsystencja mi pasowała taka lekko masełkowata
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to masz szczęście muszę przyznać. Ja dwa razy zgubiłam torebkę na imprezie, ale raz się znalazła bo została w taksówce, a drugi raz była praktycznie pusta, bez rzeczy wartościowych, tylko torebki żal.

W ogóle to zmobilizowałam się i zapisałam się na fitness: idę jutro na Body Shape a pojutrze na TBC. Przetestuję sobie przy okazji dwa najbliższe fitness kluby. Dzisiaj pojechałam do pracy na rowerze, ale nie jest to juz dla mnie fajne, za zimno.
no mam, kiedyś mnie okradli też z portfela na imprezie, zniknęły tylko pieniądze (fart, ż eledwie 10 zł ) a portfel wylądował w koszu na smieci- dobrze, że zaalarmowałam obsługę i znaleźli go tam!

To daj znać jak potestujesz. Też bym poszła, no ale muszę czekać

W ogóle to portfel przydałby mi się nowy, jak tylko oddam legitkę to będę mogła kupić mniejszy (bo ja mam jeszcze tę starą książeczkową).

Ciekawe jak Hosenka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:31   #3052
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII


Matko, jak dobrze, że zaczęli dziś w biurowcu grzać. Rano jak weszłam do biura było tu chyba z 10 stopni góra. Myślałam, że zamarznę.

We środę idę do Rossmana na jakieś małe zakupy. Liczyłam na coś fajnego w biedronkowej gazetce urodowej (wchodzi we środę), ale raczej nie ma nic ciekawego


Ciekawe jak tam Hosenka

edit: rzyrafko ale się zgrałyśmy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 09:18   #3053
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W ogóle to portfel przydałby mi się nowy, jak tylko oddam legitkę to będę mogła kupić mniejszy (bo ja mam jeszcze tę starą książeczkową).
Kurcze, ja nie mam żadnych dużych dokumentów, same karty a chcę teraz duzy portfel, bo mam mały i wciskanie do niego gotówki doprowadza mnie do szału. Planuję dostać pod choinkę, ale muszę się zdecydowac, jaki chcę.

Skończył mi się dzisiaj rano Nuxe pod oczy. Zupełnie nie zauważyłam, że pompka podjechała juz do samej góry i może bym spróbowała tego kremu Oeparol.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:18   #3054
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej w kwestii spotkania mi pasuje środa lub piątek
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:18   #3055
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII



W końcu mam czas na nadrobienie forum

Sobota była cudowna, wesele udane, goście zadowoleni, mimo, iż na sali byliśmy przed 14 ostatni balangowicze wyszli ok 3.30. Nogi do dzisiaj mnie bolą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:19   #3056
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko gratulacje

ja chętnie odbiorę lakiery w środę, mam czas od 16:30 do 17:30 albo w czwartek, akurat mam wolny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:51   #3057
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


W końcu mam czas na nadrobienie forum

Sobota była cudowna, wesele udane, goście zadowoleni, mimo, iż na sali byliśmy przed 14 ostatni balangowicze wyszli ok 3.30. Nogi do dzisiaj mnie bolą
Widziałam właśnie fotki na FB, ślicznie wyglądałaś
Życzę dużo miłości i szczęścia na nowej drodze życia



Ja właśnie wróciłam z miasta, przechodziłam koło Rossmanna i nie weszłam do środka W sumie mam w planach parę zakupów, ale jeszcze się kilka dni mogę wstrzymać.
Kupiłam sobie za to cukierki jakieś czekoladowe w Biedronce i będę je zaraz zajadać popijając herbatką miodowo-waniliową

Nie chce mi się już dziś pracować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:24   #3058
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko duzo szczescia i miłosci na nowej drodze zycia

Ja rowniez musze isc na zakupy do rossmanna.
Musze kupic zele pod prysznic, chusteczki nawilzane, krem do rak, balsam do ciala.... i jeszcze kilka rzeczy...
Wczoraj kupiłam sobie niebieski lakier do paznokci Eveline
U Was tez taka pogoda deszczowa? u mnie pada i pada:/
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:47   #3059
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

U mnie leci mżawka, ale na dworze jest nawet ciepło (16 stopni). Za to marznę w biurze, bo dziś nie grzeją Widocznie wg. właściciela biurowca jest "za ciepło" na zewnątrz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:41   #3060
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Duo miałam, totalnie mnie nie przekonuje
to dobrze, że uprzedzasz, rozejrzę się może za czymś innym
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sobota była cudowna, wesele udane, goście zadowoleni, mimo, iż na sali byliśmy przed 14 ostatni balangowicze wyszli ok 3.30. Nogi do dzisiaj mnie bolą
cieszę się, że wszystko tak dobrze się udało
pokażesz jakieś zdjęcia?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.