Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 10:44   #781
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A u mnie w żadnym R. nie ma Ambre Solaire, a ostatnio w SP widziałam tylko filtry. Już w zeszłym roku go poszukiwałam i bez skutku. Mam nadzieję, że dziś go znajdę...
dziwnie myślałam, że wszystkie mają taki sam asortyment
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A masz go? Ładnie kryje?
mam, to mój ulubieniec wielbię go za kolor, ale jakość też jest świetna jest kremowo-żelkowy (bardziej kremowy, nie prześwituje jak typowe żelki), u mnie kryje w pełni przy dwóch warstwach, nie ma bąbelków powietrza jak przy French Rivierze
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko, raz jeszcze dziękuję Ci za polecenie Rexony! Najlepszy dezodorant na lato, wczoraj na siłowni nieźle się namęczyłam, a czułam się nadal super świeżo. Moja mama też już używa
dołączam się moja mama też zaczęła używać zachęcona moimi zachwytami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:47   #782
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ta kawalerka jest w nowym bloku? Zmieniły się standardy i np. mieszkanie do 60m2 często ma teraz jedynie 2 pokoje, podczas gdy w starych blokach są 3 lub 4.

Moi rodzice maja 47m2, 3 pokoje, a gdy patrzyłam na nowe mieszkania u mnie w mieście, to 3 pokoje miały mieszkania od 80m2
Tak, to pewnie dlatego. Jeśli się uprzeć, to mogłoby to być dwupokojowe mieszkanie z kuchnią bez okna. Jest tu jednak tak ładnie chyba właśnie dlatego, że bez nadmiaru ścian jest tak przestronnie i słonecznie. <zazdrośnik >
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-07-16 o 10:49
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:49   #783
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, to pewnie dlatego. Jeśli się uprzeć, to mogłoby to być dwupokojowe mieszkanie z kuchnią bez okna. Jest tu jednak tak ładnie chyba właśnie dlatego, że bez nadmiaru ścian jest tak przestronnie i słonecznie. <zazdrośnik >
Ma to swoje plusy i minusy.

Gdybym miała wybierać mieszkanie 60m z 2 albo z 3 pokojami, to zdecydowałabym się na 3 mniejsze pokoje - bardziej praktycznie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:51   #784
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hosenko, tak, jeśli się mieszkanie kupuje a nie wynajmuje. Dopóki i tak nie ma dzieci, takie wyjście jest super.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:52   #785
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziwnie myślałam, że wszystkie mają taki sam asortyment
Już jakiś czas temu zwróciłam uwagę, że Rossmanny potrafią mieć sporo różnic w asortymencie. W niektórych np. są pełne linie Tołpy, Plante System czy ROC, w niektórych nie ma wcale. Tak samo bywa nawet z zapachami żeli pod prysznic albo produktami do makijażu...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam, to mój ulubieniec wielbię go za kolor, ale jakość też jest świetna jest kremowo-żelkowy (bardziej kremowy, nie prześwituje jak typowe żelki), u mnie kryje w pełni przy dwóch warstwach, nie ma bąbelków powietrza jak przy French Rivierze
W takim razie to już pewnik, kupię na 100%, zwłaszcza w tej cenie.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:52   #786
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ta kawalerka jest w nowym bloku? Zmieniły się standardy i np. mieszkanie do 60m2 często ma teraz jedynie 2 pokoje, podczas gdy w starych blokach są 3 lub 4.

Moi rodzice maja 47m2, 3 pokoje, a gdy patrzyłam na nowe mieszkania u mnie w mieście, to 3 pokoje miały mieszkania od 80m2
To fakt że w nowym budwnictwie często się stawia na duże powierzchnie, ale wielu deweloperów się zorientowało, że większość nabywców woli kupić mniejsze mieszkanie z większa ilością pokoi i jak patrzyliśmy jeszcze w zeszłym roku na mieszkania to nowe inwestycje wracały już do mniejszych metraży, tak jak się budowało kiedyś.

Teraz nie wiem czy ten trend się utrzymał, bo już nie śledzimy rynku. Ale ja bym zdecydowanie wolała dodatkową sypialnię niż wielką kawalerkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:00   #787
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Przyszedł mój Good To Go, w mega zmasakrowanym kartoniku, ale jest.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 11:01   #788
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przyszedł mój Good To Go, w mega zmasakrowanym kartoniku, ale jest.
To ja czekam na relację.
Ciekawe czy dzisiaj będzie mój Dry Kwik.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:22   #789
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, super szafa, moja koleżanka też taką ma i zawsze jej zazdrościłam.

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie kusi SunOzon w sprayu, chyba Isa i Iza chwaiły

wczoraj byłam w ZT, mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet miało pomalowane paznokcie u stóp kolorami a'la rimmelowy Shy High, a u rąk a'la SunDowner - aż zastanawiałam się, czy to nie wizażanki podczytujące ten wątek

Spray Sun Ozon SPF 20 jest super. Przede wszystkim jest bardzo lekki na skórze, idealny na upały. Nie ma się wrażenia ciężkości filtra na ciele.

Hehe, ja ilekroć jestem w jakiejś drogerii to zastanawiam się czy może mijam jakąś wizażankę. Ale jeszcze nie przyczaiłam np. w Rossmanie żeby któraś używała tej aplikacji KWC na telefony, wtedy bym już miała pewność


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś łatwy przepis na obiad z kurczakiem? Została nam jedna pierś, a w necie nie mogę znaleźć nic równie banalnego poza tym, co zrobiłam wczoraj.

Ja na taki prosty i szybki obiad z kurczaka kroję go w kostkę, daję trochę przypraw typu pieprz, sól, papryka mielona i podsmażam go na patelni, a do tego ryż zabarwiony kurkumą i brokuły
Ewentualnie podsmażyć pierś i zawinąć w tortillę a dodatki dowolne.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:55   #790
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja czekam na relację.
Ciekawe czy dzisiaj będzie mój Dry Kwik.
Relacja będzie na pewno

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hehe, ja ilekroć jestem w jakiejś drogerii to zastanawiam się czy może mijam jakąś wizażankę. Ale jeszcze nie przyczaiłam np. w Rossmanie żeby któraś używała tej aplikacji KWC na telefony, wtedy bym już miała pewność
Ja używam i to często, jak jestem u konkurencji (SP, Sephora) również korzystam.
Uwielbiam tą aplikację
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:04   #791
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hehe, ja ilekroć jestem w jakiejś drogerii to zastanawiam się czy może mijam jakąś wizażankę. Ale jeszcze nie przyczaiłam np. w Rossmanie żeby któraś używała tej aplikacji KWC na telefony, wtedy bym już miała pewność
Ja się za to czasem zastanawiam jak jestem u niektórych znajomych i patrzę na kosmetyki stojące w łazience, to czy któraś znajoma nie jest wizażanką. Szczególnie jedną o to podejrzewam, ona zawsze ma jakieś wizażowe must have na półce przed lustrem jak u nich jesteśmy. Druga znajoma z kolei miała kiedyś ustawione w łazience wszystkie żele OS, tak jak kiedyś rzyrafka wrzucała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 12:17   #792
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja w swoim otoczeniu raczej nie mam wizażanki, chyba że o tym nie wiem
Raz koleżance jednej pokazywałam forum, ale chyba się nim nie zainteresowała zbytnio.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:29   #793
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja ostatnio widziałam przez przypadek, że moja siostra siedziała na wizażowym forum - akurat monitor mi się rzucił w oczy Nie byłoby to dziwne, zwłaszcza, że ja wizaż szeroko rozreklamowałam nie tylko w domu Ale nie mam pojęcia, jaki ma nick. Gorzej, że ona może znać mój.
Ale z KWC na pewno korzysta regularnie, moja mama zresztą też
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:31   #794
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja sobie cenię względną anonimowość i możliwość pisania tego co chcę, dlatego nikt znajomy nie wie o mnie tutaj. Przynajmniej mam taką nadzieję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:37   #795
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja w swoim otoczeniu raczej nie mam wizażanki, chyba że o tym nie wiem
Raz koleżance jednej pokazywałam forum, ale chyba się nim nie zainteresowała zbytnio.
ja mam, albo miałam (bo widzę że od kilku miesięcy nie korzystała z forum), była nawet na moim profilu, co mnie ocknęło, że nie jestem tak anonimowa, jak mi się wydawało
ale myślę, że nie wie, że ja to ja, tylko TŻ mógłby jej powiedzieć jaki mam nick, a zarzeka się, że tego nie zrobił, więc mu wierzę a z postów raczej byłoby jej ciężko
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-07-16 o 12:41
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:56   #796
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sobie cenię względną anonimowość i możliwość pisania tego co chcę, dlatego nikt znajomy nie wie o mnie tutaj. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Ja również, w ogóle bardzo cenię anonimowość w sieci. Nikomu nigdy nie mówiłam, że tu piszę ani tym bardziej po jakim nickiem, akurat moja siostra mogłaby się domyślić.. Ale tak to nie sądzę, żeby ktoś wpadł na to. Z drugiej strony nigdy nie wiadomo, internet niestety wcale nie jest tak anonimowy, jakbym chciała, pomimo, że naprawdę staram się nie zostawiać "naprowadzających" na mnie informacji.

Pisząc, że rozreklamowałam, miałam na myśli, że polecałam portal sam w sobie, jako cenne źródło inormacji, świetne forum i fantastyczny katalog kosmetyków, a nie, że informowałam, co ja piszę i gdzie.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Teraz mi się przypomniało, że kiedyś na maila (akurat tego, pod którym jestem zarejestrowana tutaj) dostałam wiadomość z facebooka, że moi znajomi już tam są i facebook zaprasza mnie do rejestracji. Akurat na fb już byłam, tylko pod innym mailem. Jednak co przerażające, wśród tych znajomych były osoby, które naprawdę znam, ale zupełnie ze sobą niezwiązane i czasami takie, z którymi od lat nie mam kontaktu - z liceum, z podstawówki, właścicielka pewnego bloga (!), z którą kiedyś często rozmawiałam, koleżanka z forum, siostra TŻ... Nie jestem pewna, ale była też chyba któraś z Wizażanek.
Oczy mi się wtedy otworzyły tak szeroko, jak chyba nigdy. Nie mam pojęcia, jak można było mnie połączyć z tymi wszystkimi osobami - na pewno nie po mailu, bo jest stosunkowo nowy, a już na pewno nie używałam go w postawówce. W pierwszym odruchu chciałam wykasować konto na fb, ale uświadomiłam sobie, że przecież to zupełnie nowe zaproszenie, nie związane z tym kontem... Straszne!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:58   #797
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Em możesz zrobić tak:

kroisz pierś w drobną kosteczkę posypujesz solą i pieprzem. W misce bełtasz jajko, dodajesz łyżkę mąki ziemniaczanej i np. szczypiorek, pokrojonego pora, lub pieczarki. wrzucasz pierś z kurczaka i to sru na patelnię w małych porcjach, takich jak placuszki.

proste i smaczne
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:59   #798
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja kiedyś próbowałam naprowadzić siostrę na KWC żeby sobie poczytała ale ona wszystko wie lepiej i żadne źródła wiedzy jej niepotrzebne.

A o mojej wizażowej działalności wie tylko TŻ, czasem mi dogryza w stylu "co tam wizażanko", raz coś chlapnął w towarzystwie ale nikt go nie słuchał a potem zadbałam o to, żeby już wiedział że ma trzymać język za zębami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:02   #799
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Z nogą nic nie jest, dzięki Najbardziej bolało wczoraj, dzisiaj jest po prostu zgrubienie, ale nie boli, chyba, że tego dotknę - pewnie będę miała siniaka.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś fajny balsam po opalaniu? W zeszłym roku miałam Sephory, ale był dość zwyczajny. Chciałabym coś mocno nawilżającego, przedłużającego opaleniznę (ale nie brązującego), może być też z drobinkami.
Ja używałam Garniera w sprayu, bo tak jak Ty nie mogłam znaleźć mleczka. Spray jest bardzo lekki, fajny, ale do mocnego nawilżenia używałam na niego masła tbs...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mhm, jak bez denata to dla mnie i moich naczynek lepiej. Kupowałaś w tym roku? Ja muszę zamówić w tym tygodniu chyba.
Tak, w tym roku kupowałam - w maju Wiesz, z tymi filtrami przenikającymi to ja bym się aż tak tym nie przejmowała. Bo czytałam, że te filtry są ładowane do wszystkich kremów i kosmetyków, które nie są filtrami, tylko mają jakieś SPF... Więc ciężko je uniknąć i jeśli jest jakiś filtr, który Ci odpowiada, a ma filtry przenikające, to ja bym go używała. No chyba, że ktoś się spodziewa dziecka, lub planuje ciążę (bo te filtry są chyba w organizmie 3 miesiące)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w ogóle wymyśliliśmy, że dobrze byłoby wyjechać w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia - tyle, że jeszcze jesteśmy w proszku ze wszystkim no i tym razem chcemy polecieć samolotem do Gdańska, podróż to tylko godzina a potem gdzieś dojechać.. ciekawe, czy coś z tego wyjdzie
Jeszcze wydaje mi się, że dobra opcją (gorszą niż samolot i samochód ale na pewno lepszą niż pkp) jest Polski Bus. Do Gdyni chyba jedzie 5 godzin (można sprawdzić na stronie), jest klimatyzacja, wifi i kontakt pod każdym siedzeniem. Fajny jest ten autobus

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przeboleć, że już wakacje mam zaliczone w tym roku.
Też mi przykro, że wakacje za mną Ale za to cieszą mnie bardzo weekendy, jedziemy nad rzekę w piątek wieczorem i nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie kusi SunOzon w sprayu, chyba Isa i Iza chwaiły
Zgadza się - super się wchłaniał, poza w tej formie dużo łatwiej się aplikuje. Zapachu nie pamiętam, nie przeszkadzał mi na pewno No i chronił mnie i TŻta przed słońcem.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sobie cenię względną anonimowość i możliwość pisania tego co chcę, dlatego nikt znajomy nie wie o mnie tutaj. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Też mam taką nadzieję
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 13:09   #800
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Teraz mi się przypomniało, że kiedyś na maila (akurat tego, pod którym jestem zarejestrowana tutaj) dostałam wiadomość z facebooka, że moi znajomi już tam są i facebook zaprasza mnie do rejestracji. Akurat na fb już byłam, tylko pod innym mailem. Jednak co przerażające, wśród tych znajomych były osoby, które naprawdę znam, ale zupełnie ze sobą niezwiązane i czasami takie, z którymi od lat nie mam kontaktu - z liceum, z podstawówki, właścicielka pewnego bloga (!), z którą kiedyś często rozmawiałam, koleżanka z forum, siostra TŻ... Nie jestem pewna, ale była też chyba któraś z Wizażanek.
Oczy mi się wtedy otworzyły tak szeroko, jak chyba nigdy. Nie mam pojęcia, jak można było mnie połączyć z tymi wszystkimi osobami - na pewno nie po mailu, bo jest stosunkowo nowy, a już na pewno nie używałam go w postawówce. W pierwszym odruchu chciałam wykasować konto na fb, ale uświadomiłam sobie, że przecież to zupełnie nowe zaproszenie, nie związane z tym kontem... Straszne!
mnie facebook przeraża, nie mam konta, ale ostatnio grono roku przeniosło się na fb i tam dyskutowane są różne sprawy związane z uczelnią, materiały na jakieś przedmioty - boję się, że kiedyś będę musiała się złamać, choć bardzo nie chcę - m.in. dlatego, że nie da się skasować konta, da się tylko zawiesić

a kiedyś też proponowało mi założenie, za znajomych podało ludzi z allegro, do których pisałam maile
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A o mojej wizażowej działalności wie tylko TŻ, czasem mi dogryza w stylu "co tam wizażanko", raz coś chlapnął w towarzystwie ale nikt go nie słuchał a potem zadbałam o to, żeby już wiedział że ma trzymać język za zębami.
u mnie tak samo, też nikomu nie mówię a TŻ wie, ale kompletnie nie interesuje go co tu robię i z kim wie, że się spotykamy z warszawiankami był ze mną na ślubie Izy i do tego się ogranicza jego wiedza
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:16   #801
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

W pierwszym odruchu chciałam wykasować konto na fb, ale uświadomiłam sobie, że przecież to zupełnie nowe zaproszenie, nie związane z tym kontem... Straszne!
Straszne Mi przy rejestracji weszli od razu na skrzynkę mailową i zaproponowali znajomych z książki na mailu... I utworzyłam w końcu tego konta Potem jak już chciałam założyć konto, to założyłam specjalnie do tego maila
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A o mojej wizażowej działalności wie tylko TŻ, czasem mi dogryza w stylu "co tam wizażanko"
Mój wie, że jestem na jakimś forum, skąd znam Warszawianki, bo jak się z nimi spotykam, to mu mówię, ale nawet mnie nie pytał, jak się to forum nazywa. No ale używamy tego samego laptopa, więc jakby chciał, to by mnie bardzo łatwo znalazł... Tylko chyba na szczęście nie potrzebuje tego wiedzieć i mnie nie śledzi Chyba

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, też nikomu nie mówię a TŻ wie, ale kompletnie nie interesuje go co tu robię i z kim wie, że się spotykamy z warszawiankami był ze mną na ślubie Izy i do tego się ogranicza jego wiedza
hehe, napisałam to w tym samym momencie prawie Mam Twojego TŻta na zdjęciu jakimś nawet Oczywiście było mi bardzo miło
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:17   #802
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak, w tym roku kupowałam - w maju Wiesz, z tymi filtrami przenikającymi to ja bym się aż tak tym nie przejmowała. Bo czytałam, że te filtry są ładowane do wszystkich kremów i kosmetyków, które nie są filtrami, tylko mają jakieś SPF... Więc ciężko je uniknąć i jeśli jest jakiś filtr, który Ci odpowiada, a ma filtry przenikające, to ja bym go używała. No chyba, że ktoś się spodziewa dziecka, lub planuje ciążę (bo te filtry są chyba w organizmie 3 miesiące)
No też mi się rzuciło w oczy że w wielu kosmetykach sa te filtry, niby nie można dać się zwariować, ale jak człowiek się naczyta to potem popada w skrajności. Ja jeszcze nie postanowiłam co z tym moim filtrowaniem. Kusi mnie Bioderma, z drugiej strony chciałam coś bez parsolu, potem ten artykuł o filtrach przenikających, można zgłupieć.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też mi przykro, że wakacje za mną Ale za to cieszą mnie bardzo weekendy, jedziemy nad rzekę w piątek wieczorem i nie mogę się doczekać
My jedziemy na dorocznego grilla do znajomych w ten weekend. Jak będzie pogoda to czekają mnie dwa dni wylegiwania się na trawie w miłym towarzystwie. Byle do piątku.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:25   #803
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie facebook przeraża, nie mam konta, ale ostatnio grono roku przeniosło się na fb i tam dyskutowane są różne sprawy związane z uczelnią, materiały na jakieś przedmioty - boję się, że kiedyś będę musiała się złamać, choć bardzo nie chcę - m.in. dlatego, że nie da się skasować konta, da się tylko zawiesić
Ja założyłam konto ze względu na to, że z niektórymi osobami to dla mnie najłatwiejszy sposób kontaktu. W znajomych mam bardzo mało osób, ale jak już pisałam, najchętniej korzystam z fb w celach konkursowych i informacji bieżących od różnych marek

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, też nikomu nie mówię a TŻ wie, ale kompletnie nie interesuje go co tu robię i z kim wie, że się spotykamy z warszawiankami był ze mną na ślubie Izy i do tego się ogranicza jego wiedza
Mój TŻ też wie, ostatnio po jakiś większych zakupach zapytał żartem, czy idę pochwalić się koleżankom na forum co ciekawego kupiłam Ale nie interesuje go zbytnio, co tu piszę itp.
A, i raz jak się spotkałam z madziarrą, to był ze mną

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Straszne Mi przy rejestracji weszli od razu na skrzynkę mailową i zaproponowali znajomych z książki na mailu... I utworzyłam w końcu tego konta Potem jak już chciałam założyć konto, to założyłam specjalnie do tego maila
Ja nie skorzystałam z tej opcji, przerażające to jest, gdzie te dane potem wędrują...

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

ice, ale super plany na weekend!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:36   #804
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No co roku jest super, więc nie mogę się doczekać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:37   #805
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja mam konto na FB, ale wszystkie informacje poblokowane dla nieznajomych i mam nadzieję, że to wystarczy. Choć też teraz staram się nie klikać w te różne aplikacje np. z konkursami czy grami, bo potem nie wiadomo gdzie dane mogą być wykorzystane.
I też w sumie dla mnie FB nie tyle służy do kontaktu ze znajomymi co właśnie do informacji z fanpage`ów moich ulubionych DJ-ów, firm kosmetycznych itd. W sumie to duże ułatwienie niż gdyby trzeba wchodzić na stronę każdego z osobna i sprawdzać co tam nowego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:41   #806
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja nie mam fb, TŻ ma takiego niby naszego wspólnego półanimowego, my z kolei używamy do kontaktów z najbliższymi znajomymi, bo oni są strasznie fejsbukowi. Ale też czasem jestem w szoku, jak nam podrzuca znajomych, którzy faktycznie są znajomymi ale w żaden sposób nie można by nas powiązać (np. moich znajomych ze studiów, którze nie mają maila TŻa, ani nie mamy wspólnych znajomych).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:56   #807
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie pada, jadę na podbój SP i szafy L'Oreala
Aż sama jestem ciekawa, z czym wrócę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:32   #808
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie pada, jadę na podbój SP i szafy L'Oreala
Aż sama jestem ciekawa, z czym wrócę
Owocnych łowów po mnie dzisiaj Tż przyjeżdża, na żadne zakupy mi się nie chce iść.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:28   #809
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Do włosów nic nie miałam, pewnie w końcu też przetestuję. Ja do ciała mam kilkanaście
Aż z ciekawości podliczyłam i wyszło mi:
5 maseł (w tym jedno mini z TBS), 2 oliwki i 6 mleczek, więc również zaliczam swój wynik do lilkunastu Na pocieszenie dodam, że 3 mleczka są w wersji 100ml, a jedno już jest prawie na wykończeniu
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
SOS kupiłam Lirene - Ratunek. Mój TŻ czasami lubi się przypiec Ja się nigdy nawet nie zaczerwieniam, więc zależy mi przede wszystkim na silnym nawilżeniu i przedłużeniu opalenizny. Nie jestem pewna, ale mleczko wapniowe chyba kiedyś miałam i skoro go nie wspominam, to pewnie mnie nie zachwyciło.
Z Lirene też miałam kiedyś ten balsam i chyba był niezły
Natomiast ja po opalaniu najbardziej lubię mocno odżywczy balsam typu granatowy Nivea.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie po weekendzie pełno w lodówce, na dziś mamy obiad od rodziców TŻ, na jutro od moich, w środę idziemy z rodzicami TŻ na obiad na mieście - co najmniej do czwartku święty spokój.
Ja z tej samej okazji też miałam na dziś spokój z obiadem

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko, raz jeszcze dziękuję Ci za polecenie Rexony! Najlepszy dezodorant na lato, wczoraj na siłowni nieźle się namęczyłam, a czułam się nadal super świeżo. Moja mama też już używa
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dołączam się moja mama też zaczęła używać zachęcona moimi zachwytami
Czy to ta Linen Dry, czy jakoś tak? Taka ze złotymi napisami? Właśnie dumałam nad nią ostatnio, mówicie , że warto?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Już jakiś czas temu zwróciłam uwagę, że Rossmanny potrafią mieć sporo różnic w asortymencie. W niektórych np. są pełne linie Tołpy, Plante System czy ROC, w niektórych nie ma wcale. Tak samo bywa nawet z zapachami żeli pod prysznic albo produktami do makijażu...
Ja w Trójmieście widziałam kiedyś kosmetyki, których nigdy wcześniej nie spotkałam ani w R., ani w żadnej innej drogerii

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Z nogą nic nie jest, dzięki Najbardziej bolało wczoraj, dzisiaj jest po prostu zgrubienie, ale nie boli, chyba, że tego dotknę - pewnie będę miała siniaka.
To dobrze, że nic Ci nie jest!
Mój ostatni wypad rowerowy skończył się na ostrym dyżurze
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Jeszcze wydaje mi się, że dobra opcją (gorszą niż samolot i samochód ale na pewno lepszą niż pkp) jest Polski Bus. Do Gdyni chyba jedzie 5 godzin (można sprawdzić na stronie), jest klimatyzacja, wifi i kontakt pod każdym siedzeniem. Fajny jest ten autobus
Zgadza się, też polecam, swego czasu dość często z niego korzystałam i nigdy nie miałam przykrych sytuacji jak np. z PKP
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

A, i raz jak się spotkałam z madziarrą, to był ze mną
Pamiętam, ale chyba wtedy darowałyśmy mu pogaduchy o kosmetykach ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:53   #810
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Em możesz zrobić tak:

kroisz pierś w drobną kosteczkę posypujesz solą i pieprzem. W misce bełtasz jajko, dodajesz łyżkę mąki ziemniaczanej i np. szczypiorek, pokrojonego pora, lub pieczarki. wrzucasz pierś z kurczaka i to sru na patelnię w małych porcjach, takich jak placuszki.

proste i smaczne
Dzięki, na pewno wypróbuję następnym razem. Dziś zrobiłam w ziołach prowansalskich, a na deser upiekłam poduszeczki francuskie z ananasem i cynamonem. Starzeję się jak nic.

Jeśli chodzi o anonimowość, to mnie prawdopodobnie jest bardzo łatwo znaleźć, ale ja niezbyt się tym przejmuję. Nie piszę na wizażu swoich sekretów i tak naprawdę nic by się nie stało jakby ktoś się dowiedział jaki mam nick. O koncie tu wie mało osób, ale o blogu już trochę więcej, a te dwie rzeczy łatwo powiązać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.