Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 15:50   #3391
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
To moja siostra hehe
Anella była gościem telewizji śniadaniowej, dziewczyna po studiach architektonicznych. Towarzyszył jej partner- debil. Miałam wrażenie, że chce na niej robić kasę, bo póki co kasy na swoim wyglądzie nie zarabia.
Niestety, sztuką jest poprawić urodę w sposób nie ingerujący w naturalne rysy twarzy. Moim zdaniem, dobrze zrobiona jest Agnieszka Szulim.
Celebrytki typu Rozenek, Doda, Racewicz to niestety córki jednego ojca ... klony z wystającymi kośćmi policzkowymi. Wypełniacze wylewają się gałkami ocznymi wręcz

Jak macie ochotę zobaczyć inne jej wdzięki to ma insta: anella_an_
Ale uwaga, zdjęcia drastyczne
Widziałam to w tvn.I weszłam na jej insta...
Na początku chyba nie była taka zła,pewnie jak poznała tego swojego fana dmuchanych lalek to zaczął ją do tego namawiać a może i sponsorować? Choć jeśli sama pracuje,dobrze zarabia to za wszystko może sobie płacić.To akurat nie ma znaczenia.Większe znaczenie ma to; czy ani ona ani on ani nikt jej najbliższy ( Mama?)naprawdę tego nie widzi? nie powie jej : przesadziłaś.Qrwa.Dobra chooj z cyckami xxxxl i nosem i nawet z sylwetką i makeupem.Ale qrwa te usta!!Jak ona je skoro nawet mówić przez nie nie potrafi.Obleśnie lepiła jej się ślina na nich,mówiła strasznie niewyraźnie i sepleniła... patrzyłam na nią i najpierw się przestraszyłam,potem zrobiło jej mi się po prostu żal...
W końcu stwierdziłam,że to jest jej życie.Skoro tak czuje się piękna i szczęśliwa niech sobie to wszystko powiększa aż wybuchnie.

Ps. Co za lekarz jej to robi? Pewnie L.P z Czech


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 15:59   #3392
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Cześć, Kochane <3 co tam u Was?

Wybaczcie, że zniknęłam z forum, życie całkowicie mnie pochłonęło, a potem doszłam do wniosku, że mała przerwa mi się przyda, bo potem panikuję bez powodu Cycki mają się dobrze, za kilka dni mam kontrolę, nadal w sportowym niestety, ale kupiłam sobie jeden zwykły stanik. W zależności od typu stanika póki co wchodzę w 65 D/E/F.
Dźwigać nie mogę, po dźwiganiu czuję ból mięsni przy piersiach i ogólnie piersi - poszłam do lekarza, wszystko jest dobrze, ciało potrzebuje czasu na regenarację.

Mam nadzieję, że u Was też wszystko dobrze <3

Kinia, Ona, jakie rozmiary nosicie?! W miarę podobne wymiary miałyście, jestem ciekawa.
Heeeja!
A ja mam rozmiar 65G lub 70E
Mi Zumba nie wychodzi - boli mnie prawa pierś podczas podskakiwania.
A ta skóra na mostku mam nadzieję że opadnie i że to opuchlizna. Sutki nawet są czasem opuchnięte
Ale daje im jeszcze czas.. Próbowałam ćwiczyć i skończyło się bólem więc wyluzowałam.

A nasza polska Barbie jest cudo!
Odczepcie się od niej :P


Mój TŻ w piątek zobaczył pierwszy raz moje piersi. Wyjechał jak miały 2 tyg. i nie mógł teraz od nich rąk oderwać.

Miłego tygodnia
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:02   #3393
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ps. Co za lekarz jej to robi? Pewnie L.P z Czech
Jeju! Weźcie, bo ja mam dzisiaj cały dzień głupawkę i wszystko mnie śmieszy razy dwa.
Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Mój TŻ w piątek zobaczył pierwszy raz moje piersi. Wyjechał jak miały 2 tyg. i nie mógł teraz od nich rąk oderwać.

Miłego tygodnia
Wow! To sobie wyobrażam, jak mu się oczka świeciły. Nie dość, że stęskniony, to jeszcze te piersi! Bawcie się dobrze robaczki!


A ja tu się z plastikowych lasek nabijam, a sama sobie wczoraj w końcu zdjęcia w bieliźnie pstrykałam. Z prawej, z lewej, przód, plecy... bo tu ładna koronka, a tam ładnie na plecach. I tylko się przebierałam i wyginałam. Aż mnie lędźwie rozbolały.
Tylko wczoraj byłam po winku i te zdjęcia jakieś ładniejsze mi się wydawały.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:13   #3394
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Widziałam to w tvn.I weszłam na jej insta...
Na początku chyba nie była taka zła,pewnie jak poznała tego swojego fana dmuchanych lalek to zaczął ją do tego namawiać a może i sponsorować? Choć jeśli sama pracuje,dobrze zarabia to za wszystko może sobie płacić.To akurat nie ma znaczenia.Większe znaczenie ma to; czy ani ona ani on ani nikt jej najbliższy ( Mama?)naprawdę tego nie widzi? nie powie jej : przesadziłaś.Qrwa.Dobra chooj z cyckami xxxxl i nosem i nawet z sylwetką i makeupem.Ale qrwa te usta!!Jak ona je skoro nawet mówić przez nie nie potrafi.Obleśnie lepiła jej się ślina na nich,mówiła strasznie niewyraźnie i sepleniła... patrzyłam na nią i najpierw się przestraszyłam,potem zrobiło jej mi się po prostu żal...
W końcu stwierdziłam,że to jest jej życie.Skoro tak czuje się piękna i szczęśliwa niech sobie to wszystko powiększa aż wybuchnie.

Ps. Co za lekarz jej to robi? Pewnie L.P z Czech


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Malefi, ta ślina była obrzydliwa ... wydaje mi się, że ona ma początki anoreksji, nogi jak patyki i Zero mięśni.
Szacun dla prowadzących program. Naprawdę trzeba wykazać się dużym profesjonalizmem żeby nie wybuchnąć śmiechem na stwierdzenie debila, z którym przyszła, że Ona jest marzeniem każdego faceta
Żal dziewczyny i tyle.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Jeju! Weźcie, bo ja mam dzisiaj cały dzień głupawkę i wszystko mnie śmieszy razy dwa.

Wow! To sobie wyobrażam, jak mu się oczka świeciły. Nie dość, że stęskniony, to jeszcze te piersi! Bawcie się dobrze robaczki!


A ja tu się z plastikowych lasek nabijam, a sama sobie wczoraj w końcu zdjęcia w bieliźnie pstrykałam. Z prawej, z lewej, przód, plecy... bo tu ładna koronka, a tam ładnie na plecach. I tylko się przebierałam i wyginałam. Aż mnie lędźwie rozbolały.
Tylko wczoraj byłam po winku i te zdjęcia jakieś ładniejsze mi się wydawały.
Komtesa, wrzuć to ocenie
Albo jutro zajrzę bo nie zasnę z wrażenia
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.

Edytowane przez Toskania2000
Czas edycji: 2017-11-13 o 21:12
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:29   #3395
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Komtesa, wrzuć to ocenie
Albo jutro zajrzę bo nie zasnę z wrażenia
Wrzucę, wrzucę, bo fajna bielizna, tylko muszę wybrać kilka, bo niektóre nieostre, a innych 5 prawie identycznych.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:45   #3396
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Jeju! Weźcie, bo ja mam dzisiaj cały dzień głupawkę i wszystko mnie śmieszy razy dwa.

Wow! To sobie wyobrażam, jak mu się oczka świeciły. Nie dość, że stęskniony, to jeszcze te piersi! Bawcie się dobrze robaczki!


A ja tu się z plastikowych lasek nabijam, a sama sobie wczoraj w końcu zdjęcia w bieliźnie pstrykałam. Z prawej, z lewej, przód, plecy... bo tu ładna koronka, a tam ładnie na plecach. I tylko się przebierałam i wyginałam. Aż mnie lędźwie rozbolały.
Tylko wczoraj byłam po winku i te zdjęcia jakieś ładniejsze mi się wydawały.
Hehe dziękuję Bawiliśmy się cudnie . Niestety już rozdzieleni jesteśmy. Na weekend do niego poleciałam tylko. Za miesiąc do mnie wróci już na stałe I wtedy (.)(.) będą miały już 3 miesiące :P
Teraz musieliśmy się kochać jak byłam w biustonoszu, bo czułam jeszcze dyskomfort w tej prawej piersi jak na początku kochaliśmy się bez. Ostatecznie ją ręką trzymałam
Za to jak sobie leżałam obok to co chwilę sięgał do nich
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:56   #3397
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Doby wieczór 😊

Co do tej "Barbie" - nie omieszkałam obejrzeć fragmentu tej rozmowy w studio DDTVN Powiem Wam, że jestem przerażona tym zjawiskiem. Tak jak wspomniałyście, dziewczyna nie jest głupia, aż tyle zależy od tego kogo spotkamy na swojej drodze (co za palant!)? Bądź co bądź skłonił mnie ten pseudo wywiad do refleksji.

Zoji piękny biust, one są duże! Wspaniały efekt.
Nie bęďę gorsza, wrzucam swe 4 tygodniowe nabytki.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Wrzucę, wrzucę, bo fajna bielizna, tylko muszę wybrać kilka, bo niektóre nieostre, a innych 5 prawie identycznych.
Aaaaa kompleksy nadchodzą
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 22:58   #3398
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie kochane

Toskania zgodnie z obietnicą dodałam zdjecia moich zderzaczków z małym poślizgiem, bo wczoraj pozno wróciliśmy i padłam teraz tez padam.... Zdjęcia załadowały sie do góry nogami ...powiedzcie mi o co cho z tymi zdjęciami, bo nie kumam

Komtesa dawaj dawaj te foty, podziel sie z cooleżankami

Kinia my juz ostatnio nawet bez pancernika daliśmy radę ale fakt - reakcja partnera i ta fascynacja... ...ogniki w oczach - BEZCENNE!!!

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Kalina pod biustem miałam 70, w biuście (po tym jak dzieci zeżarły mi wszystko i moje piersi zupełnie zniknęły z powierzchni mojego ciała) jakieś 78? ...no płaska zostałam jak deska, wszystko sie wchłonęło, nawet nadmiar skory mi nie został, choc w ciąży i w trakcie laktacji za każdym razem miałam większe piersi niz teraz z silikonowym nadzieniem
Co mi wyszło z wyjsciowki zerowej plus 305 ml?
Cieżko powiedzieć na chwile obecną jesli chodzi o konkretny rozmiar, bo jeszcze nie kupowałam bielizny po... Jeszcze za wcześnie, dopiero po 3 mięs.wybiore sie do brafiterki Opuchlizny na mostku juz nie mam, wiec moze juz duzo sie nie zmniejsza...mój małż mówi, ze jest moc i są naprawdę spore...no w porównaniu z deską, którą byłam miesiąc temu...tak, bez wątpienia jest na czym oko zawiesić ... ale nie są przesadnie wielkie! Są w sam raz do mojej drobnej budowy. Nikt z postronnych obserwatorów nie zorientował sie, ze cokolwiek zmieniło sie u mnie, bo wyglądam zupełnie tak samo, jak wczesniej w push-upie i oto wlasnie mi chodziło. Nie chciałam mieć mega wielkich cycków! Chciałam jedynie czuć sie znowu kobieco...swobodnie chodzic na basen, plażę...i wyglądać przy tym zupełnie naturalnie!
Jesli moje skarby zostaną wielkosciowo takie jak teraz, to moge śmiało powiedzieć, ze doktor AK dobrał mi rozmiar wprost idealnie!

Jutro sprawdzę ile teraz mam w biuście, to dam znac ...dzis nie dam juz rady wstać w łóżka

Dobrych snów wszystkim
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 07:35   #3399
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej Dziewczyny
Opiszę Wam mój patent na obracanie się zdjęć na wizażu do góry nogami... Zdjęcie z galerii w telefonie obracamy do góry nogami i zapisujemy, potem jeszcze raz je obracamy o 180 stopni (czyli powracamy do pierwotnego obrazu) i zapisujemy wrzucamy zdjęcie na wizaż wiem, że to głupie i dziwne ale działa u mnie zawsze! Wypróbujcie
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 08:41   #3400
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Toskania zgodnie z obietnicą dodałam zdjecia moich zderzaczków z małym poślizgiem, bo wczoraj pozno wróciliśmy i padłam teraz tez padam.... Zdjęcia załadowały sie do góry nogami ...powiedzcie mi o co cho z tymi zdjęciami, bo nie kumam

Komtesa dawaj dawaj te foty, podziel sie z cooleżankami

Kinia my juz ostatnio nawet bez pancernika daliśmy radę ale fakt - reakcja partnera i ta fascynacja... ...ogniki w oczach - BEZCENNE!!!

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Kalina pod biustem miałam 70, w biuście (po tym jak dzieci zeżarły mi wszystko i moje piersi zupełnie zniknęły z powierzchni mojego ciała) jakieś 78? ...no płaska zostałam jak deska, wszystko sie wchłonęło, nawet nadmiar skory mi nie został, choc w ciąży i w trakcie laktacji za każdym razem miałam większe piersi niz teraz z silikonowym nadzieniem
Co mi wyszło z wyjsciowki zerowej plus 305 ml?
Cieżko powiedzieć na chwile obecną jesli chodzi o konkretny rozmiar, bo jeszcze nie kupowałam bielizny po... Jeszcze za wcześnie, dopiero po 3 mięs.wybiore sie do brafiterki Opuchlizny na mostku juz nie mam, wiec moze juz duzo sie nie zmniejsza...mój małż mówi, ze jest moc i są naprawdę spore...no w porównaniu z deską, którą byłam miesiąc temu...tak, bez wątpienia jest na czym oko zawiesić ... ale nie są przesadnie wielkie! Są w sam raz do mojej drobnej budowy. Nikt z postronnych obserwatorów nie zorientował sie, ze cokolwiek zmieniło sie u mnie, bo wyglądam zupełnie tak samo, jak wczesniej w push-upie i oto wlasnie mi chodziło. Nie chciałam mieć mega wielkich cycków! Chciałam jedynie czuć sie znowu kobieco...swobodnie chodzic na basen, plażę...i wyglądać przy tym zupełnie naturalnie!
Jesli moje skarby zostaną wielkosciowo takie jak teraz, to moge śmiało powiedzieć, ze doktor AK dobrał mi rozmiar wprost idealnie!

Jutro sprawdzę ile teraz mam w biuście, to dam znac ...dzis nie dam juz rady wstać w łóżka

Dobrych snów wszystkim
o widzisz! U mnie dwa miesiące i dalej dyskomfort.
Latały dość mocno - nieprzyzwyczajona jestem do tego uczucia, bo wcześniej nie miało co latać, ale lewej ani troszkę nie czułam a w prawej ten dyskomfort pozostaje. Ona zresztą od początku ma problem ze sobą i bardzo wolno się goi. Dalej bułkę mam nad nią, co w lewej już ze 3 tyg temu zeszła.
Daje jej spokojnie czas. Może potrzebuje więcej czasu na regenerację
Zresztą ona od początku była bardziej obciążona i pewnie dlatego wolniej się goi.
Nie panikuje. Tosz to nie było drobne skaleczenie tylko poważna ingerencja. Lewa zrobiła się już fajna, nawet nie potrafię opisać co się z nią wydarzyło ale naturalnieje
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 13:19   #3401
zuziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny proszę o poradę. Czy na wasze oko mam zaproponowany dobre wkładki. Wstawiłam swoją wyjściówkę ale w albumie prywatnym. Nie wiem czy widzicie czy nie? Do końca tygodnia będę decydowała się na termin.

Zaproponowano mi Implanty firmy Mentor model Ultra High Protection - rozm. 480 ml. One są o wysokim profilu. Byłam tylko na jednej konsultacji. Nie wiem czy powinnam iść na jeszcze jedna do kogoś?

Dodam tylko że jestem po dwóch porodach. Wzrost 164 waga 50kg.

Proszę
zuziolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 16:20   #3402
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny!
Zaintrygowałyście mnie tą Polską Barbie i musiałam ją zobaczyć, coś strasznego co ją skłoniło do tego aby sobie zrobić taką krzywdę
Luka, Zoji super cycki bardzo naturalnie wyglądają, ja jutro postaram się wrzucić zdjęcie z moimi 6 tygodniowym.
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 17:45   #3403
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dziewczyny to prawda, że trzeba mieć zdrowe zęby i nie mieć stanów zapalnych przed operacja? mam wizytę u dentysty w najbliższy poniedziałek i jeżeli mam ubytki to nie zdąrzę chyba tego zrobić czy w takim razie trzeba operację przesunąć?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 20:28   #3404
karolaaajnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolaaajnaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 131
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny! Ale dawno mnie tu nie było W grudniu minie 5 lat z moimi nowymi piersiami i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych decyzji w kwestii urody na jaką się odważyłam Tak patrze i u Was to co najmniej 400 ml też bym teraz sobie większe zrobiła
__________________
Wielkie zmiany 05.12.13r. J.J. Wrocław
Anatomiczne CPG 332 305cc
Każdy ma to, na co się odważy
25.03.14 r. - konsultacje - nosek dr J.J. Wrocław
23.05.14 r. - konsultacje - nosek dr P.S. Poznań
karolaaajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:23   #3405
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Karolajna, super, że wszystko dobrze!
Więcej dziewczyn mogłoby wracać z takimi informacjami.

Kudliczek, ogólnie takie są zalecenia, ale to zależy od lekarza. Jak się okaże, że masz ubytki, zadzwoń do swojej kliniki i zapytaj.
Ja szłam na operację, nie wiedząc, co z moimi zębami, bo nie byłam wcześniej u dentysty. Nic się nie zadziało, ale też, jak się później okazało, zęby miałam zdrowe.

Dziewczyny!!! Wstawiłam zdjęcia!
Wszystkie staniki z Etam, które kupił mi mąż i bakłażanowa Ewa Bień. W końcu. Brawo ja!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 21:32   #3406
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zuziolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o poradę. Czy na wasze oko mam zaproponowany dobre wkładki. Wstawiłam swoją wyjściówkę ale w albumie prywatnym. Nie wiem czy widzicie czy nie? Do końca tygodnia będę decydowała się na termin.

Zaproponowano mi Implanty firmy Mentor model Ultra High Protection - rozm. 480 ml. One są o wysokim profilu. Byłam tylko na jednej konsultacji. Nie wiem czy powinnam iść na jeszcze jedna do kogoś?

Dodam tylko że jestem po dwóch porodach. Wzrost 164 waga 50kg.

Proszę
Musisz nas pozapraszać do przyjaciół/zaakceptować zaproszenia i wtedy sie wypowiemy
Jakie masz wymiary? Jaki masz obecny obwod pod biustem, obwod w biuście i jaką masz szerokość jednej piersi? I jakie są wymiary Twojego implantu?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
dziewczyny to prawda, że trzeba mieć zdrowe zęby i nie mieć stanów zapalnych przed operacja? mam wizytę u dentysty w najbliższy poniedziałek i jeżeli mam ubytki to nie zdąrzę chyba tego zrobić czy w takim razie trzeba operację przesunąć?
Podpisuje się pod tym co napisała Komtesa - wszystko zależy od lekarza. U mnie np. Nie padło pytanie o zęby ale sama o nie zadbałam
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 07:13   #3407
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Musisz nas pozapraszać do przyjaciół/zaakceptować zaproszenia i wtedy sie wypowiemy
Jakie masz wymiary? Jaki masz obecny obwod pod biustem, obwod w biuście i jaką masz sczerokość jednej piersi? I jakie są wymiary Twojego implantu?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


Podpisuje się pod tym co napisała Komtesa - wszystko zależy od lekarza. U mnie np. Nie padło pytanie o zęby ale sama o nie zadbałam
Dokładnie tak jak dziewczyny napisały, u mnie też nikt nie pytał o stan uzębienia, ale z doświadczenia wiem, że różnie to bywa i dlatego poszłam do stomatologa wcześniej żeby dowiedzieć się czy wszystkie zęby mam zdrowe
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 08:24   #3408
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć

Podczytuje Was mnie lub bardziej intensywnie.
Przed op mam jeszcze jedna konsultacje u dr bo mam milion pytań
Zerknęłam na ta sztuczna babę .... wtf ale sobie kuku zrobiła
Komtesa figura modelki
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 13:13   #3409
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zuziolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o poradę. Czy na wasze oko mam zaproponowany dobre wkładki. Wstawiłam swoją wyjściówkę ale w albumie prywatnym. Nie wiem czy widzicie czy nie? Do końca tygodnia będę decydowała się na termin.

Zaproponowano mi Implanty firmy Mentor model Ultra High Protection - rozm. 480 ml. One są o wysokim profilu. Byłam tylko na jednej konsultacji. Nie wiem czy powinnam iść na jeszcze jedna do kogoś?

Dodam tylko że jestem po dwóch porodach. Wzrost 164 waga 50kg.

Proszę
No powiem Ci tak : będzie kurde moc! Z taką wyjściówką i takim implantem bedziesz mieć konkretne cyce! I to nie będzie nawet średni cyc a duży Jesteś niska i szczupła i te 480uhp naprawdę zrobią robotę! U kogo byłaś na konsultacji?
Jeśli tylko chcesz mieć pełny,duży cyc to moim zdaniem rozmiar dobrany idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Karolajna, super, że wszystko dobrze!
Więcej dziewczyn mogłoby wracać z takimi informacjami.

Kudliczek, ogólnie takie są zalecenia, ale to zależy od lekarza. Jak się okaże, że masz ubytki, zadzwoń do swojej kliniki i zapytaj.
Ja szłam na operację, nie wiedząc, co z moimi zębami, bo nie byłam wcześniej u dentysty. Nic się nie zadziało, ale też, jak się później okazało, zęby miałam zdrowe.

Dziewczyny!!! Wstawiłam zdjęcia!
Wszystkie staniki z Etam, które kupił mi mąż i bakłażanowa Ewa Bień. W końcu. Brawo ja!
Komti a Tobie powiem tak.Kij z cyckami i z tą bielizną .Doope to Ty masz zajeqrwabistą!!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 16:47   #3410
zuziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja duże miałam w obu ciążach i takie puste i małe zostały
W zasadzie na konsultacji nie mówiłam jaki rozmiar mi się marzy chodzi mi żeby wypełnić miejsce które mam.
Jak poczytałam o Waszych rozmiarach implantów to stwierdziłam że muszę się Was poradzić. Bo boje się że moje będą zbyt wielkie. Chciałabym żeby w miarę naturalnie wyglądały.


Dodałam zdjęcie całej siebie. Oceńcie ..

Przed chwilą się zmierzyłam bo niestety zdjęcia rysunku na konsultacji nie zrobiłam

Wzrost 164
Waga 50
Pod biustem 69
w biuście 88
od mostka do sutka 19 i 19,5
odl. między sutkami 19
szerokość piersi 12 (ale nie jestem pewna czy dobrze mierzę)

Proponowany implant Mentor model Ultra High Protection - rozm. 480 ml proj. 6 / podstawa nie pamiętam ale chyba 11 albo 12

Lek. Kondej

Jak zobaczyłam Wasze zdjęcia to szczena opada i utwierdzam się w przekonaniu że warto
zuziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 17:38   #3411
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zuziolek, podstawę przy tych implantach masz 11,6.
Nie widziałam Twoich zdjęć, ale analizując wymiary, wydaje się, że dr dobrze Ci dobrała.

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
[/COLOR]Komti a Tobie powiem tak.Kij z cyckami i z tą bielizną .Doope to Ty masz zajeqrwabistą!!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj! Malefi!
Dzięki dziewczyny za te komentarze. Uwierzcie, że trochę się musiałam powyginać przed lustrem, żeby coś z tego w miarę sensownego wyszło.
Ismenko, zapraszam do mojej łazienki. Napstrykam Ci takich zdjęć, że w Playboyu będą się o nie bić. Chociaż uważam, że te z Twojego albumu już się na okładkę nadają. Moja pomoc nie jest Ci do niczego potrzebna. Ale i tak zapraszam.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 17:41   #3412
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zuziolek Pokaż wiadomość
Ja duże miałam w obu ciążach i takie puste i małe zostały
W zasadzie na konsultacji nie mówiłam jaki rozmiar mi się marzy chodzi mi żeby wypełnić miejsce które mam.
Jak poczytałam o Waszych rozmiarach implantów to stwierdziłam że muszę się Was poradzić. Bo boje się że moje będą zbyt wielkie. Chciałabym żeby w miarę naturalnie wyglądały.


Dodałam zdjęcie całej siebie. Oceńcie ..

Przed chwilą się zmierzyłam bo niestety zdjęcia rysunku na konsultacji nie zrobiłam

Wzrost 164
Waga 50
Pod biustem 69
w biuście 88
od mostka do sutka 19 i 19,5
odl. między sutkami 19
szerokość piersi 12 (ale nie jestem pewna czy dobrze mierzę)

Proponowany implant Mentor model Ultra High Protection - rozm. 480 ml proj. 6 / podstawa nie pamiętam ale chyba 11 albo 12

Lek. Kondej

Jak zobaczyłam Wasze zdjęcia to szczena opada i utwierdzam się w przekonaniu że warto
Byłam - skomentowałam
Moim zdaniem wyjdzie Ci naprawdę porządny cyc będzie pięknie zobaczysz
I później po wszystkim sama przyznasz ze to było warte tego bólu ;-)
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 18:58   #3413
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zuzolek, mentory uhp nie wyglądają naturalnie tylko taki sztuczny stojący cycek. Ma je gwiazdka

Komti
Obiecałam sobie, że już więcej do Twojego albumu nie wchodzę
Booooooskie ciało, przez Ciebie normalnie rozpoczynam dietę 500 kcal


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 20:00   #3414
zuziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dzięki za odpowiedzi

Dziubas trochę mnie zmartwiłaś

Myślicie że te 480 będą dla mnie zbyt duże ? Pewnie gdybym chciała z plastyką-podniesieniem to mogłabym mniejsze co?
Jeju ale mam zagwostkę. Szkoda że nie miałam wizualizacji:/
zuziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 21:02   #3415
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zuziolek Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi

Dziubas trochę mnie zmartwiłaś

Myślicie że te 480 będą dla mnie zbyt duże ? Pewnie gdybym chciała z plastyką-podniesieniem to mogłabym mniejsze co?
Jeju ale mam zagwostkę. Szkoda że nie miałam wizualizacji:/
Mamy podobne wymiary z tym, że jestem kilka cm wyższa.
Mam 425 pojemność i uważam że są w sam raz. W ubraniu czyt. bluzka bez dekoltu nie widać tej wielkości wcale natomiast w kostiumie, bieliźnie czy Np obcisłej koszulce typu bokserka widoczne są bardzo 😊 wejdź w moja galerie. Są duże ale proporcjonalne
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 21:24   #3416
Kalina12011992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Toskania zgodnie z obietnicą dodałam zdjecia moich zderzaczków z małym poślizgiem, bo wczoraj pozno wróciliśmy i padłam teraz tez padam.... Zdjęcia załadowały sie do góry nogami ...powiedzcie mi o co cho z tymi zdjęciami, bo nie kumam

Komtesa dawaj dawaj te foty, podziel sie z cooleżankami

Kinia my juz ostatnio nawet bez pancernika daliśmy radę ale fakt - reakcja partnera i ta fascynacja... ...ogniki w oczach - BEZCENNE!!!

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Kalina pod biustem miałam 70, w biuście (po tym jak dzieci zeżarły mi wszystko i moje piersi zupełnie zniknęły z powierzchni mojego ciała) jakieś 78? ...no płaska zostałam jak deska, wszystko sie wchłonęło, nawet nadmiar skory mi nie został, choc w ciąży i w trakcie laktacji za każdym razem miałam większe piersi niz teraz z silikonowym nadzieniem
Co mi wyszło z wyjsciowki zerowej plus 305 ml?
Cieżko powiedzieć na chwile obecną jesli chodzi o konkretny rozmiar, bo jeszcze nie kupowałam bielizny po... Jeszcze za wcześnie, dopiero po 3 mięs.wybiore sie do brafiterki Opuchlizny na mostku juz nie mam, wiec moze juz duzo sie nie zmniejsza...mój małż mówi, ze jest moc i są naprawdę spore...no w porównaniu z deską, którą byłam miesiąc temu...tak, bez wątpienia jest na czym oko zawiesić ... ale nie są przesadnie wielkie! Są w sam raz do mojej drobnej budowy. Nikt z postronnych obserwatorów nie zorientował sie, ze cokolwiek zmieniło sie u mnie, bo wyglądam zupełnie tak samo, jak wczesniej w push-upie i oto wlasnie mi chodziło. Nie chciałam mieć mega wielkich cycków! Chciałam jedynie czuć sie znowu kobieco...swobodnie chodzic na basen, plażę...i wyglądać przy tym zupełnie naturalnie!
Jesli moje skarby zostaną wielkosciowo takie jak teraz, to moge śmiało powiedzieć, ze doktor AK dobrał mi rozmiar wprost idealnie!

Jutro sprawdzę ile teraz mam w biuście, to dam znac ...dzis nie dam juz rady wstać w łóżka

Dobrych snów wszystkim
Hmmm dziękuję za odpowiedź, to w sumie mamy podobne wymiary bo ja pod biustem mam jakieś 67cm. Teraz jak się mierzyłam wychodzi mi jakieś 86cm ale pewnie jeszcze się to zmieni. Mostek jeszcze opuchnięty i buły na górze piersi.

Cytat:
Napisane przez karolaaajnaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ale dawno mnie tu nie było W grudniu minie 5 lat z moimi nowymi piersiami i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych decyzji w kwestii urody na jaką się odważyłam Tak patrze i u Was to co najmniej 400 ml też bym teraz sobie większe zrobiła
Super się czyta takie informacje! tym bardziej się cieszę, że jestem już po lepszej stronie mocy

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
dziewczyny to prawda, że trzeba mieć zdrowe zęby i nie mieć stanów zapalnych przed operacja? mam wizytę u dentysty w najbliższy poniedziałek i jeżeli mam ubytki to nie zdąrzę chyba tego zrobić czy w takim razie trzeba operację przesunąć?
Mnie nikt o stan uzębienia nie pytał ale zęby na bierząco mam leczone. Lepiej wcześniej wybrac się na wizytę do dentysty, zeby nie było potem niespodzianek.

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
No powiem Ci tak : będzie kurde moc! Z taką wyjściówką i takim implantem bedziesz mieć konkretne cyce! I to nie będzie nawet średni cyc a duży Jesteś niska i szczupła i te 480uhp naprawdę zrobią robotę! U kogo byłaś na konsultacji?
Jeśli tylko chcesz mieć pełny,duży cyc to moim zdaniem rozmiar dobrany idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Komti a Tobie powiem tak.Kij z cyckami i z tą bielizną .Doope to Ty masz zajeqrwabistą!!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Komti a ja już od jakiegoś czasu próbuje się z Tobą zaprzyjaźnić, tylko to zaproszenie jakoś mi dziwnie się wysyła (nie ma tego komunikatu do potwierdzenia po kliknieciu...;/) dostałaś je może? Też chce zobaczyć i się pozachwycać

Komti jakie masz wymiary, wzrost i wagę, bo widzę, że implant podobny do mojego i się zastanawiam

Wrzuciłam do albumu moje 8 dniowe cycuchy póki co kiepskie zdjęcia ale coś tam widać Jak mąż wróci z aparatem to wrzucę lepsze

Edytowane przez Kalina12011992
Czas edycji: 2017-11-15 o 21:44
Kalina12011992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 21:43   #3417
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kurcze Komti, patrzyłam na sklep Etam. Mają małe te rozmiarki dla mnie a też bym coś w końcu nabyła, bo mi mija 5 miesiący. Rozmiar się juz raczej nie zmieni.

Zuziolek te 480 to wyjdzie dość spory cycek, ale moim zdaniem nie ogromny. Mogę wiedzieć ile masz pod biustem? Masz dość szeroki rozstaw, więc aby piersi były blisko siebie, muszą mieć trochę szerszą podstawę. Moim zdaniem wyjdzie Ci z tych 480 ml ładny, pełny cycek, podobnych rozmiarów do Toskanii.

Ahh, już doczytałam, ile masz pod biustem. Masz jakiś ideał piersi? Mogłabyś wstawić jakieś zdjęcia z netu, jakie piersi Ci się podobają? Ja jestem też dość drobna, mam bardzo podobne wymiary, z tym że jestem trochę wyższa i mam trochę mniej w obwodzie pod biustem. Z tym, że moja wyjściowka to totalne zero., mam implant 600 CC. Jest spory, ale dziewczyny mogą potwierdzić, że aż na 600 to one u mnie nie wygląda ją. Jeszcze nikt na szczęście mi nie powiedział, że wyglądam karykaturalnie, chociaż mam bardzo szczere koleżanki
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-11-15 o 21:54
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 22:13   #3418
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Zuzolek, mentory uhp nie wyglądają naturalnie tylko taki sztuczny stojący cycek. Ma je gwiazdka

Komti
Obiecałam sobie, że już więcej do Twojego albumu nie wchodzę
Booooooskie ciało, przez Ciebie normalnie rozpoczynam dietę 500 kcal


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heheh a ja lubię wchodzić i oglądać Wasze nawet lepsze i fajniejsze ciała i cycki
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 06:59   #3419
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Właśnie, Toskania jaki Ty teraz nosisz rozmiarek stanika?
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 07:45   #3420
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Właśnie, Toskania jaki Ty teraz nosisz rozmiarek stanika?
Cześć wbijam swoje kule w 70F ale nie każdy F dobrze leży.
Większych nie miałam okazji mierzyć bo póki co nosze sportowe staniki a okazjonalnie koronki bez fiszbin.
Czekam na dostawę z zalando, były fajne ceny bielizny Chantelle.
Nie wiem tylko czy trafiłam z rozmiarem.

Ona31, uwierzysz, że 8 tygodni od operacji mija dzisiaj ???

Moje cyce w końcu odpuściły i nie bolą! Co za wspaniałe uczucie czuć je jak swoje ... są miękkie, ruchome i w końcu mogę się nimi cieszyć
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.