Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-17, 21:11   #3781
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

A co z okresem ? Czy w terminie operacji można miesiaczkowac? Mi lekarz powiedział że to nie problem ale wyczytałam że nie powinno się wtedy operować...
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-17, 21:16   #3782
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
A co z okresem ? Czy w terminie operacji można miesiaczkowac? Mi lekarz powiedział że to nie problem ale wyczytałam że nie powinno się wtedy operować...
Ja nie mogłam mieć okresu - trzeba być po według moich informacji...
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-18, 07:19   #3783
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Super ze się tak dobrze czujesz - kolejna superwoman
Mnie nie bolał kawałek skory tylko całe cycki...
Tez się bałam kaszlu i kichania ale nie martw się - jeśli nie będziesz non stop tego robić to nic się nie stanie...
No bylam nastawiona na hhartkor.
Przy kladzeniu sie i lezeniu czuje to pieczenie palenie w pewnych partiach jest straszne !!! A na noc cycko napięte
Wkurza mnie ten brak samodzielnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-18, 16:56   #3784
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
No bylam nastawiona na hhartkor.
Przy kladzeniu sie i lezeniu czuje to pieczenie palenie w pewnych partiach jest straszne !!! A na noc cycko napięte
Wkurza mnie ten brak samodzielnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety ale jeszcze jakiś czas będziesz to czuła - u mnie ten ucisk i ciągniecie po wstaniu było chyba Ok 6 tygodni...
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-18, 17:55   #3785
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Kobietki,

Justynka gratuluje i szybkiego powrotu do świata sprawnych ��

Wrzuciłam zdjęcia cycków na wakacjach ✌️
Sprawują się dobrze, kochają słońce aczkolwiek dostałam jakiegoś uczulenia na dekolcie ����
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-18, 18:17   #3786
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki,

Justynka gratuluje i szybkiego powrotu do świata sprawnych ��

Wrzuciłam zdjęcia cycków na wakacjach â��️
Sprawują się dobrze, kochają słońce aczkolwiek dostałam jakiegoś uczulenia na dekolcie ����
Dziekuje


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
A co z okresem ? Czy w terminie operacji można miesiaczkowac? Mi lekarz powiedział że to nie problem ale wyczytałam że nie powinno się wtedy operować...
Trzeba byc podobno po . Ale w sumie moj plastyk operuje wostatnich dniach a i nawet z opryszczka wiec karzdy inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Dziewczyny czy ja moge juz czosnek imbir czystek?? I moje suplementy :/ zapomnialam spytac R.P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 08:03   #3787
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justyna, moim zdaniem bez problemu możesz już czosnek, imbir i czystek. Z czystkiem nie za dużo na początek, bo wątroba na niego reaguje a już jest obciążona po narkozie.
Jak dzis samopoczucie?

Zainteresowana ... myślę o Tobie

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Toskania, o matko, jaka boginii!!! W tym złotym stroju wyglądasz obłędnie, jak zresztą w każdym
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 08:15   #3788
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Justyna, moim zdaniem bez problemu możesz już czosnek, imbir i czystek. Z czystkiem nie za dużo na początek, bo wątroba na niego reaguje a już jest obciążona po narkozie.
Jak dzis samopoczucie?

Zainteresowana ... myślę o Tobie

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Toskania, o matko, jaka boginii!!! W tym złotym stroju wyglądasz obłędnie, jak zresztą w każdym
Hejo. A dzis boli mnie piers u góry tak pali. Ponioslo nas z mężem delikatnie i chyba przez to. Spiete musialam miec miesnie.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 11:59   #3789
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dzien dobry
Ale tu cisza....
Justynka nie szlej,bo Ci implanty jeszcze eksplodują
Fajnie,że masz te 480cc to już cycek konkret.Jak Ty to widzisz? Zadowolona jesteś?

No u mnie bz.Narazie przedświąteczne szaleństwo,które lubię,ale jeszcze bardziej lubię poswiateczną ciszę i spokój

Zainteresowana ja też o Tobie myślę.Może jak nam napiszesz to trochę sie wygadasz,wyżalisz i
poczujesz się lepiej.No jak uważasz... jeden z problemami wychodzi do ludzi,drugi zamyka się w sobie... ściskam Cię.

Miłego dnia wszystkim!

Ja przygotowuję się do świąt tj. robię paznokcie,włosy,twarz hehehe buziaki dziołchy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 12:17   #3790
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ale tu cisza....
Justynka nie szlej,bo Ci implanty jeszcze eksplodują
Fajnie,że masz te 480cc to już cycek konkret.Jak Ty to widzisz? Zadowolona jesteś?

No u mnie bz.Narazie przedświąteczne szaleństwo,które lubię,ale jeszcze bardziej lubię poswiateczną ciszę i spokój

Zainteresowana ja też o Tobie myślę.Może jak nam napiszesz to trochę sie wygadasz,wyżalisz i
poczujesz się lepiej.No jak uważasz... jeden z problemami wychodzi do ludzi,drugi zamyka się w sobie... ściskam Cię.

Miłego dnia wszystkim!

Ja przygotowuję się do świąt tj. robię paznokcie,włosy,twarz hehehe buziaki dziołchy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj cisza straszna.
A no juz koniec szalenstw. Wole nie ryzykowac.
No cycek konkret takie jak sa teraz sa boskie. Oby nie zmalaly tego sie boje !!!!!!!
Nawet mowilam do meza ze moglam wziasc wiecej hahaha i teraz bym pewnie ponad 500 brala o ile by siadlo

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 12:54   #3791
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny
Nie bardzo chce się tym "chwalić" na forum bo wiem, że wszystko i tak trafi do A.B. Niestety zraziłam się bo są osoby które nie potrafią trzymać języka za zębami i wszystko co piszę jest przekazywane lekarzowi napiszę tak w skrócie bo rozmowa była bardzo długa i trudna...

A.B. utrzymuje że efekt który mam jest spowodowany moją anatomią Mam 3 wyjścia z tej sytuacji:
1. Wyjmujemy całkowicie implanty, podszywamy środek i podnosimy gruczoł.
2. Robimy płatną poprawkę która będzie polegała na wyjęciu implantów, podszyciu skóry i tkanek wewnątrz do mostka, wzmocnienia boków piersi, wsadzenie tych samych implantów pod powięź i wzmocnienie oraz podniesienie dołu piersi poprzez lift wewnętrzny. Na mostku widoczne będą miejsca zszycia ale z czasem powinno to zejść.
3. Oddaje mi kasę za operację i idę poprawiać do innego chirurga.

Jeśli chodzi o opcję 2 to kategorycznie nie zgodził się umieścić implantów pod mięsień bo twierdzi że przy budowie anatomicznej klatki piersiowej jaką mam implanty będą za bardzo wychodziły na zewnątrz (mięsień będzie wypychał implant) a między piersiami będę miała przerwę na około 10 cm. Jeśli uprę się na implantacje pod mięsień to on się nie podejmuje poprawki i oddaje mi kasę.

Jestem zła i załamana... Nie wiem co robić. A.B. twierdzi że pierwszy raz ma taki przypadek jak mój - nigdy wcześniej nie spotkał się z dziewczyną która miałaby taką anatomię jak ja czyli 3 różne przypadłości - wypukła klatka piersiowa, luźna skóra i jak to określił - niewydolność tkanek. O wypukłej klatce piersiowej wiedziałam bo kilku chirurgów mi to mówiło ale nikt nie wspomniał (ani ja tego nie widzę) że miałabym luźną skórę i tą wiotkość tkanek. Wszystko to razem złożyło się na taki efekt najgorsze jest to że A.B. nie daje dużej nadziei na fajny efekt poprawki bo jestem jego pierwszą pacjentką z takimi problemami i ciężko przewidzieć jak to będzie u mnie wyglądało.

Bardzo żałuję tej operacji, zniszczyła mi życie i do końca życia sobie nie wybaczę
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 13:31   #3792
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie bardzo chce się tym "chwalić" na forum bo wiem, że wszystko i tak trafi do A.B. Niestety zraziłam się bo są osoby które nie potrafią trzymać języka za zębami i wszystko co piszę jest przekazywane lekarzowi napiszę tak w skrócie bo rozmowa była bardzo długa i trudna...

A.B. utrzymuje że efekt który mam jest spowodowany moją anatomią Mam 3 wyjścia z tej sytuacji:
1. Wyjmujemy całkowicie implanty, podszywamy środek i podnosimy gruczoł.
2. Robimy płatną poprawkę która będzie polegała na wyjęciu implantów, podszyciu skóry i tkanek wewnątrz do mostka, wzmocnienia boków piersi, wsadzenie tych samych implantów pod powięź i wzmocnienie oraz podniesienie dołu piersi poprzez lift wewnętrzny. Na mostku widoczne będą miejsca zszycia ale z czasem powinno to zejść.
3. Oddaje mi kasę za operację i idę poprawiać do innego chirurga.

Jeśli chodzi o opcję 2 to kategorycznie nie zgodził się umieścić implantów pod mięsień bo twierdzi że przy budowie anatomicznej klatki piersiowej jaką mam implanty będą za bardzo wychodziły na zewnątrz (mięsień będzie wypychał implant) a między piersiami będę miała przerwę na około 10 cm. Jeśli uprę się na implantacje pod mięsień to on się nie podejmuje poprawki i oddaje mi kasę.

Jestem zła i załamana... Nie wiem co robić. A.B. twierdzi że pierwszy raz ma taki przypadek jak mój - nigdy wcześniej nie spotkał się z dziewczyną która miałaby taką anatomię jak ja czyli 3 różne przypadłości - wypukła klatka piersiowa, luźna skóra i jak to określił - niewydolność tkanek. O wypukłej klatce piersiowej wiedziałam bo kilku chirurgów mi to mówiło ale nikt nie wspomniał (ani ja tego nie widzę) że miałabym luźną skórę i tą wiotkość tkanek. Wszystko to razem złożyło się na taki efekt najgorsze jest to że A.B. nie daje dużej nadziei na fajny efekt poprawki bo jestem jego pierwszą pacjentką z takimi problemami i ciężko przewidzieć jak to będzie u mnie wyglądało.

Bardzo żałuję tej operacji, zniszczyła mi życie i do końca życia sobie nie wybaczę
Ech ... Nie wiem co napisac. I zupełnie nie rozumiem kto i po co mówi AB o tym co tu piszemy. Kochana musisz znaleźć w sobie siły , podjąć najlepszą ż możliwych decyzje i działac. Na spokojnie,przemysł i rozważ wszystko. My tu jesteśmy jeśli będziesz potrzebowała naszego wsparcia
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 15:11   #3793
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana kurcze strasznie mi przykro Jak Ty się ustosunkujesz do obecnej sytuacji? Czy jeszcze nie wiesz? Które wyjście jest Ci najbliższe? Rozumiem, że ta pierwsza opcja jest taka, że zostajesz bez implantów, a masz tylko podniesiony gruczoł?
Chciałabyś podać, na ile dr wycenił poprawkę? Powiem Ci szczerze, że jestem trochę w szoku, że chce brać za to pieniądze. Można powiedzieć, że operacja gdzie w grę wchodzi lift jest zawsze bardziej kosztowna, ale z drugiej strony początkowo lift nie był brany pod uwagę, bo i po co? Nie spodziewałam się, że zażąda od Ciebie jakichkolwiek pieniędzy za poprawkę...
Szukałaś może już kogoś, kto ewentualnie podjąłby się reoperacji? Robiłaś jakieś rozeznanie wśród innych lekarzy, poza wspomnianą wcześniej panią dr.? Ona chyba tylko oceniała aktualny stan, ciekawa jestem, jak zapatrywałaby się na ewentualną poprawkę po kimś innym. Szczęście w nieszczęściu, że A.B. jest skłonny oddać Ci w razie czego pieniążki za operację.
Przy wypukłej klatce piersiowej tzw animacja mięśni jest zazwyczaj bardziej widoczna, niż w przypadku osób, które kurzej klatki nie posiadają. Kurze klatki są o tyle ciężkie, że implanty rozchodzą się na boki, a animacja mięśni jeszcze potęguje ten efekt. Moje piersi nie są blisko siebie, po pierwszej operacji miałam bardzo dużą przerwę, która przy poprawce została odrobinę zniwelowana, ale mimo to piersi nigdy nie będą tak blisko siebie jak np u Toskanii, nie ważne, ilu poprawek bym się podjęła. Na temat innych Twoich "przypadłości" nie mogę się wypowiadać, brak mi po temu wiedzy.

Ismenka to zapewne chodzi o sytuację, jaka miała miejsce na Beauty. To raczej żadna z dziewczyn z tego forum.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-12-19 o 15:17
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 16:50   #3794
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Zainteresowana kurcze strasznie mi przykro Jak Ty się ustosunkujesz do obecnej sytuacji? Czy jeszcze nie wiesz? Które wyjście jest Ci najbliższe? Rozumiem, że ta pierwsza opcja jest taka, że zostajesz bez implantów, a masz tylko podniesiony gruczoł?
Chciałabyś podać, na ile dr wycenił poprawkę? Powiem Ci szczerze, że jestem trochę w szoku, że chce brać za to pieniądze. Można powiedzieć, że operacja gdzie w grę wchodzi lift jest zawsze bardziej kosztowna, ale z drugiej strony początkowo lift nie był brany pod uwagę, bo i po co? Nie spodziewałam się, że zażąda od Ciebie jakichkolwiek pieniędzy za poprawkę...
Szukałaś może już kogoś, kto ewentualnie podjąłby się reoperacji? Robiłaś jakieś rozeznanie wśród innych lekarzy, poza wspomnianą wcześniej panią dr.? Ona chyba tylko oceniała aktualny stan, ciekawa jestem, jak zapatrywałaby się na ewentualną poprawkę po kimś innym. Szczęście w nieszczęściu, że A.B. jest skłonny oddać Ci w razie czego pieniążki za operację.
Przy wypukłej klatce piersiowej tzw animacja mięśni jest zazwyczaj bardziej widoczna, niż w przypadku osób, które kurzej klatki nie posiadają. Kurze klatki są o tyle ciężkie, że implanty rozchodzą się na boki, a animacja mięśni jeszcze potęguje ten efekt. Moje piersi nie są blisko siebie, po pierwszej operacji miałam bardzo dużą przerwę, która przy poprawce została odrobinę zniwelowana, ale mimo to piersi nigdy nie będą tak blisko siebie jak np u Toskanii, nie ważne, ilu poprawek bym się podjęła. Na temat innych Twoich "przypadłości" nie mogę się wypowiadać, brak mi po temu wiedzy.

Ismenka to zapewne chodzi o sytuację, jaka miała miejsce na Beauty. To raczej żadna z dziewczyn z tego forum.
Jeszcze nie podjęłam decyzji. Nie wiem co robić, mam mętlik w głowie... Nienawidzę tych piersi!

Tak, przy pierwszej opcji całkowicie wyjmujemy implanty i zostaje bez czyli wracamy do punktu wyjścia z tym że pewnie zostaną jeszcze większe worki oraz blizny. Tą opcję biorę jako ostateczność, jeśli poprawka się nie uda...
A.B chce pieniądze bo twierdzi że nic złego nie zrobił a efekt który mam to moja anatomia i nie poczuwa się żeby robić poprawkę za darmo.
Co do liftu wewnętrznego to umówiłam się z lekarzem przed operacją że taki mi wykona ale ostatecznie nie zrobił bo stwierdził podczas operacji że jednak nie jest mi potrzebny. I na to też jestem zła bo umawialiśmy się na podniesienie a tego nie ma dopiero na ostatniej wizycie się o tym dowiedziałam.

Zastanawiam się czy nie pójść na konsultację do M.CH. ale boję się że jeszcze bardziej namiesza mi w głowie i decyzja będzie trudniejsza. Podejrzewam że skrytykuje metodę pod powięź. Na pewno zaproponuje mniejszy implant i metodę pod mięsień. A co jeśli A.B. ma rację i efekt będzie jeszcze gorszy? 10 cm autostrada między piersiami... Też nie znajdę biustonosza dla siebie i nie będę ich mogła zbliżyć do siebie. Tak źle i tak nie dobrze... Dlatego ta decyzja jest strasznie trudna. Nie wiem co wybrać. Czy zaufać A.B. - to w sumie bardzo dobry Chirurg z dużym doświadczeniem. Zna mnie od środka, robił operację, wie co tam zrobił w środku i powinien wiedzieć jak to naprawić aby efekt był w miarę dobry. Czy szukać innego chirurga, który nie wiadomo czy będzie w stanie to poprawić....
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 17:05   #3795
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie bardzo chce się tym "chwalić" na forum bo wiem, że wszystko i tak trafi do A.B. Niestety zraziłam się bo są osoby które nie potrafią trzymać języka za zębami i wszystko co piszę jest przekazywane lekarzowi napiszę tak w skrócie bo rozmowa była bardzo długa i trudna...

A.B. utrzymuje że efekt który mam jest spowodowany moją anatomią Mam 3 wyjścia z tej sytuacji:
1. Wyjmujemy całkowicie implanty, podszywamy środek i podnosimy gruczoł.
2. Robimy płatną poprawkę która będzie polegała na wyjęciu implantów, podszyciu skóry i tkanek wewnątrz do mostka, wzmocnienia boków piersi, wsadzenie tych samych implantów pod powięź i wzmocnienie oraz podniesienie dołu piersi poprzez lift wewnętrzny. Na mostku widoczne będą miejsca zszycia ale z czasem powinno to zejść.
3. Oddaje mi kasę za operację i idę poprawiać do innego chirurga.

Jeśli chodzi o opcję 2 to kategorycznie nie zgodził się umieścić implantów pod mięsień bo twierdzi że przy budowie anatomicznej klatki piersiowej jaką mam implanty będą za bardzo wychodziły na zewnątrz (mięsień będzie wypychał implant) a między piersiami będę miała przerwę na około 10 cm. Jeśli uprę się na implantacje pod mięsień to on się nie podejmuje poprawki i oddaje mi kasę.

Jestem zła i załamana... Nie wiem co robić. A.B. twierdzi że pierwszy raz ma taki przypadek jak mój - nigdy wcześniej nie spotkał się z dziewczyną która miałaby taką anatomię jak ja czyli 3 różne przypadłości - wypukła klatka piersiowa, luźna skóra i jak to określił - niewydolność tkanek. O wypukłej klatce piersiowej wiedziałam bo kilku chirurgów mi to mówiło ale nikt nie wspomniał (ani ja tego nie widzę) że miałabym luźną skórę i tą wiotkość tkanek. Wszystko to razem złożyło się na taki efekt najgorsze jest to że A.B. nie daje dużej nadziei na fajny efekt poprawki bo jestem jego pierwszą pacjentką z takimi problemami i ciężko przewidzieć jak to będzie u mnie wyglądało.

Bardzo żałuję tej operacji, zniszczyła mi życie i do końca życia sobie nie wybaczę
Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Zainteresowana kurcze strasznie mi przykro Jak Ty się ustosunkujesz do obecnej sytuacji? Czy jeszcze nie wiesz? Które wyjście jest Ci najbliższe? Rozumiem, że ta pierwsza opcja jest taka, że zostajesz bez implantów, a masz tylko podniesiony gruczoł?
Chciałabyś podać, na ile dr wycenił poprawkę? Powiem Ci szczerze, że jestem trochę w szoku, że chce brać za to pieniądze. Można powiedzieć, że operacja gdzie w grę wchodzi lift jest zawsze bardziej kosztowna, ale z drugiej strony początkowo lift nie był brany pod uwagę, bo i po co? Nie spodziewałam się, że zażąda od Ciebie jakichkolwiek pieniędzy za poprawkę...
Szukałaś może już kogoś, kto ewentualnie podjąłby się reoperacji? Robiłaś jakieś rozeznanie wśród innych lekarzy, poza wspomnianą wcześniej panią dr.? Ona chyba tylko oceniała aktualny stan, ciekawa jestem, jak zapatrywałaby się na ewentualną poprawkę po kimś innym. Szczęście w nieszczęściu, że A.B. jest skłonny oddać Ci w razie czego pieniążki za operację.
Przy wypukłej klatce piersiowej tzw animacja mięśni jest zazwyczaj bardziej widoczna, niż w przypadku osób, które kurzej klatki nie posiadają. Kurze klatki są o tyle ciężkie, że implanty rozchodzą się na boki, a animacja mięśni jeszcze potęguje ten efekt. Moje piersi nie są blisko siebie, po pierwszej operacji miałam bardzo dużą przerwę, która przy poprawce została odrobinę zniwelowana, ale mimo to piersi nigdy nie będą tak blisko siebie jak np u Toskanii, nie ważne, ilu poprawek bym się podjęła. Na temat innych Twoich "przypadłości" nie mogę się wypowiadać, brak mi po temu wiedzy.

Ismenka to zapewne chodzi o sytuację, jaka miała miejsce na Beauty. To raczej żadna z dziewczyn z tego forum.
Zainteresowana bardzo mi przykro. I w związku z tym,że ktoś zupełnie bezsensownie papla do doktora to czego nie powinien robić,bo przecież o to chodzi w forum,żebyśmy były anonimowe na tyle na ile chcemy.A przede wszystkim w związku z tą całą sytuacją...
Trafiło na Ciebie.Niestety.Też bym się obwiniała i zapewne żałowała całej operacji.Czasu nie cofniemy.Teraz musisz podjąć odpowiednią decyzję.
Cotton jeśli chodzi o A.B to byłam pewna,że poprawka będzie płatna.Ja na konsultacji też z nim poruszałam temat ewentualnej poprawki to dosyć "specyficznie powiedzmy mi odpowiedział ,że to chyba oczywiste,że trzeba będzie zapłacić.

Co teraz zrobisz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 17:17   #3796
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Nie wiem....
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 17:22   #3797
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana wiesz ...decyzja bardzo trudna. Ale chyba zostałabym przy AB. W końcu to doświadczony chirurg i tak jak piszesz,zna Ciebie i operowal. Sądzę że podola zadaniu.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 18:19   #3798
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie bardzo chce się tym "chwalić" na forum bo wiem, że wszystko i tak trafi do A.B. Niestety zraziłam się bo są osoby które nie potrafią trzymać języka za zębami i wszystko co piszę jest przekazywane lekarzowi napiszę tak w skrócie bo rozmowa była bardzo długa i trudna...

A.B. utrzymuje że efekt który mam jest spowodowany moją anatomią Mam 3 wyjścia z tej sytuacji:
1. Wyjmujemy całkowicie implanty, podszywamy środek i podnosimy gruczoł.
2. Robimy płatną poprawkę która będzie polegała na wyjęciu implantów, podszyciu skóry i tkanek wewnątrz do mostka, wzmocnienia boków piersi, wsadzenie tych samych implantów pod powięź i wzmocnienie oraz podniesienie dołu piersi poprzez lift wewnętrzny. Na mostku widoczne będą miejsca zszycia ale z czasem powinno to zejść.
3. Oddaje mi kasę za operację i idę poprawiać do innego chirurga.

Jeśli chodzi o opcję 2 to kategorycznie nie zgodził się umieścić implantów pod mięsień bo twierdzi że przy budowie anatomicznej klatki piersiowej jaką mam implanty będą za bardzo wychodziły na zewnątrz (mięsień będzie wypychał implant) a między piersiami będę miała przerwę na około 10 cm. Jeśli uprę się na implantacje pod mięsień to on się nie podejmuje poprawki i oddaje mi kasę.

Jestem zła i załamana... Nie wiem co robić. A.B. twierdzi że pierwszy raz ma taki przypadek jak mój - nigdy wcześniej nie spotkał się z dziewczyną która miałaby taką anatomię jak ja czyli 3 różne przypadłości - wypukła klatka piersiowa, luźna skóra i jak to określił - niewydolność tkanek. O wypukłej klatce piersiowej wiedziałam bo kilku chirurgów mi to mówiło ale nikt nie wspomniał (ani ja tego nie widzę) że miałabym luźną skórę i tą wiotkość tkanek. Wszystko to razem złożyło się na taki efekt najgorsze jest to że A.B. nie daje dużej nadziei na fajny efekt poprawki bo jestem jego pierwszą pacjentką z takimi problemami i ciężko przewidzieć jak to będzie u mnie wyglądało.

Bardzo żałuję tej operacji, zniszczyła mi życie i do końca życia sobie nie wybaczę
O Boże... Zainteresowana - tak mi przykro :-(
Ze tez kurczę na Ciebie musiało paść :-(
Nie wiem co Ci doradzić - to bardzo trudna decyzja ale ja na Twoim miejscu nie robiłabym pod powięź skoro widać już teraz ze to u Ciebie nie wyszło... nie wiem - jakoś ta metoda do mnie osobiście nie przemawia...
Poza tym dwóch innych lekarzy chciało Ci zrobić pod mięsień wiec mamy 2:1...
Szczerze mówiąc nie wiem czy M.Ch w ogóle się podjąłby poprawki po innym chirurgu znając jego ego...
Kurczę nie wiem naprawdę nie wiem co Ci doradzić... niby A.B zna Cię od środka i wie co tam masz ale z drugiej strony czy można mu zaufać skoro raz spartaczył?
Zrob tak jak Ci intuicja doradza...
My tu jesteśmy z Tobą i będziemy Cię zawsze podtrzymywać na duchu niezależnie od tego jaką decyzje podejmiesz :-*
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 19:20   #3799
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Malefi tylko co znaczy płatna poprawka... Ja za poprawkę z wymianą implantów płaciłam więcej niż za pierwszą operację. To było do przewidzenia, bo poprawka była po innym chirurgu. Mam nadzieję, że Zainteresowana w najgorszym wypadku będzie musiała ponieść tylko koszty anestezjologa i personelu.

Kurcze. Jeśli nie przekonuje Cię naprawdę ta metoda pod powięź, to jednak chyba bym to jeszcze skonsultowała. Jest całkiem prawdopodobne, że większość lekarzy nie będzie się chciało podjąć poprawki (wiem po sobie) i wtedy "odejdzie Ci" problem decyzji pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami... Chociaż nie wiem, czy to jest akurat pociecha. Ale w takim wypadku nie będziesz sobie potem pluła w brodę, że nie próbowałaś Ja mam pod mięsień przy kurzej klatce i piersi nie są bardzo blisko. jutro lub pojutrze zmierzę, ile jest tej przerwy. Może coś Ci to pomoże w decyzji. Natomiast po pierwszej operacji miałam tak koszmarną animację mięśni, że implanty były pod pachami, zwłaszcza ten jeden, krzywo włożony. chociaż tutaj też miał znaczenie rodzaj cięcia.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 20:28   #3800
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cotton AB pobiera opłatę za poprawkę i mówi o tym od samego początku. Ja będąc na konsultacji przed op pytałam go co w sytuacji gdy coś pójdzie nie tak, będą komplikacje powiedział ze za poprawkę pobiera stała opłatę w wysokości X. Osobiście uwazsm to za uczciwe podejście.

Dziewczyny nie udziałem się ostatnio ale podczytuje. Zauważyłam pewna zależność ze jeżeli wszystko jest ok to lekarze są wychwalani pod niebiosa natomiast jak coś się dzieje nie tak to odrazu atak na lekarza i twierdzenie: spiperzyl, zle zrobil, jego wina. Już wtedy nie bierzemy pod uwagę tego jakie były oczekiwania co do wielkości cyckow, bliskości, ruchomości, miękkości itp. Zapomina się o tym jakie były pierwotnie nasze cycki. Nagle zapomina się ze przecież nikt w 100% nie dał nam gwarancji ba więcej przecież mówiono nam ze jest ryzyko powikłań....

Zainteresowana ogromnie Ci współczuje ze w Twoim przypadku bezdyskusyjnie konieczna jest poprawka. Bo tutaj nie ma się co zastanawiać czy robić ale na ktory wariant się zdecydować. Nie chce komentować podejścia/decyzji lekarza gdyż my na forum mamy tylko pewna cześć Twojego problemu - ta wizualną - a dr bazuje na doświadczeniu i wiedzy nt Twojego ciała. Nie utwierdzaj sie w tym, ze ta op zmarnował Ci życie!! Zrobiłaś ja bo tego chciałas, wyszły komplikacje - trudno trzeba zagryźć zęby i doprowadzić sprawę do końca. Kochana głowa do góry!!!! Niewątpliwie masz cięższa drogę do pięknych cyckow niż większość dziewczyn ale nie załamuj się !
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 20:31   #3801
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Malefi tylko co znaczy płatna poprawka... Ja za poprawkę z wymianą implantów płaciłam więcej niż za pierwszą operację. To było do przewidzenia, bo poprawka była po innym chirurgu. Mam nadzieję, że Zainteresowana w najgorszym wypadku będzie musiała ponieść tylko koszty anestezjologa i personelu.

Kurcze. Jeśli nie przekonuje Cię naprawdę ta metoda pod powięź, to jednak chyba bym to jeszcze skonsultowała. Jest całkiem prawdopodobne, że większość lekarzy nie będzie się chciało podjąć poprawki (wiem po sobie) i wtedy "odejdzie Ci" problem decyzji pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami... Chociaż nie wiem, czy to jest akurat pociecha. Ale w takim wypadku nie będziesz sobie potem pluła w brodę, że nie próbowałaś Ja mam pod mięsień przy kurzej klatce i piersi nie są bardzo blisko. jutro lub pojutrze zmierzę, ile jest tej przerwy. Może coś Ci to pomoże w decyzji. Natomiast po pierwszej operacji miałam tak koszmarną animację mięśni, że implanty były pod pachami, zwłaszcza ten jeden, krzywo włożony. chociaż tutaj też miał znaczenie rodzaj cięcia.
Zmierz proszę jeśli to nie problem i daj mi znać... Może coś mi to pomoże. Czy mogłabyś też wrzucić jakieś swoje aktualne zdjęcia piersi tak na wprost? I jakieś w biustonoszu... Nie masz problemu z doborem biustonosza? Możesz je zbliżyć do siebie żeby uzyskać rowek?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 20:32   #3802
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana bardzo Ci współczuje, operacja biustu miała dla ciebie byc czymś co miało polepszyć jakoś życia a stało sie odwrotnie. Nie będę nic doradzać bo nawet nie wyobrażam sobie jaki masz mętlik w głowie a ja póki co jestem z tych osób które nie maja żadnego doświadczenia w operacjach biustu. Trzymam mocno kciuki za ciebie żebyś w końcu miała upragnione piersi takie jak chciała mieć od początku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-19, 23:08   #3803
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny,


z braku czasu nie udzielam się, ale podczytuję. Codziennie zaglądałam, żeby się m.in. dowiedzieć, co u Zainteresowanej.


Zainteresowana, bardzo Ci współczuję. Zdenerwowałam się strasznie.
Wg mnie żadna z tych dwóch opcji nie wchodzi w grę.
Co do wypukłej klatki piersiowej i takiej budowy, to nie masz bardziej wypukłej od Dziubaska. Zobacz, na jej piersi - wcale nie ma 10 cm autostrady! Poza tym, masz sporo swojego gruczołu - przecież to Ci nagle nie zniknie ze środka! Metoda pod powięź u Ciebie się nie sprawdziła. Ja bym się jednak bała to powtarzać.
Co ja bym zrobiła? Przeszłabym się na dokładne USG do Elwertowskiego. On bardzo dobrze się na tym zna, najlepszy fachowiec. Powinien doradzić, co robić. Będzie widział Twoją budowę. Zapytasz, czy rzeczywiście masz taką nietypową klatkę. Może powie: "Pani kochana, tu co piąta ma taką". A może jednak: "O kurde, nieczęsto takie widuję". To Ci już trochę pomoże. A może stwierdzi, że niejedna babka o takiej budowie ma implanty pod mięsień i jest super. On bada mnóstwo kobiet, ma porównanie.
Działaj Kochana, bo wierzę, że nadejdzie czas, kiedy pokochasz swoje piersi, a my tu wszystkie jeszcze będziemy się nimi zachwycały!

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Toscania, wyglądasz obłędnie!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 04:34   #3804
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,


z braku czasu nie udzielam się, ale podczytuję. Codziennie zaglądałam, żeby się m.in. dowiedzieć, co u Zainteresowanej.


Zainteresowana, bardzo Ci współczuję. Zdenerwowałam się strasznie.
Wg mnie żadna z tych dwóch opcji nie wchodzi w grę.
Co do wypukłej klatki piersiowej i takiej budowy, to nie masz bardziej wypukłej od Dziubaska. Zobacz, na jej piersi - wcale nie ma 10 cm autostrady! Poza tym, masz sporo swojego gruczołu - przecież to Ci nagle nie zniknie ze środka! Metoda pod powięź u Ciebie się nie sprawdziła. Ja bym się jednak bała to powtarzać.
Co ja bym zrobiła? Przeszłabym się na dokładne USG do Elwertowskiego. On bardzo dobrze się na tym zna, najlepszy fachowiec. Powinien doradzić, co robić. Będzie widział Twoją budowę. Zapytasz, czy rzeczywiście masz taką nietypową klatkę. Może powie: "Pani kochana, tu co piąta ma taką". A może jednak: "O kurde, nieczęsto takie widuję". To Ci już trochę pomoże. A może stwierdzi, że niejedna babka o takiej budowie ma implanty pod mięsień i jest super. On bada mnóstwo kobiet, ma porównanie.
Działaj Kochana, bo wierzę, że nadejdzie czas, kiedy pokochasz swoje piersi, a my tu wszystkie jeszcze będziemy się nimi zachwycały!

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Toscania, wyglądasz obłędnie!
KOmti klask i:
Moja klatka jet wypukła na maxa, przed op dr od razu powiedział, że o rowku mogę zapomnieć. Przerwa między implantami to ok 2,5 cm. Miałam duże zwisy
Zainteresowana, marsz na usg na Miłą. E to wyjątkowy specjalista, jego badania są bezdyskusyjne, a wyniki uznawane w całej PL.
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 07:38   #3805
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana dziś mam zmianę 12 h, więc zrobię zdjęcia późnym wieczorem lub jutro. Tak jak sobie teraz macam, to mam przerwę na trzy palce, to będzie na moje jakieś trzy, cstery cm, ale jeszcze zmierzę dokładnie. Animację mięśni i to, jak mięsień wypycha implant zobacz sobie w moim albumie przed poprawką. Aktualnie nie mogę ich jakoś szczególnie zbliżać. Na siłę pewnie by dało radę, ale nie chcę sobie zrobić krzywdy. Natomiast to przyjdzie, tego jestem pewna. Tylko trzeba czasu. Po pierwszej op moglam zbliżać piersi ok 1,5 roku po operacji. U Ciebie pójdzie szybciej, ponieważ masz sporo gruczołu. Takie piersi są zawsze bardziej "elastyczne" i naturalne w dotyku. Moje aktualne piersi może nie są idealnej ale cieszę się z nich bardzo, bo poprzednie były paskudne, nie mogłam na nie patrzeć, podobnie jak Ty teraz. Bardzo jestem szczęśliwa, że zrobiłam tą poprawkę. Jestem pewna, że i u Ciebie w końcu będzie pięknie. Ztego co się orientuję, to T.K. robi czasem poprawki po innych, natomiast nie wiem, jak z ceną. On też jest świetnym chirurgiem. Zrobiłabym chyba także jak piszą dziewczyny. Idź na konsultację do lekarza od USG, zobaczysz, co powie. Może coś obiektywnie poradzi.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 08:22   #3806
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dzień dobry!
Zainteresowana, ooo, i to jest dobry pomysł. Komtesa, świetna rada! Koniecznie idź do tego dr na usg
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:06   #3807
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny ja byłam na USG, pisałam o tym... Byłam na USG na Miłej u dr. Postolskiego. To kolega Elwartowskiego... Znalazłam go w internecie jako specjalistę od USG piersi z implantami oraz dostałam takie info od Pani recepcjonistki z tej przychodni... Na USG lekarz powiedział, że nie wypowiada się na kwestie estetyczne i techniczne czyli czy to tak powinno wyglądać na zewnątrz. On ocenia tylko to co jest w środku a w środku nic niepokojącego nie stwierdził - implanty są całe, niepomarszczone a loże nie połączone. Bardziej się skupił na moich torbielach niż na problemie z którym przyszłam Nie sądzę, że dr. Elwartowski powie mi coś więcej...
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 13:03   #3808
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie moje cycuszkowe cooleżanki

Zainteresowana jeszcze raz podkreślę, ze ogromnie mi przykro, ze spotkało Cie to wszystko Trudno radzić Ci wybór rozwiązania patrząc z perspektywy jedynie tej, ktorej włożono i nosi w sobie implanty, a nie specjalisty w tej dziedzinie.
Wydaje mi sie, ze warto konsultować sie z kolejnymi specjalistami w nadziei, ze ktoryś rzuci jakiś nowy cień na sprawę, rozjaśni wątpliwości, wskaże właściwe rozwiązanie i uspokoi. Nie załamuj sie, nie poddawaj, walcz! O siebie i swoje piersi, o których marzyłaś! Jeszcze bedzie dobrze, spokojnie i pieknie, zobaczysz! Jesteśmy tutaj wszystkie murem z Tobą

Dziewczyny toniecie jak ja w przedświątecznych przygotowaniach?
Masa tego planowania, kupowania, pieczenia, gotowania, ozdabiania, przystrajania...
Ja dzisiaj jeszcze jestem umówiona z ojcem moich piersiątek, zeby je zlustrował i zmobilizował

Luka_ja do zobaczenia

Przyjemnego popoludnia kobiety z pierniczkami, karpiami, prezentami, kolędami i Panią Choinką...
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP

Edytowane przez Zoji
Czas edycji: 2017-12-20 o 13:06
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 13:09   #3809
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie moje cycuszkowe cooleżanki

Zainteresowana jeszcze raz podkreślę, ze ogromnie mi przykro, ze spotkało Cie to wszystko Trudno radzić Ci wybór rozwiązania patrząc z perspektywy jedynie tej, ktorej włożono i nosi w sobie implanty, a nie specjalisty w tej dziedzinie.
Wydaje mi sie, ze warto konsultować sie z kolejnymi specjalistami w nadziei, ze ktoryś rzuci jakiś nowy cień na sprawę, rozjaśni wątpliwości, wskaże właściwe rozwiązanie i uspokoi. Nie załamuj sie, nie poddawaj, walcz! O siebie i swoje piersi, o których marzyłaś! Jeszcze bedzie dobrze, spokojnie i pieknie, zobaczysz! Jesteśmy tutaj wszystkie murem z Tobą

Dziewczyny toniecie jak ja w przedświątecznych przygotowaniach?
Masa tego planowania, kupowania, pieczenia, gotowania, ozdabiania, przystrajania...
Ja dzisiaj jeszcze jestem umówiona z ojcem moich piersiątek, zeby je zlustrował i zmobilizował

Luka_ja do zobaczenia

Przyjemnego popoludnia kobiety z pierniczkami, karpiami, prezentami, kolędami i Panią Choinką...
A jaką mam pewność że inny chirurg doradzi dobrze i nie namiesza jeszcze bardziej w głowie?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 13:47   #3810
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

To prawda, masz racje, niestety tak tez moze być - każdy kij ma dwa końce. Często bywa tak, ze ilu specjalistów, tyle opinii
Nie mowię, ze masz chodzic od lekarza do lekarza. Wiadomo, ze wiąże sie to z niemałymi kosztami...
Próbuje tylko postawić sie w Twojej trudnej sytuacji i wydaje mi sie, ze ja osobiście probowalabym szukać pomocy z nadzieja na to ze w końcu znajdę tego właściwego...ale wiadomo to tylko łatwo sie mówi Zycie nauczyło mnie juz, ze nigdy nie należy mowic, ze cos byśmy zrobili czy tez nie, poki los naprawde nie postawi nas pod tą konkretną ścianą Zycie potrafi zweryfikować światopogląd w ułamku sekundy!
Ściskam Cie mocno
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.