kwasy, kwaski i kwaseczki - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-23, 15:28   #271
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

witam ! mam pytanko, otóż troche mnie wysypalo mamjakis z 5 krostnabuzi, zkotrymi walcze smarujac je glinka, po malu zanikaja, wiadomo, ze chcialabym na jutro ładnie wygląda, spotkanie zrodzina przyjaciółmi itp. swieta w koncu, i chialbym zastosowac glyco-a, poniewaz na drugi dzienpo nim oja skorajest taka przyjemna, pory wąziutkie i gladka buzia, tyle, ze boje sie ze moglby mi kwas glikolowy zaostrzyc problem z krostkami, gdyz gdzies juz o tym slyszalam na tym forum, zatem mam pytanie czy zastosowac go czy lepiej nie, a moze posmaruje buzie tak, ze omine krostki,prosze doradźcie, pozdr. i WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!

Edytowane przez herezja
Czas edycji: 2005-12-24 o 10:44
herezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 15:40   #272
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez herezja
witam ! mam pytanko, otóż jestem przed okresem i troche mnie wysypalo mamjakis z 5 krostnabuzi, zkotrymi walcze smarujac je glinka, po malu zanikaja, wiadomo, ze chcialabym na jutro ładnie wygląda, spotkanie zrodzina przyjaciółmi itp. swieta w koncu, i chialbym zastosowac glyco-a, poniewaz na drugi dzienpo nim oja skorajest taka przyjemna, pory wąziutkie i gladka buzia, tyle, ze boje sie ze moglby mi kwas glikolowy zaostrzyc problem z krostkami, gdyz gdzies juz o tym slyszalam na tym forum, zatem mam pytanie czy zastosowac go czy lepiej nie, a moze posmaruje buzie tak, ze omine krostki,prosze doradźcie, pozdr. i WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!
To prawda mi zaostrzało jak je smarowałam teraz omijam te miejsca i jest w porządku Poza tym jak je smarowałam to chyba bakterie roznosiły się po reszcie twarzy bo teraz mam prawie spokój Jestem szczęśliwa bo mam tylko 1 syfka na twarzy a przez ostatnie półtora tygodnia nie było nic Tylko żebym nie zapeszyła
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 17:21   #273
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

zaczelam kuracje Lysanelem Active...nareszcie...co ile go stosujecie?bo mi sie wydaje ze moja skora dawno przyzwyczajona do kwasow moze nim byc smarowana codziennie na noc...nakladam tez na niego Neutrogene z aktywna soja...
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 21:58   #274
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
zaczelam kuracje Lysanelem Active...nareszcie...co ile go stosujecie?bo mi sie wydaje ze moja skora dawno przyzwyczajona do kwasow moze nim byc smarowana codziennie na noc...
Dla bezpieczenstwa smarowalabym sie nim co 2ga noc, moze potem bedziesz mogla czesciej - to sliny specyfik, po co fundowac sobie podraznienie na Swieta ?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 11:39   #275
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

no wlasnie Sylwia...cos dziwnego...kosmetyczka niedosc, ze powiedziala mi, ze mam gruba skore...to jeszcze lysanel piekl za pierwszym razem tylko...za drugim tylko lekko mrowil.A najbardziej co mnie zdziwilo to to, ze jak sie nim posmarowalam 2-gi raz pod rzad na noc to sie obudzialam z opolowe mniejszymi syfkami (no a raczej ze sladami po nich)...mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi...no skora nie luszczy sie..no i nie sadze zeby to sie dzialo bo z neutrogena nie ma szans...a czy ciebie buzka tez lekko wciagu dnia swedzi?bynajmniej moja nie jest zaczerwieniona no ale to swedzenie...
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 13:16   #276
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

hej, ja stosuje Lysanel już od dłuższego czasu i jestem obecnie w posiadaniu drugiej tubki. Na początku stosowałam co noc, teraz staram się co 2-3 dni. Gorąco go polecam, jednak przestrzegam przed silnym działaniem dla skóry delikatnej.
Ostatnio zmagałam się z wągrami i takimi malutkimi podskórnymi krostkami na czole, które Lysanel zwalczył prawie do końca nie dały im rady ani Aknemycin ani inne specyfiki.
Powodzenia
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 18:27   #277
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Witam Przyznam sie że o kwasach wiem absolutnie NIC ale zainteresowałmnie ten wątek bo mam problem z rozszerzonymi porami i .. no cóżzbyt pieknie to nie wyglada :/ Dlatego to kobietek które sięznaja na kwasach - jest jakieś cudeńko które pomaga na te okropne 'dziurki' w twarzy??? Bede bardzo wdzieczna za pomoc
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 02:09   #278
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

mam takie jedno pytanko, siedze juz naprawde dluuugo i nie znalazlam odpowiedzi w postach (pozno juz, moze nieuwaznie juz czytam, jak cos to wybaczcie mi ) , czy kwasy, a konkretnie chodzi mi o lysanel active mozna stosowac na zraniona skore? Glownie chodzi mi o wyciskanie, a raczej biedna, poraniona skore po wycisnieciu syfka czy zaskornika. Czy kwas moze pomoc w zaleczeniu tego, czy trzeba odczekac troche, az sie samo troche podleczy i dopiero wtedy ?
Planuje jutro zaopatrzyc sie w ten krem, ale nie wiem, czy moge go juz uzywac bo moja twarz jest cala w ranach (koszmar!!) i nie chce juz nic pogorszyc juz wystarczaja zniszczylam sobie twarz...
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 15:37   #279
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez @ska
mam takie jedno pytanko, siedze juz naprawde dluuugo i nie znalazlam odpowiedzi w postach (pozno juz, moze nieuwaznie juz czytam, jak cos to wybaczcie mi ) , czy kwasy, a konkretnie chodzi mi o lysanel active mozna stosowac na zraniona skore? Glownie chodzi mi o wyciskanie, a raczej biedna, poraniona skore po wycisnieciu syfka czy zaskornika. Czy kwas moze pomoc w zaleczeniu tego, czy trzeba odczekac troche, az sie samo troche podleczy i dopiero wtedy ?
Planuje jutro zaopatrzyc sie w ten krem, ale nie wiem, czy moge go juz uzywac bo moja twarz jest cala w ranach (koszmar!!) i nie chce juz nic pogorszyc juz wystarczaja zniszczylam sobie twarz...
będzie bardzo szczypało i do gojenia raczej się nie przyczyni... sugeruję najpierw zaleczyć skórę przez parę dni, już nic przy niej nie kombinować
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 17:16   #280
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

JESTEM zupełnie ZA kwasami..... jaką mam teraz skórę super... nie moge uwierzyć..jak cera wpływa na wygląd.... rewelacja... polecam !!!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 19:42   #281
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez justa79
będzie bardzo szczypało i do gojenia raczej się nie przyczyni... sugeruję najpierw zaleczyć skórę przez parę dni, już nic przy niej nie kombinować
dziekuje za odpowiedz to w sumie dobrze, ze jeszcze sie wstrzymalam z kupnem, poczekam az sie skora wyleczy (o ile taki dzien w ogole nastapi). Nie kombinowac... ehh zeby to tak latwo bylo, ale sie postaram. Jak juz zaczne uzywac tych kwasow, to bede miala motywacje
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 21:19   #282
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

A ja dwa tygodnie temu byłam u mojej kosmetyczki na oczyszczaniu i opowiedziała mi o jakichś kwasach 10%, w postaci fluidu, można stosować w domu (cena 99 zł). Podobno zwężają pory, wiążą sebum, zapobiegają grudkom, nawilżają, więc sobie zamówiłam, w piątek powinny już być. Będę zdawać relacje z przebiegu stosowania
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 21:52   #283
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Magdooosia_85
A ja dwa tygodnie temu byłam u mojej kosmetyczki na oczyszczaniu i opowiedziała mi o jakichś kwasach 10%, w postaci fluidu, można stosować w domu (cena 99 zł). Podobno zwężają pory, wiążą sebum, zapobiegają grudkom, nawilżają, więc sobie zamówiłam, w piątek powinny już być. Będę zdawać relacje z przebiegu stosowania
Mam własnie ten fluid... REWELACJA ! odkąd zaczęłam go używać to twarz nie ta... Fakt 99 zł.... ... Ale odkąd mam ten fluid to stoję w lustrze i siebie podziwiam się... wstyd się przyznać... Ale jak jakość cery wpływa na wygląd...szok... nidy nie miałam ładniejszej !! I wszystko co pisała o jego działaniu to prawda... Trochę głupio, że aż tak się ekscytuję... ale po 6 latach wyjść z trądzika do dopiro przyjemność
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 22:09   #284
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Miiee a czy moglabys podac nazwe tego kwasu i najlepiej rowniez jego sklad?
Znam tylko kwasy apteczne a ciekawa jestem co sie stosuje w gabinetach.
Gratuluje ladnej cery pamietaj o ochronie przeciwslonecznej!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 23:13   #285
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Jutro napiszę, choć pudełko od fluidu wyrzuciłam, ogę przepisać skład albo żelu albo wcześniejszego kremu, ale nie był on taki rewelacyjny jak ten teraz fluid....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 03:40   #286
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez miiee
Mam własnie ten fluid... REWELACJA ! odkąd zaczęłam go używać to twarz nie ta... Fakt 99 zł.... ... Ale odkąd mam ten fluid to stoję w lustrze i siebie podziwiam się... wstyd się przyznać... Ale jak jakość cery wpływa na wygląd...szok... nidy nie miałam ładniejszej !! I wszystko co pisała o jego działaniu to prawda... Trochę głupio, że aż tak się ekscytuję... ale po 6 latach wyjść z trądzika do dopiro przyjemność



jejku, napisz konkretnie co to za fluid!!!!! juz jestem gotowa poswiecic te 100 zeta, ale jak takie efekty... jest latwo dostepny czy trzeba tylko na internecie zamawiac?
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 12:15   #287
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Dzwoniła kosmetyczka, po godz. 15 mogę już odebrać moje kwasy Ale się cieszę. Trądziku jako takiego już nie mam, czasami coś tylko wyskoczy, ale najbardziej denerwują mnie zaskórniki na brodzie, sporo ich jest, no i te pory rozszerzone, mam też kilka blizn, dwie po ospie a reszta po wyciskaniu i gdzieniegdzie przebarwienia chyba po opalaniu A kosmetyczka mówiła, że działa jak skalpel, podobno już po miesiącu widać różnicę, a ten fluid jest bardzo wydajny. Napiszę wam skład jak wrócę
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 13:21   #288
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Magdooosia_85
Dzwoniła kosmetyczka, po godz. 15 mogę już odebrać moje kwasy Ale się cieszę. Trądziku jako takiego już nie mam, czasami coś tylko wyskoczy, ale najbardziej denerwują mnie zaskórniki na brodzie, sporo ich jest, no i te pory rozszerzone, mam też kilka blizn, dwie po ospie a reszta po wyciskaniu i gdzieniegdzie przebarwienia chyba po opalaniu A kosmetyczka mówiła, że działa jak skalpel, podobno już po miesiącu widać różnicę, a ten fluid jest bardzo wydajny. Napiszę wam skład jak wrócę
blagam podaj tez nazwe i firme!!! kurcze, bo juz nie wiem, czy kupowac ten lysanel active czy ten cudowny fluid :/
czy przed stosowaniem tego lotionu trzeba robic jakies specjalne zabiegi oczyszczajace, albo kwasami?
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 18:31   #289
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Mam, własnie nałożyłam na buzię moje kwasy. Podaję nazwę i skład:

Neoglis
Fluid normalizujący
cera tłusta trądzikowa
[AHA-BHA 10%]

AQUA, GLYCOLIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, GLYCERIN, MANDELIC ACID, AZELAIC ACID, SALICYLIC ACID, LAURETH-7, BETULA ALBA, CHAMOMILLA RECUTITA, ARCTIUM LAPPA GLYCYRRTHETINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, ISOBUTYLPARABEN, ISOPROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN.

Wskazania: Preparat do leczenia schorzeń skóry tłustej łojotokowej objawów trądziku ze zmianami grudkowo-krostnymi, ropnymi i zaskórniakami. Synergicznie działające składniki takie jak: alfa- i beta -hydroksykwasy, kwas azelainowy w połączeniu z substancjami naturalnymi rozpuszcają nadmiar tłuszczu i wydzieliny łojowej, zamykają pory, usuwają zaskórniki, złuszczają, regenerują, nawilżają skórę. Skutecznie zwalczają wolne rodniki, zapobiegają stanom zapalnym i ropnym. Przy regularnym stosowaniu skóra odzyskuje zdrowy, ładny wygląd.

Sposób użycia:

Po uprzednim starannym zmyciu skóry nakładać wystarczającą ilość produktu na właściwe miejsca początkowo 1 raz dziennie przez okres 2 tygodni, a potem 2 razy dziennie.

Wskazówki: Unikać kontaktu z błoną śluzową, nie stosować pod oczy, na skórę podrażnioną, ze zmianami chorobowymi i w pierwszych dniach po peelingu.

Odczuwam delikatne pieczenie i ciepełko na twarzy
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 18:50   #290
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

O dokładnie ten sam fluid mam.. firma neoglis....
Sylwiasta to już składu nie przepisuję..
Ja nie odczuwałam nic... i od razu nakładałam 2 razy dziennie..ale coś skórę wysuszyłam i muszę na noc zastosować nawiżenie..
Przed tym fluidem to myję twarz, potem daję żel z kwasami 8% a następnie po zmyciu żelu ten fluid.... Nic mnie nie piecze, żadne podrażneinia, ale może dlatego, ze skórę mam już przyzwyczjoną do tego typu substancji
Aha...kupiś go można tylko u kosmetyczki i to niektórych kosmetyczek tylko
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 19:11   #291
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Magdooosia_85
Mam, własnie nałożyłam na buzię moje kwasy. Podaję nazwę i skład:

Neoglis
Fluid normalizujący
cera tłusta trądzikowa
[AHA-BHA 10%]

AQUA, GLYCOLIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, GLYCERIN, MANDELIC ACID, AZELAIC ACID, SALICYLIC ACID, LAURETH-7, BETULA ALBA, CHAMOMILLA RECUTITA, ARCTIUM LAPPA GLYCYRRTHETINIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, ISOBUTYLPARABEN, ISOPROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN.

Wskazania: Preparat do leczenia schorzeń skóry tłustej łojotokowej objawów trądziku ze zmianami grudkowo-krostnymi, ropnymi i zaskórniakami. Synergicznie działające składniki takie jak: alfa- i beta -hydroksykwasy, kwas azelainowy w połączeniu z substancjami naturalnymi rozpuszcają nadmiar tłuszczu i wydzieliny łojowej, zamykają pory, usuwają zaskórniki, złuszczają, regenerują, nawilżają skórę. Skutecznie zwalczają wolne rodniki, zapobiegają stanom zapalnym i ropnym. Przy regularnym stosowaniu skóra odzyskuje zdrowy, ładny wygląd.

Sposób użycia:

Po uprzednim starannym zmyciu skóry nakładać wystarczającą ilość produktu na właściwe miejsca początkowo 1 raz dziennie przez okres 2 tygodni, a potem 2 razy dziennie.

Wskazówki: Unikać kontaktu z błoną śluzową, nie stosować pod oczy, na skórę podrażnioną, ze zmianami chorobowymi i w pierwszych dniach po peelingu.

Odczuwam delikatne pieczenie i ciepełko na twarzy
a kwasy mozna stosowac w dzien ? wtedy koniecznie bloker, jabym siei tak bala
herezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 19:27   #292
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Dziekuje za podanie skladu!
Teraz juz wszystko wiem ale raczej zostane przy swoim SVR i teraz Diacnealu.
Jakos cena i dostepnosc wydaje mi sie malo adekwatna do skladu produktu - szczegolnie martwi mnie ten poliacrylamid wysoko w skaldzie, ale to tylko tymczsowa kuracja.
Kazdemu sluzy co innego-wiec wazne, ze stan Twojej buzi sie poprawia ale dla dobra swojej cery, sprawdzilabym sklady produktow SVR (seria Lysanel) z kwasami.
Nie nakladalbym na dzien (wtedy tylko krem z wysokim filtrem, koniecznie, nawet jesli kosmetyczka o tym zapomniala albo nie uwaza za stosowne - pisalam juz kiedys, ze bez ochrony UV, wykorzystujemy tylko 50% dobroczynnego dzialania kwasowej kracji) ale na noc.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 20:59   #293
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Ja stosuje na dzień i na noc, ale podobno ten krem ma też filtry sam w sobie.. ?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:13   #294
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

znalazlam ten fluid tutaj http://www.bellis.pl/szukaj.php?page...seria=&szukaj= jakby ktos byl zainteresowany
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:16   #295
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja stosuje na dzień i na noc, ale podobno ten krem ma też filtry sam w sobie.. ?
A czytałaś coś o kwasach zanim zaczęłaś używać tego kremu?? Czy tylko polegasz na tym co powiedziała kosmetyczka i napisal producent???
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:25   #296
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Mi kosmetyczka powiedziała, że jak jest słońce to na dzień nie używać a tak to filtrami się smarować
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:35   #297
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez agusia_1
A czytałaś coś o kwasach zanim zaczęłaś używać tego kremu?? Czy tylko polegasz na tym co powiedziała kosmetyczka i napisal producent???
Polegam 100 % na zdaniu mojej kosmetyczki. Po 6 latach wyprowadziła mnie z trądzika, gdzie 20 dermatologów nie potrafiło, każdy przepisywał kurację i nic z tego. Teraz tylko na jej opinii polegam
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:37   #298
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Magdooosia_85
Mi kosmetyczka powiedziała, że jak jest słońce to na dzień nie używać a tak to filtrami się smarować
Proponuję przeczytać choćby ten wątek. Skoro dermatolodzy często zapominają o obowiązku poinformowania pacjenta o używaniu kremów z filtrem podczas kuracji kwasami to czego tu wymagać od kosmetyczki... (wiem wiem generalizuje ale tak zwykle jest niestety)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:38   #299
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez >>Girl<<
znalazlam ten fluid tutaj http://www.bellis.pl/szukaj.php?page...seria=&szukaj= jakby ktos byl zainteresowany
łee droższy o 3 zł niż u mojej kosmetyczki
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 21:41   #300
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez miiee
Polegam 100 % na zdaniu mojej kosmetyczki. Po 6 latach wyprowadziła mnie z trądzika, gdzie 20 dermatologów nie potrafiło, każdy przepisywał kurację i nic z tego. Teraz tylko na jej opinii polegam
Ciekawe czy za kilka lat pomoże ci też na przebarwienia... ale rób jak chcesz twoja skóra Pamiętaj o tym że kwas uwrażliwia skórę na działanie promieni słonecznych a tym samym zwiększa ryzyko wystąpienia przebarwień
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.