ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 21:01   #1
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578

ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia


jak w temacie. Dlaczego tak się dzieje? Wstaję rano i twarz wygląda ładnie, zaskórniki i pory nie są widoczne - a w ciągu dnia szarzeje, niedoskonałości są bardzo widoczne. Jak zatrzymać poranny wygląd? jeśli ktoś ma pomysły,to proszę o radę. Acha - może problem by się rozwiązał, gdybym używała podkładu/pudru,ale nie używam. Może po części dlatego,że nie umiem i nie lubię się malować za bardzo. Pomóżcie
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:56   #2
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

wklej fragment swojej cery
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 05:58   #3
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

heh też to zauważyłam
myślę że jest to kwestia tego, że w nocy gdy śpimy organizm się regeneruje i odpoczywa skutkiem czego rano cera jest świeża i gładka i wypoczęta. Codzienne warunki niestety powodują że znowu staje się zmęczona i szara (mam tu na myśli zanieczyszczenia, stres itp.) niestety błędne koło
O sposobie na zatrzymania świeżego i zdrowego wyglądu cery nie słyszałam a byłabym zainteresowana ... nawet bardzo ... i myślę że nie ja jedna
__________________
"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."
plecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:21   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

podpinam sie pod wątek, tez tak mam ;p
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:38   #5
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Ja rowniez, ale watpie by byla na to jakas rada.... Ja tak mam nie tylko z cera ale z lydkami i cellulitem rowniez, ze rano wszystko ladne gladkie smukle a w trakcie dnia brzydkie i opuchniete...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:51   #6
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
jak w temacie. Dlaczego tak się dzieje? Wstaję rano i twarz wygląda ładnie, zaskórniki i pory nie są widoczne - a w ciągu dnia szarzeje, niedoskonałości są bardzo widoczne. Jak zatrzymać poranny wygląd? jeśli ktoś ma pomysły,to proszę o radę. Acha - może problem by się rozwiązał, gdybym używała podkładu/pudru,ale nie używam. Może po części dlatego,że nie umiem i nie lubię się malować za bardzo. Pomóżcie

Uważam, że przede wszystkim powinnaś pokochać pudry i fluidy, nawet najpiękniejsze modelki wyglądają bez nich gorzej
zależy jaka masz cere jeśli tłustą, z rozszerzonymi porami - to ona nigdy nie bedzie wyglądała pięknie, trzeba jej jakos pomóc
sama mam taką cere: pożądnie ją nawilżam, stosuje preparaty z wit C, mikrodermabrazję, maseczki z kwasami
no i na dzien zawsze podkład + puder w kamieniu lub sypki (w jasnych odcieniach, aby twarz była świeższa) + lekko brązująca dawka pudru w kulkach lub róż, zależy od nastroju, cera wtedy wygląda ładnie i świeżo, w dzień używam bibułek matujacy i poprawiam makijaz pudrem w kamieniu.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:53
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:37   #7
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Osttabio rozmawiałam na ten temat z kosmetyczką i tu przede wszytskim chodzi o biologiczny zegar skóry. kremy najlepiej,żeby działały to nakładac do 17.00 a rano podkład między 8.00, a10.00, czyli już w pracy czy szkole. A rano cera jest najfajniesza, bo jeszcze nie reaguje na czynniki zewnetrzne. Dlatego ja nawilżam intensywnie w ciągu dnia (kremik Larosett super) do 17.00 a wieczorem na noc np. odzywki do ciała (mam nanobase) to tylko do 22.00 zeby nie marnowac kremu bo później skóra już śpi.
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 14:44   #8
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Jakiś czas temu na tvn style w programie - sos uroda mówili właśnie o biologicznym zegarze skóry własnie ze najlepszy czas na umalowanie sie to czas, jak wiekszosc z kobiet jest juz w pracy troche mało realne
zreszta ja lubie juz dobrze wygladac jak idę do pracy.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:09   #9
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

to nieźle, zważywszy że w wakacje będę wstawać o 4 rano do pracy
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:55   #10
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

a ja mma pytanie czy przy cerze tradzikowej ze sklonoscia do cyst i tradzikiem uzywanie fluidu pudru sypkiego i jeszcze brazujacego nie spowoduje wiekszej ilosci krostek, zwiekszonego wydzielania sebum i nie pogorszy itak juz nienajlepszego stanu skory. i jaki rodzaj podkladu lepszy w kamieniu cyz plynie
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 01:16   #11
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez maltusia87 Pokaż wiadomość
a ja mma pytanie czy przy cerze tradzikowej ze sklonoscia do cyst i tradzikiem uzywanie fluidu pudru sypkiego i jeszcze brazujacego nie spowoduje wiekszej ilosci krostek, zwiekszonego wydzielania sebum i nie pogorszy itak juz nienajlepszego stanu skory. i jaki rodzaj podkladu lepszy w kamieniu cyz plynie
Podkład do cery trądzikowej albo dobry podkład mineralny.
Tak cera powinna oddychać.A jeśli trądzik jest silny nie powinno się używać podkładu na całą twarz bo tylko roznosi się bakterie po całej twarzy i pokrywając twarz warstwą podkładu blokuje się ujście sebum i ułatwia rozwój bakterii i tworzenie się ropni.Do takiej cery lepsze są stosowane miejscowo korektory o leczniczym działaniu niż podkład na całą twarz.
Jeśli chcesz nadać twarzy letni wygląd wybierz sam mineralny sypki podkład o odcieniu opalonej skóry.
Polecam ci wątek o kosmetykach mineralnych.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-18 o 01:19
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 19:26   #12
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

do cery trądzikowej to najlepiej używaj kosmetyków delikatnych które nie zatykają porów, żeby nie tworzyły się zaskórniki. Moze pudry mineralne (ja mam l`oreal) no i pamiętaj żeby dobrze zmywac makijaż i pamiętaj o nawilżeniu (na noc nanobase stosuję) powinno być wszytsko dobrze
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:25   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

Dziewczyny, pamietajcie o filtrach !!! Krem/baza z minimum SPF 15!
Tez mialam kiedys podobny problem dopoki nie zaopatrzylam sie w baze pod podklad z SPF 15 To wlasnie SPF chroni skore przed sloncem, zanieczyszczeniami, itp. Dziala tak jak taka jakby 'powloczka', ktora nie dopuszcza do skory tych wszystkich syfow z powietrza.. Na rynku jest mnostwo kremow z SPF, z tego co wiem to im wyzszy, tym lepiej. Ja nawet posiadam baze z SPF 50 ale jak na razie jej nie uzywam

Shadii,
skoro nie uzywasz podkladow, to zaopatrz sie moze w taka baze jedna - wiekszosc ma w sobie witaminy, 'nawilzacze' i przy okazji ten wazny SPF

buziaki xxxx
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:19   #14
Madlenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 100
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

ja mam na odwrót;| rano nie moge na siebie patrzec za to wieczorem.... calkiem calkiem;p
Madlenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:55   #15
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: ładna cera rano,tragiczna w ciągu dnia

z filtrem w kremie to ja się tez zgadzam, sama mam podkład na lato z la roche i jest rewalacyjny nawet na duże słońce, ładnie nawilża i skóra jest gładka. A skóra ładna wieczorem..chyba każdy tak ma...(dlatego na randki chodzi się wieczorem) no i przede wszytskim latem to amietać o dobrym nawilżeniu i nie przesadzać ze słońcem
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.