Morderstwo w biurze PiS - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 08:47   #211
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

widzę, że dyskusja wre

Zabito niewinnego człowieka, jednego z wielu pionków PiSu, natomiast prezes partii JUŻ WIE, że to sprawka Tuska. Dlaczego w ogóle nie przyjmuje wersji, że to mógł być po prostu przypadkowy człowiek, chory psychicznie/psychopata, który kiedyś sobie zaplanował tę makabrę? Może dlatego, że wie, że to nie był przypadek, a człowiek był wynajęty A jeśli był wynajęty, to KTÓREJ partii opłacało się go wynająć, tuż przed wyborami samorządowymi? KTÓREJ partii skoczą teraz sondaże wyborcze w górę? partii-ofierze, czy rzekomej partii-zabójcy? Zostawiam pod rozwagę, moją teorię spiskową
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:57   #212
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
widzę, że dyskusja wre

Zabito niewinnego człowieka, jednego z wielu pionków PiSu, natomiast prezes partii JUŻ WIE, że to sprawka Tuska. Dlaczego w ogóle nie przyjmuje wersji, że to mógł być po prostu przypadkowy człowiek, chory psychicznie/psychopata, który kiedyś sobie zaplanował tę makabrę? Może dlatego, że wie, że to nie był przypadek, a człowiek był wynajęty A jeśli był wynajęty, to KTÓREJ partii opłacało się go wynająć, tuż przed wyborami samorządowymi? KTÓREJ partii skoczą teraz sondaże wyborcze w górę? partii-ofierze, czy rzekomej partii-zabójcy? Zostawiam pod rozwagę, moją teorię spiskową
Cerveza, a wiesz że wczoraj o tym samym pomyslałam?
( Ale dziś mam urodziny i mam dość juz tego wzajemnego plucia na siebie, czy to w telewizji, czy na forum - wracam na wątki o bardziej pozytywnym przeslaniu, typu Wszystko o Oriflame czy Rossmann)
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:12   #213
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Cerveza, a wiesz że wczoraj o tym samym pomyslałam?
( Ale dziś mam urodziny i mam dość juz tego wzajemnego plucia na siebie, czy to w telewizji, czy na forum - wracam na wątki o bardziej pozytywnym przeslaniu, typu Wszystko o Oriflame czy Rossmann)
Jak dla mnie to jedyne logiczne wyjaśnienie

Wszystkiego najlepszego
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:32   #214
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

A moim zdaniem Kaczyński sam nakręca spiralę nienawiści. Było mi go żal po śmierci brata, ale teraz, jak go widzę w telewizji albo słyszę jego głos, wychodzę z pokoju. Jakiś tydzień temu słuchając jego nafaszerowanych nienawiścią bzdet krzyknęłam: "Niech ktoś z nim coś, do cholery, zrobi! Do psychiatryka wsadzi coś, co go zamknie raz na zawsze!". I co? ktoś o słabej konstrukcji psychicznej najwyraźniej myślał tak samo, ale nie ograniczył się do posłania Kaczyńskiemu wiązanki, jak to było w moim przypadku.

Za całą ta szopkę z krzyżem i podział społeczeństwa odpowiada tylko i wyłącznie Kaczyński. Guzik go obchodzi zmarły brat. Dlaczego, gdy rodziny innych ofiar poleciały do Smoleńska, na miejsce katastrofy, on nie pofatygował się jechac na miejsce ŚMIERCI brata ani na Wawel, czyli miejsce POCHÓWKU? Bo chciał sie demonstracyjnie pojawić pod Pałacem i dalej ciągnąc tę żenującą szopę. Czyli zamieszanie i polityczna szopa jest ważniejsza od godnego uczczenia pamięci brata.

Przykro to mówić, aby gdyby wtedy w siedzibie PIS-u znajdował się Kaczyński i to on by zginął, nie odczułabym najmniejszego żalu. Raczej ulgę, że zabito wichrzyciela, który powinien albo znajdował się w psychiatryku, albo gdzies, skąd nie móglby sie wypowiadać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:41   #215
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Z tego co podaja media, to Ryszrd C. strzelał bo nie nawidzi PiSu i polityków tej partii z przed lat, a broń podonno kupił jeszcze w czasach PRL.

I nie nawiść którą żywił tą partie siedział już w nim od dawna, aż wkońcu siadła mu psychika ( chociaz podobno nie ma zaburzeń psychicznych) i dokonał czego dokonał.

Moim zdaniem teraz partie nie powinny obwiniać o tą tragedie jeden drugiego, każdy powinien wyciągnąć wnioski z tego co się stało i każdy powinien czuć się odpowiedzialny za to .

Czy oni nie mogą sie jakoś pojednać muszą toczyć walkę między partiami , tu nawet już nie chodzi im o to kto jest lepszy bo .... tylko kto jest gorszy...
Dziwne podejście mają ci nasi politycy.

Nie wiem czy ktos zrozumi moją wypowiedź ale celowo pisze ogólnikowo, żeby nie było że bronie którejś z partii - bo daleka jestem od tego.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:16   #216
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Prezes żąda komisji w sprawie morderstwa,brak słów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:24   #217
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

O i pojawił się nowy wątek w sprawie:
PiS nienawidził od zawsze i głośno o tym mówił - wspomina w "Rzeczpospolitej" jeden z taksówkarzy. Inny dodaje, że C. notorycznie słuchał Radia Maryja. Dlaczego zabił? - Widać musiał to zrobić, to było silniejsze od niego. - mówi jeden z taksówkarzy.
źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html

Skoro pis jest święcie przekonany, że to wina po, a tu nagle morderca rydzykowym fanem jest
Naprawdę, nie znam zwolennika po, a tym bardziej Palikota, ktory jest jednoczesnie fanem radia Maryja...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 10:30   #218
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Prezes żąda komisji w sprawie morderstwa,brak słów.

rzeczywiście brak słów, moim zdaniem powinni Kaczyńskiemu zrobić jakieś badania, bo on po katastrofie Smoleńskiej nie zachowuje się normalnie...

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Skoro pis jest święcie przekonany, że to wina po, a tu nagle morderca rydzykowym fanem jest
Naprawdę, nie znam zwolennika po, a tym bardziej Palikota, który jest jednoczesnie fanem radia Maryja...
Wyrak się rozpisał o Palikocie i teraz będziecie powielać jego brednie.
Skąd wiesz, że dziadek był fanem Palikota?
to, że kiedyś Palikot powiedział coś o rozstrzelaniu Kaczyńskiego nie znaczy, że Ryszard C. się go posłuchał... to tylko teoria Wyraka...

A poza tym Radio Maryja jest tak PISowskie, że także wydaje mi się to wszystko dziwne a może słuchając RM jeszcze bardziej potęgował w sobie nienawiść do PISu?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:36   #219
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

rzeczywiście brak słów, moim zdaniem powinni Kaczyńskiemu zrobić jakieś badania, bo on po katastrofie Smoleńskiej nie zachowuje się normalnie...

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Wyrak się rozpisał o Palikocie i teraz będziecie powielać jego brednie.
Skąd wiesz, że dziadek był fanem Palikota?
to, że kiedyś Palikot powiedział coś o rozstrzelaniu Kaczyńskiego nie znaczy, że Ryszard C. się go posłuchał... to tylko teoria Wyraka...

A poza tym Radio Maryja jest tak PISowskie, że także wydaje mi się to wszystko dziwne a może słuchając RM jeszcze bardziej potęgował w sobie nienawiść do PISu?
VisionAM, chyba się trochę nie zrozumialyśmy Jestem ostatnia osobą, która widzi winę Palikota w tym morderstwie. Ale tak wiele osób "wiesza psy" na po i Palikocie ( także w tym wątku), że jestem ciekawa reakcji tychże osób ( np. Wyraka ). Wina po była dla niektorych juz przesądzona, a tu taka niespodzianka - dziadek się w przeciwna stronę niż Palikot kieruje
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:45   #220
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

No właśnie... chociaż w sumie nie wiemy do końca co ten dziadek myśli, mi się wydaje, że on miał jakieś problemy/zaburzenia psychiczne...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:28   #221
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
o jezu, o jezu... i po co ja się pytam! teraz w mediach będzie tylko o tym, a dług publiczny roooośnie, rośnie !

najpierw smoleńsk, potem krzyż, a teraz to.
Ojjj, dług rośnie, rośnie. ;/ 54% w relacji do PKB - do 60% już blisko.

Smoleńsk, krzyż, morderstwo w PISie, cyrk na zjeździe Solidarności i bezsensowny konflikt PO-PIS. Poza tym powodzie, wypadki i inne nieszczęścia. Naprawdę ten rok jest jakiś katastroficzny dla Polski aż strach oglądać telewizję. Ja się boję tego, jak to wszystko może się dalej rozwinąć.

Cytat:
Napisane przez Pikaboom Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie z tym co napisałeś.
W mediach wiecznie słychać wieczne opluwanie, mieszanie z błotem, krytykowanie itp.itd. plują jadem i uczą nienawiści, nic dziwnego, że znalazł się w końcu jakiś samozwańczy bohater (bo pewnie ten psychopata właśnie nim chciał zostać), który postanowił popełnić taką zbrodnię. Wcale mnie to nie dziwi.

Za to dziwi mnie fakt, że ludzie wypisują teksty typu "gdzie można dostać T-shirty z Ryszardem C."? To tylko przykład, ale takich wypowiedzi, które wręcz pochwalają to co się stało jest na prawdę wiele. Ja rozumiem, że w większości to głupie żarty, ale samo żartowanie w ten sposób jest debilizmem.

Może mam mały móżdżek, nie wiem, ale ja coraz bardziej przestaje rozumieć ludzi i zaczynam mieć na nich uczulenie
To są bardzo głupie żarty.

A co do wypowiedzi Palikota, mimo że nie wiadomo, co tak naprawdę pokierowało tym człowiekiem, to jednak nie zmienia faktu, że takie słowa, jak 'dożynanie watahy' Sikorskiego, czy 'zastrzelić i wypatroszyć Kaczyńskiego' Palikota z ust polityków nie powinny padać. Tak zaostrzonego konfliktu politycznego, z bądź co bądź podobnymi do siebie, prawicowymi partiami jeszcze nie było. To co się wczoraj stało jeszcze pogorszy sytuację, do tego zginął niewinny człowiek, więc te żarty są tym bardziej głupie. Cieszyć się nie ma z czego.

Ja mam tylko cichą nadzieję, że PO i PIS w końcu się nawzajem wykończą, spadnie im poparcie i skończy się ten cyrk.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:58
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 11:41   #222
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Prezes żąda komisji w sprawie morderstwa,brak słów.
prezes to by wiele rzeczy chciał..nie tylko tej komisji

*chciałby być prezydentem albo premierem
*chciałby aby po kolejnych wyborach pis miało monopol na władze i mógłby do woli szukać haków, zakładać komisje i budować pomniki w każdym mieście

*i wreszcie najbardziej by chciał trzymać za twarz społeczeństwo które by spijało prawdy objawione spływające wciąż z jego ust z niegasnącym zachwytem


niestety to tzw. marzenia nie do spełnienia.. i im prędzej zda sobie z tego sprawę tym lepiej dla niego
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:43   #223
Pikaboom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 284
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
.

Ja mam tylko cichą nadzieję, że PO i PIS w końcu się nawzajem wykończą, spadnie im poparcie i skończy się ten cyrk.
Oj wydaje mi się, że nie ważne jakie partie będą w czołówce, taktyka będzie zawsze ta sama: zmieszać z g***** przeciwnika. Nie jestem zwolenniczką ani pisu ani po ani żadnej innej partii, to co się w polityce dzieje to cyrk i to bynajmniej nie wysokiej klasy Nie oszukujmy się, ale ci co reprezentują nasz kraj robią z nas wielkie pośmiewisko na arenie międzynarodowej... Mimo wszystko jestem naiwna i mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej (nieee to jednak chyba nie możliwe)
__________________





Pikaboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:56   #224
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Pikaboom Pokaż wiadomość
Oj wydaje mi się, że nie ważne jakie partie będą w czołówce, taktyka będzie zawsze ta sama: zmieszać z g***** przeciwnika. Nie jestem zwolenniczką ani pisu ani po ani żadnej innej partii, to co się w polityce dzieje to cyrk i to bynajmniej nie wysokiej klasy Nie oszukujmy się, ale ci co reprezentują nasz kraj robią z nas wielkie pośmiewisko na arenie międzynarodowej... Mimo wszystko jestem naiwna i mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej (nieee to jednak chyba nie możliwe)
No tak, ja też nie spodziewam się, że w naszej polityce zajdą nagle jakieś kolosalne zmiany. Ale takiego cyrku, jak teraz to chyba jeszcze nigdy nie było?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:30   #225
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Jesteś pewna?
Ile Twoi rodzice mają lat? Bo ja co prawda podczas stanu wojennego to byłam w późnej podstawowce ale jednak pamiętam jak to było.

Bo fakt, juz kiedy ja byłam na studiach to te wyjazdy były możliwe ale to do wschodnich Niemiec. Kiedy chciałam sobie obejrzeć Zachód to mogłam pojechać na parę godzin do Berlina Zachodniego i to tyle.
mają 55 lat na każde wakacje wyjeżdżali do Berlina. Tata pracował w tureckiej knajpce a mama chyba w organizacji zajmującej się opieką nad starszymi osobami. Można też ich było odwiedzać bo babcia przyjechała raz z mnóstwem żarcia a oni powiedzieli jej że nie trzeba bo na wszystko starcza, tak szalał pieniądz (do dzisiaj się babcia śmieje jaką gułą była). No ale żeby dorobić się takiej kasy to przez pewne 2 tygodnie tata miał taki okres że mógł spać 3 godziny. Gdyby pracował jak reszta studenciaków to po prostu zarobiłby tyle co w 2 lata a nie 3. No i z tej kasy odkupili sobie pierwsze mieszkanie i było też na budowę domu na dużej działce. Tylko trzeba chcieć.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:38   #226
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Yyy, ale nie powiedziałam przecież, że to nie jest sianie nienawiści, nie powiedziałam też że to na pewno nie miało związku - powiedziałam, że nie można twierdzić, że na pewno miało związek, bowiem nie wiadomo w ogóle czy zabójca w ogóle słyszał te słowa (ja nie słyszałam, kilka osób w wątku również, więc chyba do niego też mogło to w ogóle nie dotrzeć?), a co dopiero mówić z taką pewnością, że się "zainspirował" Palikotem i jego gadaniną.
Ja sie zgadzam z ocena Ziemkiewicza, ze to skutek uboczny takich a nie innych wypowiedzi. Zreszta, wystarczy spojrzec na ten watek - przeciez tu sie pojawaja usprawiedliwienia w typie "Kaczynski byl powodem".

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie wkładaj mi proszę w usta słów, których w ogóle nie użyłam. Napisałam bardzo wprost, że można przypuszczać, że tekst Palikota miał coś wspólnego, jak również można przypuszczać, że coś innego miało.
Spoko. Nie pije teraz do Ciebie, tylko ogolu wypowiedzi w temacie: oburzenie, jak mozna Palikota obarczac odpowiedzialnoscia; a z drugiej strony obarczanie odpowiedzialnoscia Kaczynskiego

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, podjudzając jedną grupę przeciwko innej - miał wpływ na obie grupy, nie tylko "własną". Tylko, że efekt wywoływał w swojej taki, a w nie-swojej inny, przeciwny najpewniej. Krótko mówiąc w jednej budował poparcie, a w drugiej wręcz przeciwnie - potępienie.
No ale to dziala w dwie strony - obroncow krzyza mozna tlumaczyc Tuskiem czy Palikotem, ze to ich wina. W koncu Tusk juz w 2005r. mowil o "moherowej koalicji".

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wybacz, ale mowa ciała w ogóle nie jest subiektywna (wyłączając różnice międzykulturowe, ale one dotyczą tylko niezbyt wielkiej części), jest najbardziej uniwersalnym językiem na świecie.
Zgadza sie - masz racje. Chodzilo mi raczej o tworcza interpretacje, gdy ktos widzi co chce w mowie ciala.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dlaczego? Ja tylko stwierdzam fakt, że wszystko ma swoją przyczynę, nie wiem jaką w tym konkretnym przypadku, Ty również nie wiesz, a czepiłeś się tekstu Palikota jakby to jakiś pewnik był, że to powiązane
Nie mówię, że dobrze się stało, wręcz przeciwnie, napisałam przecież, że to tragedia? Nie wiem, może za mało się emocjonuję , żeby uznać, że faktycznie uważam to za tragedię...
Przyczepilem sie? Tekst nawoluje do zabicia Kaczynskiego i pozniej ktos z takim haslem zabija jednego czlowieka i probuje zabic wiecej. Nie pewnik, ze to na ta osobe zadzialalo, ale odpowiedni klimat z pewnoscia tworzy.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, z góry dziękuję za nieprzerabianie cytatów z moich wypowiedzi w przyszłości, szczególnie bez zaznaczenia w stylu "uwaga, przerabiam cytat, oryginalny w poście x".
Spoko, ja tylko chcialem pokazac, ze mozna wlasciwie zupelnie dowolne tresci do takiej formulki dopisac.

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
(A twierdziłeś, że Ziemkiewicza nie czytasz, jak kiedyś napisałam, że piszesz to samo, co on..)
Gdzie cos takiego niby twierdzilem? Moglem mowic, ze konkretnego jego tekstu nie czytalem, czy sie z nim nie zgadzam, ale Ziemkiewicza w takiej czy innej formie, z wieksza badza mniejsza czestotliwoscia czytam od dawna.

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ręce opadają. Czytaj między wierszami dziewczyno, taki skrót myślowy. Jarek organizuje marsz, a jego wyznawcy już dobrze wiedzą co robić, a wiedzą bo słuchają jego słów, że katastrofa w Smoleńsku to zamach, winny Tusk i Putin i transparenty gotowe. Już rozumiesz?
Zakladajac nawet, ze to prawda, to by to sie niczym nie roznilo od metod jego konkurencji politycznej.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A Hofman powiedzial:
"Palikot przekroczył granicę, za którą już nie ma polityki, tylko trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi. Wszyscy musimy do tego doprowadzić. Po czymś takim trzeba mu wybrać gałąź".

To co, czekamy ?
Jesli ktos bedzie mordowal z haslem powieszenia Palikota, to Hofman bedzie ponosil za ten tekst odpowiedzialnosc.

Ba, wtedy ja nie bede siegac po durnowate usprawiedliwienia, ze to powyzsza wypowiedz to tylko efekt tekstow Palikota.

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
o jezu, o jezu... i po co ja się pytam! teraz w mediach będzie tylko o tym, a dług publiczny roooośnie, rośnie !

najpierw smoleńsk, potem krzyż, a teraz to.
To sie akurat zgadza.

Inna sprawa, ze jak jest rozmowa o dlugu publicznym, to znalezc wizazanki, ktore chca o tym podsykutowac - nie da sie praktycznie.
Natomiast tutaj, pisza az milo. Szczegolne wyroznienie nalezy sie tym, ktore to czuja sie politycznie zaangazowane, ale na normalna dyskusje ich nie stac

Cytat:
Napisane przez melunia21 Pokaż wiadomość
Czesc
A mnie zastanawia jedno , skoro to(według PISu) Palikot poprzez swoje rożne słowa nawoływał do ZABICIA Kaczyńskiego, to co robił Kaczyński poprzez swoje słowa? ba! poprzez swoje zachowanie?
Nic takiego, co robil Palikot - nie wzywal nikogo do zabicia politykow przeciwnej partii.

Cytat:
Napisane przez melunia21 Pokaż wiadomość
Przecież Kaczyński nieraz mówił takie rzeczy ze człowiekowi aż sie wstyd robiło ze jest Polakiem !
Mow za siebie.

Jakies przyklady takich rzeczy? Bo jak mantre wszyscy powtarzaja, jaki to Kaczynski jest be, ale przykladow 0

Cytat:
Napisane przez melunia21 Pokaż wiadomość
Nawet w takiej sytuacji nie potrafi zachować sie jak prawdziwy polityk! od razu wykorzystuje sytuacje i atakuje PO .Cala polityka tego kraju jest winna tego co się stało! Zmarł nie winny człowiek, morderce trzeba ukarać ,tylko szkoda ze dla Kaczyńskiego to kolejny pretekst do wojaży politycznych.
Przeciez to wlasnie jest zachowanie sie jak prawdziwy polityk. Jesli ktos ma watpliwosci, czy zdziwienie, ze politycy, roznych opcji probuja zbic kapital na danych wydarzeniach, to pogratulowac naiwnosci.

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Sprawdzilam wiadomosci. Nic nie napisali o panu, ktory zostal ranny. Wczoraj pisali, ze przeszedl operacje i jest z nim kontakt, a jego stan jest stabilny. Czyli jest duza szansa na to, ze z tego wyjdzie. Trzymam kciuki i szybkiego powrotu do zdrowia zycze.
Bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
widzę, że dyskusja wre

Zabito niewinnego człowieka, jednego z wielu pionków PiSu, natomiast prezes partii JUŻ WIE, że to sprawka Tuska. Dlaczego w ogóle nie przyjmuje wersji, że to mógł być po prostu przypadkowy człowiek, chory psychicznie/psychopata, który kiedyś sobie zaplanował tę makabrę? Może dlatego, że wie, że to nie był przypadek, a człowiek był wynajęty A jeśli był wynajęty, to KTÓREJ partii opłacało się go wynająć, tuż przed wyborami samorządowymi? KTÓREJ partii skoczą teraz sondaże wyborcze w górę? partii-ofierze, czy rzekomej partii-zabójcy? Zostawiam pod rozwagę, moją teorię spiskową
Zdaje sie, ze sie myslisz powyzej. Mowa byla raczej o takim a nie innym klimacie, a nie ze Tusk wynajal platnego morderce

Jak to ktorej partii? PO - zamiast rozmowy o tym, jak rzadza, bedzie znowu meczenie tej kwestii Czyje glosy mialby na tym zyskac Kaczynski?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Prezes żąda komisji w sprawie morderstwa,brak słów.
Bez sensu, ale jest rownie bezsensowna komisja w sprawie Blidy, wiec nic dziwnego, ani odbiegajacego od panujacych standardow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:38   #227
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
mają 55 lat na każde wakacje wyjeżdżali do Berlina. Tata pracował w tureckiej knajpce a mama chyba w organizacji zajmującej się opieką nad starszymi osobami. Można też ich było odwiedzać bo babcia przyjechała raz z mnóstwem żarcia a oni powiedzieli jej że nie trzeba bo na wszystko starcza, tak szalał pieniądz (do dzisiaj się babcia śmieje jaką gułą była). No ale żeby dorobić się takiej kasy to przez pewne 2 tygodnie tata miał taki okres że mógł spać 3 godziny. Gdyby pracował jak reszta studenciaków to po prostu zarobiłby tyle co w 2 lata a nie 3. No i z tej kasy odkupili sobie pierwsze mieszkanie i było też na budowę domu na dużej działce. Tylko trzeba chcieć.

Raczej: trzeba było miec naprawdę niezłe chody. Czego ja nie ganię, żeby nie było, bo wtedy trzeba było miec chody.
Wtedy nikt nie miał paszportu w domu, za każdym razem trzeba było występować o zgodę na wydanie pszportu, o zgode na wyjzd, trzeba było miec zaproszenie do danego kraju i trzeba było wykazać się oficjalnie posiadanymi dewizami, żeby udowodnić, ze sie tam człowiek utrzyma. Itd.

Ty serio myslisz, że ludzie wtedy nie wyjeżdżali za granicę, bo im sie nie chciało?

No, ale wątek nie o tym, więc przepraszam wszystkich.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:48   #228
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Raczej: trzeba było miec naprawdę niezłe chody. Czego ja nie ganię, żeby nie było, bo wtedy trzeba było miec chody.
Wtedy nikt nie miał paszportu w domu, za każdym razem trzeba było występować o zgodę na wydanie pszportu, o zgode na wyjzd, trzeba było miec zaproszenie do danego kraju i trzeba było wykazać się oficjalnie posiadanymi dewizami, żeby udowodnić, ze sie tam człowiek utrzyma. Itd.

Ty serio myslisz, że ludzie wtedy nie wyjeżdżali za granicę, bo im sie nie chciało?

No, ale wątek nie o tym, więc przepraszam wszystkich.
moi rodzice nie byli i nie są komunistami więc Twoja teoria upada. Żadnych specjalnych chodów, nic, czego by nie zrobiono dla innej osoby. A paszporty mieli przecież nawet je do dzisiaj mają. Może w Polsce wschodniej było inaczej.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:51   #229
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Zdaje sie, ze sie myslisz powyzej. Mowa byla raczej o takim a nie innym klimacie, a nie ze Tusk wynajal platnego morderce

Jak to ktorej partii? PO - zamiast rozmowy o tym, jak rzadza, bedzie znowu meczenie tej kwestii Czyje glosy mialby na tym zyskac Kaczynski?
No tak, to przecież socjotechnika stosowana przez PO jest wszystkiemu winna Bo Palikot zahipnotyzował mordercę swoimi słowami aaahhh ten kraj to jedna wielka parodia państwa, coraz bardziej mnie bawi (a jednocześnie smuci) ten jeden wielki cyrk.

Jak to czyje głosy? ludzi, którym jest szkoda, biednego człowieka, który nie dość, że stracił brata w katastrofie lotniczej to jeszcze mordują mu partię A on wcale nie jest tak wyrachowany, żeby ludzką tragedię wykorzystać w celu zgarnięcia jak największego elektoratu, w celu promowania siebie, w celu ściemniania, że "on się zmienił".

Całe szczęście, moje poglądy polityczne nie leżą w centrum jednego wielkiego bagna, pt. 'potyczki po-pis', jak dla mnie obie te partie, czy popieranie którejś z nich to dno. (sorry, jeśli kogoś uraziłam, takie jest moje zdanie, jako osoby, która z boku przygląda się temu cyrkowi).
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 12:53   #230
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
prezes to by wiele rzeczy chciał..nie tylko tej komisji
Fajnie, ale moze porozmawiamy o faktach?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
*chciałby być prezydentem albo premierem
Premierem juz byl i niespecjalnie sie do tej funkcji palil swoja droga.
Prezydentem smiem twierdzic, ze nie bardzo - gdyby nie smierc jego brata z pewnoscia by w tych wyborach nie startowal. Wiec - skad taki wniosek?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
*chciałby aby po kolejnych wyborach pis miało monopol na władze i mógłby do woli szukać haków, zakładać komisje i budować pomniki w każdym mieście
Jak PiS mial wladze, to sie zadna z tych rzeczy nie zajmowal, wiec, znowuz - skad to wzielas?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
*i wreszcie najbardziej by chciał trzymać za twarz społeczeństwo które by spijało prawdy objawione spływające wciąż z jego ust z niegasnącym zachwytem
A to juz absolutna bzdura - to PO, calkiem niedawno przepchnelo ustawe, ktora sluzy do trzymania za twarz spoleczenstwa.

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
niestety to tzw. marzenia nie do spełnienia.. i im prędzej zda sobie z tego sprawę tym lepiej dla niego
Ciezko, zeby sobie zdal z tego sprawe, jesli te "marzenia" to nic wiecej tylko Twoje wyobrazenie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 12:57   #231
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Pikaboom Pokaż wiadomość
Normalni ludzie na pewno nie biorą na serio wszystkiego co usłyszą, ale psychopaci tak, a ten to raczej psychopata, bo normalny chyba nie? :P
Sprawdź sobie co znaczy psychopata, nie każdy morderca ani nie każdy człowiek z zaburzeniami jest akurat psychopatą

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
O i pojawił się nowy wątek w sprawie:
PiS nienawidził od zawsze i głośno o tym mówił - wspomina w "Rzeczpospolitej" jeden z taksówkarzy. Inny dodaje, że C. notorycznie słuchał Radia Maryja. Dlaczego zabił? - Widać musiał to zrobić, to było silniejsze od niego. - mówi jeden z taksówkarzy.
źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html
Ciekawe uzasadnienie, "musiał to zrobić"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

rzeczywiście brak słów, moim zdaniem powinni Kaczyńskiemu zrobić jakieś badania, bo on po katastrofie Smoleńskiej nie zachowuje się normalnie...
No niestety, jego zachowanie jest bardzo dziwne...

Cerveza, teoria ciekawa, chociaż nie sądzę, by była prawdziwa. Inna sprawa, że na pewno i tak ta tragedia zostanie wykorzystana do politycznych przepychanek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:00   #232
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Premierem juz byl i niespecjalnie sie do tej funkcji palil swoja droga.
Prezydentem smiem twierdzic, ze nie bardzo - gdyby nie smierc jego brata z pewnoscia by w tych wyborach nie startowal. Wiec - skad taki wniosek?
Gdyby nie chciał być prezydentem, toby nie startował w wyborach. Zaraz powiesz, że go siłą wypchnęli do kandydowania.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:04   #233
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Gdyby nie chciał być prezydentem, toby nie startował w wyborach. Zaraz powiesz, że go siłą wypchnęli do kandydowania.
a kogo innego mieli dać jak cały PiS zginął ? Ziobrę, którego wszyscy nienawidzą ? Kaczyński przynajmniej miał szanse w tej potyczce
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:06   #234
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Gdyby nie chciał być prezydentem, toby nie startował w wyborach. Zaraz powiesz, że go siłą wypchnęli do kandydowania.
dokładnie wypchnęli go siłą , on nie chciał to jeszcze go prochami nafaszerowali by uległ

po wyborach odniosłam wrażenie, ze ta przegrana to był dla niego większy cios niż katastrofa smoleńska.. do dziś nie pogodził się z przegraną..wszystkich wokół obarcza winą za fiasko.. i nie przyjmuje do wiadomości ze naród wybrał Komorowskiego.. chyba prezes myśli ze jak wypchnie ten fakt ze swojej świadomości to prezydent zniknie z pałacu... ooo biedactwo..

a jakby nie chciał być prezydentem to by mu ta przegrana "latała" koło nosa

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:08
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:07   #235
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a kogo innego mieli dać jak cały PiS zginął ? Ziobrę, którego wszyscy nienawidzą ? Kaczyński przynajmniej miał szanse w tej potyczce
Gdyby J.K. nie chciał zostać prezydentem, toby odmówił startu w wyborach.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:19   #236
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Gdyby J.K. nie chciał zostać prezydentem, toby odmówił startu w wyborach.
polityka nie jest taka że jak Ci się czegoś nie chce to możesz odmówić i pojechać w pi... nie było nikogo, kto mógłby go zastąpić i dla dobra swojej partii przystąpił do wyścigu o fotel prezydencki.

A poza tym co to za różnica kto został "wybrany" skoro wiele komisji podnosiło głosy, że wybory zostały sfałszowane ? Takie słowa były możliwe dzięki akcji liczenia głosów oddanych na JKM. Wystarczyło postawić krzyżyk przy jeszcze jednym nazwisku i jego głos stawał się nieważny. Później w poniedziałek o 18 szło się pod miejsce oddania głosu i obserwowało wyniki tego konkretnego punktu.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:25   #237
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 243
GG do wannabe
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez ilsa lund Pokaż wiadomość
a kogo innego mieli dać jak cały pis zginął ? Ziobrę, którego wszyscy nienawidzą ? Kaczyński przynajmniej miał szanse w tej potyczce
caly pis????

......

i dla dobra PARTII mial sie scigac o ten fotel, czy dla dobra POLSKI

Edytowane przez wannabe
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:27
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:26   #238
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Gdyby nie chciał być prezydentem, toby nie startował w wyborach. Zaraz powiesz, że go siłą wypchnęli do kandydowania.
Gdyby nie smierc jego brata, to by nie stanal do wyborow - wiec nie, nie chcial, nie planowal startowania w wyborach prezydenckich, tylko okolicznosci to wymusily.

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Gdyby J.K. nie chciał zostać prezydentem, toby odmówił startu w wyborach.
Wg mnie nie chodzilo o prezydenture, tylko o wybory parlamentarne w 2011. Kaczynskiemu chodzi o wladze, a prezydentura jej nie daje
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:32   #239
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez wannabe Pokaż wiadomość
caly pis????

......

i dla dobra PARTII mial sie scigac o ten fotel, czy dla dobra POLSKI
cały ważny PiS. Kto został taki, na kogo by ludzie głosowali ?
Ja nie jestem od orzekania czy chciał dobra Polski i nie głosowałam na Kaczyńskiego ale choćby dla dobra PARTII musiał zadbać by ta wielka machina nie zniknęła nagle z areny politycznej.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:32   #240
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Morderstwo w biurze PiS

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Gdyby nie smierc jego brata, to by nie stanal do wyborow - wiec nie, nie chcial, nie planowal startowania w wyborach prezydenckich, tylko okolicznosci to wymusily.

najlepszy tekst w tym wątku
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.