Turcja - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 22:40   #4441
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

miczka to condor albo sun express jest zdecydowanie taniej i bezpośrednio bez przesiadek
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 07:18   #4442
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Turcja

witam was po ponad dwuletniej przerwie
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2011-10-04 o 08:40
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 14:34   #4443
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

ja byłam w side,w hotelu club bella sun

haha wreszcie dostałam kolejne zdjęcia z Turcji,już mam od 2 małżeństw (taa a wróciliśmy do Polski 10 czerwca) i czekam na zdjecia od tych ostatnich. Uwielbiam oglądać te zdjęcia,które ktosmi wysyła : D
niestety na jednym jest ten pracownik,który mnie zapraszał na randke i tak jakoś dziwnie mi sie zrobiło : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:48   #4444
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Turcja

Hej dziewczyny
Wątek podczytuje już od tamtego roku, bo właśnie wtedy planowaliśmy swoje pierwsze wakacje w Turcji. Niestety plany nie wyszły... ale w tym roku jedziemy już na 100%. Mamy wylot 10.08 i będziemy się gościć w hotelu Sunset Beach w Kestel (8km od Alanyi). Jeśli któraś z Was była tam to proszę o wskazówki (jakie bary i dyskoteki odwiedzić, co warto zobaczyć itd)

Niestety jedziemy tylko na 7 dni i za bardzo nie wiem jak rozplanować czas... chciałabym pojechać na jakąś wycieczkę, ale nie wiem co jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o wyjazd właśnie z okolic Alanyi.

Chciałabym też zapytać o ramadan, który już się rozpoczął... czy to w jakiś sposób wpływa na turystów? Czy jest mniej imprez itp.?

Domyślam się że odpowiedzi na moje pytania padły tu już nie raz, ale w tej chwili nie mam czasu na przekopywanie wątku...
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 05:41   #4445
Marika_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Turcja

Miczko oraz Koralowe_korale dziękuje za Wasze rady - skoro nikt nie powiedział, że nie warto na taką wycieczkę jechać, to chyba się zdecyduje. Małe zmeczenie jest często warte tego, co w zamian można zobaczyć. Poczytam jeszcze - rozplanuje czasowo i oczywiście budżetowo , ale przyznam, że już się trochę rozmażyłam...
Marika_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:37   #4446
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Marika mega warto wierz mi będziesz zadowolona
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 12:09   #4447
anola8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Turcja

witam wylatuję pierwszy raz do Turcji 10.08 do hotelu blue velvet w mahmutlar ktos może juz tam był, albo wybiera się w tym czasie?
anola8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 12:34   #4448
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez anola8899 Pokaż wiadomość
witam wylatuję pierwszy raz do Turcji 10.08 do hotelu blue velvet w mahmutlar ktos może juz tam był, albo wybiera się w tym czasie?
ja byłam w mahmutlar , ale w innym hotelu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:32   #4449
anola8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Turcja

i jak wrażenia jesli chodzi o miasto? jest gdzie wyjsc wieczorem? czy zeby poszalec trzeba dojechac do Alanyi?
anola8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:09   #4450
Agus_bebe
Raczkowanie
 
Avatar Agus_bebe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 154
Dot.: Turcja

Cześć Dziewczyny Czy któraś z Was była może w hotelu Caliente Bodrum Resort w Torbie koło Bodrum? Zastanawiam sie nad wyborem tego hotelu, jednak opinie na portalach są bardzo zróżnicowane i już sama nie wiem co myśleć ... Ewentualnie może poleciłybyście mi jakis dobry hotel w okolicach Bodrum, Gumbet.
Agus_bebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:20   #4451
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
witam was po ponad dwuletniej przerwie
już 2 lata nie byłam na wakacjach odkąd wspominalam wam o wypadzie do Burhaniye w Turcji, gdzie byłam 2 razy autem
i co w tym roku także jadę do Turcji tym razem Side i przelot samolotem, był ktoś tam? Jakieś szczególne atrakcję, niedaleko jest do Alanji tam to juz chyba bardziej rozrywkowo W Side podobno jest bazar w poniedziałki i czwartki - jak zapytać miejscowych o dojazd do tego bazaru
Witam,

ja byłam w Side w zeszłym roku. Bardzo fajne miasteczko,super prezentują się ruiny zabytkowych budowli, aczkolwiek w samym centrum miasteczka spędziłam może ze dwa popołudnia. Mieliśmy spory kawał od hotelu do centrum, więc pokonanie tej odległości pieszo (woleliśmy nie wsiadać do busów ) w masakrycznym upale to było dopiero wyzwanie. Raczej wylegiwaliśmy się na plaży niż buszowaliśmy po mieście. Ale ogólnie bardzo sympatycznie.
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 09:02   #4452
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Turcja

Marika_M: ja wróciłam wczoraj z wycieczki objazdowej Smak Orientu (organizowanej przez Rainbow) i z czystym sumieniem mogę ją wszystkim polecić. Pod względem programowym i organizacyjnym wszystko dopięte na ostatni guzik. W czasie tej wycieczki autokarem trzeba było pokonać łącznie dystans 3000 km, ale wcale nie odczuwałam tego jako katorgę - wręcz przeciwnie - w autokarze odpoczywało się od upału (35-42 st. w cieniu). Zresztą trochę jechaliśmy, potem przerwa na zwiedzanie, wiec akoś nie czułam znużenia tempem samego zwiedzania, jak już to wykańczał mnie upał - następnym razem wybiorę się we wrześniu. Budziliśmy się wcześnie, najpóźniej o 7.30. Wycieczka na pewno nie jest dla kogoś, kto chce się pobyczyć, ale jak dla mnie nieszczególnie uciążliwa, bo pojechałam z nastawieniem żeby jak najwięcej zobaczyć, a poleniuchować mogę na plaży w Sopocie ;-)
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:26   #4453
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

alinabs uper to napisałaś chyba nie znam nikogo kto byłby niezadowolony z tego programu wstaw jakieś focie
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 10:45   #4454
Marika_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Turcja

Alinab i miczka jesteście nieocenione jeśli chodzi o dobre rady, które dodają skrzydeł i sprawiają, że człowieka już "świeżbią" nóżki, żeby wyruszyć...Dziękuję dziewczyny
Marika_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 10:57   #4455
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Hej dziewczyny !!! Wróciłam Było poprostu C U D N I E !!! Przyjechałam taka opalona , że mnie nie poznali na lotnisku Pogoda jak zawsze w Turcji mega gorąca- 40/44 st . Alanya piękna, morze czyściutkie 29 st. Hotel TAC PREMIER godny polecenia
PS. dlaczego się to już skończyło
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:09   #4456
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Marika sie wie
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 15:58   #4457
madziorekpe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Turcja

Hey! 31 sierpnia wylatuję do Turcji a dokładniej lecę tutaj: http://www.grecos.pl/Wakacje/Turcja/...oardDb=9#page1
Mam kilka pytań: po pierwsze- co zabrać, aby za wiele nie nabrać, gdyż chce przywieźć duuużo pamiątek więc w drodze do Turcji walizeczka musi być lekka:P
Po drugie: jak uniknąć zemst biegunkowych?
po trzecie: czy któraś z Was była w Kizilagac/Side? Opnie, wrażenia?
madziorekpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:13   #4458
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez madziorekpe Pokaż wiadomość
Hey! 31 sierpnia wylatuję do Turcji a dokładniej lecę tutaj: http://www.grecos.pl/Wakacje/Turcja/...oardDb=9#page1
Mam kilka pytań: po pierwsze- co zabrać, aby za wiele nie nabrać, gdyż chce przywieźć duuużo pamiątek więc w drodze do Turcji walizeczka musi być lekka:P
Po drugie: jak uniknąć zemst biegunkowych?
po trzecie: czy któraś z Was była w Kizilagac/Side? Opnie, wrażenia?

Zabierz bluzeczki z cienkich materiałów, będziesz się bardzo pocić, więc takie cieniutkie ubranie mozna wyprac i po 2 godzinach mieć suche. Ja niepotrzebnie brałam bluzki na długi rękaw i dłuższe spodnie. Ani razu też nie włożyłam skarpetek, mam wygodne buty, które z powodzeniem mogę włożyc na bose stopy. Na pewno weź coś na głowę, czapeczkę albo kapelutek, unikniesz bólu głowy od skwaru. Poza tym koniecznie okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem - ja miałam faktor 30 i wystarczył.
Jesli planujesz zwiedzanie meczetów pomyśl o ubraniu, które zasłoni ramiona i kolana, np. rybaczki albo duża chusta, w przeciwnym razie bedziesz musiala korzystac z zasłaniaczy udostępnianych przed wejsciem do meczetu. Oczywiscie nie zapomnij paszportu i aparatu, na pewno zrobisz setki zdjęć.

Co do zemsty mnie nie złapała, moje dziecko też było zdrowe. Najważniejsze: nie pić surowej wody, pić napoje bez lodu
(lod jest robiony z nieprzegotowanej wody). Poza tym nie rzucać się od razu do próbowania wszystkich potraw na raz, ja nie jadłam w pierwszych dniach surowych owoców i warzyw, wprowadziłam je stopniowo. Najbezpieczniejsze są potrawy gotowane i pieczone, potrawy w Turcji smażone na oleju są ciężkostrawne, bo ten tłuszcz jest jakiś taki inny. Ja zawsze jak jadę do kraju gdzie mogę podłapać zemstę zabieram ze sobą pół litra czystej wódki i wypijam wieczornego kielicha dla zdrowotności. Nasz turecki przewodnik odradzał picie zimnej wody, ale ja piłam i nic mi nie było. W Polsce można kupić środek działający w razie zemsty na tureckie bakterie, nazywa się Nifuroksazyd, dostępny bez recepty, możesz wziąć na wszelki wypadek, ale z tego co wiem leki na zemstę można kopić w każdej aptece w Turcji.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Marika_M Pokaż wiadomość
Alinab i miczka jesteście nieocenione jeśli chodzi o dobre rady, które dodają skrzydeł i sprawiają, że człowieka już "świeżbią" nóżki, żeby wyruszyć...Dziękuję dziewczyny
Heh to ja dziękuje, ze moge sie podzielic tym co wiem. Chetnie bym znów gdzieś wyruszyła, najlepiej znowdo Turcji
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:42   #4459
madziorekpe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Turcja

Dziękuję Vi bardzo, właśnie na takie fachowe poradu liczyłam Pozdrawiam, zdam relację, gdy wrócę
madziorekpe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 13:55   #4460
Desdemona
Raczkowanie
 
Avatar Desdemona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z zielonej krainy.
Wiadomości: 55
GG do Desdemona
Dot.: Turcja

Ja właśnie jestem "po". (: Przez Side tylko przejeżdżałam, mieszkałam pomiędzy Side a Alanyą, w Konakli. I śmiem teraz twierdzić, że kocham Turcję! <3
Aby uniknąć problemów żołądkowych codziennie wieczorem piliśmy 1-2 drinki. Mieliśmy wódkę z Polski i dzięki temu obeszło się bez większych żołądkowych rewelacji. Faktycznie nie należy pić tamtejszej wody, tylko butelkowaną. Natomiast jeśli chodzi o lód, to ja na początku unikałam, ale w drugim tygodniu pobytu piłam już różne rzeczy z lodem (nie tylko alkohol, ale też np. soki czy wodę) i nic mi nie było. Niektórzy świrowali też i myli zęby wodą butelkowaną, ale ja od początku myłam wodą z kranu i również nic się nie działo.
Ubrania - faktycznie lekkie. Skarpetek nie miałam, nie były potrzebne. Zależy, czy jedziesz na wypoczynek, czy zamierzasz też korzystać z wycieczek fakultatywnych (choć wnioskuję, że jak do Side, to raczej wypoczynek?). W każdym razie, o tej porze tam jest upał, więc tak jak radzi koleżanka wyżej - dużo leciutkich bluzeczek, jakieś sukienki. Pewnie zresztą i tak najwięcej będziesz chodzić w stroju kąpielowym. (;
I baw się dobrze! Turcja jest fantastyczna. (;
__________________
` Nim zaklniesz się, żeś jego
Drżąc przy tym i wzdychając,
A on ci miłość przysięgnie
Niczego już nie tając,
Pamiętaj tylko o tym, że
Jedno z was na pewno łże.
Desdemona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:55   #4461
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez madziorekpe Pokaż wiadomość
Dziękuję Vi bardzo, właśnie na takie fachowe poradu liczyłam Pozdrawiam, zdam relację, gdy wrócę
nie ma za co, baw sie dobrze!
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:46   #4462
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Witam,

ja byłam w Side w zeszłym roku. Bardzo fajne miasteczko,super prezentują się ruiny zabytkowych budowli, aczkolwiek w samym centrum miasteczka spędziłam może ze dwa popołudnia. Mieliśmy spory kawał od hotelu do centrum, więc pokonanie tej odległości pieszo (woleliśmy nie wsiadać do busów ) w masakrycznym upale to było dopiero wyzwanie. Raczej wylegiwaliśmy się na plaży niż buszowaliśmy po mieście. Ale ogólnie bardzo sympatycznie.
z tego względu że będę tam tylko 7 dni koniecznie chce choć jeden dzień poświęcić na centrum miasta, z hotelu mamy jakies 500m do plaży, w poniedziałek zamierzamy jechac na bazar w mieście Manavgat, i chyba najkorzystniej wziasc liry tam, bo reszta to euro lub dolary - ktoś był na tym bazarze o ktorej można wyjechać na ten targ ? jak sie mylę to mnie poprawcie

Cytat:
Napisane przez alinab Pokaż wiadomość
Zabierz bluzeczki z cienkich materiałów, będziesz się bardzo pocić, więc takie cieniutkie ubranie mozna wyprac i po 2 godzinach mieć suche. Ja niepotrzebnie brałam bluzki na długi rękaw i dłuższe spodnie. Ani razu też nie włożyłam skarpetek, mam wygodne buty, które z powodzeniem mogę włożyc na bose stopy. Na pewno weź coś na głowę, czapeczkę albo kapelutek, unikniesz bólu głowy od skwaru. Poza tym koniecznie okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem - ja miałam faktor 30 i wystarczył.
Jesli planujesz zwiedzanie meczetów pomyśl o ubraniu, które zasłoni ramiona i kolana, np. rybaczki albo duża chusta, w przeciwnym razie bedziesz musiala korzystac z zasłaniaczy udostępnianych przed wejsciem do meczetu. Oczywiscie nie zapomnij paszportu i aparatu, na pewno zrobisz setki zdjęć.

Co do zemsty mnie nie złapała, moje dziecko też było zdrowe. Najważniejsze: nie pić surowej wody, pić napoje bez lodu
(lod jest robiony z nieprzegotowanej wody). Poza tym nie rzucać się od razu do próbowania wszystkich potraw na raz, ja nie jadłam w pierwszych dniach surowych owoców i warzyw, wprowadziłam je stopniowo. Najbezpieczniejsze są potrawy gotowane i pieczone, potrawy w Turcji smażone na oleju są ciężkostrawne, bo ten tłuszcz jest jakiś taki inny. Ja zawsze jak jadę do kraju gdzie mogę podłapać zemstę zabieram ze sobą pół litra czystej wódki i wypijam wieczornego kielicha dla zdrowotności. Nasz turecki przewodnik odradzał picie zimnej wody, ale ja piłam i nic mi nie było. W Polsce można kupić środek działający w razie zemsty na tureckie bakterie, nazywa się Nifuroksazyd, dostępny bez recepty, możesz wziąć na wszelki wypadek, ale z tego co wiem leki na zemstę można kopić w każdej aptece w Turcji.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Heh to ja dziękuje, ze moge sie podzielic tym co wiem. Chetnie bym znów gdzieś wyruszyła, najlepiej znowdo Turcji
myślisz że zwykły stoperan ne wystarczy ? wyjezdzamy w przyszła środę, ja teraz złapałam angine ale już jest dużo lepiej, bedę osłabiona i z alkoholu chyba zrezygnuje
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:56   #4463
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Nie bojcie sie zadnych zemst w Turcji, to naprawde mało komu tam dokucza. Wystarczy stoperan w razie w i tyle. To nie Egipt

Cytat:
Napisane przez beaciorka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !!! Wróciłam Było poprostu C U D N I E !!! Przyjechałam taka opalona , że mnie nie poznali na lotnisku Pogoda jak zawsze w Turcji mega gorąca- 40/44 st . Alanya piękna, morze czyściutkie 29 st. Hotel TAC PREMIER godny polecenia
PS. dlaczego się to już skończyło
Mi bedziecie za miesiac zazdroscić

Zawsze wszystko co dobre szybko sie konczy super, ze fajnie sie bawiłaś a fotki siakies masz?

Dagunia też chyba dzis ma end of holiday zamelduj nam sie szybko jak wrócisz i opowiadaj

miczka..mam pytanko jak wyglada sprawa z lastami do Egiptu w listopadzie? Znajomi ciagna na tydzien opalanka i opijanka i zastanawiaja sie czy rezerwowac teraz czy poczekać...tlyko nie wiem czy duzo osob lata w tym terminie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:25   #4464
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Moniczorek ciężko mi powiedzieć myśle że w listopadzie powinno coś się znaleźć kupiłaś bilet??
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:34   #4465
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

jutro kupie, czekam na wypłate
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:51   #4466
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez koralowe_korale Pokaż wiadomość
@Alinab - Twoje relacje sa cudowne, zachecają tak jak juz wspominałam, tez słyszałam o tej wycieczce, i chyba zapoluję na nia w przyszłym roku, bo w tym niestety już nie dam rady czasowo
w ramach przygotowań też chętnie zobacze jakieś fotki, podzielcie się Dziewczynki!
Jeszcze nie zajełam sie fotkami. Na razie spisałam dziennik podrózy, zawsze zapisuje co widzialam na wczasach. Jest tego dobre pare stron, wiec jak ktoś jest zainteresowany to piszcie na priv. Do zdjęć jeszcze dojde to cos podeśle.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
z tego względu że będę tam tylko 7 dni koniecznie chce choć jeden dzień poświęcić na centrum miasta, z hotelu mamy jakies 500m do plaży, w poniedziałek zamierzamy jechac na bazar w mieście Manavgat, i chyba najkorzystniej wziasc liry tam, bo reszta to euro lub dolary - ktoś był na tym bazarze o ktorej można wyjechać na ten targ ? jak sie mylę to mnie poprawcie


myślisz że zwykły stoperan ne wystarczy ? wyjezdzamy w przyszła środę, ja teraz złapałam angine ale już jest dużo lepiej, bedę osłabiona i z alkoholu chyba zrezygnuje
Z tego co czytałam i różnych opowieści jak juz zlapie zemsta, trzeba miec lek działajacy na konkretne bakterie wystepujace w cieplych krajach. Bo zemstę własnie powoduja bakterie, z ktorymi na codzien nie stykasz sie w Polsce. Ale stoperan tez brałam na wszelki wypadek. Co do wódki, ja zawsze wole miec i na wczasach w Polsce biore kielicha, bo na takich wyjazdach jest tyle pokus, ze albo sie przejem albo coś nieswiezego zjem. A po wodeczce jakos sie wszystko przetrawi.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:05   #4467
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Helołłłłł moje Kochane

Nad ranem wróciłam i już chcę tam wracać
Relację zdam trochę później bo narazie to spanie muszę nadrobić
Jeśli ktoś jeszcze nie był w Egejskiej to KONIECZNIE musi tam jechać ! Inny świat- inna Turcja ! Riwiera się chowa. Widoki i zachody słońca no mega!
Fotki pokażę jak z Tztem zgramy z aparatu bo narazie to dochodzimy do siebie
Oczywiście jak by to było inaczej z Turcji wróciłam z nadbagażem
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:41   #4468
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia super ze jesteszadowolona i wypoczeta wszytko napisz i wklej focie jak sie wyśpisz czekamy
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 12:23   #4469
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Helołłłłł moje Kochane

Nad ranem wróciłam i już chcę tam wracać
Relację zdam trochę później bo narazie to spanie muszę nadrobić
Jeśli ktoś jeszcze nie był w Egejskiej to KONIECZNIE musi tam jechać ! Inny świat- inna Turcja ! Riwiera się chowa. Widoki i zachody słońca no mega!
Fotki pokażę jak z Tztem zgramy z aparatu bo narazie to dochodzimy do siebie
Oczywiście jak by to było inaczej z Turcji wróciłam z nadbagażem
heeej

czekamy na fotki i opowieści
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 07:33   #4470
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Dziewczynki pokaże Wam kilka fotek z pobytu w Alanii. Może za profesjonalne nie są ale zawsze coś. Kilka zdjęć wrzuce też z rejsu po Alanii , oraz pewnego miejsca gdzie woda była CUDOWNAAAAA !!! Opisać się tego nie da. Miłego oglądania !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2620 (1504 x 1000).jpg (109,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2625 (2256 x 1500).jpg (114,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2639 (1504 x 1000).jpg (70,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2771 (2256 x 1500).jpg (88,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2883 (2256 x 1500).jpg (139,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2920 (2256 x 1500).jpg (95,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2893 (2256 x 1500).jpg (231,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2977 (2256 x 1500).jpg (191,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3082 (2256 x 1500).jpg (114,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2705 (2256 x 1500).jpg (99,9 KB, 37 załadowań)
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.