JAKĄ FARBĘ DOBRAĆ ABY SAMEJ ROZJAŚNIĆ SOBIE WŁOSY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-25, 02:11   #1
Krotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1

JAKĄ FARBĘ DOBRAĆ ABY SAMEJ ROZJAŚNIĆ SOBIE WŁOSY


Cześć
Mam włosy koloru średni brąz.Chciałabym zrobić sobie pasemka o kolorze platynowy blad lub cos w tym rodzaju.Nigdy wczesniej nie rozjaśniałam włosów wiec nie mam doswiadczenia.Kupiłam dwie farby dobierajac odpowiednio do koloru mioch włosów.Jednak po zastosowaniu sie do wszystkich wskazówek w instrukcji moje włosy wogóle nie zareagowały na farbowanie.Tak jak bym wogóle ich nie farbowała.Prosze o porade jaka farbe powinnam dobrac aby moje włosy uległy rozjaśnieniu.Dlaczego na niektórych farbach podane są tzw. tony rozjaśniania a na innych nie?Czym różni sie tzw. rozjaśniacz od zwykłej farby?Byłabym wdzięczna za udzielenie mi wskazówek.Dołaczam zdjecie z kolorem moich włosów.
Krotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 09:52   #2
KaSsIaK
Przyczajenie
 
Avatar KaSsIaK
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 22
Re: JAKĄ FARBĘ DOBRAĆ ABY SAMEJ ROZJAŚNIĆ SOBIE WŁOSY

Ja bym ci radziła wizytę u dobrej fryzjerki, bo jeżeli nie masz doświadczenia w farbowaniu to może z tego wyjść nie przyjemny rezultat. A zresztą moim zdanie w pasemkach platynowy blond wyglądałabyś zbyt nienaturalnie. Raczej doradzałabym ci pasemka w kolorze o ton lub 2 jaśniejszym od twojego naturalnego .
__________________
Mr Sandman, bring me a dream
Make him the cutest that I’ve ever seen
KaSsIaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 11:21   #3
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: JAKĄ FARBĘ DOBRAĆ ABY SAMEJ ROZJAŚNIĆ SOBIE WŁOSY

rowniez nie radze Ci robic jasnych pasemek masz ciemny kolor to zrob ztonowane nie rzucajace sie zbyt w oczy pasemka bordowe czerwien cos takiego ,a jesli uparlas sie na blond to nie tak jasne tylko minimalnie jasniejsze i cienkie ,i wybierz sie do fryzjera nawet z tymni farbami mniej zaplacisz a moze je jakos wymieszaja i doradza
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.