Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 20:28   #2521
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Moja gondola miała 74 cm i uzywalam jej 5 miesięcy.mysle,ze max te 5 cm musisz odjąć .do lata pojezdza
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:29   #2522
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A my wróciliśmy,badania wyszły wszystkie prawidłowo,wyliczone wartości aberracji chromosomowych wskazują na niskie ryzyko wadyBadanie przeprowadził Dr hab.n.med Klejewski Andrzej.....owy doktor znajduje się na liście co mnie bardzo uspokoiłoBył bardzo miły i wszystko tłumaczył więc jak któraś z Poznania to polecam.
Maleństwo się ciągle ruszało ale wyobrażcie sobie że całe badanie pupą do mamusi
Byliśmy na zakupach kupiliśmy kocyk taki kremowy głaciutki lżejszy już do wózeczka na wiosne,śpiochy,pakiet skarpetek i 3xbody
A i byliśmy w sklepie Bobo Wózki i wybraliśmy wózek zdecydowaliśmy się na ten model,jest idealny pięknie się składa w laseczke,ma pełną rączke która do składania się łamie,jest leciutki no i bardzo praktyczny http://www.bobowozki.com.pl/product_...d=5897&<osCsid>
A o to zdjęcie naszego uparciuszka
Na 27 września mam połówkowe u tego samego lekarza.
Super, że badanie dobrze wypadły . Piszecie tak o tych zakupach dla dzieci, że chyba się złamię i po kolejnym USG też coś kupię.
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mnie dziś tak w pracy zdenerwowali na sam koniec dnia że aż się popłakałam. Nie dość, że pracuję ponad 8h dziennie bo roboty jest full, ledwo się obrabiam ze wszystkim, pracuję bez przerwy, prostuję różne bardziewia i wszystko wyjaśniam to za to mnie dziś o☠☠☠☠☠☠☠ono

Tak się spłakałam, że masakra- zrobiło mi się zwyczajnie przykro i tyle.
Musiałam się jeszcze szybko uspokoić bo w samochód wsiadałam więc średnio chciałam się gdzie rozwalić.
Koniec tego dobrego- jutro idę na wizytę do gina, biorę zaświadczenie o ciąży i w środę z kodeksem pracy zaprezentuję je w robocie.

Koniec pracy po nie wiadomo ile godzin, telefonów po godzinach itp.
Miarka się przebrała
No i z tego wszystkiego teraz boli mnie głowa i brzuch
Przykro mi, że musiałaś się denerwować. Jeśli czujesz, że L4 jest Ci potrzebne to nawet się nie wahaj. Między wierszami czytam jednak, że chyba lubisz swoją pracę i masz z niej satysfakcję, więc może jak trochę ochłoniesz zmienisz zdanie. Oczywiście bez nadgodzin . A Twoje szefostwo widziało jak bardzo przeżyłaś ten ochrzan?
Cytat:
Napisane przez Marcisza Pokaż wiadomość
Hej,
nie było mnie przez kilka dni... Wyniki bardzo dobre. Jestem w 11tc4d od piątku jestem w Anglii i strasznie zabiegana byłam, żeby się odezwać... Jak wrócę na urlop, to lecę do gina na usg. Przeraża mnie to non stop, czy wszystko jest ok Aha i termin z usg miałam na 9.02.2014, a teraz ręcznie pielęgniarka w kartę ciąży wpisała 14.02.2014. Także będzie jak będzie byle zdrowe było

Pozdrawiam
Super, że wyniki okej .
Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
u dentysty obyło się bez płaczu i bólu a zęba nie ma normalnie pokochałam tą babeczkę tylko ogólnie mnie dalej pół buzi boli, ale już mnie nic nie drażni
ja na kolejne usg idę 29.07, byłam 12.07 ale lekarz powiedział żebym jeszcze raz poszła to będzie już przezierność itd. więc tak zrobię i już umówiłam wizytę tak żeby i mąż ze mną poszedł, bo nie może już wytrzymać, że nic nie widział
dzielna dziewczynka
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:36   #2523
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Baby Active mają dość dobre wózki my sprzedajemy wózki tego producenta u mnie w pracy mamy jeta i el nino.Swego czasu dużo tego sprzedaliśmy i zero reklamacji więc polecam
A możesz polecić coś z samych spacerówek? Co nie jest oddawane do reklamacji? Myślę o takiej która ma na pewno rozkładane siedzisko, budkę, koszyk pod spodem, i jedną rączkę. Jeśli już skrętne koła to blokowane bo mnie wkurzają
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:45   #2524
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
. A Twoje szefostwo widziało jak bardzo przeżyłaś ten ochrzan?

nie bo to telefonicznie było i to właśnie od szefa ale kolega widział i na pewno nie omieszka donieść
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:57   #2525
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
nie bo to telefonicznie było i to właśnie od szefa ale kolega widział i na pewno nie omieszka donieść
I bardzo słusznie ze strony kolegi. Może nastąpi jakaś refleksja
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:36   #2526
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
W takim wypadku wg usg.
Ale nigdy nie liczy sie od poczęciaje. Jesli uważasz, ze od niego minęło 7 tygodni to dostajesz to tego 2 (bo liczy sie od ostatniej miesiaczki, przyjmując, ze sa one regularne). Czyli jestes w 9 tygodniu. Jesli pokrywa sie to z usg to przyjmij, ze to jest "właściwy" wiek ciazy.
Dziekuje Ci za szybka odpowiedz.
Usg mialam robione 22 czerwca. Lekarz po tym co zobaczyl stwierdzil 3 lub 4 tc i powiedzial, ze do zaplodnienia doszlo pod koniec maja co mi sie zgadza.
Ostatnia miesiaczke mialam pod koniec kwietnia, powiedzmy 28go. Wiec od ostatniej miesiaczki do poczecia minely jakies 4 tygodnie. Cykl mialam rozregulowany wiec dni plodne sie przesunely.
Czy sadzisz, ze powinnam do tych 7 faktycznych tygodni dodac 4 czyli tyle ile minelo od ostatniej miesiaczki? Bo te 2 do nijak mi nie pasuja. Ehhh
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:38   #2527
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
A co one na to?

Umyły same. Nie wiem czy coś komentowały, nie obchodziło mnie to. Wystarczyło mi że dziennie musiałam myć schody, mieszać farby, itd.
Dobrze, że już po..
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 21:45   #2528
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci za szybka odpowiedz.
Usg mialam robione 22 czerwca. Lekarz po tym co zobaczyl stwierdzil 3 lub 4 tc i powiedzial, ze do zaplodnienia doszlo pod koniec maja co mi sie zgadza.
Ostatnia miesiaczke mialam pod koniec kwietnia, powiedzmy 28go. Wiec od ostatniej miesiaczki do poczecia minely jakies 4 tygodnie. Cykl mialam rozregulowany wiec dni plodne sie przesunely.
Czy sadzisz, ze powinnam do tych 7 faktycznych tygodni dodac 4 czyli tyle ile minelo od ostatniej miesiaczki? Bo te 2 do nijak mi nie pasuja. Ehhh
Co prawda pytanie jest do perfuzji ale tak jak już napisała wcześniej chodzi o to że wiek ciąży to tyle ile minelo od zaplodnienia w Twoim przypadku 7 + 2 tygodnie= czyli 9. Nie możesz dodać 4 tygodni bo wtedy ciąża zawsze będzie za mała o 2.

ooo tu masz to lepiej pokazane:
http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/k...ien-ciazy.html

Edytowane przez 23Paula23
Czas edycji: 2013-07-22 o 21:47 Powód: link
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:47   #2529
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci za szybka odpowiedz.
Usg mialam robione 22 czerwca. Lekarz po tym co zobaczyl stwierdzil 3 lub 4 tc i powiedzial, ze do zaplodnienia doszlo pod koniec maja co mi sie zgadza.
Ostatnia miesiaczke mialam pod koniec kwietnia, powiedzmy 28go. Wiec od ostatniej miesiaczki do poczecia minely jakies 4 tygodnie. Cykl mialam rozregulowany wiec dni plodne sie przesunely.
Czy sadzisz, ze powinnam do tych 7 faktycznych tygodni dodac 4 czyli tyle ile minelo od ostatniej miesiaczki? Bo te 2 do nijak mi nie pasuja. Ehhh
Toz Ci tłumaczę jak komu dobremu, ze masz 2 dodać
Przyjmijmy, ze mamy przypadek idealnie statystycznej kobiety, ktorej cykl trwa 28 dni i owulacja jest dokładnie w połowie.
I na przykład ostatnia miesiaczke (tzn. pierwszy dzien ostatniej miesiaczki) miała 1 marca. Wiec kolejna powinna miec 29 marca. Nie przyszła, robi test ciazowy, wychodzi pozytywny. I jest wtedy równo w 4 tygodniu ciazy (mimo, ze zarodek faktycznie ma 2 tygodnie).

U Ciebie zamiast 2 tygodni miedzy pierwszym dniem ostatniej miesiaczki i poczęciem minęły 4. Wiec 4-2=2, powinnas dodawać 2 tygodnie. Czyli jesli zarodek ma faktycznie 7 tygodni to ciaza ma 7+2=9 tygodni.

Tylko zwróć uwagę na to, ze usg wylicza wiek nie zarodka/płodu, ale wlasnie "ciazy", czyli juz robi te korektę o statystyczne 2 tygodnie.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:53   #2530
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość

Pytanie do dziewczyn które już maja pociechy ile czas minęło aż od takich "cosi" stwierdziłyście pierwszego pewnego kopniaczka?
Okolo tygodnia



Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość

Dostałam wiadomość od siostry. Niestety poroniła, na USG lekarz dziś już nic nie zobaczył, tzn., że macica sie samoistnie oczyściła.

Wspolczuje siostrze



Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Widziałam parę razy takie coś http://www.google.pl/imgres?um=1&sa=...21&tx=64&ty=78 i mi się bardzo spodobało tylko nie wiem czy to jest odpowienie od maleńkości i czy się sprawdza w użytkowaniu. I zastanaawia mnie czy można kupić już taki gotowy taki zestaw czy musze kupować np,zestaw gondola + fotelik

Ja juz kiedys pisalam,ze jestem na nie. Przewozenie w foteliku tylku w samochodzie ile jest koniecznosc,a na spacery wygodna gondola. I mowi to ktos kto wazac 50 kg znosil i wnosil ciezki wozek na 4 pietro.


Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
A my wróciliśmy,badania wyszły wszystkie prawidłowo,wyliczone wartości aberracji chromosomowych wskazują na niskie ryzyko wadyBadanie przeprowadził Dr hab.n.med Klejewski Andrzej.....owy doktor znajduje się na liście co mnie bardzo uspokoiłoBył bardzo miły i wszystko tłumaczył więc jak któraś z Poznania to polecam.
Maleństwo się ciągle ruszało ale wyobrażcie sobie że całe badanie pupą do mamusi
Byliśmy na zakupach kupiliśmy kocyk taki kremowy głaciutki lżejszy już do wózeczka na wiosne,śpiochy,pakiet skarpetek i 3xbody
A i byliśmy w sklepie Bobo Wózki i wybraliśmy wózek zdecydowaliśmy się na ten model,jest idealny pięknie się składa w laseczke,ma pełną rączke która do składania się łamie,jest leciutki no i bardzo praktyczny http://www.bobowozki.com.pl/product_...d=5897&<osCsid>
A o to zdjęcie naszego uparciuszka
Na 27 września mam połówkowe u tego samego lekarza.
Super,ze wszystko w porzadku!



Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
mnie dziś tak w pracy zdenerwowali na sam koniec dnia że aż się popłakałam. Nie dość, że pracuję ponad 8h dziennie bo roboty jest full, ledwo się obrabiam ze wszystkim, pracuję bez przerwy, prostuję różne bardziewia i wszystko wyjaśniam to za to mnie dziś o☠☠☠☠☠☠☠ono

Tak się spłakałam, że masakra- zrobiło mi się zwyczajnie przykro i tyle.
Musiałam się jeszcze szybko uspokoić bo w samochód wsiadałam więc średnio chciałam się gdzie rozwalić.
Koniec tego dobrego- jutro idę na wizytę do gina, biorę zaświadczenie o ciąży i w środę z kodeksem pracy zaprezentuję je w robocie.

Koniec pracy po nie wiadomo ile godzin, telefonów po godzinach itp.
Miarka się przebrała
No i z tego wszystkiego teraz boli mnie głowa i brzuch
Oj wspolczuje ci kochana! Trzymaj sie i nie daj im
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:23   #2531
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Co prawda pytanie jest do perfuzji ale tak jak już napisała wcześniej chodzi o to że wiek ciąży to tyle ile minelo od zaplodnienia w Twoim przypadku 7 + 2 tygodnie= czyli 9. Nie możesz dodać 4 tygodni bo wtedy ciąża zawsze będzie za mała o 2.

ooo tu masz to lepiej pokazane:
http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/k...ien-ciazy.html
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Toz Ci tłumaczę jak komu dobremu, ze masz 2 dodać
Przyjmijmy, ze mamy przypadek idealnie statystycznej kobiety, ktorej cykl trwa 28 dni i owulacja jest dokładnie w połowie.
I na przykład ostatnia miesiaczke (tzn. pierwszy dzien ostatniej miesiaczki) miała 1 marca. Wiec kolejna powinna miec 29 marca. Nie przyszła, robi test ciazowy, wychodzi pozytywny. I jest wtedy równo w 4 tygodniu ciazy (mimo, ze zarodek faktycznie ma 2 tygodnie).

U Ciebie zamiast 2 tygodni miedzy pierwszym dniem ostatniej miesiaczki i poczęciem minęły 4. Wiec 4-2=2, powinnas dodawać 2 tygodnie. Czyli jesli zarodek ma faktycznie 7 tygodni to ciaza ma 7+2=9 tygodni.

Tylko zwróć uwagę na to, ze usg wylicza wiek nie zarodka/płodu, ale wlasnie "ciazy", czyli juz robi te korektę o statystyczne 2 tygodnie.
Rozumiem
Dzieki dziewczyny
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 07:16   #2532
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
A możesz polecić coś z samych spacerówek? Co nie jest oddawane do reklamacji? Myślę o takiej która ma na pewno rozkładane siedzisko, budkę, koszyk pod spodem, i jedną rączkę. Jeśli już skrętne koła to blokowane bo mnie wkurzają
Wszystko zależy od tego co Wam się podoba,jeżeli to ma być taka większa spacerówka która ze specjalnym śpioworkiem zastępuje głęboki to takie też mamy na sklepie np. http://babynet.pl/baby-design-wozek-...rint-p-61.html tu masz koła piankowe,skrętne z blokadą i dość duże, mamy jeszcze bebetto filippo z pompowanymi kołami skrętnymi z blokadą,jak zakupisz zimowy śpiworek to spacerówka idealna http://www.youtube.com/watch?v=_2mWdIf6Ymo z tej samej firmy mamy jeszcze niko z pompowanymi kołami http://www.youtube.com/watch?v=th6rNoIBdG0 i magelana z pianką http://www.youtube.com/watch?v=ZNHPRUBw_dE wszystkie są do siebie podobne a jednak są różnice,możesz jeszcze popatrzeć na spacerówki peg perego są naprawdę lekkie i zwinne
W ogóle dla dziewczyn które zastanawiają się nad polskim producentem polecam gorąco http://www.bebetto.pl/ zwłaszcza niko + do których możecie wpiąć nawet maxi cosi fotel,luce,solarisa B to są naprawdę lekkie wózki ale z pompowanymi kołami,fajnie się też sprzedaje tutek grander,tambero mają też wózki retro http://tutek.pl/produkty
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:07   #2533
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
W ogóle dla dziewczyn które zastanawiają się nad polskim producentem polecam gorąco http://www.bebetto.pl/ zwłaszcza niko + do których możecie wpiąć nawet maxi cosi fotel,luce,solarisa B to są naprawdę lekkie wózki ale z pompowanymi kołami,fajnie się też sprzedaje tutek grander,tambero mają też wózki retro http://tutek.pl/produkty
Właśnie to jest mój typ nr 1 - Bebetto Nico Plus. Nie widziałam go jeszcze na żywo, ale urzekła mnie waga wózka (przy pompowanych kołach gondola 13 kg). Opinie też ma nie najgorsze... Okropnie trudny wybór ten wózek, czuję, że za pół roku będę prawdziwym ekspertem
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:13   #2534
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość

Mhm...ogólnie chyba największe gondole mają 85 cm, a takie do 80 to standardowe. Dzieci rosną w różnym tempie więc nie bardzo się to da przewidzieć, ale bliźniaki raczej nie będę za duże, więc myślę że i taka gondolka wystarczy Ci do pół roku spokojnie. Myślę, że też spokojnie możesz o to zapytać mam bliźniaków.
Z jedną zdążyłam już wczoraj porozmawiać a jeszcze pewnie odezwę się na wątku mam bliźniaczych

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Baby Active mają dość dobre wózki my sprzedajemy wózki tego producenta u mnie w pracy mamy jeta i el nino.Swego czasu dużo tego sprzedaliśmy i zero reklamacji więc polecam
Wózki bliźniacze u nas na zamówienie są ale dziś w Poznaniu się naoglądaliśmy,mój mąż testował wózek dla trojaczków z kierownicą zamiast rączki
Dzięki za opinię. Wątpię, żebym mogła go sobie gdzieś w okolicy pooglądać no ale mam jeszcze kuuuupę czasu więc będę szukać.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:23   #2535
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Witam Was w ten zimny dzień. Ja się pytam gdzie to lato?? co do wózków to kompletnie nie wiem jaki a widzę że Wy obcykane już w temacie wszystkie wózki które pokazujecie są fajne tylko kurczę jakie ceny.... Nie ma co oszczędzać na takim sprzęcie ale 2,5 h- 3 tys za wózek to trochę sporo. Powariowali z tymi cenami
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:41   #2536
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Witam Was w ten zimny dzień. Ja się pytam gdzie to lato?? co do wózków to kompletnie nie wiem jaki a widzę że Wy obcykane już w temacie wszystkie wózki które pokazujecie są fajne tylko kurczę jakie ceny.... Nie ma co oszczędzać na takim sprzęcie ale 2,5 h- 3 tys za wózek to trochę sporo. Powariowali z tymi cenami
Lato u mnie
My pewnie będziemy szukać najpierw używanego wózka - no zobaczymy jeszcze.
Dzisiaj trzeci dzień bez wymiotów - czyżby nadeszła ta chwila, kiedy wreszcie ranki będą wyglądać "normalnie"?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:41   #2537
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego co Wam się podoba,jeżeli to ma być taka większa spacerówka która ze specjalnym śpioworkiem zastępuje głęboki to takie też mamy na sklepie np. http://babynet.pl/baby-design-wozek-...rint-p-61.html tu masz koła piankowe,skrętne z blokadą i dość duże, mamy jeszcze bebetto filippo z pompowanymi kołami skrętnymi z blokadą,jak zakupisz zimowy śpiworek to spacerówka idealna http://www.youtube.com/watch?v=_2mWdIf6Ymo z tej samej firmy mamy jeszcze niko z pompowanymi kołami http://www.youtube.com/watch?v=th6rNoIBdG0 i magelana z pianką http://www.youtube.com/watch?v=ZNHPRUBw_dE wszystkie są do siebie podobne a jednak są różnice,możesz jeszcze popatrzeć na spacerówki peg perego są naprawdę lekkie i zwinne
W ogóle dla dziewczyn które zastanawiają się nad polskim producentem polecam gorąco http://www.bebetto.pl/ zwłaszcza niko + do których możecie wpiąć nawet maxi cosi fotel,luce,solarisa B to są naprawdę lekkie wózki ale z pompowanymi kołami,fajnie się też sprzedaje tutek grander,tambero mają też wózki retro http://tutek.pl/produkty
Te wózki bebetto naprawdę mi się podobają i ta waga! Widzę, że masz bardzo dużą orientacje w temacie, więc może kiedyś, jak miałabyś czas wypisałabyś firmy z rożnym asortymentem dla dzieciaczków, które polecasz/dobrze się sprzedawały. Myślę, że ułatwiłoby to wielu z nas, tym bardziej tym zielonym w temacie jak ja, poszukiwania wielu rzeczy. Ślicznie proszę

A propos tematów wózków, gdzie w Poznaniu oglądaliście, te wózki o których wczoraj pisałaś?
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:48   #2538
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Dzisiaj trzeci dzień bez wymiotów - czyżby nadeszła ta chwila, kiedy wreszcie ranki będą wyglądać "normalnie"?
Super mam nadzieję że nie będziesz już miała tych sensacji
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:55   #2539
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Dzień dobry!
U nas też pogoda średnia, wieje i jakoś tak się chmurzy coraz bardziej.
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego co Wam się podoba,jeżeli to ma być taka większa spacerówka która ze specjalnym śpioworkiem zastępuje głęboki to takie też mamy na sklepie np. http://babynet.pl/baby-design-wozek-...rint-p-61.html tu masz koła piankowe,skrętne z blokadą i dość duże, mamy jeszcze bebetto filippo z pompowanymi kołami skrętnymi z blokadą,jak zakupisz zimowy śpiworek to spacerówka idealna http://www.youtube.com/watch?v=_2mWdIf6Ymo z tej samej firmy mamy jeszcze niko z pompowanymi kołami http://www.youtube.com/watch?v=th6rNoIBdG0 i magelana z pianką http://www.youtube.com/watch?v=ZNHPRUBw_dE wszystkie są do siebie podobne a jednak są różnice,możesz jeszcze popatrzeć na spacerówki peg perego są naprawdę lekkie i zwinne
W ogóle dla dziewczyn które zastanawiają się nad polskim producentem polecam gorąco http://www.bebetto.pl/ zwłaszcza niko + do których możecie wpiąć nawet maxi cosi fotel,luce,solarisa B to są naprawdę lekkie wózki ale z pompowanymi kołami,fajnie się też sprzedaje tutek grander,tambero mają też wózki retro http://tutek.pl/produkty
Dziękuję Ci za wszystkie linki! Ogólnie właśnie szukałam czegoś podobnego do tych pierwszych co wstawiłaś Zastanawiam się jeszcze czy przyda mi się przekładana rączka (jak zrobi się cieplej to już planuję przenieść malucha do spacerówki, bo z tą gondolą to ciężko mi będzie). No i muszę jeszcze cenowo sobie te wózki zobaczyć, bo nie wiem czy na wszystkie nas stać
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Witam Was w ten zimny dzień. Ja się pytam gdzie to lato?? co do wózków to kompletnie nie wiem jaki a widzę że Wy obcykane już w temacie wszystkie wózki które pokazujecie są fajne tylko kurczę jakie ceny.... Nie ma co oszczędzać na takim sprzęcie ale 2,5 h- 3 tys za wózek to trochę sporo. Powariowali z tymi cenami
Mnie też ceny wózków z początku zabiły...ale wczoraj przeglądając allegro np natchnęłam się na wyprzedaż wózków babyactive 2w1 (modelu akurat zapomniałam ale to z 2012 roku) -cena poniżej 1000 zł (tylko kolor był jeden do wyboru), więc myślę, że jak człowiek poszuka to znajdzie coś dobrego odpowiedniego dla swojej kieszeni
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 09:04   #2540
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Mamusie czy którąś z Was też co chwile męczą infekcje intymne w tej ciąży?
Kurczę ja co chwilę czuję, że coś mi tam nie tak
Brałam już lek przepisany przez ginekologa ale to wraca i wraca ech...<zalamka>
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:04   #2541
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Te wózki bebetto naprawdę mi się podobają i ta waga!
Faktycznie waga wózków super! Ceny też do przeżycia
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:14   #2542
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Witam Was w ten zimny dzień. Ja się pytam gdzie to lato?? co do wózków to kompletnie nie wiem jaki a widzę że Wy obcykane już w temacie wszystkie wózki które pokazujecie są fajne tylko kurczę jakie ceny.... Nie ma co oszczędzać na takim sprzęcie ale 2,5 h- 3 tys za wózek to trochę sporo. Powariowali z tymi cenami
Z chęcią oddam trochę "słońca" u mnie już morderczo gorąco uff...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mamusie czy którąś z Was też co chwile męczą infekcje intymne w tej ciąży?
Kurczę ja co chwilę czuję, że coś mi tam nie tak
Brałam już lek przepisany przez ginekologa ale to wraca i wraca ech...<zalamka>
Mi ostatni coś nie halo było i pomógł mi żel do higieny intymnej tyle że podmywałam się po każdej wizycie i toalecie i przeszło:

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=7275
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:16   #2543
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mamusie czy którąś z Was też co chwile męczą infekcje intymne w tej ciąży?
Kurczę ja co chwilę czuję, że coś mi tam nie tak
Brałam już lek przepisany przez ginekologa ale to wraca i wraca ech...<zalamka>
Może przepisany przez lekarza lek nie był trafiony. Miałaś robiony posiew? W ten sposób najlepiej się dowiesz co Cię nęka i jakie leki powinnaś brać. Ja jak wspomniałam, że coś mnie niepokoi od razu zostałam wysłana na posiew, po to, żeby nie trafiać lekami w ciemno.
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:17   #2544
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Te wózki bebetto naprawdę mi się podobają i ta waga! Widzę, że masz bardzo dużą orientacje w temacie, więc może kiedyś, jak miałabyś czas wypisałabyś firmy z rożnym asortymentem dla dzieciaczków, które polecasz/dobrze się sprzedawały. Myślę, że ułatwiłoby to wielu z nas, tym bardziej tym zielonym w temacie jak ja, poszukiwania wielu rzeczy. Ślicznie proszę

A propos tematów wózków, gdzie w Poznaniu oglądaliście, te wózki o których wczoraj pisałaś?
Jeżeli będzie któraś z Was potrzebować pomocy to pomoge,na tyle ile będę potrafiła,ja mogę tylko opierać się na opinii klienta bo sprawdzonych przeze mnie rzeczy jeszcze nie mam
Wczoraj byliśmy na ul Serbskiej 9 za tesko sklep mieści się w tym centrum co meble BRW,mają naprawdę duży wybór wózków faktycznie wszystkie te co na stronie Bobo Wózki,bebetto też mają,BabyActive też...mają prawie wszystko,ale cenowo u nich np. nasz Peg Perego 600 zł drożej na sklepie,wiec zamówimy z Bobo Wózki z Gdyni internetowo a w razie reklamacji możemy odstawić do najbliższego ich sklepu
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:19   #2545
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Witam Was, u mnie dziś zaczyna się 16 tc


mam za równy tydzień wizytę i wyobraźcie sobie, że będę całkiem sama - mąż jedzie do pracy na kilka dni, mama na urlop, jedna przyjaciółka w pracy, druga jedzie nad morze.. siostra mamy (też bliska) na urlopie... oszaleje chyba. Nie chcę jechać z nimi bo mam dwie wizyty, jedna u Gina, druga w piątek znów z wynikami na boreliozę...

a co jeśli coś będzie nie tak...? ... ktoś mnie nastraszył że znał osobę, której dzieciątko umarło, nie wiedziała czuła się ok, niby nic... a jednak. Mówię, ze takie rzeczy częściej (co oczywiście nie jest regułą!) przy nadciśnieniu (Pani była raczej otyła, więc nadciśnienie mogła mieć - nie jestem lekarzem więc tłumaczę sobei to na chłopski rozum) twierdziła, że zdrowa była... PODOBNO. Wyszła jej wysypka bo płód już .. no wiecie. Tak się zeschizowałam, że zwyczajnie się boje chce już poczuć te ruchu no!! wiedzieć że mały tam jest (mała )
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:23   #2546
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Lolita25 dziękuje za odpowiedź. a jak oceniasz ceny innych rzeczy w tym sklepie? ubranek, bajerów?
Też tam mieliśmy zamiar jechać oglądać wózki.
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:23   #2547
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Z jedną zdążyłam już wczoraj porozmawiać a jeszcze pewnie odezwę się na wątku mam bliźniaczych



Dzięki za opinię. Wątpię, żebym mogła go sobie gdzieś w okolicy pooglądać no ale mam jeszcze kuuuupę czasu więc będę szukać.
Tu masz sklepy w całej Polsce w których sprzedawane są Baby Active
http://www.babyactive.pl/sklepy/
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:26   #2548
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Ja dziś mam na 16:15 wizytę u gina. Ciekawe co mi dalej zaleci

migotka-- nie słuchaj że ktoś tam coś tam. Takie opowieści to w większości pokolorowane opowiastki. Wszystko będzie ok i nie nerwujsia
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:29   #2549
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Lolita25 dziękuje za odpowiedź. a jak oceniasz ceny innych rzeczy w tym sklepie? ubranek, bajerów?
Też tam mieliśmy zamiar jechać oglądać wózki.
Pisząc szczerze to skupiliśmy uwagę tylko na wózkach
A i tak straciliśmy tam prawie 2h bo trzeba było porównać modele nad którymi się zastanawialiśmy,ale dziewczyna bardzo miła,wszystko pokazała...warto sobie jechać obejrzeć,oni na razie mają tylko 3 sklepy w Polsce a naprawdę bardzo duży wybór
Ale ubranek za dużo to tam nie było,troche zabawek,grzechotek wisiało, jakieś 2 łóżeczka ale nie patrzyłam na ceny,oni chyba najwięcej wózków,spacerówek i foteli mają
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 09:39   #2550
Lusso
Raczkowanie
 
Avatar Lusso
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 263
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.2

To moje Maleństwo w 12w2d miałam wcześniej dodać ale kabel gdzieś zapodziałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130716_140146.jpg (99,5 KB, 37 załadowań)
Lusso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.