Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 17:14   #91
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Zrobiłam aktualizację załącznika. Pisze jeszcze jedna osoba w tej sprawie. Inni również powinni napisać im coś na FB. To potężne narzędzie i bardzo wiele osób je czyta. To nie pozostanie bez echa, dlatego ważne jest by reagować.

EDIT
Dziewczyny, kokai odpowiedziało na moją ostatnią wiadomość na profilu i proszą abyście napisały do nich prywatne wiadomości ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i dokładnymi numerami zamówień. Osoba, która odpisała mi sprawdzi to osobiście.
Li do kogo mam napisac jak nie mam facebooka?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anilewe333 Pokaż wiadomość
moja Prada dotarła, bardzo dziękuję za wspólne zakupy
ja również bardzo dziekuję

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Założyłam konto na fb, tylko po to, aby móc napisać co o tym myślę i coś nie przychodzi mi na maila potwierdzenie
Może ktoś z Was mógłby to zamieścić w moim imieniu, bo zanim napiszę do fb, że nie dostałam potw, to już mnie nie będzie w kafejce

Oto treść;
"Nie korzystam z fb, ale widząc to mydlenie oczu, nie potrafię się nie ustosunkować do wypowiedzi kokai.
I założyłam konto, mam nadzieję, że szybko będę mogła je usunąć, bo osobiście jestem przeciwniczką tego typu rzeczy jak fb.
To co się obserwuje, to paranoja, inaczej tego nazwać nie można.
Człowiek zamawia perfumy, dostaje przeterminowane i jeszcze musi się domagać wręcz oczywistej rzeczy, jaką powinno być natychmiastowe pozytywne rozpatrzenie reklamacji.
W takiej sytuacji powinno być natychmiastowa reakcja ze strony perfumerii, natychmiastowa podkreślam reakcja na maile ...
To jest niedopuszczalne, aby poszkodowana osoba musiała wielokrotnie pisać maile, bo wszystkie przez ileś ładnych dni z rzędu są ignorowane, rozmowy telefoniczne rozłączane, to jest podejście poważnej firmy?
Jak pracownik może mówić poszkodowanej osobie, że za wys. do kokai zwrotu nie otrzyma, bo kokai nic nie wiedziało o tym, co wysyła??
Sprzedawca nie wie co wysyła??
To w obowiązku sprzedawcy jest sprawdzenie czy produkt jest nieprzeterminowany ...
Zwłaszcza w przypadku unikatu, powinni sprawdzić czy zapach jest w porządku.
A nie nie wiadomo jakąś ilość takich bubli posłać w Polskę.
I potwierdzam w miarę zdobywanie informacji na forum perfumowym o kolejnych przypadkach popsutych Sonii, perfumy cały czas widniały na stronie, specjalnie to obserwowałam.
Więc wszystkie informacje, które tu czytam ze strony to dla mnie nieporozumienie i robienie z klientów ...
Swoją drogą ciekawe ile osób zamówiło owy unikatowy pomarańczowy sweterek, nie znając zapachu, ile osób nawet nie wie, nie interweniuje, bo a nóż nie poznało się na tym, że zapach jest popsuty, może ktoś uznał, że to taki specyficzny zapach?
Ciekawa jestem, czy każda z osób, nawet te, które nie złożyły reklamacji, została poinformowana przez firmę o wysłaniu popsutych perfum.
Przecież ktoś mógł komuś dać w prezencie te perfumy, a osoba obdarowana po otwarciu przemilczy ten fakt.
To działanie na niekorzyść marki, robienie złego pr-u marce Rykiel.
Inna sprawa, ciekawe czy nauczeni błędem albo celowym działaniem, ale wykrytym i ostro skrytykowanym, sprawa zostanie odpowiednio przeprowadzona z innymi unikatami na str kokai np. unikatową Escadą Sport?
Tu można by było pisać i pisać, swoją drogą perfumeria powinna zadbać o poszkodowaną osobę i powinien być wysłany kurier po tą przesyłkę, tak to jest załatwiane w perfumeria.pl i pedet.pl, tam reklamacje są rozpatrywane i przeprowadzane wzorowo, od razu tel, wysyłany kurier ...
I nieodpowiednie podejście do klienta, ignorowanie wiele dni maili ... jest tak samo nie w porządku, jak sprzedaż trefnych perfum.
Nie mam za bardzo czasu sprawdzania literówek, więc zostawiam komentarz w postaci surowej - Ada Karpiak" - można dać dopisek z moim imieniem, bo i tak założyłam prawdziwe konto tylko po to, żeby zareagować na takie mydlenie oczu ... ;(

pozzzziomko

mi nie chodzi o to ze sweterek był zepsuty..bo to sie zdarza..ale o to jak kokai sie zachowalo-nie jestem jakas wielka Pani czy coś ale kurcze no minimum przyzwoitosci to chyba nie za wiele..

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

hehh.właśnie sprawdziłam pocztę i otrzymałam odpowiedzi na 2 maile od Kokai pisane w zeszłym tygodniu..no w sumie lepiej późno niż wcale ale mogło się obyć bez całej tej akcji gdyby podeszli odrazu poważnie do klienta..
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:20   #92
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Dokladnie problemy sie zdarzaja ..., ale wlasnie chodzi o to jak oni te sprawy zalatwiaja, a oni je po prostu "zamiatali pod dywan" - zareagowali tylko dlatego, ze zaczela sie na nich nagonka, tak by pewnie nadal ... Szkoda slow na nich Dostalam na gmaila potw jak dotre kolejny raz do kafejki - to po czasie ale zamieszcze swoje 5 groszy
Reklamowalam produkt na pedeciei tam obsluga jest super a tu - chyba nie rozumieja, ze firma raz dziennie powinna odp na maila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 18:23   #93
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dokladnie problemy sie zdarzaja ..., ale wlasnie chodzi o to jak oni te sprawy zalatwiaja, a oni je po prostu "zamiatali pod dywan" - zareagowali tylko dlatego, ze zaczela sie na nich nagonka, tak by pewnie nadal ... Szkoda slow na nich Dostalam na gmaila potw jak dotre kolejny raz do kafejki - to po czasie ale zamieszcze swoje 5 groszy
Reklamowalam produkt na pedeciei tam obsluga jest super a tu - chyba nie rozumieja, ze firma raz dziennie powinna odp na maila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dokładnie..szkoda już słów na to wszystko..
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:26   #94
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Eeee tam, od razu nagonka. Aż takich zasług sobie nie przypisuję hihi. Nikito, jeśli nie masz FB, poproś kogoś aby w Twoim imieniu napisał do kokai prywatną wiadomość na FB, z danymi i numerem zamówienia.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:33   #95
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Eeee tam, od razu nagonka. Aż takich zasług sobie nie przypisuję hihi. Nikito, jeśli nie masz FB, poproś kogoś aby w Twoim imieniu napisał do kokai prywatną wiadomość na FB, z danymi i numerem zamówienia.
No no .. gdyby nie Ty to kokai nadal by sobie z nas zarty robilo
Jak wspominalam w koncu dzis dostalam odp na 2 z 5 maili napisanych w zeszlym tyg wiec moze niedlugo sprawa sie zakonczy
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 22:40   #96
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Mam nadzieję że sprawa Soni zmierza do szczęśliwego końca - otrzymałam dziś wieczorem mejla że moje zamówienie anulowano i że zwrócą mi należność "wraz z kosztami dostawy" nie wynka mi z tego, że za odesłanie perfum do nich zwrócą nam pieniążki lecz coś się ruszyło. Główną zasługę ma tu liliza, która przytomnie wyciągnęła sprawę na fb. Chylę czoła . Nawiasem mówiąc poruszyłam na fb przed chwilą kwesię zwrotu kasy za przesyłkę reklamacji do nich... Zobaczymy co odpiszą,
__________________

Edytowane przez kanirak
Czas edycji: 2013-12-11 o 22:56
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 14:27   #97
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Udalo mi sie z tele wstawic i jeszcze dopisac kolejne bo az nie mozna sie powstrzymac jak sie czyta taka ciemnote jak ta Czaplicka na fb - szkoda ze nie jestem na komp bo.bym wiecej napisala Poszlo jeszcze w kilku bo co chwile zapominalam ze enter na tel nie dam do nast linijki na fb tylko potw zamieszczenie komentarza Ale z nich oszusci ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2013-12-12 o 14:36
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 14:37   #98
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Udalo mi sie z tele wstawic i jeszcze dopisac kolejne bo az nie mozna sie powstrzymac jak sie czyta taka ciemnote jak ta Czaplicka na fb - szkoda ze nie jestem na komp bo.bym wiecej napisala Poszlo jeszcze w kilku bo co chwile zapominalam ze enter na tel nie dam do nast linijki na fb tylko potw zamieszczenie komentarza Ale z nich oszusci ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czytałam dziś i pusty śmiech mnie ogarnął. Takich Czaplickich jak chwastów wszędzie pełno i żadna chemia nie pomaga. Zawsze toto wylezie...To jak z psami, które sobie przyszły poszczekać na cudze podwórko....

Nikito, przepraszamy za OT
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 15:24   #99
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

No dokladnie - ciemnota nie zna granic, dawno nie czyt takich glupot

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Dyskusja trwa, ale to kokai jest "madre" - chyba nie rozumieja jak sobie pala mosty na wizazu, a ile klientow mieli wlasnie od Nas


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 16:56   #100
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Nie ma problemu Li-w sumie chociaz tak moge sie dowiedziec o tych fejsowych notatkach..chociaz w sumie jak tak poczytalam tego screena to chyba nie zaluje ze nie mam fb.
Dzis mi napisali ze anulowali zamowienie ale nic poza tym.
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:31   #101
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Dziewczyny melduje ze dostalam zwrot z Kokai-co prawda mniej o 20gr ale to juz nieistotne-nie chce miec z nimi juz nic wspolnego.ZWROCILI TAKZE ZA WYSYLKE DO NICH.
Wieczorem porobie zwroty-kto nie podal konta prosze zeby to uczynil Chyba że chce zostawić kesz na nast. rozbiórkę-wtedy nie trzeba słać konta

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Nie ukrywam ze oprocz reklamacji troche ich postraszylam fed.kons. i czarnymi listami na forach perfumowych

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-19 o 22:45
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 11:30   #102
uria
Raczkowanie
 
Avatar uria
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 172
Send a message via Skype™ to uria
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduje ze dostalam zwrot z Kokai-co prawda mniej o 20gr ale to juz nieistotne-nie chce miec z nimi juz nic wspolnego.ZWROCILI TAKZE ZA WYSYLKE DO NICH.
Wieczorem porobie zwroty-kto nie podal konta prosze zeby to uczynil

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Nie ukrywam ze oprocz reklamacji troche ich postraszylam fed.kons. i czarnymi listami na forach perfumowych
Super, że poszli po rozum do głowy i skończyło się happy endem

Melduję, że wczoraj dotarła do mnie Prada, dziękuję za rozbiórkę i liczę na kolejne w przyszłości
__________________

uria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:17   #103
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez uria Pokaż wiadomość
Super, że poszli po rozum do głowy i skończyło się happy endem

Melduję, że wczoraj dotarła do mnie Prada, dziękuję za rozbiórkę i liczę na kolejne w przyszłości
W koncu zalatwione

Rowniez bardzo dziekuje za udzial w rozbiorce i zapraszam znów po Nowym Roku
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 12:45   #104
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Prada u mnie
Raz jeszcze dziękuję
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 22:40   #105
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Prada u mnie
Raz jeszcze dziękuję
Ja również dziękuję
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:07   #106
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

otrzymałam zwrot pieniążków dziękuję
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 10:24   #107
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

dostalam prada prada amber, dzieki.
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.