Czy mój mąż ma z nia romans?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 12:03   #1
Elola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Cool

Czy mój mąż ma z nia romans??


Witam,mam ostatnio problem. Pracujemy razem z TŻ/prowadzimy firmę/-wspolpracujemy z pewna firma tłumaczy. Prowadzi ją kolega a jego zona czasami mu pomaga/przywoziła faktury,rozne pisam do podpisania itp/. Znamy sie generalnie. Kontaktowali sie zarowno z moim TŻ jak i ze mną.W zeszlym roku moj TŻ zaproponowal tym znajomym aby pojechali jako tlumacze na targi zagraniczne.Okazalo sie,ze ten kolega nie mogl ale jego zona pojechala.Dodam, ze razem nocowali u jej rodziny..Od tego czasu jakos dziwnie ta laska przestala sie ze mna kontaktowac,nie widzialam jej caly rok!1,5 miesiaca temu moj maz powiedzial,ze jedzie do tego kolegi wieczorem w sprawie jakiegos pisma.Cos miqłqm jeszcze załatwić i powiedzialam,ze jade z nim. I oto moje zdziwienie! W ich miekszaniu o godz.20,30 czekala na mojego meza ona!Sama!Zastanowilo mnie to.Zaczelam szukac,okazalo się, że kontaktują się na bieżąco a ja nic o tym nie wiem.Czy to nie jest zastanawiąjące?

Edytowane przez Elola
Czas edycji: 2010-10-18 o 22:10
Elola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:15   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Witam,mam ostatnio wielki problem z moim mężem. Pracujemy razem/prowadzimy firmę/-wspolpracujemy z pewna firma tłumaczy. Prowadzi ją pewien kolega a jego zona czasami mu pomaga/przywoziła faktury,rozne pisam do podpisania itp/. Znamy sie generalnie. Kontaktowali sie zarowno z moim mezem jak i ze mną.W zeszlym roku moj maz zaproponowal tym znajomym aby pojechali jako tlumacze na targi w Niemczech.Okazalo sie,ze ten kolega nie mogl ale jego zona pojechala.Dziwnie sie czulam kiedy moj maz sam z bratem jechal na targi z nia/z noclegiem/.Od tego czasu jakos dziwnie ta laska przestala sie ze mna kontaktowac,nie widzialam jej caly rok!1,5 miesiaca temu moj maz powiedzial,ze jedzie do tego kolegi wieczorem w sprawie jakiegos pisma.Cos mnie wzielo i powiedzialam,ze jade z nim. I oto moje zdziwienie! W ich miekszaniu o godz.20,30 czekala na mojego meza ona!Sama!Zastanowilo mnie to.Zaczelam szukac,sprawdzilam jego billingi i odkrylam,ze na bieżąco się z soba kontaktują! Przez caly rok po kilka smsów i telefonów miesiecznie!Nawet w niedziele!On twierdzi,ze to tylko sprawy sluzbowe ale jakos mu nie wierze.Dlaczego ja nie mam pojecia,ze on sie z nia w ogole kontaktuje?Wysmarowalam jej sms,ze od tej pory ma wszystkie sprawy zalatwiac ze mna.Nie wuerzycie- a ona dalej dzwoni do niego!Chce wyjasniac z nim dlaczego ma sprawy zalatwiac ze mna.Co o tym sadzicie?Czy ja przesadzam?
A zapytałaś go, czy ma z nią romans?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:22   #3
Elola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Tak,zaprzecza i smieje sie ze mnie,wręcz obraża.Miesiąc temu zabroniłam mu z nia kontaków/dowiedzialam sie, że ona nie jest moralną osobą/. W sobotę znalazłam w jego telefonie smsy do niej>niby nic takiego ale przeciez zabronilam mu sie z nia kontaktowac.Przysiegal,ze te smsy to byl ostatni kontakt.Niestety wczoraj przyszedł nowy billing-dzwonił do niej także....
Elola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:25   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Tak,zaprzecza i smieje sie ze mnie,wręcz obraża.Miesiąc temu zabroniłam mu z nia kontaków/dowiedzialam sie, że ona nie jest moralną osobą/. W sobotę znalazłam w jego telefonie smsy do niej>niby nic takiego ale przeciez zabronilam mu sie z nia kontaktowac.Przysiegal,ze te smsy to byl ostatni kontakt.Niestety wczoraj przyszedł nowy billing-dzwonił do niej także....
No to wszystko jasne, niestety.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:25   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
kiedy moj maz sam z bratem jechal na targi z nia/z noclegiem/.
No to sam czy z bratem ?
Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Tak,zaprzecza i smieje sie ze mnie,wręcz obraża.Miesiąc temu zabroniłam mu z nia kontaków/dowiedzialam sie, że ona nie jest moralną osobą/.
W gazecie było napisane czy w Wiadomościach mówili ? Do kościoła dziewczyna nie chodzi czy też złe masło kupuje ?

Skoro mąż mówi, że nie ma z nią romansu, to dlaczego mu nie wierzysz ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:28   #6
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Może pogadaj z mężem tej pani?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:28   #7
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Skoro mąż mówi, że nie ma z nią romansu, to dlaczego mu nie wierzysz ?
A Ty byś uwierzyła? no, proszę Cię...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 12:28   #8
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Meza na smyczy nie utrzymasz, jak bedzie chcial zdradzic, to zdradzi.
Poki co dowodu zadnego nie masz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:28   #9
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

A Twój mąż ani razu nie zapytał o tego smsa, co jej wysłałaś? Bo skoro dalej do niego dzwoni to wydaje mi się, że zignorowała Twoją prośbę o niekontaktowanie się z nim za przyzwoleniem Twojego męża. Chyba, że w ogóle nie wspomniała mu o tym smsie.
Cieżko stwierdzić, czy Cię zdradza czy nie po opisie historii. Musisz z nim porozmawiać.
Mi na przykład nigdy nie udało się stworzyć takiej bliskiej relacji, 'przyjaźni' wręcz z jakimś innym mężczyzną kiedy byłam w związku.
Co innego gdyby się poznali przed związkiem z Tobą, ale zbudowanie takiej bliskiej relacji, jaka ich łączy będąc już w związku z kimś innym zaniepokoiłoby mnie. Słusznie się martwisz.
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:30   #10
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to sam czy z bratem ?
W gazecie było napisane czy w Wiadomościach mówili ? Do kościoła dziewczyna nie chodzi czy też złe masło kupuje ?

Skoro mąż mówi, że nie ma z nią romansu, to dlaczego mu nie wierzysz ?
A uwazasz ze gdyby mial romans to by sie do tego beztrosko przyznal
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:33   #11
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Tak,zaprzecza i smieje sie ze mnie,wręcz obraża.Miesiąc temu zabroniłam mu z nia kontaków/dowiedzialam sie, że ona nie jest moralną osobą/. W sobotę znalazłam w jego telefonie smsy do niej>niby nic takiego ale przeciez zabronilam mu sie z nia kontaktowac.Przysiegal,ze te smsy to byl ostatni kontakt.Niestety wczoraj przyszedł nowy billing-dzwonił do niej także....
jak można zabronic komuś z kimś rozmawiać? To przecież ograniczenia praw konstytucyjnych
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 12:35   #12
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Tak,zaprzecza i smieje sie ze mnie,wręcz obraża.Miesiąc temu zabroniłam mu z nia kontaków/dowiedzialam sie, że ona nie jest moralną osobą/. W sobotę znalazłam w jego telefonie smsy do niej>niby nic takiego ale przeciez zabronilam mu sie z nia kontaktowac.Przysiegal,ze te smsy to byl ostatni kontakt.Niestety wczoraj przyszedł nowy billing-dzwonił do niej także....
Jezu, ale co znaczy "zabroniłam mu"...
Sorry ale przez gardło by mi nie przeszło "zabraniam ci". No trudno kochanie, jak nie doceniasz tej cudnej istoty jaką jestem i wolisz inną to znaczy żeś głupi jak but... I idź gdzie cie oczęta poniosą.

Wiesz co, gdybym ja podejrzewała, ze mój mąż od dłuższego czasu ma romans to dwa wyjścia:
a. rozmowa z facetem, on się wytłumaczy, ja mu wierzę
b. rozmowa z facetem, ja mu nie wierzę, pakuj manty i fora ze dwora. Wybacz, ale Ty myslisz że twój maż od póltora roku śpi z inna kobietą i dalej z nim śpisz, jesz, mieszkasz i robisz tyle, że "zabraniasz mu" spotykać się z tą panią. A on cię ma w du..e. I co teraz zrobisz? Znowu mu zabronisz? Będziesz śledziła, zrobisz tamtej awanturę?
A czy to coś zmieni?
Nie wierzysz w to, że nie mają romansu i niby co, chcesz ratowac małżeństwo? Po półtora roku pukania innej?

A jesli ty nas pytasz czy facet ma romans, to ja odpowiadam: wróżką nie jestem.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-09-24 o 12:38
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:36   #13
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Witam,mam ostatnio wielki problem z moim mężem. Pracujemy razem/prowadzimy firmę/-wspolpracujemy z pewna firma tłumaczy. Prowadzi ją pewien kolega a jego zona czasami mu pomaga/przywoziła faktury,rozne pisam do podpisania itp/. Znamy sie generalnie. Kontaktowali sie zarowno z moim mezem jak i ze mną.W zeszlym roku moj maz zaproponowal tym znajomym aby pojechali jako tlumacze na targi w Niemczech.Okazalo sie,ze ten kolega nie mogl ale jego zona pojechala.Dziwnie sie czulam kiedy moj maz sam z bratem jechal na targi z nia/z noclegiem/.Od tego czasu jakos dziwnie ta laska przestala sie ze mna kontaktowac,nie widzialam jej caly rok!1,5 miesiaca temu moj maz powiedzial,ze jedzie do tego kolegi wieczorem w sprawie jakiegos pisma.Cos mnie wzielo i powiedzialam,ze jade z nim. I oto moje zdziwienie! W ich miekszaniu o godz.20,30 czekala na mojego meza ona!Sama!Zastanowilo mnie to.Zaczelam szukac,sprawdzilam jego billingi i odkrylam,ze na bieżąco się z soba kontaktują! Przez caly rok po kilka smsów i telefonów miesiecznie!Nawet w niedziele!On twierdzi,ze to tylko sprawy sluzbowe ale jakos mu nie wierze.Dlaczego ja nie mam pojecia,ze on sie z nia w ogole kontaktuje?Wysmarowalam jej sms,ze od tej pory ma wszystkie sprawy zalatwiac ze mna.Nie wuerzycie- a ona dalej dzwoni do niego!Chce wyjasniac z nim dlaczego ma sprawy zalatwiac ze mna.Co o tym sadzicie?Czy ja przesadzam?
zamiast dramatyzowac, grzebac małzonkowi w bilingach i komórce i go przypierać do muru, strój się , maluj na potęgę, pare razy nie odbierz telefonu od męza i zajmij się kolegowaniem z jakiś sympatycznym znajomym. Ciekawe co szanowny małzonek na to.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:41   #14
Elola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Nie da sie z nim nawet o tym rozmawiać,bo on się wścieka.najlepsze było wczoraj jak do niego zadzwoniła.Miala pecha,ze je byłam obok niego.Powiedzial,ze chciala mu fakturę przywieźć I CHCE SIE ZAPYTAC DLACZEGO JA DO NIEJ TAKIE SMSY PISZĘ. Wscieklam sie po prostu,bo miala sie kontakowac ze mna a on mial z nia nie rozmawiac tylko kazac jej dzwonic do mnie!Zadzwonilam do niej,ze mnie ma przywiezc fakture-to uslyszalam,ze ja posle mailem!Dobre,co?!Z nim miala sie spotkac a mnie mailem!

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
zamiast dramatyzowac, grzebac małzonkowi w bilingach i komórce i go przypierać do muru, strój się , maluj na potęgę, pare razy nie odbierz telefonu od męza i zajmij się kolegowaniem z jakiś sympatycznym znajomym. Ciekawe co szanowny małzonek na to.


A wiesz,ze o tym pomyslalam!? Chba tak zrobie...
Elola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:44   #15
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Nie da sie z nim nawet o tym rozmawiać,bo on się wścieka.najlepsze było wczoraj jak do niego zadzwoniła.Miala pecha,ze je byłam obok niego.Powiedzial,ze chciala mu fakturę przywieźć I CHCE SIE ZAPYTAC DLACZEGO JA DO NIEJ TAKIE SMSY PISZĘ. Wscieklam sie po prostu,bo miala sie kontakowac ze mna a on mial z nia nie rozmawiac tylko kazac jej dzwonic do mnie!Zadzwonilam do niej,ze mnie ma przywiezc fakture-to uslyszalam,ze ja posle mailem!Dobre,co?!Z nim miala sie spotkac a mnie mailem!
A nie przyszło Ci do głowy, że chciała się z nim spotkac, żeby go zapytać co ci na mózg padło?

Tak szczerze powiem, że na miejscu tej kobiety, gdybym nie miała romansu z twoim mężem tak samo bym postąpiła. Chciałbym z nim pogadać co tez zonie się stało z głową a z żoną bym nie chciała gadać, bo wariatów się boję.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:44   #16
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Elola ale co ty na ta panne sie wsciekasz? Jesli chcesz byc na kogos zla, to mozesz byc jedynie na meza.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:44   #17
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Witam,mam ostatnio wielki problem z moim mężem. Pracujemy razem/prowadzimy firmę/-wspolpracujemy z pewna firma tłumaczy. Prowadzi ją pewien kolega a jego zona czasami mu pomaga/przywoziła faktury,rozne pisam do podpisania itp/. Znamy sie generalnie. Kontaktowali sie zarowno z moim mezem jak i ze mną.W zeszlym roku moj maz zaproponowal tym znajomym aby pojechali jako tlumacze na targi w Niemczech.Okazalo sie,ze ten kolega nie mogl ale jego zona pojechala.Dziwnie sie czulam kiedy moj maz sam z bratem jechal na targi z nia/z noclegiem/.Od tego czasu jakos dziwnie ta laska przestala sie ze mna kontaktowac,nie widzialam jej caly rok!1,5 miesiaca temu moj maz powiedzial,ze jedzie do tego kolegi wieczorem w sprawie jakiegos pisma.Cos mnie wzielo i powiedzialam,ze jade z nim. I oto moje zdziwienie! W ich miekszaniu o godz.20,30 czekala na mojego meza ona!Sama!Zastanowilo mnie to.Zaczelam szukac,sprawdzilam jego billingi i odkrylam,ze na bieżąco się z soba kontaktują! Przez caly rok po kilka smsów i telefonów miesiecznie!Nawet w niedziele!On twierdzi,ze to tylko sprawy sluzbowe ale jakos mu nie wierze.Dlaczego ja nie mam pojecia,ze on sie z nia w ogole kontaktuje?Wysmarowalam jej sms,ze od tej pory ma wszystkie sprawy zalatwiac ze mna.Nie wuerzycie- a ona dalej dzwoni do niego!Chce wyjasniac z nim dlaczego ma sprawy zalatwiac ze mna.Co o tym sadzicie?Czy ja przesadzam?
Kilka miesięcznie? To jakiś niemrawy ten romans...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:45   #18
Crazy in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: California
Wiadomości: 66
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

dziwna sytuacja ja na Twoim miejscu zrobiłabym konfrontacje ona i jej mąż+ Ty i Twój mąz. Ciekawe czy jej facet wie o tym wszystkim. Poza tym postawiłabym swojemu męzowi ultimatum. I wcale nie przesadzasz, masz prawo miec takie podejrzenia.
Crazy in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:46   #19
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
zamiast dramatyzowac, grzebac małzonkowi w bilingach i komórce i go przypierać do muru, strój się , maluj na potęgę, pare razy nie odbierz telefonu od męza i zajmij się kolegowaniem z jakiś sympatycznym znajomym. Ciekawe co szanowny małzonek na to.
A co jej to da?
W sumie zrobi z siebie idiotkę a niczego tym nie udowodni, ani winy męża ani jego niewinnosci.
Będzie dalej się zastanawiac czy on ją zdradził a do tego on będzie miał jeszcze wymówkę, że niby to ona go zdradziła.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 12:49   #20
Elola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A nie przyszło Ci do głowy, że chciała się z nim spotkac, żeby go zapytać co ci na mózg padło?

Tak szczerze powiem, że na miejscu tej kobiety, gdybym nie miała romansu z twoim mężem tak samo bym postąpiła. Chciałbym z nim pogadać co tez zonie się stało z głową a z żoną bym nie chciała gadać, bo wariatów się boję.

Ale ona przeciez nie wie,ze ja ich podejrzewam o cos! Napisalam jej grzecznego smsa,ze poniewaz moj maz ma duzo na glowie ja przejmuje kilka spraw i od tej pory proszę się ze mna kontaktować. Przeciez to stosunki sluzbowe-wiec nie wiem w czym problem dla niej kontaktowac sie ze mna!!!! Ja się zastanawiam czy cos ich laczy,nie moge z nia wprost rozmawiac na razie.
Elola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:53   #21
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A co jej to da?
przynajmniej się zrewanżuje za jego ignorancję i niesłowność i poprawi sobie samopoczucie
poza tym, przeciez nie namawiam jej do zdrady

Cytat:
Napisane przez Elola Pokaż wiadomość
Przysiegal,ze te smsy to byl ostatni kontakt.Niestety wczoraj przyszedł nowy billing-dzwonił do niej także....
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:05   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Elola ale co ty na ta panne sie wsciekasz? Jesli chcesz byc na kogos zla, to mozesz byc jedynie na meza.
dokładnie
nie chcę cię dobijać ale wzięłaś pod uwage ,że to twój mąż może jest prowokatorem ew. romansu ?
Złap go za jakies wrażliwe miejsce to sie przyzna ,pytanie czy jest do czego ?

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Kilka miesięcznie? To jakiś niemrawy ten romans...
Niekoniecznie ,resztę sobie "mówią" w 4 oczy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:13   #23
Elola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
dokładnie
nie chcę cię dobijać ale wzięłaś pod uwage ,że to twój mąż może jest prowokatorem ew. romansu ?
Złap go za jakies wrażliwe miejsce to sie przyzna ,pytanie czy jest do czego ?

Wlasnie,caly czas sie zastanawiam czy cos jest czy nie.

Niekoniecznie ,resztę sobie "mówią" w 4 oczy
Dokladnie. .Te ich kontakty wygladaja tak: kilka smsow jednego dnia i okolo.20.00 jego telefon do niej,ktory trwa kilka sekund.Czy kontaktyu sluzbowe tak wygladaja?Poza tym ona na kazde imieniny,urodziny i swieta wysyla do niego smsy.Nie do mnie choc tez mnie zna.Do niego!

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Zapomnialam dodac,ze on ma czas zeby sie z kims spotykac. Ja wczesniej koncze prace i jade po dziecko a on wraca kolo 19-20/konczy orace o 18/ lub podobno jedzie grac w pilke i wraca kolo 21/22......

Edytowane przez Elola
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:14
Elola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:16   #24
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

A może pogadaj z tym kolegą, mężem "koleżanki" Twojego ukochanego? Może też coś podejrzewa albo coś o tym wie? W sumie też powinien być zaniepokojony zachowaniem żony.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:18   #25
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A może pogadaj z tym kolegą, mężem "koleżanki" Twojego ukochanego? Może też coś podejrzewa albo coś o tym wie? W sumie też powinien być zaniepokojony zachowaniem żony.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:19   #26
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Skoro razem prowadzicie firmę to powinnaś cokolwiek wiedzieć o tych niby sprawach służbowych. Poza tym jego zachowanie gdy go pytasz co jest grane nie jest na miejscu. Wątpię, żeby jakakolwiek rozmowa pomogła, przecież się nie przyzna do romansu.
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:25   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A może pogadaj z tym kolegą, mężem "koleżanki" Twojego ukochanego? Może też coś podejrzewa albo coś o tym wie? W sumie też powinien być zaniepokojony zachowaniem żony.

Ale po co ?moze maja taki uklad i romanse na boku ,moze jemu to nie przeszkadza ,moze ... nie wiem po co go w to wciagac szczegolnie ,że może wyjśc na idiotke i przed nim.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:28   #28
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ale po co ?moze maja taki uklad i romanse na boku ,moze jemu to nie przeszkadza ,moze ... nie wiem po co go w to wciagac szczegolnie ,że może wyjśc na idiotke i przed nim.
A ja bym porozmawiała.
Przecież jego żonka z moim mężem coś, a ja mam prawo wiedzieć.
Nawet jeśli robią sobie boki wzajemnie.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:29   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Poczekaj, uruchamiam swój sprzęt....




jeszcze chwilę....













jeszcze....









już, zaraz.....




















odrobinkę cierpliwości....























uwaga uwaga.....






















NIE MA !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:30   #30
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: Czy mój mąż ma z nia romans??

Moim zdaniem rozmowa nic nie da, bo czy ma romas z tamta kobitką czy nie ma romansu, to i tak i tak powie, ze nie ma... chyba oczywiste, ze sie nie przyzna i tu sie sprawa nie wyjasni.
No cóż, mozliwe, ze jest tak, ze przesadzasz, ze oni rzeczywiscie sie ze soba kontaktują w sprawach firmy i troche glupio robisz 'zabraniając' facetowi kontaktowania sie z jakas kobietą... dopoki nie bedziesz miala dowodow to nie zabraniaj, przeciez nie masz pewnosci czy maja romans, trudno, zeby teraz nie mogl gadac z zadna inna kobieta procz Ciebie.
Jednak z drugiej strony jesli masz jakies wątpliwosci, po prostu to sprawdz... trudno powiedziec jak, pogadaj z jego kolegami, z mezem tej kobiety, nie mam pomyslu co masz zrobic zeby miec 100% pewnosc, chyba musialabys wynajac prywatnego detektywa ^^ ale moze sprawa sama sie wyjasni...
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.