Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 12:41   #1
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700

Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.


Błagam pomóżcie , bo juz nie wiem co robic.
Mam włosy bardzo sztywne i duzo. Kazda fryzjerka zwraca mi uwage na sztywnosc moich włosów. Fryzjerzy twierdza , ze to sprawa genetyczna. Nie wynika u mnie ze zniszczenia włosów .Cały czas nosiłam krótkie włosy i ta genetyczna przypadłosc wrecz mi pasowała. Teraz włosy zapuszczam i juz tak fajnie nie jest .
Szukam jakiegos srodka , najchetniej balsamu , maseczki ,które beda miały działanie silnie zmiekczajace.
Próbowałam reene blanche, jedwabiu , odzywek elsev , hergon , nafte kosmetyczna , olejek rycynowy, odzywka i szampon fructis( ten duet minimalnie pomógł),.
Nie próbowałam jeszcze olejków jojoba , kokosowego i masła karite ( moze one by cos zmienily)
Obecnie nabawiłam się szczeciny jak u świni przez szampon i odzywke radical.
Pomóżcie mi znalesc jakis dobry srodek , moga to byc tez srodki dla
dzieci.Wszytstko mi jedno co to bedzie.ABy DZIALALO!!!!
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:02   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Aguś, ja też miałam bardzo sztywne włosy, na szczęście tylko na końcach, u mnie były przesuszone, zniszczone farbowaniem, rozjaśnianiem. Bardzo pomógł mi szampon kadus repair energy. Włosy zrobiły się mięciutkie, lśniące i gładkie, do tego wzmocniły się. Używam razem z tym szamponem odżywki z pantene intensywna regeneracja i jestem zachwycona. Może sztywność Twoich włosów wynika z genetyki, ale nawilżanie powinno pomóc.
Pozdrawiam i powodzenia
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:33   #3
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Dzieki Madziunia , moze ktos jeszcze ma jakis pomysł?
Przypomniało mi sie ze uzywalam jeszcze loreala prof. absoluta ale tez nic nie pommogl
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:51   #4
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

wiesz, znalazłam ostatnio jakiś szampon przeciwłupieżowy, Ocerin bodajże. Ma w składzie mocznik, który powinien działać zmiękczająco.
Na twoim miejscu wybrałabym się na forum "biochemia kosmetyczna", tam dziewczyny powinny Ci pomóc. Myślę że na włosy mogą podziałać te same składniki, które zmiękczają zrogowaciały naskórek, ale lepiej zapytaj specjalistek
Tutaj masz wykaz substancji kosmetycznych działających zmiękczająco

i jeszcze takie coś znalazłam

a tutaj przepis na domową maseczkę bananową, która ma podziałać na twarde włosy
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-02-01 o 16:12
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:01   #5
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Ja miałam tez taki problem szorstkie matowe włosy blee. I przyszedł dzien ze je zafarbowałam , po farbowaniu struktura włosa diametralnie sie zmieniła są miekie i miłe w dotyku aż chce sie je teraz zapuszczac.
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 21:00   #6
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

tak sobie jeszcze pomyślałam, może powinnaś pić więcej wody, żeby nawilżyć siebie generalnie od środka nie masz suchej skóry? bo jeśli nie to...'ve got no clue
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 21:44   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Tak jak napisała Venus, mocznik wykazuje działanie zmiękczające, podobnie RUMIANEK w większym stężeniu ( może spróbuj płukanki z niego?). Starym sposobem na sztywne włosy jest tez płukanie z dodakiem niewielkiej ilości OCTU ( tak robi min moja sądiadka, ale nie próbowałam, nie mam takiej potrzeby ).Właściwości zmiękczające posiada tez CYTRYNA oraz POKRZYWA ( także można zrobić płukankę na bazie wyciągu)
Z produktów , których producenci deklarują działanie zmiękczające włos:
Klorane - Balsam na bazie mleczka z owsa
Naphera- balsam do włosów z naftą kosmetyczną
Tiens-Tianshi szampon do włosów
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 22:09   #8
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
tak sobie jeszcze pomyślałam, może powinnaś pić więcej wody, żeby nawilżyć siebie generalnie od środka nie masz suchej skóry? bo jeśli nie to...'ve got no clue
Jeszcze niedawno bardzo malo pilam . Mozna powiedzic ze nie pilam .Bo co to jest 1 -2 szkl. dziennie.(po prostu nie odczuwam pragnienia) Ale zaczelam sie zmuszac do 2 litrow dziennie poniewaz zaczely sie klopoty z pecherzem i bardzo przesuszona cera. Znaczna poprawe juz widze na skorze. Moze wlosy potrzebuja wiecej czasu.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 07:21   #9
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Venus, mocznik wykazuje działanie zmiękczające, podobnie RUMIANEK w większym stężeniu ( może spróbuj płukanki z niego?). Starym sposobem na sztywne włosy jest tez płukanie z dodakiem niewielkiej ilości OCTU ( tak robi min moja sądiadka, ale nie próbowałam, nie mam takiej potrzeby ).Właściwości zmiękczające posiada tez CYTRYNA oraz POKRZYWA ( także można zrobić płukankę na bazie wyciągu)
Z produktów , których producenci deklarują działanie zmiękczające włos:
Klorane - Balsam na bazie mleczka z owsa
Naphera- balsam do włosów z naftą kosmetyczną
Tiens-Tianshi szampon do włosów
Mariti jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Zawsze mi się wydawało, że wiem dużo na temat włosów, ale obserwując Twoje wypowiedzi, to a taka tyci pyci jestem



Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno bardzo malo pilam . Mozna powiedzic ze nie pilam .Bo co to jest 1 -2 szkl. dziennie.(po prostu nie odczuwam pragnienia) Ale zaczelam sie zmuszac do 2 litrow dziennie poniewaz zaczely sie klopoty z pecherzem i bardzo przesuszona cera. Znaczna poprawe juz widze na skorze. Moze wlosy potrzebuja wiecej czasu.
Woda to podstawa życia w końcu Trochę jej trzeba wypić dziennie, dodatkowo pamiętając, że jeśli trenujesz lub pijesz dużo kawy i herbaty, powinnaś zwiększać dzienną dawkę wody.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:00   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Madziunia przestań bo mi głupio......Twoja wiedza jest doskonale ugruntowana, ja ciągle się uczę ( no niestety mam obsesję na punkcie włosów).
Przepraszam, że tak nei na temat, ale się zawstydziłam .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:07   #11
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Madziunia przestań bo mi głupio......Twoja wiedza jest doskonale ugruntowana, ja ciągle się uczę ( no niestety mam obsesję na punkcie włosów).
Przepraszam, że tak nei na temat, ale się zawstydziłam .
dobra dałyśmy sobie po razie cukrem
Nie wstydź się tak, co widzę to piszę,ot co. Wspólne u nas jest to, że obie zainteresowałyśmy się bliżej włosami, kiedy było nam to potrzebne najbardziej. Teraz się dzielimy naszymi wiedzą i doświadczeniem
buziak
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 10:24   #12
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Broń Boże POKRZYWA!!! Oczywiście wspaniale odżywia włosy, ale ma ona również właściwości wysuszające, dlatego stosuje się ją jako środek przeciwłupieżowy oraz przeciwłojotokowy. W Twoim wypadku przesuszy i dodatkowo usztywni włosy. Dobrym rozwiązaniem są odżywki na bazie olejów i olejków. Dobrze zmiękcza włosy seria Zero Frizz.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:06   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Broń Boże POKRZYWA!!! Oczywiście wspaniale odżywia włosy, ale ma ona również właściwości wysuszające, dlatego stosuje się ją jako środek przeciwłupieżowy oraz przeciwłojotokowy. W Twoim wypadku przesuszy i dodatkowo usztywni włosy. Dobrym rozwiązaniem są odżywki na bazie olejów i olejków. Dobrze zmiękcza włosy seria Zero Frizz.
Ależ pokrzywę stosuje się napewno na zmiękczanie włosów, choc rzeczywiście stanowi ona składnik szamponów przeciwłupieżowych, wysuszające właściwości takich szamponów, nie są związane jedynie z działaniem pokrzywy ( większośc szamponów przeciwłupieżowych i bez niej wysusza włosy).Oczywiście po płukankach z takich środków jak pokrzywa, a nawet cytryna czy rumianek dobrze nałożyć na włosy odzywkę.
Oczywiście zgadzam się , że pokrzywa wykazuje bardzo dobre działanie przeciwłojotokowe.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:21   #14
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Ależ pokrzywę stosuje się napewno na zmiękczanie włosów, choc rzeczywiście stanowi ona składnik szamponów przeciwłupieżowych, wysuszające właściwości takich szamponów, nie są związane jedynie z działaniem pokrzywy ( większośc szamponów przeciwłupieżowych i bez niej wysusza włosy).Oczywiście po płukankach z takich środków jak pokrzywa, a nawet cytryna czy rumianek dobrze nałożyć na włosy odzywkę.
Ale ja nie mówię o szamponach, czy preparatach zawierających pokrzywę, a o niej samej w czystej postaci. Płukanki z pokrzywy (stworzone poprzez zalewanie wrzątkiem liści suchych bądź świeżych; lub też sam sok wyciśnięty ze świeżej pokrzywy) bardzo wysuszają skórę jak i sam włos. Sugeruję się tu nie tylko publikacjami, a własnym i cudzym doświadczeniem.
Stosowałam tego typu płukanki przez okres 1,5 roku. Po tym czasie włosy były mocniejsze i bardzo zdrowe, jednak znacznie się usztywniły. W dotyku były szorstkie i nieprzyjemne. W czasie kuracji stosowałam maski i odżywki nawilżające.

W przypadku osoby, która założyła ten wątek taki efekt nie jest pożądany.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 16:59   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Ale ja nie mówię o szamponach, czy preparatach zawierających pokrzywę, a o niej samej w czystej postaci. Płukanki z pokrzywy (stworzone poprzez zalewanie wrzątkiem liści suchych bądź świeżych; lub też sam sok wyciśnięty ze świeżej pokrzywy) bardzo wysuszają skórę jak i sam włos. Sugeruję się tu nie tylko publikacjami, a własnym i cudzym doświadczeniem.
Stosowałam tego typu płukanki przez okres 1,5 roku. Po tym czasie włosy były mocniejsze i bardzo zdrowe, jednak znacznie się usztywniły. W dotyku były szorstkie i nieprzyjemne. W czasie kuracji stosowałam maski i odżywki nawilżające.

W przypadku osoby, która założyła ten wątek taki efekt nie jest pożądany.
Uznaję Twoją rację niemniej zaznaczam, ze wypisałam środki uchodzące za zmiękczające włos. Dodam tylko, już ku jasności po płukankach z cytryny po pewnym czasie włos także będzie szorstki ( co jest wynikiem działania na strukturę) , ale też bardziej podatny.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:04   #16
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
. Płukanki z pokrzywy (stworzone poprzez zalewanie wrzątkiem liści suchych bądź świeżych; lub też sam sok wyciśnięty ze świeżej pokrzywy)
W przypadku osoby, która założyła ten wątek taki efekt nie jest pożądany.
Chciałam jeszcze tylko napisac, że wtedy wyjdzie wywar( o bardzo silnym działaniu), mi chodzi o płukankę ( kilka łyżeczek owego wywaru rozcieńczonych w większej ilości wody).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 19:34   #17
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

moje włosy dobrze zmiękczają takie kosmetyki jak : jedwab Biosilk, odzywka w sprauy Gliss Kur regeneracyjna, serum na suche włosyz Avonu, maseczki Kallosa, odzywka bez spłukiwania Pantene Provi proste i Gładkie
jesli chodiz o szampony to Gliss kur kompletna regeneracja 19, z Pantene jedwabista miękkość i intensywna regeneracja (obydwa 2w1)
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:36   #18
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Znalazłam wkoncu srodek zmiekczajacy moje bardzo sztywne wlosy
Szampon hipp
Do tego wcieram jeszcze we włosy oliwke tez hipp przed myciem - tak z 15 minut przed ( byla zakupiona w innym celu ) ale wypróbowałam tez na wlosy i sie sprawdza.
Teraz mam mieciutkie , sypkie i lśniace wloski.
A z Waszych podanych sposobów jeszcze mi pomagało płukanie w occie , tez zmiekczał ( nie tak jak hipp) oraz ładnie domykał łuski włosa .
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:36   #19
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Znalazłam wkoncu srodek zmiekczajacy moje bardzo sztywne wlosy
Szampon hipp
Do tego wcieram jeszcze we włosy oliwke tez hipp przed myciem - tak z 15 minut przed ( byla zakupiona w innym celu ) ale wypróbowałam tez na wlosy i sie sprawdza.
Teraz mam mieciutkie , sypkie i lśniace wloski.
A z Waszych podanych sposobów jeszcze mi pomagało płukanie w occie , tez zmiekczał ( nie tak jak hipp) oraz ładnie domykał łuski włosa .
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 16:53   #20
kropla w morzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

cześć
co do płukania włosów w occie- faktycznie, włosy robią się bardzo milutkie w dotyku i gladsze. Ale czy powinnam płukać octem rozcieńczonym z wodą (w jakich proporcjach ?) czy samym octem ?
Aha, i czy mogę po wypłukaniu w occie i odczekaniu spłukać głowę wodą ( po jakim czasie, jeśli tak ?) bo po po płukaniu w occie rozsiewam zapach marynaty ;/ ;|
kropla w morzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:20   #21
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

musisz spłukać włosy szklanką wody z paroma kroplami occtu a zaraz potem przepłukac czystą chłodnawą wodą.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:04   #22
Monicc
Przyczajenie
 
Avatar Monicc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 2
GG do Monicc
Question Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Ja również mam problem z włosami. Są kręcone, jednak bardzo suche i twarde. Dlatego moje loki nie wyglądają tak ładnie, jakie są naprawdę. Czasem prostuję włosy, co dodatkowo je niszczy, jednak przynajmniej jakoś wyglądają. Przeczytałam wszytskie te rady i mam pytanie czy szampon i odżywka Hipp są dobre dla nastolatek, którym włosy często się przetłuszcają - czy nie powodują jeszcze większej produkcji sebum? Jeśli nie to również spróbuję, bo naprawdę moje włosy to ostatnio koszmar w dotyku. Jeśli natomiast tak to proszę o inne rady, którymi mogę rozmiękczyć włosy, nie przetłuszczając ich.
Monicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 08:12   #23
Krolewna Sniezka
Raczkowanie
 
Avatar Krolewna Sniezka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Nie przetluszczajac wlosow mozesz je zmiekczyc nakladajac mleczna maske latte pomijajac okolice skory glowy. Moje wloski zmiekcza, a jak pieknie pachnie!
Krolewna Sniezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:42   #24
Lady Sara
Przyczajenie
 
Avatar Lady Sara
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Ja spróbuję szampony Johnson's taki zwykły bez rumianku. Dzisiaj kupiłam. Myślicie, że zmiękczy włosy???
W Łomży nie mogę nigdzie znaleźć kosmetykow Hipp - same kaszki i zupki.
Lady Sara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:59   #25
Lady Sara
Przyczajenie
 
Avatar Lady Sara
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Po pierwszym razie (myte 3 razy) czuć jakieś tam zmiękczenie.
Zaczynam marzyć i rozmyślać o moich włosach w przyszłości

Pewnie gdyby użyć oliwki na te włosy to byłyby już zupełnie gładkie i miękkie.
Chociaż biorąc pod uwagę mój codzienny artystyczny nieład na głowie to nie muszę się śpieszyć ze zmianami
Lady Sara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:21   #26
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Wypróbuję Hipp na pewno, bo mam ten sam problem. Mi pomaga też maska z siemienia lnianego.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:45   #27
Monicc
Przyczajenie
 
Avatar Monicc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 2
GG do Monicc
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

A gdzie mogę zakupić te maski ( z siemienia lnianego czy mleczna latte) ?
Mieszkam w dość małym mieście i wątpię, by w moich sklepach owe się znalazły.
Spróbuje chyba tez ten ocet. Niestety Hippy i Johnsony tylko przetluszczaja mi wlosy..
Monicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 12:48   #28
kseno
Przyczajenie
 
Avatar kseno
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 26
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

podbijam

wypróbowałam juz wiele: jedwab, ocet, szampon eucerin z mocznikiem, rózne odzywki, wax, olej rycynowy z jajkiem

moje włosy sa ohydnie sztywne jak u psa


błagam poradzcie cos extremalnie mocnego bo ogole sie na łyso ((
kseno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 10:47   #29
Aparatka427
Przyczajenie
 
Avatar Aparatka427
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 25
Unhappy Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

..... a podobno twarda woda kranowa jest przyczyną suchych, matowych, łamliwych włosów, które musimy szarpać po umyciu głowy bez użycia odżywki.
Aparatka427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 12:27   #30
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Szukam silnego środka zmiękczającego do włosów.

Też mam z natury dość sztywne włosy, po farbowaniach etc., bywa, że jeszcze bardziej... Włosy niesamowicie zmiękcza i regeneruje mi maska Loreala Absolut Lipidum. Polecam, jest naprawdę bardzo dobra. Przynajmniej dla moich włosów - zniszczonych, sztywnych, suchych. Tańszą alternatywą może być Biovax (u mnie fajnie zmiękcza ten do włosów blond lub z olejami) i odżywka Garnier awokado i karite - zużyłam już wiele, wiele opakowań. Z serów najlepiej działa u mnie serum wzmacniające Biovaxa, też wspaniale zmiękcza końcówki. Jednym słowem, wszelakie nawilżacze...

Jeśli chodzi o wodę, to warto przed myciem nałożyć na końce odżywkę i dopiero umyć głowę.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-03-16 o 12:30
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 16:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.