wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 14:15   #4861
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie, nie spróbowałam.
Mąż powiedział, że mi się nie spodoba, to mu wierzę Poza tym ja słucham męża - nie oglądać, to nie oglądać
Czyli nie lubisz cietych dialogow, klimatu basniowo-fantastycznego osadzonego gdzies we wczesnym sredniowieczu i duzej liczby scen seksu

Zmieniajac temat, jak patrze na gołe drzewa, to jakos tak dziwnie. Czy nie powinno byc juz wiosennie, pączkująco i zielono??
Jak sie ciesze, ze juz za 10 dni lecimy do Stambułu Choc z drugiej strony zapowiadali, ze w PL wiosna bedzie goraca i przyjdzie szybko - czyli - dokladnie na odwrot niz jest.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:36   #4862
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czyli nie lubisz cietych dialogow, klimatu basniowo-fantastycznego osadzonego gdzies we wczesnym sredniowieczu i duzej liczby scen seksu

Zmieniajac temat, jak patrze na gołe drzewa, to jakos tak dziwnie. Czy nie powinno byc juz wiosennie, pączkująco i zielono??
Jak sie ciesze, ze juz za 10 dni lecimy do Stambułu Choc z drugiej strony zapowiadali, ze w PL wiosna bedzie goraca i przyjdzie szybko - czyli - dokladnie na odwrot niz jest.
Pogrubionego nie lubię

No już by mogła być ta wiosna - masz rację! U mnie na ogrodzie bez, migdałowiec i pigwa puszczają już pączki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:16   #4863
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość



Nawet nie spróbowalaś?
A dla mnie to hiocior. Obejrzeliśmy cały pierwszy sezon w 2 dni.

Brawo
Jaki sernik?


Ja też zrobiłam przepyszny sernik w ramach tortu urodzinowego dla męża. Oczywiście przepis z kwesti smaku.


Kolorowe zakupy.
Ja też muszę upolowac jakaś marynarkę- w intensywnym kolorze
Sernik z przepisu mamy - na kruchym cienkim spodzie z grubą warstwą delikatnej masy serowej Obowiązkowo z rodzynkami i sparzoną skórką pomarańczową

Ja mierzyłam wczoraj żółtą, granatową i krateczkową czarno-bladorożową i wybrałam tę ostatnią, bo jest miękka i super się na mnie układała
Z zakupów w ogóle jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Jak sie ciesze, ze juz za 10 dni lecimy do Stambułu Choc z drugiej strony zapowiadali, ze w PL wiosna bedzie goraca i przyjdzie szybko - czyli - dokladnie na odwrot niz jest.
Cudnie!
Żeby podkręcić ochotę wklejam kilka moich lipcowych fotek Stambułu - dla mnie to miasto jest niezwykle magiczne!
A - i polecam Orhana Pamuka "Stambuł. Wspomnienia i miasto" jako lekturę przed wyprawą Niestety cegła i mi przy pierwszym podejściu się nie spodobała, ale później klimat mnie oczarował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4506_resize.jpg (105,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4515_resize.jpg (117,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4516_resize.jpg (123,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4517_resize.jpg (108,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4537_resize.jpg (75,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4546_resize.jpg (102,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4555_resize.jpg (106,0 KB, 4 załadowań)
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:23   #4864
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Cudnie!
Żeby podkręcić ochotę wklejam kilka moich lipcowych fotek Stambułu - dla mnie to miasto jest niezwykle magiczne!
A - i polecam Orhana Pamuka "Stambuł. Wspomnienia i miasto" jako lekturę przed wyprawą Niestety cegła i mi przy pierwszym podejściu się nie spodobała, ale później klimat mnie oczarował.
Boskie zdjecia... niestety u nas pogoda bedzie znacznie chlodniejsza, bo pod koniec w Stambule jest zwykle ok 20-22 st. C. Ale moze chociaz nie bedzie padac
Dzieki za namiar na ksiazke. Zachowam sobie na inna okazje, bo teraz czytam dwie, a kolejne sa już ustawione w kolejce
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:27   #4865
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Boskie zdjecia... niestety u nas pogoda bedzie znacznie chlodniejsza, bo pod koniec w Stambule jest zwykle ok 20-22 st. C. Ale moze chociaz nie bedzie padac
Dzieki za namiar na ksiazke. Zachowam sobie na inna okazje, bo teraz czytam dwie, a kolejne sa już ustawione w kolejce
To bardzo dobrze, że będzie chłodniej.
U nas było 36 stopni w porywach do 40.
Było ciężko. W koszulce na ramiączka z dekoltem niestety ściągałam uwagę tubylców, dobrze, że byłam z TŻ

A co czytasz? Co czeka w kolejce?

Ja kupiłam wczoraj "Grę na cudzym boisku" Aleksandry Marininy - raz na jakiś czas miewam ochotę na kryminał, a już rosyjski musi być dobry Ale nie wiem, kiedy się za nią wezmę.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:19   #4866
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


A ja ostatnio nawet miałam w rękach książke, już szłam z nią do kasy ale nie kupiłam Teraz żałuję.

Czemu Cię nie wkręciła?? Napisana kiepsko czy fabuła Ci nie podeszła?
Nie wiem bo to jak najbardziej moje klimaty.
Po prost nie mogłam się skupić, zabierałam się kilka razy ,za każdym przeczytałam 30-40 stron i w ogóle nie wiedziałam co czytam.

Jeszcze kiedyś spróbuję ale zacznę od serialu
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:26   #4867
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Butter ten przepis na sernik który poleciłaś to mój nr jeden!! Pyszny i banalny do wykonania.
Tym razem- jako że nie mogę czekolady, zrobiłam coś podonego tylko na białym spodzie z dzemem malinowym na wierzchu. Pozja
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 16:33   #4868
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Butter ten przepis na sernik który poleciłaś to mój nr jeden!! Pyszny i banalny do wykonania.
Tym razem- jako że nie mogę czekolady, zrobiłam coś podonego tylko na białym spodzie z dzemem malinowym na wierzchu. Pozja
Jest świetny, bo właśnie można go modyfikować na wszelkie sposoby
Można go też zrobić np. na pokruszonych ciastkach z masłem.

Właśnie wróciłam od lekarza i mam L4 do końca tygodnia, kompletnie mnie rozłożyło. Wczoraj jeszcze dobrze się czułam, a w nocy mnie powaliło: gorączka, ból gardła, krew z nosa, ciarki, drażliwa skóra - coś okropnego.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:34   #4869
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
A propos morza, w pierwszym tygodniu lipca jadę z TŻ i Ewą, oraz innymi dzieciatymi znajomymi do wynajętego domku w miejscowości Łukęcin.

Jutro mam mieć u miłej pani test Wechslera i jeszcze coś innego, i się boję, że wyjdę na debila
To nie matura nie musisz odpowiadać na 6

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
My w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy na wakacje

mam plan zeby poprostu troche pojezdzic a to Krakow, a to Zakopane/Wisla moze do Opola skoczymy, moze na Slowacje oby wypalilo bo juz mi sie plakac chce bo musielismy zrezygnowac z czerwcowego wyjazdu do Hiszpani
Witaj w klubie, bo my też nigdzie nie pojedziemy
Chyba, że tak jak wy na weekend, albo na 4 dni w góry

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie, nie spróbowałam.
Mąż powiedział, że mi się nie spodoba, to mu wierzę Poza tym ja słucham męża - nie oglądać, to nie oglądać

Ja też zrobiłam sernik na święta - na bazie sernika z kwestii smaku, który kiedyś polecałam Hani.. zamiast wiśni, na górze była kawa. Pyszny

A hitem świąt były drożdżowe zawijasy cynamonowe nadziane masą budyniową-mascarponową. Nie przyznaje się nawet ile ich upiekłam...
Strasznie jestem ich ciekawa

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Sernik z przepisu mamy - na kruchym cienkim spodzie z grubą warstwą delikatnej masy serowej Obowiązkowo z rodzynkami i sparzoną skórką pomarańczową

Ja mierzyłam wczoraj żółtą, granatową i krateczkową czarno-bladorożową i wybrałam tę ostatnią, bo jest miękka i super się na mnie układała
Z zakupów w ogóle jestem bardzo zadowolona

Cudnie!
Żeby podkręcić ochotę wklejam kilka moich lipcowych fotek Stambułu - dla mnie to miasto jest niezwykle magiczne!
A - i polecam Orhana Pamuka "Stambuł. Wspomnienia i miasto" jako lekturę przed wyprawą Niestety cegła i mi przy pierwszym podejściu się nie spodobała, ale później klimat mnie oczarował.
Super zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jest świetny, bo właśnie można go modyfikować na wszelkie sposoby
Można go też zrobić np. na pokruszonych ciastkach z masłem.

Właśnie wróciłam od lekarza i mam L4 do końca tygodnia, kompletnie mnie rozłożyło. Wczoraj jeszcze dobrze się czułam, a w nocy mnie powaliło: gorączka, ból gardła, krew z nosa, ciarki, drażliwa skóra - coś okropnego.
Zdrówka życzę

Po 4 dniach wolnego nie potrafiłam dzisiaj wstać do pracy O 12 popołudniu tak mnie wzięło, że prawie zasnęłam na biurku
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:45   #4870
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Xzora, na serio po tym Insanity widać konkretne efekty? U Ciebie wpływa głównie na brzuch?
wiesz, to dopiero tydzień, więc nie wiem na ile to mój wymysł, a na ile prawda, ale mięśnie brzucha są bardziej widoczne, a nóg, ramion silniejsze, ramiona też bardziej zbite, generalnie coś się dzieje

ja wczoraj też nie ćwiczyłam, ale dzisiaj już muszę, tylko kurcze za dużo zjadłam i nie wiem o której dam radę

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Po 4 dniach wolnego nie potrafiłam dzisiaj wstać do pracy O 12 popołudniu tak mnie wzięło, że prawie zasnęłam na biurku
mam podobnie, chce mi się spać, znowu w jakiś ciąg jedzeniowy wpadłam
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 07:58   #4871
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Dziś mija miesiąc odkąd jestem na diecie.
Mogę śmiało stwierdzić, że nie jestem dietą umęczona, z efektów jestem zadowolona (choć może nie są spektakularne), grzechy jedzeniowe mnie nie pokonały, choć było ich w ostatnim czasie sporo... i mogę śmiało kontynuować.
Mam na minusie 4,5 kg, jeszcze potrzebuję 2,5-3 kg.

Ciągle się nie ruszam i to moja największa bolączka
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 08:07   #4872
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ooo prosze a gdzie to sie tak szybko mozna do neurologa dostac?
W miasteczku sąsiadującym z moim, niezbyt dużym
Jeszcze muszę skierowanie dostać. Jeśli mi się nie uda, to pani doktor przyjmuje co wtorek, za 80 zł, więc tragedii nie ma

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A hitem świąt były drożdżowe zawijasy cynamonowe nadziane masą budyniową-mascarponową. Nie przyznaje się nawet ile ich upiekłam...
Nawet nie pisz takich rzeczy, bo ja mam problem z uzależnieniem od słodyczy...

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czyli nie lubisz cietych dialogow, klimatu basniowo-fantastycznego osadzonego gdzies we wczesnym sredniowieczu i duzej liczby scen seksu

Zmieniajac temat, jak patrze na gołe drzewa, to jakos tak dziwnie. Czy nie powinno byc juz wiosennie, pączkująco i zielono??
Jak sie ciesze, ze juz za 10 dni lecimy do Stambułu Choc z drugiej strony zapowiadali, ze w PL wiosna bedzie goraca i przyjdzie szybko - czyli - dokladnie na odwrot niz jest.
Ad pogrubionego - uwielbiam TŻ się ze mnie śmieje, bo ożywiam się na filmach dopiero, kiedy jest jakaś scena seksu. Wtedy krzyczę "No wreszcie!!!"
Zazdroszczę wyjazdu.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ja mierzyłam wczoraj żółtą, granatową i krateczkową czarno-bladorożową i wybrałam tę ostatnią, bo jest miękka i super się na mnie układała
Z zakupów w ogóle jestem bardzo zadowolona

A - i polecam Orhana Pamuka "Stambuł. Wspomnienia i miasto" jako lekturę przed wyprawą Niestety cegła i mi przy pierwszym podejściu się nie spodobała, ale później klimat mnie oczarował.
Wklej jakieś fotki ciuchów, jestem ciekawa

Tego jeszcze nie czytałam. Generalnie Pamuk ma specyficzny styl pisania i trzeba się mocno skupić.


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Po prost nie mogłam się skupić, zabierałam się kilka razy ,za każdym przeczytałam 30-40 stron i w ogóle nie wiedziałam co czytam.
Ja mam tak od dłuższego czasu, dlatego za bardzo nie czytam książek, niestety. Dwa tygodnie temu zaczęłam "Złego" Tyrmanda i ciężko mi idzie, mimo, że przecież jakoś specjalnie ciężko się go nie czyta.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza i mam L4 do końca tygodnia, kompletnie mnie rozłożyło. Wczoraj jeszcze dobrze się czułam, a w nocy mnie powaliło: gorączka, ból gardła, krew z nosa, ciarki, drażliwa skóra - coś okropnego.
Współczuję

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
To nie matura nie musisz odpowiadać na 6

Po 4 dniach wolnego nie potrafiłam dzisiaj wstać do pracy O 12 popołudniu tak mnie wzięło, że prawie zasnęłam na biurku
No wiem

Bo 12 to kryzysowa godzina

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wiesz, to dopiero tydzień, więc nie wiem na ile to mój wymysł, a na ile prawda, ale mięśnie brzucha są bardziej widoczne, a nóg, ramion silniejsze, ramiona też bardziej zbite, generalnie coś się dzieje

ja wczoraj też nie ćwiczyłam, ale dzisiaj już muszę, tylko kurcze za dużo zjadłam i nie wiem o której dam radę


mam podobnie, chce mi się spać, znowu w jakiś ciąg jedzeniowy wpadłam
Ja chcę się właśnie "ubić"

Jesz coś białkowego po treningu?
Ja ostatnio też się objadam, głównie słodkościami.

TŻ mnie chyba zabije. Właśnie kliknęłam buty na butyk.pl.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:19   #4873
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć...

Ledwo żyję. Nawet zęby mnie bolą Koszmar - już wiem, że najgorsze są jakieś bakterie czy wirusy złapane od dzieci... To drugi raz kiedy zaraziłam się od dziewczynek i tak zdycham...
Mimo moich L4-przyzwyczajeń, nie mam akcji na sprzątanie czy szorowanie, tylko leżę pod pierzyną na kanapie...

Asiuk, jakie buty?

Dziewczyny, okres mi się spóźnia już kilka dni...zrobiłam już 3 testy i każdy neg. Jestem już cała w stresie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:23   #4874
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Nawet nie pisz takich rzeczy, bo ja mam problem z uzależnieniem od słodyczy...

Ja też miałam Chyba się wyleczyłam - ale wiem, że to chwilowe. Jeśli zacznę je jeść znowu, jest wielkie ryzyko, że popłynę.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wklej jakieś fotki ciuchów, jestem ciekawa
Właśnie nie ma jeszcze tych ciuchów w necie, szukałam.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Tego jeszcze nie czytałam. Generalnie Pamuk ma specyficzny styl pisania i trzeba się mocno skupić.


Ja mam tak od dłuższego czasu, dlatego za bardzo nie czytam książek, niestety. Dwa tygodnie temu zaczęłam "Złego" Tyrmanda i ciężko mi idzie, mimo, że przecież jakoś specjalnie ciężko się go nie czyta.
Fakt

Jak zaczynałam też jakoś ciężko mi szło.



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
TŻ mnie chyba zabije. Właśnie kliknęłam buty na butyk.pl.
Pokaż

Ja mierzyłam przedwczoraj śliczne pomarańczowe szpilki... Niestety 36 było za duże, 35 nie było, a z wkładką nie wyglądałam najlepiej. Szkoda, były prześliczne.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:32   #4875
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Asiuk, jakie buty?

Dziewczyny, okres mi się spóźnia już kilka dni...zrobiłam już 3 testy i każdy neg. Jestem już cała w stresie
http://www.butyk.pl/towar.15132.Polb...601061006.html

Takie cichobiegi do pracy - mam kod rabatowy, cena to 269 zł. Podobają mi się na zdjęciach z modelką (wybrałam dokładnie ten kolor)

Pewnie to przez infekcję.
Wszystkie 3 robiłaś jednego dnia?

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ja też miałam Chyba się wyleczyłam - ale wiem, że to chwilowe. Jeśli zacznę je jeść znowu, jest wielkie ryzyko, że popłynę.



Właśnie nie ma jeszcze tych ciuchów w necie, szukałam.



Fakt

Jak zaczynałam też jakoś ciężko mi szło.





Pokaż

Ja mierzyłam przedwczoraj śliczne pomarańczowe szpilki... Niestety 36 było za duże, 35 nie było, a z wkładką nie wyglądałam najlepiej. Szkoda, były prześliczne.
Ja mam właśnie ten problem, że musiałabym w ogóle nie jeść słodyczy. A uwielbiam wręcz. Czasem, gdy mam chęć, a nie mam nic pod ręką, to aż mnie nosi.

Szkoda, że nie masz fotek.

Ale Pamuk to i tak nic. Przeczytałam w końcu całość "W sercu kraju" Coetzee. To dopiero masakra! Jak dla mnie, strasznie trudna książka. I smutna.

Mam chęć ponownego przeczytania "Szklanego klosza" Sylvii Plath, z racji mojego nowego hobby

Gdzie mierzyłaś buty? Muszę sobie pouzupełniać moją obuwniczą garderobę, bo się zaniedbałam. Pantofle na obcasie są też wskazane, ale najpierw potrzebuję czegoś do biegania do pracy.
Ale Ty masz małą nogę! Ja mam tyle samo wzrostu, a stopę 37 - 38, ze wskazaniem na tę wyższą wartość
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:38   #4876
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Asiuk, słodkie butki, bardzo fajne
Nie, nie wszystkie jednego dnia. Ostatni wczoraj rano, 10 dni po możliwym 'zajściu'. Powinno już wyjść, nie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:41   #4877
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
http://www.butyk.pl/towar.15132.Polb...601061006.html

Takie cichobiegi do pracy - mam kod rabatowy, cena to 269 zł. Podobają mi się na zdjęciach z modelką (wybrałam dokładnie ten kolor)

Pewnie to przez infekcję.
Wszystkie 3 robiłaś jednego dnia?



Ja mam właśnie ten problem, że musiałabym w ogóle nie jeść słodyczy. A uwielbiam wręcz. Czasem, gdy mam chęć, a nie mam nic pod ręką, to aż mnie nosi.

Szkoda, że nie masz fotek.

Ale Pamuk to i tak nic. Przeczytałam w końcu całość "W sercu kraju" Coetzee. To dopiero masakra! Jak dla mnie, strasznie trudna książka. I smutna.

Mam chęć ponownego przeczytania "Szklanego klosza" Sylvii Plath, z racji mojego nowego hobby

Gdzie mierzyłaś buty? Muszę sobie pouzupełniać moją obuwniczą garderobę, bo się zaniedbałam. Pantofle na obcasie są też wskazane, ale najpierw potrzebuję czegoś do biegania do pracy.
Ale Ty masz małą nogę! Ja mam tyle samo wzrostu, a stopę 37 - 38, ze wskazaniem na tę wyższą wartość
Bardzo fajne buty
Ja mierzyłam w Humanicu, ale tam były buty różnych marek i te nie pamiętam jakie były

Zazwyczaj 36 pasuje na mnie, ale mam szczupłą stopę, więc półbuty i sandałki bez paska na kostkę są za luźne... Wtedy najlepszy jest numer 35, ale zazwyczaj nie ma w fasonie, który mi się podoba.

Ja też potrzebuję cichobiegów, ale zawsze w oczy wpada nie to, co potrzeba

Na szczęście udało mi się naprawić moje niskie koturny i w nich śmigam

Ja też jestem maniakiem słodyczowym.
Mogłabym się odżywiać tylko słodyczami.

No, ale walczę. Po świętach, gdy sobie popuściłam, wczoraj mi było ciężej niż zwykle, uratował mnie kawałek gorzkiej czekolady z migdałem i cola light
Jak będę miała fotki, to wrzucę
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:55   #4878
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Najpierw dzień mi się zaczął źle, bo złapałam kapcia w rowerze i musiałam z nim lecieć na pieszo, oczywiście się spóźniłam

A potem przyszła dobra wiadomość - dostałam mega fajne zlecenie na robotę w maju - już się cieszę

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jest świetny, bo właśnie można go modyfikować na wszelkie sposoby
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Można go też zrobić np. na pokruszonych ciastkach z masłem.

Właśnie wróciłam od lekarza i mam L4 do końca tygodnia, kompletnie mnie rozłożyło. Wczoraj jeszcze dobrze się czułam, a w nocy mnie powaliło: gorączka, ból gardła, krew z nosa, ciarki, drażliwa skóra - coś okropnego.
a wklejcie link do tego sernika? bo nie pamiętam...

Współczuję Butter, zdrowia życzę

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć...

Ledwo żyję. Nawet zęby mnie bolą Koszmar - już wiem, że najgorsze są jakieś bakterie czy wirusy złapane od dzieci... To drugi raz kiedy zaraziłam się od dziewczynek i tak zdycham...
Mimo moich L4-przyzwyczajeń, nie mam akcji na sprzątanie czy szorowanie, tylko leżę pod pierzyną na kanapie...

Asiuk, jakie buty?

Dziewczyny, okres mi się spóźnia już kilka dni...zrobiłam już 3 testy i każdy neg. Jestem już cała w stresie
A kto tu całkiem niedawno się przyznał, że oglądał rzeczy dla dzieci?
Głowa do góry, bo będzie super, jakkolwiek by się to nie skończyło
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:55   #4879
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, słodkie butki, bardzo fajne
Nie, nie wszystkie jednego dnia. Ostatni wczoraj rano, 10 dni po możliwym 'zajściu'. Powinno już wyjść, nie?
Nie wiem tylko, czy wzięłam dobry rozmiar - 37. Najwyżej wymienię.

Niekoniecznie. Rozumiem, że 10 od seksu? To bardzo mało, bo (wydaje mi się) dopiero podczas zagnieżdżania się zarodka można wykryć ciążę (czyli ok. 12 dni od stosunku).

Tak naprawdę testy ciążowe wykrywają ciążę po ok. 14 dni od owulacji, czyli faktycznie, jak ci się okres spóźnia (przy standardowym 28 cyklu).

Ja miałam dostać okres, dajmy na to, w sobotę, zrobiłam test w piątek dzień wcześniej, bo coś przeczuwałam, i wyszedł negatywny. Dopiero w poniedziałek wyszedł pozytywny, a na badanie beta HCG musiałam czekać jeszcze tydzień.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Bardzo fajne buty
Ja mierzyłam w Humanicu, ale tam były buty różnych marek i te nie pamiętam jakie były

Zazwyczaj 36 pasuje na mnie, ale mam szczupłą stopę, więc półbuty i sandałki bez paska na kostkę są za luźne... Wtedy najlepszy jest numer 35, ale zazwyczaj nie ma w fasonie, który mi się podoba.

Ja też potrzebuję cichobiegów, ale zawsze w oczy wpada nie to, co potrzeba

Na szczęście udało mi się naprawić moje niskie koturny i w nich śmigam

Ja też jestem maniakiem słodyczowym.
Mogłabym się odżywiać tylko słodyczami.

No, ale walczę. Po świętach, gdy sobie popuściłam, wczoraj mi było ciężej niż zwykle, uratował mnie kawałek gorzkiej czekolady z migdałem i cola light
Jak będę miała fotki, to wrzucę
Czyli z tymi słodyczami nie jestem sama
Trochę się boję, że buty nie będą dobre, bo tak mam z internetowymi zakupami, ale zaryzykuję
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 09:08   #4880
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
[LEFT]cześć

Najpierw dzień mi się zaczął źle, bo złapałam kapcia w rowerze i musiałam z nim lecieć na pieszo, oczywiście się spóźniłam

A potem przyszła dobra wiadomość - dostałam mega fajne zlecenie na robotę w maju - już się cieszę
a wklejcie link do tego sernika? bo nie pamiętam...

Współczuję Butter, zdrowia życzę

A kto tu całkiem niedawno się przyznał, że oglądał rzeczy dla dzieci?
Głowa do góry, bo będzie super, jakkolwiek by się to nie skończyło
Dzięki Misku
Co to za zlecenie?

Link do sernika: http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...i/przepis.html

Misku, tak, oglądam rzeczy dla dzieci i dalej chcę ..ale chodzi o to, że chcielismy zacząć ok. lipca, sierpnia. Dopiero dostałam umowę na czas nieokreślony w pracy i nie chciałam od razu zachodzić w ciążę
Poza tym chciałam się przygotować do tej ciąży...


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Rozumiem, że 10 od seksu? To bardzo mało, bo (wydaje mi się) dopiero podczas zagnieżdżania się zarodka można wykryć ciążę (czyli ok. 12 dni od stosunku).

Tak naprawdę testy ciążowe wykrywają ciążę po ok. 14 dni od owulacji, czyli faktycznie, jak ci się okres spóźnia (przy standardowym 28 cyklu).

Ja miałam dostać okres, dajmy na to, w sobotę, zrobiłam test w piątek dzień wcześniej, bo coś przeczuwałam, i wyszedł negatywny. Dopiero w poniedziałek wyszedł pozytywny, a na badanie beta HCG musiałam czekać jeszcze tydzień.
Aha...
A zarodek nie zagnieżdża się ok 7 dnia od zapłodnienia? Kurdee..
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:14   #4881
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Aha...
A zarodek nie zagnieżdża się ok 7 dnia od zapłodnienia? Kurdee..
No dobra, ale zapłodnienie nie następuje w tym samym czasie, co stosunek.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:14   #4882
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Aha...
A zarodek nie zagnieżdża się ok 7 dnia od zapłodnienia? Kurdee..
6-7 dnia od zapłodnienia

Mi test wyszedł już dzień przed okresem.
Jeśli chcesz mieć 100% pewność możesz już zrobić z krwi bete hcg, wykazuje wcześniej niż test z moczu

Asiuk ja tez nie zawsze mogę się skupić, mam dni że nie czytam w ogóle. I przyznaję że czasem czytam coś lekkiego dla relaksu, może niekoniecznie romansidła typowe.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-04-12 o 09:16
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:13   #4883
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
6-7 dnia od zapłodnienia

Mi test wyszedł już dzień przed okresem.
Jeśli chcesz mieć 100% pewność możesz już zrobić z krwi bete hcg, wykazuje wcześniej niż test z moczu

Asiuk ja tez nie zawsze mogę się skupić, mam dni że nie czytam w ogóle. I przyznaję że czasem czytam coś lekkiego dla relaksu, może niekoniecznie romansidła typowe.
No właśnie ja też tak się nastawiłam do testu z krwi, ale pani w rejestracji kazała mi czekać tydzień od terminu spodziewanej miesiączki, mimo zapewnień, że test wyszedł mi pozytywnie
Pewnie żeby się nie nakręcać na zapas, bo czasem test sikany się myli.

Ja też mam problemy ze skupieniem uwagi. I między innymi dlatego miła pani wysłała mnie do neurologa.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:17   #4884
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzięki Misku
Co to za zlecenie?

Link do sernika: http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...i/przepis.html

Misku, tak, oglądam rzeczy dla dzieci i dalej chcę ..ale chodzi o to, że chcielismy zacząć ok. lipca, sierpnia. Dopiero dostałam umowę na czas nieokreślony w pracy i nie chciałam od razu zachodzić w ciążę
Poza tym chciałam się przygotować do tej ciąży...




Aha...
A zarodek nie zagnieżdża się ok 7 dnia od zapłodnienia? Kurdee..
To ta chwila różnicy niczego nie zmieni, najwyżej się nie przygotujesz Trzymam kciuki

A zlecenie to 5 dni tłumaczeń na dużym wydarzeniu - niezłe wyzwanie dla mnie, bo ma być nawet spotkanie z Wałęsą, na którym mam tłumaczyć, a z nim to nigdy nie wiadomo, co wypali

A co mogę dać na wierzch tego sernika zamiast truskawek? Najlepiej coś gotowego

Edytowane przez miskowa
Czas edycji: 2012-04-12 o 10:23
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:26   #4885
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To ta chwila różnicy niczego nie zmieni, najwyżej się nie przygotujesz Trzymam kciuki

A zlecenie to 5 dni tłumaczeń na dużym wydarzeniu - niezłe wyzwanie dla mnie, bo ma być nawet spotkanie z Wałęsą, na którym mam tłumaczyć, a z nim to nigdy nie wiadomo, co wypali
Podzielam zdanie Miśka, Butter Im więcej się cuduje, tym czasem trudniej o dobry rezultat.

Super sprawa A będą Cię pokazywać w telewizji???
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:32   #4886
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie Miśka, Butter Im więcej się cuduje, tym czasem trudniej o dobry rezultat.

Super sprawa A będą Cię pokazywać w telewizji???
mam nadzieję, że nie albo że tylko w jakiejś lokalnej, której nikt nie ogląda, zresztą wiesz - to nie ja tam będę atrakcją, więc jakoś się wtopię w tło
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:44   #4887
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To ta chwila różnicy niczego nie zmieni, najwyżej się nie przygotujesz Trzymam kciuki

A zlecenie to 5 dni tłumaczeń na dużym wydarzeniu - niezłe wyzwanie dla mnie, bo ma być nawet spotkanie z Wałęsą, na którym mam tłumaczyć, a z nim to nigdy nie wiadomo, co wypali

A co mogę dać na wierzch tego sernika zamiast truskawek? Najlepiej coś gotowego
No to faktycznie fajne zlecenie. Trzymam kciuki

Ja daję na górę wiśnie ze słoika, albo kawę właśnie.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie Miśka, Butter Im więcej się cuduje, tym czasem trudniej o dobry rezultat.

Super sprawa A będą Cię pokazywać w telewizji???
Wiem, doskonale wiem, że tak jest z cudowaniem..., ale właśnie nadszedł @, więc fałszywy alarm (spóźnił się tydzień)
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:45   #4888
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

helo.

Butter to nieźle Cię pozamiatało ze nie dość że poszłaś do lekarza to jeszcze w domu leżysz. Zdrówka życzę


Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To ta chwila różnicy niczego nie zmieni, najwyżej się nie przygotujesz Trzymam kciuki

A zlecenie to 5 dni tłumaczeń na dużym wydarzeniu - niezłe wyzwanie dla mnie, bo ma być nawet spotkanie z Wałęsą, na którym mam tłumaczyć, a z nim to nigdy nie wiadomo, co wypali

A co mogę dać na wierzch tego sernika zamiast truskawek? Najlepiej coś gotowego
Wow!!! Gratulacje.

ja daję dzem normalnie. Ostanio malinowy, ale robiłam też z konfiturą wiśniową
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:01   #4889
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to faktycznie fajne zlecenie. Trzymam kciuki

Ja daję na górę wiśnie ze słoika, albo kawę właśnie.



Wiem, doskonale wiem, że tak jest z cudowaniem..., ale właśnie nadszedł @, więc fałszywy alarm (spóźnił się tydzień)
No to przynajmniej nie musisz się stresować i podejdziesz do tematu tak, jak chciałaś.

A kawę to jak? Espresso po prostu polać, żeby wzory porobić?
Takich owoców ze słoika to ja nie mam i wiem, że ciężko kupić. W sklepach są raczej dżemy czy konfitury tylko. W almie są jakieś owoce całe w słoiku, bo kupowałam, ale daleko tam mam teraz.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
helo.

Butter to nieźle Cię pozamiatało ze nie dość że poszłaś do lekarza to jeszcze w domu leżysz. Zdrówka życzę



Wow!!! Gratulacje.

ja daję dzem normalnie. Ostanio malinowy, ale robiłam też z konfiturą wiśniową
no i to najprostsze wyjście. Może zrobię ten sernik w weekend jeśli zostaniemy w domu i kupię blaszkę, bo mam tylko bardzo małą okrągłą
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:10   #4890
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Bardzo pysznie ten sernik wygląda i zdaje się być prosty i szybki.
Też mam taki z czekoladowym spodem, ale przy nim jest chyba więcej roboty.

Jakiego serka używacie?
Ciasto jest raczej niskie, prawda??

Zrobię za tydzień bo w tym tygodniu mam zjazd na uczelni i jeszcze prezentację.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.