Modna głowa na plaży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 16:10   #1
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85

Modna głowa na plaży


Witam. Mam pewien problem. W środku lata wyjeżdżam na wczasy do tropików. Zresztą kolejny rok z rzędu, co nie zmienia faktu, że co roku borykam się z tą samą sprawą. Otóż: co mam założyć na głowę chodząc po plaży, leżąc nad basenem? Nie jest to dla mnie takie łatwe, bo:
1. Nie lubię stylu sportowego. W czapeczce z daszkiem wyglądam kiepsko, nie pasuje to do mnie. Poza tym włosy mam przylizane po jej zdjęciu, a że mam ich kilka na krzyż - widok jest żałosny
2. Kapelusz z rondem mnie prztłacza, a i tak niska jestem - nie mam nawet 160 cm wzrostu.
3. Nosiłam taką szeroką opaskę z materiału, z gumką (pełno tego na all), ale nie dawała dużej ochrony przed słońcem, nie przykrywa idealnie głowy, materiał cienki.
4. Przekroczyłam 30 - tkę, chcę wyglądać elegancko (takie właśnie mam stroje kąpielowe).
Wpadłam na pomysł, aby jakoś pozawijać na głowie ozdobną apaszkę wiosenną Myślicie, że będzie to jakoś wyglądało?
Może ma któraś w Was jakieś propozycje dla mnie, jeśli chodzi o fantazyjne i eleganckie zarazem upięcia takich lekkich chust na włosach? Proszę gorąco o pomoc!
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:55   #2
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Modna głowa na plaży

Może chusta założona na głowę w stylu piratki? Jennifer Lopez chyba kiedyś miała tak założoną chustkę, wyglądała jak cyganka , nie mogę znaleźć żadnych fotek.

Może ten wątek Ci się przyda i zainspiruje https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54770
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:11   #3
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Modna głowa na plaży

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem. W środku lata wyjeżdżam na wczasy do tropików. Zresztą kolejny rok z rzędu, co nie zmienia faktu, że co roku borykam się z tą samą sprawą. Otóż: co mam założyć na głowę chodząc po plaży, leżąc nad basenem? Nie jest to dla mnie takie łatwe, bo:
1. Nie lubię stylu sportowego. W czapeczce z daszkiem wyglądam kiepsko, nie pasuje to do mnie. Poza tym włosy mam przylizane po jej zdjęciu, a że mam ich kilka na krzyż - widok jest żałosny
2. Kapelusz z rondem mnie prztłacza, a i tak niska jestem - nie mam nawet 160 cm wzrostu.
3. Nosiłam taką szeroką opaskę z materiału, z gumką (pełno tego na all), ale nie dawała dużej ochrony przed słońcem, nie przykrywa idealnie głowy, materiał cienki.
4. Przekroczyłam 30 - tkę, chcę wyglądać elegancko (takie właśnie mam stroje kąpielowe).
Wpadłam na pomysł, aby jakoś pozawijać na głowie ozdobną apaszkę wiosenną Myślicie, że będzie to jakoś wyglądało?
Może ma któraś w Was jakieś propozycje dla mnie, jeśli chodzi o fantazyjne i eleganckie zarazem upięcia takich lekkich chust na włosach? Proszę gorąco o pomoc!
a może kapelusz z małym rondem???? poza tym wydaje mi się ze nawet takie z dużym nie przytłaczają o ile są lekkie (tzn cienkie)
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:34   #4
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Modna głowa na plaży

Masiaczek, faktycznie - zainteresuję się bardziej różnymi rodzajami kapeluszy. Może coś dla siebie znajdę, dzięki. Paula, dziękuję za podpowiedź. Już wchodzę na podany przez Ciebie wątek
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 21:21   #5
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Modna głowa na plaży

Hm kapelusze z duzym rondem nie muszą przytłaczać. Sama mam 160 i posiadam taki i wcale mnie nie skraca
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 22:38   #6
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Modna głowa na plaży

a mi sie podobaja wszelkiego rodzaje turbany
u mnie w szkole jedna nauczycielka ok. 40
czesto w takich chodzi.. i powiem ze wyglada
elegancko.. i nieco ja odmładza fajna sprawa.
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:50   #7
swish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Modna głowa na plaży

http://republika.pl/blog_cc_3634775/...odatkinapl.jpg
a taki mały zgrabny kapelusik jak ten beżowy?
swish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 13:45   #8
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Modna głowa na plaży

Cytat:
Napisane przez Agnesta Pokaż wiadomość
a mi sie podobaja wszelkiego rodzaje turbany
u mnie w szkole jedna nauczycielka ok. 40
czesto w takich chodzi.. i powiem ze wyglada
elegancko.. i nieco ja odmładza fajna sprawa.
Właśnie miałam napisać, że popróbuję z turbanami. Nie mam pojęcia, czy mi się uda. Ale w tym najbardziej siebie widzę na plaży. Co do odmłodzenia, jestem temu raczej przeciwna, bo i tak ludzie mi dają 10 lat mniej

Cytat:
Napisane przez swish Pokaż wiadomość
http://republika.pl/blog_cc_3634775/...odatkinapl.jpg
a taki mały zgrabny kapelusik jak ten beżowy?
Kapelusik nawet fajny, ale na tej kobiecie. Ja w czymś takim wyglądam średnio niestety
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.