spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 21:25   #1
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84

spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?


Mam dzisiaj starszny dołek, dlatego postanowilam tu napisac... Za niecaly meisiac skoncze 27 lat, jestem sama i zaczyna mnie to martwic. Byłam w kilku długich związkach, osttanie rozstanie starsznei przezylam i wiem ze teraz raczej ciezko mi sie bedzuie zaangazowac; przestalam chyba wierzyc w milosc. a jednak tak bym chciala miec kogos bliskiego obok, chcailabym zalozyc rodzine itd. oczwiscie nic na sile, nie mam az takiego parcia... ale mam, moze glupie (?), wrazenie ze w moim wieku chyba ciezko juz poznac kogos wartego uwagi , bo Ci juz sa zajeci a z tymi wolnymi cos jest chyba nie tak... dlatego chcailam zapytac czy ktoras z was poznala w poznym wieku swoja druga polowke, z którą jest szczesliwa...?
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:30   #2
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Mam znajomą. Niedawno skończyła 28 lat i była do tej pory w jednym poważnym związku. Już jakiś czas temu, dobrych parę lat. Od tamtej pory była sama. Dziewczyna bardzo wesoła, otwarta, pozytywnie nastawiona do świata, ale niestety, widać było czasem, że w głębi strasznie ją męczy to, ze jest sama. Właściwie wszyscy znajomi, rodzina chyba już przywykli do myśli, że nie ma faceta, zupelnie jakby taki stan rzeczy miał trwac zawsze.

Jakieś trzy miesiące temu dowiedziałam się, że jest w związku. Na jakimś tam spotkaniu starych znajomych , spotkała dawnego kolegę , dobrze im się gadało, umówili się na spotkanie tylko we dwójkę. I widocznie coś zaiskrzyło, bo bardzo szybko weszli w związek, ostatnio byli razem na wakacjach. Bez szaleństw i rzucania wszystkiego, bo pojawiła się miłość. Ale planują wspólną przyszłość, z tego co wiem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:33   #3
kasiolek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 71
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

moja siostra na 28lat. była w poważnym związku z studiach, nie wyszło im i się rozstali jakieś 3,5 roku temu.
Od trzech miesięcy spotyka się z facetem, nigdy nie widziałam jej tak zakochanej, w poprzedni weekend się oświadczył. Więc, pewnie że można, głowa do góry
kasiolek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:34   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Oooooooooo kochana.
Takie bezeceństwa ci w głowie, związki, seksy, miłości ?!
Skandal.
Tobie do grobu się już kłaść, a już co najmniej musisz sobie kota kupić.
I bujany fotel.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:34   #5
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Moja mama w Twoim wieku poznała mojego tatę i są razem cały czas. Najważniejsze, że masz zdrowe podejście i nie masz parcia. Bez sensu jest być z kimś tylko po to, by nie być samą. To durne podejście, ale wciąż pokutuje w świadomości naszego społeczeństwa...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:37   #6
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Nie martw się, spotkasz kogoś. Moja sąsiadka wiele lat temu rozwiodła się (mając już dzieci chodzące do podstawówki), a i tak znalazła kolejnego partnera, z którym jest do tej pory szczęśliwa.
W dodatku jakaś moja daleka znajoma, mając około 28 lat, spotkała mężczyznę, dla którego rozwiodła się z poprzednim (pomimo 6 lat małżeństwa).
Więc jak najbardziej można kogoś znaleźć
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:37   #7
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Piszesz tak jakbyś była już jedną nogą w grobie. Jak trafisz na kogoś kto zasłuży na Ciebie - zaufasz, pokochasz i jeszcze dorobicie się gromadki pociech.
Moja znajoma ma 30 lat i gdy na nią patrze i jej słucham wydaje mi się że jest 15-latką która przeżywa swoją pierwszą miłość więc głowa do góry.

A swoją drogą uważam że tego typu problemy są przez wszystko wiedzące ciotki i koleżanki - masz już tyle lat gdzie ty chłopa znajdziesz? a dzieci? i tak blebleble do znudzenia.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:40   #8
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Piszesz tak jakbyś była już jedną nogą w grobie. Jak trafisz na kogoś kto zasłuży na Ciebie - zaufasz, pokochasz i jeszcze dorobicie się gromadki pociech.
Moja znajoma ma 30 lat i gdy na nią patrze i jej słucham wydaje mi się że jest 15-latką która przeżywa swoją pierwszą miłość więc głowa do góry.

A swoją drogą uważam że tego typu problemy są przez wszystko wiedzące ciotki i koleżanki - masz już tyle lat gdzie ty chłopa znajdziesz? a dzieci? i tak blebleble do znudzenia.
A ja myślę, że niekoniecznie... Ta moja znajoma, o której pisałam, obraca się właśnie raczej w środowisku singli. Ma przyjaciółki, i mężatki i samotne, a niektóre starsze od niej, rodzina z tego co wiem, też dość liberalna, nikt jej raczej tak nie naciskał. Ale wiele razy mówiła, że zwyczajnie chciałoby się miec partnera, kogoś , z kim można planowac przyszłość, że to trudne tak ciągle i ciągle być samemu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:48   #9
takbonie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 457
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Piszesz tak jakbyś była już jedną nogą w grobie. .
Ciekawa jestem jak jest Twoja sytuacja?
takbonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:51   #10
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
A ja myślę, że niekoniecznie... Ta moja znajoma, o której pisałam, obraca się właśnie raczej w środowisku singli. Ma przyjaciółki, i mężatki i samotne, a niektóre starsze od niej, rodzina z tego co wiem, też dość liberalna, nikt jej raczej tak nie naciskał. Ale wiele razy mówiła, że zwyczajnie chciałoby się miec partnera, kogoś , z kim można planowac przyszłość, że to trudne tak ciągle i ciągle być samemu.
Nikt nikogo siłą do USC nie zaciągnie, ale przyznasz że zdarzają się życzliwi którzy wszystko wiedzą lepiej. Kiedy, Jak i Gdzie. I w mają że akurat nie masz z kim (a chciałabyś) lub nie spieszy Ci się.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:55   #11
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Babcia mojej przyjaciolki weszla w nowy zwiazek majac 77 lat, wybranek 82. Nie zartuje.

Do tego czasu, uda Ci sie na pewno kogos znalezc!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:56   #12
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Na ile się angażujesz w poszukiwania tego jedynego? (gdzie i jak go szukasz)
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:57   #13
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj starszny dołek, dlatego postanowilam tu napisac... Za niecaly meisiac skoncze 27 lat, jestem sama i zaczyna mnie to martwic. Byłam w kilku długich związkach, osttanie rozstanie starsznei przezylam i wiem ze teraz raczej ciezko mi sie bedzuie zaangazowac; przestalam chyba wierzyc w milosc. a jednak tak bym chciala miec kogos bliskiego obok, chcailabym zalozyc rodzine itd. oczwiscie nic na sile, nie mam az takiego parcia... ale mam, moze glupie (?), wrazenie ze w moim wieku chyba ciezko juz poznac kogos wartego uwagi , bo Ci juz sa zajeci a z tymi wolnymi cos jest chyba nie tak... dlatego chcailam zapytac czy ktoras z was poznala w poznym wieku swoja druga polowke, z którą jest szczesliwa...?
A my się znamy

Właśnie skończyłam 28 lat, nie pamiętam już faceta, z którym mieszkałam przez 8 lat i miał być na zawsze...

Od paru miesięcy mam innego, ściągnęłam go z internetu
Bawię się, podróżuję, pląsam tu i tam...

Nie oglądaj się za obrączkami znajomych, tylko żyj dla siebie, bo to Twój czas i szkoda go zmarnować na szukanie facetów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:01   #14
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
A ja myślę, że niekoniecznie... Ta moja znajoma, o której pisałam, obraca się właśnie raczej w środowisku singli. Ma przyjaciółki, i mężatki i samotne, a niektóre starsze od niej, rodzina z tego co wiem, też dość liberalna, nikt jej raczej tak nie naciskał. Ale wiele razy mówiła, że zwyczajnie chciałoby się miec partnera, kogoś , z kim można planowac przyszłość, że to trudne tak ciągle i ciągle być samemu.
No dobrze, ale co człowiek to inna potrzeba Ona akurat tęskni za bliskością, ale zdarzają się osoby, które lubią być wolne, ale męczą się z durnymi komentarzami. Np. moja przyjaciółka od lat gra w siatkę, studiuje i jeszcze zajmuje się dziennikarstwem, ostatnio stwierdziła, że nie chciałaby z nikim być w najbliższym czasie, bo jest jej dobrze, ze ma cały czas dla siebie i nie musi się przed nikim tłumaczyć. Ona akurat ma taką osobowość. Z kolei znam też dziewczyny, które mają pracę, studia, pasję i bardzo chciałyby mieć kogoś u boku. Ludzie mają różne potrzeby, a najgorzej jak znajdzie się mędrzec, który wie lepiej, co jest dla kogo dobre i raczy innych swoimi radami bez pytania...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:04   #15
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez takbonie Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak jest Twoja sytuacja?
Moja sytuacja? Skoro ładnie prosisz to Ci powiem. 25 lat i chłop - zero pierścionka (póki co) i planów o ołtarzu bo nie jestem hipokrytką i USC mi wystarczy.
To teraz ty powiedz jak to jest u Ciebie.
Jeśli myślisz że chciałam w jakikolwiek sposób urazić autorkę stwierdzeniem że pisze tak jakby była jedną nogą w grobie mylisz się. Jak coś ma być to będzie i bez względu na to czy masz 20-30-...-x lat. nie ma co się zamartwiać.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:05   #16
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Na ile się angażujesz w poszukiwania tego jedynego? (gdzie i jak go szukasz)

Był teraz jeden chłopak z którym sie spotykalam, ale nie pasujemy do siebie...a jak sie angazuje? nie angazuje, nie siedze na portalach randkowych, nie szukam po klubach, żyje dosyc aktywnie, spotykam ze znajomymi... i mam tylko cicha nadzeije zee jeszcze pojawi sie ktos na mojej drodze, ale jak pisalam wczesniej- nie bede go specjalnie szukac. chcialam po prostu posluchac waszych historii i dowiedziec sie ze sa na swiecie jeszcze fajni wolni faceci w okolicy 30-tki a co bedzie to bedzie
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:06   #17
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
Był teraz jeden chłopak z którym sie spotykalam, ale nie pasujemy do siebie...a jak sie angazuje? nie angazuje, nie siedze na portalach randkowych, nie szukam po klubach, żyje dosyc aktywnie, spotykam ze znajomymi... i mam tylko cicha nadzeije zee jeszcze pojawi sie ktos na mojej drodze, ale jak pisalam wczesniej- nie bede go specjalnie szukac. chcialam po prostu posluchac waszych historii i dowiedziec sie ze sa na swiecie jeszcze fajni wolni faceci w okolicy 30-tki a co bedzie to bedzie
Jak ci się uda to i na 25-latka trafisz
o ile wolisz młodszych
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.


Edytowane przez 3asiex
Czas edycji: 2011-09-12 o 22:08 Powód: debilizm, ale go leczę
3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:08   #18
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A my się znamy

Właśnie skończyłam 28 lat, nie pamiętam już faceta, z którym mieszkałam przez 8 lat i miał być na zawsze...

Od paru miesięcy mam innego, ściągnęłam go z internetu
Bawię się, podróżuję, pląsam tu i tam...

Nie oglądaj się za obrączkami znajomych, tylko żyj dla siebie, bo to Twój czas i szkoda go zmarnować na szukanie facetów
znamy znamy dokladnie pamietam Twoja historie i czasem jeszcze zagladam na "nasz " wątek. choc ciesze sie ze "te" chwile mam juz za soba mam tylko nadzieje ze to nie wplynie na moje dalsze relacje damsko-meskie pozdrawiam i zycze powodzenia
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:11   #19
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
czasem jeszcze zagladam na "nasz " wątek. choc ciesze sie ze "te" chwile mam juz za soba mam tylko nadzieje ze to nie wplynie na moje dalsze relacje damsko-meskie
Jakbyś porównała nasz wątek sprzed roku z dzisiejszym, to byś zobaczyła, że prawie każda ma już innego, a te uparte poznawały kogoś, kto nimi wstrząsnął A wątek sprzed 3 lat powinien być wątkiem Panien Młodych :P Statystyki są po Twojej stronie, nie rozmyślaj już o takich głupotach
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 22:19   #20
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Ja miałam 29 lat, kiedy poznałam męża i też ściągnęłam go z internetu
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:33   #21
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj starszny dołek, dlatego postanowilam tu napisac... Za niecaly meisiac skoncze 27 lat, jestem sama i zaczyna mnie to martwic. Byłam w kilku długich związkach, osttanie rozstanie starsznei przezylam i wiem ze teraz raczej ciezko mi sie bedzuie zaangazowac; przestalam chyba wierzyc w milosc. a jednak tak bym chciala miec kogos bliskiego obok, chcailabym zalozyc rodzine itd. oczwiscie nic na sile, nie mam az takiego parcia... ale mam, moze glupie (?), wrazenie ze w moim wieku chyba ciezko juz poznac kogos wartego uwagi , bo Ci juz sa zajeci a z tymi wolnymi cos jest chyba nie tak... dlatego chcailam zapytac czy ktoras z was poznala w poznym wieku swoja druga polowke, z którą jest szczesliwa...?
Kiedy się zakończył Twój ostatni związek? Myślisz jeszcze o nim?
Co do tematu są miliony osób starszych od Ciebie i wolnych także nie panikuj Są ludzie w Twoim wieku, którzy angażują się w krótkie związki, tacy, którzy mają za sobą góra 1 związek itp. a są starsi, którzy nie wyobrażają sobie mieć rodziny i dzieci, bo wolą wolność i swobode ;p
Więc nie panikuj, jesteś młoda, masz jeszcze trochę czasu na znalezienie sobie tej 2 połówki
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:33   #22
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Nigdy nie jest za późno żeby poznać swoją drugą połówkę,a 27 lat to wcale nie jest dużo. W swoim czasie na pewno poznasz kogoś wartego uwagi.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:51   #23
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A my się znamy

Właśnie skończyłam 28 lat, nie pamiętam już faceta, z którym mieszkałam przez 8 lat i miał być na zawsze...

Od paru miesięcy mam innego, ściągnęłam go z internetu
Bawię się, podróżuję, pląsam tu i tam...

Nie oglądaj się za obrączkami znajomych, tylko żyj dla siebie, bo to Twój czas i szkoda go zmarnować na szukanie facetów
Serio byłas z facetem 8 lat? I teraz jest jakis nowy? Wow
ja chyba bym tak szybko nie zapomniała... ale fajnie w sumie, ze sie dlugo nie męczyłaś.
Ja co prawda nie preferuję znajomosci internetowych no ale widac niektóre są ok
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:55   #24
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Trzeba przyznać, ze otoczenie ma duży wpływ na samopoczucie takiej samotnej osoby. Pamiętam teksty mojej szefowej w stylu- jak sie nikogo nie pozna na studiach to potem jest już ciężko..., albo widzisz wszyscy w twoim wieku już męża maja, dzieci, a ty na co czekasz. Poza tym gdzie sie nie obejrzysz rówieśnicy są już zajęci. Taka prawda.
Nie rozumiem tylko tego, ze jak ktoś jest koło 30 i jest wolny to coś z nim nie tak. To zawsze działa w dwie strony, skoro ja mogę być sama a uważam sie za fajna i normalna to pewnie jest tez facet w dokładnie tej samej sytuacji co ja.
Jak kto ma spotkać to spotka a jak nie to i tak szukanie na sile nie pomoże.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:00   #25
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

dziewczyno, ogarnij się! Jesteś bardzo mloda a tu takie żale. Rozumiem,że brakuje ci kogoś, ale nic na siłę - musisz wychodzic do ludzi, poznawać nowe osoby (tak, przez internet) choć i tak często tż-a poznajemy przez przypadek
ja swojego poznalam jak przestalam szukać i nie chcialam nikogo bo dobrze było mi samej
kobiety po rozwodzie, po 50-tce facetów poznaja więc glowa do gory

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać, ze otoczenie ma duży wpływ na samopoczucie takiej samotnej osoby. Pamiętam teksty mojej szefowej w stylu- jak sie nikogo nie pozna na studiach to potem jest już ciężko..., albo widzisz wszyscy w twoim wieku już męża maja, dzieci, a ty na co czekasz. Poza tym gdzie sie nie obejrzysz rówieśnicy są już zajęci. Taka prawda.
Nie rozumiem tylko tego, ze jak ktoś jest koło 30 i jest wolny to coś z nim nie tak. To zawsze działa w dwie strony, skoro ja mogę być sama a uważam sie za fajna i normalna to pewnie jest tez facet w dokładnie tej samej sytuacji co ja.
Jak kto ma spotkać to spotka a jak nie to i tak szukanie na sile nie pomoże.
no widzisz, a u mnie na studiach byly pary a teraz sie rozstają, różnie bywa.
Nie ma co sie przejmowac gadaniem starszych bo oni żyli w innych czasach. Teraz nikt sie nie spieszy- mało tego, wiele osób jest samotnych (wolnych) z wyboru
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:13   #26
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Serio byłas z facetem 8 lat? I teraz jest jakis nowy? Wow
ja chyba bym tak szybko nie zapomniała... ale fajnie w sumie, ze sie dlugo nie męczyłaś.
Ja co prawda nie preferuję znajomosci internetowych no ale widac niektóre są ok
Moja mama poznała faceta po 50.

W 2 tygodnie po nagłym rozstaniu z nim miałam już innego, szybko się otrząsnęłam A w 3 m-ce po nim kolejnego. Stara, ale jara
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:15   #27
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

No to nieźle szalejesz ;p
Ja od 8 miesięcy nie moge dojść do siebie i zapomnieć tak w 100%... ale może kiedyś się uda ;-)
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:21   #28
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Uda, rozpamiętywanie kiedyś się po prostu nudzi

Teraz mój rocznik się rozwodzi, więc fajni faceci wracają do gry
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:21   #29
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

już tylko płatny seks został, a za 3 lata do księdza i wykupienie miejsca na cmentarzu ;]
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:24   #30
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: spotkanie drugiej połówki po 27 r. życia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Uda, rozpamiętywanie kiedyś się po prostu nudzi

Teraz mój rocznik się rozwodzi, więc fajni faceci wracają do gry
Juz mi kiedys przeszło a potem znowu wróciło ;p
To juz bede pamietała w jakim roczniku szukac, skoro to fajni faceci ;p
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.