Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 19:32   #1
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Arrow

Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto


Cześć, dziewczyny. Zastanawiam sie nad paletkami Ruby Rose, ale nie chodzi mi o te duże zestawu 24, 48 cieni, a o 9-kolorówki kształtem przypominające cienie Diora albo tarcze, wydaje mi się, że te cienie są lepsze jakościowo niż te większe.

A może któraś z Was ma palety H&M.

Jak się sprawują, czy warto kupić?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 20:35   #2
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto

O cieniach RR wątki już były, można było tam zapytać. Co do jakości, to w ogóle ostatnio produkowane cienie RR są lepsze jakościowo od np. tych zeszłorocznych - mają przyjemniejszy zapach i bardziej nasycone kolory (choć i tak większośc z nich na oku wyglada inaczej niż w palecie). Jeśli chcesz odpowiedzi od osób, które maja paletkę a la Dior, może popytaj mailem ludzi, które zakupiły ją na allegro .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:08   #3
Pulcia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy w

ja gorąco polecam, super cena do jakości, podobno skład dużo lepszy niż np. Maybelline czy Inglot co potwierdza również praktyka, także polecam,
Pulcia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:17   #4
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy w

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny. Zastanawiam sie nad paletkami Ruby Rose, ale nie chodzi mi o te duże zestawu 24, 48 cieni, a o 9-kolorówki kształtem przypominające cienie Diora albo tarcze, wydaje mi się, że te cienie są lepsze jakościowo niż te większe.

A może któraś z Was ma palety H&M.

Jak się sprawują, czy warto kupić?
Mam paletę H&M, nie polecam. Zainwestuj w paletę Sleeka. Nie warto wydawać kasy na produkt słabszej jakości.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 07:30   #5
Bolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy w

Cześć dziewczyny, ja Ruby Rose używam od lat i gorąco polecam. Teraz są nowe matowe paletki. Cienie bardzo dobre i niedrogie. Podobno niedługo będzie można kupić w Drogerii Natura.
Bolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.