Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM2012czV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł części numer 6 powinien brzmieć:
My dalej w amoku, niekończącym się słowotoku - bo nasze śluby już w przyszłym roku - PM 2012 6 10,53%
Pierwsze suknie to jest znak, że za rok powiemy TAK! - PM 2012 36 63,16%
Inpiracje & Wariacje -> Nasze Ślubne Kombinacje - PM 2012 15 26,32%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 09:22   #3031
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Dzień dobry

ja się przyszłam tylko przywitać i życzyć wam udanego dnia

miałam się dziś uczyć ale zbyt piękna pogoda żeby to marnować i jedziemy nad jeziorko hm... czyżby to nad którym mi się oświadczył??

do wieczora
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 10:55   #3032
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Hej
już po weselu było cudnie moje najlepsze wesele jak do tej pory z parkietu nie schodziłam na 15 na poprawiny :P
KICIU zgadnij jaką młoda miała suknie........... tą twoją Julien czy jakoś tak się nazywała.mam ze 2 fotki dosyć niewyraźne ale wstawię później bo nie mam kabla itd. wiec myślę że jutro je pokażę
zespół mi się zbytnio nie podobał fajne głosy mieli 4 kolesi ale grali tylko polskie piosenki żadnej obcojęzycznej. I takie z lat 50-60 biesiadne ja znałam chyba z 7 przez tyle godzin grania. mój kolega miał piękny garnitur na pewno wezmę namiary gdzie go kupił sala remiza udekorowana przez dekoratorkę pięknie wyszło i wiecie co!! miała taką kolorystykę jak ja chcę :P bukiet różowy a sala fiolet i wrzos normalnie już jestem pewna że to są moje kolory... Pierwszy taniec to walc do NOCY I DNI tak pozatym wszytko było fajne oprócz zespołu.... nie było wielu sztandarowych piosenek jak: Nie płacz ewka, biała armia, takie tango, dżaga(przy tym świetnie się kolesie bawią ) no wogóle wiele innych których teraz niestety nie pamiętam. A w kościele nie mieli skrzypaczki tylko trębacz wiecie że nawet fajnie to brzmiało

Przez cały wieczór myślałam BOŻE CZEMU MY DOPIERO ZA ROK
Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
a przy podpisaniu umowy mówił, że zrobi wszystko tak jak chcemy..bo to my płacimy i my wybieramy..oni tylko mogą zasugerować, ale ostateczna decyzja należy do nas..
ale najwidoczniej się czegoś przestraszył..może wogóle nie miał takich zdjęć?albo niewiem już sama
Ps. czy tak zachowuje się profesjonalista?chyba nie bardzo
o jezu co za debil normalnie mnie zatkało ;/ powiem ci że lepiej że to wyszło przed ślubem i to na długi czas a nie potem byś oglądała swoje zdjęcia i film z płaczem w oczach bo na bank to nie był profesjonalista!!!
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś


Edytowane przez jagodzia133
Czas edycji: 2011-06-05 o 11:05
jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:17   #3033
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a tak szczerze jak tak czytam na ślubnych niektóre marzenia i wymagania to aż się na głowę łapię. gdybym miała datę - ruszyłabym z przygotowaniami, ale nie tak bardzo, żeby na rok przed weselem dawać listę piosenek Dj, bo przez ten rok może się sporo zmienić.

takie moje zdanie.
Ja na listę piosenek od zespołu nawet nie spojrzałam Przy podpisywaniu umowy tylko patrzyłam co mają,ale potem jak wysłała mi na meila to nawet nie otworzyłam :P Jeszcze duuuuzo czasu



Co do sytuacji z fotografem to współczuję spotkania kretynów na swojej drodze. A z ciekawości, ile sobie życzą za swoje usługi? Dobrze by było gdyby był jakiś wątek z cyklu "przestrog",a może już taki jest?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:34   #3034
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

jagodziu i jak w niej się prezentowała? Ciekawi mnie czy wygodna jest w tańcu. A i ona miała tego kwiatka z boku czy też się go pozbyła
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:30   #3035
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
dawno mnie tu niebyło bo niemiałam za bardzo czasu..ale wkońcu go znalazłam
Nie uwierzycie co mnie dzisiaj spotkało!
Podpisaliśmy umowę z foto+video (2w1)-umowę 22 maja
a on dzisiaj wysłał e-maila, że chce zerwać umowę, bo nie jest w stanie sprostać moim wymaganiom..a dokładniej temu iż chciałam przy podpisaniu umowy obejrzeć zdjęcia ze ślubu i wesela tzn. ceremonii w kościele i przyjęcia weselnego, przy podpisaniu umowy coś tam mowili ze zapomnial wziasc itd, a na stronce internetowej mial tylko plener..
wiec mial wyslac po podpisaniu umowy jak wroci do domu..tydzień czasu sie nieodzywal, potem przepraszal i wyslal w koncu zdjecia oczywiscie z pleneru..pisalam że prosilam o zdjecia z ceremonii i przyjecia..ze chcialam zobaczyc w jaki sposob je wykonuja a on że droga pani nie jestesmy w stanie sprostac pani wymaganiom ..!!!
to jego słowa skopiowane z e-maila
mamy przeszło 1 rok czasu do pani wesela a wymogów pani napewno nie potrafimy zaspokoić bo pani ma ich dość dużo . mam taka propozycję żeby pani poszukała sobie drugiego kamerzyste i fotografa bo ja chcę z pania rozwiązać umowę. proszę wysłać dokładny adres oraz nr. konta bankowego, zwrócę pani pieniążki. bo nasza współpraca się nie układa dość długo przed weselem. proszę mój e-mail traktować poważnie i
ostatecznie tak jak już od tej chwili umowa została zerwana.nic mi pani nie może wyegzekwować z tej umowy ,którą ma pani podpisaną bo jest jeszcze dość długi okres przed weselem. z tej atmosfery która zaczęła krążyć między nami nie będzie udane nagranie filmu ani zdjęcia. myślę że wyraziłem się dość jasno. to jest moja ostateczna decyzja i proszę mi tu więcej NIE PISAĆ. CZEKAM NA PANI DANE.
Karolina masz szczęście, że to wyszlo rok przed ślubem i macie jeszcze czas cos sensownego ogarnąć. Mógl Wam taka akcję zrobić poźniej, a tak to szukajcie a napewno jeszcze znajdziecie. Moi znajomi mieli sytuacje, ze ich wesele bylo w czerwcu, a w lutym zostali bez orkiestry! Mieli farta, bo jakas para rozeszła się w ostatniej chwili i wzieli od nich orkiestre Będziesz teraz ostrożniejsza
Cytat:
Napisane przez atopech Pokaż wiadomość
ja też mam taką nadzieję
o rany padam na pysk, wróciłam po 2 tygodniach do domu i siedziałam do wieczora w szpitalu bo wczoraj siostra urodziła synka zakochałam się w nim i nie wyszłam ze szpitala dopóki mnie nie wyrzucili

ze spraw ślubnych- wszystko co trzeba było załatwic już jest i można zwolnic narazie a mamy
salę
zespół
kucharkę
kamerę
foto
no i księdza w międzyczasie zmieniła się tylko godzina ślubu bo pierwotnie bez namysłu wybraliśmy 18.30 ale to jednak strasznie późno no i dało radę jeszcze zmienic na 16.15 tak więc
01.09.2012 godz. 16.15

za 65 tygodni gdzieś o 17.00 będę już żoną tylko po dzisiejszych wrażeniach nie wiem czy dam radę czekac jeszcze jakiś czas po ślubie na taki skarb jaki siostra wczoraj urodziła
Gratuluję zmiany godziny, 18.30 to naprawde za puźno. My ciągle bez godziny, dopiero w grudniu ksiądz ma miec kalendarz
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:43   #3036
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Alufa, jak pisałam wcześniej chodziło mi o to, żeby przesłał nam zdjęcia z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, bo na stronie był tylko plener! a ja chciałam zobaczyc zdjęcia z kościoła i wesela!-chyba mam do tego prawo..-bo przy podpisaniu umowy ich niemiał! wiec miał odrazu bezpośrednio po powrocie do domu je wysłać! a tydzień czasu się nie odzywał, a potem uparcie wysyłał mi plener!!! a mi chodziło o inne zdjęcia, których ZAPEWNE NIE MIAŁ,bo gdyby je miał to napewno by wysłał!
więc o to moje wymagania-chęć zobaczenia zdjęć..śmieszne
o kurczę :/

wiesz, może to i lepiej. pewnie odwala jakąś fuszerę, albo dopiero zaczyna i faktycznie nie ma takich fot
co to za fotograf, który nie chce pokazać swoich prac?

prawdę mówiąc myślałam, że miałaś jakieś pomysły, których on się wystraszył, ale skoro jest tak jak mówisz to lepiej, że teraz mieliście spięcie a nie na chwilę przed ślubem:/

ile kasy chciał?

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:46
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:58   #3037
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Ja to bym chciała już iść do kościoła zaklepać datę i godzinę bo po przemyśleniach doszłam do wniosku, że nie pasuje inna godzina niż 17. Koło 19 byśmy dotarli na salę, no to obiad. O 21 ciepłe danie, następne o 23, następne o 1, następne o 3 i o 4 koniec wesela. Czyli co 2 godzinki ciepłe danie. Chyba ok?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 13:00   #3038
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała już iść do kościoła zaklepać datę i godzinę bo po przemyśleniach doszłam do wniosku, że nie pasuje inna godzina niż 17. Koło 19 byśmy dotarli na salę, no to obiad. O 21 ciepłe danie, następne o 23, następne o 1, następne o 3 i o 4 koniec wesela. Czyli co 2 godzinki ciepłe danie. Chyba ok?
a jakie dania macie w planie?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:03   #3039
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

I tu właśnie mam pytanie do dziewczyn, które są już po studiach mgr: czy któraś z Was rozważała robienie doktoratu? Albo może już robi tylko nam się jeszcze nie pochwaliła? Mój promotor mi to sugeruje, bo koncepcja mojej pracy mgr wg niego już podchodzi pod doktorat. I zaczęłam się zastanawiać nad potencjalnymi za i przeciw. Na pewno nie chciałabym iść na studia doktoranckie, bo nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat w murach uczelni, co to, to nie Jeśli już, to w grę wchodziłby tylko doktorat indywidualny, chciałabym napisać w maks. 2 lata. Cóż, dziedzina jest ciekawa i podoba mi się to, co zrobiłam. Pytanie tylko czy da mi to coś poza własną satysfakcją i tytułem przed nazwiskiem?
ja nigdy nie myślałam o doktoracie, dlatego głównie ze nie mam zacięcia do pracy naukowej. U mnie na doktorat szli najlepsi studenci i w sumie teraz oni najgorzej na tym wyszli bo reszta pracuje w najróżniejszych branżach niezwiązanych ze studiami a doktoranci klepią biedę na uczelni no ale jeśli jest możliwość ominięcia typowych studiów doktoranckich to może warto się zastanowić, prestiż to już jest coś
Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość

Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj zaproponowano mi pracę Co prawda tylko na lipiec na zastępstwo, ale napisała do mnie dziewczyna, której nawet nie znam Pisałyśmy razem egzamin z chorwackiego, zapamiętała mnie, znalazła na fb i mi zaproponowała (bo to praca z chorwackim), a jej Przyjaciółka (a moja znajoma, ze studiów) napisała mi, że też tam jakiś czas pracowała na zastępstwo i praca jest super - niewymagająca, godziny jakie chcę (od 4 do 8 dziennie) i bez stresu, bo nie trzeba wyrabiać norm. Także cieszę się bardzo, bo kaska wpadnie, a kto wie, czy nie udałoby mi się tam potem zaczepić, gdybym się spodobała
super ciekawe doświadczenie
Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość
Yeah No mniej więcej tak to sobie wyobrażałam Z tym że marzy mi się mieć bukiet fioletowo-jasnoróżowo-kremowy, albo fioletowo-kremowy - sala jest kremowa więc chcę żeby oprócz fioletu w wystroju panował też róż (tudzież takie lila-coś) i kremowy właśnie = żeby się taka paleta barw utworzyła
śliczne te bukiety, w moim stylu
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
o matko padłam koleżanka mojego TŻ wyszła za mąż 2 tyg t emu pokazał mi jej suknie... normalnie poszła do ślubu w sukni przed kolano a niektórych zdjęciach nawet na jeszcze krótszą wygląda. A w kościele miała welon który był do ziemi. Rozumiem suknię za kolano jeśli ktos nie chce tradycyjnej długiej ale taka ala mini

dokładnie cos takiego tylko bez czarnej wstązki
kurcze faktycznie musiało to dziwnie wyglądać no ale cóż, różne są gusta dla mnie równie dziwne są suknie w stylu krótki przód, długi tył i do tego koronkowe kozaczki
Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
dawno mnie tu niebyło bo niemiałam za bardzo czasu..ale wkońcu go znalazłam
Nie uwierzycie co mnie dzisiaj spotkało!
Podpisaliśmy umowę z foto+video (2w1)-umowę 22 maja
a on dzisiaj wysłał e-maila, że chce zerwać umowę, bo nie jest w stanie sprostać moim wymaganiom..a dokładniej temu iż chciałam przy podpisaniu umowy obejrzeć zdjęcia ze ślubu i wesela tzn. ceremonii w kościele i przyjęcia weselnego, przy podpisaniu umowy coś tam mowili ze zapomnial wziasc itd, a na stronce internetowej mial tylko plener..
wiec mial wyslac po podpisaniu umowy jak wroci do domu..tydzień czasu sie nieodzywal, potem przepraszal i wyslal w koncu zdjecia oczywiscie z pleneru..pisalam że prosilam o zdjecia z ceremonii i przyjecia..ze chcialam zobaczyc w jaki sposob je wykonuja a on że droga pani nie jestesmy w stanie sprostac pani wymaganiom ..!!!
to jego słowa skopiowane z e-maila
mamy przeszło 1 rok czasu do pani wesela a wymogów pani napewno nie potrafimy zaspokoić bo pani ma ich dość dużo . mam taka propozycję żeby pani poszukała sobie drugiego kamerzyste i fotografa bo ja chcę z pania rozwiązać umowę. proszę wysłać dokładny adres oraz nr. konta bankowego, zwrócę pani pieniążki. bo nasza współpraca się nie układa dość długo przed weselem. proszę mój e-mail traktować poważnie i
ostatecznie tak jak już od tej chwili umowa została zerwana.nic mi pani nie może wyegzekwować z tej umowy ,którą ma pani podpisaną bo jest jeszcze dość długi okres przed weselem. z tej atmosfery która zaczęła krążyć między nami nie będzie udane nagranie filmu ani zdjęcia. myślę że wyraziłem się dość jasno. to jest moja ostateczna decyzja i proszę mi tu więcej NIE PISAĆ. CZEKAM NA PANI DANE.
masakra dla mnie to wygląda tak, ze gość się przestraszył tego, ze tak bardzo domagałaś się tych zdjęć (i miałaś rację bo ja bym się nie zdecydowała w ogóle na podpisanie umowy bez obejrzenia zdjęć każdego rodzaju), a on prawdopodobnie nie miał się czym pochwalić (albo w ogóle takich nie robił, albo miał same brzydkie). Na początku miał nadzieję ze odpuścisz i jakoś to będzie a jak się zorientował ze naciskasz to postanowił się wycofać, zwalając winę na Ciebie w każdym razie może i dobrze bo to całkowity brak profesjonalizmu i na pewno znajdziecie kogoś lepszego

Nena - widziałam zdjęcia welonu pięknie i śliczna z Ciebie dziewczyna


Właśnie gościliśmy u siebie naszych rodziców. Obejrzeli mieszkanko, doradzili nam trochę w sprawie remontu, więc nie pozostaje nam nic innego jak wziąć sie z TŻem za porządne planowanie wreszcie Już się nie mogę doczekać jak będziemy mieć "po naszemu"
Czekam aż obiad dojdzie i idziemy nad staw poleżeć, bo szkoda ładnej pogody
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:05   #3040
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a jakie dania macie w planie?
omg nie wiem narazie. Zobaczymy, co nam manager zapropobuje. Żadnych wymyślnych rzeczy na pewno nie planujemy.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:07   #3041
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
o matko padłam koleżanka mojego TŻ wyszła za mąż 2 tyg t emu pokazał mi jej suknie... normalnie poszła do ślubu w sukni przed kolano a niektórych zdjęciach nawet na jeszcze krótszą wygląda. A w kościele miała welon który był do ziemi. Rozumiem suknię za kolano jeśli ktos nie chce tradycyjnej długiej ale taka ala mini

dokładnie cos takiego tylko bez czarnej wstązki
Mnie się podoba Ale nie na ślub

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
a tak poza tym, to pokłóciłam się dziś z Tż. Wogóle od kilku dni mnie już denerwował, chodził taki zblazowany, nie wiem czy wiecie co mam na mysli. Jutro wyjeżdżam i tak mi smutno z tego powodu, że się pokłóciliśmy, ale może przez ten czas mu się trochę odmieni i wróci mój dawny Tż
Wiem co to znaczy, bo ostatnio też to przeżywałam U nas jest już lepiej. Więc i u Was będzie. Faceci niestety czasem tak mają

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
dawno mnie tu niebyło bo niemiałam za bardzo czasu..ale wkońcu go znalazłam
Nie uwierzycie co mnie dzisiaj spotkało!
Podpisaliśmy umowę z foto+video (2w1)-umowę 22 maja
a on dzisiaj wysłał e-maila, że chce zerwać umowę, bo nie jest w stanie sprostać moim wymaganiom..a dokładniej temu iż chciałam przy podpisaniu umowy obejrzeć zdjęcia ze ślubu i wesela tzn. ceremonii w kościele i przyjęcia weselnego, przy podpisaniu umowy coś tam mowili ze zapomnial wziasc itd, a na stronce internetowej mial tylko plener..
wiec mial wyslac po podpisaniu umowy jak wroci do domu..tydzień czasu sie nieodzywal, potem przepraszal i wyslal w koncu zdjecia oczywiscie z pleneru..pisalam że prosilam o zdjecia z ceremonii i przyjecia..ze chcialam zobaczyc w jaki sposob je wykonuja a on że droga pani nie jestesmy w stanie sprostac pani wymaganiom ..!!!
to jego słowa skopiowane z e-maila
mamy przeszło 1 rok czasu do pani wesela a wymogów pani napewno nie potrafimy zaspokoić bo pani ma ich dość dużo . mam taka propozycję żeby pani poszukała sobie drugiego kamerzyste i fotografa bo ja chcę z pania rozwiązać umowę. proszę wysłać dokładny adres oraz nr. konta bankowego, zwrócę pani pieniążki. bo nasza współpraca się nie układa dość długo przed weselem. proszę mój e-mail traktować poważnie i
ostatecznie tak jak już od tej chwili umowa została zerwana.nic mi pani nie może wyegzekwować z tej umowy ,którą ma pani podpisaną bo jest jeszcze dość długi okres przed weselem. z tej atmosfery która zaczęła krążyć między nami nie będzie udane nagranie filmu ani zdjęcia. myślę że wyraziłem się dość jasno. to jest moja ostateczna decyzja i proszę mi tu więcej NIE PISAĆ. CZEKAM NA PANI DANE.
Jestem w szoku! Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej znajdziecie sobie kogoś lepszego, bo z jego usług na pewno nie bylibyście zadowoleni. Jak można mieć takie podejście ? Szok.

Cytat:
Napisane przez atopech Pokaż wiadomość
ooo tak mam nadzieje że i na matkę chrzestnąon jest taki śliczny, wcale nie wygląda jakby dopiero co wyszedł z brzucha..no wiecie o co chodzi na codzień pracuję jako niania 7 miesięcznego teraz bobasa więc że tak powiem trochę mój instynkt był zaspokojony aż do dziś
bardzo chciałabym już móc się postarac o swoje, zwłaszcza że mogę nigdy go nie miec...
Też mam silne instynkty macierzyńskie I niestety też mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Myślę, że u nas dziewczyn z problemami zdrowotnymi instynkty są szczególnie silne, min przez ten strach, że może kiedyś nie spotka nas to szczęście. Też bym chciała mieć jak najszybciej, dlatego dbam o siebie, regularnie się badam, a starać się chcemy krótko przed ślubem lub zaraz po ślubie Zresztą my spotkałyśmy się już na wątku dzidziusiowym, planujących mamusiek
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 15:10   #3042
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cześć Dziewczynki!

Widzę, że większość z Was korzysta dzisiaj z pięknej pogody, eh, jak ja Wam zazdroszczę... No ale niedługo też już będę miała luz, trzeba jakoś te 2 tygodnie sesjowo-obronowe jeszcze wytrzymać.

Naszło mnie ostatnio na oglądanie filmów z wesel i wczoraj trafiłam na vimeo na to nagranie (tak, tak, czego to się nie wyszuka, jak się trzeba uczyć do exama ):
Obejrzałam prawie cały film (4h! ). Ale powiem Wam, że pięknie wyszedł im ten ślub i wesele, byłam wzruszona jak to oglądałam. Młodzi cały czas uśmiechnięci i na luzie, bawią się z gośćmi, zespół również profeska, a na ślubie piękne i mądre kazanie księdza, uroczyście wypowiedziana przysięga i do tego wyjątkowy prezent dla Młodych... Byłam po prostu zachwycona! Wszystko takie naturalne i bez pompy, a jednocześnie widać tu prawdziwe szczęście, emocje, wzruszenie... Mam nadzieję, że nasze uroczystości ślubne i weselne też będą równie wspaniałe, czego każdej PMce z naszego wątku życzę z całego serca Dla mnie ten film to dowód na to, że warto się starać i zadbać o każdy szczegół, żeby w tym dniu być spokojnym i cieszyć się każdą jego chwilą.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:28   #3043
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Hejka Ja po oralu Dostałam 4 :p ale jestem na siebie totalnie wkurzona, bo dostałam bardzo łatwe pytanka a ze stresu pieprzyłam od rzeczy i jak dziecko w podstawówce zdanka składałam, no trudno :/ Sposób naliczania stypendiów naukowych ma się co prawda zmienić, ale jeśli zostanie ten co jest to niesamowicie się podkur... że nie wyciągnęłam na 4,5

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
o kurczę :/

wiesz, może to i lepiej. pewnie odwala jakąś fuszerę, albo dopiero zaczyna i faktycznie nie ma takich fot
co to za fotograf, który nie chce pokazać swoich prac?

prawdę mówiąc myślałam, że miałaś jakieś pomysły, których on się wystraszył, ale skoro jest tak jak mówisz to lepiej, że teraz mieliście spięcie a nie na chwilę przed ślubem:/

ile kasy chciał?
Wiesz Kochana, ja np. od razu fotografom i kamerzyście mówiłam z TŻ co chcemy, jak to ma wyglądać - jeżeli by powiedzieli że nie dadzą rady albo że wymyślam no to chyba nie są odpowiednimi ludźmi na odpowiednim miejscu, nieprawdaż ? Płacimy za tę usługę, a jej wykonanie ma być tak wyjątkowe jak my sami, więc uważam że każda para powinna jasno określić czego oczekuje żeby uniknąć później rozczarowań i płaczu A jak na wstępie jakiś "usługobiorca" nie pasuje to do widzenia i szukamy następnego I nie chodzi o wysyłanie piosenek na rok przed ślubem tylko o sprawy techniczne (np. czy kamerzysta jest w stanie nakręcić w plenerze teledysk niemalże taki jak w telewizji itd.) - ja bym nie mogła zmróżyć oka gdybym nie była pewna czy ludzie których wybraliśmy zrobią wszystko tak jak chcemy

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała już iść do kościoła zaklepać datę i godzinę bo po przemyśleniach doszłam do wniosku, że nie pasuje inna godzina niż 17. Koło 19 byśmy dotarli na salę, no to obiad. O 21 ciepłe danie, następne o 23, następne o 1, następne o 3 i o 4 koniec wesela. Czyli co 2 godzinki ciepłe danie. Chyba ok?
No dla mnie zacząć wesele o 19 to stanowczo za późno I zrobię wszystko żebyśmy ceremonię w kościele mieli o 15 a wesele zaczęło się ok. 17 No, ale jeśli Wam tak odpowiada to spoko-czoko


W ogóle dziś po egzaminie poszłam do rodziców i fajowo sobie rozmawialiśmy o sprawach ślubno-weselnych W tygodniu idę z mamą do Lissy Ferrery Oczywiście jeśli będą miejsca bo tylko czwartek nam pasuje - jutro będę dzwonić Ponadto mamunia moja kochana myślała o naszych indywidualnych dekoracjach w kościele (zakładając, że nie tylko my będziemy brali ślub tego dnia i nie ma co się łudzić że wszędzie będą fioletowe i kremowe róże, które będą nam pasowały :p) - chce zrobić fioletowe, organzowe kokardy do zawieszenia na ławkach --> wystarczy że wpadnie do kościoła na parę minut przed i razem z którąś ciocią je zainstaluje na czas naszego ślubu Aj no i wszystkie moje pomysły rodzicom się podobały - z robieniem samodzielnym zaproszeń, winietek i innych dodatków, z "ubieraniem" wazonów w sali, z kombinowaniem skrzyneczkowej księgi gości, no WSZYSTKO Jejku kocham moich rodziców

Aha - wczoraj chłopak oświadczył się (a właściwie "założył pierścionek na palec" - jak to mówi mój TŻ ;p) mojej siostrze Pamiętacie może, ja opowiadałam że w sumie pewni siebie byli już 2 lata temu ale potrafili tylko gadać o ślubie, pierścionek prawie rok przeleżał w ich wspólnej szufladzie, także cieszę się, że wreszcie formalności stało się za dość Z tymi stresami że obie w tym roku będziemy miały ślub to już się emocjonalnie oswoiłam, a tymczasem okazało się że zamierzają najpierw załatwić sobie mieszkanie a później się hajtną

W dodatku najprawdopodobniej mój drogi TŻ dostanie pracę Nie chcę krakać, także szczegóły zdradzę jak już się wszystko okaże

I tak oto wszystkie sprawy powoli się ładnie klarują ))))
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:40   #3044
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Sztuczko, super, że wszystko się tak pomyślnie układa, cieszę się razem z Tobą!

A u mnie też cuda się dzieją bo nie wiem jakim sposobem, ale z tego drugiego egzaminu właśnie przyszły wyniki i też dostałam 5!

I oficjalnie potwierdzili nam obronkę na 20. czerwca. Tak więc pozostaje mi jeszcze tylko 2 examy w tym tygodniu pchnąć do przodu i mgr już prawie w kieszeni będzie
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2011-06-05 o 15:42
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:44   #3045
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

sztuczko bardzo się cieszę że wszystko się tak pięknie układa

malwus mam pytanko wąwóz w kótym byłaś z TŻ w Drewnikach to ten który kończył się taką polanką z kapliczką i strumyczkiem??

byliśmy tam dzisiaj normalnie widoki super popykaliśmy kilka fotek i na 100% jedziemy tam na plener

a teraz lecimy na nauki
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:03   #3046
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Sztuczko, super, że wszystko się tak pomyślnie układa, cieszę się razem z Tobą!

A u mnie też cuda się dzieją bo nie wiem jakim sposobem, ale z tego drugiego egzaminu właśnie przyszły wyniki i też dostałam 5!

I oficjalnie potwierdzili nam obronkę na 20. czerwca. Tak więc pozostaje mi jeszcze tylko 2 examy w tym tygodniu pchnąć do przodu i mgr już prawie w kieszeni będzie
w moje urodzinki będziesz się bronić
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:32   #3047
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
O, a co Cię wzięło na chęć nauki chorwackiego? Czyżby podróż do tego pięknego kraju?
Ja znam chorwacki, bo no cóż, wypadałoby po 5 latach studiowania Slawistyki zachodniej i południowej z przewodnim chorwackim umieć powiedzieć parę słów A z pracy nawet jak nic nie wyjdzie na dłużej, to i tak fajnie, że chociaż miesiąc, zawsze dodatkowe doświadczenie zawodowe Ale oczywiście super by było zaczepić się na dłużej.
Zgadzam się, mój TŻ jest cudowny Właśnie zrobił mi cały dzbanek koktajlu bananowego, który uwielbiam i teraz zdycham z przeżarcia, ale jakie to cudowne zdychanie
Jeeszcze mi się nie udało pojechać do Chorwacji. Już chyba 3 razy jakieś siły wyższe krzyżowały nam plany i musieliśmy zmieniać urlopowe destynacje.
A chęć nauki... Tak po prostu chcialabym posmakować czegoś innego niż twory germańskie Może się kiedyś zmobilizuję

A co do zdychania... Uwielbiam takie pokoktajlowe zdychanko. My sobie dzisiaj w ramach deseru zrobiliśmy mieszankę truskawkowo-bananowo-kefirkową
Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
dawno mnie tu niebyło bo niemiałam za bardzo czasu..ale wkońcu go znalazłam
Nie uwierzycie co mnie dzisiaj spotkało!
Podpisaliśmy umowę z foto+video (2w1)-umowę 22 maja
a on dzisiaj wysłał e-maila, że chce zerwać umowę, bo nie jest w stanie sprostać moim wymaganiom..a dokładniej temu iż chciałam przy podpisaniu umowy obejrzeć zdjęcia ze ślubu i wesela tzn. ceremonii w kościele i przyjęcia weselnego, przy podpisaniu umowy coś tam mowili ze zapomnial wziasc itd, a na stronce internetowej mial tylko plener..
wiec mial wyslac po podpisaniu umowy jak wroci do domu..tydzień czasu sie nieodzywal, potem przepraszal i wyslal w koncu zdjecia oczywiscie z pleneru..pisalam że prosilam o zdjecia z ceremonii i przyjecia..ze chcialam zobaczyc w jaki sposob je wykonuja a on że droga pani nie jestesmy w stanie sprostac pani wymaganiom ..!!!
to jego słowa skopiowane z e-maila
mamy przeszło 1 rok czasu do pani wesela a wymogów pani napewno nie potrafimy zaspokoić bo pani ma ich dość dużo . mam taka propozycję żeby pani poszukała sobie drugiego kamerzyste i fotografa bo ja chcę z pania rozwiązać umowę. proszę wysłać dokładny adres oraz nr. konta bankowego, zwrócę pani pieniążki. bo nasza współpraca się nie układa dość długo przed weselem. proszę mój e-mail traktować poważnie i
ostatecznie tak jak już od tej chwili umowa została zerwana.nic mi pani nie może wyegzekwować z tej umowy ,którą ma pani podpisaną bo jest jeszcze dość długi okres przed weselem. z tej atmosfery która zaczęła krążyć między nami nie będzie udane nagranie filmu ani zdjęcia. myślę że wyraziłem się dość jasno. to jest moja ostateczna decyzja i proszę mi tu więcej NIE PISAĆ. CZEKAM NA PANI DANE.
Normalnie nie wierzę. Koleś ma ale, że chciałąś zobaczyć foty. Jakbyś go poprosiła o namalowanie obrazu, utkanie dywanu to by mógł mieć jakieś obiekcje
Ale przynajmniej dobrze, że wykręcił się teraz, niż jakby miał Cie postawić w takiej sytuacji przed samym ślubem.

Cytat:
Napisane przez atopech Pokaż wiadomość
ja też mam taką nadzieję
o rany padam na pysk, wróciłam po 2 tygodniach do domu i siedziałam do wieczora w szpitalu bo wczoraj siostra urodziła synka zakochałam się w nim i nie wyszłam ze szpitala dopóki mnie nie wyrzucili

ze spraw ślubnych- wszystko co trzeba było załatwic już jest i można zwolnic narazie a mamy
salę
zespół
kucharkę
kamerę
foto
no i księdza w międzyczasie zmieniła się tylko godzina ślubu bo pierwotnie bez namysłu wybraliśmy 18.30 ale to jednak strasznie późno no i dało radę jeszcze zmienic na 16.15 tak więc
01.09.2012 godz. 16.15
za 65 tygodni gdzieś o 17.00 będę już żoną tylko po dzisiejszych wrażeniach nie wiem czy dam radę czekac jeszcze jakiś czas po ślubie na taki skarb jaki siostra wczoraj urodziła
Gratuluję zostania ciocią!! No i oczywiście załatwienia najważniejszych ślubnych spraw Teraz chwila wytchnienia od ślubnego maratonu przygotowawczego
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:35   #3048
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Hej
już po weselu było cudnie moje najlepsze wesele jak do tej pory z parkietu nie schodziłam na 15 na poprawiny :P
KICIU zgadnij jaką młoda miała suknie........... tą twoją Julien czy jakoś tak się nazywała.mam ze 2 fotki dosyć niewyraźne ale wstawię później bo nie mam kabla itd. wiec myślę że jutro je pokażę
zespół mi się zbytnio nie podobał fajne głosy mieli 4 kolesi ale grali tylko polskie piosenki żadnej obcojęzycznej. I takie z lat 50-60 biesiadne ja znałam chyba z 7 przez tyle godzin grania. mój kolega miał piękny garnitur na pewno wezmę namiary gdzie go kupił sala remiza udekorowana przez dekoratorkę pięknie wyszło i wiecie co!! miała taką kolorystykę jak ja chcę :P bukiet różowy a sala fiolet i wrzos normalnie już jestem pewna że to są moje kolory... Pierwszy taniec to walc do NOCY I DNI tak pozatym wszytko było fajne oprócz zespołu.... nie było wielu sztandarowych piosenek jak: Nie płacz ewka, biała armia, takie tango, dżaga(przy tym świetnie się kolesie bawią ) no wogóle wiele innych których teraz niestety nie pamiętam. A w kościele nie mieli skrzypaczki tylko trębacz wiecie że nawet fajnie to brzmiało

Przez cały wieczór myślałam BOŻE CZEMU MY DOPIERO ZA ROK
Fajniasto, że wesele udane. Ja już się nie mogę doczekać 18 czerwca, bo wtedy będziemy wywijać u kumpla
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:42   #3049
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Hej Kobitki!!!
Padam na twarz dosłownie. Byłam wczoraj to wesele obsługiwać, jak o 7.45 pojechałam tak wróciłam o 5.15 ( obiad wydawaliśmy o 14.30, o 4 orkiestra skończyła grać) o 6 położyłam się do wyrka, a o 9 moja genialna siostra mega głośno muzyki słuchała w pokoju i jeszcze drzwi miała otwarte co potęgowało dźwięk. No żesz kur wa!!!!!! dostała opieprz, oczywiście zapomniała gdzie byłam caluśką sobotę... później już nie mogłam zasnąć i tak lewituję dzisiaj ledwo co na nogach.
Jeśli chcecie znać większe lub mniejsze szczegóły wesela i stroju panny młodej mogę opisać później.

karolinka85 przeczytałam list od fotografa. Powiem Ci, że dobrze się stało tak jak się stało. Nie wiadomo co to za agenci, jeszcze by wam się zdjęcia i film nie spodobał, a do ślubu jeszcze rok czasu, więc można szukać nowego.
My to takie maniaczki ślubno-weselne, ale uwierzcie mi, że są młodzi, którzy wesele traktują jako epizod w życiu z którym muszą się zmierzyć, więc biorą wszystko co popadnie. I wtedy taki usługodawca im wystarcza, bo np po co im zdjęcia z zabawy weselnej jakieś tam profesjonalne, jak rodzina może zrobić też ładne focie.
Teraz na tym weselu co byłam to młodzi mieli fotografa na ślubie, parę fot w ogrodzie zrobili, z 2 godzi fotograf był na weselu, a później pojechał. Plener mają w innym terminie, ale przy 5 lustrzankach od gości stwierdzili, że nie potrzebują na dalszej części wesela fotografa. Dla nas to jest bardzo dziwne, ale są ludzie którzy właśnie tak chcą, a nie inaczej.

Chatka gratuluję pracy!!!

Dziewczynom i TŻ, którzy pozdawali sesję/ egzaminy również gratuluję

Hymmmm... czytałam Was z mega przymrożonymi oczami, więc już sama nie wiem komu tu miałam opisać, a było tego sporo. Ja nie wiem jak ja dzisiaj cały Xfactor przetrzymam. No nie wiem!

A i też z racji zbliżającej się kobiecej przypadłości oraz ze zmęczenia poprztykałam się z moim lubym...
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 16:42   #3050
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
A u mnie też cuda się dzieją bo nie wiem jakim sposobem, ale z tego drugiego egzaminu właśnie przyszły wyniki i też dostałam 5!
Gratki!!! Teraz to już będzie z górki, jak już masz za sobą ten exam, którego się najbardziej bałaś.

Dziewczynki mój TŻcik zalazł calkiem fajną stronkę z zaproszeniami, które nawet mocno ceną nie zabijają. Może któraś z Was skorzysta: http://www.zaproszenia.com.pl/item2

Edytowane przez Gorska_Kozica
Czas edycji: 2011-06-05 o 16:46
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:51   #3051
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

A i jeszcze jedno- za je bi sty zespół wczoraj grał na weselu. Chłopaki z opolskiego, ale jak grali a ten młodziutki wokalista z głosem lepszym od nie jednego polskiego "artysty". Jestem pod wrażeniem. A ja już mam z innym umowę podpisaną (do tej pory myślałam, że najlepszy zespół z okolicy, ale teraz już się waham, chociaż chłopaki z opolskiego, to już nie mój region). Muszę się z tym przespać.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:12   #3052
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Mam fazę i oglądam pierwsze tańce... Ale ludzie mają super poczucie humoru

http://www.youtube.com/watch?v=X4E51...eature=related Suknia tragedy...

Edytowane przez Gorska_Kozica
Czas edycji: 2011-06-05 o 17:58
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:58   #3053
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

a ja za tydzień jadę oglądać moją salę yeah... może w końcu będę miała wyobrażenie o niej (a raczej zobacze ją na zywo a nie na projektach. Może też dotrze do mnie, że to na serio za rok mam nadzieję, że się zakocham

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-05 o 18:00
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:03   #3054
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
a ja za tydzień jadę oglądać moją salę yeah... może w końcu będę miała wyobrażenie o niej (a raczej zobacze ją na zywo a nie na projektach. Może też dotrze do mnie, że to na serio za rok mam nadzieję, że się zakocham
Ja się wybieram pod koniec czerwca. Też jestem ciekawa jak to wygląda wszystko udekorowane na żywo Co mogę zmienić, co dodać i co właściciel zmienił - bo wspominał o remoncie. A podobno w mojej sali ma być remont większy przed moim weselem. I w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle ? Sala będzie pewnie wyglądać inaczej niż przedtem i mam nadzieję, że nie gorzej ...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:17   #3055
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Hej dziewczynki!! Dacie wiarę, że od południa w krakowie zachmurzenie??

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Zresztą my spotkałyśmy się już na wątku dzidziusiowym, planujących mamusiek
też chcę być na takim wątku, ale pogubiłam się już w wątku dla przyszłych mamusiek. Widzę, że mamy podobnie, my też zaraz po ślubie chcielibyśmy starać się o dzidziusia. Bo niestety w przeciwieństwie do większości naszych młodziutkich PMek, mój zegar tyka



Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość
Hejka Ja po oralu Dostałam 4 :p ale jestem na siebie totalnie wkurzona, bo dostałam bardzo łatwe pytanka a ze stresu pieprzyłam od rzeczy i jak dziecko w podstawówce zdanka składałam, no trudno :/ Sposób naliczania stypendiów naukowych ma się co prawda zmienić, ale jeśli zostanie ten co jest to niesamowicie się podkur... że nie wyciągnęłam na 4,5
Gratuluję czwórki, zawsze to dobra ocena, chociaż widzę, że z uwagi na stypę, liczyłaś na więcej..heh ja to bym chciała, sobie kiedyś odtworzyć filmik ze swoich ustnych egzaminów - niezły kabaret by był. Ogólnie kolega, który jest doktorantem tak się brechta ze studentów, którzy niego zaliczają. Czasem jego opowieści są nieziemsko śmieszne. Super, że Lisa już w tym tygodniu, mam nadzieję, że nie przegapię Twoich zdjęć, bo niestety od jutra będę tu rzadziej

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

A u mnie też cuda się dzieją bo nie wiem jakim sposobem, ale z tego drugiego egzaminu właśnie przyszły wyniki i też dostałam 5!
gratki!! no to już prawie pani magister


Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Jeśli chcecie znać większe lub mniejsze szczegóły wesela i stroju panny młodej mogę opisać później.


Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Mam fazę i oglądam pierwsze tańce... Ale ludzie mają super poczucie humoru

http://www.youtube.com/watch?v=X4E51...eature=related Suknia tragedy...
nie lubię przeźroczystych gorsetów


Karolinka - co za palant Wam się trafił Ale tak jak mówiły dziewczyny, nie ma tego złego...Ja ze swej strony dodam tylko tyle, żebyś sprawdziła co masz na umowie z nimi - czy wpłacaliście "zaliczkę" czy "zadatek". Jeśli zadatek - to fotograf musi wam oddac dwukrotność tego co zapłaciliście, bowiem z jego winy umowa nie dojdzie do skutku.


A tak poza tym, to kupiłam sobie chipsy i miałam je zjeść na X-factorze, ale zeżarłam już połowę, więc pewnie nie doczekają do 20-tej. Na kogo stawiacie - gienek/szpak/ada ? Moje faworytki ("Dziewczyny") już niestety odpadły
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:30   #3056
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!! Dacie wiarę, że od południa w krakowie zachmurzenie??

też chcę być na takim wątku, ale pogubiłam się już w wątku dla przyszłych mamusiek. Widzę, że mamy podobnie, my też zaraz po ślubie chcielibyśmy starać się o dzidziusia. Bo niestety w przeciwieństwie do większości naszych młodziutkich PMek, mój zegar tyka


Nie lubię przeźroczystych gorsetów


A tak poza tym, to kupiłam sobie chipsy i miałam je zjeść na X-factorze, ale zeżarłam już połowę, więc pewnie nie doczekają do 20-tej. Na kogo stawiacie - gienek/szpak/ada ? Moje faworytki ("Dziewczyny") już niestety odpadły
We Wrocławiu tak około 14 się zachmurzyło, myślałam, że będzie jakąs burza... ale nic z tego... Nadal jest piekarnik ...

Nie tylko Tobie zegareczek tyka... No ale tak to już jest z nami starowinkami

Nie dla przeźroczystych gorsetów i pseudo-pierzastych dołów

Z tej trójki to tylko Gienek!!!!
A co do żarłoczności, to ja sobie nie mogę nic kupić na zaś/wieczór/jutro, bo jak wiem, że to coś dobrego jest w szafce, to za chwil parę wciągam jak odkurzacz Taka już przepadlista jestem
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:44   #3057
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

też chcę być na takim wątku, ale pogubiłam się już w wątku dla przyszłych mamusiek. Widzę, że mamy podobnie, my też zaraz po ślubie chcielibyśmy starać się o dzidziusia. Bo niestety w przeciwieństwie do większości naszych młodziutkich PMek, mój zegar tyka
Nena, no właśnie Tutaj jest link to wątku dla mamusiek planujących w 2012 roku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=375114 Mój zegar też tyka niestety. W dniu ślubu będę już prawie 30stką :/ Razem z Gorska_Kozica zaliczamy się do grona tych nielicznych starowinek No to nic nam nie pozostaje innego dziewczyny tylko płodzić
Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica
Z tej trójki to tylko Gienek!!!!
Też liczę na Gienka dzisiaj!! Ale kiedyś tu Chatka słusznie pisała, że TVN i tak już wie kto wygra
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2011-06-05 o 18:49
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:45   #3058
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

I nadrobiłam ....
Własnie pojechał odemnie TŻ do domu....
W sobote zajmowaliśmy sie moimi bratanicami...taka zaprawa przed swoimi dziecmi. A dziś leniuchowanie nad rzeką....pojechalismy na rybki ale ja większosc czasu spędziałm na kocyku

Karolinka .... wg mnie na dobre wam to wyjdzie, poniewaz macie jeszcze czas na znalezienie PROFESJONALISTY.... a nie kolesia co by was zje.... pamietke z najwazniejszego dnia dla was.

Kicia.. o jakich ty wąwoach mowisz... gdzie one się znajdują?

Co do dzidzusów... Ja równiez z TZ chcemy zaczac się starac zaraz po slubie mi mamy nadzieje, że w 2013 roku będziemy szczęśliwymi rodzicami Mój rowniez zegar tyka ... w dniu ślubu będe miec skończone 27 latek... ech

Nena... w tym welonie wyglądasz ślicznie... ja narazie jestem przeciwniczka welonu... ale jak tak dalej będe was oglądać to pewnie zdanie zmienie
Napewno coś opóscilam... no ale tak to jest jak w szalejecie....

Edytowane przez Nika0208
Czas edycji: 2011-06-05 o 18:47
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:49   #3059
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

iff dzień pełen wrażeń a teraz czas wrócic do nauki

swoją drogą z pierścionkiem dalej cisza ale cierpliwie czekam TŻ tylko stwiedził że dziś to by było zbyt oczywiste ale on lubi kombinować.

W piątek kończymy nauki tylko msza i wydanie indeksów. Dobrze że poszliśmy teraz bo ksiadz powiedział że już od września kurs będzie dłuższy. Już nasz miał taki być ale przez te upały nie chce się mu nas przetrzymywać i dobrze. Oczywiście na zakończenie musiał pogadać o kasie (czyli 800zł łącznie z organistka i kościelnym) Opowiedział takich kilka śmiesznych historii których doświadczył na ślubie. I koniec kolejna rzecz odhaczona
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:52   #3060
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Prawda to wszystkim dobrze znana że nasze śluby pobiją ten Kate i WilliamaPM201

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to kupiłam sobie chipsy i miałam je zjeść na X-factorze, ale zeżarłam już połowę, więc pewnie nie doczekają do 20-tej. Na kogo stawiacie - gienek/szpak/ada ? Moje faworytki ("Dziewczyny") już niestety odpadły

Gienek!!!!!!!!


(i jeśli nie wygra to już wiem wszystko o TVNie)


I też miałam chipsy na wieczór, tzn na za chwilę, ale ich już ze 2 godz nie ma TŻcik miły przed chwilą z pizzą na kolację wparował, więc teraz z pełnymi brzuchami będziemy sie walać na kanapie.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.