Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 17:15   #1171
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
są takie barwniki, które się wsypuje do pralki i ustawia się cykl na 30 albo 40 stopni. Pralka robi wszystko za Ciebie.
Ja osobiście nie próbowałam, ale ponoć rzeczywiście nie farbuje pralki

to jest takie coś KLIK





a co do garnka to myślę, że emaliowanemu się nic nie stanie ale ze stalowym uważałabym.
To tak wzięłam na chłopski rozum, bo np na każdej farbie do włosów jest napisane, żeby jej w metalowym nie rozrabiać
Dzięki ślicznie bardzo mi pomogłaś

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
pytanie z mega tych głupich

jak składacie naleśniki z dżemem a jak z serem? ostatnio miałam lekki spór o to które w rulon a które składane na 4 ?wiem ,ze może to dotyczyć różnie zależnie od ludzi ale jak to jest przyjęte zwyczajnie. hm
nigdy się nad tym nie zastanawiałam nawet mi do głowy nie przyszło, aby z serem tak a z dzemem tak składać jak zależy mi na ładnym podaniu to na 4(obojętnie od nadzienia)
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:18   #1172
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

co zrobić, żeby zniknęło mi logo wizażu z avatara?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:18   #1173
Amount
Raczkowanie
 
Avatar Amount
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
allegro lub tablica.pl

a ja mam pytanie odnośnie butów Ecco. Warto je kupić? Czy są dobrej jakości? i czy wszystkie ich buty są ze skóry?

Baardzo prosze o odpowiedź
Czy ze skory to nie wiem, sprawdzisz na bucie, a ja mialam do czynienia z jedna para i byly ok ale czy warte ceny to nie wiem...
Amount jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:22   #1174
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
co zrobić, żeby zniknęło mi logo wizażu z avatara?
musisz go zapisać w formacie .gif i dopiero załadować
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:34   #1175
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy sama zimna woda wystarczy żeby zwęzić pory po parówce? Czy koniecznie potrzebny jakiś specyfik?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:42   #1176
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Robie sushi jednak zapominałam kupić ocet ryżowy Mam w domu ocet balasamiczny i sos sojowy. Mogę któryś użyć zamiast octu ryżowego? a może w takiej sytuacji lepiej nic nie dodać do ryżu?
Z dwojga lepszy balsamiczny, chyba, że masz może jeszcze winny, też by dał rade
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:51   #1177
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Pytanie może idiotyczne,ale cięzko mi to ogarnąć
Ile jest kroków clinique?4?3 jest do cery tłustej?a jak z pozostałymi?
Są takie próbki,że znajdują się 3 rzeczy w pasku 1 to żel?drugi to tonik?trzeci to krem?

Jak ktoś zrozumie o co mi chodzi to jest boski
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:05   #1178
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
co zrobić, żeby zniknęło mi logo wizażu z avatara?
zapisać obrazek w formacie .gif
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:51   #1179
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Pytanie do studentek:
Gdzie i czy w ogóle da się w internecie, na usosie sprawdzić czy poniedziałkowy wykład jest odwołany ? Słyszałam pogłoski, że jest, ale wolę się upewnić..
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:57   #1180
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
a jak z wytrzymałością?
moje po 6 latach nadal są w jednym kawałku, TŻ ma swoje od dwóch
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:24   #1181
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Pytanie może idiotyczne,ale cięzko mi to ogarnąć
Ile jest kroków clinique?4?3 jest do cery tłustej?a jak z pozostałymi?
Są takie próbki,że znajdują się 3 rzeczy w pasku 1 to żel?drugi to tonik?trzeci to krem?
Jak ktoś zrozumie o co mi chodzi to jest boski
Kroki Clinique są trzy - mydło, tonik, krem ALE firma wyodrębnia 4 typy skóry: sucha, mieszana kierunku suchej, mieszana w kierunku tłustej i tłusta. I w zalezności od tego, do którego typu się zaliczysz, to w "krokach" będziesz miała różne produkty. 1 krok to oczyszczanie (mydełko), 2 krok to tonizowanie (tonik), a 3 to nawilzanie (krem).

A co do próbek, to jak najbardziej są. Ja swoje dwa zestawy dostałam kiedyś w Sephorze chyba, jak cos kupowałam, ale z tego, co wiem niektóre punkty sprzedaży Clinique prowadzą taką akcję: przychodzisz do nich, oni robią wywiad i chyba badają skórę, a ty potem dostajesz właśnie taki mini-zestaw próbek. I niekiedy można też kupić takie małę "podróżne" zestawy, które starczają na tydzień, dwa i są o wiele tańsze od pełnowymiarowych.



Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Pytanie do studentek:
Gdzie i czy w ogóle da się w internecie, na usosie sprawdzić czy poniedziałkowy wykład jest odwołany ? Słyszałam pogłoski, że jest, ale wolę się upewnić..
To zależy o USOS jakiej uczelni ci chodzi. Wiem, że w USOS UŚ nie mozna sprawdzić, czy wykład jest, czy nie, w USOS UJ (przynajmniej na wydziale historii) też nie. Zazwyczaj informacja o tym, czy wykłady odwołane pojawia się na stronie wydziału albo instytutu/na stronie głównej USOS/wykładowca powiadamia grupę mailem.

Ale jak wspomniałam wyżej - to zalezy od wykładowcy i uczelni.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:27   #1182
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Pytanie do studentek:
Gdzie i czy w ogóle da się w internecie, na usosie sprawdzić czy poniedziałkowy wykład jest odwołany ? Słyszałam pogłoski, że jest, ale wolę się upewnić..
oficjAlne informacje to albo w dziekanacie usłyszysz, od wykładowcy
albo na stronie wydziału w jakichś aktualnościach czy coś takiego
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:33   #1183
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Pytanie do studentek:
Gdzie i czy w ogóle da się w internecie, na usosie sprawdzić czy poniedziałkowy wykład jest odwołany ? Słyszałam pogłoski, że jest, ale wolę się upewnić..
u mnie nie ma takiej funkcji, na usosie jedynie oceny i płatności,
a informację o odwołanych zajęciach na stronie wydziału w aktualnościach, jednakże wolą WCALE nie powiadamiać, bo po co
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:10   #1184
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
może rzeczywiście, ale w razie czego miej wapno w domu. od spuchniętych powiek zaczyna się u mnie atak alergiczny. spróbuj z mniejszą ilością, ale jak Ci znowu okolice oczu spuchną, to lepiej już produktu nie używać (zachowaj sobie skład na wszelki wypadek)
Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Pytanie do studentek:
Gdzie i czy w ogóle da się w internecie, na usosie sprawdzić czy poniedziałkowy wykład jest odwołany ? Słyszałam pogłoski, że jest, ale wolę się upewnić..
Na UMK czasami wysyłają powiadomienia na usos-ową pocztę (której tak naprawdę nikt nie sprawdza), ale najpewniej jest szukać takich informacji na stronie wydziału/katedry.
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:10   #1185
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy Biuro Rektora jest odpowiednim miejscem, do którego mogę wysłać mail z pytaniem o planowany kierunek studiów na danej uczelni?
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:14   #1186
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Kiedyś wpadłam na stronę dla maturzystów, wybierało się zdawane przedmioty i strona wyszukiwała Ci propozycje studiów. Miała zdaje sie białe tło, ktoś coś kojarzy?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:19   #1187
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Kiedyś wpadłam na stronę dla maturzystów, wybierało się zdawane przedmioty i strona wyszukiwała Ci propozycje studiów. Miała zdaje sie białe tło, ktoś coś kojarzy?
Co prawda nie ma białego tła, ale je znam tę stronę: http://www.tropiciel.maturzysty.pl/
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:35   #1188
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Co prawda nie ma białego tła, ale je znam tę stronę: http://www.tropiciel.maturzysty.pl/
Chciałam napisac właśnie czarne tło To ta strona, dziękuję ślicznie
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 07:01   #1189
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Kroki Clinique są trzy - mydło, tonik, krem ALE firma wyodrębnia 4 typy skóry: sucha, mieszana kierunku suchej, mieszana w kierunku tłustej i tłusta. I w zalezności od tego, do którego typu się zaliczysz, to w "krokach" będziesz miała różne produkty. 1 krok to oczyszczanie (mydełko), 2 krok to tonizowanie (tonik), a 3 to nawilzanie (krem).

A co do próbek, to jak najbardziej są. Ja swoje dwa zestawy dostałam kiedyś w Sephorze chyba, jak cos kupowałam, ale z tego, co wiem niektóre punkty sprzedaży Clinique prowadzą taką akcję: przychodzisz do nich, oni robią wywiad i chyba badają skórę, a ty potem dostajesz właśnie taki mini-zestaw próbek. I niekiedy można też kupić takie małę "podróżne" zestawy, które starczają na tydzień, dwa i są o wiele tańsze od pełnowymiarowych.
Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedż:
Właśnie mam próbki 2 i3 i nie wiedziałam do jakiej cery skierowane
Bardzo ci dziękuję
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 08:23   #1190
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

zastanawiam się, jak to jest z licencjatem...

jeśli zdało się egzaminy, oddało indeks, ale nie obroniło pracy - ma się wyższe, wyższe niepełne czy średnie?

nie wiem, które pojęcia obowiązują - w necie jest chaos

potrzeba jest mi jakaś ustawa/akt prawny czy cokolwiek co będzie w 100 % aktualne. założyłam się z Tż i szukam pewnego źródła :/

pomożecie ?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 09:35   #1191
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Czy Biuro Rektora jest odpowiednim miejscem, do którego mogę wysłać mail z pytaniem o planowany kierunek studiów na danej uczelni?
jesli orientujesz sie, na ktorym wydziale mialby sie on znajdowac to ja bym proponowala napisac do odpowiedniego dziekanatu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:39   #1192
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Czy Biuro Rektora jest odpowiednim miejscem, do którego mogę wysłać mail z pytaniem o planowany kierunek studiów na danej uczelni?
Lepiej do dziekanatu. A najlepiej zacząć od gruntownego przekopania internetu w poszukiwaniu informacji o studiach
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:17   #1193
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Co może być przyczyną wieczornych mdłości? Od paru dni wieczorem mnie to męczy i nie wiem od czego to
Niezależnie od tego co zjem, ile zjem, o której godzinie, to zawsze wieczorem jest mi niedobrze.
Wiem, że powinnam się wybrać do lekarza, ale chcę na razie poczekać czy przejdzie i ew. poczytać co by to mogło być.
I jakie ew. badania powinnam zrobić? Wiem, że np. gastroskopia, bo może to coś od żołądka. Ale coś takiego mniej inwazyjnego?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:37   #1194
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
musisz go zapisać w formacie .gif i dopiero załadować
no dzięki ; )
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:44   #1195
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

uj
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jesli orientujesz sie, na ktorym wydziale mialby sie on znajdowac to ja bym proponowala napisac do odpowiedniego dziekanatu.
Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Lepiej do dziekanatu. A najlepiej zacząć od gruntownego przekopania internetu w poszukiwaniu informacji o studiach
Nie orientuję się za bardzo na którym wydziale ma się znajdować, internet przekopany. Ale chyba faktycznie wyślę tego maila do dziekanatu, mam tylko nadzieję, że wybiorę odpowiedni.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:48   #1196
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
zastanawiam się, jak to jest z licencjatem...

jeśli zdało się egzaminy, oddało indeks, ale nie obroniło pracy - ma się wyższe, wyższe niepełne czy średnie?

nie wiem, które pojęcia obowiązują - w necie jest chaos

potrzeba jest mi jakaś ustawa/akt prawny czy cokolwiek co będzie w 100 % aktualne. założyłam się z Tż i szukam pewnego źródła :/

pomożecie ?

Wtedy ma się średnie. Wyższe zdobywasz broniąc pracę lic.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:55   #1197
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
O cholera, to mnie zaskoczyłyście, myślałam, że wszyscy składają na 4 z serem, a w rulon to z dżemem! Jakos nie wyobrażam sobie na odwrót
Może to śmieszne ale też byłam w szoku jak dowiedziałam się ,że ktoś naleśniki z serem w rulon zwija dla mnie od małego było ,że dżem to rulon a ser to na 4
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:59   #1198
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

pomyłka
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:29   #1199
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Co może być przyczyną wieczornych mdłości? Od paru dni wieczorem mnie to męczy i nie wiem od czego to
Niezależnie od tego co zjem, ile zjem, o której godzinie, to zawsze wieczorem jest mi niedobrze.
Wiem, że powinnam się wybrać do lekarza, ale chcę na razie poczekać czy przejdzie i ew. poczytać co by to mogło być.
I jakie ew. badania powinnam zrobić? Wiem, że np. gastroskopia, bo może to coś od żołądka. Ale coś takiego mniej inwazyjnego?
nie rozumiem, meczysz sie z tym juz od jakiegos czasu, bo wczesniej tez o tym pisalas... a nie pojdziesz w koncu do lekarza?! idz, nie zje cie. moze sie okazac, ze to jakas ✂✂✂✂✂✂✂a i da sie temu szybko zaradzic, zebys sie nie meczyla. skoro nie przechodzi od tak dlugiego czasu to samo nie przejdzie.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
uj


Nie orientuję się za bardzo na którym wydziale ma się znajdować, internet przekopany. Ale chyba faktycznie wyślę tego maila do dziekanatu, mam tylko nadzieję, że wybiorę odpowiedni.
napisz dokladniej, o co kaman, to mozemy my ci pomozemy
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:22   #1200
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Skazana - eeee, ale od jakiego czasu? Męczę się dopiero od jakichś 3 dni.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.