Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 20:42   #1471
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
a może u jakiejś rodziny, której sprzedała córkę ?
Oby....

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana Już się dokopałam

Dokładnie, o tym samym myślę... Może ja głupia jestem i naiwna ale współczuję tej kobiecie. Została zupełnie sama z tym wszystkim a moim zdaniem ona nie wygląda na silną psychicznie no ale to tylko takie subiektywne moje odczucie...
Mi to jest szkoda tego dzieciątka a nie jej...Jeśli miała problemy to mogła szukac pomocy u specjalisty i tyle.
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:42   #1472
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
i nie wierzę, że puszczono by taką bajkę i wplątywano niewinną osobę w zabójstwo ''dla dobra śledztwa".
Ale chyba się nie zrozumiałyśmy...?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:42   #1473
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
Nie moze ale na pewno.
Nigdy ale to nigdy nie wstawilam zdjecia mojego dziecka na zaden z portali i to nie dlatego, ze go nie kocham.
Wiele osob nie umieszcza zdjec swoich pociech na portalach spolecznosciowych.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:42   #1474
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Rutkowski zrobił z siebie bohatera, bo nadał sprawie taki obieg, więc dla niego już po sprawie.
Nie wiem, ale ciężko będzie w cokolwiek uwierzyć dopóki nie odnajdzie się Madzia.
Dokładnie.
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:43   #1475
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
zobaczcie, że ona z teściową pokłócona, z matką pokłócona, od męża zero pomocy, jak sama mówiła przychodził, jadł, spał, chodził do pracy...
To bardzo smutne. Bo może gdyby ta dziewczyna dostała do kogokolwiek pomoc do by się nie stało.

Uważam, że oprócz prawdziwych zwyrodnialców, ludzie mordują, bo są na skraju swojej wytrzymałości, nie widzą innego wyjścia. Wszystko ma swoją przyczynę.

W szczęśliwej, kochającej rodzinie coś takiego by się nie wydarzyło. Bo rodzina udzieliłaby wsparcia i szukała pomocy, jeśli z nią coś złego by się działo.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:43   #1476
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja do tego bym dołożyła jeszcze te całe oazowe środowisko. Jestem przekonana, że nieźle jej dopiekli, bo jak to tak, tu oaza a tu seks przed ślubem? Nie chcę jej usprawiedliwiać bo jeśli to prawda to nie da się tego usprawiedliwić, próbuję ją tylko zrozumieć i nie umiem jej nie współczuć...
z tego co kojarzę to dziecko zostało poczęte po ślubie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:43   #1477
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
nie wiem, ale mam dziwne przeczucie ze moze ona jak spadło jej to dziecko nie zadzwoniła np po pomoc to meza, rodziny bo oni , ona nie miala w nich oparcia moze on sie nad nia znecał? albo coś nie wiem juz chba brednie pisze i stad tak postapila z dzieckiem?

Chyba się zagalopowałaś z tym znęcaniem....
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:43   #1478
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cocos_ Pokaż wiadomość
"Jej jest tam dobrze, gdzie jest..."

Tych słów nie mogę zapomnieć, Boże...
Moim zdaniem miała na myśli, że u nowej rodziny. Jakby miała na myśli Niebo to by coś wspomniała, że jest Małym Aniołkiem czy coś. Tym bardziej, że mówiłyście, że Kaśka jest wierząca. Wydaje mi się, że tak by odpowiedziała. Ale to tylko moje domysły.


Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
aż dziwne to jest matka oddaje dziecko na 2 tygodnie a mąż w tym czasie co robił?
Nie jestem w stanie pojąć w ogóle jak można oddać takie małe dziecko na DWA tygodnie do dziadków. Ja rozumiem, dwa - trzy dni, ale DWA TYGODNIE?! Przecież taki Bobas potrzebuje bliskości mamy. Jak można być takim bezdusznym..
I nie rozumiem żadnych tłumaczeń, że była zmęczona Każda matka jest zmęczona na początku przygody z Dzieciaczkiem, ale daję sobie rękę uciąć, że żadna nie oddałaby Maleństwa na tyle czasu do rodziców. Wolałaby stać na rzesach, ale mieć je przy sobie.
Tylko jak mówicie, ta depresja poporodowa, jeżeli Katarzyna ją miała, to być może dlatego tak się zachowała, chociaż ta choroba nie jest mi dobrze znana.


Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Po zaplanowanej zbrodni nie zmienialaby zeznan co 5 minut.
Może po prostu jest słabym zabójcą. I tyle



Mogłaby mi któras wytłumaczyć kto to są ci Likanie?! Wrzucałam w google ale mi same odnośniki do dyskusji nt Madzi wyskakują.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:44   #1479
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

od rana nie byłam na forum a tu taka wrzawa,
gdzie jest ta dziewczynka? co się z nią stało? mam nadzieję, że żyje, że jutro matka w końcu powie prawdę i odnajdą małą, oby żywą! biedne to dzieciątko,
dlaczego dzieci padają ofiarą dorosłych, rodziców, którzy z założenia powinny je chronić?!
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:45   #1480
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

W ogóle przeraża mnie jeszcze jedno. Jeśli ona to dziecko rzeczywiście nieumyślnie zabiła, jeśli to był wypadek to przerażający jest fakt, że ona nie miała nikogo komu mogłaby zaufać i powiedzieć prawdę. Jeśli czuła, że nie ma nikogo kto uwierzy jej wersji, nikogo kto by jej pomógł, zadzwonił po karetkę, to jest to wstrząsający przykład tego jak samotnym można być w otoczeniu tylu "najbliższych" osób...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:45   #1481
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jaką bajkę? To są jej zeznania, czemu zeznaje tak a nie inaczej nie wiem bo w działaniu tej kobiety nic dla mnie nie jest logiczne.
bajka = sfingowane nagranie, w którym rzekomo przyznaje się do wypadku i porzucenia ciała, pomimo tego, że miałoby ono gdzieś tam żyć, już u innych ludzi.

wiele osób sugeruje, że to celowe zagranie, by zmylić 'prawdziwych' porywaczy. wg mnie nie ma już żadnych innych porywaczy. teraz jedynie dziewczyna gubi się w zeznaniach i może nie pamięta (była w szoku), gdzie dokładnie schowała ciało. albo ktoś je przeniósł.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:46   #1482
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
w ogóle na to nie zwróciłam uwagi a masz rację ! To jest naprawdę interesujące czemu jej "nie obchodziło" zdanie Bartka. Zresztą dwa razy powtórzyła że on nie jest związany z tą sprawą.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:46   #1483
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Oby....



Mi to jest szkoda tego dzieciątka a nie jej...Jeśli miała problemy to mogła szukac pomocy u specjalisty i tyle.
Popieram!Ofiarą to jest mała Madzia a nie jej matka....
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:46   #1484
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
musze ci przyznac racje, ze cos w tym musi byc, jej profilu akurat nie oglladalam ale ogladalam profil Bartka i tez ani jednego zdjecia z dzieckiem .... co mnie zdziwilo, bo naokolo wszyscy sie chwala swoimi pociechami 1000 zdjec w łozeczku tylko kazde w innej pozycji i innym grymasem. To mnie sie odrazu w oczy zucilo ze nie mial, ani jej ani dziecka, a matka to juz wogole w szoku jestem ze nie miala ani jednego zdjecia z dzieckiem ....
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:47   #1485
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A może faktycznie :
"Jej jest tam dobrze, gdzie jest."

No do cholery jasnej. Jakby Madzię zabiła, wrzuciła do lodowatej wody, zostawiła w lesie czy gdzieś indziej, samą.. to czy mówiłaby takie słowa??!
Jedno logiczne wyjaśnienie dotyczące tych słów, miała na myśli Niebo...
lub ew.jakąś dobrą rodzinę zastępczą.
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:47   #1486
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość

Mogłaby mi któras wytłumaczyć kto to są ci Likanie?! Wrzucałam w google ale mi same odnośniki do dyskusji nt Madzi wyskakują.
Podejrzewam, że są to wilkołaki albo ludzie wilkołakopodobni, tak wnioskuję z kontekstu. Likos po grecku to wilk. I mam wrażenie, że coś w mitologii było o tym.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:48   #1487
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to dziecko zostało poczęte po ślubie?
przed, i wzięli tylko cywilny żeby dziecko nie urodziło się poza małżeństwem. Kościelnego jeszcze nie mieli
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:48   #1488
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Co do Rutka, to pamiętam, jak "znalazł" Iwonę Wieczorek gdzieś w Skandynawii, mówił że ma już świadków, prowadzi ostatnie rozmowy i sprawa jest zakończona. I co z tego wynikło? Każdy wie. Nic.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:48   #1489
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

No właśnie - to ona tę bajkę puściła.
I ja myślę że to jest prawdopodobne. Ktoś kto jest w stanie sprzedać własne dziecko jest w stanie wprowadzać tylu ludzi w błąd.
Może ona nawet wierzy w to co wymyśliła, nie wiem, nie mam pojęcia, ja tylko mówię że możliwe że dziecko żyje i jest w nielegalnej adopcji.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Likanie to ludzie, którzy mają coś wspólnego z wilkołakiem. Są zranieni przez wilka lub mają charakter podobny do wilkołaka.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:49   #1490
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cocos_ Pokaż wiadomość
To byłaby super opcja...
Bardzo bym chciała żeby tak było.
To z Katarzyną był problem, trudne dzieciństwo. Kłopoty z Madzią, teściowa niezbyt za nią przepadała, uważała za bezradną, mąż przychodził z pracy, spał...
Jeśli miała problemy to nie miała komu o nich powiedzieć...
Bardzo smutne
bardzo smutne jest tłumaczenie jej zachowania
gorsze są tragedie na świecie, niż to, że teściowa za nią nie przepadała, a trudne dzieciństwo ma pewnie co 3 kobieta, a z mężem widziały gały co brały

najpierw gadka o tym, jaka to szczęśliwa rodzina, a raptem wychodzi że kASIA jest ofiarą, bo mąż ją olewał i teściowa nie lubiła?

po 1 jeśli nie chce się dzieci to się zabezpiecza
po 2 jeśli już się dziecko ma i nie chce się go mieć, bo się nie wyrabia to gdzieś się to zgłasza, a nie wali nim o ścianę, o próg w sypialni, albo sprzedaje
po 3 gdyby moje dziecko miało wypadek wezwałabym kartkę lub zadzwoniła do Tż, mamy, brata kogokolwiek (tak na pewno w szoku zrobiłabym to samo, bo mam mózg i serce)
po 4 i najważniejsze - jakim trzeba być jełopem, żeby wymyślić sobie porwanie, zabitego lub sprzedanego przez siebie WŁASNEGO dziecka i przez około tydzień odstawiać medialną szopkę, stawiać na równe nogi wszelakie służby i obywateli ??

proponuję aby zwróciła kasę za swoją szopkę.

jeśli zabiła nieumyślnie - walnąć ją pustym łbem o próg. jak straci przytomność nie wzywać pogotowia, a później urządzić szopkę, że zaginęła cholera wie dlaczego!

jeśli zabiła umyślnie, proponuję to samo

jeśli sprzedała - też ją sprzedać

sorry dziewczyny, ale ja od rana nie mogę tego przeboleć
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:49   #1491
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
może to głupie...lecz teraz w takich okolicznościach wszystko jest możliwe....może była zazdrosna o córkę? chciała go mieć tylko dla siebie? nie wiem...
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:49   #1492
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Gdzieś zostało powiedziane, że sąsiedzi widzieli Madzię ostatni raz 2 dni przed "porwaniem". A jeżeli coś się stało wcześniej niż w dzień "oficjalnego" zaginięcia? Kto w ogóle widział Madzię w dzień zaginięcia i dzień wcześniej, tylko rodzice? Pewnie policja już to ustaliła...

Boże, nie chcę nawet o tym myśleć, ale teoretycznie coś mogło stać się wcześniej i mogli na ten dzień zaplanować całą tę szopkę z napadem
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:50   #1493
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Oby....



Mi to jest szkoda tego dzieciątka a nie jej...Jeśli miała problemy to mogła szukac pomocy u specjalisty i tyle.
Oczywiście, że mi również szkoda dziecka! Jednak uważam też, że życie nie jest czarno-białe i nie widzę jakoś w matce wyrachowanej morderczyni. No i sądzę, że nie każdy potrafi szukać pomocy, zresztą, nie wiemy tego czy ona jej szukała czy nie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to dziecko zostało poczęte po ślubie?
O, w takim razie może się mylę... Gdzieś czytałam, że przed ślubem ale możliwe, że coś pomieszałam...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:51   #1494
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Co do Rutka, to pamiętam, jak "znalazł" Iwonę Wieczorek gdzieś w Skandynawii, mówił że ma już świadków, prowadzi ostatnie rozmowy i sprawa jest zakończona. I co z tego wynikło? Każdy wie. Nic.

media w niektorych sprawach specjalnie wypuszczaja takie "szczutki" zeby ogłupic sprawce, zeby zrobil falszywy ruch.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:51   #1495
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
bardzo smutne jest tłumaczenie jej zachowania
gorsze są tragedie na świecie, niż to, że teściowa za nią nie przepadała, a trudne dzieciństwo ma pewnie co 3 kobieta, a z mężem widziały gały co brały

najpierw gadka o tym, jaka to szczęśliwa rodzina, a raptem wychodzi że kASIA jest ofiarą, bo mąż ją olewał i teściowa nie lubiła?

po 1 jeśli nie chce się dzieci to się zabezpiecza
po 2 jeśli już się dziecko ma i nie chce się go mieć, bo się nie wyrabia to gdzieś się to zgłasza, a nie wali nim o ścianę, o próg w sypialni, albo sprzedaje
po 3 gdyby moje dziecko miało wypadek wezwałabym kartkę lub zadzwoniła do Tż, mamy, brata kogokolwiek (tak na pewno w szoku zrobiłabym to samo, bo mam mózg i serce)
po 4 i najważniejsze - jakim trzeba być jełopem, żeby wymyślić sobie porwanie, zabitego lub sprzedanego przez siebie WŁASNEGO dziecka i przez około tydzień odstawiać medialną szopkę, stawiać na równe nogi wszelakie służby i obywateli ??

proponuję aby zwróciła kasę za swoją szopkę.

jeśli zabiła nieumyślnie - walnąć ją pustym łbem o próg. jak straci przytomność nie wzywać pogotowia, a później urządzić szopkę, że zaginęła cholera wie dlaczego!

jeśli zabiła umyślnie, proponuję to samo

jeśli sprzedała - też ją sprzedać

sorry dziewczyny, ale ja od rana nie mogę tego przeboleć
nie tylko Ty, za mną też ta sprawa chodzi od rana...
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1496
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Z tymi Likanami to było coś, że żeby się nim stać to trzeba złożyć w ofierze ciało noworodka... Tzn ja nie wiem, gdzieś w komentarzach ktoś pisał....

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
przed, i wzięli tylko cywilny żeby dziecko nie urodziło się poza małżeństwem. Kościelnego jeszcze nie mieli
A jednak...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1497
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja jej średnio współczuje. Ktoś świadomie decyduje się na dziecko, prawda?
Nieprawda
Można świadomie a można wpaść. Może oni zaliczyli wpadkę na którą nie byli przygotowani.



Pomyślałam przez chwilę, że może ona faktycznie czuła się "wyobcowana" w rodzinie męża.
Może stąd te różnice zdań między nią a teściową.
My nie wiemy jak rodzina męża i sam mąż ją traktował.
A może spanikowała po "wypadku" i bała się powiedzieć nawet jemu, może ją obrażali, wyzywali ... kto to może wiedzieć



Cytat z forum gazeta.pl i tokfm:

"Skoro kobieta już została zdefiniowana jako sprawca, to jest pozamiatane w sensie emocjonalnym. Sprawca nie wymaga współczucia, myślimy "dobrze mu tak". To jest właśnie cała tragedia prostego myślenia na schematach: bestia, sprawca, wybawca - tłumaczy kulturoznawca"

Mamy wykreowany obraz złej, wyrodnej, nieuważnej matki. Kiedy dzieje się taki dramat blisko nas, my też chcemy czuć się lepszymi rodzicami, bo często sami nie potrafimy sprostać obowiązkom rodzicielskim. Ten mechanizm w latach 80. opisał Melvin Lerner: wierzymy w to, że świat jest sprawiedliwy, że dobrym ludziom, takim jak my, zdarzają się rzeczy dobre, a złym złe. Przy takiej tragedii doszukujemy się zła w rodzinie, może była patologiczna, dysfunkcyjna? Bo inaczej burzy się nasz porządek, nasz światopogląd jest zagrożony. Do tego obraz Matki Polki w naszym społeczeństwie jest przesadzony i mocno wyidealizowany. Wymagamy od tych matek bardzo dużo, mają wychowywać, karmić, chronić, pracować, być partnerkami. Dlatego kiedy dzieje się coś złego, sprawa wymyka się spod kontroli, stawiamy matkę od razu na ołtarzu jako kozła ofiarnego.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,1...ternauci_.html
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2012-02-03 o 20:57
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1498
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cocos_ Pokaż wiadomość
A może faktycznie :
"Jej jest tam dobrze, gdzie jest."

No do cholery jasnej. Jakby Madzię zabiła, wrzuciła do lodowatej wody, zostawiła w lesie czy gdzieś indziej, samą.. to czy mówiłaby takie słowa??!
Jedno logiczne wyjaśnienie dotyczące tych słów, miała na myśli Niebo...
lub ew.jakąś dobrą rodzinę zastępczą.
Może chodziło o Niebo?

Mnie dziwi i tak najbardziej te wypowiedz Bartka, że rozstał sie tu i tu i ona poszła z wózkiem dalej. Wszystko jest takie naciągane ...
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1499
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
nie tylko Ty, za mną też ta sprawa chodzi od rana...
Myślę, że za każdym kto choć trochę uwagi poświęcił tej sprawie

http://wiadomosci.wp.pl/title,Matka-...wiadomosc.html
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1500
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Właśnie, to że ją widzieli dwa dni przed - ciekawe czy na monitoringu widać czy przez przypadek wózek nie jest pusty.
Ciekawe czy ów próg w sypialni istnieje.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.