Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 20:26   #2431
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Jest dużo przypadków takich, jak mamy Magdy. Ta sprawa stała się medialna tylko przez numer ze sfingowaniem porwania - ale może i dobrze że takie dyskusje rozgorzały? Może niektórym to da do myślenia? Świadomość, że nie wszystkie matki są idealne, i jeśli słyszy się czy widzi że nie daje rady, zaoferować pomoc takiej koleżance/siostrze/sąsiadce, poradzić wizytę u psychologa? W ogóle gdzie ta empatia i świadomość tego, co się wokół nas dzieje... każdy żyje niestety w swoim świecie. Co za czasy...

popieram
drażni mnie to jak ktoś pisze, że matka musi sobie poradzić! przez to są te martwe niemowlęta, przez podejście ludzi w okół
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:26   #2432
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Normalnie, że takie szczegóły i brudy rodzinne wyszły na wierzch Jaki wstyd...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:31   #2433
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
A Ty widzialas, ze nie radzi sobie z dzieckiem, albo ze dziecko tesciowej oddala na 2 tygodnie?

Przeciez dziewczyna wyraznie napisala, ze tak powiedziala znajoma rodziny.

Caly czas opieramy sie na tym, co mowia w mediach, nikt z nas na wlasne oczy nic nie widzial...
nikt nie wie jak było w tej rodzinie więc nie ma co gdybać.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:33   #2434
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Współczuje rodzinie, ojcu, dziadkom W Sosnowcu juz wydali osad na matke. Jak to czytam to rece mi opadaja : "Szok. Jeśli nie chciała dziecka, mogła je oddać..."
Skad wiedza ze nie chciala tego dziecka? Skad takie mysli w ogole ludziom przychodzą do glowy Wiemy tylko, że to byl wypadek, ale ludzie jak zawsze wszystko wiedza najlepiej. Oskarżyć, zmieszać z błotem. Gdzie empatia? Przeciez kazdemu moze sie to przydarzyć.
Mozna potępić porzucenie zwlok w odludne miejsce, ale nie oskarzac kogos o cos czego nie wiemy. Czy tego dziecka nie chciala i je zabila dopiero dowiemy sie po sekcji zwłok.

Ja jednak bardzo współczuje matce. Bo to co sie stalo ma swoje gdzies ukryte głęboko przyczyny. Nic nie dzieje się bez powodu. Aczkolwiek nie ukrywam, że to co zrobila jest straszne i smutne. W ogole mam takie mieszane uczucia. Nie rozumiem już nic.

Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:34   #2435
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

O tym, że dziecko zostawiała na 2 tygodnie u swojej mamy powiedziała teściowa chyba z tego co pamiętam.
Rutkowski mówił, że teściowie od początku podejrzewali Katarzynę.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:35   #2436
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
nigdy tego nie napisałam, napisałam, że niechcący mogła dziecko zabić gdy to wyprowadziło ją z równowagi.

Nie wiem jakie miała relacje z ojcem, ale nad nim też bym się zastanowiła czy faktycznie on nie żył pełnią życia a całą opiekę nad dzieckiem zostawił matce - wcale bym się nie zdziwiła gdyby to okazało się prawdą.

Póki co nie oglądam tv bo te "sensacje" mnie dobijają. Powinni poznać przyczynę zgonu i dopiero wtedy się wypowiadać. Teraz sprawa powinna być zamknięta dla mediów.
Jesli to prawda, to w cale by mnie nie zdziwilo, ze zostawila dziecko u tesciowej i tez chciala sie pobawic i miec cos z zycia. Dziecko ma dwoje rodzicow, ktorzy powinni sie podzielic obowiazkami a nie, ze jedno sie dobrze bawi a drugie nie moze sie ruszyc z domu nawet na krok.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:35   #2437
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
zal mi tej dziewczyny. dzis na fcb moja znajoma napisala ze ma nadzieje ze katarzyna w zgnije w pierdlu. nie moglam uwierzyc ze mozna tak napisac...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 20:35   #2438
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Moja była koleżanka z pracy urodziła dziecko, wszyscy skakali z radości jak była w ciąży, ale dziecko urodziło sie płaczliwe.

Wtedy mąż specjalnie długo siedział w racy-bo miał małej dość

Matka koleżanki umyła rece, choć obiecywała sama z siebie, ze zajmie się wnuczką, by córka mogła wrócić do pracy-podkreslam nikt o to nie prosił sama zaoferowała pomoc- potem nie chciała nawet małej ponosc=ić chwilę na rękach- BO ONA RYCZY

I jak to ma być??

Szlag mnie trafia, jak niektórzy się oburzaja, że matka powinna sobie radzić sama\


nie usprawiedliwiam matki madzi, ale nie każdy sobie da radę w takich sytuacjach
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:36   #2439
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
Ty chyba czegoś nie rozumiesz, pytam się skąd wiesz na 100% że balowała ze znajomymi przez 2 tygodnie? widziałaś?
nawet jesli balowala to oznacza tylko,że chciala odpocząć
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:36   #2440
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ale z ojcem też jest coś nie tak on cały czas był i jest tak dziwnie spokojny...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:38   #2441
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
zal mi tej dziewczyny. dzis na fcb moja znajoma napisala ze ma nadzieje ze katarzyna w zgnije w pierdlu. nie moglam uwierzyc ze mozna tak napisac...
Moja znajoma (równiez na FB) stwierdziła, że katarzyna zabiła dziecko, bo była niedoedukowana w kwestii antykoncepcji, a aborcja w Polsce jest nielegalna (poszla wiązanka na temat ciemnogrodu polskiego) i dodatkowo,że chciala sprzedać dziecko i jesli sprzedala (wówczas jeszcze nie znaleziono ciała) to zza krat sie nie nacieszy...

dla mnie to jest świadectwo tego, że niektórym coś w mózgu nie styka

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Normalnie, że takie szczegóły i brudy rodzinne wyszły na wierzch Jaki wstyd...
Wstyd? O czym ty mówisz?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 20:38   #2442
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Moja była koleżanka z pracy urodziła dziecko, wszyscy skakali z radości jak była w ciąży, ale dziecko urodziło sie płaczliwe.

Wtedy mąż specjalnie długo siedział w racy-bo miał małej dość

Matka koleżanki umyła rece, choć obiecywała sama z siebie, ze zajmie się wnuczką, by córka mogła wrócić do pracy-podkreslam nikt o to nie prosił sama zaoferowała pomoc- potem nie chciała nawet małej ponosc=ić chwilę na rękach- BO ONA RYCZY

I jak to ma być??

Szlag mnie trafia, jak niektórzy się oburzaja, że matka powinna sobie radzić sama\


nie usprawiedliwiam matki madzi, ale nie każdy sobie da radę w takich sytuacjach
to prawda. Gdyby stala sie tragedia to mąż jest jak najbardziej winny
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:38   #2443
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Moja była koleżanka z pracy urodziła dziecko, wszyscy skakali z radości jak była w ciąży, ale dziecko urodziło sie płaczliwe.

Wtedy mąż specjalnie długo siedział w racy-bo miał małej dość

Matka koleżanki umyła rece, choć obiecywała sama z siebie, ze zajmie się wnuczką, by córka mogła wrócić do pracy-podkreslam nikt o to nie prosił sama zaoferowała pomoc- potem nie chciała nawet małej ponosc=ić chwilę na rękach- BO ONA RYCZY

I jak to ma być??

Szlag mnie trafia, jak niektórzy się oburzaja, że matka powinna sobie radzić sama\


nie usprawiedliwiam matki madzi, ale nie każdy sobie da radę w takich sytuacjach
a to też nie powód, żeby dopuszczać się takiej szopki i takiego czynu

mam rację?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:38   #2444
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Współczuje rodzinie, ojcu, dziadkom W Sosnowcu juz wydali osad na matke. Jak to czytam to rece mi opadaja : "Szok. Jeśli nie chciała dziecka, mogła je oddać..."
Skad wiedza ze nie chciala tego dziecka? Skad takie mysli w ogole ludziom przychodzą do glowy Wiemy tylko, że to byl wypadek, ale ludzie jak zawsze wszystko wiedza najlepiej. Oskarżyć, zmieszać z błotem. Gdzie empatia? Przeciez kazdemu moze sie to przydarzyć.
Mozna potępić porzucenie zwlok w odludne miejsce, ale nie oskarzac kogos o cos czego nie wiemy. Czy tego dziecka nie chciala i je zabila dopiero dowiemy sie po sekcji zwłok.
Bo ludzie to chyba myślą na tej zasadzie - skoro zabiła, tzn, że dziecka nie chciała. Tylko... tak teraz myślę. Przecież miała zagrożoną ciążę. Nie wiem jakie miała zalecenia od lekarzy, ale jeżeli faktycznie nie chciałaby tego dziecka to po co starała się, by je donosić? Tylko dlatego, że jest wierząca?
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:42   #2445
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Margot uwazam, ze wyrażanie nienawiści wobec kogo się nie zna nie ma więszkego sensu. Nikt nie zna Katarzyny W. My znamy tylko prezentację jej osoby dostarczoną przez media. I jak już wspomniałam uważam, ze prezentowanie takich emocji w takich formach jak tutaj jest związane z ludzkimi lękami.
mam prawo osądzać ją po tym co zrobiła,a zakopała zwłoki swojej córki mówiąc,że została porwana.postawiła na nogi całe społeczenstwo,wolontarius zy,interpol,policję biznesmenów,którzy ofiarowywali swoje pieniądze na okup!!!
dla mnie działała z premedytacją knując cały plan i nie obchodzi mnie wypadek,bo takie rzeczy się zdarzają,jednak normalna osoba zgłasza to w inny sposób.
jest wyrachowaną ****,która BYŁA POCZYTALNA.więcej mi nie trzeba
i mierzi mnie te usprawiedliwiania jej czynu,ciekawe,czy mówilibyście to samo,gdyby chodziło o wasze, nasze dzieci

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:45
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:43   #2446
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a to też nie powód, żeby dopuszczać się takiej szopki i takiego czynu

mam rację?

Tak. Masz rację szopka była nie potrzebna, bo ludzie oszukani, koszty itp. Policja zajeta, a ktos w tym czasie mógł potrzebować pomocy.

Nie usprawiedliwiam tej Katarzyny, bo mogła mówić prawdę od początku
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:44   #2447
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Bo ludzie to chyba myślą na tej zasadzie - skoro zabiła, tzn, że dziecka nie chciała. Tylko... tak teraz myślę. Przecież miała zagrożoną ciążę. Nie wiem jakie miała zalecenia od lekarzy, ale jeżeli faktycznie nie chciałaby tego dziecka to po co starała się, by je donosić? Tylko dlatego, że jest wierząca?
Wydaje mi się, że ciąża to pół biedy, bo cyrk się zaczyna po porodzie, jak wychodzi opiekowanie się dzieckiem 20 h/dobę, różne kłopoty i kompletny brak wsparcia, jak w przypadku tej Katarzyny.
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:45   #2448
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Moja znajoma (równiez na FB) stwierdziła, że katarzyna zabiła dziecko, bo była niedoedukowana w kwestii antykoncepcji, a aborcja w Polsce jest nielegalna (poszla wiązanka na temat ciemnogrodu polskiego) i dodatkowo,że chciala sprzedać dziecko i jesli sprzedala (wówczas jeszcze nie znaleziono ciała) to zza krat sie nie nacieszy...

dla mnie to jest świadectwo tego, że niektórym coś w mózgu nie styka



Wstyd? O czym ty mówisz?

oooo tego mi właśnie brakowało wśród oświeconego społeczeństwa w ovbliczu tej tragedii. pogadanki o słuszności aborcji i wyzywanie ciemnogroduniek tórzy to chyba poszaleli
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:48   #2449
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
ale z ojcem też jest coś nie tak on cały czas był i jest tak dziwnie spokojny...
to o niczym nie swiadczy Sa ludzie , ktorzy publicznie nie okazuja uczuc. To, że ktos nie dramatyzuje przy ludziach nie oznacza , że ma cos na sumieniu
Po za tym to jest facet....

Ludzie ogarnijcie sie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 20:48   #2450
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Tak. Masz rację szopka była nie potrzebna, bo ludzie oszukani, koszty itp. Policja zajeta, a ktos w tym czasie mógł potrzebować pomocy.

Nie usprawiedliwiam tej Katarzyny, bo mogła mówić prawdę od początku
i to mnie właśnie boli najbardziej
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:49   #2451
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam prawo osądzać ją po tym co zrobiła,a zakopała zwłoki swojej córki mówiąc,że została porwana.postawiła na nogi całe społeczenstwo,wolontarius zy,interpol,policję biznesmenów,którzy ofiarowywali swoje pieniądze na okup!!!
dla mnie działała z premedytacją knując cały plan i nie obchodzi mnie wypadek,bo takie rzeczy się zdarzają,jednak normalna osoba zgłasza to w inny sposób.
i mierzi mnie te usprawiedliwiania jej czynu,ciekawe,czy mówilibyście to samo,gdyby chodziło o wasze, nasze dzieci
Prawo wypowiedzi masz, nikt ci go nie odbiera. Tyle tylko, ze wg mnie ocenianie czegoś, gdy nie ma sie nawet połowy obrazu jest zupełnym bez sensem i głupotą.


Gdyby ktoś był podejrzany o zamordowanie mojego dziecka- mimo bólu i emocji zanim zaczęlabym sie wypowaidać na temat kogokolwiek w tonie oskarżenia musiałabym być pewna,że oskarżam odpowiednią osobę.
I nie chodzi tu o żadne wielkie usprawiedliwianie, tylko zrozumienie sytuacji, kontekstu wydarzenia.


Za przeproszeniem kazdy potrafi wrzeszczeć, nie kazdy potrafi przeanalizować sytuację.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:49   #2452
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Współczuje rodzinie, ojcu, dziadkom W Sosnowcu juz wydali osad na matke. Jak to czytam to rece mi opadaja : "Szok. Jeśli nie chciała dziecka, mogła je oddać..."
Skad wiedza ze nie chciala tego dziecka? Skad takie mysli w ogole ludziom przychodzą do glowy Wiemy tylko, że to byl wypadek, ale ludzie jak zawsze wszystko wiedza najlepiej. Oskarżyć, zmieszać z błotem. Gdzie empatia? Przeciez kazdemu moze sie to przydarzyć.
Mozna potępić porzucenie zwlok w odludne miejsce, ale nie oskarzac kogos o cos czego nie wiemy. Czy tego dziecka nie chciala i je zabila dopiero dowiemy sie po sekcji zwłok.

Ja jednak bardzo współczuje matce. Bo to co sie stalo ma swoje gdzies ukryte głęboko przyczyny. Nic nie dzieje się bez powodu. Aczkolwiek nie ukrywam, że to co zrobila jest straszne i smutne. W ogole mam takie mieszane uczucia. Nie rozumiem już nic.

zgadzam sie. Jeden facet u mnie w pracy twierdzi, ze nie ma mozliwosci, zeby dziecko wypadlo rodzicowi z rak Ze rodzic do takiego czegos nie dopusci i on nawet nie jest sobie w stanie sobie wyobrazic, zeby mu dziecko z rak moglo wypasc.
Jesli to byl wypadek, to strasznie zal mi tej dziewczyny. Czemu? bo przeraza mnie to w jakim trzeba byc stanie, jakie trzeba miec zycie aby zrobic to co ona zrobila z cialem dziecka. A obraz jaki sie wyjawia jest straszny: proba samobojcza, problemy w domu rodzinnym, zle relacje z tesciowa i cholera wie co jeszcze.
Mozliwe, ze nie chciala dziecka. Mogla je oddac, ale nie oszukujmy sie, ze to byloby dla niej proste. Zawsze jest presja rodziny i dalszego otoczenia.

Nie bede jej oceniac poki niewiadomo co dokladnie sie stalo i czy byl jakis udzial innych osob.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa

Edytowane przez mad86
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:53
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:49   #2453
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
a to też nie powód, żeby dopuszczać się takiej szopki i takiego czynu

mam rację?
niestety, ale nie tu w grę wchodzą bardzo silne emocje...
moja córka trzy razy cudem uniknęła śmierci, emocje matki są czasami bardzo silne, jak po raz drugi wybiegła na ulicę pod jadący samochód, to ja już nie tłumaczyłam jej jak za pierwszym razem gdy to zrobiła kilka dni wcześniej - tylko wpadłam w taką wściekłość, że w pierwszej chwili miałam ochotę ją rozszarpać, na szczęście byłam w stanie się opanować i tylko skończyło się na klapsie i krzyknięciu.
W całej tej sprawie chodzi o bardzo silne emocje, a nie każdy potrafi nad nimi zapanować...
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:49   #2454
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam prawo osądzać ją po tym co zrobiła,a zakopała zwłoki swojej córki mówiąc,że została porwana.postawiła na nogi całe społeczenstwo,wolontarius zy,interpol,policję biznesmenów,którzy ofiarowywali swoje pieniądze na okup!!!
dla mnie działała z premedytacją knując cały plan i nie obchodzi mnie wypadek,bo takie rzeczy się zdarzają,jednak normalna osoba zgłasza to w inny sposób.
jest wyrachowaną ****,która BYŁA POCZYTALNA.więcej mi nie trzeba
i mierzi mnie te usprawiedliwiania jej czynu,ciekawe,czy mówilibyście to samo,gdyby chodziło o wasze, nasze dzieci
zgadzam sie calkowicie.
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:50   #2455
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Bo ludzie to chyba myślą na tej zasadzie - skoro zabiła, tzn, że dziecka nie chciała. Tylko... tak teraz myślę. Przecież miała zagrożoną ciążę. Nie wiem jakie miała zalecenia od lekarzy, ale jeżeli faktycznie nie chciałaby tego dziecka to po co starała się, by je donosić? Tylko dlatego, że jest wierząca?
Ale co dokladnie wiadomo o tym, ze nie chciala dziecka? Bo wiele kobiet nie chce dziecka, ale rodza je i sa szczęśliwe.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:52   #2456
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Prawo wypowiedzi masz, nikt ci go nie odbiera. Tyle tylko, ze wg mnie ocenianie czegoś, gdy nie ma sie nawet połowy obrazu jest zupełnym bez sensem i głupotą.


Gdyby ktoś był podejrzany o zamordowanie mojego dziecka- mimo bólu i emocji zanim zaczęlabym sie wypowaidać na temat kogokolwiek w tonie oskarżenia musiałabym być pewna,że oskarżam odpowiednią osobę.
I nie chodzi tu o żadne wielkie usprawiedliwianie, tylko zrozumienie sytuacji, kontekstu wydarzenia.


Za przeproszeniem kazdy potrafi wrzeszczeć, nie kazdy potrafi przeanalizować sytuację.
ALE JAKIEGO OBRAZU CI BRAKUJE!!!
czy nie jest faktem,że dziecko nie żyje?
czy nie jest faktem,że ona je porzuciła?
czy nie jest faktem ,że specjaliści po zbadaniu orzekli,że jest poczytalna i zdrowa,czyli działała z premedytacją przez cały czas okłamując ludzi?
czego jeszcze potrzebujesz cyrografu podpisanego jej krwią?

odniosłaś się do mojej wypowiedzi, w której nie piszę nic co nie miałby miejsca.
nie oskarżam nikogo poza matką,nie mówie ,że zamordowała córkę,nie wymyślam niestworzonych historii o trudnym macierzyństwie,ale odnosze się tylko do faktów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:53
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:52   #2457
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ciąża to pół biedy, bo cyrk się zaczyna po porodzie, jak wychodzi opiekowanie się dzieckiem 20 h/dobę, różne kłopoty i kompletny brak wsparcia, jak w przypadku tej Katarzyny.
otoz to. Znajoma sie kiedys przyznala, ze miala ochote uderzyc swoja corke. (oczywiscie nie zrobila tego). Miala dosc placzu, braku pomocy, ciaglych uszczypliwosci ze strony tesciowej, nagonki na to, ze wszystko zle robi.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:52   #2458
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
to o niczym nie swiadczy Sa ludzie , ktorzy publicznie nie okazuja uczuc. To, że ktos nie dramatyzuje przy ludziach nie oznacza , że ma cos na sumieniu
Po za tym to jest facet....

Ludzie ogarnijcie sie
to fakt ale jakiś dziwny jest. Nie będę gdybała
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:55   #2459
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ta Madzia miała pół roku, to już spore dziecko- bo przecież pierwsze miesiące po porodzie, gdy dziecko jest malutkie, są najcieższe???

pytam bo nie mam doświadczenia, nie mam dzieci, ale inne matki, które znam tak mówią, że dziecko powyżej 3 miesiąca jest już inne, nie płacze tyle, zaczyna coś gaworzyć

to dlaczego Katarzyna,, dopiero teraz''postanowiła sie pozbyć dziecka, jeśli oczywiście ona je zabiła celowo????
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:55   #2460
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
zgadzam sie. Jeden facet u mnie w pracy twierdzi, ze nie ma mozliwosci, zeby dziecko wypadlo rodzicowi z rak Ze rodzic do takiego czegos nie dopusci i on nawet nie jest sobie w stanie sobie wyobrazic, zeby mu dziecko z rak moglo wypasc.
Jesli to byl wypadek, to strasznie zal mi tej dziewczyny. Czemu? bo przeraza mnie to w jakim trzeba byc stanie, jakie trzeba miec zycie aby zrobic to co ona zrobila z cialem dziecka. A obraz jaki sie wyjawia jest straszny: proba samobojcza, problemy w domu rodzinnym, zle relacje z tesciowa i cholera wie co jeszcze.
Mozliwe, ze nie chciala dziecka. Mogla je oddac, ale nie oszukujmy sie, ze to byloby dla niej proste. Zawsze jest presja rodziny i dalszego otoczenia.

Nie bede jej oceniac poki niewiadomo co dokladnie sie stalo i czy byl jakis udzial innych osob.
Zwyczajnie mogla kochac to dziecko. Dlatego nie oddala. Jakies czynniki nalozy sie na to co sie stalo. Moze ta kobieta potrzebowała po prostu wsparcia...?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.