blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera.. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 13:41   #61
kaha171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Dziunia- Mam dokładnie to samo co ty że odrosty wyszły mi jakby rude;/ Możesz mi powiedzieć jakiej szamponetki uzyłaś zeby było dobrze?? pozdrawiam
kaha171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:22   #62
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Jak myslicie mozna uzywac tego odcienia nutrisse 111 na wlosy rozjasniane rozjasniaczem(za kazdym razem musze rozjasnic wlosy rozjasniaczem dopiero potem farba) chodzi mi o to jaka bedzie kondycja wlosow gdy co miesiac bede tak robic tzn rozjasniacz na sam odrost a potem ta farba 111?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 00:05   #63
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

naturalne masz tak ciemne, że sama farba 111 nie daje rady rozjaśnić wystarczająco?
kondycja włosów będzie gorzej niż fatalna - ja rozjaśniałam samą farbą przez jakieś 2 czy 3 lata i włosy to było gumowe siano w końcu. więc nie polecam za bardzo łączenia tego jeszcze z rozjaśniaczem
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:18   #64
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Dzieki
Tak niestety mam tak ciemne wloski ze uprzednio musze uzyc rozjasniacza potem farbe robie juz tak 2 lata wloski nie sa zniszczone ale robie tak ze po rozjasniaczu nakladam golebi popiel z joanny na 10 minut i splukuje chcialam sie przezucic na jasniejszy popiel tak na poziomie 10 lub 11 niestety 10.1 w naszych sklepach nie ma jest tylko 10.21 a taka daje juz u mnie cieply odcien.Pomyslalam wiec o tej garnierce 111 tylko ja musialabym trzymac 30 minut wczoraj odwazylam sie i ja nalozylam i kolor super o taki mi chodzilo tylko wlasnie martwie sie ze jak na stale bede tak robic to tak jak mowisz moze mi sie niezle sieno zrobic :/
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:54   #65
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Ja tak robie z włoskam... zeby sie sianko nie zrobilo zalecam olej kokosowy+rycyna na całą noc na całe włosy co 2 dni, bardzo dobrz wpływa na włoski pozdrawiam wszystkie blondynki:P
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 08:27   #66
light91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 4
GG do light91
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Kotka17 a gdzie to można nabyć? Ja też muszę poprawić kondycję moich blond włosków.. Bo strasznie szkoda mi je obcinać A już mam za łopatki hehe;-)


Powiem tak.. kiedys jak odrosty wychdoziły mi nierówno to pomagaly płukanki z rumianku Odcień był bardziej naturalny,. taki mniej żółty. Potem na drugi dzień odżywka, żeby siana nie było i na nast znowu płukanka..i tak na zmiane Jak długo, to zależy ;-) Aż do mniej więcej pożądanego efektu Mi wystarczało to powwtarzac przez tydzień.
No i słoneczko robi swoje ;-)

Pozdroo!
light91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:01   #67
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Cytat:
Napisane przez light91 Pokaż wiadomość
Kotka17 a gdzie to można nabyć? Ja też muszę poprawić kondycję moich blond włosków.. Bo strasznie szkoda mi je obcinać A już mam za łopatki hehe;-)


Powiem tak.. kiedys jak odrosty wychdoziły mi nierówno to pomagaly płukanki z rumianku Odcień był bardziej naturalny,. taki mniej żółty. Potem na drugi dzień odżywka, żeby siana nie było i na nast znowu płukanka..i tak na zmiane Jak długo, to zależy ;-) Aż do mniej więcej pożądanego efektu Mi wystarczało to powwtarzac przez tydzień.
No i słoneczko robi swoje ;-)

Pozdroo!

rycynowy w każdej aptece bo on jest stosowany jako środek przeczyszczjący :P a olej kokosowy w sklepie ze zrową zywnoscia,zielarskim... albo na allegro
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 14:47   #68
Jagienka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Witam,chodzi mi po głowie zafarbować włoski tym garnierem 111,ponieważ chcę mieć białe włosy(fryzjerka mówiła,że wyjdą po paru myciach po zafarbowaniu tą farbą) tyle,że teraz mam ciemne odrosty,a włosy były rozjaśniane jakiś miesiąc temu,są bardzo jasne... No i boję się,że wyjdą fioletowe... Poradźcie,czy warto ryzykować? Nie chcę fioletowych włosów;P a na próbę na włosie nie mam czasu,bo to koleżanka robi i nie chcę przeciągać struny;P dołączam zdjęcia odrostów i włosów całych
Jagienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:31   #69
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

witam.
ja sledze wątek juz od początku i bardzo powaznie zastanawiam się nad tą farbą Garnier 111. ; )
moje włosy mają taki kolor jak na zdjęciu:

Załącznik 3361170
Załącznik 3361171
to jest taki naturalny ciemny blond-trochę zjaśniały do słońca i pasemka takie cieniutkie /platynowo-jasne blond/.

pytanie JAKI KOLOR MÓGŁBY MI WYJŚĆ ? po farbie 111Granier.
chodzi mi,żeby był bez żadnych pomarańczowo-rudych refleksów itp.
najbardziej zależy mi na takim kolorku jaki miała Blond_Stronger ??
możesz mi powiedzieć, czy przed pierwszym farbowaniem tą farbą miałaś jaśniejsze włosy niż ja, czy ciemniejsze ? ;>.
__________________
zapuszczam włosy: cel 45cm / jest 24.

Żyje dla tych paru chwil,w których krzyczę 'warto żyć!'
Nie oglądam się za plecy,biorę życie jakim jest i potrafię się nim cieszyć.

xangelx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:34   #70
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Mam takie szaro-zielone,byle jakie ale fakt do najjaśniejszych nie należą i bardzo jasną karnację. Monic,tak myślałam że wyjdzie wrzosowy odkąd mi tak wyszło już BARDZO uważam żeby farba znalazła się tylko na odrostach i nigdzie indziej

kolor masz cudoowny, właśnie o takim marzyłam
w możesz mi powiedzieć,czy przed pierwszym farbowaniem tą farbą, włosy miałaś jaśniejsze czy ciemniejsze od moich ?? (wcześniej dodałam foto). ; )))
__________________
zapuszczam włosy: cel 45cm / jest 24.

Żyje dla tych paru chwil,w których krzyczę 'warto żyć!'
Nie oglądam się za plecy,biorę życie jakim jest i potrafię się nim cieszyć.

xangelx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:36   #71
Jagienka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

witam,odważyłam się zafarbować i na moje rozjaśnione włosy wyszedł piękny srebrno-szary kolor z połyskiem fioletowym,ale jest naprawdę piękny,natomiast ciemne odrosty stały się złote;P więc moje włosy wyglądaja bardzo szlachetnie ponad to są bardzo gładkie i farbę gorąco polecam! oczywiście mowa o garnier color naturals 111
Jagienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 13:56   #72
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Są trochę potargane na górze no i nie ułożone ale wklejam i dziękuję raz jeszcze
Super kolorek, ale przeciez super jasny popielaty garnier 111 na opakowaniu jest zupelnie inny, taki szaro popielaty, a u Ciebie taki piaskowy wyszedl? i za kazdym razem musisz uwazac zeby na zafarbowane miejsca znowu farby nie nalozyc? bo bedzie fioletowa? od razu farbe polozylas na cale naturalne wlosy czy wczesniej farbowane?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:10   #73
aguniita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
wiesz co chyba najlepiej zapytac sie dobrego fryzjera lub pani w sklepie fryzjerskim muszą się znać na tym załączam swoje zdjęcie przed farbowaniem zaznaczam ze farbuje tylko ten moj blond
mozesz powiedziec Sylwiaaa88 jak ci wyszly wlosy po farbownaiu? nie za ciemne?
aguniita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 20:08   #74
frycka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: blond dylemat -potrzebna pomoc fryzjera..

nie wiem jak wy to robiecie, ale ja rozjaśniełam włosy i potem wzięłam tę farbę i niestetynie pokryła mi żółci po rozjaśnieczu ;/ zawsze w pl brałam ultrablond z palette i myślałam, że ta farba, to coś podobnego (jestem w niemczech i nie mam takiej dostępnśości jak w pl). Cóż, będę dalej kombinowaać, żeby wyglądać jak człowiek..
frycka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.