Zuzana Light - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 18:19   #1651
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

w końcu znalzałam http://litealloy.com/workouts/tags?u...2%9C%93&search[time]=&commit=Go!&search[tags][]=zwow

rozpiska wszystkich zwowów
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:39   #1652
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

zwow 17 za mna ;] rund tyle co zuzka
widze ze jestem w coraz lepszej formie bo mnie niezwykle cieszy

na dodatek dzisiaj przyszedl do mnie blender bede sie bawic w kucharke
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:13   #1653
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
zwow 17 za mna ;] rund tyle co zuzka
widze ze jestem w coraz lepszej formie bo mnie niezwykle cieszy

na dodatek dzisiaj przyszedl do mnie blender bede sie bawic w kucharke
no właśnie- forma coraz lepsza, pompki idą jak po maśle ale kiedy te mięśnie będą???

..a jaki blender? bo mój padł i jestem na kupnie...

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
w końcu znalzałam http://litealloy.com/workouts/tags?u...2%9C%93&search[time]=&commit=Go!&search[tags][]=zwow

rozpiska wszystkich zwowów
już podawały dziewczyny wcześniej, ale dzieki za update no i fajnie, ze znalazłaś

la figa- o formie i mięśniach dot. mojej osoby, to nie była uwaga do Ciebie

Edytowane przez sarayy
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:16
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:20   #1654
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

tak tak zczailam ze to nie do mnie

blender mam boscha 750w wczoraj kupilam na allegro dzisiaj juz go mam. ale zdziw! na razie zmieszalam moj twarog z bananem jak zwykle jem na kolacje, ale to bylo obrzydliwe :p nie do zjedzenia. takie slodkie i troche kwaskowate

bede raczej do robienia salatek uzywac. nie lubie bawic sie w krojenie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 00:43   #1655
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dzisiaj ZCUT # 8 czas 13:47 Zuzka miała 15:00 hehe no i Abs workout czas 5:31 a Zuzka ponad 8 moęśnie aż mnie paliły
Tak sobie oglądałam i ZWOW # 60 bardzo fajny tylko bosu nie mam kurde :-(
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 05:40   #1656
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dzisiaj ZCUT # 8 czas 13:47 Zuzka miała 15:00 hehe no i Abs workout czas 5:31 a Zuzka ponad 8 moęśnie aż mnie paliły
Tak sobie oglądałam i ZWOW # 60 bardzo fajny tylko bosu nie mam kurde :-(

ale 60 to chyba ten najnowszy co narazie jest w necie tylko zapowiedź i nie ma tam bosu
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 05:53   #1657
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
ale 60 to chyba ten najnowszy co narazie jest w necie tylko zapowiedź i nie ma tam bosu
Chodziło mi o 59
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 08:44   #1658
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dzisiaj ZCUT # 8 czas 13:47 Zuzka miała 15:00 hehe no i Abs workout czas 5:31 a Zuzka ponad 8 moęśnie aż mnie paliły
Tak sobie oglądałam i ZWOW # 60 bardzo fajny tylko bosu nie mam kurde :-(
zazdroszcze tego zcut

ide poszukac
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:01   #1659
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

zwow 28, biorąc pod uwagę zwowy jakie do tej pory robiłam(czyli prawie wszystkie) to ten uważam za najtrudniejszy jeśli chodzi o te 10 minutowe. Nie robiłam zasadami Zuzki bo robię wolniej niż ona więc zrobiłam 4 rundy nie na czas i dla urozmaicenia ostatnie ćwiczenie z nogami na krześle Ale jak z rana mi było zimno tak po 1 rundzie już musiałam otworzyć okno
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:36   #1660
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

który z 10-minutowych jest porządnie męczący, ale łatwy, tzn bez jakichś wydziwianych ćwiczeń typy stanie na rękach i łażenie po ścianie?
polecicie coś? potrzebuję coś takiego na dzisiaj, będę miała baaardzo mało czasu, a potem 2 dni przerwy, więc muszę się porządnie rozruszać szczególnie, że od niedzieli będę śmigać na stoku
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:10   #1661
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Mara, ja Ci polecę 6, z tego co ostatnio pamiętam

Warto było czekać na nr 1 lubię tak dostać w kość. Bombersy już na początku rozgrzewają, super.
A co do formy widzę ze jest lepiej nawet po pistolsach - to drugi zwowo z nimi i wczoraj spokojnie do połowy schodzilam.

Jednak pomecze jeszce temat pistolsow - czy one mogą na kolana zaszkodzic? Czy lepiej do połowy tylko schodzić?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 12:35   #1662
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Mara, ja Ci polecę 6, z tego co ostatnio pamiętam
oooo, dzięki, fajny może być, zresztą przypominam sobie, że już się kiedyś na niego czaiłam
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 12:47   #1663
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
zwow 28, biorąc pod uwagę zwowy jakie do tej pory robiłam(czyli prawie wszystkie) to ten uważam za najtrudniejszy jeśli chodzi o te 10 minutowe. Nie robiłam zasadami Zuzki bo robię wolniej niż ona więc zrobiłam 4 rundy nie na czas i dla urozmaicenia ostatnie ćwiczenie z nogami na krześle Ale jak z rana mi było zimno tak po 1 rundzie już musiałam otworzyć okno
ile robiłaś powtórzeń na ćwiczenie? to może dzis zrobię trening Trixxi tylko pozwól, że zmienię pike jumps (nie lubię, np na dive bombers..

...wczoraj juz coś mnie brało...noc nieprzespana, wymęczona katar, gardło, głowa ciężka...mam nadzieje, że wieczorem złapię siłę i wenę na trening

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Dzisiaj ZCUT # 8 czas 13:47 Zuzka miała 15:00 hehe no i Abs workout czas 5:31 a Zuzka ponad 8 moęśnie aż mnie paliły
Tak sobie oglądałam i ZWOW # 60 bardzo fajny tylko bosu nie mam kurde :-(
acha, czyli w filmikach ZCUT na płytach Zuzka ćwiczy real time? jest rozpiska wszystkich Zcutów, jej trening i dodatkowo jej 'przesłania' dot. ćwiczeń i diety?
no to też zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Mara, ja Ci polecę 6, z tego co ostatnio pamiętam

Warto było czekać na nr 1 lubię tak dostać w kość. Bombersy już na początku rozgrzewają, super.
A co do formy widzę ze jest lepiej nawet po pistolsach - to drugi zwowo z nimi i wczoraj spokojnie do połowy schodzilam.

Jednak pomecze jeszce temat pistolsow - czy one mogą na kolana zaszkodzic? Czy lepiej do połowy tylko schodzić?
Mara- potwierdzam 6. Wygląda na prosty, no i jest nieskomplikowany, ale..męczy dobrze
konspiracja- tutaj trzeba sie zastanowić czy w ogóle przekraczanie kąta 90 st nie szkodzi na kolana..no bo np takie głębokie squaty? z obciażeniem?
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 12:57   #1664
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
ile robiłaś powtórzeń na ćwiczenie? to może dzis zrobię trening Trixxi tylko pozwól, że zmienię pike jumps (nie lubię, np na dive bombers..

Mara- potwierdzam 6. Wygląda na prosty, no i jest nieskomplikowany, ale..męczy dobrze
konspiracja- tutaj trzeba sie zastanowić czy w ogóle przekraczanie kąta 90 st nie szkodzi na kolana..no bo np takie głębokie squaty? z obciażeniem?
ja nie cierpię tych jumpsów, po 10 już mam dość dlatego każdy zwow w którym są jest dla mnie trudny


pistolsy obciążają stawy więc jeśli ktoś źle je wykonuje to mogą zaszkodzić ja dalej niż do połowy i tak nie zejdę
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:11   #1665
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
konspiracja- tutaj trzeba sie zastanowić czy w ogóle przekraczanie kąta 90 st nie szkodzi na kolana..no bo np takie głębokie squaty? z obciażeniem?
wlasnie przekraczanie 90st jest lepsze niz taki "polprzysiad" bo wtedy bardziej angazowane sa miesnie dwuglowe ud (te z tylu) ktore czesto sa zaniedbane. a czworoglowe (te z przodu) sa czesto nadmiernie rozbudowane (w stosunku do tych z tylu) i one wtedy obciazaja kolana i moze to prowadzic do problemow. tak wiec squaty trzeba robic minimum do kata prostego a nawet glebiej, ja robie ponizej kolan. wiadomo jak ktos ma problemy z kolanami lub je zauwazyl po pistolsach to lepiej wykonac jakis inne cw niz sie katowac i cierpiec.

co do blendera to my mamy bosha(180zl) jak lafiga i jest super, ma jeszcze takie pudeleczko gdzie mozna siekac itp i kruszyc lod, a drugi jest z mulinexu (80zl) i jest gorszy, mniejsza moc, plastikowy i krotsze i bardziej tepe noze
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:02   #1666
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
wlasnie przekraczanie 90st jest lepsze niz taki "polprzysiad" bo wtedy bardziej angazowane sa miesnie dwuglowe ud (te z tylu) ktore czesto sa zaniedbane. a czworoglowe (te z przodu) sa czesto nadmiernie rozbudowane (w stosunku do tych z tylu) i one wtedy obciazaja kolana i moze to prowadzic do problemow. tak wiec squaty trzeba robic minimum do kata prostego a nawet glebiej, ja robie ponizej kolan. wiadomo jak ktos ma problemy z kolanami lub je zauwazyl po pistolsach to lepiej wykonac jakis inne cw niz sie katowac i cierpiec.

co do blendera to my mamy bosha(180zl) jak lafiga i jest super, ma jeszcze takie pudeleczko gdzie mozna siekac itp i kruszyc lod, a drugi jest z mulinexu (80zl) i jest gorszy, mniejsza moc, plastikowy i krotsze i bardziej tepe noze
dzięki za wyjaśnienie, masz rację..właśnie zależy mi na rozbudowaniu dwugłowych- one 'podniosą' pupę Niestety moje stawy kolanowe dość szybko sie odzywają- przysiady, skakanka...

dziękuję bardzo co do opini o blenderach! Rozejrze sie za tym boshem. A pojemnik do kruszenia lodu jak najbardziej mile widziany- lód, owoce/warzywa- uwielbiam koktajle!

dziś Zwow 28 z modyfikacjami (za tropem Trixxi ) pt. walka z przeziębieniem..wypociłam się, inhalacji zażyłam i od razu lepiej ale ciężko było z tępym bólem głowy i cieknącym katarem
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:33   #1667
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
wlasnie przekraczanie 90st jest lepsze niz taki "polprzysiad" bo wtedy bardziej angazowane sa miesnie dwuglowe ud (te z tylu) ktore czesto sa zaniedbane. a czworoglowe (te z przodu) sa czesto nadmiernie rozbudowane (w stosunku do tych z tylu) i one wtedy obciazaja kolana i moze to prowadzic do problemow. tak wiec squaty trzeba robic minimum do kata prostego a nawet glebiej, ja robie ponizej kolan. wiadomo jak ktos ma problemy z kolanami lub je zauwazyl po pistolsach to lepiej wykonac jakis inne cw niz sie katowac i cierpiec.

co do blendera to my mamy bosha(180zl) jak lafiga i jest super, ma jeszcze takie pudeleczko gdzie mozna siekac itp i kruszyc lod, a drugi jest z mulinexu (80zl) i jest gorszy, mniejsza moc, plastikowy i krotsze i bardziej tepe noze
zapewne mamy ten samo model, bo tez mam ten pojemnik ^^
dzisiaj zrobilam surowke z uzyciem blendera. ciesze sie, bo weszla cala pekinka a nie jak zawsze polowa, wiec gdy bede jesc bedzie wiecej wartosci odzywczych a nie samego zielska

ja dzisiaj mam dzien przerwy
w ogole czuje sie jakas wyczerpana i jestem bardzo drazliwa i placzliwa
poloze sie wczesniej a jutro czeka mnie zwow 17. ponoc radosny
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:51   #1668
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
dzięki za wyjaśnienie, masz rację..właśnie zależy mi na rozbudowaniu dwugłowych- one 'podniosą' pupę Niestety moje stawy kolanowe dość szybko sie odzywają- przysiady, skakanka...

dziękuję bardzo co do opini o blenderach! Rozejrze sie za tym boshem. A pojemnik do kruszenia lodu jak najbardziej mile widziany- lód, owoce/warzywa- uwielbiam koktajle!

dziś Zwow 28 z modyfikacjami (za tropem Trixxi ) pt. walka z przeziębieniem..wypociłam się, inhalacji zażyłam i od razu lepiej ale ciężko było z tępym bólem głowy i cieknącym katarem
Oj ja dzisiaj tez jestem strasznie drażliwa e pewnie przez zbliżający sie @ a mój maluch nie ułatwia mi życia hehe
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:57   #1669
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
wlasnie przekraczanie 90st jest lepsze niz taki "polprzysiad" bo wtedy bardziej angazowane sa miesnie dwuglowe ud (te z tylu) ktore czesto sa zaniedbane. a czworoglowe (te z przodu) sa czesto nadmiernie rozbudowane (w stosunku do tych z tylu) i one wtedy obciazaja kolana i moze to prowadzic do problemow. tak wiec squaty trzeba robic minimum do kata prostego a nawet glebiej, ja robie ponizej kolan. wiadomo jak ktos ma problemy z kolanami lub je zauwazyl po pistolsach to lepiej wykonac jakis inne cw niz sie katowac i cierpiec.
Dzięki za info. Tylko nie bardzo rozumiem to zdanie - że mieśnie czworogłowe mogą obciążać kolana?



Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja dzisiaj mam dzien przerwy
w ogole czuje sie jakas wyczerpana i jestem bardzo drazliwa i placzliwa
poloze sie wczesniej a jutro czeka mnie zwow 17. ponoc radosny
Rzuciłam okiem - chodzenie po ścianie

W koncu wybrałam sugerujac sie Waszymi typami - zwow 28.
(Ale jak mnie dawno nic nie bolało, tak po 20 czuje teraz szczypanie w pośladkach a wczoraj przy dragon kicks`ach i jump lunges`ach jeszcze im się oberwało)

Który jest jeszcze siłowy obok 14? Tak żeby z hantlami troche się pomęczyć?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:17   #1670
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Który jest jeszcze siłowy obok 14? Tak żeby z hantlami troche się pomęczyć?
#15.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:51   #1671
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
ZCUT # 9 czas 10:35 lepiej od Zuzki o 1:20 mimo ze mój młody skaksł po mnie hehe
Pózniej wrzucę Wam rozpiskę 3 płyty jak młody zaśnie
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:26   #1672
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Tylko nie bardzo rozumiem to zdanie - że mieśnie czworogłowe mogą obciążać kolana?




Rzuciłam okiem - chodzenie po ścianie

W koncu wybrałam sugerujac sie Waszymi typami - zwow 28.
(Ale jak mnie dawno nic nie bolało, tak po 20 czuje teraz szczypanie w pośladkach a wczoraj przy dragon kicks`ach i jump lunges`ach jeszcze im się oberwało)

Który jest jeszcze siłowy obok 14? Tak żeby z hantlami troche się pomęczyć?
ja wybieram 49 jak chce się pomęczyć z hantlami i przy okazji poskakać albo 34 ale tego dawno nie robiłam


skoro tak zgodnie wybieramy te same zwowy to co powiecie na 23?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:52   #1673
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

jakoś mi nie podszedł ten ZWOW 6 chociaż może to dlatego, że ogólnie jakoś zmęczona i zniechęcona byłam ale do moich ulubionych i tak raczej nie trafi

w ogóle jakoś tak mam, że przy niektórych ZWOWach z przyjemnością daję z siebie wszystko, chociaż padam na nos,a przy niektórych, chociaż jestem mniej zmęczona, to nie mogę jakoś przełamać tej bariery i wiem, że ćwiczę poniżej swoich możliwości któraś z Was ma może podobnie?

ciekawe jak mi będzie szło fikanie z Zuzką po narciarskich wakacjach?
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:56   #1674
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość

skoro tak zgodnie wybieramy te same zwowy to co powiecie na 23?
A tego nigdy nie robiłam, chociaż mam go zapisanego w kolejce. Jakoś ciągle go odkładam na później, chyba dlatego że nie znoszę burpees.
Przed chwilą skończyłam #20, wszystkim znany. Bardzo go lubię, niestety czas miałam gorszy od Zuzki, jak zresztą w każdym zwowie z burpee. W tych bez burpee na ogół ją wyprzedzam. Więc wniosek jest jeden - muszę robić więcej tego znienawidzonego przeze mnie ćwiczenia, nie ma rady. Jak Wam się udało to polubić?
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:58   #1675
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
jakoś mi nie podszedł ten ZWOW 6 chociaż może to dlatego, że ogólnie jakoś zmęczona i zniechęcona byłam ale do moich ulubionych i tak raczej nie trafi

w ogóle jakoś tak mam, że przy niektórych ZWOWach z przyjemnością daję z siebie wszystko, chociaż padam na nos,a przy niektórych, chociaż jestem mniej zmęczona, to nie mogę jakoś przełamać tej bariery i wiem, że ćwiczę poniżej swoich możliwości któraś z Was ma może podobnie?

ciekawe jak mi będzie szło fikanie z Zuzką po narciarskich wakacjach?
Pytanie raczej jak Ci się będzie jeździło po fikaniu z Zuzką
Ja miałam moc życia. Jeździłam z prędkością światła- mąż mówił że jestem jak terminator Nogi ze stali.

W ogóle zakwasów nie miałam.
Super.

Wczoraj ćwiczyłam pierwszy raz po powrocie z wyjazdu- zwow 33- poszło lekko ale dziś bardzo czuję nogi.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:02   #1676
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Ja miałam moc życia. Jeździłam z prędkością światła- mąż mówił że jestem jak terminator Nogi ze stali.

W ogóle zakwasów nie miałam.
Super.
łał, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Jak Wam się udało to polubić?
robiłaś ZWOW 18? tam burpies odbierałam jako odpoczynek i chwilę wytchnienia przy całej reszcie może to jest metoda?
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:16   #1677
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość


robiłaś ZWOW 18? tam burpies odbierałam jako odpoczynek i chwilę wytchnienia przy całej reszcie może to jest metoda?
Robiłam. Ale jakoś nie pomogło.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:22   #1678
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
ł

robiłaś ZWOW 18? tam burpies odbierałam jako odpoczynek i chwilę wytchnienia przy całej reszcie może to jest metoda?
ano..ja mam to samo. Burbies to jest zawsze chwila wytchnienia
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:24   #1679
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
ano..ja mam to samo. Burbies to jest zawsze chwila wytchnienia
dla mnie nie zawsze, ale w 18 akurat tak
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:04   #1680
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
jakoś mi nie podszedł ten ZWOW 6 chociaż może to dlatego, że ogólnie jakoś zmęczona i zniechęcona byłam ale do moich ulubionych i tak raczej nie trafi

w ogóle jakoś tak mam, że przy niektórych ZWOWach z przyjemnością daję z siebie wszystko, chociaż padam na nos,a przy niektórych, chociaż jestem mniej zmęczona, to nie mogę jakoś przełamać tej bariery i wiem, że ćwiczę poniżej swoich możliwości któraś z Was ma może podobnie?

ciekawe jak mi będzie szło fikanie z Zuzką po narciarskich wakacjach?
i wkacje po Zuzce i Zuzka po wakacjach - będzie moc

co do zaangażowania i możliwości- u mnie wzrasta 0 100% przy 1szym ćwiczeniu 1 rundy ale zebrać sie do ćwiczeń mi ciężko

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
A tego nigdy nie robiłam, chociaż mam go zapisanego w kolejce. Jakoś ciągle go odkładam na później, chyba dlatego że nie znoszę burpees.
Przed chwilą skończyłam #20, wszystkim znany. Bardzo go lubię, niestety czas miałam gorszy od Zuzki, jak zresztą w każdym zwowie z burpee. W tych bez burpee na ogół ją wyprzedzam. Więc wniosek jest jeden - muszę robić więcej tego znienawidzonego przeze mnie ćwiczenia, nie ma rady. Jak Wam się udało to polubić?
bo te burpees w Zwowie 20 są ciężkie! ćwicz, cwicz- wzmocnisz ręce, wyskok i przegonisz Zuzkę
ja zazwyczaj wybieram zwowy z burpees, tylko wtedy czuję się spełniona

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
dla mnie nie zawsze, ale w 18 akurat tak


---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość


skoro tak zgodnie wybieramy te same zwowy to co powiecie na 23?
...wzięłam pod uwagę, ale jakoś nastawiłam się już na Zwow (Zwod) 1! będzie wieczorem daj znać jak było na Twoim, to zaliczę go jeszcze w tym tygodniu
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.