Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 13:37   #4441
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Jakby któraś z Was chciała to zrobiłam taki wzór mandatu Na podstawie oryginalnego wzoru.
TUTAJ.
dzięki boski pomysł! na pewno wykorzystam!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:39   #4442
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Hej dziewczyny,a czy zna któraś z Was dobry sklep/miejsce w internecie gdzie mozna kupic mini modele samochdów? szukałam juędzie volvo v40 i nie mogę znaleźć a byłoby mi bardzo potrzebne z góry dziękuję
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:56   #4443
mmmirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 32
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,a czy zna któraś z Was dobry sklep/miejsce w internecie gdzie mozna kupic mini modele samochdów? szukałam juędzie volvo v40 i nie mogę znaleźć a byłoby mi bardzo potrzebne z góry dziękuję
o matko, miałam (albo i dalej mam) ten sam problem. Sklepu żadnego w swoim mieście nie znalazłam ( a podobno miasto wojewódzkie...) ale w necie są stronki, na których oferują modele. Nie wiem czy dobre, bo ja mam juz uprzedzenia do kupowania w necie. Więc szukam, i bedę szukać dalej wytrwale może do następnej okazji znajdę Wiem też, że niektóre modele można znaleźć w salonach samochodowych.

Pozdrawiam!
mmmirela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:59   #4444
happilyinlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

hm... a może któraś zna jakiś internetowy sklep gdzie można kupić model motoru? bardzo mi zależy, z góry dziękuję
__________________
__________________

25. 07. 2008
szczęśliwa
happilyinlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:59   #4445
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Nikt nie pomoże?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 15:42   #4446
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez happilyinlove Pokaż wiadomość
hm... a może któraś zna jakiś internetowy sklep gdzie można kupić model motoru? bardzo mi zależy, z góry dziękuję
www.martola.com.pl
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:20   #4447
happilyinlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

dziękuję za pomoc
__________________
__________________

25. 07. 2008
szczęśliwa
happilyinlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 19:38   #4448
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Pomocy dziewczyny.

Mój Luby ma urodziny za niecały miesiąc i już mysle nad prezentem, a co za tym idzie potrzebuje porady.. Wymysliłam sobie, ze kupie mu ksiązke o NLP, bo to go interesuje ostatnio, ma jedną pozyczoną i pewnie bedzie musiał oddac, wiec dostanie własną. Ksiazke zapakuje w torebkę pełna cukierków. Ale do tego chciałabym mu kupić jakiś ciuch, ale nie wiem jaki, a do tego TŻcik jest strasznie wybredny... Nie widzę sensu kupowania czegos, co mu sie nie spodoba.

i teraz -
- co mysliscie o ksiazce i cukierkach? :P
- macie jakis pomysł z tym ciuchem? włozyc kasę do ksiazki? zaciagnac do sklepu i cos kupić? kupić coś w ciemno?
doradzcie proszę. ^^
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:47   #4449
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez xMisery Pokaż wiadomość
Pomocy dziewczyny.

Mój Luby ma urodziny za niecały miesiąc i już mysle nad prezentem, a co za tym idzie potrzebuje porady.. Wymysliłam sobie, ze kupie mu ksiązke o NLP, bo to go interesuje ostatnio, ma jedną pozyczoną i pewnie bedzie musiał oddac, wiec dostanie własną. Ksiazke zapakuje w torebkę pełna cukierków. Ale do tego chciałabym mu kupić jakiś ciuch, ale nie wiem jaki, a do tego TŻcik jest strasznie wybredny... Nie widzę sensu kupowania czegos, co mu sie nie spodoba.

i teraz -
- co mysliscie o ksiazce i cukierkach? :P
- macie jakis pomysł z tym ciuchem? włozyc kasę do ksiazki? zaciagnac do sklepu i cos kupić? kupić coś w ciemno?
doradzcie proszę. ^^
Skoro wiesz, ze ta książka go zainteresuje to jest to dobry pomysł. A ciuch.. widzisz co nosi, kup coś w tym stylu A może znasz jakieś jego ulubione sklepy, zajrzyj tam i wybierz coś
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:01   #4450
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

własnie nie ma zadnych sklepow. a wybór ubrania dla niego to jest hmm... może tak jak bylismy na zakupach jakis czas temu w Galerii Bałtyckiej to on spedzil wiecej czasu w sklepie z marynarkami niz ja we wszystkich na raz

teraz mi wpadl do głowy czarny klasyczny golf, bo poszukiwał takiego, ale musiałby być w miarę porządny, a nie wiem gdzie takiego szukać własciwie.
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 22:18   #4451
Otoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 61
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Hmm a coś dla kumpla? Co prawda urodziny już minęły, ale chciałabym być przygotowana na przyszłość...
Nastolatek, zainteresowań w sumie brak, poza grami mmorpg więc nie mam pojęcia
A dla drugiego? Ten to głównie hokej... zagorzały fan i zawodnik .
Otoshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 10:55   #4452
choco95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

hmm, a więc cukierkowy prezent dobrze wyszedł ;]
jako że dzień chłopaka wypadł w środę, a my do szkoły razem chodzimy (ale do innych klas) to zabrałam kluczyk od jego szkolnej szafki i zostawiłam mu tam prezent. ;] jako że jest łakomczuchem i uwielbia słodycze, pożarł kilka cukierków a karteczek nie zauważył xd. później powiedziałam mu, żeby nie zjadał ich tyle, bo sie rozchoruje. i powiedział, że musiałam sie nieźle namęczyć z tymi cukierkami ;d i że nadzienie jest najlepsze xd. a ja na to, fajnie, to mogłam ci kupić trzy paczki zozoli, i byłbyś tak samo szczęśliwy. a on, że nadzieniem jest moja miłość

zastanawiam się, czy coś mu dać na mikołajki (wiem wiem, dużo czasu jeszcze) ? ;p
przy najbliższej okazji pewnie sprawię mu kalendarz (ma ścienny 2009, więc będzie miał na 2010), bo powiedział mi kiedyś tak całkiem serio, żebym sie nie przejmowała jeśli zapomni o jakiejś okazji, bo raz nawet datę urodzenia źle wpisał na konkursie :p
choco95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:14   #4453
happilyinlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

ja mojemu Tż na Dzień Chłopaka kupiłam ciepły sweterk, bo wspominał że musi sobie kupić. w listopadzie są jego urodziny a w grudniu mikołajki i też mam problem, nie mam zielonego pojęcia co mogłabym mu sprezentować?!
__________________
__________________

25. 07. 2008
szczęśliwa
happilyinlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:45   #4454
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

pomozcie
co mozna kupic ,wymyslec jakas niespodzianke na 1 rocznice zareczyn???
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 23:26   #4455
CinderellaGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Ja ostatnio na dzień chłopaka kupiłam mojemu mężczyźnie samochodzik na baterie, taki którym się zdalnie steruje...Jejku jak cieszył a ma 21 lat staruszek niestety faceci to takie duże dzieci, więc na następną okazję rozglądam się za grą komputerową:
<ciach>
Mam nadzieję, że to najnowszy okaz NFS i , że się ucieszy

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-10-16 o 20:16
CinderellaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:54   #4456
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Co mogę Mu kupić na 21urodziny?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:09   #4457
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
Co mogę Mu kupić na 21urodziny?
masz 150 stron w wątku i mioliony pomysłów Wizażanek, wystarczy poczytać, a znajdziesz odpowiedz
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:58   #4458
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
pomozcie
co mozna kupic ,wymyslec jakas niespodzianke na 1 rocznice zareczyn???
ślub
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:44   #4459
tekla22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

wystarczy trochę poszperać w internecie. Jest mnóstwo sklepów internetowych, na pewno coś znajdziesz. Wszystko zależy od tego czym się interesuje twój chłopak, Ty już powinnaś wiedzieć najlepiej z czego się ucieszy
tekla22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 13:27   #4460
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

dziewczyny mam pomysl chcialanbym na nasza 5 rocznice zorganizowac jakis wypad na weekend tylko nie wiem gdzie i jak sie za to zabrac, czy ktoras z was jest w stanie pomoc ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:31   #4461
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pomysl chcialanbym na nasza 5 rocznice zorganizowac jakis wypad na weekend tylko nie wiem gdzie i jak sie za to zabrac, czy ktoras z was jest w stanie pomoc ?
ja bym pojechała w góry... tak jak to przebiegle zaplanował mój facet na 4 rocznicę i mi się oświadczył, zależy skąd jesteś
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 15:07   #4462
Caliope82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Question Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cześć dziewczyny! Zbliżają sią urodziny mojego TŻ i chciałabym mu dać coś prostego i oryginalnego zarazem. Wpadłam na taki pomysł: jako, że niestety! jesteśmy związkiem na odległość i często komunikujemy się za pośrednictwem telefonu i skype'a, pomyślałam o kamerkach internetowych dla niego i dla mnie. Co prawda, ja mam wbudowaną kamerkę w laptopie, ale niezbyt dobrej jakości, on w ogóle w swoim komputerze takowej nie posiada. Myslicie, że zakup takiego zestawu dobrej jakości urządzeń to fajny pomysł??
Caliope82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:00   #4463
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Caliope82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Zbliżają sią urodziny mojego TŻ i chciałabym mu dać coś prostego i oryginalnego zarazem. Wpadłam na taki pomysł: jako, że niestety! jesteśmy związkiem na odległość i często komunikujemy się za pośrednictwem telefonu i skype'a, pomyślałam o kamerkach internetowych dla niego i dla mnie. Co prawda, ja mam wbudowaną kamerkę w laptopie, ale niezbyt dobrej jakości, on w ogóle w swoim komputerze takowej nie posiada. Myslicie, że zakup takiego zestawu dobrej jakości urządzeń to fajny pomysł??
moim zdaniem ze względu na okoliczności to bardzo dobry pomysł
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:43   #4464
Caliope82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

W takim razie nie waham się i kupuję! Znajomy informatyk polecił mi taki model<ciach>, jak dla mnie wygląda dość romantycznie, dopracuję jeszcze okoliczności wręczenia prezentu. Ma fajne funkcję i dużo pikseli więc z mym lubym będziemy się dobrze widzieć . Zamówiłam kamerki w tym serwisie, bo w taką pogodę nie mogłam się przemóc, żeby wyjść z domu i szukać jej na mieście a tak będzie dostarczone wprost pod nos, no i trochę taniej . Trzymajcie kciuki, żeby mu się spodobało.

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-10-16 o 20:19
Caliope82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:26   #4465
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ja bym pojechała w góry... tak jak to przebiegle zaplanował mój facet na 4 rocznicę i mi się oświadczył, zależy skąd jesteś
myślałam nad górami, tylko nie wiem gdzie i nie wiem gdzie może być fajnie i tanio może możecie coś polecić ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:08   #4466
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

ja ostatnio wydumałam kalendarz z naszymi zdjęciami jako prezent, z tym że każde zdjęcie nie może być byle jakie, musi być odpowiednikiem danego miesiąca np. styczeń -fotka z sylwestra, luty - z walentynek, marzec - jego urodziny itd... także w przyszłym roku czeka mnie tajna misja pstrykania zdjęć :P jest to prezent przyszłościowy, bo dostanie go dopiero na rok 2011 hehehe aleeee co tam. jak kocha to poczeka :P poza tym będzie miał pamiątkę i to chronologiczną :P
niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:13   #4467
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
myślałam nad górami, tylko nie wiem gdzie i nie wiem gdzie może być fajnie i tanio może możecie coś polecić ?
ja szukałam w inetrnecie pensjonatów, ceny średnio od 25 zł ale to są pokoje bez łazienek ja byłam w zakopanem pensjonat Benita płaciłam 40 zł od osoby za dobę i w tym masz łazienkę w pokoju telewizor z satelitką także programów full, kuchnia ogólnodostępna i bardzo dobrze wyposarzona czajnik elektryczny w każdym pkoju, i oprócz tego ogólno dostępny salon z plazmą plus kino domowe i satelita... i darmowy dostęp do internetu, ogólnie na pensjonat nie narzekałam, sklep 60 metrów od pensjonatu, 5minut samochodem do krupówek, bardzo blisko do kolejki na kasprowy wierch
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:49   #4468
terumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Hej dziewczyny
Mam do was pytanie. Kupujemy ze znajomymi przyjacielowi zegarek, dostał właśnie awans (taki większy )(a zegarek taki porządniejszy ) Zastanawiam się co sądzicie o grawerze na zegarku? Wiadomo, jakimś subtelnym( jakieś hasło które uwielbia, coś zabawnego) Przesada? Czy zależy też od stylu zegarka?
terumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:53   #4469
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ja szukałam w inetrnecie pensjonatów, ceny średnio od 25 zł ale to są pokoje bez łazienek ja byłam w zakopanem pensjonat Benita płaciłam 40 zł od osoby za dobę i w tym masz łazienkę w pokoju telewizor z satelitką także programów full, kuchnia ogólnodostępna i bardzo dobrze wyposarzona czajnik elektryczny w każdym pkoju, i oprócz tego ogólno dostępny salon z plazmą plus kino domowe i satelita... i darmowy dostęp do internetu, ogólnie na pensjonat nie narzekałam, sklep 60 metrów od pensjonatu, 5minut samochodem do krupówek, bardzo blisko do kolejki na kasprowy wierch
dzieki poszukam czegoś w rozsądnej cenie.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:56   #4470
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez terumi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam do was pytanie. Kupujemy ze znajomymi przyjacielowi zegarek, dostał właśnie awans (taki większy )(a zegarek taki porządniejszy ) Zastanawiam się co sądzicie o grawerze na zegarku? Wiadomo, jakimś subtelnym( jakieś hasło które uwielbia, coś zabawnego) Przesada? Czy zależy też od stylu zegarka?






ZEGARKÓW NA PREZENTY SIĘNIE KUPUJE.


Bo niby odliczają czas.... a tutaj awans to mmoże też odliczać czas do...




przemyślcie.
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.