hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 20:22   #301
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Witam,

przepraszam że dopiero teraz piszę

dostosuję się do przesyłki,

u mnie wszystko ok w zamówieniu,

dziękuję serdecznie dziwczyny
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:25   #302
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

a ja dziś wróciłam z wyjazdu... wszystko co najlepsze zawsze mnie omija :P
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 21:11   #303
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Nudziaro droga, masz jeszcze szansę Jestem teraz na chalupach,a do domu wrócę w nocy, więc gdybyś chciała coś ze srebra z tych rzeczy, które bierzmy to możesz się podłączyć

No chyba że chcesz jakieś Swary w pełnej paczce lub znajdziesz kogoś, kto z Tobą coś weźmie, tak żeby w nocy były pełne paczki gotowe

A jak nie to będą na pewno jeszcze inne Silveksowe akcje
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:41   #304
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

przepraszam ze tak pozno ale tez dopiero wrocilam ;p u mnie prawie wszystko oki-musisz tylko zabrac mi te 2 perelki na ktore nie bede czekac;p poza tym to wszystko gra... ;p

kurcze dobrze ze wzielyscie te wszystkie baroque bo juz sie chcialam zglosic, ale mam szlaban na kase... jakby byl inny kolor to bym wziela na bank ;p nie moge doczekac sie kolejnego zamowienia...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:52   #305
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Daaaaaaaaaaaagus_gd, halooooooooooo! Gdzie jesteś?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:58   #306
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Może to było potwierdzeniem ostatecznym dagus_gd?

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
... chciałam zameldować że zamówienie moje ok i że naprawdę nie robi mi różnicy czy przyjdzie za tydzień czy za dwa. i myślę że może poczekać - chyba opcja 2 tak?
Jak się wkrótce nie zgłosi, to myślę, że możemy zamawiać .
Dagus_gd
, mam nadzieję, że się nie gniewasz .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:34   #307
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

u mnie ok potwierdzałam wczoraj 9:03 zmina nie przewidywalam wiecej. i klopotu nie bedzie jak jakis grosz nie tak
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 14:49   #308
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Z dagus już mam kontakt, więc zaraz zamawiam. Mam nadzieję, że czegoś nie pokręcę, bo to kombinowanie z zamawianiem w gramach teraz mnie hmmm... może nie przeraża, ale niepokoi

Dam znać każdemu na PW jak będę miała fakturę pro forma, wszystko podliczę i wtedy też podam dane konieczne do wysyłania bożonarodzeniowych kartek
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:58   #309
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Fajnie W takim razie czekamy
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:19   #310
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Zamówienie dokonane (mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam ani nie zapomniałam), ale ja nie o tym.

Otóż dostałam (w odpowiedzi na moją odpowiedź na temat drutu 999) taką informację od Pana z Silveksu (czy ja już mówiłam, że to człowiek robiący megapozytywne wrażenie?), może zainteresuje to niektóre z Was, bo mnie bardzo

Cytat:
Witam

Drut miękki to np. drut z lutem - nazywany w branży - "rzepą" ze względu na bardzo dużą miękkość. My do wire-wrappingu używamy drutu twardego - pozwala na otrzymanie np. czegoś takiego (przestrzennego - kula):
http://www.silvex.pl/towar.php?actio...&lang=pl&w=pln

Drut z lutem w pełni zastępuje drut 999 i ma jeszcze jedną właściwość - po wykonniu elementu można go podgrzać palnikiem w celu zlutowania na połączenich (tworzenie trwałej siatki) i utwardzenia elementu. Oczywiście po potrzgrzaniu wymagane jest trawienie i polerowanie.
Czyli na drugi raz Ci co mieli smaka na drut 999 (ze mną na czele ) mogą próbować zaczaić się na to cudo z lutem, ciekawa jestem go niezmiernie
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:49   #311
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

No faktycznie bardzo ciekawe. A jak się kształtuje cena tego drutu? Porównywalna no 999?
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:53   #312
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

marishella przepraszam ze zawracam glowe, ale.... czy daloby rade domowic 2 pary bigli do swarkow dla mnie....? wiem ze pewnie juz jest za pozno, ale wole sie spytac.... ciocia wlasnie dzwonila i ma zamowienie dla mnie.... yhh... z babami... jak nie to trudno... i jeszcze raz przepraszam za zawracanie glowy.... ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:03   #313
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
marishella przepraszam ze zawracam glowe, ale.... czy daloby rade domowic 2 pary bigli do swarkow dla mnie....? wiem ze pewnie juz jest za pozno, ale wole sie spytac.... ciocia wlasnie dzwonila i ma zamowienie dla mnie.... yhh... z babami... jak nie to trudno... i jeszcze raz przepraszam za zawracanie glowy.... ;p
Jak nie dałoby rady, to mogę swoje odstąpić
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:14   #314
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Jak nie dałoby rady, to mogę swoje odstąpić
ojejku, dziekuje.... normalnie to bym kupila w gda w korallo tylko w najblizszych 2 tygodniach na pewno sie tam nie pojawie, a zamawiac dla 2 par biglow niezbyt mi sie oplaca....
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:17   #315
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

999 wiedziałam że ten z lutem ma jakieś tajemne właściwości! Muszę go mieć! (ta emotka idealnie odzwierciedla moją minę..)
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:23   #316
Morgana75
Raczkowanie
 
Avatar Morgana75
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 450
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Oj nie napalajcie się tak na ten drut z lutem...nie jestem pewna czy on jest do końca tak wytrzymały jak normalny , jak zniesie owijanie...i zapewne jest sporo droższy niż 999 bo trudniej go zrobić. Ja wiem na pewno że używa go sie do robienia ogniwek i łańcuszków o innych zastosowaniach nie słyszałam
Morgana75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 04:27   #317
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ojejko, teraz już dwóch par nie domówię, ale w razie czego mogę Ci odstąpić swoje, jeśli Rusałka się rozmyśli

Morgana, ja jestem pełna uznania dla Twojej wiedzy, ale tak na logikę to jak w takim razie z miękkiego drutu ogniwka robią i łańcuszki(?!?) ? Bo mi się właśnie wydawało, że co jak co, ale ogniwka własnie twardsze są... Biżu tajniki czasem przekraczają możliwości mojej wyobraźni i logicznego myślenia

A na drut z lutem widzę, że się napaliłam jednak przedwcześnie... Wprawdzie nie jest wiele droższy od normalnego drutu, raptem parę groszy na gramie, ale.... dostepny jest od grubości 0,8 mm wzwyż Czyli po mojemu lipa. W przypływie euforii nie spojrzałam na to wczesniej i teraz siedzę tu zdruzgotana

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-08-28 o 04:32
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 07:09   #318
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

viktorej dokładnie tak jak mówisz nie gniewam się, bo i za co!
no ciekawe z tym drutem...
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 07:31   #319
Morgana75
Raczkowanie
 
Avatar Morgana75
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 450
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Nie wiem czy łańcuszki są miększe czy trwadsze ale wiem jedno- w każdym złomie do topienia pokaźna ilość srebra to właśnie pozrywane łańcuszki...więc coś jednak z trwałością tego materiału jest...
Generalnie nie jestem pewna ( ale wystepuje z gruntu kogoś kto potrafi robić li tylko najprostsze wrapy) że drut 999 ( szczególnie ten cieńszy) to też taki dobry pomysł. Dlaczego? Nie wiem czy któraś z was miała blachę 999 w ręku...to naprawdę delikatny materiał, miękki i bardzo podatny np. na zadrapania. Te 7 czy 7.5 procenta miedzi w srebrze to naprawdę nie po to by oszczędzić na materiale, taki mały procent innego metalu dość poważnie zmienia właściwości całego stopu...Naprawdę jak któraś bedzie miała możliwość pomacać gdzieś blachę 999 to proponuje to zrobić i przemyśleć
Morgana75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 07:45   #320
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ojejko, teraz już dwóch par nie domówię, ale w razie czego mogę Ci odstąpić swoje, jeśli Rusałka się rozmyśli
dziewczyny, jestescie kochane z checia przyjme jeszcze 2 pary (razem 5), obojetnie od kogo
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:10   #321
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Wszystkie 999 są niezwykle delikatne, ale jeśli rzeczywiście lut daje cudowne właściwości utwardzania po wypaleniu, to jestem jak najbardziej na tak Przecież nikt nie będzie wrapował drutem 999 z lutem (mija się to z celem) - dlatego jest od 0,8mm. To drut głównie do lutowania i zastanawiałam się nad nim już dawno, tylko nigdzie żadnych konkretnych info nie było. Był jakiś czas temu dostępny chyba w Szafirze o ile dobrze pamiętam..
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:53   #322
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Lightbulb Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Dziewczyny kochane, które zamówiły drut 0,4
czy któraś chciałaby/ mogła odstąpić mi 3 metry?

Proszę
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:55   #323
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

jak tam sprawy stoja...? wiadomo juz kto ile placi i w ogole...? ;p kiedy sie mozna spodziewac przesylek? ;p ja juz sie doczekac nie moge;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:21   #324
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ojejko, teraz już dwóch par nie domówię, ale w razie czego mogę Ci odstąpić swoje, jeśli Rusałka się rozmyśli
Nie rozmyśli się, nie
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:03   #325
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ojejka - nie mam wciąż proformy, więc chyba zaraz Was podliczę wg moich wyliczeń, a jak dostanę dokumenty i towar to będę korygować... Szkoda to wszystko wstrzymywać, a tak to przynajmniej już wpłacić będzie można za zamówienie od razu po weekendzie (bo liczę, że najdalej w poniedziałek dostanę co trzeba i sprawa ruszy z kopyta). Postaram się, żeby do rana każdy dostał podliczenie w PW

Edit:

Podliczyłam już wszystkich za produkty, zaraz chciałabym każdemu powysyłać dane, mam jednak problem, bo nie wiem co zrobić z wysyłką - teraz nie wiem, ile będzie kosztować wysyłka do Was, bo nie wiem ile będą ważyć Wasze skarby i czy chcecie je ubezpieczać czy nie, słać kurierem, pocztą czy odbierać osobiście. Jest też możliwość tych groszowych wahań o których Wam mówiłam, ale to będę w stanie dopiero sprawdzić mając towar w ręce. Wyślę Wam więc za moment rozliczenia samych produktów plus przesyłki z Silvexu, ale nie wiem jak rozwiązać kwiestę wysyłki do Was. Czy chcecie przelewać pieniądze na dwa razy - teraz za towar, a po zważeniu towaru za wysyłkę? Czy może wolicie do kwoty za towar doliczyć jakieś powiedzmy 10 zł, które pokryłyby koszty wysyłki, a to co z tych dziesięciu złotych po opłaceniu przesyłki by zostało mogłabym wrzucić do kopert z koralikami (żeby nie płacić już za przelew jakichś groszy do każdej z Was)... Sama nie wiem - jak Wam będzie wygodniej?

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-08-28 o 21:48
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:20   #326
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Ja myślę, żeby zrobić tak jak będzie łatwiej dla Ciebie. Zastanawiam się tylko czy jak w kopercie będą pieniądze latały to na Poczcie nie będą węszyć. Osobiście wolałabym wpłacić tyle ile będzie kosztowała przesyłka ale zdaję sobie sprawę, że problematyczne może być ważenie towaru, później do każdej rozsyłanie maili z tą inf, póxniej czekanie na przelew i wysyłka. Sprawniej byłoby wpłacić z góry. Jak pisałam ja się dostosuję. Zrób tak abyś miała najmniej pracy
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:26   #327
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

pisalam Ci PW ze wolalabym od razu pokryc koszty przesylki ale w sumie hmmmm rzeczywiscie problem z ta waga, zupelnie nie pomyslalam... ja moge zrobic 2 przelewy-jeden z kosztami produktow np jutro a drugi jak juz bedziesz wiedziala ile za przesylke mam placic po uwzglednieniu ewentualnych roznic cenowych jak otrzymasz proforme. i tak za przelew place maks. 50gr wiec mi to nie robi;p

edit: hmmm chociaz teraz w sumie nie wiem, byc moze wyjade gdzies 1 wrzesnia (poluje na lastminety) i wtedy nie bede mogla zrobic tego drugiego przelwu z kosztami przesylki a nie chcialabym zeby tata mi w koncie grzebal :| wiec chyba jednak naprawde lepiej zaplacic wszystko z gory, ja moge np ze swojej strony obliczyc mniej wiecej wage moich produktow na podstawie danych na stronie, zebys nie miala juz duzo roboty, i wtedy orientacyjnie bede wiedziala ile mniej wiecej przesylka mnie wyjdzie

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:31
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:55   #328
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

O, w sumie o tym,żeby policzyć wagę przedmiotów na podstawie informacji na stronie nie pomyślałam Dobry pomysł Do tego będzie trzeba doliczyć wagę koperty bąbelkowej - to chyba 13 gram jeśli się nie mylę (lub wagę pudełka, jeśli wolicie w pudełku dostać - pudełko wazy chyba 25 gram), i może z 10 dodatkowych gram na folię bąbelkową, bo wolę Wam te rzeczy porządnie zapakować. Będę też wdzięczna jak doliczycie kilkadziesiąt groszy za kopertę bąbelkową - to niby niewiele, ale przy ponad 20 osobach składa się na jakąś tam kwotę (Bosz... czuję się jak Krakus-dusigrosz )
W cenniku poczty patrzcie raczej na gabaryt B, bo u mnie na poczcie raczej trudno bąbelki nadać jako A. No chyba że zamawiacie raptem kilka bigli, których nie trzeba owijać bąbelkami zbyt grubo, to wtedy na A się raczej załapiecie No i jeśli chcecie, żeby Wam te przesyłki ubezpieczyć to za każde 50 zł wartości trzeba doliczyć 1 zł do kosztu przesyłki (wtedy napiszcie mi PW, na ile chcecie, aby ubezpieczyć Waszą przesyłkę).

Uff... trochę to zamotane

Haniu - resztę w monetach owinęłabym bąbelkami, raczej nie latałoby w środku. Ja już na pocztę pakuję paczki tak pancernie, że nic nie ma szans w środku dygnąć, żeby przypadkiem kogoś nie zainteresowało co to O tym zapłaceniu np. 10 zł myślałam, bo więcej niż 10 zł wysyłka raczej nie będzie kosztować (chyba że grubo ubezpieczona), a mnie by było dość wygodnie - zapakowałabym kopertę, położyła na wadze, obliczyła opłatę, nakleiła znaczki, resztę wrzuciła do koperty/pudełka i zakleiła. Nie musiałabym każdemu słać maila, ile będzie kosztować wysyłka, czekać na te dodatkowe przelewy, sprawdzać konto i na raty codziennie na pocztę biegać. Ale ja się dostosuję, w sumie nie codzień są takie akcje, więc no... da się przeżyć

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Do wszystkich wysłałam już rozliczenia. Jesli ktoś nie dostał - proszę uprzejmie wołać głośno, będę dosyłać

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:59
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:00   #329
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

Zatem ja jutro wpłacę Ci wyliczoną kwotę + 10 zł. Ubezpieczonej nie chcę bo zamawiam za niecałe 60 zł. Ciężka chyba też nie za bardzo będzie bo tylko trochę drutu, 2 pary bigli, kuleczki i metr łańcuszka. Jak pisałam. Ja jestem za tym aby Tobie ułatwić pracę bo sie już sporo przy tym namęczyłaś. Ja wysyłam więc kwotę powiekszona o 10 zł.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:01   #330
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl

I jeszcze jedno mi się przypomniało, a dotyczy to osób, które mają dość duże zamowienia (kwotowo) - rozważcie przesyłkę z zadeklarowaną wartością, bo w razie gdyby przesyłka ode mnie do Was zginęła, będę Wam mogła zwrócić tylko tyle, ile mnie zwróci poczta, czyli ok. 115 zł, a i to po ponad miesiącu, w trakcie którego poczta będzie reklamację rozpatrywać...
Zresztą same wiecie jak to wygląda, nie muszę Wam tłumaczyć :/
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.