suknia mini :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 19:42   #271
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez polee Pokaż wiadomość
Szok normalnie! jak można wyprawiać wesele za 4000 zł? Co ze mnie za Polka? Nie dość, że nie wspieram polskiej gospodarki i biednych szwaczek szyjących piękne, oryginalne, polskie suknie z materiałów "made in Thailand" to jeszcze nie żyję wg zasady: zastaw się, a postaw się. Ciekawe czy za chwilę usłyszę, że odbieram zarobek polskim restauratorom, polskim florystkom, polskim cukiernikom i ciul wie komu jeszcze bo nie urządzam wesela za 30 tys. zł.
Masz swoje zdanie - good for you, ale uszanuj proszę moje.
Ja nie piszę tylko o weselach.
Rozumiem, że może być komuś szkoda kasy na wesele, ale w takim razie nie rozumiem po co robić je wcale Można spożytkować to na coś co nie będzie taką wielką przykrością.
Jak poobserwuję wizaż wątki narzekackie typu - dot. braku pracy i zestawię je z wątkami pochwalnymi na temat np. biedronki, to widzę, że poziom świadomości ekonomicznej i gospodarczej jest tak niski,że wielka dziura może się tylko powiększać.
Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że tego się nie przeskoczy, więc spoko, róbcie tak dalej - luzik.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 22:13   #272
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja nie piszę tylko o weselach.
Rozumiem, że może być komuś szkoda kasy na wesele, ale w takim razie nie rozumiem po co robić je wcale Można spożytkować to na coś co nie będzie taką wielką przykrością.
Jak poobserwuję wizaż wątki narzekackie typu - dot. braku pracy i zestawię je z wątkami pochwalnymi na temat np. biedronki, to widzę, że poziom świadomości ekonomicznej i gospodarczej jest tak niski,że wielka dziura może się tylko powiększać.
Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że tego się nie przeskoczy, więc spoko, róbcie tak dalej - luzik.
hmmm nie sadzę, żeby wizaż był odpowiednim miejscem do diagnozy społecznej a ekonomia nie jest tak prosta, że kupowanie u rodzimych firm=przyrost gospodarczy, na co dał nam odpowiedź PRL
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:47   #273
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
hmmm nie sadzę, żeby wizaż był odpowiednim miejscem do diagnozy społecznej a ekonomia nie jest tak prosta, że kupowanie u rodzimych firm=przyrost gospodarczy, na co dał nam odpowiedź PRL
Wizaż do tego jest akurat świetny
Masz rację, aczkolwiek większość towaru wyprodukowanego w PRL jechało sobie do ZSRR, nie mówiąc już o tym, że wszyscy chyba wiedzą jak się kończy centralne planowanie.
No nieważne, kończmy już ten off top.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 08:40   #274
polee
Raczkowanie
 
Avatar polee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 291
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja nie piszę tylko o weselach.
Rozumiem, że może być komuś szkoda kasy na wesele, ale w takim razie nie rozumiem po co robić je wcale Można spożytkować to na coś co nie będzie taką wielką przykrością.
Jak poobserwuję wizaż wątki narzekackie typu - dot. braku pracy i zestawię je z wątkami pochwalnymi na temat np. biedronki, to widzę, że poziom świadomości ekonomicznej i gospodarczej jest tak niski,że wielka dziura może się tylko powiększać.
Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że tego się nie przeskoczy, więc spoko, róbcie tak dalej - luzik.
Wiesz co, śmieszą mnie ludzie tacy jak Ty. Na podstawie kilku postów domniemywasz o braku pracy, zakupach w Biedronce, ogólnie po co robić wesele skoro jestem biedna? hm? To jest to rozumowanie polaczków, o którym pisałam wcześniej - zastaw się, a postaw się. Zobaczcie ile kasy wydalałam na wesele - jaka ja muszę być bogata i musi mi się dobrze wieść w życiu, zazdrośćcie mi wszyscy. Szkoda słów.
Jeśli tak Ci w tej Polsce źle, zielone pastwisko za zachodnią granicą czeka.
polee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 10:27   #275
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: suknia mini :)

Dziewczyny skończmy te przepychanki, rozmowa o ekonomii była ciekawa, aby to jest wątek o sukienkach MINI
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:04   #276
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez polee Pokaż wiadomość
Wiesz co, śmieszą mnie ludzie tacy jak Ty. Na podstawie kilku postów domniemywasz o braku pracy, zakupach w Biedronce, ogólnie po co robić wesele skoro jestem biedna? hm? To jest to rozumowanie polaczków, o którym pisałam wcześniej - zastaw się, a postaw się. Zobaczcie ile kasy wydalałam na wesele - jaka ja muszę być bogata i musi mi się dobrze wieść w życiu, zazdrośćcie mi wszyscy. Szkoda słów.
Jeśli tak Ci w tej Polsce źle, zielone pastwisko za zachodnią granicą czeka.
Kotek, a w którym miejscu w tym poście napisałam coś o TOBIE ? Troszkę nadinterpretowałaś. Rozmawiamy sobie z axox ogólnie o różnych zjawiskach, choć fakt, że to nie ten wątek.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 23:13   #277
Zaproszenia_KaDa
Przyczajenie
 
Avatar Zaproszenia_KaDa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: suknia mini :)

Dużo dziewczyn stawia na oryginalność . Wszystkie śluby i wesela są do siebie bardzo podobne. I nie dziwne że niektórzy chcą się wyróżnić. Krótka sukienka czemu nie, tylko nie dla każdego i jednak nie zabardzo krótka.
Zaproszenia_KaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 21:28   #278
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez anka691 Pokaż wiadomość
Moj typ na dziś

a do tego fioletowe buty
Piekna sukienka. Podobala mi sie bardzo podobna, ale niestety krotkie fajnie wygladaja tylko na szczuplej osobie
Cytat:
Napisane przez Zaproszenia_KaDa Pokaż wiadomość
Dużo dziewczyn stawia na oryginalność . Wszystkie śluby i wesela są do siebie bardzo podobne. I nie dziwne że niektórzy chcą się wyróżnić. Krótka sukienka czemu nie, tylko nie dla każdego i jednak nie zabardzo krótka.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:47   #279
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez polee Pokaż wiadomość
Jestem świadoma tego, że kiedy sukienka do mnie przyjdzie mogę być niezadowolona kupiłam ją z myślą, że pierwsze co zrobię to pójdę z nią do krawcowej jeśli będzie z nią coś nie tak to się to naprawi i wyjdzie mi to na pewno dużo taniej niż suknia z salonu.
Niestety nawet najlepsza na świecie krawcowa czasami nie ma co naprawiać, na własnym przykładzie i z własnej autopsji to wiem. Wywaliłam tylko 700zł w błoto, a sukni mojej nie dało się naprawić mimo iż byłam u kobiety która od lat szyje suknie ślubne i jest chwalona w mieście (i nie jest to jakaś krawcowa partacz tylko wykwalifikowana krawcowa która w ciągu paru chwil wyliczyła mi błędy w szyciu sukni których nie dało się naprawić mimo prób wielu)

I tak oto mój sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na suknię skończył się tak że źle uszytą suknię dałam 700zł, za krawcową 100zł, i poleciałam kupic nową (wystawową bo nie zdąrzyli mi uszyc nowej) za 2tys.

Świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy = zakup chińskiej podróby
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:33   #280
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Niestety nawet najlepsza na świecie krawcowa czasami nie ma co naprawiać, na własnym przykładzie i z własnej autopsji to wiem. Wywaliłam tylko 700zł w błoto, a sukni mojej nie dało się naprawić mimo iż byłam u kobiety która od lat szyje suknie ślubne i jest chwalona w mieście (i nie jest to jakaś krawcowa partacz tylko wykwalifikowana krawcowa która w ciągu paru chwil wyliczyła mi błędy w szyciu sukni których nie dało się naprawić mimo prób wielu)

I tak oto mój sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na suknię skończył się tak że źle uszytą suknię dałam 700zł, za krawcową 100zł, i poleciałam kupic nową (wystawową bo nie zdąrzyli mi uszyc nowej) za 2tys.

Świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy = zakup chińskiej podróby

Bo w nich nie ma co ratować.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:23   #281
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Bo w nich nie ma co ratować.
Święta racja tylko szkoda że jestem teraz taka mądra a nie wtedy kiedy kupowałam
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 15:20   #282
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Święta racja tylko szkoda że jestem teraz taka mądra a nie wtedy kiedy kupowałam
Napisz to na forach wszędzie gdzie możesz, najlepiej ze zdjęciami, żeby inne Panny Młode nie popełniały Twoich błędów. Ja ostatnio "ratowałam" trzy klientki z takim problemem, i powiem Ci, że to rzeczywiście jest masakra. Ja też porobię zdjęcia i wkleję.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:48   #283
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: suknia mini :)

umieszczałam juz zdjęcia tu na forum ale na innych wątkach.

Kochane nie życzę nikomu tylu nerwów tylu łez z powodu sukni ślubnej która powinna nas najbardziej cieszyć z przygotowań ślubnych.... Ja na 4 miesiące przed ślubem dowiedziałam się że moja suknia nadaje się do kosza (lub jak chcę mogę iść w takiej jaka została) przebeczałam na pierwszym spotkaniu w przymierzalni bo powiedziała że spróbuje ja uratować ale nie wie czy się uda... pełna nadziei ale załamana wróciłam do domu (gdzie przepłakałam całą noc)na drugie spotkanie do krawcowej poszłam, przymierzyłyśmy suknię ale niestety werdykt było widać w oczach krawcowej. No niestety nie udało się znowu w bek....
cała rozmazana z czerwonymi oczami pognałam do salonów sukien ślubnych.... gdzie dowiedziałam się że nie zdążą mi już uszyć (za mało czasu) nowej sukni i wchodzi w grę tylko wystawowa suknia. Przymierzyłam kilka iiiii ZAKOCHAŁAM SIĘ w princessce zawsze marzyłam o śnieżno białej sukni a mam śmietankę

No cóż czasami oszczędzając można narobić sobie jeszcze wiecej problemów. Szkoda nerów
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:41   #284
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Można oszczędzić ale rozsądnie. Kupić wystawową z przeceny, wypożyczyć lub uszyć u sprawdzonej krawcowej. Można mieć suknię która kosztuje 6000zł, za 3000zł, lub tą za 4500 za 2000zł ale nie za 700zł.
Jeśli coś jest zbyt piękne... to wiemy o co chodzi.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:17   #285
Zaproszenia_KaDa
Przyczajenie
 
Avatar Zaproszenia_KaDa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: suknia mini :)

Chyba najrozsądniejsze jest kupienie sukni z większym wyprzedzeniem. Złapaniem dobrej okazji i trzymaniem sukni w szafie nawet 8 miesięcy przed ślubem. Raczej nikt (rozsądny) nie jest w stanie przytyć albo schudnąć na tyle, aby już się w nią nie zmieścić. A co z poprawkami, zawsze można coś tu skrócić a tam zwęzić.
Zaproszenia_KaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:13   #286
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: suknia mini :)

I tu byś się kochana zdziwiła jak kobieta potrafi schudnąć albo przytyć przed slubem. Jestem głupim przykladem. Po zakupie sukni przytyło mi się5kg (mimo iż przez 5 lat wcześniej trzymałam wagę) co przy moim wzroście 160 jest dużą róznicą.

Wystarczy że kobieta wyliczy sobie na 4 lub 5 miesięcy wcześniej że w dniu okresu będzie miała okres?? i co?? pobiegnie do ginekologa po tabsy i co?? reakcja jaka jest organizmu przez pierwsze 3 miesiące?? tycie (oczywiście nie u wszystkich ale jednak u większości, i nie wszystkim to mija)

Stres związany ze ślubem?? są różne sytuacje gdzie kobieta czuje że nie da rady... i co albo chudnie w oczach albo wręcz przeciwnie wyjada wszystko co jest w lodówce... (tak jak ja to mam gdy mam stresujący moment w życiu)
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:37   #287
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Wiesz, sukienke można bez problemu poszerzyć. Do tego się robi zapasy na szwach. One po to są - żeby nie było lipy w takiej sytuacji.
Jednakowoż raczej 90% dziewczyn ma tendencje do chudnięcia, nawet te w ciąży. Brzuszek się powiększa, a z reszty spada.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:54   #288
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: suknia mini :)

A no to zwracam honor nie znam się. Ale z ciekawości zapytam o ile tak można powiększyć?? o 2 rozmiary się ewentualnie da?? bo np u mnie wspomniane 5kg to dosłownie dwa rozmiary z 34 do 38.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:14   #289
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia mini :)

Zależy od producenta i do kroju, ale zwykle się da. 5 kg to półtora rozmiaru, o ile jeden kg. Ci się przekłada na jeden centymetr w obwodach. Rozmiary są co 3,5-4cm.
I tak w większości salonów zamawia się suknię większą np. jeśli dajmy na to rozmiar 38 to 90 w biuście, 70 w talii i 97 w biodrach, 40 - 94 w biuście, 74 w talii, i 100 w biodrach, a Ty masz wymiary 92-71-95, to nikt nie ryzykuje, tylko zamawia się 40. Zmniejszyć zawsze można.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 08:44   #290
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: suknia mini :)

Mimo, że mój ślub coraz bliżej (za miesiąc) na razie trzymam wagę- mam nadzieję, że tak to się utrzyma, bo wtedy nie muszę robić absolutnie żadnych poprawek.
Ale dziewczyny chce zwrócić uwagę na jedną sprawę, jeśli mamy tendencje do objadania się bądź niedojadania w trudnych sytuacjach to jest to problem z radzeniem sobie ze stresem nad którym warto się zastanowić.
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:12   #291
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: suknia mini :)

Kilka zdjęć - sukienki projektu Juda-Pietkiewicz. Co prawda trochę dłuższe niż mini (bardziej 7/8), ale to i tak ciekawa alternatywa dla PM, które nie lubią ciężkich kreacji.
Koronki mnie bardzo urzekły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000001_m.jpg (21,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00001_m.jpg (17,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000002_m.jpg (17,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000007_m.jpg (18,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000011_m.jpg (17,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00010026_m.jpg (19,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000013_m.jpg (18,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00010027_m.jpg (18,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000012_m.jpg (20,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001018_m.jpg (25,6 KB, 25 załadowań)
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:19   #292
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć - sukienki projektu Juda-Pietkiewicz. Co prawda trochę dłuższe niż mini (bardziej 7/8), ale to i tak ciekawa alternatywa dla PM, które nie lubią ciężkich kreacji.
Koronki mnie bardzo urzekły.

Juda- Pietkiewicz proponuje, moim zdaniem, najpiękniejsze krótkie kiecki jakie można dostać
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:33   #293
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: suknia mini :)

a czy ktos sie orientuje w cenach sukni u Judy Pietkiewicz?
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:14   #294
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: suknia mini :)

Oksana Mukha
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:40   #295
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Oksana Mukha
Trzecia
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:48   #296
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: suknia mini :)

Cytat:
Napisane przez anka691 Pokaż wiadomość
Moj typ na dziś

a do tego fioletowe buty
Z jakiej kolekcji ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:46   #297
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia mini :)

Pronovias 2014
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LAGATTE_B.jpg (84,9 KB, 13 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:11   #298
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia mini :)

jeszcze jedna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YECELIS_B.jpg (98,3 KB, 12 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.