brak realizacji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 21:40   #31
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: brak realizacji

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
tak, mi sie zdarzyło...coz teraz je koncze i dobrze chcialam isc na weterynarie ale....niestety na widok krwi mnie odrzuca no i z chemią mam na bakier
Ja nie tylko studia źle wybralam, faceta tez
ja jestem tuman chemiczny a na moich studiach tego od groma

przepraszam - moich byłych studiach.

(o byłych facetach się nie wypowiem )
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 00:02   #32
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: brak realizacji

ja poza studiami nie moge nazekac mam dobrego meza i lada chwila bedziemy .. a raczej sie staramy o dziecko... wiec ogolnie w zyciu uczuciowym czuje sie spelniona ale zawodowym nie... chcialabym robic to co lubie na psychologie zapewne nie pojde z racji kosztow i czasu jaki musialabym poswiecac uczelni a z malym dzieckiem i mezem ciezko ale na pewno nie przestane czytac ksiazek na ten temat zawsze to jakas odskocznia... co do realizacji zrobie kurs paznokci bo jedynie z tego calego zawodu ktory mam lubie robic... rozne wzorki na paznokciach ogolnie lubie dlubac w takich rzeczach a to nie bedzie przeszkadzac mi ani w ciazy ani w byciu mama... zobaczymy chodz szczerze zaluje ze kiedy byl czas na wybor studiow wybralam taka pomylke...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 05:54   #33
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: brak realizacji

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja poza studiami nie moge nazekac mam dobrego meza i lada chwila bedziemy .. a raczej sie staramy o dziecko... wiec ogolnie w zyciu uczuciowym czuje sie spelniona ale zawodowym nie... chcialabym robic to co lubie na psychologie zapewne nie pojde z racji kosztow i czasu jaki musialabym poswiecac uczelni a z malym dzieckiem i mezem ciezko ale na pewno nie przestane czytac ksiazek na ten temat zawsze to jakas odskocznia... co do realizacji zrobie kurs paznokci bo jedynie z tego calego zawodu ktory mam lubie robic... rozne wzorki na paznokciach ogolnie lubie dlubac w takich rzeczach a to nie bedzie przeszkadzac mi ani w ciazy ani w byciu mama... zobaczymy chodz szczerze zaluje ze kiedy byl czas na wybor studiow wybralam taka pomylke...

powiem ci, ze co do pieniedzy to owszem koszt niestety jest spory, ale czasowo wcale nie jest tak zle, np. u mnie na uczelni plan uklada sie samemu, wiec mozna sobie wszytko zaplanowac (prawie) tak jak sie chce. a poza tym jezeli nie psychologia to moze pedagogika, resocjalizacja? to tez praca z ludzmi.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 07:47   #34
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: brak realizacji

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja poza studiami nie moge nazekac mam dobrego meza i lada chwila bedziemy .. a raczej sie staramy o dziecko... wiec ogolnie w zyciu uczuciowym czuje sie spelniona ale zawodowym nie... chcialabym robic to co lubie na psychologie zapewne nie pojde z racji kosztow i czasu jaki musialabym poswiecac uczelni a z malym dzieckiem i mezem ciezko ale na pewno nie przestane czytac ksiazek na ten temat zawsze to jakas odskocznia... co do realizacji zrobie kurs paznokci bo jedynie z tego calego zawodu ktory mam lubie robic... rozne wzorki na paznokciach ogolnie lubie dlubac w takich rzeczach a to nie bedzie przeszkadzac mi ani w ciazy ani w byciu mama... zobaczymy chodz szczerze zaluje ze kiedy byl czas na wybor studiow wybralam taka pomylke...
kurs to dobry pomysl ale realizacja marzen i spelnienie w zyciu jest najwazniejsze - bo czy bedziesz dobra mama wracajac z pracy, ktorej nie lubisz? dziecko moze poczekac - poki jestes swiezo po studiach zrob drugi fakultet - chyba, ze masz inne priorytety
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:09   #35
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: brak realizacji

rodzicami chcemy zostac bardzo wiec dla mnie zawsze priorytetem byla rodzina... ale poza tym tez chcialabym czuc sie spelniona zadowodowo .. malzenstwo i rodzina to jeden z aspektów zycia a do tego wiadomo czlowiek ma tez inne potrzeby moze kiedys pojde na inne studia a jesli juz to zaocznie bym mogla sie dzieckiem zajmowac...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:15   #36
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: brak realizacji

Mnie się zdarzyły takie pomyłki. Zaraz po szkole średniej zdawałam na moich marzeń, nie dostałam się jednak. Poszłam więc na inne, na które łatwiej się było dostać. Wydawało mi się, że też będą fajne. Po 2 latach i jednym powtarzanym roku (czyli zmarnowane 3 ) zrezygnowałam. Odkryłam wtedy moją prawdziwą pasję, zdałam egzamin na kolejne, znowu inne studia. Tym razem studiowałam z przyjemnością i właśnie je skończyłam, została mi tylko obrona. Dodam, że już pracuję w swoim zawodzie. Acha, a szkołę średnią skończyłam o jeszcze innym profilu. Czasami trzeba krętą scieżką dojść do wymarzonego celu
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.