WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 16:01   #3601
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Słuchajcie, nie widziałyście może gdzieś teraz na wyprzedażach albo ewentualnie po cenach regularnych tego typu sukienki? Chodzi mi to o kolor i fason. Dekolt nie musi być taki. Z góry dzięki za jakieś namiary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienkaaaaa.JPG (56,0 KB, 103 załadowań)
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:24   #3602
Fantastica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

w top secret było duzo przecenionych bluzeczek. tak mozna kupić bluzeczke z krótkim rękawkiem za ok. 15,20zł ale też nie ma już niektórych rozmiarów. Zwłaszcza tych większych, jak L. Za to są tam fajne spodnie przecenione ze 119 na 49.była jeszcze pełna rozmiarówka!!! nigdy nie lubiłam za bardzo tego sklepu ale obkupić się można było! tylko czegoś na długi rękaw mi tam brakowało. same bluzeczki na upalne dni. Jeżeli chodzi o obuwie to marniutko-jak dla mnie. W H&M pustki. prawie same lumpy zostały i to poprzebierane. w croppie też marniutko. jedynie udało mi się dorwać cieniutkie sweterki, które z 99 zostały przecenione na 34zł. Został akurat mój rozmiarek!) ale już ich pewnioe nie ma, bo było ich niewiele. w Orseju ogólnie do bani. tylko paski można fajne było kupić z przeceny. w Terranovie same badziewie pozostawało. I bardzo malutkie spodnie. w Cubusie były te takie sweterki w grochy ale najładniejsze wysprzedane w Camaieu liczyłam na fajne biżu ale pozostawały jakieś kiczowate plastikowe rzeczy. nic specjalnego. W sumie to byłam prawie wszędzie. Jak o jakimś sklepie nie wspomniałam to znaczy, że po prostu nic specjalnego dla mnie tam nie było i sklep ten nie wzbudził we mnie żadnych emocji! xD
Fantastica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:49   #3603
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Ojoj.. to faktycznie słabo.
Na szczęście mi się udało .
Ile to robi tydzień na wyprzedaży
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:56   #3604
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Dziewczyny czemu wyprzedaże w tym roku są tak wcześnie? Wydawalo mi się, ze zawsze były troche pozniej, a moze mam juz zaniki pamieci, uświadomcie mnie. No i udanych łowów zycze
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 18:14   #3605
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mniej więcej do kiedy będą trwały wyprzedaże letnie?
Ja myślę, że nie dłużej niż 2 tygodnie jeszcze ... W większości sklepów zostały już same resztki, a np. w Stradivarius i Bershka połowa sklepu to nowe, jesienne kolekcje.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:12   #3606
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Polecam odwiedzić aewoman. Ja zarezerwowałam dzisiaj sobie sporo czasu na szperanie w tym sklepie. Kurtki i płaszcze przecenione są ze 199zł czy 150zł na 89zl. Sweterki za 19zł, bluzki 15-19zł. Krótkie spodenki z mankietami 19zł. Wybrałam dla siebie dwa sweterki. Jakościowo wyglądają na takie które posłuża napewno pare dobrych lat.
Muszę częściej tam zaglądać.
Na wyprzedażowe zakupy oprócz aewonam wybrałam h&m- kupiłam tam bluzkę za 11zł i chustę (która posłuży mi za szalik, pareo, turban na głowe) za 10zł.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:12   #3607
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a co slychac w ZT??
dołączam się do pytania ,interesuje mnie szczególnie terranova,bershka i pull&bear . ;d
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 22:33   #3608
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Ja jednak pojadę jutro do Galaxy- może akurat mi się uda i "upoluję" kilka fajnych rzeczy
W każdym razie jutro wieczorem zdam relację
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:29   #3609
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Polecam odwiedzić aewoman. Ja zarezerwowałam dzisiaj sobie sporo czasu na szperanie w tym sklepie. Kurtki i płaszcze przecenione są ze 199zł czy 150zł na 89zl. Sweterki za 19zł, bluzki 15-19zł. Krótkie spodenki z mankietami 19zł. Wybrałam dla siebie dwa sweterki. Jakościowo wyglądają na takie które posłuża napewno pare dobrych lat.
Muszę częściej tam zaglądać.
Na wyprzedażowe zakupy oprócz aewonam wybrałam h&m- kupiłam tam bluzkę za 11zł i chustę (która posłuży mi za szalik, pareo, turban na głowe) za 10zł.
popieram uwielbiam aewoman za ich przeceny, masę ciuchów udało mi się dorwać w cenach 9-15 złotych
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 07:09   #3610
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie dłużej niż 2 tygodnie jeszcze ... W większości sklepów zostały już same resztki, a np. w Stradivarius i Bershka połowa sklepu to nowe, jesienne kolekcje.
sugarbejb dziękuję za odpowiedź
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 09:43   #3611
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Nie wiecie, czy ten sklep Aewoman jest w Poznaniu?

Ich strona (jeśli to ta) mi się nie wczytuje, zumi też nie pokazuje żadnych wyników...
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 11:28   #3612
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

dziewczyny nie wiecie moze czy okulary w new yorkerze i c&a są przecenione? i o ile.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:28   #3613
karinam6
Rozeznanie
 
Avatar karinam6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Pasaz Grunwaldzki :
nic szczegolnie mnie nie zaskoczylo
-Terranova - bokserki i t-shirty od 12,90zl ; juz jest nowa kolekcja
-C&A - malo rzeczy -nic ciekawego ; nowa kolekcja
-Bershka - duzo rzeczy , ale ciagle to samo ;nowa kolekcja
-h&M-troche przecen
-House-bluzki nawet fajne od 14,90 glownie t-shirty
-Cropp Town-troche przecen , ciagle to samo ; nowa kolekcja
-Troll-malo , ciagle to samo
-Forever 18-w sumie resztki;kurtki za 50 zl;nowa kolekcja
-reserved-duzo przecen , bluzki od 14,90
-Pimkie-tutaj duzo przecen,bluzki sliczne od 14,90 i 19,90, zglonie duzo ; nowa kolekcja
w sumie na nic sie nie zdecydowalam , ale moze pozniej cos jeszcze bedzie , ale watpie :P
__________________
blog biochemiczno kosmetyczny
http://biochemiakosmetyczna.blogspot.com/

"Samotność jest złudzeniem.Myśli człowieka krążą zawsze koło innych ludzi i łączą go z ich obcym losem,który na próżo strara się odepchnąć."

Z. Nałkowska ("Granica")
karinam6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:44   #3614
perfectillusions
Przyczajenie
 
Avatar perfectillusions
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Galeria Krakowska

- Stradivarius - coraz więcej nowej kolekcji. Troche przecenionych bluzek na 12zł i 25zł - ale to już takie bardzo przebrane resztki, troche spodni - bardzo przebrane numery..., można jeszcze wygrzebać jakiś fajny sweterek - po 39zł
- Bershka - również duużo nowej kolekcji, na bluzki to nawet nie ma co patrzeć - nic ciekawego :/, spodnie jeansy bardzo przebrane i same nie fajne modele zostały, widziałam też całkiem fajne przecenione spodniczki (po 40zł z tego co pamietam)
- Pull&Bear - bardzo mało przecenionych rzeczy - kompletnie nic ciekawego. jedynie można znalesc jakieś jeansy.
- House - hmm dużo przecen, można trafić na fajna bluzke
- H&M - nic ciekawego nie rzuciło mi sie w oczy ...


i jeszcze Tally Weijl na ul. Floriańskiej - w sumie sporo rzeczy przecenionych ale trzeba długo szukać żeby znalesc coś fajnego.
perfectillusions jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:46   #3615
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nough Pokaż wiadomość
Nie wiecie, czy ten sklep Aewoman jest w Poznaniu?

Ich strona (jeśli to ta) mi się nie wczytuje, zumi też nie pokazuje żadnych wyników...
O Poznaniu niestety nic nie mogę powiedzieć. Mieszkam we Wrocławiu. Chyba najlepiej znajomych popytać

Zawsze ze zdziwieniem czytam że nie podobaja się Wam rzeczy w H&M. Bo Ja tam na wyprzedażach zawsze coś upatrze. Jedynie teraz mogę poskarżyć się na dział męski bo tam naprawdę nie było w czym wybierać, przynajmniej w tym sklepie w rynku.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:47   #3616
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Ja ostatnio buszowałam we Wrocławiu mimo że mieszkam na drugim końcu Polski i szczególnie mogę polecić:
- Terranovę w Borku - topy w cenach od 3.30zł!!! cały sklep przeceniony. później bluzki w cenach 5.90, 7.90, i w zwyż. Naprawdę warto się tam przejechać, za tą cenę to grzech czegoś nie kupić Co ciekawe byłam we Wrocławiu w kilku Terranovach i tylko tam były tak duże przeceny.
- Outlet Intimissimi i Calzedoni w Factory - ceny baaaardzo przystępne stringi od 3.90zł można sobie spokojnie coś wyszperać, miękkie biustonosze też od 3.90zł półusztywniane 7.90zł i bardzo dużo po 19.90zł. Mnóstwo strojów kąpielowych, ale ich akurat nie oglądałam ale jak ktoś potrzebuje co powinien sobie coś znaleźć. Byłam jakiś tydzień temu i wyszłam z dwoma reklamówkami

Poza tym z galerii to chyba najlepiej odwiedzieć Magnolię i Pasaż Grunwaldzki. Największa bieda chyba w Arkadach.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 23:12   #3617
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Ano więc byłam dzisiaj w Galaxy i mówiąc szczerze, jestem nawet zadowolona, bałam się, że będzie gorzej

W H&M nie jest źle, chociaż np. biżuteria strasznie przebran. Kupiłam tam czarne rurki za 39zł z 79, mierzyłam śliczny sweterek, ale był tylko rozm. 38 i to jeden, trochę za duży

Cubus- ogólnie nic ciekawego, mierzyłam tylko sweterki w groszki, ale tez nie było rozmiaru, było duzo L, XS, z szarych nie było S, wiec tez wyszłam z pustymi rękami

Za to w Reserved mnie pozytywnie zaskoczył, śliczne sweterki, bluzeczk i naprawdę niedrogie, tam się zaopatrzyłam

Terranowa- były bardzo przecenione trencze, nawet ładne, ale to mnie akurat nie interesowało. Poza tym ślicznie sweterkowe czarne sukienki i koszule z krótkim rękawkiem i bufkami, wszystko przecenione.

Orsay- ogólnie bida, bida, bida...nic ciekawego.

Cropp, House- tu też bez popisu, wszystko przebrane.

Troll- jak to w Ttrollu, przeceny duże Peep toe za 19.90, duzo bluz, bluzeczek za niskie ceny. (Kupiłam np. śliczną, błęknitną bluzeczkę na dlugi rękaw za 15zł z 50). Warto zajrzeć.

Vero Moda- nic szczególnego nie rzuciło mi sie w oczy

Tally Weil- trochę przecen jest, dużo ładnych bluzeczek na ramiączka

Deichmann- są przeceny i jeszcze jest wybór raczej


Jak przypomnę sobię coś jeszcze, dopiszę Ogólnie jeśli ktoś liczy na przeceny w Galaxy to radzę wybrać się w najbliższych dniach, nie później
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 09:13   #3618
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja ostatnio buszowałam we Wrocławiu mimo że mieszkam na drugim końcu Polski i szczególnie mogę polecić:
- Terranovę w Borku - topy w cenach od 3.30zł!!! cały sklep przeceniony. później bluzki w cenach 5.90, 7.90, i w zwyż. Naprawdę warto się tam przejechać, za tą cenę to grzech czegoś nie kupić Co ciekawe byłam we Wrocławiu w kilku Terranovach i tylko tam były tak duże przeceny.
A to fakt, ja też tam lubię jeździć nie tylko ze względu na wyprzedaże, ale często są tam modele których nie ma w sklepach w Rynku i w Pasażu.

Cytat:
- Outlet Intimissimi i Calzedoni w Factory - ceny baaaardzo przystępne stringi od 3.90zł można sobie spokojnie coś wyszperać, miękkie biustonosze też od 3.90zł półusztywniane 7.90zł i bardzo dużo po 19.90zł. Mnóstwo strojów kąpielowych, ale ich akurat nie oglądałam ale jak ktoś potrzebuje co powinien sobie coś znaleźć. Byłam jakiś tydzień temu i wyszłam z dwoma reklamówkami
Ja też wczoraj byłam, i właśnie strój sobie akurat kupiłam, ale na biustonosze to raczej nie ma co patrzeć, Intimissimi nie robi żadnych normalnych rozmiarów : 1 i 2 wychodzą jak 80 A, a 3 jak 85 B, więc ile kobiet w Polsce ma takie wymiary (chociaż jak zwykle 95 % i tak nie wie że ma źle dobrany stanik)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 09:41   #3619
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie moze czy okulary w new yorkerze i c&a są przecenione? i o ile.
ponawiam pyt.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 09:42   #3620
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Ja wczoraj byłam na Słonecznym <Szczecin> i.. mega pozytywny szok

W Vero Modzie <w tym sklepie ubrania zawsze są tańsze od tych w Galaxy> kupiłam super sweterki. Jeden za 15zł. Sweterki są naprawdę dobre gatunkowo i bardzo ładne. Są cienkie i do tego mają fajne ''kształty" Jedna para jeansów za 45zł a dwie za 65zł. Oczywiście kupiłam 2 pary . Były również świetne sukienki za 25zł i płaszczyki za 49zł.

W Camaieu dużo większy wybór niż w Galaxy. I jest jeszcze pełna rozmiarówka . Kupiłam jeansy za 55zł. Cieniutką kurteczkę za 45ł i pare bluzek za 29zł i 39zł.

Super przeceny były w Monnari . Ubrania były naprawdę śliczne i do tego w przystępnych cenach . Kupiłam białą bluzkę za 69zł i spódnicę za 110zł. Jak ta ten sklep to i tak tanio.

Ach jestem baaaardzo zadowolona z zakupów Ależ się obłowiłam..
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:33   #3621
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na Słonecznym <Szczecin> i.. mega pozytywny szok

W Vero Modzie <w tym sklepie ubrania zawsze są tańsze od tych w Galaxy> kupiłam super sweterki. Jeden za 15zł. Sweterki są naprawdę dobre gatunkowo i bardzo ładne. Są cienkie i do tego mają fajne ''kształty" Jedna para jeansów za 45zł a dwie za 65zł. Oczywiście kupiłam 2 pary . Były również świetne sukienki za 25zł i płaszczyki za 49zł.

W Camaieu dużo większy wybór niż w Galaxy. I jest jeszcze pełna rozmiarówka . Kupiłam jeansy za 55zł. Cieniutką kurteczkę za 45ł i pare bluzek za 29zł i 39zł.

Super przeceny były w Monnari . Ubrania były naprawdę śliczne i do tego w przystępnych cenach . Kupiłam białą bluzkę za 69zł i spódnicę za 110zł. Jak ta ten sklep to i tak tanio.

Ach jestem baaaardzo zadowolona z zakupów Ależ się obłowiłam..

Pomeloelo..oj kusisz A tu budżet nadszarpnięty
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:44   #3622
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ano więc byłam dzisiaj w Galaxy i mówiąc szczerze, jestem nawet zadowolona, bałam się, że będzie gorzej

W H&M nie jest źle, chociaż np. biżuteria strasznie przebran. Kupiłam tam czarne rurki za 39zł z 79, mierzyłam śliczny sweterek, ale był tylko rozm. 38 i to jeden, trochę za duży

Cubus- ogólnie nic ciekawego, mierzyłam tylko sweterki w groszki, ale tez nie było rozmiaru, było duzo L, XS, z szarych nie było S, wiec tez wyszłam z pustymi rękami

Za to w Reserved mnie pozytywnie zaskoczył, śliczne sweterki, bluzeczk i naprawdę niedrogie, tam się zaopatrzyłam

Terranowa- były bardzo przecenione trencze, nawet ładne, ale to mnie akurat nie interesowało. Poza tym ślicznie sweterkowe czarne sukienki i koszule z krótkim rękawkiem i bufkami, wszystko przecenione.

Orsay- ogólnie bida, bida, bida...nic ciekawego.

Cropp, House- tu też bez popisu, wszystko przebrane.

Troll- jak to w Ttrollu, przeceny duże Peep toe za 19.90, duzo bluz, bluzeczek za niskie ceny. (Kupiłam np. śliczną, błęknitną bluzeczkę na dlugi rękaw za 15zł z 50). Warto zajrzeć.

Vero Moda- nic szczególnego nie rzuciło mi sie w oczy

Tally Weil- trochę przecen jest, dużo ładnych bluzeczek na ramiączka

Deichmann- są przeceny i jeszcze jest wybór raczej


Jak przypomnę sobię coś jeszcze, dopiszę Ogólnie jeśli ktoś liczy na przeceny w Galaxy to radzę wybrać się w najbliższych dniach, nie później
Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na Słonecznym <Szczecin> i.. mega pozytywny szok

W Vero Modzie <w tym sklepie ubrania zawsze są tańsze od tych w Galaxy> kupiłam super sweterki. Jeden za 15zł. Sweterki są naprawdę dobre gatunkowo i bardzo ładne. Są cienkie i do tego mają fajne ''kształty" Jedna para jeansów za 45zł a dwie za 65zł. Oczywiście kupiłam 2 pary . Były również świetne sukienki za 25zł i płaszczyki za 49zł.

W Camaieu dużo większy wybór niż w Galaxy. I jest jeszcze pełna rozmiarówka . Kupiłam jeansy za 55zł. Cieniutką kurteczkę za 45ł i pare bluzek za 29zł i 39zł.

Super przeceny były w Monnari . Ubrania były naprawdę śliczne i do tego w przystępnych cenach . Kupiłam białą bluzkę za 69zł i spódnicę za 110zł. Jak ta ten sklep to i tak tanio.

Ach jestem baaaardzo zadowolona z zakupów Ależ się obłowiłam..
boze dziewczyny jak wy kusicie. piatek jade na szczecin zobaczymy co to bedzie, a mialam juz nic nie kupowac bo braki w funduszach
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:57   #3623
Nanushina
Raczkowanie
 
Avatar Nanushina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

A rzuciły się wam w oczy sukienki? Muszę zakupić ową bo mam wesele w sierpniu i nie wiem czy jeszcze coś znajdę bo chyba w nowej kolekcji nie ma co szukać w reszta pewnie wybrane już. swojego czasu chorowałam na miała czarna z reserved ale nie moglam nigdzie jej znaleźć
Nanushina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:02   #3624
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
ponawiam pyt.

byłam wczoraj w C&A i tam na okulary nie ma przecen niestety
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:58   #3625
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
byłam wczoraj w C&A i tam na okulary nie ma przecen niestety
dziękuję za info
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:17   #3626
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a co slychac w ZT??

ponawiam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:37   #3627
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

lily_of_the_valley koniecznie odwieć sklepy na Słonecznym
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:53   #3628
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

pytam

Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:45
werr. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:57   #3629
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

dziewczyny orientujecie sie moze jak jest ze sklepami i wyprzedazami we Frankfurcie nad Odra?? jest po co jechac?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:04   #3630
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: WYPRZEDAŻE 2007/2008 - zbiorczy

już kolejny raz przeszłam całą Galerię Krakowską i nic nie kupiłam, a potem w dwóch sklepach na Floriańskiej obłowiłam się naprawdę porządnie :P

mam pytanie, nie wiecie gdzie mogłabym znaleźć męskie spodnie na tych wyprzedażach?
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.