Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 12:54   #3871
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pisałam im to w kółko i nic nie daje Cały czas tylko jakiś Calvin odpisuje - nikt poza tym
ja im też pisałam ciągle to samo po 4 razy dziennie i w końcu stwierdzili, że i tak im nie dam spokoju ale to już faktycznie się denerwujące robi bo zapłaciłaś na co masz dowody więc o co im chodzi???
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 13:30   #3872
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Z tego maila wynika, jakoby mieli watpliwosci, czy jestes wlascicielka karty, ktora byla robiona platnosc. Do tego stopnia, ze jak im nie potwierdzisz to Ci zwroca platnosc i anuluja zamowienie:confus ed:
Niech mi zwrócą W tej chwili nie pragnę już niczego innego z ich strony Karta od lat podpięta pod paypal ta sama. Dane się nie zmieniły, więc niech nie myślą, że będę im cokolwiek faksowała
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja im też pisałam ciągle to samo po 4 razy dziennie i w końcu stwierdzili, że i tak im nie dam spokoju ale to już faktycznie się denerwujące robi bo zapłaciłaś na co masz dowody więc o co im chodzi???
Mam wrażenie jakby w tru siedział tylko jeden jakiś Calvin Od 2 tygodni nikt inny mi nie odpisał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 07:15   #3873
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dimiti, a ja chyba [za jakis czas ] i tak wezme ta szczote mini

w ogole tak smiesznie jakis czas temu kupilysmy sobie wraz z kumpela charmsowa bransoletke i po 1 charmsie [fioletowa sukienka z apartu ] potem bylam w yes i zakochalam sie w arbuzie. i tak o nim myslalam i myslalam i MUSIALAM kupic [no nie mialam innego wyjscia ] kumpela jak go zobaczyla u mnie to tez sie w nim zakochala no ale ona jeszcze studiuje i nie pracuje i byla splukana. pojechala jakos do domu i tak marudzila swojej mamie, ze biedna jej rodzicielka dala jej kase na tego arbuza. i sie okazalo, ze go nie ma ani w jej miescie, ani w calym poznaniu
zloooooo

mi sie podoba konik morski z yes ale tez nie ma go NIGDZIE
szal jakis

Dim, moj salon:
Załącznik 3279826Załącznik 3279827Załącznik 3279828
wszystko ikea poza kanapa i fotelem, te zamowione z jakiejs fabryki mebli i kupione na all
ogolnie to w sypialni mam ciemne meble, ale w salonie poszlam w jasne
[prosze podziwiac zwlaszcza moj 45 kg tv, ktory SAMA wtaszczylam na ta komode ] to, co stoi kolo komody to jest taka lawa, ktora sobie stoi pod sciana, zeby nie zagracac, a jak ktos do mnie przychodzi na kawe to wtedy stolik migruje do kanapy
stol moj kuchenny jest mikro mikro mikroooo w ogole przedtem nie chcialam stolu, potem uznalam, ze jak ma byc to tylko tam, wiec musi byc mikrusienki i znalazlam w Ikea takiego malucha - 50x90, ktory sie rozklada na 90x90
i rozowe krzesla jak je zobaczylam to wiedzialam, ze nie moze byc inny kolor

co do szafy - to ja mam 2 komandory - w sypialni w kolorze mniej wiecej takim jak drzwi no w kazdym razie drewno a na korytarzu [tyle, ze ja mam korytarz polaczony z salonem, bo nie mam tam drzwi no ale jest wneka kolo drzwi wejsciowych i tam mam komandora] mam wlasnie taka szafe [2 drzwi] z luster srebrnych [bo moga tez byc zlotawe, ale ja wole srebrne] i musze powiedziec, ze uwielbiam ta szafe ta w sypialni jest ok, no i nie dalabym do sypialni luster, bo zimne takie inna sprawa, ze ta w sypialni nie jest wnekowa, bo nie mam tam wneki tylko taka, ze ma zrobiona boczna sciane [no wiesz pewnie jaka ] ale ta na korytarzu jest absolutnie boska
tzn jesli o mnie chodzi to w sypialni, gdzie nie chcialam luster, myslalam tez o bialej najpierw ale ostatecznie uznalam, ze najbezpieczniej jest zrobic w kolorze drewna zblizonym do drzwi, bo meble moge zmienic, kolor pokoju tez, a najdluzej ze wszystkiego zostanie szafa i drzwi wlasnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:28   #3874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, a ja chyba [za jakis czas ] i tak wezme ta szczote mini

w ogole tak smiesznie jakis czas temu kupilysmy sobie wraz z kumpela charmsowa bransoletke i po 1 charmsie [fioletowa sukienka z apartu ] potem bylam w yes i zakochalam sie w arbuzie. i tak o nim myslalam i myslalam i MUSIALAM kupic [no nie mialam innego wyjscia ] kumpela jak go zobaczyla u mnie to tez sie w nim zakochala no ale ona jeszcze studiuje i nie pracuje i byla splukana. pojechala jakos do domu i tak marudzila swojej mamie, ze biedna jej rodzicielka dala jej kase na tego arbuza. i sie okazalo, ze go nie ma ani w jej miescie, ani w calym poznaniu
zloooooo

mi sie podoba konik morski z yes ale tez nie ma go NIGDZIE
szal jakis

Dim, moj salon:
Załącznik 3279826Załącznik 3279827Załącznik 3279828
wszystko ikea poza kanapa i fotelem, te zamowione z jakiejs fabryki mebli i kupione na all
ogolnie to w sypialni mam ciemne meble, ale w salonie poszlam w jasne
[prosze podziwiac zwlaszcza moj 45 kg tv, ktory SAMA wtaszczylam na ta komode ] to, co stoi kolo komody to jest taka lawa, ktora sobie stoi pod sciana, zeby nie zagracac, a jak ktos do mnie przychodzi na kawe to wtedy stolik migruje do kanapy
stol moj kuchenny jest mikro mikro mikroooo w ogole przedtem nie chcialam stolu, potem uznalam, ze jak ma byc to tylko tam, wiec musi byc mikrusienki i znalazlam w Ikea takiego malucha - 50x90, ktory sie rozklada na 90x90
i rozowe krzesla jak je zobaczylam to wiedzialam, ze nie moze byc inny kolor

co do szafy - to ja mam 2 komandory - w sypialni w kolorze mniej wiecej takim jak drzwi no w kazdym razie drewno a na korytarzu [tyle, ze ja mam korytarz polaczony z salonem, bo nie mam tam drzwi no ale jest wneka kolo drzwi wejsciowych i tam mam komandora] mam wlasnie taka szafe [2 drzwi] z luster srebrnych [bo moga tez byc zlotawe, ale ja wole srebrne] i musze powiedziec, ze uwielbiam ta szafe ta w sypialni jest ok, no i nie dalabym do sypialni luster, bo zimne takie inna sprawa, ze ta w sypialni nie jest wnekowa, bo nie mam tam wneki tylko taka, ze ma zrobiona boczna sciane [no wiesz pewnie jaka ] ale ta na korytarzu jest absolutnie boska
tzn jesli o mnie chodzi to w sypialni, gdzie nie chcialam luster, myslalam tez o bialej najpierw ale ostatecznie uznalam, ze najbezpieczniej jest zrobic w kolorze drewna zblizonym do drzwi, bo meble moge zmienic, kolor pokoju tez, a najdluzej ze wszystkiego zostanie szafa i drzwi wlasnie
ślicznie! kanapa mi się podoba oddaj!
heh to widze, ze ciebie tez ogarnelo charmsowe szalenstwo moze ja tez sie kiedys skusze
fajne masz kolorki w swoim mieszkaniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:12   #3875
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ilios, fajne to Twoje mieszkanko Pewnie musisz mieć niezłą uciechę z urządzaniem!

@charmsy i pandory -- nie wiem, ale mnie też jakoś KOMPLETNIE to nie ciągnie. Może i dobrze, bo takie kolekcjonowanie chyba mocno bolesne dla kieszeni jest

Mariola, oni sobie życzą zobaczyć kopię jakiegoś Twojego aktualnego rachunku za media dla adresu, jaki im podałaś jako swój (prąd, gaz itd.). Rzekomo w trosce o bezpieczeństwo transakcji kartą. O takiej praktyce pisali kiedyś ludzie na ich facebooku, że ich chyba pogrzało z takim pomysłem, ale zdaje się, że żądali tego od osób, co składały pierwsze zamówienie. Oni Ci piszą, że jeśli tego nie zrobisz, to po 7 dniach zdejmą obciążenie z Twojej karty (zwrócą Ci forsę), a po 21 dniach -- anulują zamówienie.

Na Twoim miejscu napisałabym do nich, że się im w głowach poprzewracało. Że z użyciem tego konta Paypal i karty złożyłaś już ileśset zamówień, z których sobie bez problemu pobrali pieniądze, więc nie widzisz powodu, dla którego masz się z nimi dzielić prywatnymi danymi.

Swoją drogą, że też chce Ci się tracić tyle czasu na kolejne spory z nimi przez to płacenie w złotówkach na stary adres...

Pochwalę się, że skorzystałam z sephorowej promocji i kupiłam sobie dwa Aqua Creamy z MUFE; tym razem #20 (granat) i #22 (zielony). Będę dzisiaj testować A co do promocji samej, jest dla wszystkich, nie trzeba żadnego smsa. Półki, na których obowiązuje, są po prostu oklejone wydrukowanymi kartkami "zniżka 50% na drugi produkt", czy jakoś tak.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:57   #3876
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Mariola, oni sobie życzą zobaczyć kopię jakiegoś Twojego aktualnego rachunku za media dla adresu, jaki im podałaś jako swój (prąd, gaz itd.). Rzekomo w trosce o bezpieczeństwo transakcji kartą. O takiej praktyce pisali kiedyś ludzie na ich facebooku, że ich chyba pogrzało z takim pomysłem, ale zdaje się, że żądali tego od osób, co składały pierwsze zamówienie. Oni Ci piszą, że jeśli tego nie zrobisz, to po 7 dniach zdejmą obciążenie z Twojej karty (zwrócą Ci forsę), a po 21 dniach -- anulują zamówienie.

Na Twoim miejscu napisałabym do nich, że się im w głowach poprzewracało. Że z użyciem tego konta Paypal i karty złożyłaś już ileśset zamówień, z których sobie bez problemu pobrali pieniądze, więc nie widzisz powodu, dla którego masz się z nimi dzielić prywatnymi danymi.

Swoją drogą, że też chce Ci się tracić tyle czasu na kolejne spory z nimi przez to płacenie w złotówkach na stary adres...
Stary ? paypal@strawberrynet....K urczę, to może mogłam na inny wysłać Zapomniałam, że jest jakiś inny adres. Zaryzykowałam, bo w końcu 180 razy było bez problemu

A to ja zwrócą to nie będę przekształcać sporu w roszczenie, bo jeszcze dłużej pewnie by to trwało Do piątku muszę poczekać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:03   #3877
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Illiosku, piekne mieszkanko .
W wolnej chwili podzwon po wroclawiskich YES-ach i popytaj o arbuza. Zadzwon do mnie a pojade i go kupie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 14:09   #3878
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Stary ? paypal@strawberrynet....K urczę, to może mogłam na inny wysłać Zapomniałam, że jest jakiś inny adres. Zaryzykowałam, bo w końcu 180 razy było bez problemu

A to ja zwrócą to nie będę przekształcać sporu w roszczenie, bo jeszcze dłużej pewnie by to trwało Do piątku muszę poczekać
Na nowy adres, z którego od jakiegoś czasu ściągają (payment@strawberrynet.co m), nie da się wysyłać ręcznie, a tylko za pomocą linka/ przycisku stronie zamówienia i w mailu. Więc i tak byś nie wysłała "swoim sposobem".

Natomiast i tak bym chyba nie zostawiła ich pomysłu bez reakcji -- bez przesady, co to za sposób traktowania klienta, co ma na koncie 200 zamówień? Z jakiej paki masz im dostarczać prywatne dane i rachunki? Jak od Ciebie skasowali w sumie XXX$ w tych zamówieniach, to im jakoś "weryfikacja" nie była potrzebna, a teraz im się przypomniało.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:43   #3879
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na nowy adres, z którego od jakiegoś czasu ściągają (payment@strawberrynet.co m), nie da się wysyłać ręcznie, a tylko za pomocą linka/ przycisku stronie zamówienia i w mailu. Więc i tak byś nie wysłała "swoim sposobem".

Natomiast i tak bym chyba nie zostawiła ich pomysłu bez reakcji -- bez przesady, co to za sposób traktowania klienta, co ma na koncie 200 zamówień? Z jakiej paki masz im dostarczać prywatne dane i rachunki? Jak od Ciebie skasowali w sumie XXX$ w tych zamówieniach, to im jakoś "weryfikacja" nie była potrzebna, a teraz im się przypomniało.
Aaaa no to mam za swoje Zapomniałam. Chyba napiszę do nich pytanie dlaczego 2 razy będą przewalutowywać Najpierw zmuszają nas do zakupów tylko z złotówkach, a później te złotówki znów zamieniają na dolce Czy to okno automatyczne będzie z złotówkach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:55   #3880
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

przyszłam się wyżalić znowu rozwaliłam kolejny puderek!

dzisiaj chciałam wymalować się brązerem NOUBY tym całym earth powder bo takie ładne ma oceny na KWC więc się skusiłam i wyciągam z kosmetyczki....no i spadł znowu cały rozwalony ;( ja to pechowa coś ostatnio jestem:/ już drugi puder w ciągu pary dni....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:09   #3881
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przyszłam się wyżalić znowu rozwaliłam kolejny puderek!

dzisiaj chciałam wymalować się brązerem NOUBY tym całym earth powder bo takie ładne ma oceny na KWC więc się skusiłam i wyciągam z kosmetyczki....no i spadł znowu cały rozwalony ;( ja to pechowa coś ostatnio jestem:/ już drugi puder w ciągu pary dni....
Wspolczuje ,
A mnie dzis spadly cienie Guerlain. Myslalam, ze zawalu dostane. Spadly zamkniete i moze to uchronilo je przed pokruszenie. Sa wiec cale. Niemniej wciaz jestem zestresowana .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 17:02   #3882
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20938350]Wspolczuje ,
A mnie dzis spadly cienie Guerlain. Myslalam, ze zawalu dostane. Spadly zamkniete i moze to uchronilo je przed pokruszenie. Sa wiec cale. Niemniej wciaz jestem zestresowana .[/QUOTE]
wyobrazam sobie! ja mialam pecha bo zamkniety puderek i spadl na moj wlochaty dywan i kicha ale w koncu nie dalam za niego tyle ile Ty za takie cienie guerlaina! chyba bym zawalu dostala na Twoim miejscu z przerazenia! a dopiero jaki zal jak sie cos rozwali a czlowiek nie zdazyl sie tym nacieszyc! ja dzisiaj pierwszy raz mialam uzyc puderku:/ heh teraz to chyba bede cala kosmetyczke na dywan sciagala :lol2:
albo moze poduszki sobie rozlozmy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:13   #3883
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, a ja chyba [za jakis czas ] i tak wezme ta szczote mini

w ogole tak smiesznie jakis czas temu kupilysmy sobie wraz z kumpela charmsowa bransoletke i po 1 charmsie [fioletowa sukienka z apartu ] potem bylam w yes i zakochalam sie w arbuzie. i tak o nim myslalam i myslalam i MUSIALAM kupic [no nie mialam innego wyjscia ] kumpela jak go zobaczyla u mnie to tez sie w nim zakochala no ale ona jeszcze studiuje i nie pracuje i byla splukana. pojechala jakos do domu i tak marudzila swojej mamie, ze biedna jej rodzicielka dala jej kase na tego arbuza. i sie okazalo, ze go nie ma ani w jej miescie, ani w calym poznaniu
zloooooo

mi sie podoba konik morski z yes ale tez nie ma go NIGDZIE
szal jakis

Dim, moj salon:
Załącznik 3279826Załącznik 3279827Załącznik 3279828
wszystko ikea poza kanapa i fotelem, te zamowione z jakiejs fabryki mebli i kupione na all
ogolnie to w sypialni mam ciemne meble, ale w salonie poszlam w jasne
[prosze podziwiac zwlaszcza moj 45 kg tv, ktory SAMA wtaszczylam na ta komode ] to, co stoi kolo komody to jest taka lawa, ktora sobie stoi pod sciana, zeby nie zagracac, a jak ktos do mnie przychodzi na kawe to wtedy stolik migruje do kanapy
stol moj kuchenny jest mikro mikro mikroooo w ogole przedtem nie chcialam stolu, potem uznalam, ze jak ma byc to tylko tam, wiec musi byc mikrusienki i znalazlam w Ikea takiego malucha - 50x90, ktory sie rozklada na 90x90
i rozowe krzesla jak je zobaczylam to wiedzialam, ze nie moze byc inny kolor

co do szafy - to ja mam 2 komandory - w sypialni w kolorze mniej wiecej takim jak drzwi no w kazdym razie drewno a na korytarzu [tyle, ze ja mam korytarz polaczony z salonem, bo nie mam tam drzwi no ale jest wneka kolo drzwi wejsciowych i tam mam komandora] mam wlasnie taka szafe [2 drzwi] z luster srebrnych [bo moga tez byc zlotawe, ale ja wole srebrne] i musze powiedziec, ze uwielbiam ta szafe ta w sypialni jest ok, no i nie dalabym do sypialni luster, bo zimne takie inna sprawa, ze ta w sypialni nie jest wnekowa, bo nie mam tam wneki tylko taka, ze ma zrobiona boczna sciane [no wiesz pewnie jaka ] ale ta na korytarzu jest absolutnie boska
tzn jesli o mnie chodzi to w sypialni, gdzie nie chcialam luster, myslalam tez o bialej najpierw ale ostatecznie uznalam, ze najbezpieczniej jest zrobic w kolorze drewna zblizonym do drzwi, bo meble moge zmienic, kolor pokoju tez, a najdluzej ze wszystkiego zostanie szafa i drzwi wlasnie
super zdjecia, wszystko takie nowiutkie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:45   #3884
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wyobrazam sobie! ja mialam pecha bo zamkniety puderek i spadl na moj wlochaty dywan i kicha ale w koncu nie dalam za niego tyle ile Ty za takie cienie guerlaina! chyba bym zawalu dostala na Twoim miejscu z przerazenia! a dopiero jaki zal jak sie cos rozwali a czlowiek nie zdazyl sie tym nacieszyc! ja dzisiaj pierwszy raz mialam uzyc puderku:/ heh teraz to chyba bede cala kosmetyczke na dywan sciagala :lol2:
albo moze poduszki sobie rozlozmy?
Ja trzymam wszystko w lazience. To zwykla lazienka w bloku, wiec duza nie jest. Rodzice Tzta za to maja swietna jedna z lazienek. Jest spora. Ma co najmniej 20 metrow kwadratowych. Ile tam moglabym szuflad zrobic... Zrobilam komode z podzialem na poszczegolne marki, a w obrebie marek podzial na poszczegolne produkty (do oczy, do policzkow, etc)....
-------------------------------------------------------------------------

Bylam dzis na poczcie i myslalam, ze mnie szlag trafi. Koperte babelkowa mieli tylko taka mikro. Musialam sila wepchnac do niej perfumy. Nie budzilo to mojego zaufania, wiec ubezpieczylam ten list. Pozniej bylo tylko lepiej . Wysylalam tez ubezpieczona paczka. Paczka w kartonie, oklejona itp itd. Kobieta w okienku powiedziala, ze ubezpieczona paczka nie moze byc oklejona tasma . Musi byc za to zawinieta w papier. Myslalam, ze mnie krew zaleje. Za mna w kolejce stalo 16 osob. Sama swoje odstalam. Na szczescie wysylalismy paczki i odbieralismy, wiec moglam pakowac spokojnie bo kobieta nam paczek szukala. Rzucilam papier na podloge i pakowalam. Potem obwiazalam sznurkiem .

----------------------------------------------------------------------
Przyszly dzis w koncu nasze instrumenty: dwie perkusje, trzy gitary i mikforon do Play Station. Nie wiem gdzie my to trzymac bedziemy . Pozniej wrzuce zdjecie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:30   #3885
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ilios super !!! Ładniutko to wszystko wygląda, cieszę się Twoim szczęściem To musi być wspaniałę uczucie- urządzać swój własny dom..

Dimi, następnym razem wyjmuj rzeczy może nad łóżkiem czy coś? Bo coś Ci łapki się chyba telepią... Nie za dużo alko ostatnio było? Bidulku Ale nie martw się, jeszcze wiele dobrych kosmetyków sobie kupisz Widać ten brązer był ZŁYYYY
James, to gdzie Ty mieszkasz, że tylko małe koperty bąbelkowe masz? (jokesik ) Poczta - niekończący się komediodramat..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:50   #3886
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20933846]Illiosku, piekne mieszkanko .
W wolnej chwili podzwon po wroclawiskich YES-ach i popytaj o arbuza. Zadzwon do mnie a pojade i go kupie .[/QUOTE]
ostatecznie dorwala go w Swarzedzu

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
przyszłam się wyżalić znowu rozwaliłam kolejny puderek!

dzisiaj chciałam wymalować się brązerem NOUBY tym całym earth powder bo takie ładne ma oceny na KWC więc się skusiłam i wyciągam z kosmetyczki....no i spadł znowu cały rozwalony ;( ja to pechowa coś ostatnio jestem:/ już drugi puder w ciągu pary dni....
Ty wez uwazaj kobieto
ale masz jakis pancerny ten dywan chyba
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20938350]Wspolczuje ,
A mnie dzis spadly cienie Guerlain. Myslalam, ze zawalu dostane. Spadly zamkniete i moze to uchronilo je przed pokruszenie. Sa wiec cale. Niemniej wciaz jestem zestresowana .[/QUOTE]


mi ostatnio spadl 3 kolorowy puder shiseido, trzasnal w umywalke, a potem o plytki puder szczesliwie caly, tylko ulamal sie kawalek puderniczki
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20943580]Ja trzymam wszystko w lazience. To zwykla lazienka w bloku, wiec duza nie jest. Rodzice Tzta za to maja swietna jedna z lazienek. Jest spora. Ma co najmniej 20 metrow kwadratowych. Ile tam moglabym szuflad zrobic... Zrobilam komode z podzialem na poszczegolne marki, a w obrebie marek podzial na poszczegolne produkty (do oczy, do policzkow, etc)....
-------------------------------------------------------------------------

Bylam dzis na poczcie i myslalam, ze mnie szlag trafi. Koperte babelkowa mieli tylko taka mikro. Musialam sila wepchnac do niej perfumy. Nie budzilo to mojego zaufania, wiec ubezpieczylam ten list. Pozniej bylo tylko lepiej . Wysylalam tez ubezpieczona paczka. Paczka w kartonie, oklejona itp itd. Kobieta w okienku powiedziala, ze ubezpieczona paczka nie moze byc oklejona tasma . Musi byc za to zawinieta w papier. Myslalam, ze mnie krew zaleje. Za mna w kolejce stalo 16 osob. Sama swoje odstalam. Na szczescie wysylalismy paczki i odbieralismy, wiec moglam pakowac spokojnie bo kobieta nam paczek szukala. Rzucilam papier na podloge i pakowalam. Potem obwiazalam sznurkiem .

----------------------------------------------------------------------
Przyszly dzis w koncu nasze instrumenty: dwie perkusje, trzy gitary i mikforon do Play Station. Nie wiem gdzie my to trzymac bedziemy . Pozniej wrzuce zdjecie.[/QUOTE]
ja tez marze o takiej lazience niestety, musze sie jakos pomiescic w mojej a jeszcze nie mam szafki, tylko takie 2 duze szklane polki. heheheheh Dj ma na jednej z nich swoj grzebien i zel. i tyle. pozostale 99% tych polek zajmuje ja i moje tony wszystkiego

poczta ja teraz mam nowa i jak na razie wydaje sie ok, jak bylam ostatnio to takie 2 starsze panie MILE i USMIECHNIETE. a ja takie bo nieczesto mnie to na poczcie spotyka

łoooo, to ale bedziecie szalec
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ilios super !!! Ładniutko to wszystko wygląda, cieszę się Twoim szczęściem To musi być wspaniałę uczucie- urządzać swój własny dom..

Dimi, następnym razem wyjmuj rzeczy może nad łóżkiem czy coś? Bo coś Ci łapki się chyba telepią... Nie za dużo alko ostatnio było? Bidulku Ale nie martw się, jeszcze wiele dobrych kosmetyków sobie kupisz Widać ten brązer był ZŁYYYY
James, to gdzie Ty mieszkasz, że tylko małe koperty bąbelkowe masz? (jokesik ) Poczta - niekończący się komediodramat..

no, mega to fajne jest


teeeej, dziewczeta?
kiedy wpadacie do iliosowa?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:03   #3887
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

james to Ty masz dobra ta poczte! przeboje lata z radiem
ja tez wczoraj bylam na poczcie z mama i mama w szoku byla jak dziewczyna zaczela wyciskac przy lustrze swoje pryszcze!
heh to dobrze masz, ze wogole mozesz kosmetyki w lazience trzymac u mnie nie ma gdzie bo mama ma pelno i ojciec wiec moje w pokoju....zreszta tak nie zmiescilabym wszystkiego, ale tez sobie podzielilam na brazery, roze, rozswietlacze itd i na rzeczy ktore uzywam czesto i te ktore od czasu do czasu

Kicia codziennie wieczorem lampka wina obowiazkowo! heh nastepnym razem wlasnie bede sciagala na dywan kosmetyczke i dopiero wyciagala co potrzebuje bo kolejnej straty nie przezyje!

Ilios moj dywan to taki wlochaty jest czasami pomaga jak cos upadnie heh no ja sie w tym tygodniu wybieram do chatki-dupczatki (albo jak mowi mama Tzta chatki-kopulatki) i nie bede miala netu pozniej jade do szczawnicy na zabiegi i wroce koncem sierpnia takze juz mam latanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:37   #3888
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

chatka-kopulatka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:42   #3889
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Się na moment wbiję, bo mnie to chwyciło za serce

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja sie w tym tygodniu wybieram do chatki-dupczatki (albo jak mowi mama Tzta chatki-kopulatki)
Genialne

Miłej zabawy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:59   #3890
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Chatka kopulatka, Dimek, chyba się posiuram zaraz
nie smutaj puderkami, mi też coś z łap leci, ostatnio mój ulubiony szklany koralik spadł z bransoletki na posadzkę i mam teraz dwa


Iliosik, a Twoj nowy domek jakoś się nazywa?? Gratulacje!!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:04   #3891
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Chatka kopulatka, Dimek, chyba się posiuram zaraz
nie smutaj puderkami, mi też coś z łap leci, ostatnio mój ulubiony szklany koralik spadł z bransoletki na posadzkę i mam teraz dwa


Iliosik, a Twoj nowy domek jakoś się nazywa?? Gratulacje!!
trzeba mu jakas nazwe wymyslic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:07   #3892
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ostatecznie dorwala go w Swarzedzu


Ty wez uwazaj kobieto
ale masz jakis pancerny ten dywan chyba



mi ostatnio spadl 3 kolorowy puder shiseido, trzasnal w umywalke, a potem o plytki puder szczesliwie caly, tylko ulamal sie kawalek puderniczki

ja tez marze o takiej lazience niestety, musze sie jakos pomiescic w mojej a jeszcze nie mam szafki, tylko takie 2 duze szklane polki. heheheheh Dj ma na jednej z nich swoj grzebien i zel. i tyle. pozostale 99% tych polek zajmuje ja i moje tony wszystkiego

poczta ja teraz mam nowa i jak na razie wydaje sie ok, jak bylam ostatnio to takie 2 starsze panie MILE i USMIECHNIETE. a ja takie bo nieczesto mnie to na poczcie spotyka

łoooo, to ale bedziecie szalec


no, mega to fajne jest


teeeej, dziewczeta?
kiedy wpadacie do iliosowa?

Jak najszybciej bo przeczuwam problemy finansowe i potem moge nie moc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:49   #3893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
chatka-kopulatka


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Się na moment wbiję, bo mnie to chwyciło za serce

Genialne

Miłej zabawy
nie dziekuje lepiej

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Chatka kopulatka, Dimek, chyba się posiuram zaraz
nie smutaj puderkami, mi też coś z łap leci, ostatnio mój ulubiony szklany koralik spadł z bransoletki na posadzkę i mam teraz dwa

Iliosik, a Twoj nowy domek jakoś się nazywa?? Gratulacje!!
siuraj! przynajmniej masz dobry powod
oj biedny koraliczek a chociaz udalo sie na ta bransoletke nalozyc go?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
trzeba mu jakas nazwe wymyslic
no trzeba trzeba! masz rozowe krzesla to moze cos z tym zwiazanego?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:58   #3894
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

siuraj! przynajmniej masz dobry powod
oj biedny koraliczek a chociaz udalo sie na ta bransoletke nalozyc go?
no niestety, jest w dwóch częściach i już nie do użytku.
To czego Wam życzyć z okazji pobytu w tej chatce? Ekhm... dobrej zabawy w takim razie !!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:34   #3895
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ilios cudne mieszkanko
ostatnio nie odzywam się za często ale może Was skuszę. Chcę kupić trzy lakiery z tej serii, może któraś chce pozostałe trzy? wtedy wychodzą po 30 PLN za buteleczkę.
http://www.orlybeauty.pl/?PHPSESSID=...=02&grupa=6011
do oddania pixie stix, lemoniada i lollipop
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:36   #3896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no niestety, jest w dwóch częściach i już nie do użytku.
To czego Wam życzyć z okazji pobytu w tej chatce? Ekhm... dobrej zabawy w takim razie !!

tylko, ze wiesz ja do chatki z mama i babcia jade:lol2:
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ilios cudne mieszkanko
ostatnio nie odzywam się za często ale może Was skuszę. Chcę kupić trzy lakiery z tej serii, może któraś chce pozostałe trzy? wtedy wychodzą po 30 PLN za buteleczkę.
http://www.orlybeauty.pl/?PHPSESSID=...=02&grupa=6011
do oddania pixie stix, lemoniada i lollipop
heh mi sie podobaja, ale ja teraz bez kasy wiec nie moge sie skusic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:45   #3897
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ech...ja też chyba za bardzo się podnieciłam tą propozycją....trzy lakiery to niemal stówka jednak, więc kupię w miniaturach chyba...
zwariuję! znowu mnie ogarnia szaleństwo pazurowe
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:13   #3898
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie wierze, ze to pisze, bo nie powinnam ale jakby co to moge sie skusic na te lakiery
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:15   #3899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie wierze, ze to pisze, bo nie powinnam ale jakby co to moge sie skusic na te lakiery
O nie! jak możesz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:22   #3900
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
O nie! jak możesz!

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.