Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 09:43   #1201
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

z tego co ja wiem jest wiecej rodzajow seboradinu- ja mam regenerujacy, dziewczyny uzywaja chyba Niger(czy jakos Tak)
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 09:47   #1202
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a ja kupilam sobie tym razem wax ten w ciemnym opakowaniu, nie dla blondynek (mialam go najpierw)
Poczatkowo wydawal mi sie inny jesli chodzi o roznice konsystencji, a teraz juz sama nie wiem bo zapomnialam jaki byl ten dla blondow :P
Do kuracji dodalam szampon seboradin niger, po ktorego splukaniu daje wax bo tak to bym w zyciu wlosow nie rozczesala. Moze przybedzie mi pare cm. Po swietach zmierze odrosty i sie pochwale ich dlugoscia

a tak po za tym to wesolych swiat drogie wizazanki =*
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 09:53   #1203
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dzięki za wiadomość odnośnie szmponu, muszę poszukać w większym mieście.
Też życze wszyskim WESOŁYCH ŚWIĄT.
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 11:56   #1204
kama17156
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

witam cie ,mam pytanko. Dzisiaj kupilam szmapon Seboradin i odzywke Wax.czy oprocz tego wszystkiego moge przy kazdym myciu uzywac normalnej jakiejs innej odzywki??
kama17156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:08   #1205
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez trojka
Na mnie czarna rzepa nie działa, na mnie nic nie działa a to że tak bardzo piecze to właśnie pobudza cebulki do rośnięcia Najbardziej mnie pieką jednak dłonie od tego soku podczas ucierania.

Rzepa teraz jest za śmieszne pieniądze (w Realu na przykład i w każdym sklepie warzywnym), za kilogram 2zł z groszami, ale wystarczy na jeden raz jedna rzepka, bo bardzo szybko one jednak więdną i lepiej na świeżo kupować.


Trzeba obrać rzepę, zetrzeć na drobnej tarce jarzynowej i odciskać ją mocno w gazie, potem wcierać w skórę głowy, nałorzyć na to folię, ręcznik i tak posiedzieć 2 godzinki Radzę wysmarować przy samych włosach skórę czymś tłustym, bo piecze koszmarnie jak spłynie po twarzy, ostatnio ten sok mi się dostał do ucha, myślałam, że oszaleję, wrrrrrrr.
a długo to powinno piec?? bo mnie piecze tak klika moze kilkanascie minut i nic nie czuje... a mogłabym pójsc z tym spac czy raczej nie bardzo?? :P a głowe owinęłam folią aluminiową (taka jak na kanapki)- dobrze czy źle?? hehe ja to mam pytania
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:08   #1206
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

dziewczyny ja to was podziwiam, ze chce wam sie tak cackac z tymi wlosami
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 19:40   #1207
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez kama17156
witam cie ,mam pytanko. Dzisiaj kupilam szmapon Seboradin i odzywke Wax.czy oprocz tego wszystkiego moge przy kazdym myciu uzywac normalnej jakiejs innej odzywki??
Oczywiście że tak, ja bez odżywki bym nie rozczesała...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 19:41   #1208
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
Nio wlasnie tak jak trojka napisala tylko ze ja wyciskam ten "miasz" prosto na skore glowy, bo nie mam gazy w domu. apropos robienia od razu na swiezo-popieram!!! wycisnelam z kg i wlalam sok do szklanego pojemniczka-3 dni pozniej taki SMROD byl i w lodowce i w calym domu jak to otworzylam. w ogole nie chcialo sie wywietrzyc!!! no i radze z rekawiczkami lateksowymi wyciskac, bo na glowie znosze pieczenie, ale na rekach NIE!!!
ja jak powcieram ten sok w glowe, to zakladam taki zwykly czepek do plywania na glowe i siedze ile sie da!!

PODSUMOWANIE-mimo pieczenia i okropnego smrodu- POLECAM!!!!
Też to przechodziłam, i pewnie gdyby mi znowu bardzo wypadały włosy, to bym do tego powróciła. Ale teraz stosuję Wax, łykam Vitapil i jest OK.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 11:05   #1209
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

wiecie co uzylam tego olejku i......... wlosy faktycznie sa miekkie ale co najdziwniejsze troszke mi sie rozjasniły!! Normalnie sie zdziwilam bo bylam nastawiona na cos odwrotnego...
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:12   #1210
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: Tani sposób na przyspieszenie porostu włosów

uparcie szukam czegoś skutecznego na porost włosów i przeczytałam cierpliwie cały wątek od początku do końca sugerowana wypowiedziami o olejku w czasie wakacji dodawałam go do szamponu, ale szczerze mowiąc nie widziałam zbyt dużych efektów...teraz zaczynam ta kurację na nowo tym razem potrzymam olejek trochę dluzej na glowie(mam obawy co do tego żeby zostawić na całą noc, domyję wtedy włosy?ktos probował?), moze pomoże
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 10:09   #1211
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

moja obecna dlugosc wlosow na mokro i lekko podsuszone i nie rozczesane bo bym ich nie opanowala
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2006-04-17 o 10:29
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 14:26   #1212
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

długa lektura tego wątku się opłacała tylko mam pytanko co do tej czarnej rzepy....co to jest ta gaza na której ją odciskacie?
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 14:38   #1213
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Puniax, tak zachwalasz Vitapil, a on nie ma zadnych skutków ubocznych?bo ja sie wczoraj wieczorem tak na niego napaliłam, że mi sie śniło ze ktoś mi mowil ze nastolatki nie powinny tego zażywać :P moze to jakaś przestroga?:P lol ale i tak juz jestem prawie zdecydowana zeby jutro dokonac zakupu i czy faktycznie ci pomógl(najbardziej mi chodzi o rozdwojone koncówki?)
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 14:43   #1214
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Julia14
długa lektura tego wątku się opłacała tylko mam pytanko co do tej czarnej rzepy....co to jest ta gaza na której ją odciskacie?
Najzwyklejsza gaza którą kupujesz w aptece za parę groszy
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 14:47   #1215
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez olkie
moja obecna dlugosc wlosow na mokro i lekko podsuszone i nie rozczesane bo bym ich nie opanowala
o takiej długości marzę, ale jestem niestety zbyt niecierpliwa...
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 17:50   #1216
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a mi ktoś odpowie??
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 18:27   #1217
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

cute_girl0!! Gaga nie uzywala olejku rycynowego , bo wychodzi z zalozenia ze olejek rycynowy, przeznaczony do innych celow niz pielegnacja, i nie zaszkodzi moze wlosom, ale tez im nie musi pomoc....
jako mloda dziewczynka, nie majac tej wiedzy o wlosach ,ktora teraz posiadam, tez robilam rozne mikstury i probowalam wielu sposobow ,aby wlosy rosly i byly piekne, bo nie mialam albo nie bylo takich srodkow do wlosow w sklepach i w salonach fryzjerskich , jakie sa teraz
z natura jeszce nikt nie wygral, a ty i jeszcze wile innych dziewczyn chce uwaza ze ze da sie wygrac(porost wlosow)oki , macie swoje racje i tak tzrymajcie

"Gaga jest na pewno doświadczoną fryzjerką, ale dziwię się, że nie zna dobrych, sprawdzonych domowych sposobów na wzrostb włosów. Na którymś forum napisała, że 1,5 cm na miesiąc to ona rozumie, ale 3 cm to niemożliwe! Więc do dzieła dziewczyny, nie słuchajcie się fryzjerek tylko same zadbajcie o siebie!"
tak tak nie sluchajcie sie tez np. lekarzy..... napewno domowymi sprawdzonymi metodami domowymi wyleczycie wszystkie dolegliwosci
cos z jak "Janka Muzykanta" np....
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 18:35   #1218
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Powiedzcie mi czy od używania waxa nie zabarwią mi się włosy mam balejaż jasny
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 20:21   #1219
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

ah, dzieki Trojka, bo to tak dziwnie brzmiało i nie załapałam
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 10:55   #1220
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Przepraszam, że dręczę, ale chciałabym się dowiedzieć czy używając waxa złapie mi rozjaśniacz. Słyszałam, że po hennie nie łapie farba i rozjaśnianie
Pozdrawiam
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 11:15   #1221
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez rafi26
witam!!Mam pytanko! Ostatnio fryzjerka zaproponowala mi preparat na wzmocnienie i porost wlosow -zaczalem go stosowac ale niestety nigdzie nie moge uzyskac informacji co to jest!Na ampulce liczacej mniej wiecej 8ml pisze tylko "fpr men- lozione coadiuvante-prevenzione caduta" Domyslam sie ze jest to wloski preparat! Jedna kuracja to 8 takich kapsulek wcieranych w glowe 2-3 razy w tygodniu!! Slyszeliscie o czyms takim ??
A to nie przypadkiem Alfaparf?? Wiele firm ma takie ampułki, L'oreal, Kerastase... Zawierają bardzo skoncentrowane "dobre" dla włosów składniki. Ale jak po włosku, obstawiam, że to Alfaparf
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 11:17   #1222
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez industria
mam włoski o długości zapałki, obciełam bo miałam bardzo zniszczone farbowaniem i rozjasnianiem , teraz chce miec długie, tzn nie baaardzo długie ale na pewno dłuzsze niz teraz, tak do ramion powiedzmy. włosy nie za szybko mi rosną wiec postanowiłam ten proces przyspieszyc i dzis zaczełam kuracje waxowo- skrzypovitowa...ciekawa jestem czy to pomoze, kiedy moge sie spodziewac efektu? jak myślicie? czy do wakacji bede mogła robic juz kucyka?

pozdrawiam cieplutko
Jeśli faktycznie są tak krótkie jak piszesz (zapałka), a do wakacji zostało... no, jakieś 3 miesiące, nie masz co marzyć o kucyku! Ja ścięłam włosy na jesień na kilkucentrymetrowe, i dopiero od niedawna mam kucyk (czyli po jakiś 5, 6 miesiącach). Pzdr!
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 12:33   #1223
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Olkie, sliczne wloski, boskie ja mam coraz to wiece odrostow ale narazie nie mierzylam. Moja kuracja tez nie jest systematyczna niestety :/ dziewczynki piszcie ile juz wam wloski urosly i w jakim czasie ?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 18:09   #1224
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 26
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

A ja mam pytanie: podobno po waxie mogą w niektórych wypadkach wypadać zniszczone i słabe włosy. Ale ja mam wszystkie włoski słabiutkie, cieniutkie.
Więc: czy jak będę używać Waxa to wyłysieję?????


Zalezy mi na tym, zeby włoski mi szybko rosły. Obecnie kończę juz nieregularną kurację z Humavitem. Jest spoko, włosy przestały wypadać . Myję także włosy zwykłym szamponem (obecnie Shauma) z olejkiem rycynowym. Szampon z tym połączeniem niesamowicie się pieni, (to pewnie dlatego moje włosy stały się gęste) , ponadto są strasznie błyszczące. Nie wiem, czy to od olejku, ale włosy zaczęły mi się kręcić (końcówki) nie wiem, czy szybciej rosną, ale wydaje mi się że od ostatniego cięcia (w lutym) są dłuższe o ok. 5-6 cm.

Pozdrawiam, i życzę milego zapuszczania włosków!
cute_girl0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 13:28   #1225
mariols
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Hej wam, ponad rok temu zauwazylam, ze moje wloski zaczely bardziej wypadac, normalnie garsciami i przede wszystkim przy myciu glowy, cala wanna byla we wlosach.Nigdy wczesniej tak nie mialam , ale jest to zwiazane z chorobka z ktora sie borykam. Zaczelam stosowac tabletki Humavit (skrzyp i pokrzywa), myslalam ze to mi pomoze ale zlecialo pol roku i jak mialam problem z wypadajacymi wlosami tak sie nic nie zmienilo.
Potem wyczytalam o tabletkach Vitapil no i sprobowalam , juz biore 3 miesiac i wloski nabraly blasku i juz nie wypadaja, jedynie pare na krzyz i zauwazylam , ze rosna mi nawet nowe a do tego po kazdym umyciu wloskow stosuje plukanke z pokrzywy (zapazam w sloiku litrowym 2 torebeczki z pokrzywa a potem wyciszkam troche soku z cytryny)... taka plukanka domyka luski wlosa, nadaje puszystosc i blask - mozna dodac jescze do tego torbke miety zapewni nam to uczucie swiezosci po czyms takim wloski naprawde zaczely mi lsnic, nigdy tak wczesniej nie milam..... nawet sie milsze w dotyku zrobily no a dzis kupilam sobie maseczke Wax do wloskow i zaczne kuracje dodatkowa ....
Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie sie cieplo, robcie wszystko bymiec piekne wloski bo to dla nas kobietek bardzo wazne
mariols jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 17:53   #1226
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

nie wylysiejesz bo nie wypadaja slabe w sensie takie jakie byly od zawsze tylko zamierajace i martwe.jesli cale zycie mialas slabe wlosy to nie wylysiejesz napewno
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 18:19   #1227
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a ja mam pytanie sco jest lepze Humavit, Skrzypovita, Silica czy może jeszcze coś innego? bo dziś kupiłam Humavit, SKrzypovite już przerabiałam, i widziałam jeszcze jeden wyciąg ze skrzypu taki w fioletowym opakowaniu który zamierzam kupić jak się skończy Humavit, bo mi koleżanka poleca
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 18:26   #1228
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

ja miałam wyciąg ze skrzypu polnego firmy Farmona, ale nie polecam....nie dość, że brzuch mnie po nim bolał to i tak nic nie pomógł...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 19:19   #1229
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Mnie zas bolal brzuch po Skrzypovicie. Tak mnie bolal ze ruszyc sie nie moglam.teraz jem silice. Uzywam Seboradin Niger. wlosy mi nie wypadaja juz. Tylko wyjasnialay mi i zblakly troszke. A MIALAM TAKI ŁADNY BRĄZ
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 14:00   #1230
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Hmmm...z tą płukanką z pokrzywy to ciekawe Muszę spróbować na sobie. Ja też miałam problem z wypadającymi włosami. Leciały mi garściami. Od trzech m-cy zażywam witaminy Merc Special. Wypadają mi mniej. Zobaczymy jak będzie potem. Ach, dziewczyny, jak ja bym chciała, żeby mi też tak szybko rosły włosy, jak Wam. Stosowałam wcześniej WAXa, ale nie wiem czy to mi pomogło. I tak włosy mi rosły ok.1-1,3 cm na mesiąc. Taka już chyba moja natura ..niestety... A nie wiecie może czy możliwe jest, aby po pokrzywie też rosły włosy szybciej?
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.