W stylu Kim Kardashian - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 13:14   #4501
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
caskada siedzi za granica i ma szybszy dostep do nowosci o gwiazdach ...zanim u was cos napisza tu juz dawno to sie wie( czasami w pl wiele rzeczy nie pisza) poniewaz zainteresowanie sie skupia na pol skich gwiazdach co jest normalnetypu co dzis zjadla doda albo co ma na glowie hehe


tu sie zgadzam chyba pierwszy raz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Kupiłam w ZARA tą marynarkę Kim o którą pytałam kilka dni wcześniej. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana pochodzi z działu WOMAN i kosztuje 399zł. Dodaje jej zdjęcia dla przypomnienia.
super ze Ci sie udało ja upolowac swietna jest
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:35   #4502
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ale styl Kim Kardashian jest genialny i bardzo to w niej mi się podoba! O! Styl, elegancja i klasa!
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
W sumie pamiętam ,że był kiedyś odcinek Keeping up with the Kardashians o tym, że wyciekły prywatne nagie zdjęcia Kourtney i okazało się, że za czasów tamtego małżeństwa Kim podkradła je Kourtney i dała byłemu mężowi do pokazania (przyznała sie do tego w tamtym odcinku!) więc to nie było zbyt fair wobec siostry..

masakra, ale chamstwo
tzn. że jest taka jak ją mąż opisuje?!
no chyba że to tylko na potrzeby show takie coś wymyślają, bo jak coś takiego własnej siostrze można zrobić

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Kupiłam w ZARA tą marynarkę Kim o którą pytałam kilka dni wcześniej. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana pochodzi z działu WOMAN i kosztuje 399zł. Dodaje jej zdjęcia dla przypomnienia.
wooow,ale zazdroszcze
mnie nie stać na taką marynarke -ta cenaaaa...
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:37   #4503
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
caskada siedzi za granica i ma szybszy dostep do nowosci o gwiazdach ...zanim u was cos napisza tu juz dawno to sie wie( czasami w pl wiele rzeczy nie pisza) poniewaz zainteresowanie sie skupia na pol skich gwiazdach co jest normalnetypu co dzis zjadla doda albo co ma na glowie hehe

no jasne. masz dostęp do informacji niejawnych i poufnych ;/
a my zaściankowe, wiejskie baby mozemy sobie tylko poczytac to co pisza w superexpresie albo fakcie.


a w ogole to mogę Cię dotknąc? bo ja nigdy nie byłam zagranicą! i w ogole jak tam jest? niebo jest zawsze różowe?

wiesz co.... widac, że nie masz zielonego pojęcia na temat tego co piszesz. powiem więcej, tak działa showbiznes. że ludzie specjalnie na siebie różne brudy wylewają, żeby inni o nich mówili. i moze byc w tym sama prawda itd. ale odpowiedz sobie na pytanie, tez zawsze mówiłas sama prawde o swoim ex? i nigdy nie chciałaś go specjalnie oczernic? jeśli nie, to gratuluje - jesteś świętą
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2010-05-06 o 13:39
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:52   #4504
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
no jasne. masz dostęp do informacji niejawnych i poufnych ;/
a my zaściankowe, wiejskie baby mozemy sobie tylko poczytac to co pisza w superexpresie albo fakcie.


a w ogole to mogę Cię dotknąc? bo ja nigdy nie byłam zagranicą! i w ogole jak tam jest? niebo jest zawsze różowe?

wiesz co.... widac, że nie masz zielonego pojęcia na temat tego co piszesz. powiem więcej, tak działa showbiznes. że ludzie specjalnie na siebie różne brudy wylewają, żeby inni o nich mówili. i moze byc w tym sama prawda itd. ale odpowiedz sobie na pytanie, tez zawsze mówiłas sama prawde o swoim ex? i nigdy nie chciałaś go specjalnie oczernic? jeśli nie, to gratuluje - jesteś świętą
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:57   #4505
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
masakra, ale chamstwo
tzn. że jest taka jak ją mąż opisuje?!
no chyba że to tylko na potrzeby show takie coś wymyślają, bo jak coś takiego własnej siostrze można zrobić
no niby to dawno było... to był jeden z odcinków, oglądałam ich zaledwie kilka po czym zaprzestałam ,ponieważ irytował mnie niekiedy sposób bycia Kim i w związku z tym przerzuciłam się wyłącznie na oglądanie zdjęć nie słucham tego co mówi, nie widzę co robi tylko podziwiam głównie jej stroje i makijaże jest git, uważam, ze jako ispiracja w kwestii wyglądu to mój nr 1

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2010-05-06 o 13:58
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:14   #4506
Corno0
Rozeznanie
 
Avatar Corno0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 783
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Noowe
mało widac... no, ale jest i te lśniące włooosyyy
__________________
+Dbam o siebie...
+Zapuszczam włoski...
+Olejek rycynowy...
+Mgiełka radical...
+Dobre kosmetyki...
-Alkohol...
-Papierosy...
[P.!]
Corno0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:18   #4507
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
super ze Ci sie udało ja upolowac swietna jest
Też się ciesze, bo bardzo chciałam ją mieć

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
wooow,ale zazdroszcze
mnie nie stać na taką marynarke -ta cenaaaa...
Mi też się cena nie podoba, ale dostałam jakiejś głupawki, że mogę mieć taki ciuszek jak Kim Ale bardzo dobrze leży ta marynarka (lepiej od "majtkowej", którą mam zamiar oddać - jeśli ktoś śledzi wątek Zary to wie o co chodzi).
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 14:26   #4508
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Dziewczyny czytałyscie te newsy o byłym mężu Kim?? ze ją bił?? to teraz jest odpowiedz jego na to :

"Magazynowi InTouch opowiedział o tym, jak to jego była żona uwielbiała plotki, obgadywanie sióstr i operacje plastyczne.

- Nie potrafi pisać, śpiewać ani tańczyć, więc robi krzywdzące rzeczy, aby urosnąć w oczach mediów - twierdzi Thomas, producent muzyczny. - Dla mnie to medialna dziwka.

- Jej obsesją jest sława. To zazdrosna kobieta, która rywalizuje z siostrami - dodaje.

Damon przekonuje, że pozornie słodka Kimmie ma drugie, znacznie gorsze oblicze.

- Nie obchodzi ją, kogo skrzywdzi, byle by tylko zabłysła. Rani przyjaciół i rodzinę.

Zwłaszcza siostry. Kiedy ona i Thomas byli jeszcze małżeństwem, "robiła, co mogła, by je zostawić w tyle".

Eks-mąż twierdzi ponadto, że Kim kłamie jak z nut, bez mrugnięcia okiem. Jego zdaniem wszystkie zarzuty, jakoby ją bił, były zmyślone.

- Skłamała, bo chciała wyciągnąć ode mnie grube pieniądze - przekonuje. - W trakcie trwania naszego małżeństwa nigdy nie zrobiła nic w tej sprawie. Zresztą, to ja pierwszy złożyłem pozew, bo Kim zdradzała mnie z kilkoma facetami.

Teraz najlepsze: Damon twierdzi, że za czasów małżeństwa Kim przeszła operacje plastyczne, w tym operację powiększania biustu i liposukcję, za które on zapłacił.

- Jest od nich uzależniona - uzasadnia. - Zawsze chciała tak żyć. Chciała się stać tym, kim dziś jest.

Thomas był gotów za to płacić. Do czasu.
- Zobaczyłem żonę z inym mężczyzną. Miała na sobie ubrania, które kupiłem jej tuż po jej liposukcji. Żaden mąż nie chciałby zobaczyć czegoś takiego ".


Co o tym myślicie??

My bad widzę, że już dyskusja się rozpoczeła

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-05-06 o 14:35
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:40   #4509
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: W stylu Kim Kardashian

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1273147768 ble nie cierpię jej takiej opalonej..Ale to chyba sprawa zdjęcia, bo na wcześniejszych już jest bledsza...
Lubie ciemną karnacje nie opaloną, bo opalona wyglada za ciemno dla mnie..Tak pomaranczowo (u Kim)...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytałyscie te newsy o byłym mężu Kim?? ze ją bił?? to teraz jest odpowiedz jego na to :

"Magazynowi InTouch opowiedział o tym, jak to jego była żona uwielbiała plotki, obgadywanie sióstr i operacje plastyczne.

- Nie potrafi pisać, śpiewać ani tańczyć, więc robi krzywdzące rzeczy, aby urosnąć w oczach mediów - twierdzi Thomas, producent muzyczny. - Dla mnie to medialna dziwka.

- Jej obsesją jest sława. To zazdrosna kobieta, która rywalizuje z siostrami - dodaje.

Damon przekonuje, że pozornie słodka Kimmie ma drugie, znacznie gorsze oblicze.

- Nie obchodzi ją, kogo skrzywdzi, byle by tylko zabłysła. Rani przyjaciół i rodzinę.

Zwłaszcza siostry. Kiedy ona i Thomas byli jeszcze małżeństwem, "robiła, co mogła, by je zostawić w tyle".

Eks-mąż twierdzi ponadto, że Kim kłamie jak z nut, bez mrugnięcia okiem. Jego zdaniem wszystkie zarzuty, jakoby ją bił, były zmyślone.

- Skłamała, bo chciała wyciągnąć ode mnie grube pieniądze - przekonuje. - W trakcie trwania naszego małżeństwa nigdy nie zrobiła nic w tej sprawie. Zresztą, to ja pierwszy złożyłem pozew, bo Kim zdradzała mnie z kilkoma facetami.

Teraz najlepsze: Damon twierdzi, że za czasów małżeństwa Kim przeszła operacje plastyczne, w tym operację powiększania biustu i liposukcję, za które on zapłacił.

- Jest od nich uzależniona - uzasadnia. - Zawsze chciała tak żyć. Chciała się stać tym, kim dziś jest.

Thomas był gotów za to płacić. Do czasu.
- Zobaczyłem żonę z inym mężczyzną. Miała na sobie ubrania, które kupiłem jej tuż po jej liposukcji. Żaden mąż nie chciałby zobaczyć czegoś takiego ".


Co o tym myślicie??

My bad widzę, że już dyskusja się rozpoczeła
Ja jestem w stanie w to uwierzyć...

Bo powiedzmy sobie szczerze ona nie ma żadnego talentu(ujawnionego), jest znana z tego, że jakiś gość nasikał na nią i to skamerował i z tego, że jest ładna i wszędzie się promuje. Ładnych dziewczyn, dużo zgrabniejszych od niej są tysiące, a jakoś nie są znane.
Żeby wypromowac się tak na byle czym trzeba samozaparcia, egoizmu samouwielbienia i Bóg wie czego...
Kasy też
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:41   #4510
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: W stylu Kim Kardashian

jestem w stanie w to uwierzyć, prawda może byc tez po ou stronach po trochu
tak czy inaczej mam juz na kompie caly folder ze zdjeciami kim, inspiruję sie czasem jej mejkapami albo ciuchami bo mam podobna figure (oprocz monstrualnej pupy hehe )
interesuje sie nią tylko i wylacznie od strony wizualnej, co innego nasza rodzima Ania Przybylska, ciekawa jestem jaka jest, ogolnie jej osoba wydaje mi sie ciekawa
surykata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:54   #4511
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Corno0 Pokaż wiadomość
Noowe
mało widac... no, ale jest i te lśniące włooosyyy
takie lśniące włosy to ja uzyskuję tym produktem :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26472.htm

niedawno kupiłam, absolutnie jest rewelacyjny !!
Włosy mega lśniące,ale nie jakoś znowu tandetnie i nachalnie, własnie tak jak tutaj u Kim.
A na dodatek nie obciąża i nie przetłuszcza ich!
Istne cudo, mam włosy jak modelki w magazynach o modzie po tym specyfiku
Patent z opcją suszenia włosów zimnym powietrzem jeszcze bardziej wzmaga połysk
polecam dziewczyny

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-05-06 o 14:56
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 15:00   #4512
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
takie lśniące włosy to ja uzyskuję tym produktem :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26472.htm

niedawno kupiłam, absolutnie jest rewelacyjny !!
Włosy mega lśniące,ale nie jakoś znowu tandetnie i nachalnie, własnie tak jak tutaj u Kim.
A na dodatek nie obciąża i nie przetłuszcza ich!
Istne cudo, mam włosy jak modelki w magazynach o modzie po tym specyfiku
Patent z opcją suszenia włosów zimnym powietrzem jeszcze bardziej wzmaga połysk
polecam dziewczyny
fajny jest tez nablyszczacz Biosilka
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:07   #4513
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
takie lśniące włosy to ja uzyskuję tym produktem :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26472.htm

niedawno kupiłam, absolutnie jest rewelacyjny !!
Włosy mega lśniące,ale nie jakoś znowu tandetnie i nachalnie, własnie tak jak tutaj u Kim.
A na dodatek nie obciąża i nie przetłuszcza ich!
Istne cudo, mam włosy jak modelki w magazynach o modzie po tym specyfiku
Patent z opcją suszenia włosów zimnym powietrzem jeszcze bardziej wzmaga połysk
polecam dziewczyny

Też go mam, pięknie pachnie, ale wydaje mi się,że wysusza włosy - zawiera alkohol.Kiedy używałam go często robiło mi się siano, ale fakt faktem- sprawdza się.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2010-05-06 o 15:12
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:12   #4514
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Corno0 Pokaż wiadomość
Noowe
mało widac... no, ale jest i te lśniące włooosyyy
Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
fajny jest tez nablyszczacz Biosilka
miałam biosilka,ale nie przypadł mi do gustu, bo na moich włosach efekt trzymał się jeden dzień , poza tym nastepnego dnia i tak były do mycia włosy, bo bardzo przetłuszczał

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Też go mam, pięknie pachnie, ale wydaje mi się,że wysusza włosy - zawiera alkohol.Kiedy używałam go często robiło mi się siano, ale fakt faktem- sprawdza się.
Ojj fakt w składzie w pierwszej kolejności ma Alchol denat. , Ciekawe kiedy u mnie sie siano na głowie zrobi, narazie użyłam go 4 razy ...



tych fotek chyba nie było...
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:27   #4515
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Chyba bardziej wierze jej byłemu mężowi niż jej. Bo wszystko to o czym on mówi jest prawdą - Kim nic nie umie, zalezy jej tylko na sławie, najwazniejsze dla niej jest dobro własne. No i operacje plastyczne - nie uważacie że troche naciągane było to że niby maż jej kazał się operowac? No i to że ją bił - uważacie że matka Kim i ojciec prawnik nie zareagowali by na to? Kim to niezła manipulantka, mam wrażenie że sprawa z seks taśmą również trafiła do mediów za jej pośrednictwem. Bo jakby tak się zastanowic to tylko ona ma z tego zysk - stała się popularna, zaczęła robic 'karierę'.

Urody nie można jej odmówic (chociaż teraz coraz bardziej przypomina woskową lalkę) ale ja nie wierzę we wszystko co powie piękna Kimmy, czy też w to co widzę w KUWTK, bo wiem że to wszystko jest robione pod publiczkę.
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:33   #4516
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
miałam biosilka,ale nie przypadł mi do gustu, bo na moich włosach efekt trzymał się jeden dzień , poza tym nastepnego dnia i tak były do mycia włosy, bo bardzo przetłuszczał



Ojj fakt w składzie w pierwszej kolejności ma Alchol denat. , Ciekawe kiedy u mnie sie siano na głowie zrobi, narazie użyłam go 4 razy ...



tych fotek chyba nie było...
gdyby siostra zrobila mocniejszy makijaz oczu byly by baaardzo podobne
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:12   #4517
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: W stylu Kim Kardashian

Ogólnie odnoszę wrażenie po zdjeciach, że Kourtney wygląda najmłodziej, a w sumie jest najstarsza z trzech sióstr.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:19   #4518
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: W stylu Kim Kardashian

też mam takie wrażenie
ale to może kwestia makijażu - ma mniej tapety i nie tak mocno pomalowane oczy
Poza tym Kourt jest bardzo naturalna i świeża

Jak popatzryłam sobie na zdjęcia na początku wątku Kim - to jak ona sie zmieniła !
Styl miała gorszy ,ale z buzi wygladała naturalnie, teraz widzę , że jednak baaardzo zmieniła sie jej twarz i teraz się upewniłam , że to nie tylko kwestia makijażu.
Jak ktoś już tu napisał zaczyna przypominac woskową lalę.

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-05-06 o 17:24
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:00   #4519
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W stylu Kim Kardashian

wow.. ja i moje zbędne uwagi sobie poszłyśmy co by awantur nie było a tu i beze mnie kłotnia na parę stron wyszła

a tak w temacie

Kim i zakochany w niej Justin wraz z mega newsem http://www.lansik.pl/18530/fanki-jus...-jej-smiercia/ no padłam jak to przeczytałam dzisiaj
ale ten chłopaszek przy niej wyglada....

btw - uwielbiam to jak różne efekty można osiągnąć robiac zdjęcia raz ślicznie opalona, raz trupio blada a pewnie fotograf i aparat był ten sam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:02
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 19:07   #4520
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wow.. ja i moje zbędne uwagi sobie poszłyśmy co by awantur nie było a tu i beze mnie kłotnia na parę stron wyszła

a tak w temacie

Kim i zakochany w niej Justin wraz z mega newsem http://www.lansik.pl/18530/fanki-jus...-jej-smiercia/ no padłam jak to przeczytałam dzisiaj
ale ten chłopaszek przy niej wyglada....

btw - uwielbiam to jak różne efekty można osiągnąć robiac zdjęcia raz ślicznie opalona, raz trupio blada a pewnie fotograf i aparat był ten sam
młody ma niezla wyobraznie
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:23   #4521
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: W stylu Kim Kardashian

6 maja Kim i Khloe w CVS (Marina del Rey, CA)
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:40   #4522
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
no jasne. masz dostęp do informacji niejawnych i poufnych ;/
a my zaściankowe, wiejskie baby mozemy sobie tylko poczytac to co pisza w superexpresie albo fakcie.


a w ogole to mogę Cię dotknąc? bo ja nigdy nie byłam zagranicą! i w ogole jak tam jest? niebo jest zawsze różowe?

wiesz co.... widac, że nie masz zielonego pojęcia na temat tego co piszesz. powiem więcej, tak działa showbiznes. że ludzie specjalnie na siebie różne brudy wylewają, żeby inni o nich mówili. i moze byc w tym sama prawda itd. ale odpowiedz sobie na pytanie, tez zawsze mówiłas sama prawde o swoim ex? i nigdy nie chciałaś go specjalnie oczernic? jeśli nie, to gratuluje - jesteś świętą
genialny post!
Mnie nie interesuje czy ona jego bila czy on ja, bo pewnie kazdy teraz próbuje sprzedac swoja wersje, zeby nie wyjsc na te czarna owce w tej całej sytuacji. Operacje na pewno były po mojemu,ale bez sensu,zebym komukolwiek próbowała to wypreswadowac, kazdy ma swoj rozum nic na sile Ale efekt operacji jest boski procz tylka,bo efekt przesadzony. Ale styl,szyk i klasa Kim jest P-RZ-E-P-I-E-K-N-Y!!!! Włosy,usta,oczy mmmmm..... i tyyyle pieknych butów i sukienek ( na co ona sobie moze kurna pozwolic, bo nie maja takiej cholernej pogody, jak u nas)
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:42   #4523
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
6 maja Kim i Khloe w CVS (Marina del Rey, CA)
ach, świetna stylizacja i ogólnie ładnie tu wygląda
ten naszyjnik jest cudowny
mi by się przydał idealnie akurat szukam takich wielkich,ale nic mi nie wpada w oko,albo jak coś juz jest to nie dość , że przeciętne to jeszcze nie wiadomo ile chcą kasy za plastikowe kamyki :/

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-05-06 o 22:45
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 00:01   #4524
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cashmeere, ten naszyjnik jest na la-style.pl
w odpowiedniej cenie, ale jest
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 08:41   #4525
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Cashmeere, ten naszyjnik jest na la-style.pl
w odpowiedniej cenie, ale jest
Wydaje mi się, że ten na stronie jest nieco inny. W każdym razie za taką kasę można kupić coś ładniejszego, w mojej opinii
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 08:59   #4526
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Vampi, zgadzam się

I na allegro jest chyba marynarka Kim za 250 zł M i S więc jak któras jest zainteresowana... chyba to ta?

http://allegro.pl/item1028350971_bia...woman_r_s.html

http://allegro.pl/item1028534816_bia...woman_r_m.html
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:48   #4527
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:53   #4528
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Ii
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:20   #4529
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Hej dziewczyny
Tak się czaję i czaję do tego wątku, jestem fanką Kimmie od dobrych 4 lat, dla mnie jest idealna pod względem włosów, makijażu, ubioru Z przyjemnością oglądam jej zdjęcia, chętnie wzoruję się na niej
Mogłabym dołączyć?




uu AGatkowa Daria tu jest
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:32   #4530
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: W stylu Kim Kardashian

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Tak się czaję i czaję do tego wątku, jestem fanką Kimmie od dobrych 4 lat, dla mnie jest idealna pod względem włosów, makijażu, ubioru Z przyjemnością oglądam jej zdjęcia, chętnie wzoruję się na niej
Mogłabym dołączyć?




uu AGatkowa Daria tu jest
czekałam na Ciebie długooo wreszcie jestes
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.