Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 17:10   #301
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no niestety są ludzie i ludziska.
narazie więc Dali jest u mnie i z jednej strony to się cieszę, że nie muszę się z nim rozstawać i nie narażam go na ludzisków a z drugiej to widzę, że mu smutno, ale staram się jak mogę i poświęcam mu tyle czasu ile to możliwe.

Magdo szynszyle owszem można ponownie połączyć tylko zależne to jest od ich charakteru bo zawsze któryś jest dominatorem no i rzecz w tym czy któryś ustąpi...dlatego też łączenie niezależnie od płci jest czasochłonne bo muszą być zwierzaki na początku w dwóch klatkach żeby się widziały i czuł, później wybiegi, zamienianie klatkami no i jak łączyłam Edusia z Dalim to już po 3 dniach byli razem w 1 klatce, ale nieraz takie łączenie może trwać i 3 m-ce a i tak nie jest powiedziane, że się uda.

nikt nic nie pisze, Hania śpi, TŻ u kolegi, więc poszłam na zakupy na allegro i zakupiłam fajną bluzkę (mam nadzieję, że będzie fajna w rzeczywistości).
jak mnie mąż ochrzani to powiem, że to Wasza wina bo nie miałam z kim rozmawiać

Hania i nieodłączny przyjaciel Lew
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040051.jpg (32,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040050.jpg (35,7 KB, 10 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2009-01-11 o 17:51
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 17:59   #302
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

cześć dziewczyny! od wczoraj jestem taka zabiegana, że nie mam nawet kiedy wejść i popisać... Małemu drugi ząb się wyrzyna i jest troszkę marudny, sam nie wie czego chce... wczoraj jeszcze gości mieliśmy, siedzieli prawie do 2 w nocy
Wrzucę Wam fotki jak Aleks wcina mafefkę... minę ma jakbym nie wiem kazała mu jeść Wasze dzieci też tak we foteliku wyglądają? niby jest do 13 kg

Jagna zdrowia życzę !
Agawiecka córa słodziutka no i ta fryzuraaaa
Dorota no randka musi być
Anuhaaa gratulacje!
Iwa no Hania pięknie główkę podnosi! śliczna dziewczynka!
Kochane do reszty postów się odniosę wieczorkiem, jak już uśpię małego... ciekawe jak to dzisiaj będzie bo wczoraj przez tych gości biedny co usnął to się budził...

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-24 o 20:18
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:09   #303
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

heh Samira no miny niezłe robi ten Twój synek
najlepsze to 2 zdjęcia. Aleks zdaje się mówić: no i co ja mogę jeszcze przeskrobać ?
duży z niego gość, ja na temat fotelika to się nie wypowiem bo mamy jeszcze spory zapas a dokąd wystarczy to nie wiem.
mimo że fotelik do 13 kg to chyba dużemu dziecku nie jest wygodnie jak mu nogi wiszą poza fotelik i przymocuje się fotelik na kanapie w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. gdzie to dziecko ma wtedy nogi trzymac?
ale zakręciłam
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:32   #304
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
mimo że fotelik do 13 kg to chyba dużemu dziecku nie jest wygodnie jak mu nogi wiszą poza fotelik i przymocuje się fotelik na kanapie w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. gdzie to dziecko ma wtedy nogi trzymac?
ale zakręciłam
wiem o co chodzi masz rację, jest niewygodnie, póki co jeszcze tak trochę wyżej go kładę, ale chyba czas na zmienę fotelika....
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:33   #305
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

goga144, Dzinks_Dz, Amaretta, izzi, samira22 dzięki wielkie za komplementy :dzie kuje:
anah szal naprawdę świetny!
Amaretta Twoja Misia śliczna, a na włoski przyjdzie czas
anuhaaa gratuluję zdania kola
Iwa_iw zazdroszczę przespanych nocek a i Hania robi postępy z godzinę na godzinę klask i:
samira22 Twój Aleks rośnie na niezłego łobuziaka i jaki duży się wydaję w foteliku.
A wiecie dziś mój bączek próbował kilka razy siadać Nie wiem czy to nie za wcześnie ma 3,5 mięsiąca...
Właśnie robię tiramisu i pewnie zaraz zmykam...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 18:49   #306
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Izzi to picie za moje zdrowie sie przyda bo dalej chyrlam

Wlasnie wyszli od nas znajomi, wpadli niezapowiedziani, ale fajnie nawet bo ostatnio to tylko w domu siedzimy.

Wogole chodzi za mna cos dobrego i zjadlabym cos ale sama nie wiem co by to mialo byc

Gratulacje Anuhaaa
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:06   #307
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez agawiecka Pokaż wiadomość
Właśnie robię tiramisu i pewnie zaraz zmykam...
czy można zamordować online
i gdzie ja teraz znajde tiramisu???????????
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 19:11   #308
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
nikt nic nie pisze, Hania śpi, TŻ u kolegi, więc poszłam na zakupy na allegro i zakupiłam fajną bluzkę (mam nadzieję, że będzie fajna w rzeczywistości).
jak mnie mąż ochrzani to powiem, że to Wasza wina bo nie miałam z kim rozmawiać

Hania i nieodłączny przyjaciel Lew
Tez dzisiaj szleje na allegro. Juz 7 rzeczy dla Misiulki wylicytowałam. Jeszcze sie czaje na 2.

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! od wczoraj jestem taka zabiegana, że nie mam nawet kiedy wejść i popisać... Małemu drugi ząb się wyrzyna i jest troszkę marudny, sam nie wie czego chce... wczoraj jeszcze gości mieliśmy, siedzieli prawie do 2 w nocy
Wrzucę Wam fotki jak Aleks wcina mafefkę... minę ma jakbym nie wiem kazała mu jeść Wasze dzieci też tak we foteliku wyglądają? niby jest do 13 kg .
Tez mam fotelik do 13 kg a Misia ma teraz 5500 i mam wrazenie ze jeszcze z 2-3 mies i na pewno trzeba bedzie kupic cos wiekszego.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:34   #309
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Samira - Aleks wygląda bombowo!!! A minę to ma taką jakby cytrynę z piołunem musiał jeść



Mój pączek dzisiaj był wyprowadzony na spacer w spacerówce bo mi się w gondoli nie mieści już. Małżon mnie ochrzaniał że za zimno ale ja myślę że wcale nie. Młoda była ubrana w pajacyk + bluzka +bluza z kapturem +kombinezon + śpiwór więc na bank nie zmarzła... tylko kurna jak się tak dzieciaka naubiera to on się musi czuć kompletnie unieruchomiony... no ale cóż zrobić.

Piotrek zrobił jej dziś zdjęcie jak się obudziła po drzemce popołudniowej ... normalnie jak na nią patrzę to taki mini Pudzian mi rośnie
jak tak dalej pójdzie to będę miała towarzystwo do odchudzania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Polisia.jpg (18,3 KB, 31 załadowań)
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:36   #310
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha, gratulacje

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
my mamy dzisiaj księdzia po kolendzie
W niedzielę? Ale wymyślili. U nas w niedziele w ogóle nie chodza . My mieliśmy w czwartek. Bardzo szybka wizyta była

Iwonko, oby dolegliwości brzuszkowe Hani się skończyły i kupka się zjawiła
Widzę, ze ostro ćwiczysz córcię z leżeniem na brzuszku

samira, Aleks chyba nie do końca polubił marchewkę Na ostatnim zdjęciu wyraźni olewa sprawę

Co do fotelików do 13 kilo, to Maciej coraz mniej się mieści. Na wiosnę chyba przesiądzie się do fotelika Gabrysi a jej kupimy jeszcze większy.

Gabrysia od rana nie miała gorączki. OK. 15 pojawił się stan podgorączkowy a wieczorem padła jak mucha i zasnęła przed 19. Bidulę mączy katar. Przeziębienie rozkręciło się na dobre. Jutro będe mieć super dzień: przeziębiona, marudząca trzylatka i niemowlak uwielbiający często korzystać z cyca

edit: izzi, Pola jest słodka. Co ty matka wypisujesz jaki Pudzian.

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2009-01-11 o 19:39
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:43   #311
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
mimo że fotelik do 13 kg to chyba dużemu dziecku nie jest wygodnie jak mu nogi wiszą poza fotelik i przymocuje się fotelik na kanapie w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. gdzie to dziecko ma wtedy nogi trzymac?
ale zakręciłam
my na szczęście jeszcze nie mamy tego problemu-póki co mała ładnie wkomponowuje się w fotelik

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! od wczoraj jestem taka zabiegana, że nie mam nawet kiedy wejść i popisać... Małemu drugi ząb się wyrzyna i jest troszkę marudny, sam nie wie czego chce... wczoraj jeszcze gości mieliśmy, siedzieli prawie do 2 w nocy
Wrzucę Wam fotki jak Aleks wcina mafefkę... minę ma jakbym nie wiem kazała mu jeść Wasze dzieci też tak we foteliku wyglądają? niby jest do 13 kg
Dorota no randka musi być
co do randki trzymam za słowo-w końcu szkraby z jednego miasta są
a z Aleksa niezła partia się wydaje nie dość, ze przystojniak to jeszcze jak ładnie mafefkę wcina-ale Natalka nie jest gorsza-dziś dostała ją pierwszy raz i ze smaku aż uszy jej się trzęsły
co do żabków-narazie brak-choć symptomy ma wszystkie możliwe...

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
za kciuki dziękujemy przydadzą się bo w pampersie pustką wieje...i jakoś tak pachnąco
no u nas ostatnio kupka co 3 dni-bidulka tego 3 dnia strasznie się męczy-bardzo mi jej żal,ale wiecie co?dziś jest ten 3 dzień więc w nocy powinna wystrzelić z armaty( bo dosłownie tak to się odbywa)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
zaliczone koło na 3, ale i tak cieszy bo pół grupy ma poprawkę.
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
my mamy dzisiaj księdzia po kolendzie
i jak tam po kolendzie???

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
ja na razie kupuje słoiczki z hipa akurat - marchew z ziemniakami bo uwielbia.
Ja bym troszeczke dała czegos innego jak skonczyła 4 mies ale moze bardzo ostroznie po łyzeczce dwóch ....
my mamy zapasy mafefki i ziemniaka Gerbera-póki co nie wybrzydza

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Dziekujemy wszystkim za miłe słowa.
Dorotka specjalnie dla Ciebie :
Misia w tym tyg zaczeła łapać zabawki. I coraz wyzej główke podnosi. Bardzo ciesza mnie jej postepy.
dziekuję i dołączam się do zbiorowych pochwał Misi!prześlicznotka z niej

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
mamulki przepraszam, że się nie odniosę, ale dziobię dalej chciałam się tylko pochwalić, że zaliczyłam dzisiejsze kolokwium na 4! oooł jeeee!!!

się żegnam
gratki do kwadratu

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
tatau
udaje się tak tylko na chwilkę, ale dajemy radę
wow,szybko wam idzie nauka trzymania główki-jak tak dalej pójdzie to Hania za m-c będzie już z nocnika korzystać

tak w ogóle wybaczcie,że odzywam się dopiero wieczorkiem ale cały dzień byliśmy dziś poza domem! i powiem wam cos jeszcze-karpatka miała takie wzięcie, że po powrocie zrobiłam KOLEJNĄ!!!!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 19:47   #312
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Samira - Aleks wygląda bombowo!!! A minę to ma taką jakby cytrynę z piołunem musiał jeść



Mój pączek dzisiaj był wyprowadzony na spacer w spacerówce bo mi się w gondoli nie mieści już. Małżon mnie ochrzaniał że za zimno ale ja myślę że wcale nie. Młoda była ubrana w pajacyk + bluzka +bluza z kapturem +kombinezon + śpiwór więc na bank nie zmarzła... tylko kurna jak się tak dzieciaka naubiera to on się musi czuć kompletnie unieruchomiony... no ale cóż zrobić.

Piotrek zrobił jej dziś zdjęcie jak się obudziła po drzemce popołudniowej ... normalnie jak na nią patrzę to taki mini Pudzian mi rośnie
jak tak dalej pójdzie to będę miała towarzystwo do odchudzania
przecież ona jest tak słodka,że aż mnie korci by ekran laptopa wycałować i porządnie wytarmosić jak na nią patrzę!!!!!
a co do diety-zobaczysz-zacznie chodzić-wszystko zgubi!

Anah-to super że Gabrysia już nie gorączkuje!buźka dla dzielnej dziewczynki oby reszta też już sobie poszła
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...

Edytowane przez Dorotka@
Czas edycji: 2009-01-11 o 19:48
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 19:48   #313
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no mamulki OTO JESTEM cała tylko dla was tzn do następnego weekendu, bo jeszcze jeden zjazd mnie czeka i później jeszcze egzamin pod koniec stycznia.

Iwona Haniulka robi niesamowite postępy i weź ty nie narzekaj, że ci mała za często jada, bo się z Tobą na dziecko zamienie i zobaczysz a tak szczerze to ja tam nie narzekam, mogłoby być gorzej, już się przyzwyczaiłam chyba. A ci ludzie od zwierzaka to porażka

Samira Aleks fantastyczny! W tym foteliku to on faktycznie ledwo co się mieści, a przy jedzonku robił cudowne minki

A mnie dziś nikt z puszką WOŚP nie zaczepił, ale za to smsy żeśmy powysyłali

Piotrek mi dziś przy usypianiu przez 20min ze smokiem w buzi opowiadał co robił przez cały dzień, oj działo się dziś działo

ale miałam znów przeboje z teściową przyszła, mały siedział w leżaczku, a ta przy nim kucała. Na święta zamówiliśmy rodzicom kalendarze ze zdjeciami małego w którym można było pozaznaczać swoje daty, i zaczęła coś gadać, że dzień dziadka zaznaczony, a dzień babci nie. Ale w dzień babci są akurat imieniny teścia, więc tak wpisaliśmy. A oni z teściem to jak pies z kotem. No i jak się skarżyła, to ja wypaliłam, że musielismy wybrać ważniejsze święto. No i wyszła w sumie śmieszna sytuacja, tylko ona za głośno ryknęła i Piotrek się przestraszył i zaczął płakać. Póżniej się uspokoił, to go porwała na ręce, a ten znów w płacz. No coś mu dziś nie pasowała babcia jaka szkoda

No jutro moja pierwsza samodzielna jazda z Piotrkiem! Poducha już wyłączona, tylko samochód mi tż daleko postawił, bo mu się wciskać nie chciało pod samym domem I jeszcze go prosiłam żeby mi wcześniej karty parkingowe kupił i też tego nie zrobił, bo coś tam, więc będę musiała pokombinowac jutro.

Izzi ty to jesteś! Najpierw porównujesz Polę do Kalisza, teraz do Pudziana Ja to bym prędzej powiedziała Anna Dymna nie no żartuję, Pola wygląda przesłodko na tym zdjęciu

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2009-01-11 o 19:56
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 20:11   #314
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
Anah-to super że Gabrysia już nie gorączkuje!buźka dla dzielnej dziewczynki oby reszta też już sobie poszła
Dziękujemy
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 20:34   #315
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anah dużo zdrówka dla Gabi!

Lecę mamuśki, bo widzę że niby na pasku siedzą, a się nie odzywają a ja lekko zmęczona po szalonym weekendzie.

Do jutra! Miłej i jak najbardziej przespanej nocki!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 20:46   #316
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no wreszcie było co poczytać

młoda śpi to teraz posta strzelę, że ho ho

Iza Pola jest śliczniutka a te pućki to do niej pasują jak ulał gdyby nie one to nie byłaby nasza wizażowa Pola!!

Aniu Maciejowa oby przeziębienie jutro Gabrysię opuściło a Maciej domagał się piersi powiedzmy co 2,5 - 3 godzin

Aniu Piotrkowa trzymam kciuki za jutrzejszą jazdę - byle nie za ostro reakcja syna na teściową - bezcenna

po kolendzie ok, szybka piłka, ale bardzo się zdziwiłam bo przyszedł ksiądz, który był u nas 2 lata temu jak jeszcze mieszkaliśmy z TŻ osobno i załatwialiśmy licencję na ślub, żebyśmy mogli go wziąść w innej parafii i właśnie z tym księdzem się dogadywaliśmy. zawsze były większe odstępy między odwiedzinami tego samego księdza.
ten, który dziś był stwierdził, że proboszczowi komputer się zawiesił, że dał mu tą samą trasę co 2 lata temu.

co do jedzenia Hani nie no nie narzekam za bardzo, ja poprostu zawszę chcę coś więcej niż mam a wiem, że tak naprawdę nie mam powodów do narzekań tylko marzy mi się jakieś wyjście z nią na dłużej niż 1,5 godz., ale myślę, że czas między karmieniami może wydłuży się jak zaczniemy wprowadzać kleiki, kaszki, słoczki itp.

dziękujemy za pochwały poczynań Hani. dzisiaj już dłużej trzymała główkę i z dnia na dzień jest naprawdę dużo lepiej. dzisiaj nawet leżąc na brzuchu puściła do mnie smile'a

mam pytanie do mam, które używają do prania płatków mydlanych (wiem, że z pewnością Gosiaizbyszek, ale nie wiem czy któraś jeszcze).
tak sobie myślę, że może to uczulenie, które ma Hania to jednak nie jest AZS a uczulenie na proszek.dzisiaj podczas kąpania córci zauważyłam, że tych krostek jest trochę więcej mimo natłuszczania.
czy takie płatki mydlane bez problemu rozpuszczą się w pralce i ładnie się później z ubrań wypłukają? czy popłatkach mydlanych używać płynu do płukania ubrań? jaki jest zapach po takich płatkach? bo one same to tak średnio pachną z tego co pamiętam...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 21:10   #317
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Anah dużo zdrówka dla Gabi!
Dziękuje Aniu

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aniu Maciejowa oby przeziębienie jutro Gabrysię opuściło a Maciej domagał się piersi powiedzmy co 2,5 - 3 godzin

po kolendzie ok, szybka piłka, ale bardzo się zdziwiłam bo przyszedł ksiądz, który był u nas 2 lata temu jak jeszcze mieszkaliśmy z TŻ osobno i załatwialiśmy licencję na ślub, żebyśmy mogli go wziąść w innej parafii i właśnie z tym księdzem się dogadywaliśmy. zawsze były większe odstępy między odwiedzinami tego samego księdza.
ten, który dziś był stwierdził, że proboszczowi komputer się zawiesił, że dał mu tą samą trasę co 2 lata temu.
Dziękujemy Iwonko

Teraz to nawet księża i kościół sa skomputeryzowani Dobre.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 21:24   #318
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Samira - Aleks wygląda bombowo!!! A minę to ma taką jakby cytrynę z piołunem musiał jeść



Mój pączek dzisiaj był wyprowadzony na spacer w spacerówce bo mi się w gondoli nie mieści już. Małżon mnie ochrzaniał że za zimno ale ja myślę że wcale nie. Młoda była ubrana w pajacyk + bluzka +bluza z kapturem +kombinezon + śpiwór więc na bank nie zmarzła... tylko kurna jak się tak dzieciaka naubiera to on się musi czuć kompletnie unieruchomiony... no ale cóż zrobić.

Piotrek zrobił jej dziś zdjęcie jak się obudziła po drzemce popołudniowej ... normalnie jak na nią patrzę to taki mini Pudzian mi rośnie
jak tak dalej pójdzie to będę miała towarzystwo do odchudzania
się uśmiałam! Ta Twoja córeczka to jest taka kochana taki pączuś słodziuni! ma te pultachy w sam raz do wycałowania!!! Ja Aleksa też wożę, w spacerówce, podniosłam mu do pozycji półleżącej także wszystko widzi teraz, oczy ma jak 5 zł i rozgląda się dookoła! Przynajmniej mu się nie nudzi i nie marudzi na spacerze...

Anah zdrowia dla dzieciaczków życzę, niech szybko się wykurują!
Anuhaaa jutro zdaj relacje jak po podróży Mnie w czwartek też czeka podróż do przychodni na szczepienie, ale nie autem bo mąż w pracy będzie, tylko podmiejskim!! Mam stresa bo pierwszy raz będę z małym jechała, a to wiadomo jak jest w tych autobusach, smród spalin, tłok itd... no ale nie mam wyjścia bo na pieszo to za daleko...
Iwa ja co prawda nie mam pojęcia o płatkach ale mój mały też miał uczulenie jak prałam jego ubranka w jelpie a nasze np. w persilu, a jak zaczęłam prać i nasze i jego w jelpie to uczulenie zeszło, wiesz jak go przytulałam to jednak miał styczność z moimi ubraniami, a jak zaczęłam wszystko prać w jednym to już go nie wysypuje... no a Hania jest bardzo ambitna i pięknie wysoko podnosi łepetynkę, możesz być dumna
Dorota rodziłaś we Włocławku w szpitalu? Zadowolona byłaś? Pamiętasz jak się Twoja położna nazywała? Aleks gratuluje Natalce zjedzenia mafefki, kazał przekazać że jak się zrobi cieplej to z chęcią by się spotkał z Natalką, tylko mówi że teraz to go mama tak opatula szalikiem, czapką, kapturkiem i się boi, że Natalka nie ujrzy jego atutów

Jestem na etapie szukania sukni ślubnej, jakbyście gdzieś jakąś ładną widziały to dajcie znać, bo ja po internecie buszuje i jakoś się zdecydować nie mogę
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 21:30   #319
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

oooo Samiro to Tobie się ślub szykuje, że sukni poszukujesz?
co do proszku to zgodziłabym się jakby uczulenie Hania miała tylko na policzkach bo praktycznie oprócz rączek to tylko buźką dotyka moich ubrań a krostki ma na nadgarstach, kolanach, udach i ramionach
używamy Dzidziusia, może po tych płatkach byłoby lepiej....

dziękuję za pochwałę Hani. jestem z niej dumna jak paw
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 22:46   #320
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
oooo Samiro to Tobie się ślub szykuje, że sukni poszukujesz?
co do proszku to zgodziłabym się jakby uczulenie Hania miała tylko na policzkach bo praktycznie oprócz rączek to tylko buźką dotyka moich ubrań a krostki ma na nadgarstach, kolanach, udach i ramionach
używamy Dzidziusia, może po tych płatkach byłoby lepiej....

dziękuję za pochwałę Hani. jestem z niej dumna jak paw
No to rzeczywiście spróbuj tych płatków, może pomogą... A ja mam ślub kościelny 18 kwietnia bo cywilny już mieliśmy jak byłam w ciąży, a że szkoda mi trochę było, że ani nie pohulam do białęgo rana, ani kielonka nie wypiję to stwierdziliśmy że wesele sobie zrobimy właśnie w kwietniu. Aczkolwiek wypić i tak sobię nie wypiję, bo pewnie będę karmić piersią nadal (mały będzie miał 7 miesięcy) ale ja należe do tych osób dla których alkohol może nie istnieć i też się dobrze bawią Dobra idę spać, bo ostatnio późno się kłądę a potem nieprzytomna chodzę Dobrej i przespanej nocki wszystkim życzę!
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 06:12   #321
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ale bym powtórzyła nasz ślub i weselicho ciekawe tylko czy TŻ byłby tego samego zdania chcoiaż teraz jak jest Hania to pewnie tak....

co do tych płatków to czytałam wczoraj jeszcze, że mogą ubranka po nich szarzeć i są sztywne, więc narazie zrezygnuję z płynu do płukania i włączę jeszcze jedno płukanie więcej.jka nie będzie poprawy no to płatki...

a kupy jak nie było tak nie ma, rano Hania postękała i na tym się skończyło

wiedziałam, że miałam jeszcze o coś zapytać i już mi się przypomniało
czy Wasze dzieci śpią na poduszkach czy jeszcze nie? ja Hanię czasem kładę, ale bardzo rzadko a i najczęściej jest to poduszka taka sztywna pod skosem a tak w wózku i w łóżeczku śpi na płaskim i zastanawiam się właśnie kiedy by jej poduszkę dać taką normalną...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2009-01-12 o 06:18
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 06:46   #322
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Można powiedzieć,że mój Korni śpi na poduszce już od miesiąca, bo nie mogę go wygonić od siebie z łóżka.

Zastanawiałam się dlaczego nie można dzieci kłaść na poduszce?

Jemu na niej najwygodniej.
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 07:09   #323
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

heloł!!!
No moja ma tez poduszke w łóżku tylko ona taka płaska jak decha
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 07:24   #324
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Czesc!!!
Tak rzadko się pojawiam bo zwykle mam jakies 5-10min a w tak krotkim czasie nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postow. Głupio mi ja kogos pomijam, ale czasem mnie zdaze dojsc do jakiejsc wypowiedzi czy zdjęcia. Teraz mam Antek spi wiec zamiast spac razem z nim sprobuje przerobic jak najwięcejJ

Amaretta jaka kruszynke urodziłaś! Nie wyobrażam sobie teraz opieki nad takim dzieciatkiem - bałabym się, ze cos polamie J ooo a teraz widze kolejna porcje zdjęć. Rzeczywiście zrobila ogromne postepy, mama może być dumna!
Iwa, Twoja Hanie wychwaliłam już na nkJ chyba jedna z ladniejszych dziewczynek tutaj
Agawiecka, Twoja cora tez mi się strasznie podoba. Szczególnie ostatnie zdjecie które wstawiłaśJ
Samira o Twoim synku już jakis czas temu pisałam. Mam słabość do dlugich włosków… J
Izzi ja nic z Pudziana w Poli nie widze. dziecko jak dziecko, przynajmniej widac, ze nic jej w zyciu nie brakuje J
Liatris fajne zdjecie corci z tataJ bardzo podoba mi się stroj z chrztu – bardzo elegancko wyglądała.

Mam nadzieje, ze zadnych zdjęć nie przeoczyłam i mogę zabrac się za chciaz czesciowe przeczytanie tego co napisałyście

Iwa, mój Antek spi na plaskim, ale słyszałam, ze ta skosna poduszka jest bardzo polecana i zastanawiałam się nad jej kupnem

Czy ktoras z Was uzywa już normalnego proszku do prania?
I jak jestem przy praniu to zauważyłam, ze niestety plamy po naszej zupce jarzynowej się nie spieraja. Antek brudzi się za każdym razem, nawet jak zakladam mu specjalny plaszczyk do jedzenia. Mam duze straty ubraniowe

Anah mi się szal tez bardzo podoba i cena rzeczywiście zachecjaca. maz sie nie zna;p


U nas wszystko ok. jeśli chodzi o jedzenie sloiczkowe jemy na zmiane zupke jarzynowa/ zupke marchewkowa z jarzynkami a na deserek jabłuszka albo jabłuszka z jagodami – pycha!
Niestety nie udaje nam się karmic 4x180ml. Tych karmien jest zwykle około 5 (mniejszych niż 180ml) + zupa. No trudno, dziecko to nie robot i nie zmusze go żeby jadl inaczej.
Druga sprawa to Antek zaczal się budzic po kilka razy w nocy na smoka. Jak dam to spi dalej. Kiedys to się albo nie zdążało albo max 1 raz wiec nie wiem skad ten niespokojny sen

Antoś wyglada teraz tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (33,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (33,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (30,4 KB, 29 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 08:08   #325
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anuhaaa gratuluję zdanych egzaminów. Teściowa jak zwykle miała wyczucie ....

samira Aleks przystojniacha. Mój synek podobnie wygląda w foteliku . Jak już wybierzesz suknie, albo będziesz miała jakieś typy to się pochwal

izzi jaki Pudzian? Pola jest słodziak, pucki cudne do całowania

Iwa Hanulka robi postępy z dnia na dzień - szybko jej to idzie

jaroszaniu ja już od jakiś 6 tygodni piorę ciuszki Macieja w "dorosłym" proszku - plamy po marchewce mimo wszystko zostają . Z Antosia śliczny, duży chłopiec. Drugie zdjęcie bardzo mi się podoba - ładnie mu w tych żywych kolorkach.

Mój synek też już ledwo się mieści w gondoli - leży jak - to już kiedyś któraś z Was określiła- sardynka w puszce . O foteliku nie wspomnę, szukam już większego.
Poduszkę skośną "zdrowy sen" ma od urodzenia i na niej śpi. Jak w nocy ląduje u nas śpi prawie na płaskim. Co do nocy to mój synek pięknie dziś spał - jak na niego. Pierwsze karmienie o 1 w nocy, drugie o 4 , potem to już wolna amerykanka .
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 08:09   #326
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aniu, Antoś duży chłopak się zrobił z jak na początku pisałam, że podobny do Ciebie tak teraz wydaje mi się, że coraz bardziej do Kamila się upodabnia, ale może się mylę.

Sawyer no podobno po pierwsze poduszka może źle wpływać na kręgosłup i słyszałam, że zalecana jest dopiero od 6 m-ca a po drugie to przy poduszce występuje większe prawdopodobieństwo śmierci łóżeczkowej przy dzieciach zagrożonych takimi przypadkami.

tą skośną poduszkę to kupiłam głównie ze względu na przyszłe karmienie małej jak jeszcze siedzieć nie będzie umiała. długo na niej i tak nie leży bo się z niej zsuwa ale wygoda jest np. jak jej syropek podaję albo wodę koperkową.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 08:13   #327
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

goga dziekuje ja wlasnie czesc zaczelam prac w 'doroslym' i poki co nie widze roznicy. myslalam, ze to za wczesnie, ale widocznie nie.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
jak na początku pisałam, że podobny do Ciebie tak teraz wydaje mi się, że coraz bardziej do Kamila się upodabnia, ale może się mylę.
niestety tez widze podobienstwo
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 08:37   #328
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

cześć mamulki!

Piotrek gada z zabawkami, więc nie będę mu przeszkadzać

Jaroszaniu Antoś to już duży i przystojny chłopaczyna!

Piotrek też śpi na skosnej poduszce już bardzo długo, kupiłam mu ją jak miał fazę chlustania mlekiem co chwila i bałam się, że mi się młody udławi. Teraz może bym mogła już ją zabrać, bo jak śpi to nie ulewa, ale jakoś tak bezpieczniej się czuje. Ale jak go biorę do siebie to już śpi na płaskim.

Też mi Piotrka trochę wysypało na klacie, podejrzewam płyn do prania Dzidziuś. Wcześniej prałam w proszku Dzidziuś i był luzik i zachciało mi się płyn przetestować Najgorsze, że nie wiem dokładnie które rzeczy w nim wyprałam i dziś jeszcze raz wrzucę wszystko i wypiorę po staremu. Na wszelki wypadek odstwiłam też płyn do kąpania, ale go używał już dwa tyg, więc chyba jakby co to by wyszło wcześniej. Sama nie wiem Ewentualnie winowajcą mogą być powidła wiśniowe. Więcej grzechów nie pamiętam

Samira, chwal się tu szybko co Ci wpadło w oko z sukien ślubnych!

Dobra ja się lecę ogarnąć i jedziemy do endokrynologa!

I jeszcze młody zaczął marudzić.... O rany! Muszę mu jakąś muzę zapuścić, może się uspokoi!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 08:55   #329
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Piotrek też śpi na skosnej poduszce już bardzo długo, kupiłam mu ją jak miał fazę chlustania mlekiem co chwila i bałam się, że mi się młody udławi. Teraz może bym mogła już ją zabrać, bo jak śpi to nie ulewa, ale jakoś tak bezpieczniej się czuje. Ale jak go biorę do siebie to już śpi na płaskim.
Natalka śpi tylko na materacu, ale poduszeczkę(taką płaską) ma pod nim więc całkiem płasko nie jest.Moja mała uwielbia tulić się do tetry więc zamiast podusi ma pieluszkę...

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
niestety tez widze podobienstwo
Aniu z Kamilem dalej pod górkę???
nie chcę Cię w takim razie dołować, ale tez ostatnio sobie pomyślałam,że Antoś coraz bardziej do tatusia robi się podobny. Ale nie martw się- Antoś jest szalenie przystojny!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ale bym powtórzyła nasz ślub i weselicho...
no ja za każdym razem jak oglądam dvd z naszego ślubu to straszliwie chciałabym przeżyć to jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze jeden

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Dorota rodziłaś we Włocławku w szpitalu? Zadowolona byłaś? Pamiętasz jak się Twoja położna nazywała? Aleks gratuluje Natalce zjedzenia mafefki, kazał przekazać że jak się zrobi cieplej to z chęcią by się spotkał z Natalką, tylko mówi że teraz to go mama tak opatula szalikiem, czapką, kapturkiem i się boi, że Natalka nie ujrzy jego atutów

Jestem na etapie szukania sukni ślubnej, jakbyście gdzieś jakąś ładną widziały to dajcie znać, bo ja po internecie buszuje i jakoś się zdecydować nie mogę
rodziłam we Włocławku, a mój poród odbierała M.Gontarek-wspaniała kobieta! szkoda,że nie mogłam jej podziękować jakoś bardziej konkretnie za opiekę, bo zaraz następnego dnia poszła na urlop gdyby nie ona pewnie wyszłabym z siebie
p.s. zazdroszczę wybierania sukni-jak będziesz miała jakiś typ-daj znać-pomożemy wybrać

dziewczyny,wczoraj z tż postanowiliśmy że kupimy kamerkę. Doszliśmy do wniosku, ze już tak wiele wspaniałych momentów z życia Natalki nam umknęło,a chcemy uwiecznić jej obecny wiek na zawsze! co dzień zaskakuje nas nowymi rzeczami- za 10 lat ze łzami w oczach będziemy to oglądać
polecam kamerkę wszystkim wam, które chcą pozostac przy jednym dzidziusiu-choc ja chcę dwójkę

Iwa-łączę się z tobą w bólu-u nas kupki brak już 4 dzień
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...

Edytowane przez Dorotka@
Czas edycji: 2009-01-12 o 10:04
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 09:03   #330
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotka pomysl z kamera super! tez o tym ostatnio pomyslalam. do tej pory korzystalam tylko z takiej prowizorycznej w aparacie. zdjecia zdjeciami, ale film bedzie fajna pamiatka

goga, Dorotka dziekuje
z Kamilem jest jak bylo. teraz powoli zaczynam myslec zeby jakos sadownie to zalatwic. nie chce sytuacji, ze przyjdzie, powie, ze chce go wziac na pare godzin bo tez ma do niego prawo. tylko ciezko podjac taki naprawde ostateczny krok... to chyba dosyc zrozumiale
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.