Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 13:20   #4591
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
A Wiktorynko specjalnie dla Ciebie.....knedle zeżarte!!!!!!!!...


idę obmyslac czym Wam tu smaka narobic ...


A powaznie... kolo 8 zjadłam jajecznicę, normalnie taki posiłek trzyma mnie spokojnie do obiadu, czyli mniej wiecej do 16-17 ... a tu godzine temu czuję ze mi słabo, poty mi na czoło wychodzą, w łebku sie kreci ... łapki zaczynają trzasc ... początkowo niewiedziałam cosie dzieje, myslałam ze to od upału... poszłam wziac prysznic... nadal nic ... poszłam do kuchni po wodę ... otwieram lodówke i dopoero wtedy zassało mnie w żołądku ... kurcze, nie mogło to wczesniej dac znac ze jesc sie chce??? ... ... w takich przypadkach normalnie burczy mi w brzuchu ... a trzęsienie łapek to juz skrajnośc ... heh ... no ale sytuacja opanowana...

Sawyer - fajny brzuch
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:34   #4592
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzieki Dziewczyny! Magflieg po tym co napisalas juz mi nie wypada narzekac, ze jeszcze nie urodzilam widze, ze robie sie strasznie meczaca i dzialam wszystkim lacznie ze soba na nerwy. powinnam sie zamknac w izolatce do porodu widze, ze wkurzam ludzi a ludzie wkurzaja mnie i to strasznieee. mam teraz bardzo bojowy nastroj.

ja mialam knedle ze sliwkami jakis tydzien temu. mniaaaaaaaaam!

Sawyer ladny, okragly brzuszek
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:40   #4593
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny! Magflieg po tym co napisalas juz mi nie wypada narzekac, ze jeszcze nie urodzilam widze, ze robie sie strasznie meczaca i dzialam wszystkim lacznie ze soba na nerwy. powinnam sie zamknac w izolatce do porodu widze, ze wkurzam ludzi a ludzie wkurzaja mnie i to strasznieee. mam teraz bardzo bojowy nastroj.

ja mialam knedle ze sliwkami jakis tydzien temu. mniaaaaaaaaam!

Sawyer ladny, okragly brzuszek
mnie tam nie wkurzasz bojowy nastrój hmm przyda Ci się na porodówce



Wiktorynko czekam gotowa oprzeć się Twoim pokusom
ALe jak Ty wytrzymujesz bez jedzenia tak długo????????? Tzn wiem zę teraz nie wytrzymałas ale wogóle <szok> Ja jak zjem o 7.00 to do obiadu o 14.00 musze wychłeptac jakiś jogurt albo cos....
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:41   #4594
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sawyer - baaaaaaardzo ładny brzucholek!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:46   #4595
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sawyer no no no całkiem pokaźny ten twój brzusio bardzo ładnie wyglądasz!

Dziękuję za gratulacje!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:52   #4596
Taurus_ek
Raczkowanie
 
Avatar Taurus_ek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 183
GG do Taurus_ek
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie mamuśki !


agnes23, gratuluję magistra !!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
[...]
Jagna tak sie pytam, bo moj gin twierdzi ze donoszona jest od 38 tygodnia wiec jak to w koncu dziewczyny od 36 czy 38 ?
Mój gin też tak mówi że donoszona to 38 tydzień, dlatego mam leżeć przynajmniej do 14 sierpnia.

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
[...]
A słuchajcie czy wasze dziciaki też mają tak często czkawkę??? Moja to normalnie kilka razy dziennie i nawet w nocy czasem
Ehhh ta czkawka to mi spać nie daje a od tygodnia budzi mnie bąbel o 4 nad ranem i "skacze" nawet z pół godzinki. He he i chyba mu się to nie podoba bo potem wariuje i wścieka się - kopie zawzięcie ... a ja mam noc z głowy...

Dobrze, że chociaż w dzień mogę wyspać się boję się tylko że wejdzie mi to w nałóg te "nic nie robienie".

Dziś mój 35tydz. i 3 dzień -a to już 17 dzień w łóżku wytrzymałam tyle to i wytrzymam jeszcze trochę ... chyba

Muszę nadrobić zaległości w czytaniu wątku (oj skrobiecie, skrobiecie ) - jeszcze 5 stron... i jednocześnie licze liście tak, tak liczę liście wiśni .
Musze zrobić sok z liści wiśni ... mniaaam
__________________
Jesteśmy małżeństwem
Nasze małe szczęście
LAURA jest z nami od 02.09.2008 r



Taurus_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:55   #4597
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

anuhaaa gratuluje, ale nie tego, ze sie dostalas (tego bylam pewna) ale determinacji. ja nie wiem, czy chcialobymi sie myslec o studiach po urodzeniu babla, ae do pracy mam zamiar jak najbardziej isc... kiedys, jak juz dziecko troche odchowam

Sawyer fajny masz brzuchol ciesze sie jak go ogladam, bo moj tez pokazny (mala ma palac z 4 sypialniami). Ciezko tylko coraz bardziej czlowiekowi z dnia na dzien ciezej.

jaroszaniu kochana moj tz ostatnio stywierdzil, ze chyba moje wybuchy humoru zaleza od fazy ksiezyca, a dzisiaj zacmienie slonca, wiec moze po prostu zaniedlugo wszystko wroci do normy a jak nie, to sobie jakis talerzyk potrzaskaj. ja kiedys wpadlam w zlosc, potrzaskalam, tz posprzatal i wszystko wrocilo do normy, polecam
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 14:09   #4598
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
anuhaaa gratuluje, ale nie tego, ze sie dostalas (tego bylam pewna) ale determinacji. ja nie wiem, czy chcialobymi sie myslec o studiach po urodzeniu babla, ae do pracy mam zamiar jak najbardziej isc... kiedys, jak juz dziecko troche odchowam
wiesz Sabina, dużego wyboru nie mam, bo mam dopiero licencjat i trzeba zrobić tego magistra... a że idę na zaoczne, to myślę, że obędzie się bez większego problemu, w końcu Piotrek ma dwie babcie i tak posiedzę w domu ten pierwszy rok, a póżniej od września Piotrek pójdzie do żłoba.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:14   #4599
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
wiesz Sabina, dużego wyboru nie mam, bo mam dopiero licencjat i trzeba zrobić tego magistra... a że idę na zaoczne, to myślę, że obędzie się bez większego problemu, w końcu Piotrek ma dwie babcie i tak posiedzę w domu ten pierwszy rok, a póżniej od września Piotrek pójdzie do żłoba.
ja zrobilam inzyniera i mialam mozliwosc "dorobienia" w 1,5 roku mgr i zrezygnowalam. podziwiam cie bardzo, bo ja postanowilam pojsc na studia jak juz znajde prace, zeby sie doszkolic... zobaczymy, a Ty podjelas taka decyzje wiedzac, ze dzidzius zostanie z babciami, a pozniej w zlobku
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:14   #4600
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
jaroszaniu kochana moj tz ostatnio stywierdzil, ze chyba moje wybuchy humoru zaleza od fazy ksiezyca, a dzisiaj zacmienie slonca, wiec moze po prostu zaniedlugo wszystko wroci do normy a jak nie, to sobie jakis talerzyk potrzaskaj. ja kiedys wpadlam w zlosc, potrzaskalam, tz posprzatal i wszystko wrocilo do normy, polecam
dobry pomysl zwlaszcza, ze kupilam Kamilowi nowa zastawe wiec tej straszej nie bedzie zal

Taurusku dobrze wiedziec, ze wszystku u Ciebie ok
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:24   #4601
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sabina jeszcze znajdziesz czas na magistra, ja mam szansę teraz więc spróbuję. Za moje studia płacą rodzice, więc chcę je skończyc póki mam taką okazję, sama nie byłabym w stanie teraz opłacić studiów zaocznych, a jeżeli poszłabym na dzienne to nie miałby kto zostać z Piotrkiem.

ja też mam kilka talerzy, takich "każdy z innej parafii" może je wykorzystam przy następnym dołku
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 14:33   #4602
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

hmmm a jak wytłukę wszystkie to nie będę musiała zmywać i będzie mi musiał kupic nowa zastawę w IKEI a w końcu teraz m wszystko wolno

Włąśnie przeczytałam w gazetce że skurcze łydek spowodowane są tez odwodnieniem boże znowu powód do wiecznego chłeptania, już tyle litrów pochłaniam że tż nie nadązy naznosić pakietów wody

kurcze gdzie ten deszcz....
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:36   #4603
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Taurus_ek - dziękuję za gratulacje!

Ja melduję się po wizycie u ginki. Wszystko o.k., oprócz tych marnych wyników krwi. Mam za zadanie poprawić hemoglobinę, bo spadła do 11, dostałam żelazo w tabletkach. Ciśnienie 120/70, waga +2 kg od wizyty miesiąc temu, w sumie na plusie 7-8 kg od początku ciąży. Posłuchałam sobie tętna małej, miała akurat czkawkę i tak fajnie to było słychać. Skierowanie dostałam tylko na badanie krwi i moczu. Jak powiedziałam, że mała coś mało aktywna ostatnio, to dostałam odpowiedź, a co się dziwię w takie upały, mała też jest zmęczona i ma już dosyć...uffff...to mnie pocieszono...

Wracając nie obyło się bez zakupów w lumpeksie dla niuni za 4,98 zł, od wczoraj wszystko piorę w proszku dla niemowląt i prasuję po 2 godziny te stosy ubranek. A sobie kupiłam w lumpeksie koszulę do porodu za 14 zł, tak dłuższą trykotkę, wisiała w koszulach nocnych i pidżamach.
Ogólnie to mi się humorek poprawił, ale jak jechałam to byłam bardzo zestresowana tą całą wizytą.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:37   #4604
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
To ja jeszcze wam wkleję zdjątko mojego brzucholka z 27 tygodnia. Na zdjęciu jestem z moją mamuśką.
Ładny masz brzuszek, a mamę zza niego ledno widać Poza tym wysoka jestes

anuhaaaaaaaaaa gratulacje! Podziwiam wszystkie studiujące mamusie malutkich robaczków!
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:01   #4605
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
ALe jak Ty wytrzymujesz bez jedzenia tak długo????????? Tzn wiem zę teraz nie wytrzymałas ale wogóle <szok> Ja jak zjem o 7.00 to do obiadu o 14.00 musze wychłeptac jakiś jogurt albo cos....
W sumie troche zle to ujełam... bo to nie jest tak ze zawsze wytrzymuje, ale przy takim sytym sniadaniu jak dzisiejsze i to w taki upał, tyle wytrzymywałam... a jesli nie to mój zoładek po prostu mi to sygnalizował... a dzisiaj nic... zadnych sygnalow "napełnij mnie" ...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:02   #4606
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

agnes no to gratuluje wizyty!! mi hemoglobina systematycznie spada od poczatku ciazy, ale nadal jest w normie - teraz mam 12,7 i obylo sie bez dodatkowych witamin.

moze z tymi skurczami i piciem rzeczywiscie cos jest bo teraz nie ma po nich sladu a pije 2-2,5l wody dziennie (chyba bardziej z nudow niz pragnienia )
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:24   #4607
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dziękuję za pochwałki.
W sumie to synek rzeczywiście ma duże m4, tylko mama załamana bo nie ma się w co ubierać.

Dlatego woli chodzić po domu roznegliżowana na przykład tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszolek.jpg (91,9 KB, 21 załadowań)
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:37   #4608
Taurus_ek
Raczkowanie
 
Avatar Taurus_ek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 183
GG do Taurus_ek
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
[...]
Kobitki leżące i pachnące z zagrożeniem wcześniejszego rozpakowania co w naszej sytuacji z seksem?

Na wypisie ze szpitala napisano prowadzić oszczędny tryb życia. A o bzykanku ni słowa.

Można czy nie można? Bo ja mam taką ......................... .... ochotę.
Z tego co mi wiadomo to sex wpływa na wytwarzanie oksytocyny (hormonu miłości) która wywołuje skurcze porodowe, skurcze macicy (orgazm ) także pobudzanie brodawek zwiększa wytwarzanie tego hormonu.
A dodatkowo testosteron w spermie wpływa na mięknięcie szyjki .

Więc miękkim, rozwartym i gotowym szyjkom trzeba dać odpocząć - przynajmniej przeczekać zagrożenie.

Ja to już liczę dni kiedy będzie znów można... mam straszną ochotę jakoś w ciąży, tylko biedny TŻcik ma dylematy bo chce i boi się.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczyny, w czym będziecie rodzić?? ja w sumie muszę się zapytać, czy w szpitalu coś dają, czy trzeba swoje, bo szczerze to wydaje mi się, że taka koszulina to po porodzie może być już trochę sfatygowana, krew i te sprawy...
[...]
U mnie w szpitalu dają koszule do porodu.
W SR położne mówiły, żeby nic nie brać do porodu - jedynie wodę, jakąś pomadkę ochronną najlepiej z lanoliną i coś do jedzenia dla osoby towarzyszącej.
Dla dziecka to tylko pieluchy, chusteczki nawilżające i Linomag lub Sudokrem do dupci - ciuszki są szpitalne.
A dla siebie to chyba tak jak wszędzie standartowo: koszula, majty jednorazowe, szlafrok, stanik do karmienia, jakieś klapki pod prysznic i 2 ręczniki.
To co mnie zaskoczyło to, to że u nas dają kobietom wkłady (pieluchy jednorazowe dla kobiet).

Torba jak na razie spakowana do połowy - nie mam kiedy wyskoczyć to pieluszki dla bobasa .
__________________
Jesteśmy małżeństwem
Nasze małe szczęście
LAURA jest z nami od 02.09.2008 r



Taurus_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:40   #4609
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sawyer ale masz zarąbisty pępek! Ja też czasem pomykam po domu w gatkach i staniku, ale to ze względu na te upałyyyyy

jadę zaraz kupić stoliczek na balon, a później zajeżdżamy po kebaba następnym razem jak będę coś narzekać na wagę to proszę mnie ->
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 15:45   #4610
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie pozwolę sobie wpaść i podkręcić atmosferę Zaczął się sierpień - miesiąc, w którym pewnie pierwsze z Was zaczną się rozdwajać

A wszystkim Wam życzę spokojnej końcóweczki ciąży. Przede wszystkim bezpiecznej dla Was i maleństw. Odpocznijcie ile możecie (choć wiem, że w tym stanie to trudne)..
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 17:18   #4611
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Sosnowa Pokaż wiadomość
Witajcie pozwolę sobie wpaść i podkręcić atmosferę Zaczął się sierpień - miesiąc, w którym pewnie pierwsze z Was zaczną się rozdwajać

A wszystkim Wam życzę spokojnej końcóweczki ciąży. Przede wszystkim bezpiecznej dla Was i maleństw. Odpocznijcie ile możecie (choć wiem, że w tym stanie to trudne)..
Dziękujemy! Dziękujemy!

ja z wielką chęcią zarezerwuję sobie rozdwojenie na ostatni tydzień sierpnia
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 17:32   #4612
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Pępek powiadasz anuhaaaaaaaaaa .

Wygląda jak nosek, a tż się śmieje, że to siusiak Kornelkowi tak wystaje .

Śmiesznie wygląda to prawda i nawet ludzie na ulicy go zauważają i czasem delikatnie komentują.

A z mizianiem to rzeczywiście kiszka blada zakazane. Trudno
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 17:48   #4613
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

na stronie http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/zgloszenie.jpg znajduje sie zgłoszenie do klubu nutricia - mi przyslali fajny zestaw probek (herbatka, mleko nastepne, obiadek w sloiczku, deserek) i swietna ksiazke o zywieniu niemowlat. wystarczy im to wyslac.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:07   #4614
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

oj ja tez z checią na koniec sierpnia się załapię...nieśmiało podnoszę rękę do góry
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:30   #4615
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sawyer ale świetną masz ta kuleczkę

Anuhhaaa wielekie dzięki za Kebaba boże jakie my okrutne żywieniowo jesteśmy dla siebie

Sosnowa dzięki za podkręcanie i życzenia tylko kurcze buntujesz mi tu mamuśki i wszystkie jak się rozpakuja w sierpniu to pójda na wątek wyjców a mamy zostać na naszych dzieciaczkach po zimowych baraszkach

No dobra ja teeezzzzzzzz chce w sierpniu
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:31   #4616
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ja też marzę o sierpniu (najlepiej koło 15)

Mamuśki ale się nażarłam wchłonełam dużą paczkę chipsów, mleczko skondensowane z tubki, 2 kilo arbuza a wcześniej spaghetti i z łososiem
Zaraz chyba pęknę ( a to wszystko zapiłam piwkiem Bavaria (jedyne jakie znam które ma 0,000 alkoholu))
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:57   #4617
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

żabulka ale miałaś dziś niezłe menu a wy tak piszecie o tej Bavarii, a ja nigdzie nie mogłam jej znależć i tak zawsze stoję w różnych sklepach przy dziale z piwem i szukam i głupio mi strasznie, żeby ludzie nie pomyśleli, że wyrodna matka ze mnie ale napiłabym się takiego zimnego piwka chociaż pół szklaneczki...

ja trochę ponosiłam, ale nic takiego, tylko kwiatki, ubrania, pomogłam tż przesunąć stół i mi brzuch stwardniał, rozbolał i nienajlepiej się teraz czuję... niefajnie... ja już chyba naprawdę nadaję się tylko by leżeć i pachnieć
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 21:10   #4618
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Kochane ale się rozpisałyście, kiedy ja to nadrobię
Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich wrześniówko-październikówek
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 22:18   #4619
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
ja też marzę o sierpniu (najlepiej koło 15)

Mamuśki ale się nażarłam wchłonełam dużą paczkę chipsów, mleczko skondensowane z tubki, 2 kilo arbuza a wcześniej spaghetti i z łososiem
Zaraz chyba pęknę ( a to wszystko zapiłam piwkiem Bavaria (jedyne jakie znam które ma 0,000 alkoholu))
to ja juz nie mam takich wymagan co do daty, ale niech to bedzie sierpien specjalnie nie leze tylko staram sie byc dosyc aktywna, ale czy to przyniesie jakis efekt
wszystko pycha, podziwiam za pojemnosc zoladka - ja nie daje rady z takimi duzymi posilkami. po 1 przez upaly jem malo po 2 po prostu mi sie nie mieszcza takie porcje a jesli juz zdarzy mi sie zjesc wiecej to potem to odchorowuje.

dostalam dzis mate edukacyjna. jest rozowa bo miala byc pierwotnie dla dziewczynki, ale ze ta dziewczynka juz mate miala to dostal ja moj Antek. mysle, ze takiemu niemowlakowi kolor nie robi roznicy a ja mam jeden wydatek z glowy. Antkowa mata wyglada tak (jest z kroliczkiem wiec moze wyrosnie z niego maly playboy ):

http://allegro.pl/item395516478_mata...s_krolik_.html
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 06:47   #4620
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

hej brzuchaski u mnie sie zachmurzyło jest nadzieja na jakiś chłodzik...

Jaroszaniu fajna mata - jak Antoś polubi to da Ci chwilę wytchnienia

Goniu co u Ciebie nie zamilkaj na za długo....
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.