Zapachy Demeter - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 18:13   #841
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: zapachy Demeter

hydrolat - czyli produkt uboczny powstały podczas destylacji parą wodna kwiatów, liści, kory itp.
W Mazidlach, Ecospa, Biochemii Urody i Biolanderze - są hydrolaty-wody kwiatowe - ja miałam neroli z Ecospa i pachniał mi właśnie akacjami
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:36   #842
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zapachy Demeter

Właśnie "poszła" kolejna tura demeterkow.Wzięlam 30-stkę wspaniałego Laundromata,15-stke Earl Greya(mam nadzieję,że nie będzie tam żadnego Cifa jak sugerowały dziewczyny),15-stkę Pure Soap oraz 15-stkę wspaniale szarlotkowego Mulled Cider w prezencie dla mamy.
Srtaszniem ciekawa czy mydło rzeczywiście będzie mydlane.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:27   #843
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: zapachy Demeter

Burn, Pure Soap! Przekoniecznie zdaj relację!
Jestem ogromnie ciekawa jak Demeter się z tego mydła wywinie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:38   #844
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Burn, Pure Soap! Przekoniecznie zdaj relację!
Jestem ogromnie ciekawa jak Demeter się z tego mydła wywinie.
Ja też już się niecierpliwię bo mydło może być b. fajne.Zobaczymy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:08   #845
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zapachy Demeter

Niniejszym wklejam zdjęcia niebieskiej tury demeterów w całej okazałości.Starałam się uchwycić je tak,żeby było w miarę wyraźnie i każdy mógł obejrzeć swoje zakupy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:29   #846
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Niniejszym wklejam zdjęcia niebieskiej tury demeterów w całej okazałości.Starałam się uchwycić je tak,żeby było w miarę wyraźnie i każdy mógł obejrzeć swoje zakupy
Niezłą hurtownię masz
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:30   #847
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zapachy Demeter

Burn, ale miało być zdjęcie z kotem...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 21:33   #848
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Aszku73 Pokaż wiadomość
Niezłą hurtownię masz
Ale to frajda z taką ilością zapachów

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Burn, ale miało być zdjęcie z kotem...
Niestety koty interesowały się raczej komórką i jej metalowymi breloczkami a nie buteleczkami
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:45   #849
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ale to frajda z taką ilością zapachów
Nie wątpię A poza tym masz okazję wszystkiego powąchać
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:47   #850
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: zapachy Demeter

Pora na obiecane opisy moich dwóch nowych demeteraczków:

Earl Grey-no cuż,jako fanka mocnego odurzającego wręcz bergamotką zapachu jestem trochę zawiedziona.Ale tylko trochę bo zapach Demeter to solidnie oddana sypana czarna herbata dobrej jakości.Jest lekko cierpka,mocna(ale nie chodzi mi o intensywność zapachu tylko rodzaj herbaty).Czuję jakbym poszła do mojej kuchennej szafki otworzyła metalowe pudełeczko z ulubioną czarną herbatą i jest to uczucie bardzo przyjemne .Niestety Earl Grey jest mało intensywny i nietrwały.

Pure Soap- jest baaaardzo mydlany.Przypomina mi zapach czegoś z głębokich zakamarków mojej pamięci a mianowicie mydlanych płatków do prania oraz kolorowe,takie hmm "rzeźbione" mydełka (kurcze nie wiem jak wam je opisać) w łazience mojej babci za czasów kiedy była tam jeszcze stara wanna na nóżkach.Pure Soap to mydło,lekko perfumowane ale nie żadne Dove czy Nivea,to jest mydło w starym stylu.Ma tą charakterystyczną dla mydła nutę suchości(kurcze znowu coś czego nie umiem opisać) która to kojarzy mi się z szafkami na ręczniki,które zawsze służyły do przechowywanie mydeł.
Pure Soap to zapach nieco w klimacie retro,nie jest to zapach mydła które możemy kupić teraz w sklepie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:06   #851
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: zapachy Demeter

dzięki uprzejmości Burn () stałam się posiadaczką 4 Demeterków
nigdy wcześniej nie wąchałam tych zapachów więc, oto moje pierwsze wrażenia:
RAIN i NEW ZEALAND
początkowo wydają się bardzo podobne, łączy je taka "liściastość", z tym że w NZ liście są bardziej zbutwiałe, a w R mokre, jak po deszczu właśnie. Drugi węch i pojawiają się kolejne skojarzenia - w R poczułam zapach mokrej sierści (jak ukochany pies który właśnie wytarzał się w wilgotnej trawie), a w NZ zapachniało mi taką starą - w sensie retro, wodą kolońską dziadka, tak właśnie ,męską wodą!
po dłuższej chwili, kolejne warstwy i tu oba zapachy zaczynają się wyraźnie różnić. Rain przechodzi w pełną słodyczy świeżość, jak łąka lub ogród pełen kwiatów "oddychająca" po burzy, zapach jakby łagodnieje, osiada, teraz dopiero jest naprawdę piękny! (mój TŻ stwierdził że czuje kwiaty i ogórka)
New Zealand za to, na mecie wyraźnie ostrzeje, jest bardziej jak las, mroczny i ciemny, a tak w głębi duszy, jak zamykam oczy i wącham nadgarstek to widzę mężczyznę który cały dzień chodził po lesie, ma we włosach zeschnięte liście i błoto na spodniach, a oczy ma zielone.... boski

pozostałe 2 recenzje jutro
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 19:55   #852
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zapachy Demeter

Odebrałam dziś 6 Demeterków - na razie przetestowałam wszystkie, dlatego to sa moje pierwsze wrażenia:

- Black Russian - wódka z likierem kawowym - bardzo alkoholowy, ale jednocześnie słodki i wyjątkowo trwały - czuję go na nadgarstku przez kilka godzin i to wyraźnie, więc otoczenie czuje go mocniej.

- Fiery Curry - lekko pikantny i przyprawowy zapach. Nie kojarzy mi się z chińszczyzną, ale pobudza moj apetyt i od razu wyobrażam sobie upieczonego kurczaczka ze zrumieniona skórką i dobrze przyprawionego. Chodzi mi oczywiście o ten przyprawowy posmak, nie o kurczaka

- Mulled Cider - szarlotka, ale o ile w buteleczce sprawia wrażenie prawdziwej szarlotki, to na mojej skórze wychodzi lekka, dziwna nuta, która w pierwszej chwili uderzyła mnie jako metaliczna Będę dalej testować.

- Banana Flambee - bananowy mus. Nie jest to banan w czystej postaci, raczej banan w formie kremowego deseru. Pychota!

- Heather - mocno kwiatowy i dość intensywny, chociaż trwałość średnia. Zapach jest mocny i upajający, tak, jakby wsadzić nos w bukiet rozkwitających wieczorem kwiatów, w chwili, kiedy pachną najintensywniej. Dla wielbicielek odurzających kwiatowych woni jak najbardziej

- Rain - jedyny z zapachów nie brany w ciemno. Rain pachnie na mnie jak świeże powietrze, ale tak świeże i czyste, że aż daje po nosie. Nie wiem czemu, ale zapach ten kojarzy mi się z zapachem pomidorów - tej soczystości i świeżości jaką ma w sobie przekrojony pomidor. Plus duża ilość czystego powietrza na górskim szczycie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:57   #853
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: zapachy Demeter

Aggie - najbardziej zazdroszczę ci Black Russian- pychota
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:16   #854
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Aggie - najbardziej zazdroszczę ci Black Russian- pychota
Chyba szykuje sie obustronna wymianka a znasz Czarnego Ruska z pobieznych testów czy miałaś? A pozostałe?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:28   #855
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: zapachy Demeter

Aggie- Black Russian miałamm odlewkę z wymianki, więc były testy globalne Cudo - żałowałam, że nie wzięłam odrazu i np 30 ml. No ale skąd miałam wiedzieć

Z pozostałych, które masz znam jeszcze Rain- ma go moja mama, bardzo jej się spodobał. Ma jeszcze Fig Leaf - podoba mi się, ale na mamie

A do ciebie jeszcze poleci ode mnie to, co zostało z Cotton Candy i Hawaiian Vanilia


Oddałam Cinnamon Bun bo na mnie wychodziła ta metaliczna nuta, o której piszesz prz Mulled Cider. Niby ulubiony cynamon- a nie byłam w stanie znieść na sobie.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:49   #856
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

- Banana Flambee - bananowy mus. Nie jest to banan w czystej postaci, raczej banan w formie kremowego deseru. Pychota!


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Aggie - najbardziej zazdroszczę ci Black Russian- pychota
ja miałam White Russian i zupełnie mi sie nie spodobał bardzo syntetyczny był

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość

Z pozostałych, które masz znam jeszcze Rain- ma go moja mama, bardzo jej się spodobał. Ma jeszcze Fig Leaf - podoba mi się, ale na mamie


Oddałam Cinnamon Bun bo na mnie wychodziła ta metaliczna nuta, o której piszesz prz Mulled Cider. Niby ulubiony cynamon- a nie byłam w stanie znieść na sobie.
Fig Leaf jest boski musze kupić
A na mnie cinnamon Bun jest po porstu cudnie cynamonowy wielbiam go

ja dziś dostałam z wymianki Mojito Cudny bedzie na upały Jest gorzki, troche kwaskowaty, cytynowo-miętowy
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 21:08   #857
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: zapachy Demeter

chcialabym przetestowac
#black russian
# cinnamon bun
# sex on the beach

czy znajdzie sie jakas dobra dyuszyczka od ktorej moglabym uzyskac próbki?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 21:51   #858
Driaada
Przyczajenie
 
Avatar Driaada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: zapachy Demeter

To teraz moje wrażenia z 8 zapachów branych całkowicie w ciemno. Zaznaczam, że ciężko testować 8 zapachów jednocześnie, są to więc pobieżne wrażenia.

Mulled Cider
No szarlotka, po prostu szarlotka, wręcz archetyp szarlotki. Takiej świeżej, dopiero wyjętej z pieca, z mnóstwem jabłek i cynamonu. Uwaga! Zapach niebezpieczny. Jest intensywny i długo się trzyma, co sprawia, że ciągle mam ochotę na ciasto. Nie polecam w okresie dietnym.

Cappuccino
Ehm. Nie wiem, z czego w Ameryce robią cappuccino ale takiego to ja jeszcze nie wąchałam. Gdyby tak pachniało cappuccino, to bym go nie ruszyła. Zapach mdlący, dziwnie kojarzy mi się z zapachem waniliowym do samochodu. Jest śmietanka (ale jakaś syntetyczna) jest wanilia, ale brakuje dość istotnego składnika kawowego. Zapach poszuka nowego właściciela.

Wet Garden
Na pewno Garden. Na pewno Wet. Czyli nazwa dobrze dobrana. Z tym, że w tym ogrodzie nie ma miejsca na grządki i wytyczone ścieżki. To raczej ogród, w którymś ktoś zasadził kwiaty i później o ogrodzie zapomniał. Ogród dziki i żyjący własnym życiem. Dla mnie bomba.

New Zealand
Pierwszy niuch - woda kolońska z kiosku ruchu. Na szczęście z drugim niuchem wrażenie kolońskości znika i już się nie pojawia. Pojawia się za to świeże i nieco wilgotne siano w asyście jodeł i świerków pokrytych śniegiem. Dziwna kombinacja ale pasująca do siebie i dająca wrażenie bardzo zielonej zieleni i dużych przestrzeni. Zdecydowane tak.

Greenhouse
Tu nie wiem co mam myśleć. Znowu pierwszy niuch - woda kolońska. Drugi - dalej woda kolońska. Trzeci - ziołowa maść przeciwbólowa. Kolejny już przyjemniejszy ziołowo - doniczkowy. Nie na tyle przyjemny aby ze mną zostać.

Sawdust
Ponownie nie wiem, co myśleć. Testowałam kilkukrotnie to kameleon jakiś. Pierwszy raz - syrop na kaszel. Drugi to samo. Trzeci też. Teraz pachnie trocinami i nijak z syropem się nie kojarzy. W każdym razie to suche trociny z woreczka, które można kupić w zoologicznym. Nijak świeżo ścinane drzewo, który to zapach uwielbiam. Chyba się nie polubimy. Szkoda.

Holy Smoke
Pusty kościół gotycki. Jakiś czas temu skończyła się ceremonia, ludzie wyszli, panuje cisza. I ten zapach. Smoke już nieco się ulotnił, wsiąkł w stare mury. Pozostało wrażenie Holy. Czasem ciekawie wrócić do takiego wspomnienia, a twórcom Demeterek udało się to wspomnienie zamknąć w butelce. Brawo.

Fireplace
Silna sugestia czegoś wędzonego. Nie jest to ogień buchający pełnym płomieniem, raczej taki lekko się tlący ze sporą ilością dymu. Ciepły i oswojony przez człowieka dym. Nie grozi pożarem. Ale tego właśnie oczekuje się po kominkach. Ciepły, przyjazny, bezpieczny.

Ogólnie jestem zadowolona, w większości demeterki spełniły pokładane w nich nadzieje. Z trwałością różnie. Mulled Cider czuję na nadgarstku po kilku godzinach, Sawdust wyparowuje po kilku minutach. Pojęcia nie mam od czego to zależy.
Driaada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 23:57   #859
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: zapachy Demeter

Driaada,a jak długo pachie na Tobie Holly Smoke?? Mi się wydaje,że niknie po dwóch godzinach...szkoda
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 18:25   #860
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: zapachy Demeter

Ciekawam bardzo Pure Soap
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:26   #861
Driaada
Przyczajenie
 
Avatar Driaada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Driaada,a jak długo pachie na Tobie Holly Smoke?? Mi się wydaje,że niknie po dwóch godzinach...szkoda
Przetestowałam to dziś i po dwóch godzinach pachniał dalej, po trzech zaczął się ulatniać, po czterech nie było po nim śladu. Ale nie spodziewałam się niczego dłuższego. Ot optymalny czas dla Cologne.
Driaada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:35   #862
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: zapachy Demeter

Po przetestowaniu Rain i New Zealand (komentarz do mojej wcześniejszej recenzji jest tylko taki, że mimo całej swej wspaniałość, są strasznie nietrwałe...), przyszła kolej na kolejne dwa zapachy czyli Hawaiian Surf i Watermelon Lollipop:
HS - dla mnie to wiatr, czyste świeże powietrze, gdy w wiosenny poranek, zaraz po przebudzeniu otwierasz szeroko okno i bierzesz głęboki wdech. Gdzieś pod spodem wyczuwa się kwiaty, jak dla mnie konwalie ale mogę się mylić. Zapach jest bardzo perfumeryjny, nie ma nic z dziwaczność; jest bardzo prosty, żadnego drugiego dna, nut chowających się za sobą, to co w nim piękne czuć od razu i nie zmienia się, nie ewoluuje. Mi się ta prostota podoba, o dziwo idzie w parze z trwałością.
WL - pierwsze wrażenie jest boskie - od razu przyszło mi do głowy arbuzowe daquiri autorstwa Nigelli Lawson (pyszny drink z rumu i mrożonego arbuza), niestety po chwili zapach zmienia się w .. pseudo arbuzowy odświeżacz powietrza, doprawiony sporą łyżką cukru. Jestem na NIE (chętnie wymienię jakby co)

przy okazji, czy któraś z Was próbowała balsamy do ciała Demeter? czy dzięki nim uda się choć trochę przedłużyć trwałość zapachów?
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:49   #863
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Kika78 Pokaż wiadomość

przy okazji, czy któraś z Was próbowała balsamy do ciała Demeter? czy dzięki nim uda się choć trochę przedłużyć trwałość zapachów?
tez o nich myślałam, moze ktos próbował?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:09   #864
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: zapachy Demeter

No to i ja dopiszę coś o swoich demeterkach
Nie będę się wypowiadać na temat trwałości, bo tego jeszcze nie sprawdziłam.
Iris - no cóż... Może i jest irysowy, ale jak dla mnie strasznie sytnetyczny
Leather - nie takiej skóry się spodziewałam, bardziej mi to czuć jakąś pastą do podłogi, buuu....
Condensed Milk - raczej średnio nadaje się do używania jako woda toaletowa, co jednak nie ma wpływu na to, że odwzorowanie zapachu skondensowanego mleka jest na piątkę Aż mam ochotę ugryźć się w miejscu aplikacji. Bardzo dziwne wrażenie
Creme Brulee - początkowo dość apetycznie, jednak szybko zmienia się w zapach wanilowej świeczki. Tak, czuję w nim parafinę
Green Tea - pachnie jak zielona herbata AmbiPur zapach do pomieszczeń. Ale to akurat nic złego. Bardzo lubię ten zapach i na to liczyłam. Mam ochotę skropić nim poduszkę na dobry sen
Fig Leaf - figa jak to figa dość figowa Choć może daleko jej do fig L'Artisana czy Diptyque to nie jest źle. Tylko pewnie dość ulotnie.
Rain - czystość nad czystościami. Jestem w stanie wyobrazić go sobie w upalny dzień. Choć z założenia nie lubię takich nut to deszczyk mnie nie drażni

Najbardziej rozczarowały mnie Skóra, Irys i Creme Brulee. Jakieś takie plastikowe są
Zielona herbata i figa spełniły oczekiwania.
Deszcz mile zaskoczył.
A mleko... też zaskoczyło na plus, choć nadal nie wiem jak można nim pachnieć


Dzięki Burn, że podjęłaś się tego wspólnego zakupu
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:41   #865
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: zapachy Demeter

dostalam juz swoje demeterki - co prawda nie zamawialam nic odkrywczego, ale...

Mulled Cider - szarlotka jakiej sie spodziewalam, moze tylko tyle, ze nie czuje tego goraca jakie tak mnie urzeklo w Cinnamon Toast - tam ten cynamon az parzy. tutaj jest raczej wilgotna, pulchna szarlotka - wiecej nawet jablek, ciasta niz cynamonu. podoba mi sie troche jednak nietrwaly
Caramel - BOOOSKI - zaden ulepkowy ciastkowy karmel - prawdziwy goracy karmel palony w ogniu - fantastycznie oddany zapach i bardzo trwaly
Whiskey Tobacco - najbardziej bylam ciekawa tego zapachu. Pierwszy niuch - czysty whiskacz. Potem jednak na skorze zaczal sie fajnie rozwijac. Jak go wącham wyobrazam sobie biblioteke albo gabinet w starym angielskim zamku. Po skonczonym obiedzie panowie wychodza tam na whisky i fajke. Siedza do pozna, pija dyskutuja o polityce. A rano sluzba przychodzi posprzatac - i to jest wlasnie taki zapach jaki sie wtedy czuje otwierajac drzwi. To nie jest swieze whisky i tabaka - raczej zapach jakim przesiaka pokoj, skora po wielokrotnym wchlanianiu takich aromatow. Alkoholowy ale nie drapiezny, nie drazniacy - raczej nostalgiczny Podoba mi sie
Salt Air - rozczarowanie nie czuje morza ani piasku ani przede wszystkim powietrza - na mojej skorze jest mdly i duszacy jakas syntetyczna wonia morskiego odswiezacza powietrza. Jedyny plus, ze trwaly - jak mi sie kropla dostala pod bransoletke zegarka caly dzien czulam tego dusiciela
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:29   #866
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: zapachy Demeter

dziewczyny jestem zainteresowana kupnem zapachu Demeter a dokladniej pina colada ,niestety nie mialam okazji go wyprobowac ,mam emulssje do smarowania w solarium o nazwie pina colada firmy soleo i jest napisane ze sklada sie:


Rewelacyjny zapach kremu kokosowego i ananasa z lekką nutką rumu na długo pozostanie w pamięci.

jak myslicie bedzie pchanial podobnie? czy calkiem inaczej?? i co oznacza skrot EDC??
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:20   #867
Aneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: zapachy Demeter

Czarnulka to znaczy Eau De Cologne- czy jakoś tak


Mam pytanie do wszystkich posiadaczek wód Demeter- czy któraś z Was ma wodę w kolorze ciemnożółtym? :/ Dostałam taka z allegro, jestem zdziwiona, gdyż miałam doczynienia z czterema zapachami tej firmy i wszystkie były przezroczyste, jeden mial bardzo leciutko zółta, ale to trzeba bylo porownac z inną wodą, bardziej przezroczystą. Natomiast ta moja obecna ma kolor dosłownie mówiąc porannego.... No, domyslacie się Pomijając kolor, woda (dodam odrazu, ze chodzi o zapach VANILLA ICE CREAM) napewno nie pachnie wanilią, smietanką ani niczym innym. Nie to, ze jestem wybredna, ze nie umiem sobie czegos wyobrazic itd- bo tak zdecydowanie nie jest. Woda poprostu pachnie spalenizną, czymś, czego opisac nie potrafię. Zadnym jedzeniem, ani niczym innym, czym moznaby sie bylo spsikać. Bardzo proszę o pomoc, gdyz ja jestem na 99% pewna, ze woda zolta byc nie powinna, a zapach napewno nie jest wporządku!

Sprzedawca pisal jeszcze, ze ok 60% wod Demeter ma zoltawy kolor, niektore nawet brązowy. Czy to prawda??

Szkoda, ze tak wyszlo, bo kupowalam u tego sprzedawcy juz parę razy i zawsze bylam zadowolona
Aneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:37   #868
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Aneczka20 Pokaż wiadomość
Czarnulka to znaczy Eau De Cologne- czy jakoś tak


Mam pytanie do wszystkich posiadaczek wód Demeter- czy któraś z Was ma wodę w kolorze ciemnożółtym? :/ Dostałam taka z allegro, jestem zdziwiona, gdyż miałam doczynienia z czterema zapachami tej firmy i wszystkie były przezroczyste, jeden mial bardzo leciutko zółta, ale to trzeba bylo porownac z inną wodą, bardziej przezroczystą. Natomiast ta moja obecna ma kolor dosłownie mówiąc porannego.... No, domyslacie się Pomijając kolor, woda (dodam odrazu, ze chodzi o zapach VANILLA ICE CREAM) napewno nie pachnie wanilią, smietanką ani niczym innym. Nie to, ze jestem wybredna, ze nie umiem sobie czegos wyobrazic itd- bo tak zdecydowanie nie jest. Woda poprostu pachnie spalenizną, czymś, czego opisac nie potrafię. Zadnym jedzeniem, ani niczym innym, czym moznaby sie bylo spsikać. Bardzo proszę o pomoc, gdyz ja jestem na 99% pewna, ze woda zolta byc nie powinna, a zapach napewno nie jest wporządku!

Sprzedawca pisal jeszcze, ze ok 60% wod Demeter ma zoltawy kolor, niektore nawet brązowy. Czy to prawda??

Szkoda, ze tak wyszlo, bo kupowalam u tego sprzedawcy juz parę razy i zawsze bylam zadowolona
Np. Patchouli jest brązowe. Bonfire też jest takie trochę ciemniejsze, na pewno nie bezbarwne. Może nie 60% ale niektóre na pewno.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:44   #869
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez Aneczka20 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wszystkich posiadaczek wód Demeter- czy któraś z Was ma wodę w kolorze ciemnożółtym? :/ Dostałam taka z allegro, jestem zdziwiona, gdyż miałam doczynienia z czterema zapachami tej firmy i wszystkie były przezroczyste, jeden mial bardzo leciutko zółta, ale to trzeba bylo porownac z inną wodą, bardziej przezroczystą. Natomiast ta moja obecna ma kolor dosłownie mówiąc porannego.... No, domyslacie się Pomijając kolor, woda (dodam odrazu, ze chodzi o zapach VANILLA ICE CREAM) napewno nie pachnie wanilią, smietanką ani niczym innym. Nie to, ze jestem wybredna, ze nie umiem sobie czegos wyobrazic itd- bo tak zdecydowanie nie jest. Woda poprostu pachnie spalenizną, czymś, czego opisac nie potrafię. Zadnym jedzeniem, ani niczym innym, czym moznaby sie bylo spsikać. Bardzo proszę o pomoc, gdyz ja jestem na 99% pewna, ze woda zolta byc nie powinna, a zapach napewno nie jest wporządku!

Sprzedawca pisal jeszcze, ze ok 60% wod Demeter ma zoltawy kolor, niektore nawet brązowy. Czy to prawda??

Szkoda, ze tak wyszlo, bo kupowalam u tego sprzedawcy juz parę razy i zawsze bylam zadowolona
Aneczko, odpisałam na PW (bo przeczytałam wcześniej, niż wątek), ale wkleję i tu. Może się komuś przyda...

Moje VIC są jasno, słomkowo - żółtawe. A może nawet nie. Mają takie lekko złamany ochrą kolor. Przynajmniej w poprzek piętnastomililitrowego splasha. Kiedy patrzę przez dłuższy bok butelki kolor jest nieco intensywniejszy, ale nadal nie staje się ciemnożółty.

Co zaś do spalenizny - jest w waniliowych lodach Demeter ta nuta. Ale zapach jest intensywny. Gęsty.

Co zaś do dopuszczalności wypuszczenia przez tę firmę czegoś, co ledwo, ledwo pachnie - zdarza się, niestety.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:51   #870
Aneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: zapachy Demeter

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Np. Patchouli jest brązowe. Bonfire też jest takie trochę ciemniejsze, na pewno nie bezbarwne. Może nie 60% ale niektóre na pewno.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aneczko, odpisałam na PW (bo przeczytałam wcześniej, niż wątek), ale wkleję i tu. Może się komuś przyda...

Moje VIC są jasno, słomkowo - żółtawe. A może nawet nie. Mają takie lekko złamany ochrą kolor. Przynajmniej w poprzek piętnastomililitrowego splasha. Kiedy patrzę przez dłuższy bok butelki kolor jest nieco intensywniejszy, ale nadal nie staje się ciemnożółty.

Co zaś do spalenizny - jest w waniliowych lodach Demeter ta nuta. Ale zapach jest intensywny. Gęsty.

Co zaś do dopuszczalności wypuszczenia przez tę firmę czegoś, co ledwo, ledwo pachnie - zdarza się, niestety.
Dziekuję za pomoc.

Sabbath właśnie mój jest tak mało trwały, że szok Psiknę 2 razy a za nawet nie pięc minut muszę wsadzać nos w to miejsce, aby cokolwiek poczuć Może to i lepiej, wolę nie czuc tej spalenizny
Aneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-17 12:07:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.