Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 19:08   #2791
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość

[B]adziia13
[COLOR=Red]Zostało nam 8 dni do ślubu!!
Nie wiem jak ty, ale ja jestem cała w skowronach, mam motyle brzuchu i co tylko, do tego na nic nie mam czasu
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:14   #2792
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
może wyjde na egoistkę,ale ten dzień jest mój! i wsyztsko co zastąpi kwiaty przy skłądaniu życzeń chcę zebybylo dla mnie.


wybrałam 3makijaże któemi sie podobaja
(to nie moje oczy, przypadkowe z google)
Co myślicie?
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
łeeeeeee
chcialam miec niebieskiego troche zeby pasowal w kolorze calego wesela
ale jak mowicieze kiepsko...
mocnego makijażu nie lubie,
eh nooooo
A mi tam niebieskie powieki się podobają A jest w czym wybierać:















Tutorial: klik





Nie wiem czy na ślub nie jest zbyt odważny, ale ogólnie niebieski jest świetny
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:20   #2793
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy była już rozmowa na ten temat, ale w jakich kolorach robicie/chcecie makijaż oczu? .
cały czas w tej kwestii jestem niezdecydowana zobacze po próbnym makijazu, co makijażystkka doradzi póki co odrada mi próbny, bo i tak nie wyjdzie identyko jak na ślubnym [:/] nie wiem czy mam się bać

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
a
kochana, zazdroszczę.. u mnie na 227 osób (206 os. dorosłych, 21 dzieci) potwierdziło tylko 136 osób i 11 dzieci.. a zostało tylko parę osób, które jeszcze nie potwierdziły.. także jak dobrze pójdzie to będzie ok 150 osób na weselu.. a najgorsze jest to, że odmawiają osoby, na których obecności najbardziej mi zależało i akurat ich odmów w ogóle się nie spodziewałam.. ale w sumie jest to okres wakacyjny, dużo osób miało dużo wcześniej w planach wyjazdy itp.
:
i tak sporo będzie osób, głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Zakupowo...


Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
[B
dziewczynytak piszecie o tych odmowach z podowu wyjazdów...
ja mam taką sytuacje w rodzicinie - moja jedyna kuzynka jest 7 lat starsza ode mnie. Ma faceta od 2 lat i jak poszła informacja, ze ja sie zareczyłam, to oni też szybko sie zareczyli (nie wnikam czy przypadek, czy nie, nie o to chodzi...) i nie było słychać o żadnej dacie ślubu... ktoś puścił plotkę, ze wczerwcu organizują wesele (czyli przede mną). W grudniu zarezerwowalismy sobie wyjazd do grecji od 5 września, a w lutym okazało się, ze ona ślubuje 6 września pytaliśmy sie w biurze podrózy o przesuniecie terminy - 400 zł od osoby więcej na tydzien wczesniej, to jest dla dwoch osob 800 zł plus 600 zł do koperty - 1400? przedyskutowalismy to i nie stać nas na zmiane terminu (takie same warunki tylko wylot tydzien wczesniej i aż 800 zł róznicy) i odpuszczamy to wesele... starsznie mi wstyd i głupio, no ale naprawde nie wiedziałam w grudniu o jej terminie ślubu. W sumie to była jedna wielka tajemnica, która wyszła przypadkiem, gdyby nie pewna osoba do dzis pewnie bysmy nie wiedzieli o tym terminie....
nie powinnaś czuć się źle.. no tak wyszło... nie mówili nic przez tyle czasu, więc nikt się tego nie spodziewał. W życiu wyjazdu bym nie przełożyła jeśli miałyby być z tego tytułu dodatkowe koszty.. moim zdaniem to niepoważne z ich strony, dziwaczne ukrywanie... ludzie mają prawo zaplanować sobie wyjazdy.. ich strata

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
U nas to się nazywa po prostu "butelkowe" i zazdroszcze Wam eleganckiej wersji - poltra. U nas każdy przychodzi żeby się nachlać na tzw. "krzywy ryj". Jest to totalnie zbedna tradycja, dodatkowe koszty ( no bo wódka itp.) a goście potrafią siedzieć do 3 nad ranem, niektorzy w ogole nie idą spać do rana. A ty człowieku jeszcze sprzątaj po nich i bądź wypoczęty na własnym ślubie i weselu. Dlatego my ogłaszamy, że jesliktoś chce przyjść do tydzień wczęsniej, robimy łączony kawalerski i panieński razem z butelkowym. Niech wtedy tłuką ile wlezie

dobrze, że nie mamy tego zwyczaju

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Nieee Pan Młody i Pani Młoda na Poltrze raczej nie piją

U Tżta z 27 osób na kaalerskie przyszło na razie... 5 facetów...
spokojnie, dojdą jeszcze




mamy zaproszenia
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:23   #2794
zakrecona_kropka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_kropka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 362
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka życzę ci aby jutrzejszy dzień był jednym z najpiękniejszych i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś a nawet lepiej, życzę Ci również wiecznej miłości i żebyście byli baaardzo szczęśliwi z mężem

No i oczywiście wracaj do nas szybciutko z relacją
__________________
15.09.2014
zakrecona_kropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:32   #2795
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka powodzenia jutro pieknej pogody i miłości aż po grób! Niech wszystko idzie po Waszej myśli! i wracaj szybko z relacją
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:34   #2796
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Atomoowka życzę ci aby jutrzejszy dzień był jednym z najpiękniejszych i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś a nawet lepiej, życzę Ci również wiecznej miłości i żebyście byli baaardzo szczęśliwi z mężem

No i oczywiście wracaj do nas szybciutko z relacją
dołączam się!
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 19:48   #2797
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

witam się z Wami

dopiero po podróży poślubnej wracam do rzeczywistości

mam coś dla Was w klubie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 20:02   #2798
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
swiat_katarzyny Wypróbuję te sztuczne rzęsy - koszt jest niewielki. Do 1:1 nie jestem przekonana, o ile tutaj dziewczyny zamieszczały swoje zdjęcia, wyglądały super. Ja bym się źle czuła, wolę trochę naturalniej. Mascara odpada

(...)

Anesthesia Szkoda, że się nie udało, ale jakbyś miała podobne dylematy - zaproszenia z Timesem naprawdę dobrze wyglądają. To nie Comic Sans, żeby się wstydzić

Wg mnie zaproś ten najbliższy trzon, pewnie więcej zachodu z zapraszaniem każdego oddzielnie, ale jednak lepiej żebyście świętowali Wasz dzień z bliskimi Wam osobami, a nie przygodnymi.

(...)

Z nowości - mamy księdza (), zależało nam, żeby Mszę odprawił ktoś, kogo znamy i kto dobrze nam życzy. Dwóch poprzednich nie mogło, trzeci może
W kwestii rzęs 1:1 mam takie samo zdanie, to znaczy jak dziewczyny dają zdjęcia tutaj to mi się podoba, ale jednak często efekt dla mnie jest ciut przerysowany... ładny, ale widać, że to 1:1. Też mnie kuszą demi wispies, ale chyba poczekam na opinię mojej MUA przy próbnym makijażu i najwyżej wtedy zakupię
świat katarzyny - a czuć te rzęsy na oku? Dla kogoś, kto w ogóle nigdy nie nosi sztucznych rzęs to może być dyskomfort, założyć je w dni ślubu?

Corn, co do moich gości to nawet nie o to chodzi, bo mam plan bliska rodzina-dalecy znajomi Ale jednak z tą firmą to trochę niezręcznie, mam nadzieję, że jednak uda mi się zaprosić tylko te 4 osoby, choć obawiam się, że to może być trudne, bo teraz mamy nowego współpracownika i ciężko ich wyrwać na "sam-na-sam" A głupio mi przy tym nowym poprosić dwóch innych pracowników "na bok"...

Co do Comic Sansa, mój TŻ powiedział dokładnie to samo Ale dzisiaj już doszły nowe okładki i jutro zrobię zdjęcia i wrzucę do klubu moje zaproszenia w 100% takie, jak miały być

Gratuluję księdza! Super, że w końcu Wam się udało znaleźć takiego, który wam odpowiada!

swiat_katarzyny, co do wyjazdu, to wiadomo, że to ciut niezręczne, ale nie mieliście pojęcia przecież! Tym bardziej, jeśli jeszcze nie dostaliście zaproszenia i termin o dacie doszedł do Was pocztą pantoflową. To jasne, że chcecie jechać na podróż poślubną i wykupiliście wczasy z dużym wyprzedzeniem. Dlatego też ja komunikowałam nawet rok wcześniej niektórym osobom, że będą zaproszeni, żeby sobie wyjazdy odpowiednio poplanowali, a jak Twoja kuzynka tego nie zrobiła, to nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia.

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Ja się też pochwalę - też zamówiliśmy obrączki Stanęło na młotkowanych. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. TŻ podobają się bardziej niż ten drugi model.
Do zapłaty będzie max 150 zł
Coraz bardziej rozkochuję się w młotkowanych! Świetny wybór, będę musiała TŻta namówić na mierzenie takich A jaka szerokość?

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
mamy zaproszenia
pokazuj!

Atomoowka, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Żeby jutrzejszy dzień był idealny i najcudowniejszy! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-05-09 o 20:03
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:15   #2799
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość


pokazuj!
Foty są w klubie
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:29   #2800
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Hej

Atoomowka - to już jutro życzę Ci samych pogodnych dni u boku wspaniałego i tego wymarzonego mężczyzny,obyś zawsze była szczęśliwa i żebyście razem stworzyli wspaniałą rodzinę

swiat_katarzyny- ja tez uważam że nie masz się czym martwić , w końcu nie wiedziałaś o tym weselu we wrześniu, jak powiesz że zaklepaliście wyjazd już w grudniu to chyba powinna zrozumieć

Linaewen- niezłe zakupy

bardorja- u nas tez jest polter i tak jak mówisz ja uważam to za zbędny wydatek,ale niestety nic z tym nie zrobię taki zwyczaj

mimi - u mnie polter wygląda tak jak u Ciebie butelkowe więc wiesz

kamilka- tablice super!

Witam nową PMkę!

dziewczyny chwalę się w załączniku nasza pieczątka (póki co najbardziej mi sie podoba z całego naszego wesela , no cóż )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pieczątka.jpg (87,8 KB, 22 załadowań)
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:30   #2801
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Nie mogę wbić się w temat, bo nie mam czasu porządnie przysiąść i nadrobić.. Ale na 15 dni przed ślubem czuję że to już za chwilę a została masa drobnych rzeczy do ogarnięcia! Dziś kupiłam grzebyk do włosów i drugą parę pończoch, a przed chwilą zamówiłam na all kokardy do dekoracji samochodu. Moja kumpela bierze się za organizację panieńskiego, będzie za tydzień. Ciekawe co z tego wyjdzie. Dodam że nie jest to moja starsza, bo ta przyjeżdza zza granicy 5 dni przed ślubem.

Co zdążyłam wyłapać

swiat_katarzyny
skoro robili taką tajemnicę ze ślubu nie masz powodów żeby Ci było glupio że masz wcześniej zaplanowany wyjazd.

Enzunio dobrej zabawy na panieńskim!



Atomówka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! By jutrzejszy dzień był jak z marzeń!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 20:33   #2802
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia dla Ciebie i męża, trzymam kciuki za to, żeby wszytsko wyszło tak jak sobie wymarzyliście i żeby jutro była piękna pogoda
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:37   #2803
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

ja tez nie moge wbic sie w temat.. od 2 dni sie slabo czuje.

u nas byla taka sytuacja z urlopem, przyjaciele rodzicow zarezerwowali 3 tyg wakacje no i pozniej sie znjrientowali ze przeciez mam wesele (nie mieli zaproszenia ale wiedzieli ze dostana) zadzwonili do mojej mamy dopytac o dokladna date i przesuneli wyjazd. wracaja 4 wrzesnia w nocy.
nawet nie wiecie jak mi bylo milo jak sie dow ze ze wzgledu na wesele zmienili swoje plany.

ale ja tez bym wakacji nie przesuwala jakby byla TAKA roznica w cenie. 800 zl to duzo.
mialas prawo miec cos zaplanowane, takie rzeczy sie zdarzaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca



Edytowane przez misia880
Czas edycji: 2014-05-09 o 20:39
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:47   #2804
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
ja tez nie moge wbic sie w temat.. od 2 dni sie slabo czuje.

m.

to do łóżka się wygrzewać marsz, a nie na wizażu siedzieć

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

jak mam czas to nie ma wrzawy na forum, a jak go nie mam to wtedy aktywność na maksa - ja to mam szczęście
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:47   #2805
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

leze w lozku ;d ale wizaz w telefonie to jest to

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:58   #2806
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Gratuluje obrączek i zaproszeń

Zapomniałam pochwalić się. Kupiłam perfumy na ślub. O te !
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:01   #2807
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Gratuluje obrączek i zaproszeń

Zapomniałam pochwalić się. Kupiłam perfumy na ślub. O te !
nie znam ich, ale zapach wolności i szczęścia musi pachnieć wspaniale
Ja się wciąż zdecydować nie mogę, w sumie nawet mi to obojętne czym się pokropie
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:07   #2808
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
nie znam ich, ale zapach wolności i szczęścia musi pachnieć wspaniale
Ja się wciąż zdecydować nie mogę, w sumie nawet mi to obojętne czym się pokropie
Przez zupełny przypadek zdecydowałam się na nie Znajoma Mamy przyniosła milion małych flakoników na sprzedaż , o dziwo oryginalnych perfum. I kupiłam kilka m.in. tę. Dopiero na drugi dzień zakochałam się w zapachu bo od razu nie czuć. Najpierw spodobała mi się Lady Million Paco Rabanne ale okazał się za ciężki jak na lato i ślub
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:07   #2809
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

ja mam miss dior la perfume i SI Giorgio Armani wybiore ktorys z tych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 21:15   #2810
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Ja mam małe wesele, a w sumie przyjęcie (bo weselem bym tego nie nazwała) a suknię mam taką o jakiej marzyłam, długą z rozcięciem na plecach i z trenem, ważne żebyśmy my się dobrze czuły i spełniały swoje marzenia.

Co do makijażu to mój tata powiedział że w tym fiolecie jakoś tak weselej wyglądałam, a w tych brązach poważniej. Sama nie wiem, taka pierdoła a tyle problemu.
To wybieraj fiolet no u nas to wesele, zapraszamy ponad 200 osób ale liczymy na jakieś 160

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Ja tez


Ja zamawiałam w salonie. Z tego co się orientuję nie można zamówić ze stronki, tam nawet cen nie ma bo widoczne są tylko dla ich partnerów.
Dzięki zadzwonię do salonu i zobaczę, czy mają takie żebym mogła przymierzyć i zamówić

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Panna Izabela no raczej, koniec friendzone przystojniak jeszcze wczoraj rozmaiwalz tymkolega przez telefon i miedzy nimi jest okej w miare, jak to faceci. ja jestem wku*wiona,a na dodatek przystojniak mi powiedzial ze tamta 'kolezanka' powiedziala ze nie powinnam sie pobrazac bo nie mam na co i że to smieszne zeby sie wkurzac o wesele..
Mój tż by chyba nie gadał z takim kolegą, chyba nie jest jak faceci Mam nadzieję, że u nas takich cyrków nie będzie...

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Panna Izabela- SUKNIA CUDO!!
a dziękuję, wiem, że cudna

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Ja bym zaprosiła możesz ją posadzić z innymi starszymi ciotkami i to na prawdę nie ty powinnaś się wstydzić bo to nie ty się tak zachowujesz jak już będą gadać to o niej a nie o Tobie zawsze możesz uprzedzić znajomych i rodzinę TŻ że tak się zachowuję. Gdybym ja tak myślała to musiałabym nie zaprosić babci bo babcia co sie czegoś napije to sie dusi dławi krztusi i wygląda jakby miała ducha wyzionąć ale rodzinę TŻ uprzedziłam że tak jest a moja rodzina o tym wie
My musielibyśmy nie zapraszać większości rodziny tż, także tej najbliższej

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Panna Izabela Też toczek mnie nie przekonuje - lepiej opaska, kwiat lub grzebień, zwłaszcza do tcyh fryzur

Skarbówka ma Twoje PIT-y, są w stanie oszacować ile jesteś w stanie oszczędzić. Zazwyczaj kontrole przychodzą z zakupem mieszkania, wtedy pojawia się też kwestia prezentów ślubnych, dzięki którym się kupiło dom/ mieszkanie.
boję się, że grzebień mi spadnie podczas szaleństw
Moich pitów akurat skarbówka nie posiada, więc niewiele by mogli, poza tym oszczędzać można od naprawdę wczesnych lat, zawsze dałoby się to obejść bez większych problemów

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
może wyjde na egoistkę,ale ten dzień jest mój! i wsyztsko co zastąpi kwiaty przy skłądaniu życzeń chcę zebybylo dla mnie.


wybrałam 3makijaże któemi sie podobaja
(to nie moje oczy, przypadkowe z google)
Co myślicie?
pierwszy mi się podoba!
my zamiast kwiatów chcemy różne rodzaje alkoholu

Cytat:
Napisane przez mama_2010 Pokaż wiadomość
Panna Izabela nie wiem jak to sie stalo ale przegapilam twoj post i suknie. Jest super troche widze podobienstwa do mojej a przynajmniej jakby troche ta sama polka w sklepie
dziękuję , ale jaka polka?

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam, czytam i mam mętlik w głowie
Gdzie zamawiacie jeszcze zaproszenia poza amelią, bo strasznie ciężko mi trafić na te posty z informacjami a amelia nie wysyła na razie próbek - z info od nich wiem, że taki stan może się utrzymać do końca miesiąca
Ja zamawiałam z Decorisus
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:24   #2811
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny co powiecie o tej stylistce http://www.makeupslubny.pl/ ?

Jutro rano jedziemy na degustację tortu weselnego
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:28   #2812
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

wrzuciłam do klubu foty z próbnej fryzury jakby był ktoś ciekawy
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:29   #2813
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka wszystkiego najlepszego cudownej pogody, pięknego ślubu i niezapomnianego wesela



Dziękuję Wam kochane za rady dotyczące ciotki
Im dłużej o tym myślę, tym bardziej skłaniam się ku temu, żeby jej jednak nie zapraszać Rozmawiałam dziś z moją świadkową i ona podziela moje zdanie... Po pierwsze- kwestia zachowania przy stole nie jest w tym wypadku kwestią choroby czy starości (ciocia ma 65 lat), ale po prostu zwyczajnym brakiem kultury i obycia i nie zmienią tego napomnienia i pouczenia, bo kiedyś nawet moja babcia próbowała jej zwrócić uwagę i nie dało to żadnego skutku :/ Po drugie- mam spore wesele i duże stoły na sali. Uprzedzenie kilkunastu osób, że będą siedzieć przy stole z ciocią X, która zachowuje się tak i tak, nie zniweluje dyskomfortu związanego z obserwowaniem zachowań, których szczególnie przy jedzeniu oglądać się nie chce. Po trzecie- nie jesteśmy ze sobą emocjonalnie związane. Mieszkamy obok siebie, ale nie czuję specjalnej więzi z ciotką... Już sama nie wiem, co robić


Wrzucam zdjęcie ("selfie" ) zrobione w dniu, kiedy zamówiłam suknię. Na sobie mam egzemplarz pokazowy w kolorze ecru- moja będzie biała

http://www.sendspace.pl/file/c9f10a418b56d93905d0e9d

__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:38   #2814
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Pisze z telefonu wiec nie cytuje

Macie racje, nie będę się przejmować..
jutro jedziemy do nich z zaproszeniem i nie wiem jak się zachować, juz teraz uprzedzać ze nas nie bedzie czy czekać do zaproszenia z ich strony? jeju... Jakie to trudne

co do rzęs - warto je przetestować wcześniej. Gdy ja je zakładam czuje je gora 15 minut, z czego pierwsze 5 jest dość niekomfortowe, no a potem bajka za 20 zł warto spróbować
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:40   #2815
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Oluska, tylko tyle powiem! Jesteś jedną z tych PMek, które wywołują u mnie żal, że wybrałam taką suknię, a nie inną! Wyglądasz nieziemsko!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:41   #2816
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
co do rzęs - warto je przetestować wcześniej. Gdy ja je zakładam czuje je gora 15 minut, z czego pierwsze 5 jest dość niekomfortowe, no a potem bajka za 20 zł warto spróbować
A jakiego kleju używasz? Nieśmiertelny DUO?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:44   #2817
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Atomoowka to juz jutro! Mam nadzieje, ze pogoda dopisze, ze wszystko sie uda jak zaplanowaliscie, zycze Wam najpiekniejszego dnia i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia

Ysia piekne fotki, piekni Wy

Anka gratki za obraczki

Kasia w koncu jak bookowaliscie podroz to nie wiedzieliscie kiedy ich slub, ja bym sie nie przejmowala, zwlaszcza, ze robili z tego tajemnice, a roznica w kosztach faktycznie duza, wiec nie warto zmieniac rezerwacji

Cornflower super z ksiedzem! Zawsze to inaczej jak to ktos znajomy, bardziej personalnie powpdzenia na protokole

Kamilka fajne tablice

Le_lena gratki za zespol

Enzunio baw sie dobrze na panienskim

bardorja mnie sie niebieskie cienie w makijazu nie podobaja

Lg_ago gratki za obraczki wygladaja bardzo fajnie!

Kiss pieczatka super!

Mimi gratki za perfumy

KaEs za zaproszenia!

My dzis kupilismy rame na plan stolow, jutro jade po ramki na numery stolow i trzeba bedzie zaczac produkcje po za tym zamowilam kolejny komplet bielizny na noc poslubna bo TZ sie wygadal, ze chcialby bialy a ka czarny kupilam no ale i tak sie nie zmarnuje




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:49   #2818
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Tak, duo tylko na rogach daje więcej kleju.

Rabbitka - marzenie mojego Tż ile takie cudo?
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 21:50   #2819
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Rabbitka- Twój Tz będzie zachwycony

Gdzie kupujesz ramki?

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kiss12550
Czas edycji: 2014-05-09 o 21:51
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 22:02   #2820
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Kasia £65 czyli ok 330 zł bo sa odrobinke przecenione na asos'ie wiec niech lepiej TZ bedzie zadowolony :p znaczy o tak juz nie mam wiecej kasy na inny

Kiss na 90% z Ikei o te



Chyba Opium i Atomoowka tez je maja


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.