Proszki Na Odchudzanie Z Apteki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 23:43   #1
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310

Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?


Dziewczyny przytylam pare miesiecy temu i za cholere nie moge schudnać , wiadomo diety daja efekt jojo wiec robie jakies tam ograniczenia w jedzeniu plus owoce itp, ćwiczyc nie bede nie mam sily,czasu,motywacji itd(NIE NIE BEDE!:p)zostaje jedno: TABLETKI , i tutaj pytanie do was co mozecie mi polecić? jakie herbatki,ziolka,tabletki? najlepiej z apteki jak mozecie podawajcei odarzu cene i mowcie ile dzieki nim schudłyście
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 23:58   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

preparaty z apteki dostępne bez recepty nie są satysfakcjonująco skuteczne, jeśli nie towarzyszy im dieta i ruch. cudów nie ma.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 18:51   #3
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Thumbs down Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

jak jest deita i ruch to po co tobletki? wtedy to nic dziwnego ze działają,odpuść sobie ztymi banałami,ta odpowiedz nie dotyczy mojego pytania
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 18:55   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Niestety, ale samymi tabletkami nic się nie zdziała. Moja przyjaciólka stosowała tabletki zmniejszające łaknienie "Ananas" i nic jej to nie dało. Spadek wagi był minimalny, nie odczuwała też zmniejszonej potrzeby jedzenia. Trochę wysiłku fizycznego jest niezbędne, gdy jest więcej mięśni, tłuszcz szybciej się spala (i to też nie jest banał). Ja stosowałam Figurę, ale polecam ją na krótką metę, gdyż po dłuższym stosowaniu (tak, jak u mnie) mogą wystąpić poważne problemy z jelitami i żoładkiem. Ja się leczę do dziś.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:00   #5
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Lovisa ten "Ananas" naprawdę jest do Bani sama "zjadłam" kilka opakowań i NIC.
Radze już stosować o wiele pewniejszą metodę: przed KAŻDYM posiłkiem 3 szklanki wody z plasterkiem cytryny. A zamiat tabletek porządny kosmetyk ujędrniająco-wyszczuplający. W połączeniu z dietą i nawet lekkimi ćwiczeniami- działa cuda (zwłaszcze Lirene eris)
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:03   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Hej, też mam ten krem z Eris Stosuję go na uda, bo coś zwiększyły objętość ostatnio
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:12   #7
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

To zupelnie tak jak moje
Ja jutro idę się zaopatrzeć
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 19:22   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
jak jest deita i ruch to po co tobletki? wtedy to nic dziwnego ze działają,odpuść sobie ztymi banałami,ta odpowiedz nie dotyczy mojego pytania
ktoś stara się pomóc a Ty tak go traktujesz? Nieładnie
zgadzam sie z justy- cudów nie ma. Trzeba oprócz picia odchudzających herbatek czy łykania tabletek dużo się ruszać i przejść na dietę. To są środki wspomagające odchudzanie, same niewiele pomogą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:44   #9
thelema
Raczkowanie
 
Avatar thelema
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 307
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Bazą środków odchudzających jest efedryna, którą zawiera m.in. lek stosowany w schorzeniach oskrzelowo-płucnych tussipect. Jest dostępny w aptece bez recepty.

"Efedryna jest to substancja spotykana najczęściej w zastrzykach, kroplach, sztyfcie do nosa, syropie, maści, pudrach, tabletkach i płynach. Należy do grupy sympothomimetics. Ma trzy interesujące efekty: po pierwsze - powoduje łatwe spalanie tłuszczu. Z jednej strony zdarza się, że powoduje wzrost temperatury i w ten sposób organizm spala więcej kalorii niż zwykle. Z drugiej strony stymuluje działanie gruczołu tarczycy i powoduje zamianę słabego LT - 4 w silniejszy LT - 3, co przyspiesza metabolizm. Kombinacja z 25 mg + 200 mg kofeiny + 300 mg aspiryny jest idealna do wytworzenia możliwości współdziałania obu tych efektów. Ci, którzy biorą tę kombinacje 3 x dziennie, 30 min przed jedzeniem, będą znacznie spalać tłuszcz. Ma także antykataboliczne działanie. W tym wypadku jest używana do utrzymania systemu muskularnego w porządku podczas diety. W końcowym efekcie, kulturyści używają jako "pomocnika" w treningu. Podobnie wpływa na centralny system nerwowy jak amfetamina, tylko trochę łagodniej. To ulepsza koncentrację, czujność i prowadzi do wzajemnego oddziaływania nerwów i muskułów. 25 - 50mg Efedryny jedną godzinę przed treningiem, wówczas siła wzrasta o 5 - 10% podczas treningów. Nie może być brana częściej niż 3 x w tygodniu, ponieważ może spowodować uzależnienie. Efekty: bóle, wysokie ciśnienie krwi, bezsenność, przyspieszone bicie serca, drżenie dłoni, brak apetytu. Nie można zażywać jej jeśli ma się wysokie ciśnienie i arytmię serca. W Europie jest lekiem na receptę, w większości dostępny w składzie innych substancji."

Przeczytaj też to: http://www.kulturystyka.pl/artykul78/

Mam nadzieję, że pomogłam



thelema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 20:37   #10
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

efedryna mozna sobie wiecej szkod niz pozytkow wyrzadzic.
trzymaj sie od niej z daleka, jesli Ci mile zycie w zdrowiu.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 21:25   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

cudów nie ma.

a o (negatywnych) doswiadczeniach z efedryną jest watek tu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=tussi
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 21:27   #12
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

w jaki sposob chcesz schudnac?biorac tabletki i siedzac na kanapie?gdyby to dzialalo to nie bylo by osob otylych czy z lekka nadwaga, wszyscy by mieli piekne plaskie brzuchy, szczuple uda, nikt by nie tyl.
poza tym troche kultury, skoro ktos stara Ci sie odpowiedziec i doradzic.
zapraszam na forum fitness - opisane jest duzo cwiczen.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 21:28   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

aha, podobno (nie probowalam)cla spala tkanke tluszczowa, ale tylko w polaczeniu z wysilkiem fizycznym....
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 01:09   #14
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Wink Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

przestańcie mi pisać o diecie i ćwiczeniach i tak juz zrobiłam pewne ograniczenia w jedzeniu i zmiany w jadłospisie... jak zamierzam schudnąć to jeszcze konkretnie nie wiem w końcu to moja sprawa mzoe sie uda moze nie, pozatym mi wystraczy właśnie napoczatek jakiś małe efekt nie szukam tabletek dzieki ktorym schudne 20kg ,poprostu coś co działa zdaje sobie sprawe że takie tabletki nie daja maskrycznych wyników,ale jednak pomagają z tego co słyszałam! dlatego chciałam spytać was o opinie właśnie

sory ale takie teksty typu: musisz sie ruszać i zachować diete to naprawde nie są odkrywcze ,wiadomo ze przy odchudzaniu to każdy ma jakąś swoją własną diete wiec o czym tu deliberować a ruchu na codzień niektozy tez maja w nadmierze np jak sie nei jedzi autobusami tylko zapieprza na piechote ,w dawaniu dobrych rad to kazdy jest dobry a jak sie okazuje mało kto podczas odchudzania przestrzega wszystkich zasad, zresztą czasami to neipotrzebne skoro i tak są wyniki miałam okresy ze sie odchudzałam ruszajac sie owiele mniej niz teraz a poprostu zmieniajac jedzenie i chudlam bez problemu , teraz chwilowy brak samozaparcia ale da sie schudnac kompletnie nie ruszajac tyłka z kanapy wystarczy chcieć i nawet to przyjemniejsze od pocenia sie na słońcy podczas jazdy rowerem np.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 08:33   #15
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

przepraszam bardzo ale czego właściwie się spodziewałaś? że ktoś tu chowa w zanadrzu jakąś genialną nie znaną światu metodę 'odchudzanie bez wysiłku'? takie traktowanie osób, które starają ci się pomóc naprawdę nie świadczy dobrze o twojej kulturze osobistej, agabj już zwracała ci na to uwagę ale widzę, że spłynęło 'jak po kaczce'.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory




Edytowane przez shachownica
Czas edycji: 2005-08-13 o 08:34 Powód: literówka
shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 09:43   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez shachownica
przepraszam bardzo ale czego właściwie się spodziewałaś? że ktoś tu chowa w zanadrzu jakąś genialną nie znaną światu metodę 'odchudzanie bez wysiłku'? takie traktowanie osób, które starają ci się pomóc naprawdę nie świadczy dobrze o twojej kulturze osobistej, agabj już zwracała ci na to uwagę ale widzę, że spłynęło 'jak po kaczce'.
taaak,bo my jestesmy paskudne i trzymamy ten cudowny sposob w tajemnicy przed wszystkimi

nie sadze,zeby ktos mogl Ci pomoc z tym problemem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 10:05   #17
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
Dziewczyny przytylam pare miesiecy temu i za cholere nie moge schudnać , wiadomo diety daja efekt jojo wiec robie jakies tam ograniczenia w jedzeniu plus owoce itp, ćwiczyc nie bede nie mam sily,czasu,motywacji itd(NIE NIE BEDE!:p)
Gratuluję wybranego sposobu na schudnięcie. Ruch to podstawa skutecznego odchudzania, wszyscy o tym wiedzą, tylko Ty jakoś nie dopuszczasz do siebie tego faktu. Czego oczekujesz? Że będziesz jadła więcej warzyw i garść tabletek i po tygodniu zmienisz się w piękność? Dziewczyny dają Ci dobre rady, a Ty wybrzydzasz, bo nie chce Ci się zrobić kilku brzuszków Z takim podejściem nigdy nie schudniesz.


Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
jak zamierzam schudnąć to jeszcze konkretnie nie wiem
Do poważnego odchudzania trzeba dojrzeć psychicznie, ot co.

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
teraz chwilowy brak samozaparcia ale da sie schudnac kompletnie nie ruszajac tyłka z kanapy
Gdyby to było możliwe, to po świecie chodziłyby wyłącznie kobiety o rozmiarze 34/36 Im szybciej przestaniesz sama siebie oszukiwać, tym lepiej... a jeśli znajdziesz cudowny sposób na szybkie schudnięcie bez ruszania tyłka z kanapy, to koniecznie zgłoś do opatentowania- zbijesz fortunę
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 11:27   #18
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Bez sensu, czytając kolejną wypowiedź autorki wątku, żałuję, że dawałam jakiekolwiek rady, bo przeciez ona i tak wie lepiej, a my to sie nie znamy, bo same pewnie nic nie robimy, tylko sie obżeramy przed tv. Ja też mało jeżdżę autobusami, ale zawsze znajdę czas na ćwiczenia, możesz sobie w to nie wierzyć, ale mi tego nie wmawiaj, bo mnie nie znasz. Jesli wierzysz, że schudniesz od samych proszków, do gratuluję niepoprawnego optymizmu, promonuję dokupić sobie jeszcze plasterek odchudzający z Telezakupów "Mango" Ciekawe jak daleko zajdziesz z takim przekonaniem, może za 10 lat będa Cie ściagać dźwigiem z kanapy, ale to już Twoja sprawa. Nie wiem czego sie spodziewałaś, że ktoś Ci napisze: brawo, tak trzymaj, nie ćwicz, jedz tabletki, a na pewno schudniesz, to najlepszy sposób, w końcu ćwiczenia wcale nie spalają tłuszczu ani nie wyrabiają kondycji!
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 11:38   #19
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Wink Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

misio-gumisio ty nie potrzebujesz diety
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 12:06   #20
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

miso-gumisio .
ja kiedys pozbylam sie moich nadmiarow okolo 9 kg za pomoca chromu
kupilam sobie chrom organiczny w tabletkach i jadlam JEDNA tabletke na dzien zaraz z rana .Sniadanie odpuscilam i pozniej juz normalne posiłki jadlam bylam w szoku ze tak duzo schudlam przez okolo 4 miesiace ale i uradowana



po chromie zauwazylam ze nie ciągło Mnie do slodyczy ani jakis takich przekasek ogolnie jak dla mnie latwo bylo zrzucic ten nadmiar -ale moze to sprawa ogranizmu
pozniej jakj zu swteirdzilam ze msuze wiecej schudnac to jadlam tylko slonecznik i jedna tabletke chromu + duzo wody z cytryna i tez cos mi tam waga spadła ale ogolnie stwierdzilam ze to co schudlam to i tak duzo wiec po co sie katowac

Tylko prosze pamietaj jesli kupisz sobie chrom to jedz go tylko raz dziennie dlatego gdyz w duzych ilosciach nie poiwnno sie go zazywac .

Ja robilam tak ..jadlam chorm raz dzienie przez 20 dni (jedna blaszka -okolo 5 zl) pozniej tydzien przerwy znow 20 dni pozniej tydzien przerwy przez miesiac i koniec hehe i teraz kupuje sobie chrom jak chce sie pozbyc 05 kg ale oglnie waga mi sie trzyma ...

acha po skonczonej kuracji -jak zjadlam cos bardzo tlustego -to aby uspokoic swoje sumienie jadlam tabletke chormu, czasem herbate czerwona
pzodrawiam
ps. sorki za błędy


ćwiczenia sa dobre aby skora na czlowieku nie wisiala ja robilam jakies proste cwiczenia oraz raz na dzien raz na dwa dni szlam z psiakiem do parku pochodzic zywszym tępem pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam

Edytowane przez streptococus
Czas edycji: 2005-08-13 o 14:25
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:13   #21
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Streptococus - a nie chodziło Ci czasami o chrom? Bo o chormie to nie słyszałam
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:15   #22
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Misio-gumisio idź zobacz czy Cie na dworze nie ma a potem wróć i dopiero coś tu pisz. kultury trochę kobietko
Jak chcesz schudnąć nic nie robiąc to kup sobie, któryś z tych wynalazków odchudzających z TV MARKETU, typu: Sauna Solutions czy inne obciskająco-wyszczuplające kalesonki.
Pa
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 12:26   #23
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

buhahaha no chrom hehe ale to literowka wiecie szybko pisalam no i sie tsalo :| pozniej to z edytuje ...
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 15:33   #24
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

schudnac trzeba chciec
pudelko l-karnityny albo thermo fat burnera ( dla motywacji )
i 5 razy w tygodniu jazda rowerkiem ...
nawet nie trzeba sie meczyc , pocic ... od wybrac sie
na godzinke pojezdzic ... i waga bedzie leciec w dol ...
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 15:52   #25
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Cool Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Gdyby to było możliwe, to po świecie chodziłyby wyłącznie kobiety o rozmiarze 34/36 Im szybciej przestaniesz sama siebie oszukiwać, tym lepiej... a jeśli znajdziesz cudowny sposób na szybkie schudnięcie bez ruszania tyłka z kanapy, to koniecznie zgłoś do opatentowania- zbijesz fortunę

wyobraż sobie że znalazłam np jesz dzienie jeden duzy jogurt i jakiś owoc mże nawet pare, do tego wyłącznie zielona herbata i hektolitry niegazowanej wody i tak przez miesiąc . i co nie da sie? jasne ze sie da...,nie musisz nigdzie sie ruszać acha wiadomo sposob srednio zdrowy wiadomo. Kto tutaj mowi o szybkim schudnieciu najzdrowsze chudniecie to te wolne powiec mi gdzie ja mowilam ze chce schudmac szybko? wrecz przeciwnie...
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 15:56   #26
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Schudnąc w ten sposób, który opisałas mozna, ale skóra będzie zwiotczała i brzydka.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 16:23   #27
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
wyobraż sobie że znalazłam np jesz dzienie jeden duzy jogurt i jakiś owoc mże nawet pare, do tego wyłącznie zielona herbata i hektolitry niegazowanej wody i tak przez miesiąc . i co nie da sie? jasne ze sie da
Może nawet parę owoców dziennie? Co za rozrzutność
Jasne, że się da. A efekt jojo murowany.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 16:26   #28
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Może nawet parę owoców dziennie? Co za rozrzutność
Jasne, że się da. A efekt jojo murowany.
Dokładnie Spowalnia sie przemiana materii, a kiedy zaczynasz normalnie jeść, organizm nie nadąża ze spalaniem kalorii i jedząć tyle samo co przed dieta, tyje się z prędkością światła
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 16:38   #29
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

czytam ten wątek i czytam i gały mi wychodzą na wierzch

Cytat:
Dokładnie Spowalnia sie przemiana materii, a kiedy zaczynasz normalnie jeść, organizm nie nadąża ze spalaniem kalorii i jedząć tyle samo co przed dieta, tyje się z prędkością światła
Loviso święte słowa
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 17:10   #30
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Proszki Na Odchudzanie Z Apteki?

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
Dziewczyny przytylam pare miesiecy temu i za cholere nie moge schudnać , wiadomo diety daja efekt jojo wiec robie jakies tam ograniczenia w jedzeniu plus owoce itp, ćwiczyc nie bede nie mam sily,czasu,motywacji itd(NIE NIE BEDE!:p)zostaje jedno: TABLETKI , i tutaj pytanie do was co mozecie mi polecić? jakie herbatki,ziolka,tabletki? najlepiej z apteki jak mozecie podawajcei odarzu cene i mowcie ile dzieki nim schudłyście
badz konsekwentna w tym co piszesz, najpierw diety sa zle bo powoduja efekt jojo, a potem swietnie mozna schudnac....

to co napisalas to nie jest dobra dieta,to nawet nie jest dieta - jeden jogurt i napoje...poszukaj sobie czegos o glodowkach....
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.