Mali sadyści - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 20:12   #1
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka

Mali sadyści


Jasna cholera mnie trafia kiedy słyszę o sadyście z którym moja siostra chodzi do klasy.
Upokarza on, koleżankę mojej siostry –wyżywa się na niej, bije ją raz nawet skręcił jej rękę. Oprócz e tego wyżwa się na jeszcze innych osobach. Jednego chłopaka (z trzeciej klasy SP) razem z kolegą pobił, podduszał, przywiązał do drzewa i próbował podpalić - tak dla zabawy. Gdyby nie fakt że pewien gimnazjalista zadzwonił po kolegów aby przylać gówniarzom ta „zabawa” mogłaby się skończyć nieszczęściem.
Na dodatek przytoczę dialog brata (7 lat) tego potwora z nauczycielką
B: Proszę pani a wie pani że mój brat zabił jeża młotkiem.
N: Że co zrobił?
B: No wziął młotek i zaczął uderzać w jeża tak długo aż przestał piszczeć. Wie pani jakie to fajne
N: A wasza mama widziała to?
B: Tak
N: i co powiedziała?
B:powiedziała: no fajnie, fajnie

„Fajna zabawa” co, nie? Chłopak ma 13 lat, matka obecnie siedzi w domu bo straciła pracę na zmywaku w Angli. Chłopak może robić co chce i nie ponosi odpowiedzialności. Kiedy on ją w końcu poniesie... Musi kogoś zabić, zgwałcić aby zostać ukaranym?!
Nie popieram polityki Giertycha ale może jednak te szkoły dla takich sadystów to nie jest taki głupi.
Mojej siostry nie tknie ale tylko dlatego że nasz ojciec jest dyrektorem tej szkoły. Ale co z innymi?

PS Może mnie trochę poniosło ale naprawdę mam ochotę zabić tego gnojka
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:22   #2
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Mali sadyści





O kurde.

biedny jeż.
co za mały bachor..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:24   #3
abram6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74
Red face Dot.: Mali sadyści

sa skuteczne metody, zrobic mu kocowe za kazdy wybryk. Tylko ludzie zrobili sie jacys gejowaci.
abram6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:26   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mali sadyści

Szkoła dla sadystów nie rozwiązałaby problemu, ale ktoś powinien zainteresowac się mamuśką, bo to co opisałaś jest PRZERAŻAJĄCE. A szkoła jak traktuje tego małego sadystę? Cokolwiek w ogóle jest robione w tej sprawie?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:28   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mali sadyści

co z innymi zalezy od twojego ojca ,od tego typu zachowan wzywa sie policje jelsi nawet mialaby tylko nastraszyc delikwenta,matke na rozmowe z policja,wydalenie ze szkoly,przeniesienie,psyc holog cokolwiek byleby tylko nie zostac obojetnym.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:34   #6
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Mali sadyści

W szkoła ma związane ręce bo i ojciec, i babcia i mamusia mają chłopaka gdzieś. Na przeniesienie nie chcą się zgodzić bo miałby za daleko do szkoły mimo iż obecnie nie trafia do niej. Do chłopaka nic nie dociera i jest coraz gorzej. Przepuszczają go z klasy do klasy aby wkońcu się go pozbyć i żeby nie przedłużać masakry innych dzieci.
Ci sami gimnazjaliści obecnie planują jak go nauczyć aby nie wysypywał niezbędnych leków siostry jednego z nich na ziemię lub do śmietnika.

Paula a myślisz że policja nie była wzywana -problem tkwi w tym, że rodzice poszkodowanych dzieci nie chcą skarżyć na młodego aby nie zrobił on większej krzywdy ich dziecku.
Raz jak rodzce tej dziewczynki z klasy mojej siostry poszli na policję że chłopak czekał na nią pod blokiem kiedy wyjdzie aby ją skopać, następnego dnia młody nasikał do jej plecaka i z oskarżenia nici.
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-04-11 o 10:29 Powód: post pod postem
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:52   #7
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mali sadyści

No sorry, ale takie bachory to trafiają do poprawczaka, nie mów mi, że nic nie można zrobić.

Postawa rodziców dziewczynki z postu powyżej
I dziwisz się, że chłopak robi co chce, ma na to przyzwolenie nie tylko swojej matki, ale też innych wokoło.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:55   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mali sadyści

zlosic to do opieki spolecznej do sadu.
dzieciak potrzebuje pomocy psychologa b widac ma braki emocjonalne w rodzinie ,skoro rodzina nie chce mu pomoc trzeba to zrobic wbrew rodzinie poprzez np. ograniczenie wladzy lub kuratora.

Gdyby moje dziecko balo sie chodzic do szkoly zrobilabym wszytsko aby to przestepca zostal ukarany a nie moje dziecko np. przez uciekanie i przenoszenie do innej szkoly.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:01   #9
thougful-girl
Zadomowienie
 
Avatar thougful-girl
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 1 634
Dot.: Mali sadyści

Naprawdę przerażające. Przecież jak nikt się tym chłopakiem nie zajmie, to strach pomyśle co z niego wyrosnie. No jak oni w tym wieku katują zwierzęta młotkiem, i chcą nawet podpalac ludzi.
__________________

thougful-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:02   #10
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: Mali sadyści

Sunny ale ja się nie dziwię czemu on to robi... Chociaż w sumie tak jak można być takim sadystą w takim wieku. Znam chłopaka który pochodzi z jeszcze gorszej rodziny i jego można do rany przyłożyć...
Moja siostra jeżeli gówniarz ją chociaż tknie to idzie do taty z pytaniem czy można już wezwać policję. Bo wszyscy inni umywają ręcę. Ale niestety za ciągnięcie włosów czy zaczepianie to raczej się nie trafa do poprawczaka. A przepisy są takie jakie są, jeżeli szkoła wzywa policję np do pobicia to rodzice pobitego dziecka muszą się zgodzić na oskarżenie. A gówniarz już się tak wycwanił że "zabawia się" poza szkołą.

Kurator już jest od przedszkola i widać ile pożytku jest z niego
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:10   #11
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mali sadyści

Ale ja nie mam pretensji do Ciebie, tylko ogólnie taka sytuacja mnie wkurza. Wszyscy umywają ręce, a potem się dziwią jak coś się stanie. Próbował podpalić kolegę bije koleżankę, nasikał jej do plecaka a pewnie uzbierałoby się tego jeszcze trochę i owszem za takie rzeczy zebrane do kupy podejrzewam, że można trafić do porawczaka, ale pod warunkiem, że się to zgłasza w odpowiednie miejsca.

Edit: i co robi ten kurator? Jak nic nie robi to skargę na niego napisać.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:15   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mali sadyści

wielu seryjnych zabójców zaczynało od znęcania się na zawierzętami...
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:21   #13
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mali sadyści

Dokładnie.
Teraz każdy go "przepycha" z klasy do klasy, żeby szybko pozbyć się problemu i go przeczekać, ale za kilka lat on wyjdzie z kolesiami na miasto i dorwie któregoś z dzieciaków obojętnych rodziców.
Zgadzam się z Paulą78- w tej sprawie trzeba zrobić wszystko co tylko możliwe. Lepiej teraz niż później.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:28   #14
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Mali sadyści

Twój ojciec jako dyrektor szkoły musi mieć jakieś kontakty z kuratorem tego dzieciaka. Powinien zgłosić to gdzieś wyżej.

Aż strach pomyśleć, co z takiego wyrośnie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:35   #15
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
bije ją raz nawet skręcił jej rękę. Oprócz e tego wyżwa się na jeszcze innych osobach. Jednego chłopaka (z trzeciej klasy SP) razem z kolegą pobił, podduszał, przywiązał do drzewa i próbował podpalić - tak dla zabawy.


Mojej siostry nie tknie ale tylko dlatego że nasz ojciec jest dyrektorem tej szkoły.
A jakie stanowisko wobec niego ma twój tato - jako dyrektor?
Tzn jakie działania podjął - bo wnioskuję, że wie o poczynaniach tego dzieciaka
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:35   #16
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Mali sadyści

Boże. Potwór. Dziś jeż, a jutro...? Przerażające. Nie wiem jak trzeba być pozbawionym jakichkolwiej uczuć, żeby świadomie zadawać innej istocie ból. A reakcja matki jest jeszcze bardziej przerażająca.

A abram6, nie dość, że jest rasistą to jeszcze homofobem. Słodko... :/
Kiedy ktoś go w końcu przemaluje na pomarańcz?
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:53   #17
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Mali sadyści

trzeba zlożyć doniesienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa. dzieciak nie bedzie odpowiadal z kodeksu karnego, ale stanie przed sądem rodzinnym.
jakie przestepstwa? groźba karalna,narusznie nietykalności cielesnej.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:03   #18
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No sorry, ale takie bachory to trafiają do poprawczaka, nie mów mi, że nic nie można zrobić.
Taaa...i wyjdzie stamtąd sto razy gorszy

Wydaje mi się, że takie zachowania to chęć zwrócenia na siebie uwagi, bo tak się zachowują dzieci, które nie mogą zaimponować grupie wynikami w nauce, pieniędzmi, towarzyskością itp.

Niestety, realia są takie, że niewiele da się z nim zrobić. W końcu nagrabi sobie tak, że wyląduje w kryminale. Albo wyjedzie do Irlandii na budowę.

Też opowiadałabym się za drastycznymi rozwiązaniami: policja, sprawy w sądzie - jeśli są takie możliwości.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:12   #19
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
Paula a myślisz że policja nie była wzywana -problem tkwi w tym, że rodzice poszkodowanych dzieci nie chcą skarżyć na młodego aby nie zrobił on większej krzywdy ich dziecku.
Raz jak rodzce tej dziewczynki z klasy mojej siostry poszli na policję że chłopak czekał na nią pod blokiem kiedy wyjdzie aby ją skopać, następnego dnia młody nasikał do jej plecaka i z oskarżenia nici.
No co za maly potwor
Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zlosic to do opieki spolecznej do sadu.
dzieciak potrzebuje pomocy psychologa b widac ma braki emocjonalne w rodzinie ,skoro rodzina nie chce mu pomoc trzeba to zrobic wbrew rodzinie poprzez np. ograniczenie wladzy lub kuratora.

Gdyby moje dziecko balo sie chodzic do szkoly zrobilabym wszytsko aby to przestepca zostal ukarany a nie moje dziecko np. przez uciekanie i przenoszenie do innej szkoly.
Zgadzam sie.
Sprawe trzeba zglosic wszedzie gdzie sie da.
Moze jak opieka spoleczna sie nim zainteresuje albo Policja czy jakies inne instytucje odpowiednie ,moze wtedy przyjdzie otrzezwienia dla rodzicow.
Moze jakby opieka spoleczna zagrozila odebraniem dziecka bo rodzice sie nim nie interesuja ,to moze wtedy dotrze?
Nie mozna tej sprawy tak zostawic.Rosnie potencjalny przestepca a szkola przepycha go z klasy do klasy zeby sie go pozbyc , no ludzie tak nie mozna trzeba cos z tym zrobic zanim bedzie za pozno.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:06   #20
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: Mali sadyści

Dzisiaj poszła kolejna skarga na kuratora. Kuratorzy w moim rejonie działają tak jakby ich nie było. I nadal trawają próby przekonania rodziców podpalanego dzieciaka aby wnieśli oskarżenie. Ale rodzice twierdzą, że to nauczy chłopaka życia i stanie się twardszy
Ten potwór ma nagrane meczenie tego chłopak w komórce. Wystarczyłoby tylko, że policja zabierała mu ten telefon i chłopak miałby przerąbane.
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:06   #21
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Mali sadyści

Dzieciaki potrafią być okrutne - i to już od piaskownicy.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:21   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
Dzisiaj poszła kolejna skarga na kuratora. Kuratorzy w moim rejonie działają tak jakby ich nie było. I nadal trawają próby przekonania rodziców podpalanego dzieciaka aby wnieśli oskarżenie. Ale rodzice twierdzą, że to nauczy chłopaka życia i stanie się twardszy
z calym szacunkiem ale rodzicow tego chlopca tez powinno sie leczyc.


Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
Ten potwór ma nagrane meczenie tego chłopak w komórce. Wystarczyłoby tylko, że policja zabierała mu ten telefon i chłopak miałby przerąbane.
wezwac policje i zarekwirowac telefon,zreszta telefon zawsze gowniarz moze "zgubic"
nie wahalabym sie na miejscu nauczycieli aby mu zabrac ten telefon i wezwac policje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:47   #23
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
z calym szacunkiem ale rodzicow tego chlopca tez powinno sie leczyc.




wezwac policje i zarekwirowac telefon,zreszta telefon zawsze gowniarz moze "zgubic"
nie wahalabym sie na miejscu nauczycieli aby mu zabrac ten telefon i wezwac policje.
zgadzam sie z paula

13latek terroryzujacy wszystkich, no ludzie..
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:12   #24
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

13latek terroryzujacy wszystkich, no ludzie..
Ja tez nie bardzo rozumiem.
Nie ma żadnych mozliwości. Jakoś nie chce mi się wierzyć.
Ojciec (jako dyrektor szkoły) powinien działać, zawiadomic kogo się da. A nie wypchnąć ze szkoły i cieszyc się, że kłopot z głowy.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:14   #25
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
Jasna cholera mnie trafia kiedy słyszę o sadyście z którym moja siostra chodzi do klasy.
Upokarza on, koleżankę mojej siostry –wyżywa się na niej, bije ją raz nawet skręcił jej rękę. Oprócz e tego wyżwa się na jeszcze innych osobach. Jednego chłopaka (z trzeciej klasy SP) razem z kolegą pobił, podduszał, przywiązał do drzewa i próbował podpalić - tak dla zabawy. Gdyby nie fakt że pewien gimnazjalista zadzwonił po kolegów aby przylać gówniarzom ta „zabawa” mogłaby się skończyć nieszczęściem.
Na dodatek przytoczę dialog brata (7 lat) tego potwora z nauczycielką
B: Proszę pani a wie pani że mój brat zabił jeża młotkiem.
N: Że co zrobił?
B: No wziął młotek i zaczął uderzać w jeża tak długo aż przestał piszczeć. Wie pani jakie to fajne
N: A wasza mama widziała to?
B: Tak
N: i co powiedziała?
B:powiedziała: no fajnie, fajnie

„Fajna zabawa” co, nie? Chłopak ma 13 lat, matka obecnie siedzi w domu bo straciła pracę na zmywaku w Angli. Chłopak może robić co chce i nie ponosi odpowiedzialności. Kiedy on ją w końcu poniesie... Musi kogoś zabić, zgwałcić aby zostać ukaranym?!
Nie popieram polityki Giertycha ale może jednak te szkoły dla takich sadystów to nie jest taki głupi.
Mojej siostry nie tknie ale tylko dlatego że nasz ojciec jest dyrektorem tej szkoły. Ale co z innymi?

PS Może mnie trochę poniosło ale naprawdę mam ochotę zabić tego gnojka
nie dziwie się ze sie wkurzyłaś.
szkoda w tej hstorii tego jeża,ale na tym jeżu się pewnie nie skończy
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:16   #26
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez sacharka Pokaż wiadomość
Dzisiaj poszła kolejna skarga na kuratora. Kuratorzy w moim rejonie działają tak jakby ich nie było. I nadal trawają próby przekonania rodziców podpalanego dzieciaka aby wnieśli oskarżenie. Ale rodzice twierdzą, że to nauczy chłopaka życia i stanie się twardszy
Kolejna rewelacja która rozdziawiła mi buzię
Idąc tym tokiem myślenia, coś jeszcze mozna wymyślić, żeby chłopak był JESZCZE twardszy...
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 16:23   #27
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mali sadyści

ech,może by tak super nianie wezwać
zgodzę się z twierdzeniem że z takich co męczą zwierzęta często wyrastają mordercy
(co nieco poczytałam w książce "seks,krew i szubienica" )
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:23   #28
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ech,może by tak super nianie wezwać
zgodzę się z twierdzeniem że z takich co męczą zwierzęta często wyrastają mordercy
(co nieco poczytałam w książce "seks,krew i szubienica" )
Pewnie ,ze tak.Od czegos musza oprzeciez zaczac.
Nieraz jak czytalam cos o jakims zwyrodnialcu to przewijaly sie tam watki z jego dziecistwa jak znecal sie nad zwierzatkami.
To tylko jeden krok kiedy bedzie robil to z ludzmi.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:29   #29
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Mali sadyści

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Pewnie ,ze tak.Od czegos musza oprzeciez zaczac.
Nieraz jak czytalam cos o jakims zwyrodnialcu to przewijaly sie tam watki z jego dziecistwa jak znecal sie nad zwierzatkami.
To tylko jeden krok kiedy bedzie robil to z ludzmi.
dlatego, gdy są objawy, trzeba zwalczać to w jak najmłodszych latach.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:35   #30
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mali sadyści

nie chce mieć dzieci,ale jak już bym je miała uczyłabym i wpajała od pierwszych miesięcy życia miłość do zwierząt i przede wszystkim szacunek dla ludzi,bez względu na wszystko.

kiedyś w parku znalazłam jeża.podeszłam do niego i chciałam się tylko popatrzeć,nawet nie uciekł hi hi jeże są takie słodkie,mają takie urocze pyszczki ....
czytając ten post i fragment o jeżu,od razu przypomniał mi się tamten jeżyk z parku.
i ten jego pyszczek....

__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.