Wszystko o Oriflame - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 18:32   #31
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Z lekow uzywam na blizny Skinoren,biore tabletki drozdzowe i oczyszczam cere peelingiem enzymatycznym,na wypryski stosuje Daxa Young Zadnych lekow nie stosuje juz bo skkora by mi zeszla do kosci chybadzieki madrym dermatologom dlatego sama sie pielegnuje Myslalam ze baza bylaby fajna bo za 2tyg mam slub i chcialabym jakos ladnie wygladac,wiadomoale z moimi syfolami i bliznami to raczej sie nie da i tak bedzie wszystko widac,ehh...
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:46   #32
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
Z lekow uzywam na blizny Skinoren,biore tabletki drozdzowe i oczyszczam cere peelingiem enzymatycznym,na wypryski stosuje Daxa Young Zadnych lekow nie stosuje juz bo skkora by mi zeszla do kosci chybadzieki madrym dermatologom dlatego sama sie pielegnuje Myslalam ze baza bylaby fajna bo za 2tyg mam slub i chcialabym jakos ladnie wygladac,wiadomoale z moimi syfolami i bliznami to raczej sie nie da i tak bedzie wszystko widac,ehh...
Podobny efekt z baza osiagniesz z kremem na bazie silikonow,w Twoim przypadku polecilabym Ci AA Oceanic Young Antybakteryjny.Sproboj na niego nalozyc podklad,ktory bedziesz wklepywac a nie rozcierac.
Masz jeszcze troche czasu i mozna poprobowac ponieawaz kazda cera jest inna i nie gotowej recepty.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:58   #33
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Wlasnie stosuje ten krem o ktorym mowisz ale moge nakladac go tylko punktowo bo jak stosowalam na cala twarz to mi ja bardzo przesuszyl No ale moze jak przez ten jeden dzien bede go miec na twarzy to sie nic nie stanieDziekuje za rade
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 22:02   #34
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: nowości Oriflame cz. II

astra ja też długo użerałam się z trądzikiem, którego pozostałości nadal jeszcze leczę, ale w koncu trafiłam na dobrą dematolożkę po pierwsze nie używaj żadnych drogeryjnych środków antybakteryjnych bo one potwornie wysuszają i stworzą Ci na twarzy skorupę!! nigdy więcej!! a brałaś już duac? może warto zrezygnowac na dwa miesiące ze słoneczka i sięgnąć też po doustny antybiotyk np. tetralysal? trzeba się leczyć bo inaczej będziesz miała na twarzy dziury po trądziku, to nie jest chorowa, która przechodzi sama. a drożdże to jak już się wyleczysz coś już o trądziku wiem, bo baardzo długo leczyłam się na własną rękę, a wystarczyło trafić na dobrego lekarza i po miesiącu moja twarz wygląda 100 razy lepiej, duac to zrobił w połaczeniu z tetralysalem, polecam.
a baza jest dobra, ale nie dla nas, niestety kosmetyki z kolorówki oriflame nie dadzą nam takiego efektu jakbysmy chciały, ja teraz stosuję podkład z loreala ideal balance i jestem baardzo zadowolona, nie widać plam i przebarwień, twarz sie nie błyszczy, trrzyma się cały dzień.
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 07:16   #35
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Ja sobie teraz zamówiłam błyszczyk Bahia malinkowy i jak będzie dobra passa, to może mi też przyjdzie ten zaległy lukrowy z poprzedniej kampanii i szminka Power shine a wtedy to już będę mieć mazideł do ust powyżej uszu chyba
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 07:58   #36
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Ooo nowy wątek
Ja cały czas myślę nad zamówieniem, fajna jest ta fioletowa woda Bahia
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 09:14   #37
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ooo nowy wątek
Ja cały czas myślę nad zamówieniem, fajna jest ta fioletowa woda Bahia
ja już się nie mogę doczekać tej wody mam nadzieję, że jutro mi przyjdzie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 11:37   #38
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame cz. II

A ja ciągle używam szminki Power Shine (Sexy Plum) i coraz bardziej ją lubię. Jakoś super trwała nie jest, ale daje śliczny efekt, bardzo błyszczący, w sam raz na lato. Do tego słodki smak i jeżynowy zapach...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 11:45   #39
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
Wlasnie stosuje ten krem o ktorym mowisz ale moge nakladac go tylko punktowo bo jak stosowalam na cala twarz to mi ja bardzo przesuszyl No ale moze jak przez ten jeden dzien bede go miec na twarzy to sie nic nie stanieDziekuje za rade
Moim zdaniem nie powinnas sama dobierac sobie pielegnacji czy lekow poniewaz tradzik to powazna sprawa,podloze moze byc rozne i poszukalabym dobrego specjalisty zanim narobisz sobie wiecej szkody niz pozytku.
Stosujac Skinoren uzywasz kremow z wysokim filtrem?aby uniknac min.przebarwien?
Jezeli narzekasz na spore przesuszenie cery to warto byloby poszukac prostego nawilzacza,ktory pomoze zapanowac nad tym.

Bravia,nie tylko drogeryjne srodki potrafia wysuszac poniewaz nawet apteczne firmy maja w swojej ofercie buble wszystko zalezy od skladu i uzytych substancji.


Interesuje mnie opinia o scrubie Bahia(jakie drobinki?)i zelu Bahia(zapach,konsystencja )
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 12:24   #40
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Interesuje mnie opinia o scrubie Bahia(jakie drobinki?)i zelu Bahia(zapach,konsystencja )
Mam scrub bahia i na początku chciałam oddać, bo przeraziła mnie ta wielkość w porównaniu do ceny, ale jednak zostawiam - coś mnie do niego ciągnie Zapach jest baaardzo przyjemny, a drobinki - powiem tak - są dość maleńkie i delikatne jak dla mnie, jak nimi masuję do prawie w ogóle nie czuję, żeby coś ścierało, ale efekt jest świetny - o wiele gładsza, taka miła w dotyku skórka - jestem zadowolona

I wydaje mi się, że jest wydajny

Ale muszę też dodać, że mam małe doświadczenie jeśli chodzi o scruby do ciała, takż moja opinia może nie być obiektywna
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 13:26   #41
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Mam scrub bahia i na początku chciałam oddać, bo przeraziła mnie ta wielkość w porównaniu do ceny, ale jednak zostawiam - coś mnie do niego ciągnie Zapach jest baaardzo przyjemny, a drobinki - powiem tak - są dość maleńkie i delikatne jak dla mnie, jak nimi masuję do prawie w ogóle nie czuję, żeby coś ścierało, ale efekt jest świetny - o wiele gładsza, taka miła w dotyku skórka - jestem zadowolona

I wydaje mi się, że jest wydajny

Ale muszę też dodać, że mam małe doświadczenie jeśli chodzi o scruby do ciała, takż moja opinia może nie być obiektywna
Dziekuje za opinie chociaz mialam nadzieje,ze bedzie lepszym zdzierakiem swoja droga pasjami uwielbiam scrub Lirene antycelullitowy i chyba bedzie caly czas numerem 1
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:53   #42
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Dziewczyny, mam pare rzeczy z serii Bahia i jestem tym totalnie rozczarowana. Nie wiem, co mnie podkusilo, zeby kupic wszystkie 3 wody Lubie i Avon i Ori, ale zawsze bylam zdania, ze zapachy maja kiepskie i nigdy ich nie kupowalam. No, a Bahie taaakie tanie, wiec wzielam 3 z mysla, ze bede sie tym zlewac w lato Moje wrazenia? Wody sa potwornie nietrwale, ale to pal szesc, za 16 zeta wiele nie oczekuje. Gorzej, ze one po 5 minutach sie ze skory (mojej przynajmniej) ulatniaja, pozostawiajac duszacy, banalny smrodek, ktorego zniesc nie moge. Najgorzej smierdzi (z gory przepraszam wielbicielki tych zapachow, to tylko moja opinia ) fioletowa - dla mnie nie do zniesienia juz od psikniecia. Zolta przez pierwsze 5 minut pachnie ladnie, potem smierdzi. Rozowa jest najmniej okropna I nawet jak sie ulotni, to mnie nie dusi, ale i zapachem bym tego nie nazwala. Ja te wody ABSOLUTNIE odradzam. Pierwsze i ostatnie zapachy, jakie kupilam z katalogu
Odradzam tez scrub - bardzo kiepski, żelowy, kompletnie nie zdziera i pachnie bardzo przecietnie - jakies tam owoce, ale nie powalajace. No i smieszna pojemnosc - 100ml toz to jak scrub do twarzy. do tego niewydajny strasznie.
Odradzam tez blyszczyk malinowy - wsciekly róż i chemiczny smak.
Z rzeczy, ktore mam, moge polecic zel pod prysznic - pachnie jak w warzywniaku, w ktorym jest duzo owocow i blyszczyk lukrowy, ktory co prawda z lukrem ma niewiele wspolnego, ale przynajmniej daje fajny efekt tafli wody na ustach. Aaaa mam jeszcze zielony cien w olowku i tez jest fajny, bardzo trwaly, ladnie blyszczy. Szkoda, ze sie kruszy przy malowaniu, ale jestem w stanie mu to wybaczyc
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:07   #43
Joovika
Raczkowanie
 
Avatar Joovika
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: nowości Oriflame cz. II

mnie sie tez te wody Bahia nie podobaja, jak dla mnie na poczatku sa dosc intensywne a potem takie duszace na skorze.
Ciekawa jestem bazy pod makijaz, mialam kiedys cos podobnego z Daxa i jak dla mnie to bylo swietne odkrycie, skora zmatowiona, makijaz sie dluzej trzymal
Joovika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:09   #44
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Misioczat dziekuje za wyczerpujace opinie czyli w sumie dobrze zamowilam i wzielam tylko tzw.bezpieczna wersje czyli zel pod prysznic
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:13   #45
Joovika
Raczkowanie
 
Avatar Joovika
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: nowości Oriflame cz. II

czy ktoras z Was z ktoregos wczesniejszego katalogu brala te ozdoby do paznokci wraz z patyczkiem? jak sie to naklada bo te krysztalki maja taki ksztalt ze nie mozna ich nadziac na patyczek i nalozyc na pomalowane paznokcie
Joovika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:19   #46
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Misioczat dziekuje za wyczerpujace opinie czyli w sumie dobrze zamowilam i wzielam tylko tzw.bezpieczna wersje czyli zel pod prysznic
Hexxiu Zelik jest fajny Nie powalajacy ale tak mi sie cieplo kojarzy z dziecinstwem i wizytami w warzywniakach z owocami , ze odbieram go calkiem milo I jeszcze ta fajna, duza zolta tuba... Pozdrawiam Cie cieplutko
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 06:43   #47
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Misio dawno Cię nie było

Ja sobie wzięłam ten malinowy błyszczyk(może nie będzie u mnie taki wściekle różowy na ustach ), a co do wód Bahia to mi też żadna nie przypadła do nosa
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2007-07-02 o 06:44 Powód: literówki
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 10:09   #48
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame cz. II

ja mam bazę, ale na razie nie zauważyłam zadnych spektakularnych efektów...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:39   #49
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Mam scrub bahia i na początku chciałam oddać, bo przeraziła mnie ta wielkość w porównaniu do ceny, ale jednak zostawiam - coś mnie do niego ciągnie Zapach jest baaardzo przyjemny, a drobinki - powiem tak - są dość maleńkie i delikatne jak dla mnie, jak nimi masuję do prawie w ogóle nie czuję, żeby coś ścierało, ale efekt jest świetny - o wiele gładsza, taka miła w dotyku skórka - jestem zadowolona

I wydaje mi się, że jest wydajny

Ale muszę też dodać, że mam małe doświadczenie jeśli chodzi o scruby do ciała, takż moja opinia może nie być obiektywna
Szkoda, że nie jest to typowy zdzierak. Brakuje takich na rynku...
A może ma ktoś porównanie siły jego zdzierania z ubiegłorocznym aqua vibes Miałam tamten i może i nie był ostry, ale całkiem przyjemny. Ale znów był większy, a cena chyba podobna, więc jak mam płacić tyle za 100ml, to wolę kupić w tej cenie 2 peelingi owocowe Joanny

Cytat:
Napisane przez misioczat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pare rzeczy z serii Bahia i jestem tym totalnie rozczarowana. Nie wiem, co mnie podkusilo, zeby kupic wszystkie 3 wody Lubie i Avon i Ori, ale zawsze bylam zdania, ze zapachy maja kiepskie i nigdy ich nie kupowalam. No, a Bahie taaakie tanie, wiec wzielam 3 z mysla, ze bede sie tym zlewac w lato Moje wrazenia? Wody sa potwornie nietrwale, ale to pal szesc, za 16 zeta wiele nie oczekuje. Gorzej, ze one po 5 minutach sie ze skory (mojej przynajmniej) ulatniaja, pozostawiajac duszacy, banalny smrodek, ktorego zniesc nie moge. Najgorzej smierdzi (z gory przepraszam wielbicielki tych zapachow, to tylko moja opinia ) fioletowa - dla mnie nie do zniesienia juz od psikniecia. Zolta przez pierwsze 5 minut pachnie ladnie, potem smierdzi. Rozowa jest najmniej okropna I nawet jak sie ulotni, to mnie nie dusi, ale i zapachem bym tego nie nazwala. Ja te wody ABSOLUTNIE odradzam. Pierwsze i ostatnie zapachy, jakie kupilam z katalogu
Odradzam tez scrub - bardzo kiepski, żelowy, kompletnie nie zdziera i pachnie bardzo przecietnie - jakies tam owoce, ale nie powalajace. No i smieszna pojemnosc - 100ml toz to jak scrub do twarzy. do tego niewydajny strasznie.
Odradzam tez blyszczyk malinowy - wsciekly róż i chemiczny smak.
Z rzeczy, ktore mam, moge polecic zel pod prysznic - pachnie jak w warzywniaku, w ktorym jest duzo owocow i blyszczyk lukrowy, ktory co prawda z lukrem ma niewiele wspolnego, ale przynajmniej daje fajny efekt tafli wody na ustach. Aaaa mam jeszcze zielony cien w olowku i tez jest fajny, bardzo trwaly, ladnie blyszczy. Szkoda, ze sie kruszy przy malowaniu, ale jestem w stanie mu to wybaczyc
misioczatku, miło Cię widzieć I fajnie, że dzielisz się opinią, bo ja właśnie dumam, co sobie wziąć. Ostatnio mnie naszło na tą fioletową wodę Bahia, ale po Twojej opinii i poniższej Jooviki na pewno w ciemno jej nie wezmę Przetestuję dziś lub jutro w biurze i dopiero. No i ze scrubu chyba już na pewno zrezygnuję Zostały mi tylko do przemyślenia żel, balsam i mydełka... I cały czas dumam nad lakierem do paznokci - czy w ogóle brać, a jak tak to który - różowy czy pomarańczowy Różowy powinien mi idealnie do japonek pasować, a pomarańczowy w sumie do niczego, ale i tak mnie korci

Cytat:
Napisane przez Joovika Pokaż wiadomość
mnie sie tez te wody Bahia nie podobaja, jak dla mnie na poczatku sa dosc intensywne a potem takie duszace na skorze.
Na KWC nikt o tym fakcie nie wspominał chyba, więc dobrze, że chociaż Ty i misio piszecie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 12:06   #50
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame cz. II

W balsamie Bahia czujecie tylko cukierki? Nikt owoców?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 14:21   #51
milena87_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: nowości Oriflame cz. II

jakie sa godziny otwarcia cntrum w lodzi??? posze o szybka odp
milena87_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 14:54   #52
milena87_1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: nowości Oriflame cz. II

p[prosze napiszcie do ktorej jest biuro w lodzi otwarte????
milena87_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 18:46   #53
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: nowości Oriflame cz. II

w końcu udalo mi sie zrobic zdjecia lakieru bahia pomaranczowego - paznokcie pomalowane jedna warstwa, bez lakieru podkladowego, po kilku dniach noszenia, z lampą i bez. Dwie warstwy wygladają prawie tak samo jak w katalogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.JPG (42,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00093.JPG (44,7 KB, 61 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 18:55   #54
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
w końcu udalo mi sie zrobic zdjecia lakieru bahia pomaranczowego - paznokcie pomalowane jedna warstwa, bez lakieru podkladowego, po kilku dniach noszenia, z lampą i bez. Dwie warstwy wygladają prawie tak samo jak w katalogu
Dziękuję bardzo
Powiedz mi, jakie on ma drobinki? Bo na fotce bez lampy wydają się srebrne, a na tej z lampą złote
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 19:42   #55
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
jedna warstwa
dobrze że to napisałaś, bo jesliby to były dwie warstwy to bym nie brała, a teraz to nadal się waham
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:11   #56
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja ciągle używam szminki Power Shine (Sexy Plum) i coraz bardziej ją lubię. Jakoś super trwała nie jest, ale daje śliczny efekt, bardzo błyszczący, w sam raz na lato. Do tego słodki smak i jeżynowy zapach...
Oj ja też bardzo lubię pomadkę Sexy Plum Mam też z tej (jesli można tak nazwać) starej wersji Maxi Shine Fuchsia strass mm.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
ja mam bazę, ale na razie nie zauważyłam zadnych spektakularnych efektów...
Ja znów bardzo lubię tą bazę. Po 2tyg. stosowania widzę coraz lepsze efekty. Moja cera jest do niej w sam raz. Widocznie każdy inne ma odczucia i nie każdemu odpowiada.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:16   #57
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: nowości Oriflame cz. II

co do tego lakieru bahia ... też mam ten pomarańczowy... próbowałam robić zdjęcia ale żadne nie wyszło tak jak w realu.. oglądając fotki zamieszczone wyżej .. chyba mójlakier jest troszeczke bardziej jaskrawy... albo mam dziwnie ustawioną jasność monitora. ...
gdy zapuszczam paznokcie często je maluje i zgryzam lakier żeby nie obgryzać ;P no i ja cwana żmijka pomalowałam sobie tym lakierem pazurki (dwie warstwy wyglądają jak w katalogu) i stwierdziłam że sobie go pozgryzam... a tu nie jest tak łatwo.. inne lakiery pięknie odchodziły,a ten jak na złość się trzyma pazurka jest trwały i nie do zgryzienia długo musiałam się męczyć żeby coś odprysło ... nie wiem czy to efekt tego że mam zmatowione paznokcie po tipsach... ale fakt że skubaniec się trzyma
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:38   #58
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Powiedz mi, jakie on ma drobinki? Bo na fotce bez lampy wydają się srebrne, a na tej z lampą złote
ciężko powiedzieć bo są bardzo drobniutkie ale wg mnie błyszczą się na złoto - zielono - różowe...
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 21:10   #59
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame cz. II

A ja się napaliłam na lakiery french w katalogu lipcowym i jak będą braki... to będzie bardzo źle.

Pozatym wiem, że było już pisane coś o sprayu do stóp (tym miniaturkowym), ale czy możecie mi jeszcze raz przybliżyć jego zapach? I czy naprawdę działa?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 22:15   #60
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja się napaliłam na lakiery french w katalogu lipcowym i jak będą braki... to będzie bardzo źle.

Pozatym wiem, że było już pisane coś o sprayu do stóp (tym miniaturkowym), ale czy możecie mi jeszcze raz przybliżyć jego zapach? I czy naprawdę działa?
Właśnie przed chwilą rozpisałam się o nim na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=167197
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.