Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 09:06   #3451
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Iwi - chyba mamy wspólny rozmiar, z tych kalkulatorów mi właśnie wychodziło D (a obwód 65 albo 70 gdy nie rozciągliwy)
Na pierwszy raz to chyba jednak trzeba iśc mierzyć - ja na kurdwanów mam od mamy bardzo blisko, może się zmobilizuję po wakacjach bo znając siebie to bym pensje zostawiła u nich- bo chyba nie zamawiałyście w ciemno przez internet?
Wydaje się, że faktycznie rozmiar mamy wspólny Zdecydowanie polecam wybranie się do stacjonarnego bo niestety co model to inny i raz moze być dobre 65D a innym razem 65F jak u mnie. Trzeba poprzymierzać, pooglądać itp. Ja zaczęłam przymierzanie właśnie od 65D i niektóre modele nawet ładnie leżały ale jakoś to nie było to. Skończyłam na 65F z Panache Superbra i jest naprawdę ładnie Przy okazji dowiedziałam się też, że mam jedną pierś troszkę większą od drugiej

Aha i na początek lepiej kupić jeden, co najwyżej 2 staniki. Pochodzić trochę w nim, zobaczyć jak nam leży, jak się czujemy, czy obwód ok, no i może być też słynna migracja. Po około miesiącu można kupić kolejne bo piersi zyskają troszkę inny kształt i już jest się bardziej świadomym co nam pasuje a co nie Na Kurdwanów łatwo trafić, panie bardzo miłe (szczególnie ta troszke starsza - wydaje się, że lepiej zna się na rzeczy niż ta młodsza).

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2009-05-04 o 09:10
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:16   #3452
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

no wlasnie ta starsza doradzala jej(najomej) dobrze ale wyszla i sonczylo sie tak sobie
ja za to wole z Anglii kupic w ciemno. przewaznie koszt wysylki 30 zl wychodzi a zamawiam np z kims i 15 to przyzwoita cena
zamawiam z 10 sztuk dla siebie, mierze ogladam, marudze i co mi nie pasuje odsylam lub na all, bo cena 10-15Ł wiec sie nie boje bo jest znacznie nizsza niz te same u nas, a przeceny i promocje tam czeste

JMW zmolestuje Cie do wspolnych
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:30   #3453
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no wlasnie ta starsza doradzala jej(najomej) dobrze ale wyszla i sonczylo sie tak sobie
ja za to wole z Anglii kupic w ciemno. przewaznie koszt wysylki 30 zl wychodzi a zamawiam np z kims i 15 to przyzwoita cena
zamawiam z 10 sztuk dla siebie, mierze ogladam, marudze i co mi nie pasuje odsylam lub na all, bo cena 10-15Ł wiec sie nie boje bo jest znacznie nizsza niz te same u nas, a przeceny i promocje tam czeste

JMW zmolestuje Cie do wspolnych
Ah, kusisz Asiu, kusisz Ja pewnie kiedyś też się zdecyduję na coś z UK bo faktycznie ceny dużo niższe od tych w Polsce no i wybór też większy.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:31   #3454
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

omg wtopiłam totalnie w minerały mój małż wypisze mnie z rodziny... dzięki przemiłym wizażankom przy okazji dziekuję WhiteInnocent, aPerfectDrug, mamaNiny, pastereczka :dziękuje-kwiatek: moje kolekcje minerałowe powiększają się z dnia na dzień na razie w próbkach i samplach mam cztery próbki cieni z allegro LaurEss: Inspiration w kolorze wrzosowym, Jazz singer w kolorze fioletowym, Lightning w kolorze cytrynowym i Comfort w kolorze brązowym + dostałam dodatkowo piękną zieleń - śliczne dobrze jeszcze nie ochłonęłam i znowu wypatrzyłam cienie Pure Luxe na allegro tylko do cieni muszę zakupić koniecznie dobrą bazę pod cienie odkąd używam proszku to moja cera odżyła + oczywiście mazidła ze sklepów ZSK, mazidła i ostatnio www.floreo.pl gdzie kupuję kremy do twarzy - teraz używam eco cosmetics balsam do twarzy z olejem arganiowym i rokitnikiem, ostatnio mam fisia na punkcie oleju z rokitnika
a jeżeli chodzi o staniki to mam problem jak chyba prawie wszystkie kobiety w Polsce, trudno znaleźć odpowiedni stanik(moje wymiary 75/85). ostatnio miałam objawienie i porządnie się zmierzyłam i okazało się, że powinnam mieć obwód nie 75 a 70 i faktycznie jak mierzyłam w sklepie stanik o obwodzie 70 to jest ogromna różnica natomiast z miseczką jest inna historia bo ani B ani C nie był dobry a taką powinnam mieć wg pomocy na forum lobby małobiuściate eh ciężki żywot mamy
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:45   #3455
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ah, kusisz Asiu, kusisz Ja pewnie kiedyś też się zdecyduję na coś z UK bo faktycznie ceny dużo niższe od tych w Polsce no i wybór też większy.
nie wiem ile zaplacilas u nas ale ja z panache interferino kolor midnight zaplacilam 7Ł, a za czarny 12Ł...

Reniakicia, ze mna wspolne zakupy groza uzaleznieniem bo gratisy zawsze jakies są
ja uwazam ze i tak po wizazowych objawieniach tansze rzeczy kupuję (a ze duzo to juz tylko moj wybor) i taniej to wychodzi

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

a pure luxe sa bardzo fajne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-04 o 09:42
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:48   #3456
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathynajlepiej kupic oba nie? hehe ale nie moge. i mam zagwozdke...


Pastereczko, a kiedy robisz zamowienie z SN?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:51   #3457
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

jutro (moge za Ciebie założyć)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 09:57   #3458
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
omg wtopiłam totalnie w minerały mój małż wypisze mnie z rodziny... dzięki przemiłym wizażankom przy okazji dziekuję WhiteInnocent, aPerfectDrug, mamaNiny, pastereczka :dziękuje-kwiatek: moje kolekcje minerałowe powiększają się z dnia na dzień na razie w próbkach i samplach mam cztery próbki cieni z allegro LaurEss: Inspiration w kolorze wrzosowym, Jazz singer w kolorze fioletowym, Lightning w kolorze cytrynowym i Comfort w kolorze brązowym + dostałam dodatkowo piękną zieleń - śliczne dobrze jeszcze nie ochłonęłam i znowu wypatrzyłam cienie Pure Luxe na allegro tylko do cieni muszę zakupić koniecznie dobrą bazę pod cienie odkąd używam proszku to moja cera odżyła + oczywiście mazidła ze sklepów ZSK, mazidła i ostatnio www.floreo.pl gdzie kupuję kremy do twarzy - teraz używam eco cosmetics balsam do twarzy z olejem arganiowym i rokitnikiem, ostatnio mam fisia na punkcie oleju z rokitnika
a jeżeli chodzi o staniki to mam problem jak chyba prawie wszystkie kobiety w Polsce, trudno znaleźć odpowiedni stanik(moje wymiary 75/85). ostatnio miałam objawienie i porządnie się zmierzyłam i okazało się, że powinnam mieć obwód nie 75 a 70 i faktycznie jak mierzyłam w sklepie stanik o obwodzie 70 to jest ogromna różnica natomiast z miseczką jest inna historia bo ani B ani C nie był dobry a taką powinnam mieć wg pomocy na forum lobby małobiuściate eh ciężki żywot mamy
pokaż kolorki cieni ostatnio choruje na żółty, inna sprawa jak ja będę w nim wyglądać, ale póki się nie przekonam
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wiem ile zaplacilas u nas ale ja z panache interferino kolor midnight zaplacilam 7Ł, a za czarny 12Ł...

Reniakicia, ze mna wspolne zakupy groza uzaleznieniem bo gratisy zawsze jakies są
ja uwazam ze i tak po wizazowych objawieniach tansze rzeczy kupuję (a ze duzo to juz tylko moj wybor) i taniej to wychodzi

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

a pure luxe sa bardzo fajne
chyba jakaś pomroczność mnie dopadła - przeczytałam 7 i 12 ... złotych
jak zorientuje się porządnie w mojej rozmiarówce to chętnie się dołączę

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

o, to jeszcze nie poszło muszę pomyśleć o tym maleństwie
u mnie już pół rodziny się uzależniło od pędzli
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:57   #3459
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wiem ile zaplacilas u nas ale ja z panache interferino kolor midnight zaplacilam 7Ł, a za czarny 12Ł...

Reniakicia, ze mna wspolne zakupy groza uzaleznieniem bo gratisy zawsze jakies są
ja uwazam ze i tak po wizazowych objawieniach tansze rzeczy kupuję (a ze duzo to juz tylko moj wybor) i taniej to wychodzi [COLOR="Silver"]
No zapłaciłam niestety sporo więcej Więc jak będziesz robić jakieś stanikowe zamówienie w niedalekim czasie, to daj znać

I potwierdzam - wspólne zakupy z Pastereczką zdecydowanie grożą uzależnieniem!
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:02   #3460
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jutro (moge za Ciebie założyć)
to jeszcze mam czas zeby sie zastanowic, ale na pewno dzisiaj dam znac czy i co bym chciala.
z zalozeniem to dziekuje ale zastanawiam sie nad wyborem pedzla miedzy SN a CS. spoznilam sie na wspolne zamowienie bo za dlugo sie zastanawialam.

tylko tak mysle ze leci do mnie angled z EDM, to chyba ten mniejszy z SN by mi wystarczyl skoro jest bardziej precyzyjny...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:06   #3461
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

http://www.brastop.com/
http://www.undercoverexperience.co.uk/
z tych dwoch moge robic zamowienie w niedlugim czasie
bo z figleavs dopiero co robilam i musialabym na cos fajnego trafic zeby sie skusic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 10:08   #3462
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wiem ile zaplacilas u nas ale ja z panache interferino kolor midnight zaplacilam 7Ł, a za czarny 12Ł...

Reniakicia, ze mna wspolne zakupy groza uzaleznieniem bo gratisy zawsze jakies są
ja uwazam ze i tak po wizazowych objawieniach tansze rzeczy kupuję (a ze duzo to juz tylko moj wybor) i taniej to wychodzi

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

a pure luxe sa bardzo fajne
pastereczko miej litość kusicielko

IlonaP ten żółty to jak dla mnie to bardziej taki intensywny budyń waniliowy
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:08   #3463
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja się przewymiarowałam i jeden stanik mam 70E (jest troszkę za mały w miseczkach), a drugi 65FF, a nosiłam przedtem 75C Pierwszy kupiłam przez internet (wzięłam 2 i jeden odesłałam), a drugi stanik kupiłam stacjonarnie (przymierzyłam chyba z 15). Chyba lepiej pierwszy raz jednak pójść do sklepu i poprzymierzać. I rzeczywiście trzeba się oswoić z ciaśniejszym obwodem.
Pastereczko mam pytanie, po ile pi x oko wychodzą Porcelainy w takim zbiorowym? Bo ja to na bank musiałabym wziąć kilka, żeby wbrać właściwy.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:09   #3464
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

IlonaP przypomnij mi to Ci dam z pure luze zolty do zamowienia
Z SN pisalam ze poniedzialek-wtorek, ale szybko stamtąd mi idzie zawsze więc się nie martw

Iwi82 szukaj na stronkach :P

zalezy jak na promocje sie traafi= tu tez
http://www.figleavesclearance.co.uk/
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-04 o 10:20
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:10   #3465
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

mamoNiny- trzymam mocno kciuki za biurokrację, dotacje i szybkie powstanie kompleksu Przyjadę powypoczywać od razu na otwarcie W końcu wiem, że zapewnisz wysoką jakość usług i pewnie minerały też zagoszczą
reniakicia- dzisiaj wyszły dla Ciebie prezenty :P W końcu dostałam swoje utęsknione woreczki strunowe
Pastereczko- w maju idę do dopasowanej na mierzenie więc jak poznam swoje modele i rozmiary to w czerwcu możesz mnie kusić wspólnymi stanikowymi z UK
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:13   #3466
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
http://www.brastop.com/
http://www.undercoverexperience.co.uk/
z tych dwoch moge robic zamowienie w niedlugim czasie
bo z figleavs dopiero co robilam i musialabym na cos fajnego trafic zeby sie skusic
Oki, to "oblookam" co tam mają i dam znać. Muszę też przekopać troche opinii o różnych modelach - które bardziej ściśliwe, które mnie, które większe miseczki, które mniejsze itp. Albo wybiorę się jeszcze do Intimo i posprawdzam a jak mi się coś spodoba, to zamówie to samo ale z UK i będzie taniej
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:28   #3467
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja się przewymiarowałam i jeden stanik mam 70E (jest troszkę za mały w miseczkach), a drugi 65FF, a nosiłam przedtem 75C Pierwszy kupiłam przez internet (wzięłam 2 i jeden odesłałam), a drugi stanik kupiłam stacjonarnie (przymierzyłam chyba z 15). Chyba lepiej pierwszy raz jednak pójść do sklepu i poprzymierzać. I rzeczywiście trzeba się oswoić z ciaśniejszym obwodem.
Pastereczko mam pytanie, po ile pi x oko wychodzą Porcelainy w takim zbiorowym? Bo ja to na bank musiałabym wziąć kilka, żeby wbrać właściwy.
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1395
okolo 75 zl +przesylka okolo 10-15
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:31   #3468
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
mamoNiny- trzymam mocno kciuki za biurokrację, dotacje i szybkie powstanie kompleksu Przyjadę powypoczywać od razu na otwarcie W końcu wiem, że zapewnisz wysoką jakość usług i pewnie minerały też zagoszczą
reniakicia- dzisiaj wyszły dla Ciebie prezenty :P W końcu dostałam swoje utęsknione woreczki strunowe
Pastereczko- w maju idę do dopasowanej na mierzenie więc jak poznam swoje modele i rozmiary to w czerwcu możesz mnie kusić wspólnymi stanikowymi z UK
WhiteInnocent dziękuję
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:36   #3469
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1395
okolo 75 zl +przesylka okolo 10-15
Dzięki Sama zaczęłam oglądać tą stronkę, ale wolałabym w kolorze cielistym bo oba nowe mam ciemne Chyba będę musiała w ciemno z dopasowanej kilka i potem odesłać niepasujące, bo w sklepie stacjonarnym nie było do poprzymierzania tego modelu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 10:54   #3470
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Tylko zeby nie bylo ze do czegos namawiam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:04   #3471
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
do mnie też leci porcelain, ten z promocji na dopasowanej
szkoda, że nie mają więcej frei w moim rozmiarze...

ja zbrafittowałam babcię ostatnio! Nosiła bidulka 85c a awansowała na 75G
Wygląda 100 razy lepiej z biustem na miejscu na nie na brzuchu.
ja też babcię zaciągnęłam do mierzenia z 85e/90dd- zależnie co jej się udało znaleźć doszło do 75hh - różnica wstrząsająca

a sobie zamówiłam, ale na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ bo w dopasowanej nie było rozmiarów z tego co mi się podobało i niestety w kostarach wydaje mi się, że miseczka za mała
tylko tak na szybko ubrałam, bo przed chwilą listonosz przyniósł
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:23   #3472
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a propos staników to moze z 75A awansowałabym na jakieś D
Uff, wreszcie poczytałam sobie troche wizażu dla odstresowania po polskim
a teraz dla większego jeszcze relaksu idę coś ukręcić
Ach, zapomniałam napisać: dzisiaj w nagrode za pierwszy egzamin kupiłam sobie bazę Joko.
Kusicielki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:28   #3473
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
a propos staników to moze z 75A awansowałabym na jakieś D
Uff, wreszcie poczytałam sobie troche wizażu dla odstresowania po polskim
a teraz dla większego jeszcze relaksu idę coś ukręcić
Ach, zapomniałam napisać: dzisiaj w nagrode za pierwszy egzamin kupiłam sobie bazę Joko.
Kusicielki
Zapomniałam, że matury teraz Trzymamy kciuki
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:30   #3474
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

o matko!
widzialam Cie na video i tys chude dziewczę 75 to mam ja (nie chude) więc ..... czytaj
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:43   #3475
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Adusiadu trzymam kciuki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:47   #3476
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Adusiadu ja też
A 75 to ty na pewno nie powinnaś nosić Jesteś taka drobniutka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:10   #3477
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

WhiteInnocent
86Paula
Dominkab

Dzięki

Ja wiem, ze 75 to dużo jak was podczytuję, ale jak przymierzam 65 to mi powietrza brakuje i fałdki ze skóry się robią Pewnie kwestia przyzwyczajenia Po maturze zamierzam kupić sobie jakieś nowe, wiec może jakiś 65 wpadnie mi do szafy
wszystko odkładam na "po maturze" z tego ca zauwazylam

Gdyby ktoś jeszcze szukał bazy Joko to one są w takich sklepach "chemiczno-kosmetycznych", niesieciowych i na ryneczkach też można znaleźć
(oczywiście nie mówie o bazie, ktora sobie leży na stoliku, na słoncu. Na ryneczkach są też takie "budki" (kioski ) i tam panie naprawde maja zapakowane kosmetyi i testery nawet więc nie ma co się martwić o jakość
(Na takich stoiskach można dostać kolorówke m.in. Eveline, Soraya, Bell, Cantare i Joko z tego co dziś zauważyłam)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:22   #3478
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
a propos staników to moze z 75A awansowałabym na jakieś D
Uff, wreszcie poczytałam sobie troche wizażu dla odstresowania po polskim
a teraz dla większego jeszcze relaksu idę coś ukręcić
Ach, zapomniałam napisać: dzisiaj w nagrode za pierwszy egzamin kupiłam sobie bazę Joko.
Kusicielki
trzymamy kciuki
Ada, a gdzie kupiłaś tę bazę? Bo tez zamierzam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:37   #3479
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
trzymamy kciuki
Ada, a gdzie kupiłaś tę bazę? Bo tez zamierzam
Dzięki
Plac Barlickiego, nowa hala, cena 13zł
Na starej hali też byłam i pytałam w kilku stoiskach, ale nie mieli kosmetyków Joko. Mało boksów było otwartych, jak to w poniedziałki, ale na tej nowej znalazłam juz przy drugim stoisku. Nawet tester pomacałam
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:50   #3480
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pastereczko, jeśli pozwolisz, to ja bym się z chęcią podpięła pod takie stanikowe zamówienie z brastopu. Cenowo to rzeczywiście różnica.

Od 3 tygodni w miarę regularnie noszę stanik migracyjny, a w środę wybieram się na spotkanie bra-fittingowe, mam nadzieję, że dziewczyny mnie pomierzą, doradzą i będę w miarę wiedziała na czym stoję.

Adusiadu
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.