Co o tym myśleć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 19:24   #1
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494

Co o tym myśleć


Hej Dziewczyny. Może Wy mi coś doradzicie. Około 3 tyg. temu poznałam chłopaka, zaczął do mnie pisać, w końcu się z nim spotkałam i okazał się super kolesiem. Mówił mi że zakochuje się we mnie,że cieszy się że mnie poznał itp. Podchodziłam do tego ostrożnie, ale zaczęłam się po woli wkręcać . Wczoraj byłam u niego w domu gadaliśmy i wgl było normalnie. Potem ja poszłam na swoją imprezę a on na dyskotekę z kolegami. Miałam do wpaść na tą dyskotekę po swojej imprezie, bardzo mnie o to prosił. No to przyszłam, weszłam na parkiet z koleżanką a tam on całuje się z jakąś laską! Nie wiedział chyba że to widziałam i podszedł do mnie. Powiedziałam mu żeby spadał, potem jeszcze tańczył z jakimiś laskami i podchodził do mnie co jakiś czas(oczywiście z nim nie gadałam). Dzisiaj do mnie napisał dlaczego się obraziłam !? ;o odpisałam mu żeby spierdalał, że widziałam że całował się z inną. On że nic nie pamięta że był pijany(no to fakt strasznie dużo wypił), że przeprasza. Co o tym myśleć. Pogadać z nim czy nie warto ?

ja mam 17 on 20

Edytowane przez RoSa202
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:34
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:27   #2
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Co o tym myśleć

Ile macie lat?
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:29   #3
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Co o tym myśleć

Jak dla mnie to już masz znak ,że nie warto.Ja bym go brzydko mówiąc olała.
Zakochuje się w Tobie , a całuje się z inną do tego po alkoholu ?
Nic dobrego z tego nie wyjdzie .
Ja bym mu wygarnęła , by swoje uczucia do ciebie wsadził sobie w ****, bo widocznie takimi uczuciami to on chyba wszystkie panny obdarza .
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:33   #4
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Co o tym myśleć

a niby o czym chcesz z nim gadać? Jak dla mnie, taki facet powinien być już skreślony... A to że był pijany to żadne usprawiedliwienie!
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:48   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Co o tym myśleć

OMG

Nie znasz innego slownictwa niż zaprezentowane w poście?
Znajdź sobie lepszego faceta.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:57   #6
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: Co o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez mesta93 Pokaż wiadomość
a niby o czym chcesz z nim gadać? Jak dla mnie, taki facet powinien być już skreślony... A to że był pijany to żadne usprawiedliwienie!

olej typa
__________________
"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."

Albert Einstein
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:04   #7
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: Co o tym myśleć

Heh, ważne jest, żebyś na zawsze to zapamiętała, że takie wyznania miłości mogą być powodowane wyrachowaniem. Łatwo-gładko mu te słowa przez gardło przechodzą i to jest tyle, co w tym temacie można powiedzieć. Nic nie czuje do ciebie.

A jeśli wyznawał ci miłość przez sms-y albo gg - to zapamiętaj raz na zawsze: w takie coś można wierzyć, jak sie z kimś jest długo. Tylko i wyłącznie. Zapamiętaj to sobie na całe życie. Takie wyznania pisane a nie mówione nic nie kosztują. A co za tym idzie: można to sobie pisać nic tak naprawdę nie czując i to jest dość często spotykana praktyka. Słowo pisane nic nie kosztuje, wryj to sobie w pamięć! Więc na przyszłość traktuj to raczej jakby ci ktoś napisał "miłego dnia ci życzę", czyli jako takie neutralne pisanie, bo uczucia wcale za tym nie muszą stać.
To samo z takim wyznaniem "kocham cię", kiedy chłopak się do ciebie klei i widać, ze mu się na amory zbiera - wtedy takie wyznanie również przychodzi łatwo, bo prowadzi do celu, czyli do łóżka. Zapamiętaj to i nie daj się zwieść takim gładkim gadaniem. W przyszłości to cie od wielu pomyłek i lokowania uczuć w przypadkowych chłopakach ustrzeże.
W takie wyznanie można wierzyć, kiedy jesteś z kimś już dłużej - i kiedy pada nie w chwili kiedy właśnie mu sperma uderzyła do głowy, albo w pisaniu słitaśnych sms-ów, tylko w normalnej, zwykłej sytuacji. Kiedy się czuje, że coś za tym stoi.

Piszę to, bo ciebie trzyma przy tej myśli o nim tylko to "wyznanie" - wyłącznie przez to masz jeszcze skrupuły. A potem zonk, kiedy go zobaczyłaś. Ale kiedy sobie zdasz sprawę z tego, że skłamał, albo napisał to, "żeby miło było", to zaraz ci ten burak pastewny wyleci z głowy. Nie marnuj na niego czasu. Widać, że chodziło mu o zaliczenie ciebie. A ty w porę zauważyłaś, co to za tępak jest. Powodzenia, głowa do góry, a jemu życz połamania nóg i wrzoda na środku czoła

Edytowane przez groza
Czas edycji: 2010-11-28 o 20:18
groza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 20:35   #8
kulis
Raczkowanie
 
Avatar kulis
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 95
Dot.: Co o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez groza Pokaż wiadomość
Heh, ważne jest, żebyś na zawsze to zapamiętała, że takie wyznania miłości mogą być powodowane wyrachowaniem. Łatwo-gładko mu te słowa przez gardło przechodzą i to jest tyle, co w tym temacie można powiedzieć. Nic nie czuje do ciebie.

A jeśli wyznawał ci miłość przez sms-y albo gg - to zapamiętaj raz na zawsze: w takie coś można wierzyć, jak sie z kimś jest długo. Tylko i wyłącznie. Zapamiętaj to sobie na całe życie. Takie wyznania pisane a nie mówione nic nie kosztują. A co za tym idzie: można to sobie pisać nic tak naprawdę nie czując i to jest dość często spotykana praktyka. Słowo pisane nic nie kosztuje, wryj to sobie w pamięć! Więc na przyszłość traktuj to raczej jakby ci ktoś napisał "miłego dnia ci życzę", czyli jako takie neutralne pisanie, bo uczucia wcale za tym nie muszą stać.
To samo z takim wyznaniem "kocham cię", kiedy chłopak się do ciebie klei i widać, ze mu się na amory zbiera - wtedy takie wyznanie również przychodzi łatwo, bo prowadzi do celu, czyli do łóżka. Zapamiętaj to i nie daj się zwieść takim gładkim gadaniem. W przyszłości to cie od wielu pomyłek i lokowania uczuć w przypadkowych chłopakach ustrzeże.
W takie wyznanie można wierzyć, kiedy jesteś z kimś już dłużej - i kiedy pada nie w chwili kiedy właśnie mu sperma uderzyła do głowy, albo w pisaniu słitaśnych sms-ów, tylko w normalnej, zwykłej sytuacji. Kiedy się czuje, że coś za tym stoi.

Piszę to, bo ciebie trzyma przy tej myśli o nim tylko to "wyznanie" - wyłącznie przez to masz jeszcze skrupuły. A potem zonk, kiedy go zobaczyłaś. Ale kiedy sobie zdasz sprawę z tego, że skłamał, albo napisał to, "żeby miło było", to zaraz ci ten burak pastewny wyleci z głowy. Nie marnuj na niego czasu. Widać, że chodziło mu o zaliczenie ciebie. A ty w porę zauważyłaś, co to za tępak jest. Powodzenia, głowa do góry, a jemu życz połamania nóg i wrzoda na środku czoła


Zgadzam się w 100% ! Nie ma co biegać za takim idiotą. Jak by się w Tobie zakochiwał to nie całowałby się z inną. Proste i logiczne.
kulis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:34   #9
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Co o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez kulis Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% ! Nie ma co biegać za takim idiotą. Jak by się w Tobie zakochiwał to nie całowałby się z inną. Proste i logiczne.
zgadzam się
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 16:22   #10
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Co o tym myśleć

olej go
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:51   #11
axcy
Raczkowanie
 
Avatar axcy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław/Łódź
Wiadomości: 212
Dot.: Co o tym myśleć

Miłość w trzy tygodnie? ciekawe
no co, lubi kobiety, a takimi typami nie warto sobie zawracać głowy, oni muszą jeszcze dorosnąć
axcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.