Miss Polonia 2007 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Miss Polonia 2007 powinna zostać:
Aleksandra Janiec 19 7,34%
Aleksandra Bartczyszyn 4 1,54%
Ewelina Sienicka 53 20,46%
Emilia Wółkiewicz 19 7,34%
Karolina Stankiewicz 9 3,47%
Agnieszka Wróblewska 0 0%
Larysa Zielińska 10 3,86%
Anna Hoszkowska 3 1,16%
Magdalena Serafin 7 2,70%
Daria Hołodnik 6 2,32%
Barbara Tatara 17 6,56%
Aleksandra Domagała 29 11,20%
Katarzyna Sierakowska 3 1,16%
Anna Górska 11 4,25%
Anna Tarnowska 9 3,47%
Marta Kaczmarczyk 1 0,39%
Ilona Seidler 1 0,39%
Marta Piekut 7 2,70%
Magdalena Derszniak 9 3,47%
Izabela Wilczek 10 3,86%
Justyna Mazarati 4 1,54%
Andrea Myrander 28 10,81%
Głosujący: 259. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 20:57   #121
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
A nieee kochana Ty dalas linka do "kobiety" na wp, a ja do "faceta" Konwencja zdjec ta sama, ale na "facecie"() jest wiecej zdjec.
A no chyba że tak a komentarze jak w calym Internecie na wiadomym poziomie ale trzeba się z tym liczyć biorąc udział w takich konkursach.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:57   #122
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Miss Polonia 2007

Olasek który masz numer? 2?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:35   #123
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Miss Polonia 2007

W tym roku trochę się napatrzyłam na te wszystkie "misski" bo wytrwale śledziłam poczynania kandydatek z jednego miasta - moja kuzynka brała udzial w tych wyborach. Powiem szczerze, że zupełnie nie rozumiem po co się w to pakowała... Wydawało mi się, że ma inne podejście do samej siebie i swojej urody, a tym czasem jej udział w tym konkursie ukazał coś zupelnie innego. Zresztą nieważne, przecież wszystko jest dla ludzi więc w takich konkursach też ktoś musi brać udział .

Jeśli mam komuś kibicować to konsekwentnie, Ani Górskiej... Od razu zwróciła moją uwagę, jeszcze wśród tych kandydatek z jej miasta... Tylko jakoś nie wyobrażam sobie jej w roli miss. Chyba jest zbyt naturalna (a przynajmniej wydaje się taka być). Nie jest też taką klasyczną pięknością. To raczej taka dziewczyna z sąsiedztwa
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:47   #124
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Miss Polonia 2007

Czym się różni konkurs Miss Polski od Miss Polonia?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:51   #125
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Dot.: Miss Polonia 2007

pink tez byl to chciała wiedziec czym sie różni Olasek tak a propo jak tak Kasia Sierakowska? daje się we znaki jej głupota?
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:27   #126
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Miss Polonia 2007

Papryczko a i owszem,przypadl mi w udziale zaszczytny nr 2.(czyli naszczescie nie 1. czyli to nie ja bede prowadzila choreografie, co wprowadziloby mnie w stres)
Hotgirl - jestes okrutna Nie moge sie jeszcze szczegolowo wypowiadac o kazdej dziewczynie, bo tylko Lodzianki znam dobrze, od pol roku juz, natomiast z reszta dziewczyn przebywalam tylko 5 dni, w wielkim ferworze, wiec nawet nie ze wszystkimi udalo mi sie porozmawiac. Najbardziej polubilysmy sie przez ten czas z zawsze usmiechnieta i optymistycznie nastawiona do zycia Ania Gorska-(mamy nry obok siebie a zauwazylam dziwna prawidlowosc zawierania przyjazni np nr 19. i 20., 15. i 16. itd Ale jedna noc spedzilam w pokoju wlasnie z A. Gorska, K. Sierakowska i E. Sienicka. Wrocilysmy z bankietu o 2 w nocy, padlysmy zmeczone spac, wstalysmy i pobieglysmy na sniadanie, wiec ciezko wyrobic sobie o kims opinie. To co mi w Kasi przeszkadzalo to to,ze czesto narzekaTylko tyle sobie pomyslalam. Ewelina za to, bedac tak sliczna, wydaje sie byc bardzo skromna i niesmiala. Tyle moge powiedziec

Edytowane przez oLaSeK=D
Czas edycji: 2007-08-21 o 10:15
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:48   #127
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Dot.: Miss Polonia 2007

Olasek, wiem jestem okrutna ale i szczera mówie co myśle za Kasią nie przepadałam nigdy bo ona tylko potrafi narzekać, wymądrzać się itd. dla niej jedyna wartość w człowieku to uroda. Zresztą poznałam ją na tyle dobrze że wiem jak ona sie zachowuje i reaguje w danych sytuacjach A Eweline za to lubie bardzo bo tak jak napisałaś to jest skromna i nieśmiałą dziewczyna jest odwrotnościa Kasi może Kasia da Ci się jeszcze we znaki ale pozdrawiam cię Olasek i życze duzo sukcesów i oczywiscie wygrania miss polonia 2007
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 07:59   #128
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Czym się różni konkurs Miss Polski od Miss Polonia?
Chyba tym że w Miss Polonia mogą brac udział Polki mieszkające w innych krajach a w Miss Polski tylko mieszkające w Polsce, ale nie jestem pewna .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:36   #129
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Papryczko a i owszem,przypadl mi w udziale zaszczytny nr 2.(czyli naszczescie nie 1. czyli to nie ja bede prowadzila choreografie, co wprowadziloby mnie w stres)
W takim razie muszę powiedzieć, że na zdjęciach z galerii podanych przez Ciebie, wyglądasz o niebo lepiej niż tych podanych wcześniej.
Jesteś piękną kobietą i moją faworytką i bede trzymać kciuki za jedną z Wizażanek

Powiedz mi jak Ty to robisz, że masz takie ładne włosy
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:03   #130
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Miss Polonia 2007

Widziałam dziś na dwójce spot z Eweliną Sienicką i już mi się tak nie podoba jak na zdjęciu z pierwszego linka
Czy macie może jeszcze jakieś linki z misskami ale takie gdzie będą one podpisane i wiadomo która jest która
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:01   #131
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Chyba tym że w Miss Polonia mogą brac udział Polki mieszkające w innych krajach a w Miss Polski tylko mieszkające w Polsce, ale nie jestem pewna .
Taka sama jest moja teoria,ale chcę się upewnić
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 18:13   #132
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Miss Polonia 2007

http://www.tomekslupski.nazwa.pl/backstagemiskiwtv.html backstage swietnego fotografa, Tomka Slupskiego- kilka dziewczyn.



Papryczko
- dziekuje Co do wlosow to uzywam szamponow i odzywek Pantene("pelnia blasku" lub "lsniacy kolor")-juz po jednym uzyciu roznica w wygladzie wlosow jak i dotyku jest b. znaczna(powinni mi za to placic!)

Hotgirl, zgadzam sie,ze nie z kazdym sie trzeba przyjaznic, z jednymi,jak to mowi moja kumpela-"kliknie sie",a z innymi nie i tyle,dobrze sobie z tego zdawac sprawe a nie starac sie za wszelka cene byc przyjacielem wszystkichSzczerosc jest w cenie, obludzie mowimy nie
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:55   #133
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Miss Polonia 2007

A ja Darie Hołodnik widziałam na żywo, na opolskim wyborach miss... i jest o wiele ładniejsza niz np. na pierwszym zdjęciu. Ale czy jest moją faworytką to nie mogę powiedzieć... Jak wygra to pewnie się bedę cieszyć - wiadomo, toż to Opolanka! Ale rozpaczać jak sie nie uda nie będę, nie powala na kolana...

Zresztą, wszystkim tu brakuje baaaaardzo dużo do np. Malwiny Ratajczak, byłej (tzn jeszcze obecnej...) miss Polski - ona to dopiero jest śliczna! ( to też wniosek po obejrzeniu na żywo ) I przede wszystkim to bardzo sympatyczna dziewczyna, szkoda ze jej sie nie udało...
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 21:14   #134
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zgadzam się,w końcu Polki to słowiański typ urody -blondynki o niebieskich/zielonych oczach -zawsze tak są kojarzone na świecie .

Taki typ urody prezentują dwie śliczne Wizażanki - Truskawkowawiosna i
Chii1986 - śmiało powinny startować w konkursie.
hehe dzięki Fresa,ale mi się zrobilo milo z tym słowiańskim typem urody to zabawne jak dobrych pare lat nosilam ciemne wlosy, to wiele osob się mnie pytalo czy na pewno jestem czystej krwi Polką, bo mam absolutnie niesłowiańską urodę mało kto chcial uwierzyc, ze jestem naturalną blondynka, dlatego mam jasna cere i oczy.

od pol roku jestem blondynka, wracam do natury i juz ludzie postrzegaja mnie inaczej

ale chyba nie do konca jestem slowianskim typem, jak na slowianke mam zbyt kanciasta twarz, to chyba jakis inny typ, ale sie nie znam widac to szczegolnie z profilu

dla mnie typowa Polka jest jasna szatynką, bądz bardzo ciemna blondynka, z raczej jasnymi oczami, jasna cera i lekko falujacymi wlosami

ale zgadzam sie, coraz mniej w konkursach "typowych" Polek, a moze one biorą udzial, ale musza sie opalic, przyciemnic wlosy, zrobic ostry makijaz i udawac latynoski nie podoba mi sie to, wole naturalnosc

do konkursu by mnie nie chcieli, bo jestem kurduplem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 21:17   #135
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Miss Polonia 2007

Olasek - jesteś prześliczna!! Liczę na Ciebie i trzymam mocno kciuki !
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 01:43   #136
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Miss Polonia 2007

truskawkowa
Pamietam twoje fotki z innego watku, jestes piekna ale nie widze twojej urody jako typowo slowianska.

a co do zdjeciach na onet dla menow to tez nie do konca wiedzialam ktora jest ktora. Ale poznalam nasza Olasek i zgadzam sie z zdaniem ze tam wyglada pieknie, duzo lepiej niz na tych oficialnych fotkach


A tak troche OT: ciekawe jest to jak w Polsce zachwyca najbardziej zachwyca taka "egzotyczna" uroda (srodziemnomorska, latynoska) jaka wlasnie ma Olasek czy Ewelina Sienicka (czy tez j lo czy j. alba) gdy wlasnie "typowa" polska uroda to ciemny blond i jasna cera i oczy. Za to np. w stanach, gdzie latynosow, wloszek, etc. jest bardzo duzo, najbardziej zachwyca blond + jasne oczy i cera (a la jessica simpson, czy tez slowianska uroda).
Chyba wszedzie ceni sie tego czego malo.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:13   #137
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Miss Polonia 2007

CaliDreamin, Justynko- Bog zaplac
Red dress- Obecna MP jest Marzena Cieslik. Malwina Ratajczak to MP 05- ktora mialas na mysli? Marzena Cieslik to moim osobistym zdaniem najgorsza nasza miss w historii. A miala sliczne konkurentki w osobie Dominiki Brzeskiej i Magdy Burak. B. zly wybor wg mnie,ale to tylko moja opinia.
Malwina Ratajczak-zdecydowanie jedna z najpiekniejszych miss! Musze jednak wyrazic opinie,ze wiele "wydobyla" z niej swietnie dobrana, przepiekna fryzurka. Nie rozumiem maniakalnego kultu dlugich wlosow. Nie zgadzam sie z opinia,ze dlugie wlsy to najwieksza ozdoba kobiety.Wrecz przeciwnie,do kazdej dziewczyny mozna dobrac o wiele lepiej pasujaca i maskujaca to co trzeba,krotka fryzurke.
Wg mnie np tegoroczna finalistka Emilia Wolkiewicz zwrocila na siebie uwage wlasnie fryzura ala Malwina. Wg mnie i wielu osob nie ma tego czegos w sobie,w twarzy,zeby obronic sie "zwyklymi" dlugimi wlosami.
Nie mialabym nic przeciwko,zeby stylisci dobrali mi fajna, krotka fryzurke, ale wiem,ze nie ma na to szans- jest juz jedna dziewczyna z krotkimi wlosami-limit przekroczony;/ Ciekawe, czy kiedys sie od tego odejdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5255.JPG (45,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzena_ciesarzeczonym_jurkiem_-_otwarcie.jpg (83,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4002377X.jpg (64,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg misspo_130.jpeg (8,1 KB, 113 załadowań)
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:40   #138
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Red dress- Obecna MP jest Marzena Cieslik. Malwina Ratajczak to MP 05- ktora mialas na mysli?
Miałam naturalnie na myśli Malwinę Ratajczak. zapomniałam ze juz nie jest obecną A wielka szkoda ;P
M.Cieślik do pięt jej nawet nie dorównuje...

Cytat:
Marzena Cieslik to moim osobistym zdaniem najgorsza nasza miss w historii. A miala sliczne konkurentki w osobie Dominiki Brzeskiej i Magdy Burak. B. zly wybor wg mnie,ale to tylko moja opinia.
Jeśli Magda Burak to taka urocza blondynka, to chyba juz przypominam sobie ostatnie wybory, i pamietam jak bardzo się dziwiłam ze to nie ona wygrała...

Cytat:
Malwina Ratajczak-zdecydowanie jedna z najpiekniejszych miss!
Wiadomo, Opolanka A poważniej to nie wiem jak mogła nie zajść dalej, bo jest na żywo tak urocza, że nigdy nie mogę sie na nią napatrzeć... Skromna, sympatyczna, elokwentna - to była idealna miss.


Trzymam oczywiście kciuki i za Ciebie Olasku pozdrawiam
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 11:31   #139
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Zaluje,ze z powodu problemow zdrowotnych, z finalu musiala zrezygnowac przesliczna, dziewczeca i skromna dziewczyna- Kamila Maczarska. Mysle,ze bylaby wysoko.
(Na zalaczonych zdjeciach ma makijaz wykonany przeze mnie- wizaz.pl mnie wychowal, no cozabronila mi ruszac brwi, a mnie krocilo)
sliczna dziewczyna faktycznieszkoda ze zrezygnowała

Marzena Ciślik bleee
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 11:45   #140
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Miss Polonia 2007

Piekna i naturalna kobieta- WOJ. ŁÓDZKIE
Aleksandra Domagała

za to te panie to wg mnie totalna pomylka
WOJ. DOLNO-ŚLĄSKIE
ALeksandra Bartczyszyn
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE
Agnieszka Wróblewska
WOJ. MAZOWIECKIE
Anna Górska
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 11:54   #141
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Olasek - jesteś prześliczna!! Liczę na Ciebie i trzymam mocno kciuki !
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:17   #142
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
He he, troszkę nie rozumiem, czy Ty próbujesz zareklamować samą siebie? Weszłam na drugi podany przez Ciebie link, nadusiłam na stronkę O Mnie i co tam zobaczyłam : **Iza** szzproota@wp.pl - to własnie było tam zawarte, a skoro Ty masz nick szzproota, a strona jest o kadndydatce Izie,to wysunęłam wnioski, że to Ty jesteś Izą Wilczek
Uuu nieładnie A mi się spodobała Takim zachowaniem ZDECYDOWANIE straciła w moich oczach
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:29   #143
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Miss Polonia 2007

nie smiejscie sie ze mnie ale mam pytanie: Kiedy wogóle sa te wybory? hah bo ja nie mam pojecia... a juz niewazne bo teraz sobie zobaczyłam na poczatku wątku ze 8 wrzesnia:P głupol ze mnie:P
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:00   #144
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Miss Polonia 2007

http://www.pudelek.pl/artykul/4856/n...awalysmy_wody/

pudelkowe, ale może warto przeczytać
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:11   #145
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez aniess Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/4856/n...awalysmy_wody/

pudelkowe, ale może warto przeczytać
Właśnie dziś rano to wyczytałam mnie tam to wcale nie dziwi, to że konkursy są ustawiane i wygrywa "faworytka"to normalne..dlatego mam obojętny stosunek do tego typu rzeczy. Pamiętacie kto wygrał chyba 2 lata temu (chociaż mogę się mylić) Miss Świata- taka plastikowa blondynka a la barbie która była córką znanego piosenkarza, który na domiar tego występował na tej gali... no i wygrała... było o tym głośno, że to było ustawione.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 18:39   #146
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Miss Polonia 2007

W 2003 roku miss Polski została Kaja Kruszyńska, praktycznie moja sąsadka i jakoś za głośno o niej nie było, sama Kaja raczej nie zachłysnęła się sławą
http://www.gudejko.pl/pl/m/html/Kruszynska_Kaja.html

Ogólnie nie mam zdania o tego typu rozrywce
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 18:54   #147
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Miss Polonia 2007

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5078014]W 2003 roku miss Polski została Kaja Kruszyńska, praktycznie moja sąsadka i jakoś za głośno o niej nie było, sama Kaja raczej nie zachłysnęła się sławą
http://www.gudejko.pl/pl/m/html/Kruszynska_Kaja.html

Ogólnie nie mam zdania o tego typu rozrywce [/quote]

A ona czasami nie grała w Klanie-koleżanka Olki z liceum bodjaże?Tylko nie pamiętam,jak na imię miała.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:03   #148
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ona czasami nie grała w Klanie-koleżanka Olki z liceum bodjaże?Tylko nie pamiętam,jak na imię miała.
nie, aczkolwiek podobna. ta dziewczyna co gra w klanie to corka producenta czy rezysera... cos w ten desen.

http://www.filmweb.pl/Aleksandra+Niż...rson,id=243067
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:25   #149
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Miss Polonia 2007

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie, aczkolwiek podobna. ta dziewczyna co gra w klanie to corka producenta czy rezysera... cos w ten desen.

http://www.filmweb.pl/Aleksandra+Niż...rson,id=243067
Nie do końca taka podobna, na stronce, co podałam, są jeszcze inne fotki i tam już całkiem inaczej
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:40   #150
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Miss Polonia 2007

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5079108]Nie do końca taka podobna, na stronce, co podałam, są jeszcze inne fotki i tam już całkiem inaczej[/QUOTE]
kwestia dyskusyna, dla mnie podobna na wszystkich zdjeciach.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.