kosmetyki dostepne w USA - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 17:29   #571
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie sie czy mozna tu dostac takie plasterki do oczyszczania twarzy? W Polsce byly kiedys plastry chyba Pond's i Nivea, ktore naklejalo sie np. na nos i po minucie sciagalo wraz z zanieczyszczeniami. Znajde tu cos podobnego?.

Wydaje mi sie,ze kiedys dawno temu widzialam te plasterki z sklepie w ofercie firmy Biore,a jesli nie Biore to na pewno je znajdziesz gdzies w CVS
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:06   #572
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze kiedys dawno temu widzialam te plasterki z sklepie w ofercie firmy Biore,a jesli nie Biore to na pewno je znajdziesz gdzies w CVS
Dzięki sunapee. CVS u siebie nie mam, ale dzieki twojej informacji znalazłam je w walgreens
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:46   #573
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie sie czy mozna tu dostac takie plasterki do oczyszczania twarzy? W Polsce byly kiedys plastry chyba Pond's i Nivea, ktore naklejalo sie np. na nos i po minucie sciagalo wraz z zanieczyszczeniami. Znajde tu cos podobnego?


Czarownicogosiu, jakis czas temu wklejalam na biochemii filtry neutrogeny do przeanalizowania skladu (chyba nawet takie jak Twoje) i dziewczyny stwierdzily, ze sa fotostabilne.

Edit: ten, ktory byl analizowany to Neutrogena Active Breathable Sunblock SPF 45, ale mysle, ze one sa dosyc podobne i Twoj tez bedzie fotostabilny.
Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Filtry neutragena z helioplex sa fotostabline. Ja ich nie uzywam poniewaz Neutrogena testuje na zwierzetach.

Za to filtry Avene sprzedawane tutaj nie maja tych samych skladnikow jak te sprzedawane w europie lub kanadzie.

Kiedys w tym watku pisalam o tym jak kocham Bobbi Brown gel eyeliners poniewaz sa bardzo trwale. Od tej pory znalazlam jeszcze bardziej trwaly eyeliner: MAC Liquidlast.
Nie ruszy sie z moich tlustych powiek dopoki nie zmyje go wieczorem, nawet gdy jest upal.
Dziekuje dziewczyny
Ciesze sie, ze filtr jest fotostabilny bo mi sluzy i nie bede musiala szukac innych
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:56   #574
...:::Klakier:::...
Raczkowanie
 
Avatar ...:::Klakier:::...
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom okrutnego Gargamela:P
Wiadomości: 48
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

heY!
Nie chce z siebie robic gapy, no ale coz...musze. Gdzie moge kupic jedwab do wlosow? W aptece? W markecie? Pojecia nie mam gdzie go kupic i w sumie jak go uzywac (no bo jak tu 2 kropelki maja wystarczyc na wlosy za ramiona)
__________________
I don't know where my soul is, I don't know where my home is








Edytowane przez ...:::Klakier:::...
Czas edycji: 2007-07-12 o 04:41
...:::Klakier:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:05   #575
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Klakier, w zwykłej drogerii typu Walgreens zobacz. Mają tam produkty Biosilk. Za jedwabiem się nie rozglądałam, ale powinien chyba być. Co do aplikacji to aplikuje się niewielką ilość, gdyż przedobrzony przetłuszcza włosy - przynajmniej u mnie.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:47   #576
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Niedawno kupilam dwa kosmetyki do pielegnacji wlosow i jestem zachwycona. Jeden to Silk Repair Silk Protein Leave-in Condidtioner firmy Graham Webb. Moje wlosy naprawde wygladaja inaczej po tej odzywce. Jest ich jakby wiecej, sa zdrowsze.... lsnia. Uzywam produktu dopiero 2 tygodnie, a juz takie efekty. Polecam.
Drugi to Shine Infusion firmy CHI. Szukalam czegos do prostowania wlosow z ochrona przed wysoka temperatura i babeczka w ULTA polecila mi ten produkt. Bylam sceptyczna bo to orginalnie nablyszczacz, ale przekonala mnie ta sprzedawczyni wygladem swoich wlosow i dodatkowo to ,ze firma CHI jest znana ze swoich produktow w szczegolnosci do prostowania wlosow. Okazalo sie, ze ten spray to absolutna rewelacja. Po zadnej prosownicy ( w USA przez wakacje dalam sobie bana na prostownice i ograniczylam uzycie suszarki) nie mialam tak prostych wlosow jak po tym sprayu przy pomocy suszarki i szczotki. Dodatkowy efekt: wlosy sa nieziemsko mieciutkie.
Osatnim hitem ktory jest niedostepny w Polsce to oil free eye makeup remover Neutrogena. Niedrogi plyn do demakijazu oczu.Jedyny sposrod przeze mnie przetestowanych, ktory wogole nie szczypie, nie powoduje mroczkow, a radzi sobie nawet znajocniejszym makijazem. Skarb dla nadwrazliwych oczu.
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 20:17   #577
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

hej dziewczyny a ja mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w USA N>Y> jestem tu na wakacjach u siostry chcialabym sobie przedluzyc wloski,wiem ze to kosztuje ale o pieniazki sie nie martwie(duuzo pracowalam)jaka metoda jest najlepsza?jaka polecacie i ile na oko to kosztuje?swoje wlasne mam do brody!
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 22:21   #578
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witam,

w Stanach jestem drugi raz, tym razem juz na dluzej
wiecie moze czy mozna kupic w USA jakiekolwiek kosmetyki SVR, chodzi mi generalnie o Lysanel Active.

pozdrawiam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 05:19   #579
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Nie sadze. Ja kupilam sobie 5 tubki xerial gdy bylam w polsce 3 lata temu.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 21:36   #580
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witam,

a wiecie moze jakie kosmetyki dostepne w USA, beda mialy podobny sklad i dzialanie (przede wszystkim dzialanie) do SVR, Lysanel Active?

i jeszcze jedno czy perfumy dostepne w sklepie http://www.perfumania.com sa ok? tzn. chodzi mi o to czy nie sa chrzczone? bo jednak ceny maja duze nizsze niz normalnie w innych sklepach i to mnie wlasnie zastanawia i jeszcze jedno
czy orientujecie sie czy te promocje co sa na tej stronie sa tez dostepne w tych sklepach? czy tylko na stronie? bo do tego sklepu to mam kawalek drogi bo jest w drugim miescie i tak sie wlasnie zastanawiam

pozdrawiam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:50   #581
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

up up
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 18:50   #582
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Co do demakijazu oczu, ja jestem zakochana w olejku firmy DHC. Nazywa sie "Deep Cleansing Oil" i jest absolutnie rewelacyjny. Makijaz znika w oka mgnieniu. Nawet wacik nie jest potrzebny, wystarcza opuszki palcow. Co najwazniejsze wcale nie podraznia, nie zostawia smug. Wlosy natomiast traktuje produktami Aussie. Pierwsze, ze sa smiesznie tanie, po drugie nieziemsko pachna no i po trzecie - najwazniejsze wloski sa piekne i mieciutkie.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:53   #583
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Liluu Pokaż wiadomość
Co do demakijazu oczu, ja jestem zakochana w olejku firmy DHC. Nazywa sie "Deep Cleansing Oil" i jest absolutnie rewelacyjny. Makijaz znika w oka mgnieniu. Nawet wacik nie jest potrzebny, wystarcza opuszki palcow. Co najwazniejsze wcale nie podraznia, nie zostawia smug. Wlosy natomiast traktuje produktami Aussie. Pierwsze, ze sa smiesznie tanie, po drugie nieziemsko pachna no i po trzecie - najwazniejsze wloski sa piekne i mieciutkie.

Ja lubie maseczke aussie 3 minutes miracle-musze do niej wrocic bo byla nawet dobra.

Zaciekawilas mnie tym olejkiem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:29   #584
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

pomozcie Srubce bo juz nie wie

jestem w Stanach i szukam tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adzikowej.html

ale go cos nie moge znalezc nawet na stronie producenta http://www.aveneusa.com/consumers/soothe/oily.asp

wycofali go juz czy co?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:58   #585
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
pomozcie Srubce bo juz nie wie

jestem w Stanach i szukam tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adzikowej.html

ale go cos nie moge znalezc nawet na stronie producenta http://www.aveneusa.com/consumers/soothe/oily.asp

wycofali go juz czy co?
Przesylam Ci linka. Maja pelna game produktow Avene. http://www.dermstore.com/searchsite....yword=Diacneal
Musisz sie tylko zalogowac na stronie.
Pozdrawiam
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:04   #586
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mozesz go zamowic stad:
http://www.tubotica.co.uk/
$16 za krem chyba $10 za przesylke(ja zamawialam mleczko Avene przesylka szybka-7 dni)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:28   #587
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dziekuje
a nie wiecie czy mozna go dostac tak normalnie w sklepie? w cvs widze ze jest ta firma ale nie widze tego kremu albo ja juz slepa jestem
http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gatewa...e&ActiveCat=65

__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:32   #588
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
dziekuje
a nie wiecie czy mozna go dostac tak normalnie w sklepie? w cvs widze ze jest ta firma ale nie widze tego kremu albo ja juz slepa jestem
http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gatewa...e&ActiveCat=65

W sklepie to chyba bedzie trudno-tez sprawdzalam CVs-nie ma
Maja Cleanance-tez do cer tradzikowych tlustych tez zawiera kwasy....ale zawiera tez polyacrylamide(a to zle)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:03   #589
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W sklepie to chyba bedzie trudno-tez sprawdzalam CVs-nie ma
Maja Cleanance-tez do cer tradzikowych tlustych tez zawiera kwasy....ale zawiera tez polyacrylamide(a to zle)
no wlasnie a wogole to widze ze w niektorych sklepach on-line, Avene ma nowe opakowania, takie zielone
i dziwne bo ten krem kosztuje az 60$ nie wiem czemu

Elfiku, znasz moze jakies dobre kremy, ktore dzialanie mialyby podobne do SVR Lysanel Active? ale zeby te kremy w Stanach byly dostepne:P

pytalam sie juz Ciebie kiedys o to i polecilas mi krem Kiss My Face. A oprocz tego kremu to jest jeszcze cos godnego uwagi?
generalnie chodzi mi o krem typowo zluszczajacy i zwalczajacy pryszczyki, bo teraz mam Lysanel Active ale mam cos wrazenie ze buzka mi sie do niego przywyczaila i nie dziala juz chyba tak jak nalezy i dlatego chcialam zmienic na jakis inny kremik ale o podobnym dzialaniu
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 18:18   #590
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
no wlasnie a wogole to widze ze w niektorych sklepach on-line, Avene ma nowe opakowania, takie zielone
i dziwne bo ten krem kosztuje az 60$ nie wiem czemu

Elfiku, znasz moze jakies dobre kremy, ktore dzialanie mialyby podobne do SVR Lysanel Active? ale zeby te kremy w Stanach byly dostepne:P

pytalam sie juz Ciebie kiedys o to i polecilas mi krem Kiss My Face. A oprocz tego kremu to jest jeszcze cos godnego uwagi?
generalnie chodzi mi o krem typowo zluszczajacy i zwalczajacy pryszczyki, bo teraz mam Lysanel Active ale mam cos wrazenie ze buzka mi sie do niego przywyczaila i nie dziala juz chyba tak jak nalezy i dlatego chcialam zmienic na jakis inny kremik ale o podobnym dzialaniu
Polecilam Ci jeszcze krem Alpha hydrox 12% kwasu glikolowegop(ten sam kwas jest w tym kremie ktorego szukasz)ten jest lepszy od KIss my face-sama go teraz zaczelam znow uzywac i twarz mi sie oczyszcza fajnie.Innych to nie znam-moze ktos inny Ci cos poleci
Ale polecam Alpha Hydrox-on dziala

Avene to najlepiej kupowac w Polsce-za granica niestety ale sobie licza za te kremy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:22   #591
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Polecilam Ci jeszcze krem Alpha hydrox 12% kwasu glikolowegop(ten sam kwas jest w tym kremie ktorego szukasz)ten jest lepszy od KIss my face-sama go teraz zaczelam znow uzywac i twarz mi sie oczyszcza fajnie.Innych to nie znam-moze ktos inny Ci cos poleci
Ale polecam Alpha Hydrox-on dziala

Avene to najlepiej kupowac w Polsce-za granica niestety ale sobie licza za te kremy
ale ten Alpha Hydrox dobrze oczyszcza?
tak sie pytam bo chce jakis dobrze oczyszczajacy taka bombe prawdziwa
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:29   #592
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ale ten Alpha Hydrox dobrze oczyszcza?
tak sie pytam bo chce jakis dobrze oczyszczajacy taka bombe prawdziwa
Oczyszcza rewelacyjnie-12% to dosc wysokie stezenie-ja nakladam go co 3 dni i to cieniusienka warstewke(wrazliwa skora) i sie luszcze-ale potem skora taka ladna nowa-jezeli chcesz cos mega mocnego i nie masz wrazliwej skory to polecam maske tej samej firmy 14% kwasu-dla mnie niestety za mocna.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:52   #593
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Oczyszcza rewelacyjnie-12% to dosc wysokie stezenie-ja nakladam go co 3 dni i to cieniusienka warstewke(wrazliwa skora) i sie luszcze-ale potem skora taka ladna nowa-jezeli chcesz cos mega mocnego i nie masz wrazliwej skory to polecam maske tej samej firmy 14% kwasu-dla mnie niestety za mocna.
o to dobrze hehe
to sprobuje
a nie wiesz czy ten kremik to tylko on-line mozna kupic czy jest moze cos w sklepie jakims?
ale Cie mecze
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:54   #594
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
o to dobrze hehe
to sprobuje
a nie wiesz czy ten kremik to tylko on-line mozna kupic czy jest moze cos w sklepie jakims?
ale Cie mecze
Sprawdz w sklepach typu Walgreens cvs Rite aid Safeway-powinien byc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 22:24   #595
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sprawdz w sklepach typu Walgreens cvs Rite aid Safeway-powinien byc
sprawdze

wlasnie dostalam ulotke CVS i widze ze maja produkty Avene i La Roche Posay ciekawe

w tamtym roku, wiec ze byly ale teraz nie widzialam az sie musze przejsc chyba i zobaczyc
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 22:53   #596
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
sprawdze

wlasnie dostalam ulotke CVS i widze ze maja produkty Avene i La Roche Posay ciekawe

w tamtym roku, wiec ze byly ale teraz nie widzialam az sie musze przejsc chyba i zobaczyc

Przejdz sie -czasami w sklepie maja wiecej produktow niz online-ja niestety mam cvs tylko online.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 21:18   #597
purecharm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Czarny Elfie, wyslalam do Ciebie prywatna wiadomosc. Czy moglabys ja odebrac?? Dziekuje z gory!
purecharm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 10:00   #598
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

hej mam pytanie, czy wiecie w jakich cenach są smackersy ale w ameryce, nie w polsce, bo chciałam sobie porównać
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 15:08   #599
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, czy wiecie w jakich cenach są smackersy ale w ameryce, nie w polsce, bo chciałam sobie porównać
zobacz tutaj
http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gatewa...&Query=smacker
albo
http://www.walgreens.com/search/sear...&term=smackers
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:16   #600
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

kurcze tyle mi pokazałaś że aż mnie w środku ściska, że nie mieszkam w USA dzięki
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.