kosmetyki dostepne w USA - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 01:30   #541
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No nie ladnie sie tu dziejeMoonka dlaczego wywlekasz stare posty?Cos mi sie tu wydaje ze chcesz koniecznie sie klocic.Prosze o przeczytanie regulaminu i zastosowanie sie do niego.Nie piszemy duzymi literami(oznacza to krzyk) i odnosimy sie grzecznie do innych Wizazanek.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:22   #542
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez moonka
TY MI GROZISZ?WIESZ ZE W USA GROZENIE JEST KARALNE?KOTKU MOJ MAZ PRACUJE W POLICJI WIEC SOBIE UWAZAJ Z KIM POGRYWASZ!JA DO CIEBIE MAM NIEDALEKO,ZAWSZE MOGE PODSKOCZYC NA KAWKE
Moonka jest klonem Aniuczek - użytkowniczki, która już przynajmniej raz zaatakowała sunapee i Jelonek usunęła ten atak.
Teraz widzę, że wpadła na sprytny pomysł założenia drugiego konta i pojechania po całości.

IP jest zgodne: ny-lackawannacadent4-chtwga3a-c-137.buf.adelphia.net

Niniejszym BAN dla Aniuczek i Moonka wydaje się być jedynym rozwiązaniem. Proszę moderatorów o potwierdzenie, że się ze mną zgadzają.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:26   #543
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Moonka jest klonem Aniuczek

a nie mowilam,ze czuje trolle na odleglosc w sumie juz mi ten robot do wykrywania podwojnych kont nie potrzebny,sama sobie radze


dobra juz sie zamykam,koniec tematu
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:03   #544
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Moonka jest klonem Aniuczek - użytkowniczki, która już przynajmniej raz zaatakowała sunapee i Jelonek usunęła ten atak.
Teraz widzę, że wpadła na sprytny pomysł założenia drugiego konta i pojechania po całości.

IP jest zgodne: ny-lackawannacadent4-chtwga3a-c-137.buf.adelphia.net

Niniejszym BAN dla Aniuczek i Moonka wydaje się być jedynym rozwiązaniem. Proszę moderatorów o potwierdzenie, że się ze mną zgadzają.

Ja sie zgadzam-jezeli to ta sama osoba to ta uzytkowniczka jest znana nie tylko na tym forum ale takze na Kafeterii robi zamieszanie i na forum Gazety-wypisuje obrazajace posty pod roznymi nickami.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 23:50   #545
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tak powracajac do tematu

Dziewczyny szukam tego mleczka do demakijazu Loreal hydra comfort do skory suchej i wrazliwej i nigdzie go nie moge znalesc

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3290

Czy to mozliwe ze u nas jest pod inna nazwa?A moze seria Hydra Comfort to inna nazwa serii Hydra Fresh?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:33   #546
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Pomożecie mi dziewczyny? Znalazłam na allegro takie cuś:
http://www.allegro.pl/item99902558_p...acy_z_usa.html
i mam pytanie - czy znacie ten konkretny produkt? Sama mam puder w kulkach Physicians Formula i jestem nawet zadowolona, chociaż z kolorem nie do końca trafiłam :/ ale firmy nie ma na polskim rynku i nie wiem czy to co kupiłam nie było przypadkiem perełką w guanie
Strasznie mnie kusi, mimo że bronzerów i rozświetlaczy mam już 5, ale takiego ślicznego cacka jeszcze nie
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 02:33   #547
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Przyznaje ze nie przeczytalam cale 19 stron tego watku wiec nie wiem czy sie powtarzam.

Po wielu lwielu latach eksperymentowania i nie wiem ilu setkach straconych $$ powiem z cala pewnoscia ze absolutne hity nie dostepne w polsce to:

Tarte Blush Stick (szczegolnie kolor Blushing Bride)

Vincent Longo Water Canvas podklad

Vincent Longo lip and cheek stain

Kevyn Aucoin mascara (nie pogrubia za bardzo ale niesamowicie trwala)

Pureology shine max serum (najlepsze serum na rynku)

Bobbi Brown ink gel eyeliners (jedyny naprawde trwaly eyeliner na rynku)

Urban Decay primer potion (baza na powieki utrwalajaca cien)

Becca concealer compact

balsam do ciala Body Emollient i zele do kapieli z www.cleanseyoursoul.com (ogromny wybor zapachow)

Serum do twarzy pelne antyutleniaczy Skinceuticals C & E Ferulic (polecany przez wielu dermatologow)

Burt's Bees pomadka do ust (bezcolorowa)

Zia ultimate moisture eye cream (dostepny w whole foods albo online)
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 15:34   #548
blondgirl
Raczkowanie
 
Avatar blondgirl
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hej dziewczynymieszkam w stanie NY i wczoraj znalazlam sie przypadkowo w K-Mart a tam patrze na przecienie kosmetyki firm Max Factor i Sally Hansen po smiesznie niskich cenach...np za tusze Max Factor zaplacilam po 69 centow za sztuketyle samo kosztuja roznego rodzaju pudry i pomadki...niewiem czy u was tez jest taka przecena ale warto zajrzecpozdrawiam wszystkie emigrantki
blondgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 03:54   #549
juzwiosna
BAN stały
 
Avatar juzwiosna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z USA N.Y.
Wiadomości: 53
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

a jak z data waznosci?ja w takich miejscach kupuje podpaski upss zadne tam k-marty ewentualnie wagemans,a tak to duze centra handlowe!
juzwiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 23:37   #550
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Przyznaje ze nie przeczytalam cale 19 stron tego watku wiec nie wiem czy sie powtarzam.

Po wielu lwielu latach eksperymentowania i nie wiem ilu setkach straconych $$ powiem z cala pewnoscia ze absolutne hity nie dostepne w polsce to:

Tarte Blush Stick (szczegolnie kolor Blushing Bride)

Vincent Longo Water Canvas podklad

Vincent Longo lip and cheek stain

Kevyn Aucoin mascara (nie pogrubia za bardzo ale niesamowicie trwala)

Pureology shine max serum (najlepsze serum na rynku)

Bobbi Brown ink gel eyeliners (jedyny naprawde trwaly eyeliner na rynku)

Urban Decay primer potion (baza na powieki utrwalajaca cien)

Becca concealer compact

balsam do ciala Body Emollient i zele do kapieli z www.cleanseyoursoul.com (ogromny wybor zapachow)

Serum do twarzy pelne antyutleniaczy Skinceuticals C & E Ferulic (polecany przez wielu dermatologow)

Burt's Bees pomadka do ust (bezcolorowa)

Zia ultimate moisture eye cream (dostepny w whole foods albo online)
Wlasnie sobie zamowilam ten primer potion
Juz nie moge sie doczekac wyprobowania.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 04:59   #551
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Moge polecic szmpon + odzywke dla brunetek firmy Suave Sporo tansze od John Frida czy Panten a efekt nie wiem czy nie lepszy Wlosy sa miekkie, dobrze odzywione i maja polysk
Za taka cene (ponad 2$ za kazdy) warto wyprobowac
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 20:37   #552
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dziewczyny czy znacie kosmetyki "Parfums de coeur"?? a dokładniej chodzi mi o serię Body Fantasies...znacie? używacie? lubicie? zastanawiam się właśnie nad zakupem, bo kiedys uzywalam jednego żelu (niestety nie jest już dostępny), dlatego zastanawiam się czy spełnią moje oczekiwania
głownie chodzi mi o to by pięknie pachniały, aby żel nie był zbyt rzadki i nie wysuszał skóry
chętnie poznam Wasze opinie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 23:38   #553
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A co tu tak cicho?! Nie wierzę dosłownie, że nie macie o czym gadać w wątku o kosmetykach :P

Natknęłam sie właśnie na MUA na firmę Mark. Co możecie mi o niej powiedzieć? Bo ja sobie bardzo ostrzę ząbki na ich róż After Glo. Ponoc to piękna, naturalna brzoskwinka, a takiej mi właśnie potrzeba.
No tak, teraz doczytałam, że sprzedaż opiera sie na konsultantach :/ A tak mi sie spodobała ta paletka i możliwość kompozycji swojego zestawu

Znalazłam też stronę, na której jest dużo tzw. wymienników. Np Nars Orgasm= Millani Luminous itd... Może chcecie resztę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prod_1033925_XL.jpg (45,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2007-04-06 o 00:09
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 23:54   #554
cyntiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Orientujecie się może,czy kosmetyki dostępne w USA znajde również w Kanadzie?Moja rodzicielka leci tam na jakiś czas ,w związku z czym mam zamiar wręczyć jej listę "tamtejszych" specyfików,ktore warto nabyc Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.
cyntiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 04:28   #555
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?! Nie wierzę dosłownie, że nie macie o czym gadać w wątku o kosmetykach :P

Natknęłam sie właśnie na MUA na firmę Mark. Co możecie mi o niej powiedzieć? Bo ja sobie bardzo ostrzę ząbki na ich róż After Glo. Ponoc to piękna, naturalna brzoskwinka, a takiej mi właśnie potrzeba.
No tak, teraz doczytałam, że sprzedaż opiera sie na konsultantach :/ A tak mi sie spodobała ta paletka i możliwość kompozycji swojego zestawu

Znalazłam też stronę, na której jest dużo tzw. wymienników. Np Nars Orgasm= Millani Luminous itd... Może chcecie resztę?
pierwszy raz slysze o tej firmie-niestety nie wiem o niej nic
Podaj adres tej stronki o wymiennikach

Cytat:
Napisane przez cyntiah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Orientujecie się może,czy kosmetyki dostępne w USA znajde również w Kanadzie?Moja rodzicielka leci tam na jakiś czas ,w związku z czym mam zamiar wręczyć jej listę "tamtejszych" specyfików,ktore warto nabyc Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.
Znajdziesz pewnie niektore-moze zapytaj Wizazanek ktore mieszkaja w Kanadzie?



mi.a-niestety ale nie znam tych kosmetykow

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-06-30 o 04:58
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 04:34   #556
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Watek nam umarl
Zeby podniesc wklajam to czego uzywam teraz do pielegnacjii twarzy,ciala i wlosow:

Ze wszystkiego czego uzywam jestem zadowolona:szczegolnie polecam:plyn do zmywania makijazu Boots'a(jest b delikatny nie szczypie nie podraznia,nie zapycha),maske zielona QH,balsam Palmers'a,szampon Aubrey i hello hydration HE i olejek rycynowy i olejek AubreyZ tych produktow jestem zadowolona w 100% z pozostalych tak 98%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boots copy.jpg (87,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielegnacja twarzy copy copy.jpg (102,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialo copy.jpg (104,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1 copy.jpg (113,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2 copy.jpg (101,8 KB, 32 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 04:41   #557
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

I dalej:
Nowe nabytki:
1.Filtry i probki(polecam mleczko Avene-nie zapycha-a jestem taki wrazliwiec ze hej)
2.Peelingi i balsam z kwasami(ostanio zakochalam sie w Kanebo silk peeling powder)
3.Do kapieli i na tradzik(to mydelko dziala na tradzik na plecach-mozna je kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia za niecale $3)
4.Nowe nabytki z kolorowki(chyba sprzed 2 miesiecy)(jakos ostatnio antymakijazowa sie stalam-nic nie kupuje-nawet nie chce mi sie makijazu robic-uzywam tylko filtra na twarz-a to dlatego ze mam malo czasu rano)
Z tych ostanich nabytkow wszytsko mi pasuje oprocz pudru Loreala-ale oddam go siostrze.Brazer jest super a podklad tez calkiem niezly-ladnie rozswietla cere.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg filtryikremy.jpg (121,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peelingibalsam.jpg (88,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of solimydlo.jpg (94,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx copy.jpg (120,3 KB, 35 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 07:03   #558
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mark to (w miare) nowa linia Avon, wylansowana dla nastolatek.

Lush: zawiodlam sie na szamponach i odzywkach.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 06:36   #559
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Czarny Elf - widze, ze masz fajne kosmetyki Najwazniejsze, ze Ci sluza

Ja jade na polskim kremie pod oczy i kosmetykach pielegnacyjnych Neutrogena (krem i ostatnio kupilam filtr). Z tym ostatnim mam pytanie - czy to w ogole jest cos warte?
Ponizej zamieszczam opis i zdjecie.

http://www.neutrogena.com/images/Gn/Gn_spacer.gif Neutrogena Ultra Sheer™ Dry-Touch Sunblock SPF 55/70 is a revolutionary, dermatologist-tested formula that contains Helioplex™ technology, the latest breakthrough in UV protection.

Helioplex™ delivers unbeatable UVA protection. It works better to help prevent damaging UVA rays from penetrating deep under skin’s surface. Dry-Touch technology absorbs excess sunscreen oils, leaving a clean, lightweight, non-shiny finish.

Serious sun protection never felt this light on your skin.

<li class="orng"> Non-comedogenic (won't clog pores) <li class="orng"> Waterproof <li class="orng"> Sweatproof <li class="orng"> PABA-free <li class="orng"> 3.0 fl. oz. tube <li class="orng"> Available in SPF 55 and SPF 70 http://www.neutrogena.com/images/Gn/Gn_spacer.gif

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pd_00329_00_lg.jpg (21,6 KB, 6 załadowań)
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 07:01   #560
agiee**1988
Raczkowanie
 
Avatar agiee**1988
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Czestochowa/Boston(chwilowo)
Wiadomości: 64
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ja musze cos swojej psiapsiole kupic w usa.

ja chodze zwykle do cvs
poszukiwalam szminki aby stworzyc cieliste usta ... ii?? nic. siostra stwierdzila ze na taka szminke trzeba wydac 40 $
a na produkty ktore wydawaly sie w podobnych odzieniach wydalam z 16 dolcow i nic ;/ kolor nie tego, nie pokrywa dobrze, jest zlocisty, albo mleczny

ja zakupilam sobie
- http://www.sallyhansen.com/lips_mineral.cfm (dwa blyszczyki w 1 op )
- tusz cover girl , z ta fajna szczoteczka,
- szminke loreal odcien 805 (zlocisty) za 8-9 dolcow( uznana za odp do cielistych ust ;/)
- blyszyk NYC- capucino za 2 dolce (odcien podobny do loreala, i jaka roznica w cenie ;/ )
- puder cover girl ( w tym niebieskim opakowaniu ) ale glupi jest bo zostawia taka "maczke"
- ostatnio wracajac z angielskiego po raz 10 odwiedzilam cvs w poszukiwaniu w/w cielistej szminki i zakupilam blyszczyk i pomadke z bonne bell( 2 produkty w 1 op) (ale kolor znow nie odpowiadal ), za to ma ladny waniliowy zapach
- siostra mi rok temu przyslala po 4-rne cienie cover girl (jest tam bialy, bezowy zloty i... wysypal sie) i bardzo mi sie zloty podoba, a op mam do tej poory z niezuzytymi cieniami

lazienkowe produkty (kapiel i te spr)
- odzywka/balsam do wlosow burt's bess 7,99
- mgielka nablyszczajaca do wlosow extreme shine 1,99
- global balance, szampon do wlosow i plyn do kapieli ( dla dzieci ) w 1 ; 4,99
- zel pod prysznic kiss my face, relaksujacy; 9,99
- balsam do ciala kiss my face (nie pamietam ceny)

jeszcze mam 2 mydla organiczne z marketu ale jeden lezy w opakowaniu a drugiego nie uzywam za czesto (napewno nieodpakowany dam przyjaciolce)



dziewczyny czy ten tusz zielony z maybelline jest dostepny w polsce?

a slyszalyscie o firmie www.bestbathstore.com ?? ??
__________________
Wole byc szczesliwa przez chwile niz smutna przez cale zycie



www.BestBathStore.com w 100 % naturalne kosmetyki

Edytowane przez agiee**1988
Czas edycji: 2007-07-07 o 07:54
agiee**1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 19:02   #561
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Czarny Elf - widze, ze masz fajne kosmetyki Najwazniejsze, ze Ci sluza

Ja jade na polskim kremie pod oczy i kosmetykach pielegnacyjnych Neutrogena (krem i ostatnio kupilam filtr). Z tym ostatnim mam pytanie - czy to w ogole jest cos warte?
Ponizej zamieszczam opis i zdjecie.

http://www.neutrogena.com/images/Gn/Gn_spacer.gif Neutrogena Ultra Sheer™ Dry-Touch Sunblock SPF 55/70 is a revolutionary, dermatologist-tested formula that contains Helioplex™ technology, the latest breakthrough in UV protection.

Helioplex™ delivers unbeatable UVA protection. It works better to help prevent damaging UVA rays from penetrating deep under skin’s surface. Dry-Touch technology absorbs excess sunscreen oils, leaving a clean, lightweight, non-shiny finish.

Serious sun protection never felt this light on your skin.

<li class="orng"> Non-comedogenic (won't clog pores) <li class="orng"> Waterproof <li class="orng"> Sweatproof <li class="orng"> PABA-free <li class="orng"> 3.0 fl. oz. tube <li class="orng"> Available in SPF 55 and SPF 70 http://www.neutrogena.com/images/Gn/Gn_spacer.gif

Ten filtr Neurogeny to chyba nie jest stabilny-zeby byla ochrona jako taka trzeba chyba reaplikowac co 2 godziny-ale nie jestem pewna w 100% -zapytaj na biochemi.Ja kupuje filtry Loreal Ombrelle i Avene-te sa stabilne.

No kosmetyki sluza mi-ale ciagle mnie kusi aby testowac cos nowego-szybko tez mi sie nudza.

Aha-dziewczyny-jezeli macie CVS Pharmacy u siebie w miescie-to dostepne tam sa kosmetyki Avene-ja nie mam u siebie-ale jest online
Chce wyprobowac plyn micelarny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 19:05   #562
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agiee**1988 Pokaż wiadomość
ja musze cos swojej psiapsiole kupic w usa.

ja chodze zwykle do cvs
poszukiwalam szminki aby stworzyc cieliste usta ... ii?? nic. siostra stwierdzila ze na taka szminke trzeba wydac 40 $
a na produkty ktore wydawaly sie w podobnych odzieniach wydalam z 16 dolcow i nic ;/ kolor nie tego, nie pokrywa dobrze, jest zlocisty, albo mleczny

ja zakupilam sobie
- http://www.sallyhansen.com/lips_mineral.cfm (dwa blyszczyki w 1 op )
- tusz cover girl , z ta fajna szczoteczka,
- szminke loreal odcien 805 (zlocisty) za 8-9 dolcow( uznana za odp do cielistych ust ;/)
- blyszyk NYC- capucino za 2 dolce (odcien podobny do loreala, i jaka roznica w cenie ;/ )
- puder cover girl ( w tym niebieskim opakowaniu ) ale glupi jest bo zostawia taka "maczke"
- ostatnio wracajac z angielskiego po raz 10 odwiedzilam cvs w poszukiwaniu w/w cielistej szminki i zakupilam blyszczyk i pomadke z bonne bell( 2 produkty w 1 op) (ale kolor znow nie odpowiadal ), za to ma ladny waniliowy zapach
- siostra mi rok temu przyslala po 4-rne cienie cover girl (jest tam bialy, bezowy zloty i... wysypal sie) i bardzo mi sie zloty podoba, a op mam do tej poory z niezuzytymi cieniami

lazienkowe produkty (kapiel i te spr)
- odzywka/balsam do wlosow burt's bess 7,99
- mgielka nablyszczajaca do wlosow extreme shine 1,99
- global balance, szampon do wlosow i plyn do kapieli ( dla dzieci ) w 1 ; 4,99
- zel pod prysznic kiss my face, relaksujacy; 9,99
- balsam do ciala kiss my face (nie pamietam ceny)

jeszcze mam 2 mydla organiczne z marketu ale jeden lezy w opakowaniu a drugiego nie uzywam za czesto (napewno nieodpakowany dam przyjaciolce)



dziewczyny czy ten tusz zielony z maybelline jest dostepny w polsce?

a slyszalyscie o firmie www.bestbathstore.com ?? ??
Fajne zakupy
Co do cielistej szminki-to nie znam takiej-niestey nie cierpie szminek-uwielbiam blyszczyki-ale nie znalazlam takiego typowo cielistego.

fajnie Ci masz CVS-tam jest wiekszy wybor
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 22:54   #563
agiee**1988
Raczkowanie
 
Avatar agiee**1988
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Czestochowa/Boston(chwilowo)
Wiadomości: 64
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

a dziekuje ( za cvs)

ja duzo nie potrzebuje, tylko podstawowe kosmetyki do pielegnacji skory i do malowania(a wiekszosc przywiozlam z polski )

no wlasnie ze ja tez nie widzialam a w inny watkachdot cielistych szminek szukalam i spisywalam kosmetyki ale nie moglam ich znalesc w sklepie
__________________
Wole byc szczesliwa przez chwile niz smutna przez cale zycie



www.BestBathStore.com w 100 % naturalne kosmetyki
agiee**1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 05:50   #564
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agiee**1988 Pokaż wiadomość
no wlasnie ze ja tez nie widzialam a w inny watkachdot cielistych szminek szukalam i spisywalam kosmetyki ale nie moglam ich znalesc w sklepie
cieliste szminki i blyszczyki w najrozniejszych odcieniach znajdziesz w ofercie MAC.Polecam.Nie sa drogie,ale za to rewelacyjne
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 06:07   #565
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ten filtr Neurogeny to chyba nie jest stabilny-zeby byla ochrona jako taka trzeba chyba reaplikowac co 2 godziny-ale nie jestem pewna w 100% -zapytaj na biochemi.Ja kupuje filtry Loreal Ombrelle i Avene-te sa stabilne.
Dziekuje Elfie
Poszukam tego z L'oreal
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 18:12   #566
agiee**1988
Raczkowanie
 
Avatar agiee**1988
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Czestochowa/Boston(chwilowo)
Wiadomości: 64
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
cieliste szminki i blyszczyki w najrozniejszych odcieniach znajdziesz w ofercie MAC.Polecam.Nie sa drogie,ale za to rewelacyjne
no wlasnie przejzalam, a sa one dostepne w sklepie??

14 dolcow w sumie, troche za drogo (i jeszcze chwilowo gotowki w portfelu nie mam )
narazie sie wstrzymam, na teraz nie jest mi potrzebna, moze jak wroce 20 sierpnia do polski to cos u siebie kupie
__________________
Wole byc szczesliwa przez chwile niz smutna przez cale zycie



www.BestBathStore.com w 100 % naturalne kosmetyki
agiee**1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 18:48   #567
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A ja wczoraj kupilam sobie korektor od Laura Mercier ale chyba dzisiaj go oddam poniewaz odcien jednak nie pasuje do mnie (a nastepny jest za ciemny).
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 19:01   #568
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A ja nie cierpie blyszczykow Mac(mam dwa i wogole nie uzywam)-kleiste-podkreslaja suche skorki-czynia moje usta suchymi(chociaz az takich suchych nie mam)jak dla mnie straszne(no ale wiadomo ile osob to tyle opinii)-moj ulubiony cielisty blyszczyk to DUWop-coral tree-polecam


CzarownicaGosia-filtry Loreala sa dostepne online na kanadyjskich pharmacy online-za to Avene mozesz dostac w CVS pharmacy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 03:40   #569
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny, orientujecie sie czy mozna tu dostac takie plasterki do oczyszczania twarzy? W Polsce byly kiedys plastry chyba Pond's i Nivea, ktore naklejalo sie np. na nos i po minucie sciagalo wraz z zanieczyszczeniami. Znajde tu cos podobnego?


Czarownicogosiu, jakis czas temu wklejalam na biochemii filtry neutrogeny do przeanalizowania skladu (chyba nawet takie jak Twoje) i dziewczyny stwierdzily, ze sa fotostabilne.

Edit: ten, ktory byl analizowany to Neutrogena Active Breathable Sunblock SPF 45, ale mysle, ze one sa dosyc podobne i Twoj tez bedzie fotostabilny.

Edytowane przez tornado
Czas edycji: 2007-07-09 o 03:47 Powód: dopisek
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 06:45   #570
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Filtry neutragena z helioplex sa fotostabline. Ja ich nie uzywam poniewaz Neutrogena testuje na zwierzetach.

Za to filtry Avene sprzedawane tutaj nie maja tych samych skladnikow jak te sprzedawane w europie lub kanadzie.

Kiedys w tym watku pisalam o tym jak kocham Bobbi Brown gel eyeliners poniewaz sa bardzo trwale. Od tej pory znalazlam jeszcze bardziej trwaly eyeliner: MAC Liquidlast.
Nie ruszy sie z moich tlustych powiek dopoki nie zmyje go wieczorem, nawet gdy jest upal.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.