kosmetyki dostepne w USA - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 03:08   #631
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Rudolfiku,
Ja Proactivu nie kupowalam, ale tez mailam ciagly problem z tradzikeim, i skonczyl sie raz na zawsze gdy zaczelam uzywac kwasow Pauli, czyli z serii Paul's Choice, te kwasy sa super, i sa przede wszystkim bardzo delikatne. Mozesz ich uzywac nawet przy wrazliwej cerze, bo ja tez mam wrazliwa. I jest duzy wybor form, tresci i stezenia. Na ich stronie wszytskiego sie dowiesz.
Nie wiem dlaczego kazano ci zaleczyc tradzik zeby uzywac kwasy, to w kocu kwasy BPH lecza wlasnie tradzik. W Polsce idz na prawdziwe oczyszczanie i od razu po nim zacznij stosowac kwasy, taka moja rada, spradzilam to na sobie z dobrym skutkiem. Poza tym wiekszosc dzisiejszych kosmetykow na tradzik zawiera lasnie kwasy.
I jeszcze jedna bardzo wazna rezcz w leczeniu tradziku : nie przesuszyc soobie cery. Czyli najlepiej miec zwykly krem nawilzajacy np do cery wrazliwej.
Uff...ale sie nastukalam.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 03:43   #632
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzieki Poulette za rady, nie slyszalam o tej firmie wczesniej. Przejzalam stronke i duzo ciekawych info tam znalazlam. Na poczatek chyba zamowie probki i zobacze co mi lekarz tez powie (na pewno nie dam sobie wcisnac juz zadnych hormonow lub antybiotykow do lykania) a potem moze cala serie zamowie. Ceny sa przystepne wiec warto sprobowac i dobrze ze maja cale serie produktow do wszystkiego .
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 03:54   #633
Kasia Ka
Przyczajenie
 
Avatar Kasia Ka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witajcie Wizazanki!

Kochane, ja uwielbiam bath&body works! Cudownie pachnace balsamy i zele powoduja, ze az sie chce stac pod prysznicem i aromatyzowac sie

Pozdrawiam z Illinois xoxoxox
Kasia Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 03:56   #634
Kasia Ka
Przyczajenie
 
Avatar Kasia Ka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witajcie Drogie Wizazanki!

Ja osobiscie uwielbiam Bath&Body Works! Swietnie pachana i wspaniale sie pienia.. a balsamy pozostaja pachnace na skorze przez wiele godzin.

Pozdrawiam z deszczowego Illinois
Kasia Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:32   #635
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Dzieki Poulette za rady, nie slyszalam o tej firmie wczesniej. Przejzalam stronke i duzo ciekawych info tam znalazlam. Na poczatek chyba zamowie probki i zobacze co mi lekarz tez powie (na pewno nie dam sobie wcisnac juz zadnych hormonow lub antybiotykow do lykania) a potem moze cala serie zamowie. Ceny sa przystepne wiec warto sprobowac i dobrze ze maja cale serie produktow do wszystkiego .
ja u nich wyprobowalam tylko wkasy, innych kosmtykow nie znam, ale z systemem probkowym mozesz wyprobowac bez kupowania duzych opakowan, polecam kwas 2 % Bph w zelu
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 04:04   #636
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

U mnie zapychanie objawia sie tym ze pojawija mi sie takie male krostki z bialym plynem w srodku i wogole jakies grudki podskorne.
Ogolnie ja jestem za minimalna pielegnacja-obecnie uzywam jeden krem-jeden plyn do demakijazu,jeden peeling i to wlasciwie wszystko.
Nie moge stosowac za duzo bo wtedy moja skora warjuje i sie podraznia.


Co do kwasow-ja lubie kwasy Alpha Hydrox(juz chyba w tym watku nawet wspominalam)Wlasnie sobie kupilam balsam do ciala z kwasami tej firmy.

Z Paula's Choice mialam kilka probek ale nic mi nie przypadlo do gustu(a raczej mojej wybrednej cerze)

Radolphe-Proactiv-nie stosowalam-w sumie nie mam jakichs powazniejszychh problemow z tradzikiem(wyjatek-plecy-ale ostatnio pomaga mi mydlo z dead sea salt-moze obejdzie sie bez dermatologa)


Dziewczyny-jakich szamponow i odzywek uzywacie?jakie sa wasze ulubione?

Ja juz przetestowalam chyba caly sklep drugstore i ze zdrowa zywnoscia i nie moge znalesc takiego produktu ktory by mnie zachwycil na 100%.Teraz uzywam znowu aussie.......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 04:07   #637
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Kasia Ka Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Wizazanki!

Ja osobiscie uwielbiam Bath&Body Works! Swietnie pachana i wspaniale sie pienia.. a balsamy pozostaja pachnace na skorze przez wiele godzin.

Pozdrawiam z deszczowego Illinois
Tez uwielbiam ten sklep
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 04:33   #638
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-jakich szamponow i odzywek uzywacie?jakie sa wasze ulubione?

Ja juz przetestowalam chyba caly sklep drugstore i ze zdrowa zywnoscia i nie moge znalesc takiego produktu ktory by mnie zachwycil na 100%.Teraz uzywam znowu aussie.......
Stawiam na firme Suave Mialam swietny szampon, kokosowy, po ktorym moje wlosy byly jak marzenie Niestety teraz nigdzie nie moge go spotkac Obecnie uzywam serii do wlosow braz tej samej firmy, jest OK.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 05:28   #639
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Jesli chodzi o szampony to polecam Moisturizing Shampoo- Finesse (Unilever), zuzylam juz kilkanascie butelek. Przy innych szamponach ktore testowalam nie obylo sie bez odzywki na moja zniszczona peruke.

Jakkolwiek do szamponu nie przywiazuje az takiej uwagi to na dobra odzywke wydam kazde pieniadze. Moimi KWC sa:
1. Sebastian Portion 9 Wearable Treatment
Jest w formie zelu ale nie wysusza, bez splukiwania. Wlosy latwo sie rozczesuja, slicznie pachnie, ulatwia bardzo ukladanie. Moje kudelki nie pusza sie, sa gladkie. Nie mozna przesadzic z dawkowaniem bo wtedy wlosy sa takie sztywne.
2. Odzywka Terax
To moj hit i nie tylko moj bo 5 razy wygral ranking na najlepsza odzywke w "InStyle". Mialam swego czasu bardzo zniszczone wlosy kilkakrotnym farbowaniem w krotkim czasie i dzieki tej odzywce "dalam rade wbic" grzebien Musze znowu kupic.

Jesli chodzi o Suave to te szampony bym mogla pic, slicznie pachna ale jakos sie nie sprawdzily na moich wlosach.

Ja szukam dobrego balsamu, bo moja skora zima jest na max wysuszona i piecze mnie strasznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sebastian.jpg (9,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crema_all[1].jpg (14,3 KB, 17 załadowań)
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 17:25   #640
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja od 2 lat uzywam szamponu i odzywki Janson, w dziale Organic, tych z aloesem, i bardzo je lubie, dla moich wlosow sa super.
A jezeli o wysuszona skore chodzi to juz od dawna porzucialm wcieranie w siebie jakichkolwiek balsamow (brak czasu i zero rezultatow...) i przerzucilam sie na olejki, ktore nakladam zaraz po prysznicu na mokre cialo jeszcze i potem osuszam recznikiem. Szybko i efektywnie, polecam. Jest ich mnustwo w dziale Organic, moje ulubione to Dr. Hushka i Clarins "Tonic".
Clarins "Tonic" olejek i piling to juz od lat sie ode mnie nie moga odczepic, totalne bestsellery we Francji i nie tylko. Sa niedopodrobienia, polecam serdecznie, troche drogie, ale warto !!!!!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 01:59   #641
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Stawiam na firme Suave Mialam swietny szampon, kokosowy, po ktorym moje wlosy byly jak marzenie Niestety teraz nigdzie nie moge go spotkac Obecnie uzywam serii do wlosow braz tej samej firmy, jest OK.
Hey Gosia-a gdzie Ty sie podziewasz?Tesknie:rolley es: te szampony to byly pierwszymi jakie wyprobowalam tutaj(czasami wracam).Musze wyprobowac te do brazowych wlosow

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o szampony to polecam Moisturizing Shampoo- Finesse (Unilever), zuzylam juz kilkanascie butelek. Przy innych szamponach ktore testowalam nie obylo sie bez odzywki na moja zniszczona peruke.

Jakkolwiek do szamponu nie przywiazuje az takiej uwagi to na dobra odzywke wydam kazde pieniadze. Moimi KWC sa:
1. Sebastian Portion 9 Wearable Treatment
Jest w formie zelu ale nie wysusza, bez splukiwania. Wlosy latwo sie rozczesuja, slicznie pachnie, ulatwia bardzo ukladanie. Moje kudelki nie pusza sie, sa gladkie. Nie mozna przesadzic z dawkowaniem bo wtedy wlosy sa takie sztywne.
2. Odzywka Terax
To moj hit i nie tylko moj bo 5 razy wygral ranking na najlepsza odzywke w "InStyle". Mialam swego czasu bardzo zniszczone wlosy kilkakrotnym farbowaniem w krotkim czasie i dzieki tej odzywce "dalam rade wbic" grzebien Musze znowu kupic.

Jesli chodzi o Suave to te szampony bym mogla pic, slicznie pachna ale jakos sie nie sprawdzily na moich wlosach.

Ja szukam dobrego balsamu, bo moja skora zima jest na max wysuszona i piecze mnie strasznie.
Wow Radolphe-o zadnym z tych specyfikow nie slyszalam-musze poszukac info o nich i wyprobowac
Co do balsamow-ja polecam balsamy Palmer's cocoa butter-nawilzaja swietnie.

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja od 2 lat uzywam szamponu i odzywki Janson, w dziale Organic, tych z aloesem, i bardzo je lubie, dla moich wlosow sa super.
A jezeli o wysuszona skore chodzi to juz od dawna porzucialm wcieranie w siebie jakichkolwiek balsamow (brak czasu i zero rezultatow...) i przerzucilam sie na olejki, ktore nakladam zaraz po prysznicu na mokre cialo jeszcze i potem osuszam recznikiem. Szybko i efektywnie, polecam. Jest ich mnustwo w dziale Organic, moje ulubione to Dr. Hushka i Clarins "Tonic".
Clarins "Tonic" olejek i piling to juz od lat sie ode mnie nie moga odczepic, totalne bestsellery we Francji i nie tylko. Sa niedopodrobienia, polecam serdecznie, troche drogie, ale warto !!!!!
Z jason's jeszce nie probowalam szamponow-ale chyba ndszedl na to czas-mysle o szamponie fragrance free everyday shampoo czy jakos tak-ja nie moge zbyt pachnacych szmponow czy odzywek stosowac-bo mam wrazliwa skore-ostanio stosowalam odzywke ktora pachnie jak sklep indyjski i od razu mnie wysypalo po niej na skorze glowy....ehhh.

Zaciekawilas mnie tymi olejkamiMusze tez wyprobowac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 03:11   #642
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Poulette moze glupie pytanie ale jak nakladasz te olejki tzn wcierasz i resztki wycierasz w recznik? Musze wyprobowac bo tu gdzie mieszkam teraz ogrzewanie mnie wykancza. Wcieram obowiazkowo rano i wieczorem balsamy w siebie plus czesto musze w ciagu dnia kilka razy tak mam sucha skore i pieczaca a efektow zero. 10 min po aplikacji to samo.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:24   #643
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No ja milalam wlasnie to samo i dlatego sie przerzucilam na olejki.
jak konczysz prysznic i zanim sie wytrzesz, nakladam olejek na cale cialo, jedna dawka na dloni wystarcza przewaznie na cale cialo, albo 2, szybko to sie robi, bo cialo jest jeszcze mokre i nie trzeba wcierac ani masowac, i potem czekam momencik (10 sekund) i sie normalnie wycieram recznikiem. Teraz jak jestem w ciazy, to jeszcze potem nakladam dodatkowa porcje na brzuch i biust, juz po reczniku, ale trzeba uwazac, bo bez wody to prawdziwy tluszcz!
Zobaczysz jak zaczniesz uzywac olejkow juz nie wrocisz do uporczywego wcierania balsamow, ktore i tak malo pomagaja, za duzo w nich chemii czesto.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 04:28   #644
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hey Gosia-a gdzie Ty sie podziewasz?Tesknie:rolley es: te szampony to byly pierwszymi jakie wyprobowalam tutaj(czasami wracam).Musze wyprobowac te do brazowych wlosow
Goracy okres w szkole, nawet nie chce wlaczac Wizazu bo wiem, ze wciagne sie na amen


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Co do balsamow-ja polecam balsamy Palmer's cocoa butter-nawilzaja swietnie.
Rowniez moge je polecic
Ostatio tez pasuje mi oliwka Jonson lawendowa
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 05:51   #645
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Rodolphe, alez masz podpis - Joe Dassin Et si tu n'existais pas i A toi moglabym sluchac bez konca
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 06:16   #646
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Goracy okres w szkole, nawet nie chce wlaczac Wizazu bo wiem, ze wciagne sie na amen



Rowniez moge je polecic
Ostatio tez pasuje mi oliwka Jonson lawendowa

Gosia-a ja wciagnieta i nie moge sie odzwyczaic-oczy czerwone a ja nadal siedze przed kompem.



Dziewczyny-jakie macie ulubione mascary?
Ja mam dwie:
Cover girl lash exact
Savvy-wydluzajaca dostepna w sklepie Sally's Beauty Supply

Mysle o zakupie mascary Dr Hauschka-ma w skladzie olejek rycynowy-a moje rzesy cos slabe ostanio sa-olejek nakladam co noc-ale kusi mnie ta mascara-chyba sie skusze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 06:58   #647
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja nie mam swojego ulubionego tuszu. Jeszcze nie zdarzylo mi sie kupic 2 razy tego samego. Ale chyba najbardziej odpowiadaly mi:
1. L'Oreal Telescopic mascara (teraz mam), ze wzgledu na ten grzebyczek zamiast szczoteczki i sam tusz tez jest ok
2. Maybelline Great Lash Mascara- tego to wieki temu uzywalam ale byl dobry, nie sklejal rzes mimo tego ze pogrubial.

Ja tez mam czasem oczy na zapalki, czerwone i piekace a nadal siedze na necie
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 17:12   #648
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Ja nie mam swojego ulubionego tuszu. Jeszcze nie zdarzylo mi sie kupic 2 razy tego samego. Ale chyba najbardziej odpowiadaly mi:
1. L'Oreal Telescopic mascara (teraz mam), ze wzgledu na ten grzebyczek zamiast szczoteczki i sam tusz tez jest ok
2. Maybelline Great Lash Mascara- tego to wieki temu uzywalam ale byl dobry, nie sklejal rzes mimo tego ze pogrubial.

Ja tez mam czasem oczy na zapalki, czerwone i piekace a nadal siedze na necie

Lubie grzebyki zamiast szczoteczek-fajnie rozczesuje rzesy.
Maybelline great lash mialam-swietna byla za ta cene-niestety oczy mi po niej lzawia-chyba mam uczulenie na jakis skladnik..

Radolphe a masz jakies sposoby na cienie i zmeczone oczy?(wczoraj probowalam zamrozonych torebek czarnej i rumiankowej herbaty-ale strasznie niewygodny ten sposob....ale podobno pomaga)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 02:15   #649
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Chyba jedyna rzecz jaka natura mnie obdarzyla to wlasnie brak cieni pod oczami. A czy ktokolwiek ma cienie kto wstaje o 11 codziennie? Niestety czesto mam bialka zaczerwienione od komputera oczywiscie ale nic nie robie, jak odpoczywam przechodzi...
Juz sie nie moge doczekac eksperymentow kwasowych i oczyma wyobrazni widze swoja buraczano-wysuszona twarz ale czego sie nie robi dla piekna. Te mydlo z solami morza martwego tez wyprobuje na plecki i dekold. A jak mi juz nic nie pomoze to wyladuje u lekarza. Mnie to na prawde zastanawia dlaczego ludzie tu maja takie piekne cery
Ps. zauwazylam ze masz wode termalna w swojej pielegnacji, chcialam kiedys wyprobowac ale doszlam do wniosku ze lepiej chyba pic duzo wody.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 02:32   #650
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Chyba jedyna rzecz jaka natura mnie obdarzyla to wlasnie brak cieni pod oczami. A czy ktokolwiek ma cienie kto wstaje o 11 codziennie? Niestety czesto mam bialka zaczerwienione od komputera oczywiscie ale nic nie robie, jak odpoczywam przechodzi...
Juz sie nie moge doczekac eksperymentow kwasowych i oczyma wyobrazni widze swoja buraczano-wysuszona twarz ale czego sie nie robi dla piekna. Te mydlo z solami morza martwego tez wyprobuje na plecki i dekold. A jak mi juz nic nie pomoze to wyladuje u lekarza. Mnie to na prawde zastanawia dlaczego ludzie tu maja takie piekne cery
Ps. zauwazylam ze masz wode termalna w swojej pielegnacji, chcialam kiedys wyprobowac ale doszlam do wniosku ze lepiej chyba pic duzo wody.
Ja niestety cienie mam(gdy sie nie wyspie albo spedze za duzo godzin przed kompem)

Co do kwasow-nie martw sie-nie bedziesz mila buraczanej twarzy-nakladaj na poczatku kwasy cienka wartstwa i nie codziennie

Co do wody termalnej-lubie ja-ale szybko sie konczy-strasznie jest nie ekonomiczna-ale fajnie odswieza rano i niweluje zaczerwienienia.
Nie jestem pewna czy ponownie ja kupie.....



Co do wody masz racje-ja ostatnio przestalam duzo jej pic bo za zimno(i juz widze ze cera bardziej sucha i ma wiecej zanieczyszczen)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 17:22   #651
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dziewczyny!!!!
musze Wam gorąco przygotowac własnie dostalam baterie kosmetyków zza oceanu baza pod cienie po prostu cudo a podkład water canvas.... po prostu cudeńko!!!!!!!!!!!!!!!! w zyciu nie mialam tak fantastycznego podkladu, jest niesamowity. w porownaniu z podkladami chanel, ysl i takimi roznymi, ktore tez przeciez sa drogie, ten moim zdaniem wart jest swojej ceny. chyba zlece TZowi ktory leci znowu w marcu zakup drugiego pudełeczka, tak na zapas odcien porcelain idealny
TŻ co prawda stwierdził, że z moim uzaleznieniem jest gorzej niz z narkomanami, ale co on tam wie
raz jeszcze wielkie dzięki, bez Was nie odkryłabym tych kosmetyków
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:18   #652
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!!
musze Wam gorąco przygotowac własnie dostalam baterie kosmetyków zza oceanu baza pod cienie po prostu cudo a podkład water canvas.... po prostu cudeńko!!!!!!!!!!!!!!!! w zyciu nie mialam tak fantastycznego podkladu, jest niesamowity. w porownaniu z podkladami chanel, ysl i takimi roznymi, ktore tez przeciez sa drogie, ten moim zdaniem wart jest swojej ceny. chyba zlece TZowi ktory leci znowu w marcu zakup drugiego pudełeczka, tak na zapas odcien porcelain idealny
TŻ co prawda stwierdził, że z moim uzaleznieniem jest gorzej niz z narkomanami, ale co on tam wie
raz jeszcze wielkie dzięki, bez Was nie odkryłabym tych kosmetyków
Fajnie ze jestes zadowolona







Dziewczyny czy uzywala ktoras z Was Weleda Birch Cellulite Oil?Ciekawa jestem jak pachnie.....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:45   #653
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny czy uzywala ktoras z Was Weleda Birch Cellulite Oil?Ciekawa jestem jak pachnie.....[/quote]

Ja uzywalam, pachnie bardzo przyjemnie, jest fajny, polecam. Zapach ladny i delikatny, wedlug mnie.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 23:12   #654
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy uzywala ktoras z Was Weleda Birch Cellulite Oil?Ciekawa jestem jak pachnie.....
Ja uzywalam, pachnie bardzo przyjemnie, jest fajny, polecam. Zapach ladny i delikatny, wedlug mnie.[/QUOTE]


No to chyba sobie zamowiePrzerzucam sie chyba tez na olejki

Dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 17:34   #655
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

I masz racje, nie ma co tracic czasu na wcieranie w siebie mazidel, zwlaszcza, ze 95 % z nich zawiera w sobie wiecej sztucznych zwiazkow, niz naturalnych skladnikow. Olejki gora !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 18:08   #656
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
I masz racje, nie ma co tracic czasu na wcieranie w siebie mazidel, zwlaszcza, ze 95 % z nich zawiera w sobie wiecej sztucznych zwiazkow, niz naturalnych skladnikow. Olejki gora !


Ostatnio zrobilam sobie olejek do mycia twarzy-zmieszalam oliwe z oliwek light ,olej rycynowy i kilka kropli olejku z dzikiej rozy-jestem w szoku jaka mam czysta i gladka buzie

Sprobuje tak samo z cialem-juz mam liste kilku olejkow do zakupu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 03:59   #657
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wlasnie zrobilam swoje pierwsze zamowienie z firmy Lush-kupilam henne brazowa do wlosow(czas na malowanie a chcialam cos naturalnego).Kiedys Sunapee polecala te kosmetyki-dlatego sie skusilam.

Z Weleda Birch cellulite oil wstrzymam sie chyba do nastepnego miesiaca(wlasnie sie kapnelam ze najpierw musze zuzyc 2 balsamy z kwasami).Nie lubie kolekcjonowac nie uzywanych kosmetykow...

Czekam takze na probki podkladow mineralnych Monave(zakochalam sie w mineralach i teraz testuje jak szalona ).

To tyle z zakupow kosmetycznych na ten miesiac.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 15:31   #658
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Ostatnio zrobilam sobie olejek do mycia twarzy-zmieszalam oliwe z oliwek light ,olej rycynowy i kilka kropli olejku z dzikiej rozy-jestem w szoku jaka mam czysta i gladka buzie

Sprobuje tak samo z cialem-juz mam liste kilku olejkow do zakupu
No to fajnie ze jestes z nich zadowolona. Napisz potem wrazenia z olejkow do ciala.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 15:35   #659
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja za to na odwrot niz Elf, olejki do ciala mam juz obstukane, za to do twarzy nigdy nie probowalam. I wlasnie zamowilam u kolezanki, ktora jedzie do Francji na swieta ten nowy olejek z Bio Beaute Nuxe'a, firmy, ktora dobrze znam i polecam. Olejki bio to u nich nowosc, nie moge sie doczekac, az wyprobuje. Bedzie to w styczniu, opisze wam co i jak.
Tu jest ich strona, ale po francusku, nie wiem czy dla was ok.

http://www.bio-beaute.fr/
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 17:52   #660
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja za to na odwrot niz Elf, olejki do ciala mam juz obstukane, za to do twarzy nigdy nie probowalam. I wlasnie zamowilam u kolezanki, ktora jedzie do Francji na swieta ten nowy olejek z Bio Beaute Nuxe'a, firmy, ktora dobrze znam i polecam. Olejki bio to u nich nowosc, nie moge sie doczekac, az wyprobuje. Bedzie to w styczniu, opisze wam co i jak.
Tu jest ich strona, ale po francusku, nie wiem czy dla was ok.

http://www.bio-beaute.fr/
Zdaj relacje z tego olejku Nuxe(ja tez zdam jak wybrobuje oleje do ciala)-kiedys chcialm probowac zmywacz do twarzy tej firmy Nuxe ale ktos mi powiedzial ze zbyt intensywnie pachna-sama juz niewiem...

Poulette-a probowalas moze kapsulki z olejem z dziekiej rozy Weledy?Podobno rewelacja-strasznie mnie kusza

Jest tyle firm do wyboru,tyle firm mnie kusi ze mam metlik w glowie-co do olejkow do zmywania twarzy to kusi mnie tez Shu Uemura,DHC i wiele innych.....


Aha-chcialam Wam powiedziec ze woda termalna do twarzy Avene mnie podraznila-na poczatku bylo dobrze ale z czasem zaczelam zauwazac ze mam jakies dziwne czerwone plamy na policzkach-przeczytalam recenzje i kilka dziewczyn mialo podobny problem-odstawilam wode i cera powraca do normy-czasami nie moge z ta moja cera....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.